Archanioł Gabriel : Autentyczność i Komfort

Channeler: Shelley Young,
28 września 2013
http://trinityesoterics.com

Witajcie, drodzy! Jak zadowoleni i zaszczyceni jesteśmy będąc dzisiaj z wami. Honorujemy was za przyjście w służbie, aby zakotwiczyć energie grupy, i, oczywiście, gdy mówimy, grupa, mamy na myśli nie tylko tych, którzy są w sali w tym czasie, ale także tych, którzy będą doświadczać tej transmisji w internecie później.

Dziś chcielibyśmy omówić znaczenie autentyczności i jak obejmować swoją autentyczność, która przyniesie wam znacznie większy komfort niż doświadczaliście w ciele, na ziemi, w dowolnym czasie.

Są to, oczywiście, ekscytujące czasy, w których jesteście. Uwalniacie jak mistrzowie ! Przesuwacie się, przekształcacie. Rozmawialiśmy o tym obszernie w poprzednich transmisjach, a teraz dostajecie, coś jak landrynki, gdy rozpuszczacie różne warstwy, aż do słodkiego rdzenia lepkiej miłości i jak wspaniałe to jest.

Więc co to oznacza ? Co oznacza to, że pozwoliliście odejść warstwom gęstości, które maskowały to, kim naprawdę jesteście, które maskowały waszą autentyczność. A teraz, jak już przeszliście przez ten niezwykły proces, ( większość z was pracuje bez wytchnienia, przez okres co najmniej ostatnich dziesięciu lat ), dochodzicie do tego punktu, gdzie po prostu pozostaliście tym, kim naprawdę jesteście, a jak wspaniałe, jest to z naszej perspektywy.

Rozumiemy, że wy możecie czuć się zaniepokojeni. Możecie czuć się w jednej chwili cudownie, połączeni ze Źródłem. Możecie czuć się dostrojeni i wspierani i wspaniali, a za chwilę możecie czuć się całkiem nadzy, możecie czuć się narażeni, możecie czuć się prymitywnie. To poczucie może być nieco wyzywające dla was, ale jest to tak ważne, abyście zrozumieli, że to miejsce autentyczności jest miejscem, z którego tworzycie swój komfort. Widzicie, gdy stajecie się bardziej klarowni wobec tego, co przynosi wam radość, co macie tu robić, czego chcecie doświadczyć, stajecie się bardzo jasnymi nadajnikami i zaczynacie mieć wpływ na zmiany na Nowej Ziemi, którą chcecie zobaczyć, a także zaczynacie magnesować siebie tymi pragnieniami bardzo wspaniałych doświadczeń. Ponownie, czym bardziej autentyczni jesteście, tym bardziej komfortowo będziecie się czuć, bo wszystko, co przyciągniecie do siebie będzie prawdziwie do was pasowało.

Autentyczność nie jest czymś, czego można się bać. Rozumiemy, że dla wielu starych dusz, takich jak wasze, mieliście doświadczenia przeszłych żywotów, gdzie autentyczność doprowadziła was do przedwczesnej śmierci. Kochani, tak się nie stanie tym razem, możemy zapewnić ! Jesteście wspomagani w stawaniu się, w byciu swoją prawdą. Energie, raczej nie są bardzo niezgodne z tym (jak kiedyś), tylko was wspomagają w tym czasie.

Więc wasza prawda, wasza przejrzystość, wasza bytność, jest tym, co jest energetycznie wspierane i opieranie się temu, jest tym, co powoduje dyskomfort, gdzie w ostatnich ekspresjach życia, staranie się być autentycznym był bardzo sprzeczne z tym, co było wspomagane energetycznie w tamtym czasie. Jesteście w czasach bardzo różnych teraz, Drodzy. Przeszliście Magiczny Znacznik w tym całkiem nowym wieku. To jest tym, co macie tutaj robić i przeżyć, i to jest tym, co jest wspomagane, gdy poruszacie się do przodu, więc nie ma potrzeby się obawiać. Ale rozumiemy, że wielu z was unika, wielu z was było prześladowanych, ale nadszedł czas, aby uwolnić te stare doświadczenia, bo one po prostu nigdy się nie powtórzą.

