Arena Światła. JESUS SANANDA

Jesus Sananda

Ukochany Jahn,
Ukochani Ludzie którzy postanowiliście w tym Czasie zejść na Ziemię.

Wasze są zaszczyty, zaszczyty niezmierzonej ilości które staną się Waszym udziałem, ponieważ to Wy jesteście tymi którzy Światłu dają nowy blask,
teraz, gdy zaprawdę nadszedł na to czas.

W tych latach przygotowań które się teraz kończą zostaliście całkowicie przygotowani na to co nadchodzi. Każdy Człowiek który żyje teraz na tej Ziemi został indywidualnie przygotowany – nawet jeśli nie każdy został z tym zaznajomiony. To jest fakt, bo w innym przypadku nie byłoby prawie możliwym wytrzymanie Wibracji które docierają teraz do Ziemi. Nie można byłoby ich znieść. Tak więc wszyscy zostaliście przygotowani.

Lecz teraz zaczyna się „Wielka Gra”, przedstawienie które jest wyjątkowe w Historii Ludzkości i tego Świata. I dokładnie w tym Punkcie rozchodzą się ludzkie Drogi. Wielu z tych którzy zostali dobrze przygotowani teraz nie chce brać udziału w Procesach tego Podniesienia. Oni widzą co nadchodzi, widzą co ma miejsce, co się wydarzy i oni mówią: „Proszę, zabierzcie mnie z tej Gry”.

 

Dotychczas Ludzkość znajdowała się podczas „treningu” i teraz zaczynają się „zawody” -„NAJWAŻNIEJSZE ZAWODY”. Czas przynoszący Decyzje i Czas w którym należy wytrzymać na Arenie Światła. Wielu traci swoje Siły, wielu ma dość czekania, wielu nie chce uczynić żadnego kroku więcej bo czują się ukończeni i nie są gotowi do tego by dalej dźwigać jakiekolwiek brzemię. To jest honorowane, ponad wszelką miarę honorowane, albowiem to co każde Dziecko Ludzkie zdziałało do dnia dzisiejszego i co wniosło dla Dobra tego Świata zasługuje na szacunek – Nieba i Ziemi.

I tak dzieje się teraz że wielu Ludzi „wysiada”,
teraz, jeszcze zanim zaczną się te „zawody”.

Na „Arenie Światła” zawodnicy zajmują swoje miejsca – tu Wojownicy Światła, tam Wojownicy Ciemności. Po raz ostatni wkraczają te (*przeciwne) Bieguny, wielcy Gracze tego Świata i wielu Czasów.

Zwycięzca jest pewny lecz walka nie jest jeszcze rozegrana i zakończona.

Ta ostatnia walka między Ciemnością i Światłem wymaga teraz od Was całej Waszej uwagi. Równie intensywnych, natarczywych, nieustraszonych i wybuchowych walk nie było nawet za czasów Krishny i w żadnych innych Czasach.

Tak, Wy bogowie w ludzkiej postaci, jeszcze zanim Życie triumfować będzie nad Śmiercią, musi być ono gotowe aby tej Śmierci się stawić i to dzieje się teraz, bo jest na to czas.

Wszystko oddać by otrzymać wszystko, to jest teraz odpowiednie do tego Czasu i Wy jesteście znakomicie do tego przygotowani. Ten Nowy Świat zostanie urzeczywistniony podczas jednego Procesu Narodzin przy którym wyblaknie wszystko co dotychczasowe.

Za krótki czas, od teraz, Góra będzie Dołem, Dół będzie Górą. „Rada Światów” czeka na powrót tej Gwiazdy do Świata Światła.

Zapalają się światła na Arenie Światła.
Jednak Wy, którzy chcecie przeżyć ten Czas i szczerze chcecie sami go ukończyć, pozostańcie wierni samym sobie i pozostańcie połączeni z Waszymi Decyzjami ze Światła – bądźcie im wierni aż do końca.

To jest Zwycięstwo – to przyniesie Zwycięstwo.
Galaktycznej Federacji Światła.

JESUS SANANDA

 

SUREIJA OM ISTHAR OM

//Patrz również: 05.08.2013 Wydarzenie. ELOHIM – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/09/22/21-09-2013-arena-swiatla-jesus-sananda/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s