AA Gabriel – Przyspieszony Ruch

Witajcie, moi drodzy ! Co za nieustraszonymi duszami wszyscy jesteście. Byliśmy podnieceni przynosząc Wam ten przekaz. Mamy przyjemność i zaszczyt być tutaj, aby pomóc w zrozumieniu i energetycznie wspierać was w ruchu do przodu w tych bardzo przyspieszonych, bardzo ekscytujących, bezprecedensowych, energetycznych czasach na waszej ukochanej planecie.

Robicie wspaniale. Jest to pierwsza rzecz, którą musicie zrozumieć. Wiemy, że wielu z was znajduje te energie, jako trudne. Pozwólcie nam powiedzieć, że nie robicie nic źle. Nawigujecie w tych energiach jak boscy specjaliści. (uśmiech ) Staliście się tak bardzo biegli w przesunięciu, w przepływie, w uwalnianiu, w dostrajaniu i transmutacji innych energii, których pobieracie więcej i więcej. Tworzycie i dostosowujecie się w sposób, którego nie możecie sobie nawet wyobrazić. Robicie to na głębokim poziomie komórkowym.

Rozumiemy, że to może być niewygodne czasami, ale pozwólcie nam zapewnić was, że wielka zmiana ma miejsce i jest absolutnie tego warta. Jak wszystkie objawy wzniesienia, one nie trwają długo.Spróbujcie utrzymać swoją uwagę na tym, co jest dobre dla was energetycznie. To bardzo proste, spotkać się razem i zacząć narzekać na objawy wznoszenia, których doświadczacie, ale bardziej niż kiedykolwiek trzeba mieć na uwadze, gdzie umieszczacie swoją uwagę.Jeśli możecie skupić się na tym, że wchodzicie w zupełnie nową erę i robicie to wspaniale, będziecie wspierać znacznie większą łaskę i łatwość tego procesu.

Rozumiemy, że przeszliście już kolejny szczególnie głęboki okres uwalniania. Te głębokie okresy są wspaniałe, ponieważ pracujecie poprzez wiele warstw, które my uznajemy to w tym momencie za energetyczne wyrafinowane. Więc pomyślcie o tym. Gdy zaczynacie coś ulepszać, możecie to uruchomić (wyświetlić) na szerokim ekranie i wyciągnąć te wielkie, ohydne kawałki gęstości. A gdy stajecie się jaśniejsi, gdy stajecie się bardziej delikatni, możecie używać coraz mniejszego i mniejszego ekranu, jeśli chcecie. To jest to, co przeżywacie. Jesteście teraz w punkcie, w którym rafinujecie swoją energię na tym głębokim poziomie komórkowym. Czy to nie brzmi wspaniale ? To jest wspaniałe, widzieć to i wiecie, kiedy dochodzicie do punktu, w którym dokonujecie naprawdę najdrobniejszych udoskonaleń, jesteście na końcu procesu oczyszczania.

Teraz, oczywiście, zawsze będziecie doświadczać nowych energii. Zawsze będziecie się przesuwali i rozszerzali, taka jest natura wszechświata. To się nie zmieni. Nie chcecie tego zmienić, drodzy. Jednak, jak w przypadku wszystkich wielkich umiejętności, staniecie się tak zupełnie biegli w robieniu tego, a energie nie będą już tak intensywne, jak to, czego doświadczaliście.

Tak, jak czuliście się energetycznie, gdy wchodziliście w inny rok swojego życia, lub nowy rok w waszym kalendarzu, rozumieliście, że przesuwacie się w te nowe energie. Przesuwacie się w nową erę. Jest to monumentalna zmiana, a wy jesteście na tej planecie jako niezwykle istotny element całego procesu. To oznacza, jak ważni i chwalebni jesteście.

