Adnotacja od Saint Germain

Pozdrowienia, Ukochani,

Wiadomością dnia jest dziś przeszacowanie walut. Stanie się to w tym tygodniu z tego, co widzimy. Wstrzymujący ją stwierdzili, że nie mają już wyboru, tylko iść do przodu. Na przykład, ich opcja obejmuje uzgodnienie, że będą mieli ich długi spłacone, albo zbankrutują w ogniu skandalu i wstydu. Jeden wybitny gracz jest naszym starym znajomym, JP Morgan. Jest to stopniowa zmiana warty, gdy niektóre z dawnych bastionów władzy są opanowywane przez nowe, oświecone przywództwo. Inne przestaną istnieć i znikną z pamięci tak szybko, jak to zrobiły Enron i WorldCom. Brak ośrodków chciwości i wyłączności pozostanie, gdy dowody ich niszczycielskich efektów zostaną całkowicie ujawnione.

Jesteśmy ciągle na spotkaniach. Amerykański sekretarz skarbu, Jack Lew, Obama, Putin i inni światowi liderzy pracują gorączkowo. Przy okazji, Ben Bernancke jest na swoim miejscu, ale nie ma mocy teraz. Zdecydowano, utrzymać go w biurze przez krótki czas, aby wszystkie decyzje były przepchane przez niego bez oporu z jego strony, bo jest teraz całkowicie nieskuteczny w tej roli. On teraz robi, jak mu powiedziano, i nie ma uprawnień do działania na własną rękę.

Fundusze Prosperity są na miejscu, zaczną powoli mieć wpływ, gdy zaczniemy finansować organizacje, o których mówiliśmy wcześniej – te, których zadaniem jest naprawdę Większe Dobro. Wiemy, kim są, więc nie ma potrzeby, aby ktokolwiek ubiegał się o dotacje. Będą dawane dowolnie, kwestie głodu, wody i podstawowych potrzeb mieszkaniowych mają najwyższy priorytet.

Słyszymy prośby Lightworkers aby ulżyć ich obciążeniom, co uwolni ich – dla wykonywania swojej prawdziwej pracy. Tak się stanie, gdyż rewaluacja walut pozwoli tym spośród was, którzy mieli trochę pieniędzy na inwestycje, aby stali się beneficjentami środków, aby podzielić się z innymi. To będzie wspaniały dzień dla tych, którzy lubią pomagać. Znajdą się w sytuacji bycia w stanie przynieść prawdziwą ulgę potrzebującym.

Proszę Lady Portia o przyjęcie obowiązków dystrybucji funduszy. Ona stworzyła podstawy dla tego celu, i będzie w stanie zatrudnić osobę do pracy w pełnym wymiarze czasu, aby pomóc rozdzielać fundusze, dając niewielkie dotacje dla osób potrzebujących. Ona będzie w stanie działać jako biuro dla darowizn od osób, które będą chcieć wspierać jej Fundację i którzy woleliby, aby dary ich dobroci były rozdawane przez Fundację. Skupieniem pierwszej fali pomocy, będzie pomoc Lightworkers i ich rodzinom. Będzie to jedyna organizacja w swoim rodzaju, specjalnie zaprojektowana, aby pomóc tym, którzy oddali swoje serca pracy Ducha.

Jest to z wielką miłością w naszych sercach, że dajemy tę wiadomość wam teraz. Wiemy, w jaki sposób wasze przewidywania utrzymywały was w niewoli przez wiele miesięcy, czekając, żeby obiecane dobre nowiny, stały się namacalne. Mogę was zapewnić, że ta monumentalnie złożona układanka, którą jest system gospodarczy na świecie w końcu została wniesiona pod nasz bezpośredni nadzór. Chociaż istnieją jeszcze Ciemne Kapelusze ( ale nie Gady ) na miejscu, ich moc stopniowo zanika, gdy nasza wzrasta. Napisane to jest na ścianie, jak lubicie mówić. Równowaga zostanie osiągnięta, przewaga nigdy nie wróci na ciemną stronę.

