Ujawnienie ciemności jest naturalnym rezultatem przebudzenia

.

Hathorowie, 16 sierpnia 2013

przekazał Wes Annac

Nawet nasi drodzy, budzący się pracownicy Światła, którzy robią poszukiwania i wiedzą całkiem sporo, jeszcze nie dostrzegli niektórych z najbardziej zaskakujących prawd dotyczących waszego kabała i zakres, w jaki oni stłumili waszą historię.  A to jest ważne dla pracowników Światła i dla całej Ziemi, aby wiedzieć o tych rzeczach zanim wkroczycie do wyższych wymiarów.

Nie bylibyście w stanie wejść do wyższych wymiarów, gdyby nawet najmniejsza cząstka ciemnej energii nie została odsłonięta i olśniona przez Światło.  I to zostało już przedyskutowane wcześniej, że eksponowanie ciemności jest naturalnym wynikiem wchodzenia; indywidualnego lub zbiorowego, do coraz czystszych płaszczyzn Światła.

Wyksponowanie kabała nie może być uniknione, ponieważ jest to naturalnym elementem i rezultatem waszego zbiorowego procesu ewolucyjnego.

Konieczne jest, aby kolektyw był otwarty na absolutnie wszystko, co było ukrywane przed wami, nawet te rewelacje, które mogły być wygodniejsze, gdyby nie były usłyszane.  Aspekty rytuałów ciemnego kabała i akty popełnione na ich młodocianych mogą być najbardziej trudne dla wielu do zaabsorbowania, a także rewelacje dotyczące ich udziału w podziemnym handlu narkotykami i  seksem.

Nawet, gdy tu omawiamy te rzeczy, odczuwamy spadek wibracji w naszym pisarzu w związku z nimi i tym, co reprezentują.

To jest dokładnie to, co mamy na myśli – potencjalne trudności ze strony nawet wielu budzących się dusz w zrozumieniu i zaakceptowaniu niektórych z najbardziej wstrząsających ciemnych prawd dotyczących kabała i tego co robili na waszym świecie.

Choć tak trudne, do zaabsorbowania i tymczasowo obniżające wasze wibracje, kolektyw musi być poinformowany o tych rzeczach jako część integralnego aspektu waszego Wzniesienia.  Pomimo szokujących rewelacji, które napotkacie,będzie wam wyjaśnione, że jest znacznie lżejsza, znacznie większa strona duchowa waszego istnienia.

Dziękuję Hathorom Słonecznych Astralnych Planów Ziemi –  Wes Annac
AquariusParadigm.com

Przetłumaczyła Krystal

Fragment z przekazu:  http://lightworkers.org/channeling/186838/hathors-influential-awakenings-accepting-unexpected-truth-and-creating-collective-

http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

2 comments on “Ujawnienie ciemności jest naturalnym rezultatem przebudzenia

  1. tak jest ewolucja jest nie unikniona dlatego synowie ciemnosci robia co moga aby obnizac wzrastajaca wibracje – dobrze mowie ? ..

    • dobrze mowisz kolego to walka o ich przetrwanie tylko ze oprocz sil ciemnosci nieukrywajacych kim sa i co prezentuja jest zatrwazajaca ilosc takze sil ciemnosci ktore dzialaja w swietle dnia i jeszcze opowiadaja ze prowadza do BOGA a ludzie im wierza…. A BOG wszelkiej jasnosci prawieczna sila stworcza mowi przeciez ja ICH do was nie wysylalem przeciez powiedzialem PYTAJ MNIE WYLACZNIE MNIE WYLACZNIE PRZEZ SWOJE SERCE !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s