Bądźcie. ASHTAR

LORD ASHTAR

To co chcecie nie ma żadnego wpływu na Wasze Podniesienie.
To czym jesteście nadaje kierunek i daje Siłę Waszej Drodze.
Witajcie ukochani Ludzie przy tym niezwykłym Przesłaniu.

Ja Jestem ASHTAR.

Teraz krąży wiele pomyłek – wciąż jeszcze – dotyczących Podniesienia a największą ze wszystkich pomyłek jest ta że Wasze Podniesienie możecie osiągnąć, zarządzić i zadecydować na poziomie Umysłu. Nie!
To wydarza się gdy tylko jesteście, gdy tylko doszliście do samych siebie, gdy tylko rozpuściliście Wasze oczekiwania i zdobyliście Zaufanie.

A więc są Ludzie którzy „planują” każdy szczegół Podniesienia. Czy naprawdę myślicie że wygląda to w taki sposób? Rozwiązaniem jest wejście w bezwarunkowe Zaufanie Bogu co znaczy że Wy sami będziecie cały czas przygotowani i oczekiwać będziecie wołania Boga – i ono nadejdzie z taką pewnością jak po przypływie następuje odpływ.

Cóż jeszcze, Wy ukochani Wojownicy Światła którymi zaiście jesteście. Porzućcie wszystkie Myśli związane z Podniesieniem! Dlaczego? Abyście mogli uwolnić się od wszystkich oczekiwań, Osi Czasu i przypuszczalnych Wydarzeń które leżą u podstaw tego Procesu. Dlaczego ma to teraz tak ogromne znaczenie? Bo gubicie się w Konceptach, jeszcze zanim zostanie ujawniony przed Wami Boski Koncept.

Największym wyzwaniem Człowieka jest to aby w czasach największych napięć pozostać rozluźnionym! Chodźcie, bądźcie i działajcie. Nie pozwólcie już dłużej uwodzić się Waszemu Rozumowi co oznacza danie mu jego należnego mu miejsca w Waszym Bycie – i to jest:
MILCZ JEŚLI JA CI TO ZLECAM,
POMAGAJ MI JEŚLI POTRZEBUJĘ TWOJEGO PUNKTU WIDZENIA.

Ludzie w Ręku Stwórcy! Już jest czas. Wyruszenie i Przerwanie. Kto osiągnąć chce je jednocześnie, ten ponosi klęskę. Bo ten który wyrusza do Boga prawie wcale nie zauważa że wszystko przerywa i ten który przerywa wszystko z powodu Boga, ten nie rozpoznał. Tak, Prawda i tylko Prawda – teraz, bo przed Waszymi oczami rozpuszczają się Kurtyny i Wy rozpoznajecie co JEST a co nie jest, czego nigdy nie było i nigdy nie może być bo samo w sobie nie jest. BĄDŹCIE.

Ja Jestem
ASHTAR

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/08/26/22-08-2013-badzcie-ashtar/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s