Podjęliśmy wiele trudu, aby umożliwić, żeby to skomplikowane rozwiązanie globalnego problemu rozwijało się stopniowo, aby nie stworzyć chaosu, który zaprasza anarchię. Macie przykład tego w rządzie USA, co może się zdarzyć, gdy najgłośniejsze łobuzy mają wolną rękę w ich sztucznie skonstruowanych partiach politycznych. To jest dobry katalizator zmian, ten etap – gry, który stał się tak oczywisty w jego fałszu. Oczywiście, impas, który zamyka część rządu jest niewygodnym scenariuszem w krótkim terminie, ale stanie się jasne dla wszystkich, jak mało realnej mocy tzw rząd rzeczywiście ma.

System wasz działa na zasadzie dobrej woli i pamięci demokracji, którą ludzie wciąż noszą w sercach. To nie zależy od egzekwowania z każdego polityka, lecz jedynie wymaga, aby ludzie utrzymali ducha demokracji w ich sercach jako szablon, który stworzy prawdziwy system zarządzania, do którego macie prawo, od założenia swoich narodów Ameryki Północnej.

W następstwie wolności gospodarczej, prawdziwa wolność polityczna będzie podążała. A ludzie, którzy mogą swobodnie działać z pragnienia serc, nie wybiorą uciskania innych. Może to zająć wam trochę czasu na dostosowanie się do pełnego efektu tej zmiany, w której zostaniecie zatopieni, ale jesteście elastyczni, a ci, którzy żyli w prawdziwej nadziei demokracji i tego, co ona obiecuje już mają możliwość wejść w wolność z radością i pewnością siebie, gdy będzie ona wam przedstawiona.

Chciałbym dodać wyjaśnienie tutaj do dyskusji, którą zacząłem w czasie zeszłotygodniowej rozmowy, co wielu uważa za sprzeczność lub wyzwanie dla poprzedniej informacji podanej przez mnie i przez Boga Ojca. Zapewniam as, że nie. Ja wyjawiłem w tym momencie wrażenie, które zawsze miałem o niebezpieczeństwach handlu walutami i obrzydzeniu jakie miałem wobec jakiegokolwiek obrotu mocą, który może stanowić zagrożenie dla kraju i jego mieszkańców.

Tutaj jest podstawa mojego filozoficznego stanowiska : Pieniądz sam w sobie, a handel walutą w szczególności był wyrazem chciwości i instrumentem władzy, który został ustanowiony przez Ciemne Kapelusze w celu zdobycia władzy nad całymi państwami i ich narodami. Manipulacja walutami pomyślnie doprowadziła kilka krajów na kolana w ostatnich czasach. To nie jest dobrze znana lekcja ekonomii, tego, co znacie, jako „ekonomia”, a co jest w istocie umocowaniem budowania gadziej potęgi. Sam handel walutami powinien być nie do przyjęcia w żadnej formie. Nie ma dobrego powodu, w realnym świecie, aby waluty były kupowane i sprzedawane, ten sposób, właśnie pozwala na zakup i sprzedaż całych krajów. Handel rzeczywistymi produktami i usługami nie wymaga handlu walutami, a żadna transakcja nie musi być wykonywana z udziałem pieniędzy, jeśli nie ma zaangażowania prawdziwej pracy lub produktu. Sama ta zmiana przywróciłaby siłę klasy sprzedawców – tradycyjnej lokalnej średniej klasy – zastępując bankierów, którzy mogą manipulować całymi branżami, a ostatecznie całą światową gospodarką, na dystans.

