Arkturianie – Nie traćcie nadziei

Wiadomość Grupy Arkturian dziś jest jedną z nadziei, bo Drodzy, wielu z was traci nadzieję. Patrzycie na świat i mówicie, że nic się nie zmienia, ale wiele się zmienia, drodzy. Widzimy, jak Światło waszego świata staje się coraz bardziej jasne, każdego dnia coraz więcej dusz się budzi do prawdy, bardzo różnej od tego, czemu byliście skłonni wierzyć, że było prawdą w przeszłości.

Dużo chaosu, który widać odzwierciedla działania tych, którzy odnoszą korzyść z niezgody (poczucia oddzielenia), ponieważ oni czują, że tracą grunt – ich fałszywe słowa nie są już tak łatwo brane na wiarę przez większość.

Wszystko, co trzyma dualizm i oddzielenie w manifestacji, to jest wiara w niego – stan świadomości jednostki przejawia się jako …(to). Nie wiecie, że jesteście twórcami, potężnymi istotami, które tworzą energią swoich słów i myśli, ale teraz budzicie się do waszej mocy, jako ekspresji Bożej.

To jest ewolucja. Gdy ludzkość budzi się do zrozumienia, że istnieje tylko JEDNO – jedno życie, jeden umysł, jedna świadomość, jedna rzeczywistość, jedno prawo, to źródło dualności i separacji nie będzie mieć podstaw i nie może już istnieć.

To nie intelektualne poznanie prawdy robi zmiany, bo to jest tylko pierwszym krokiem. To jest praktyka – rozważanie, odzwierciedlanie, życie prawdą, aż stanie się waszym stanem świadomości. To jest praca, Drodzy, praktyka i życie prawdą w każdym momencie.

Z czasem stanie się to bardzo łatwe, ponieważ będzie ona zintegrowana z waszym Bytem i będziecie „Nowym Sobą”. To dlatego wydaje się wam jeszcze, że wszystko się nie zmienia, bo jest praca jeszcze do zrobienia, zanim może się manifestować, ale nadchodzi, drodzy, – tworzycie nowy świat waszym przebudzeniem.

Nie spędzajcie dużo czasu słuchając wiadomości lub czytając o negatywnych przejawach w świecie, gdyż to pozwala tym przejawom wejść do waszej świadomości , chyba że wyewoluowaliście poza oddziaływanie, po prostu oddajecie temu swoją energię. Bądźcie świadomi wydarzeń na świecie, ale nie zaplączcie się w sieć w nich przyjmując światowe przejawy zamiast prawdy.

Na przykład, gdy zdacie sobie sprawę z obecnych wojen i konfliktów, powiedzcie sobie, „Tak widzę ten chaos, ale wiem, że prawda jest taka, że nie ma prawa do wspierania tego, że jest to przejaw wiary w dualność i separację. Każda osoba zaangażowana jest Boską ekspresją, ale oni nie wiedzą o tym i dlatego szukają pokoju i miłości w jedyny sposób, którego oni są świadomi w tym czasie, zgodnie z ich systemem wierzeń”. Wyślijcie Światło i Fioletowy Płomień do tych ludzi i miejsc bez dawania żadnych wskazówek o tym, co jest do zrobienia.

Zrozumcie, nie zaprzeczacie pozorom, ale przekształcacie je przez poznanie prawdy o nich. To jest tak, jak złamać kręgosłup pozorom zrodzonym z wiary w dualność i separację, i to, jest sposób, w jaki pomagacie przenieść świat w wyższą energię oraz odpowiednio wyżej wymiarowe manifestacje.

Wszystko przebiega zgodnie z planem. Nie bójcie się, drodzy, ta droga przebudzenia posuwa się naprzód, czy wierzycie w to, czy nie. Dusza nie może pozostać na zawsze w ciemności i ignorancji, chyba że jest to jej wybór. Każda dusza ewoluuje w kierunku życia i zrozumienia prawdy o jej Bycie – nie może być żadnego innego sposobu, bo to jest jedyna rzeczywistość – nie ma nic innego.