Tak jak wiecie, z waszymi ukochanymi dziećmi jest tak, że często występuje rosnący ból, zanim jest wielki skok w rozwoju, i to jest to, czego wy wszyscy doświadczacie. Skoncentrujcie się na tym, że jesteście o wiele bardziej wrażliwi, skupcie się na tym, że wchodzicie w stan BYCIA coraz częściej. Uczcijcie fakt, że obejmujecie swoją prawdziwą moc, jak nigdy dotąd. Honorujcie sami siebie za bycie twórcami, za to, że jesteście odważni, za to, że jesteście pionierami. Gdybyście dali krok do tyłu i spojrzeli na to, co robicie, zobaczylibyście, że wasze tymczasowe dolegliwości są rzeczywiście bardzo małe, w porównaniu z cudowną wypłatą tego, co tworzycie. I zapewniam was, że będziecie patrzeć wstecz na te czasy i nie będziecie pamiętać swojego dyskomfortu.

Nie możemy wam przekazać wrażenia na tyle, jak przyspieszone wasze energie są teraz. A jednak wielu z was czuje się jakby nie posuwali się w ogóle. Słyszymy często, jak możemy być w przyspieszonych energiach, jeśli czuję się jakbym utknął w cemencie ? Kiedy czuję się jakby nic się nie poruszało w ogóle? Tylko dlatego, że nie możecie zobaczyć ruchu, nie oznacza, że ruchu nie ma. Wasza planeta obraca się każdego dnia, ale nie czujecie tego. doświadczacie tego z pozycji, gdzie słońce jest lub gdzie księżyc jest na niebie, ale nie czujecie. Jeśli nie wyszlibyście na zewnątrz i nie mieli okien, to nie macie absolutnie żadnego postrzegania w jakim dniu jesteście, będąc w ciągłym ruchu. Tak więc, aby dać wam wspaniały przykład, jak można być w przyspieszonym ruchu, a jednak czuć się jakbyście nie szli nigdzie w ogóle, dajemy wam tą analogię.

Dla każdego z was, kto kiedykolwiek podróżował w samolocie, można zrozumieć, że kiedy najpierw startujecie postrzegacie znacznie przyspieszony ruch i gdy lądujecie występuje odczuwalny ruch, ale przez większość swojej podróży, gdy jesteście w powietrzu i dokonuje się największy postęp, jest bardzo małe postrzeganie ruchu. Wiecie, że gdzieś lecicie, kiedy jesteście w samolocie, ale możecie się nudzić. Może być wam ciasno na swoich miejscach. Zastanawiacie się, czy podróż będzie miała kiedyś koniec. Pytacie, „Daleko jeszcze” ? Śmieszne rzeczy mogą dać trochę ekscytacji podczas podróży, jeśli jest jakaś turbulencja w samolocie. Może wam być trochę bardziej wygodnie, jeśli siedzicie w obszarze pierwszej klasy. Możecie mieć co przekąsić lub obejrzeć film dla zabicia czasu, ale nawet jeśli spojrzycie przez okno, nie macie naprawdę poczucia prędkości lub niesamowitej ilości przebytej drogi. Naprawdę nie czujecie, jak daleko zalecieliście, aż do wylądowania, potem jesteście na zupełnie nowej ziemi, czyż nie ? Spieszycie się z wielką radością po przybyciu i wszelki poprzedni dyskomfort jest natychmiast zapomniany.

Nie widzicie ludzi w swoich samolotach, którzy nabyli swoje bilety i weszli na pokład z zamiarem polecieć gdzieś indziej decydując się w połowie drogi, że nie pomyśleli, chcą lecieć gdzieś indziej i wyskakują.Musicie przyznać, że osoby, które skarżą się do innych na to, jak są niewygodne ich loty będą miały znacznie dłuższe uczucie, dużo bardziej nieprzyjemne przeżycie, niż ci, którzy zdecydują się cieszyć drogą i bawić i pocieszać się, że jednak czują się dobrze. Wszyscy lądujecie w tym samym miejscu, kochani.Macie do wyboru, przez wasze skupienie i postawy, jak wygodnie, lub nie, to zrobicie.

Nie wszyscy jesteście w tym samym locie. Niektórzy z was już wylądowali i orientują się w nowych widokach. Niektórzy z was są po prostu gotowi do odlotu, a inni są w powietrzu już od jakiegoś czasu. Gdziekolwiek jesteście w podróży, to jest idealne dla Was.