Ja nie zamierzałem wrzucać do jednego worka lihtworkers, którzy inwestują w dinary podżegani chciwością przeszłości. Ja tylko chciałem podkreślić, że jest rozsądne, aby być ostrożnym, bo używając narzędzi handlu walutami Ciemnych Kapeluszy, trzeba być bardzo ostrożnym i zrozumieć, że to jest właśnie taka – taktyka, w której korzystamy ich własnych metod przeciwko tym Ciemnym inicjatorom. Nie powinno to być traktowane jako naprawa czegokolwiek innego niż do krótkotrwałego ubóstwa, które ci Ciemni spowodowali. Chcę podkreślić, że będzie to pułapka dla niczego nie podejrzewających lightworkers, aby byli pochłonięci ideą, po raz kolejny, że pieniądz jest niezbędnym i skutecznym rozwiązaniem dla problemów w ich życiu. Tak nie jest. Teraz, gdy Gady odeszły, manifestowanie tego, co wam potrzeba będzie znacznie łatwiejsze niż to było tylko krótki czas temu, a wielu z was będzie w sytuacji dawania i otrzymywania, co jest prawdziwym lekarstwem na stare problemy.

Z wielką przyjemnością informujemy, że jestem w stanie ogłosić wam, że lata ciężkiej pracy wszyscy przetrwaliśmy opłaciły się sowicie, teraz, gdy mamy swobodę prowadzenia działalności na otwartym polu, gdzie kiedyś kołysały się Gady. Zrobiliśmy już ogromne postępy – i pamiętajcie, to jest tylko teraz 6 tygodni od czasu ich odejścia. Reedukacja rządzących zajmie nieco więcej czasu, ale gdy stracą swoje wpływy, to ich działania będą przejrzyste pierwszy raz, nagrody za manipulacje, oszustwa i chciwość są coraz szczuplejsze. Trzymajcie się mocno swojej miłości i światła, drodzy. Moc waszej wysokiej energii wibracyjnej dosłownie przenosi góry. To jest tym, co sprawia, że nasze postępy idą do przodu tak szybko i pewnie. W tym tygodniu zaczniecie czuć przesuwający się grunt pod waszymi stopami, a niebo będzie naprawdę uśmiechało się do was wszystkich.

Ja wysyłam wam nieskończoną Miłość. Jestem waszym sługą zawsze, tym już znanym jako St Germain.

Via Kathryn May,
6 października, 2013
http://whoneedslight.vpweb.com/apps/blog/entries/show/33544112-a-note-from-saint-germain

http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

15 comments on “Adnotacja od Saint Germain

 1. No cóż, minęło 10 dni i jak zwykle nic się nie wydarzyło. Mam już 70 lat i coraz bardziej wątpię czy doczekam się jeszcze w tym życiu tego nowego, lepszego świata wyzwolonego ze zła…

 2. Drogi Michale!
  Pozwól, że będę szczery 🙂
  Ani Ty, ani ja (choć mam 29 lat) nie doczekamy się w tej inkarnacji ziemi obiecanej. Wielkie przeobrażenia, które mają nadejść są procesem ewolucyjnym, który jest rozłożony w czasie. Sama ewolucja jest procesem powolnym, którego rytm wyznaczają siły od nas niezależne. Ziemia w swoim pierwotnym założeniu jest planetą ewolucyjną co wbrew pozorom nie przeczy istnieniu Boga. Wręcz przeciwnie. Choć jesteśmy planetą eksperymentalną, na której jest tyle cierpienia i niesprawiedliwości co sprawia, iż ludzie tracą wiarę w Stwórcę, w Jego istnienie i opiekę (sam straciłem wiarę w Niego,stałem się ateistą) to ostateczny zamiar wobec ludzkości jest przepiękny i na chwilę obecną przerasta nasze możliwości poznawcze nawet jeśli ktoś ma niesamowitą wyobraźnię 😉
  Poza tym kościół katolicki, i nie tylko on, ukrył przed nami prawdę i fakt jakim jest REINKARNACJA!
  Jest to uniwersalne prawo życia nadane przez samego Stwórcę.
  Każdy z nas ma już za sobą korowód żywotów, ma ich także wiele przed sobą. W ciągu życia człowiek nabywa ( lub traci ! ) nowe doświadczenia, rozwiązuje ( lub nie rozwiązuje ) nowe problemy, podnosi ( lub obniża ) swe morale. Następnie wraca do duchowej „ojczyzny” dla odpoczynku i nabrania sił. W każdym nowym życiu rozpoczyna naukę i pracę w zasadzie w tym punkcie, w którym przerwał ją w poprzednim. Kolejne życie to określona lekcja do odrobienia. Jeżeli komuś udało się rozwiązać trudne problemy, posuwa się na drodze ewolucji, jeśli nie wykazał postępów, powraca ponownie w to otoczenie, w którym doznał niepowodzeń.
  Można tu użyć język szkolnego: jeden uczy się zadanej lekcji w ciągu jednego popołudnia, drugi zaś przez wiele dni. Jeżeli więc „uczeń” jest zdolny, jego „szkolne życie” będzie stosunkowo krótkie, natomiast jeśli postępuje na przekór prawom i celom „szkoły”, przebywać w niej będzie długo lub bardzo długo. Każdy bowiem musi tę „szkołę” ukończyć, każdy stać się musi w najwyższym stopniu doskonały. Prawo ewolucji pcha nas ku czynom coraz doskonalszym, człowiek mądry stara się więc skrócić konieczny czas „studiów” i przyśpiesza swój rozwój, gdyż w ten sposób unika konfliktów. Kto natomiast opóźnia się, popychany jest przez nacisk tego prawa, a gdy mu się przeciwstawia, nacisk ten zmienia się w cierpienie.
  Także panie Michale głowa do góry, tym bardziej jeśli sumienie nic panu nie wyrzuca i starał się pan postępować moralnie,gdyż nauczyć się kochać zawsze pozostanie lekcją najważniejszą.
  Ps.wierzę, że po zakończeniu tej inkarnacji i odpoczynku w domu Ojca, nasze następne wcielenia przyjdzie nam już przeżyć w lepszym świecie i zastać tę ziemię piękniejszą 🙂
  Serdecznie pana pozdrawiam w Miłości i Świetle