Jest wiele tego, co przyjdzie bardzo szybko, zmiany w świecie, które pomogą Wam zobaczyć poza pozory i uznać, że zmiana ma rzeczywiście miejsce. Starajcie się widzieć wydarzenia na świecie, nie jako kroki wstecz, ale jako przynoszenie wszystkiego, co jest stare i skończone, aby było zbadane nowymi oczami i widziane tym, czym to jest.

Ciemne dziury będące długo w rządach, kościołach, korporacjach, wojsku itp. teraz doświadczają Światła, które świeci na nich i to, co jest postrzegane jest często szokujące. Świat żył nieświadomie z tymi ciemnymi dziurami przez długi czas, wierząc, że ich tam nie ma, albo, że były po prostu sposobem, w jaki funkcjonują rzeczy – ale już dłużej nie. Wielu Odważnych teraz świeci światłem w te dziury ciemności i to jest zadanie rozwijającego się świata, aby zwracać na to uwagę.

My z grupy Arkturian wraz z innymi patrzymy i błogosławimy was w każdej chwili. Wielu asystuje Wam w tym przejściu i wkrótce staniecie się bardziej świadomi nas. Nie możemy zejść na waszą planetę i powiedzieć, „Cześć, tu jesteśmy”, gdyż obecny stan waszego świata nas nie powita, ale wkrótce wystarczająco dużo z was będzie gotowych. Istnieje wielu z innych systemów wśród was teraz, ale nie rozpoznajecie ich, bo są bardzo podobni do was.

Nie musicie obawiać się starych przepowiedni i fałszywych nauk o końcu świata, bo Wasze wysiłki przyniosły zmiany w energii, która była w tym miejscu wiele lat temu. Zdobyliście natomiast prawo wznieść się w swoich fizycznych ciałach i każdy z innych, kto będzie kolidować, z mniej wyewoluowanych planet nie ma już pozwolenia być tutaj, w tym potężnym czasie.

Jesteście chronieni przed tymi, którzy nie są na najwyższym poziomie, więc powitajcie swoich braci i siostry z innych planet, kiedy przybędą. Oni także przesunęli się do wyższych energii poprzez ewolucję i rozumieją to, czego doświadczacie. Mają oni tylko chęć i wolę pomóc wam w tym, czego nauczyli się duchowo i technologicznie i chcą być waszymi sąsiadami.

Ważne jest, aby siebie zrównoważyć i nauczyć się medytacji, jeśli nie medytujecie jeszcze, bo w swojej cichej świadomości JAM JEST otwieracie się na wyższe energie, dostrajacie się do swojego Wyższego Ja, i dajecie zgodę na otrzymywanie więcej wskazówek i pomocy. Pamiętajcie, przewodnictwo z reguły nie przychodzi w głośnych słowach, jak często przedstawiają wasze filmy, ale jest jak subtelna „wiedza” – informacje, które następnie przekładacie na słowa. Dlatego medytacja jest często nazywana, „Słuchanie bezszelestnego, cichego głosu”.

Z miłością i błogosławieństwami, które wam wysyłamy, naszym braciom i siostrom, Światła i Prawdy.

Jesteśmy Grupą Arkturian

Channeler: Marilyn Raffaele
17 sierpnia 2013 r.,
http://www.onenessofall.com/newest.html

http://2012allabout.blogspot.com/2013/08/arkturianie-nie-traccie-nadziei.html

Reklamy

4 comments on “Arkturianie – Nie traćcie nadziei

 1. Na blogu panuje cisza …lato się kończy – bardzo szkoda.
  Ani przekazów ani komentarzy ?
  Postanowiłam tę lukę zastąpić książką, a raczej częścią ,jej nie najnowszą ale dobrą , – same podstawy.
  I nie dla Orłów Mariusza i Doroty, dla nas .
  Jest to jedna z wielu książek Dr.Deepak’a Chopry SIEDEM DUCHOWYCH PRAW SUKCESU czyli jak spełnić swoje marzenia 🙂
  Ciąg dalszy na blogu Prosperita , z którego zaczerpnęłam pierwszą.część.
  Szczerze mówiąc , nie wiem dlaczego akurat tę książkę .Przypadek ? Nie.
  Może dlatego, że wielu z nas źle odbiera przekazy, odnosząc wrażenie , że są sprzeczne ze sobą ???