Tak więc, nawet jeśli nie doświadczacie konkretnego ruchu w swoim życiu, to nie znaczy, że go nie ma na Waszej drodze. Wszyscy będziecie się zmieniać w sposób najbardziej wspaniały. Ludzie pytają, ” Gabriel, skąd mogę wiedzieć, że miałem ruch ? Skąd mam wiedzieć, że była zmiana i wzrost ? ” Drodzy, już widzicie to na milion sposobów.

Wielu z was znalazło, że ich stare problemy nie są po prostu już obciążeniem. Wielu z was znajduje się spokojniejszymi, bardziej pokojowymi. Może się okazać, że energetycznie, niektóre rzeczy wam już nie pasują. Może się okazać, że przeprowadzicie do innego obszaru lub do nowego domu. Możecie zmienić swoją karierę. Wasi przyjaciele mogą się zmienić. To wszystko jest odbiciem zmian w waszej wibracji. To wszystko jest na temat energii i wibracji.

Możecie znaleźć, że stare, chroniczne problemy zdrowotne zostały uzdrowione. Być może po prostu znajdziecie uczucie, że jesteście bardziej uregulowani, bardziej tolerancyjni, bardziej pozwalający. Zaczniecie widzieć zmiany w swoim życiu. Już widzicie zmiany w swoim życiu. Poruszacie się w tych energiach z łatwością, to zdumiewające, biorąc pod uwagę, że gdybyście byli wystawieni na działanie tych energii, zaledwie kilka lat temu, większość z was nie byłaby w stanie wytrzymać tego. Mówimy o ewolucji, nie tylko o waszej planecie, ale ludzkości. To jest to, co robicie.

Tak więc mówimy świętujcie. Skoncentrujcie się na tym, co chcecie tworzyć, nawet jeśli nie widzicie, że nadchodzi przed waszymi oczami.To jest element wiary, kochani – wiary w siebie jako twórcę, i wiary we wszechświat, że Wam to dostarczy. Poddanie i pozwolenie sobie na lądowanie na ziemi w miejscu, które jest dla Waszego najwyższego dobra i najwyższego dobra wszystkich. Jest piękna wolność w tym.

Cieszcie się. Możecie nie zdawać sobie z tego sprawy, gdzie jesteście teraz, ale zapewniam was, że wasze dusze są zachwycone pobytem w formie fizycznej, bycia częścią tego wspaniałego procesu, a proces ten nie będzie trwać tak na zawsze. Spojrzycie na te czasy i będziecie podziwiać to, co zrobiliście. Będziecie zaskoczeni, tak, jak nadal zaskakujecie i zadziwiacie nas.

Więc tak, zawsze będzie zmiana i tak, zawsze będzie wzrost, i tak, zawsze będzie ekspansja, i tak, zawsze będą rzeczy do tworzenia, i będą rzeczy, aby doskonalić, będą rzeczy do regulacji, rzeczy do dostosowania, rzeczy do przedefiniowania.To jest część piękna bycia w ciele i bycia na waszej planecie. Ale zapewniamy was, że nigdy nie jesteście w sytuacji, że jest więcej niż możecie obsłużyć i że jesteście kochani i wspierani na każdym kroku, w każdy sposób. To nie będzie na tym poziomie intensywności zawsze, niezależnie od tego, co może teraz czujecie.

Dajcie sobie miłość, pielęgnację, opiekę, której potrzebujecie. Stosujcie to, co znacie. Jesteście tu z jakiegoś powodu, i jesteście wspaniałymi nauczycielami przez przykład. Kontynuujecie nadal wykuwanie naprzód tego nowego Chrystusowego złotego wiekui nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni lub bardziej podekscytowani wami. Jesteście kochani i jesteście wspaniali. To jest tym, czym chcieliśmy podzielić się z wami dzisiaj.

Archanioł Gabriel przez Shelley Young
www.trinityesoterics.com
Facebook : Trinity ezoterika
Twitter : @ trinityesoteric
YouTube : http://www.youtube.com/user/trinityesoterics

http://2012allabout.blogspot.com/2013/09/aa-gabriel-przyspieszony-ruch.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s