  • Szanowny Panie Matej poczytaj Pan sobie to co ma w tej sprawie do powiedzenia Pan Waldemar Witkowski i co przekazuje w swoich ksiazkach i wykladach nietylko on bo nie wiem skad Pan ma swoje informacje na temat ewolucji???To wszystko dokonuje sie TU I TERAZ W TYM ZYCIU W PRZYSPIESZONYM TEMPIE inaczej nie byloby takiej lawiny channelingow teraz tyko np za150lat a co bys pamietal wtedy z tych dzisiejszych?

 3. Drogi Mateju, masz słuszność pisząc, że Ziemia jest Planetą ewolucyjną. Chciałabym dodać, że jest też Istotą tak jak my i ma swoją Świadomość jak każdy z nas. Jej świadomość i nasza świadomość rozwinęła się tak bardzo, że potrafimy nawiązać łączność z naszą Planetą i razem współpracować na tyle dobrze, aby nadać przyspieszenie ewolucji. To co znaliśmy dotychczas jako pewne założenie ewolucyjne niekoniecznie sprawdzi się w przyszłości. Obecnie wspomina się o zmianach w naszych ciałach, umysłach i duszach. Z pewnością możemy liczyć na niespodzianki o jakich się filozofom nie śniło 🙂

 4. Witaj Mateju!
  Dlaczego jesteś ” małej wiary” 😉 i uważasz, że Ty w tym życiu (a życie jest wieczne) – w tej fizyczności nie doczekasz tych Zmian. Wszak Ty Jesteś Zmianą, Ty Jesteś Kreatorem swojego Jestestwa. Od Ciebie – Twojego myślenia zależy jak długo będziesz na Matce Ziemi Gwieździe Gai. Tyle mamy pracy nad przywróceniem Królestwa Matki. Zaufaj sobie -wszak masz „dopiero” 29 lat cielesności.Twoja Świadomość pozwala Ci zmierzyć się z długowiecznością – jeśli tylko zechcesz. Pamiętasz ile lat miał Matuzalem?