  PRAWO CZYSTEJ MOŻLIWOŚCI
  Jesteś czystą świadomością , taka jest twoja prawdziwa duchowa natura.
  Twoja świadomość jest polem nieograniczonej możliwości i nieskończonego tworzenia.Aby móc w pełni z niej skorzystać,powinieneś odkryć swoją swoją prawdziwą istotę, którą ponadto cechuje ogromna wiedza, bezgraniczna cisza, doskonała równowaga prostota i szczęście.Kiedy poznasz , kim naprawdę jesteś, będziesz mógł zrealizować każde twoje marzenie…..

  Inaczej mówiąc , jest to „prawo jedności” ponieważ wszystko przeniknięte jest energią .Ty także.Jesteś jednym ze wszystkim co spotykasz na swojej drodze.Ważne jest odpowiednie ukierunkowanie.Jeśli ważne jest , to co na zewnątrz, czyli przedmioty ,sytuacje itd. – automatycznie zostajesz pod wpływem tychże.
  Przejmujesz się wydarzeniami, uzależniasz od opinii innych osób, stajesz się niewolnikiem pragnień posiadania tego czy tamtego.Pozorna moc przemija razem ze stanowiskiem, zdrowiem, pieniędzmi.Wszystko cokolwiek budujesz oparte jest na lęku, czy inni cię zaakceptują, czy okażesz się wystarczająco wspaniały.

  Spróbuj ukierunkować się na JAŹŃ !
  Twoje wnętrze jest cząstką boskości, jest doskonałe , mądre dobre szczęśliwe i wesołe.Staniesz się wówczas wolny i niezależny od innych osób , przedmiotów zdarzeń. Będziesz niewrażliwy na krytykę , nie będziesz się bał niczego ,
  nie będziesz wchodził w konflikty z innymi, wiedząc że wszyscy są tym samym duchem w różnych przebraniach .Wejście w kontakt z JAŹNIĄ umożliwi ci czerpanie z pola czystej możliwości.

  Metody pracy.
  1. Spróbuj codziennie pomedytować chociaż pół godziny rano i wieczorem.
  Ta medytacja to siedzenie w ciszy i milczeniu, bycie oderwanym od wszystkiego, co na zewnątrz.Pozwalaj swoim myślom przepływać jak rzece, niech się uspokoją i znikną . Kiedy pojawi się luka między myślami – to własnie dotykasz swojej JAŹNI.
  2. Postaraj się każdego dnia spędzić trochę czasu obcując z przyrodą.Przyroda wycisza i pozwala sięgnąć do samej głębi naszego jestestwa.
  3. Nie osądzaj nikogo i niczego.Spróbuj chociaż kilka godzin dziennie nie osądzać , nie wydawać wyroków , nie krytykować.To może być trudne , ale z biegiem
  czasu….możesz wydłużać okresy nie osądzania.

  Pozdrawiam serdecznie ❤ 🙂

  • Alu, jestem Orłem, to prawda, ale takim, który dopiero uczy się fruwać. Do tej pory ogrzewało mnie czule i samodzielności uczyć niestety nie chciało zaborcze łono ‚Świętej Matki Kościoła’ 😉 Wkurzyła mnie w końcu ospałość katolickiego Boga (gadał chłop do obrazu…), więc z werwą ruszyłem na poszukiwanie własnego 😉 Pozdrawiam po wakacjach 🙂

   • Mariusz, ‘Ś.M.K.’ nie mogła nas nauczyć samodzielności ponieważ zależało jej na niesamodzielności ‘owieczek’, a dlaczego tak było, to już odkryliśmy jakiś czas temu. A Samodzielność odnaleźliśmy samodzielnie 🙂 …… no, przy niejakiej pomocy niewidzialnych Opiekunów, którzy bardzo się starając nie mogli naruszyć cienkiej linii naszej wolnej woli. W ten sposób lawirowaliśmy pomiędzy Prawdą, a mitem, ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło i wypłynęliśmy szczęśliwie na szerokie Źródlane Wody. W końcu było powiedziane, że odrodzimy się z Wody i Ducha Świętego……. 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s