 5. Pluton, od kilku lat prując Koziorożca, rozwala wszelkie dotychczasowe (często utrwalone przez tysiąclecia, jak w przypadku wszelkich monarchii) struktury władzy. Czyni to jednak we właściwym sobie stylu, a więc na pewno nie na frorum publicznym, lecz podstępnie, złośliwie i w najgłębszej konspirze. Odkąd zawitał do Koziorożca (struktury władzy), codziennie robi co do niego należy. I w innych krajach, i u nas tysiące ludzi codziennie i wytrwale mrówczo pracują cichaczem nad zmianą tych spleśniałych i nieźle już cuchnących struktur. naprawdę bardzo wiele (r)ewolucyjnych rzeczy dzieje sie w ukryciu…

  Nie ma co narzekać, czy bezczynnie tęsknić za nowym światem, trzeba dołączać do reszty świetlnych mrówek – wytęskniony finał bedzie szybszy 🙂 Każdy z nas jest postawiony dokładnie tam, gdzie jego miejsce w tym megaprojekcie – i każdy tak naprawdę bardzo dobrze wie, co ma robić…

   • No właśnie, od dawna już nikt nie organizuje żadnych Globalnych Medytacji, a wielkimi krokami zbliża się bardzo ważne dla Polski hybrydowe żaćmienie Słońca 3 listopada. Warto odpowiednio wykorzystać tę kosmiczną bombę energetyczną…

   • Masz rację Mariuszu, ale myślę , że „Świetlne Mrówki” 😉 już same całe są jedną wielką medytacją :), a jeśli wspomagają się medytacjami Wiki :******* 🙂 ❤ to tam mają jak na szwedzkim stole podane do wyboru, do koloru i na wszelkie możliwe okazje 😀 😀
    A czego można się będzie spodziewać po tym żaćmieniu ….. ups… 😉 zaćmieniu 3.11.2013 ?

 6. Dzięki za wsparcie moi drodzy! Tak też słyszałem, że obecnie proces ewolucyjny przyśpieszył i znajduje się w fazie „rewolucyjnej” czyli jest nadzieja i szansa, iż jeszcze za tego żywota doczekamy widocznych zmian.
  Wszak jesteśmy tu po to aby wypełnić swój przedurodzeniowy plan duszy. Każdy z nas ma jakąś misję do spełnienia… Także powodzenia! 🙂

 7. Zaćmienia od zawsze miały pierwszorzędne znaczenie w astrologii mundalnej (geopolitycznej); wskazywały one zwykle na nagłe i przełomowe wydarzenia, najczęściej negatywne. W obecnym wieku, kiedy krew leje się mniej obficie a światowy system opresji przeprowadza swój globalny plan bardziej ‚subtelnie’ i ‚humanitarnie’, zaćmienia nie budzą już takiej grozy jak to drzewiej bywało. Ich znaczenie w geopolityce do dziś jest jednak nie do przecenienia. Nieprzebudzeni ludzie nie doceniają jeszcze kosmicznej siły, jaka się uaktywnia podczas zaćmień oraz medytacyjnych i wizualizacyjnych megamożliwości kreacji i zakotwiczania, jakie można by przy tej okazji wykorzystać dla wyzwolenia i najwyższego dobra Istot Ludzkich. Starożytni kapłani te możliwości doskonale znali, ale ich twórczą siłę wykorzystywali najczęściej do wielopoziomowego manipulowania tak masami, jak i nierzadko samymi władcami. Starożytni władcy na wieść o zbliżającym się zaćmieniu Słońca drżeli z trwogi, gdyż często oznaczało ono śmierć władcy na urzędzie (częstokroć, jak to w starożytnym świecie bywało, śmierć sprowokowaną). Obecne zaćmienie nie przedstawia się dramatycznie, choć jego dość ścisła koniunkcja z Saturnem w bezlitosnym znaku Skorpiona z pewnością nie objawi się nagłym wzrostem polityki miłości przez rządzących ani w stosunku do niewolniczego ludu, ani w stosunkach wzajemnych. Wręcz przeciwnie, widzę tu planowaną przez obecnych władców planety jakąś kolejną próbę przykręcenia, i tak już dość mocno nas uwierającej, słynnej ‚śruby’. Władcy obecnego świata zrobią wszystko, byśmy posłusznie i bezwiednie szli w kierunku stopniowego wdrażania przez nich kolejnych faz czipowania. Pamiętajmy też, że zaćmienie Słońca to, symbolicznie rzecz ujmując, ‚zaćmienie władcy’ (jego umysłu/świadomości), więc w najlepszym wypadku zaćmienie to idealny czas, by któryś z przywódców zrobił coś głupiego, czego skutki w kilkuletniej perspektywie mogą okazać się dla niego wyborczo druzgocące.

  Jeśli chodzi o geopolitykę, obecne zaćmienie znacząco się prezentuje dla dwu ważnych światowych stolic: dla Bagdadu i Moskwy. Czas pokaże, czy coś ciekawego w związku z tym się tam zamanifestuje. Obecne zaćmienie lekko trąca też o najważniejszy kosmogram 20. wieku, czyli kosmogram amerykańskiego FED-u (Federal Reserve). Aspekt nie jest tu jednak dokładny – orbie zaćmienia brakuje niestety zaledwie 3 stopni kątowych, by mogło już tym razem trwale wstrząsnąć (mającą już dokładnie sto lat!) ową totalitarną strukturą. Ale przynajmniej jakieś lekkie tąpnięcie powinno się FED-owi w związku z tym zaćmieniem w najbliższych miesiącach przydarzyć, energie zaćmień są bowiem uwalniane nie od razu, lecz w ciągu paru miesięcy (do pół roku) od jego faktycznego zaistnienia.

  Zaćmienie w jednej z ‚polskich’ faz Zodiaku, a więc w Byku, Lwie lub Skorpionie zawsze ma duży wpływ na sprawy również w naszym kraju, zwłaszcza jeśli pokrywa się ono z ważnymi punktami w kosmogramie Polski lub kosmogramach ważnych polityków. Na Warszawę zaćmieniu towarzyszy zwodniczy i wszystko sprytnie maskujący (ale również głęboko duchowo inspirujacy) Neptun na ascendencie, więc na naszym polskim podwórku energia eklipsy zamanifestuje się głównie zarówno w dziedzinie dalszego przemiału spraw typowo kościelnych, jak i w dziedzinie poważnych, stricte duchowych, ‚moralnych’ przewartościowań Polaków w schyłkowej fazie historii owego hybrydowego tworu, jakim jest tak zwana III RP. A jak przecież wiemy, osnową wszelkich zmian na polu widzialnym są zmiany mentalne i duchowe – to one tak naprawdę poprzedzają wszystko. ‚Zmieniamy świat, zmieniając najpierw siebie’ 🙂 We are the change. To właśnie My jesteśmy tą Zmianą 🙂

  Gdyby Polacy byli w pełni świadomi ogromnej siły nośnej, jaką w potencjale zawierają w sobie niektóre zaćmienia – pewne procesy (r)ewolucyjne toczyłyby się dużo szybciej. Oczyma wyobraźni już dziś widzę ogromne place największych polskich miast po brzegi wypełnione medytującymi tłumami Polaków precyzyjnie skoncentrowanych na

  jednej

  wspólnej

  świetlistej wizji…

  A póki co (jako wprawka do powyższego) pozostają nam piękne i twórcze medytacje Wiki oraz nasze własne wizualizacyjne kotwice, które ładnie możemy zaimplantować w polski mental właśnie 3 listopada 2013 o godzinie 13:49 (czasu polskiego).

  Ps. Zaćmieniu towarzyszą też dwa ważne zjawiska: 6 listopada Księżyc znajdzie się w swoim perygeum, czyli w najbliższej odległości od Ziemi; tego dnia również
  naszym oczom ukaże się wreszcie słynna już kometa ISON. A rola komet w przełomach historycznych, to już osobna kwestia.

 8. Tadeusz Owsianko mówi ( ok.. 8 min.), że według staroruskiej słowiańszczyzny ISON znaczy Początek i Koniec 🙂
  Pod koniec tego wykładu wspomina jeszcze o tym, że ta Kometa posprząta 😉 nam nasz Ogródek Jordanowski 🙂
  Warto posłuchać:

  ❤ 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s