Nawet dla niektórych z was, którzy są wyśmiewani w ramach swoich rodzin, w ramach niektórych swoich starszych przyjaźni przed wspierającymi dzisiaj energiami – to zostanie rozwiązane do końca tego wcielenia. Wszystkie te osoby znajdą drogę do tych samych rzeczy, o których mówiliśmy, wzdłuż ich wyjątkowej drogi. Przekonacie się, że będzie wielu, którzy zaczną nie tylko od waszego sposobu myślenia, ale zaczną prosić o praktyczne poradnictwo, ponieważ jesteście takimi genialnymi nauczycielami przez przykład.

Więc pomówmy trochę o autentyczności, jako imperatywie dla waszej wygody. Pozwólcie nam znowu wrócić do bufetu sałatkowego. Nasza droga partnerka w transmisji kiedyś zapytała nas: ” Gabriel, dlaczego? Dlaczego jest tak wiele analogii z jedzeniem ?”. Powodem tego jest to, że zarówno jedzenie, jak i duchowość są waszym utrzymaniem. Stosuje się to bardzo dobrze do każdego, i jest czymś, do czego większość mających ludzkie doświadczenie może się odnosić.

Więc załóżmy, że jesteś bardzo podekscytowany, aby iść i zjeść obiad w fantastycznym bufecie i się tam dostałeś, bierzesz talerz i widzisz wszystkie rodzaje wspaniałych produktów, których po prostu nie możesz się doczekać, aby spróbować. Niektóre z twoich ulubionych też tam są i wyglądają oh, tak smaczne, i gdy po nie sięgasz ktoś mówi: ” Och, nie, nie, tego nie powinieneś brać. To nie jest zdrowe dla Ciebie. Powinieneś wziąć to w zamian”.

Jeśli nie dasz sobie pozwolenia posiadania własnych doświadczeń, możesz, w swoim pragnieniu zadowolić innych, kładąc to, co proponują na talerzu, ale nie będzie to już radosne doświadczenie, o którym myślałeś, że Twój posiłek będzie. Będziesz miał jedzenie, będziesz miał składniki odżywcze, twój brzuch może być pełny, twoje ciało się utrzyma, ale nie będziesz czuł się tak dobrze, bo dokonałeś wyboru, który nie był zgodny z Twoją autentycznością.

Tak więc, bez względu na to, czego potrzebujesz na swojej unikalnej ścieżce, możesz znaleźć to, tylko przez bycie wiernym swojej autentyczności i bycie wiernym sobie. Postępując ścieżką radości, za twoimi unikalnymi interesami, dla których wszedłeś w to ciało, żeby znaleźć swoją drogę na ścieżce życia. Uhonorowanie ich, pozwoli Ci mieć życie w radości, życie w komforcie, przyjemności i satysfakcji, a ponadto, będziesz obficie wynagrodzony, ponieważ wszystko będzie zgodne z tym, kim naprawdę jesteś, co jest, ponownie, co jest zdecydowane wspierane w tym czasie.

Jeśli zawsze porzucasz to, czego naprawdę chcesz i co jest dla Ciebie właściwe, nie będziesz w stanie znaleźć komfortu, którego szukasz. Ponadto, jeśli akceptujesz, że inni ludzie są odpowiedzialni za Twój własny komfort, nie będziesz mieć bardzo komfortowego doświadczenia w ogóle, jeśli uważasz, że każdy jest w jakiś sposób po prostu w błędzie! Czy widzisz ? To nie tylko chodzi o twoją autentyczność. Chodzi także o wspieranie i docenianie innych w ich autentyczności. Zrozum, że każdy ma swoją strefę komfortu. To jest tym, co sprawia, że każdy z was wszystkich jest częścią mozaiki, która sprawia, że tworzenie Nowej Ziemi jet zupełnie zapierające dech i niesamowite. Czy to widzisz ?

Nie możesz znaleźć komfortu jeśli zajęty jesteś czymś, czym nie jesteś. Nie możesz znaleźć komfortu jeśli nadal jesteś uczepiony myśli, że nie możesz się rozwijać bez dolegliwości i konfliktów. Czy czujesz, że nie możesz być osobą duchową, jeśli nie cierpisz ? To jest bardzo stary paradygmat. Czy już to uwolniłeś ? Czy ty w ogóle wierzysz, że możesz iść do przodu i mieć swoją najwyższą ekspresję życia z wdziękiem, łatwością i komfortem ? Z całą pewnością możesz i sposób na to jest poprzez objęcie swojej autentyczności, wiedząc, że nikt inny nie może być ekspertem od Ciebie.

Komfort jest ogromną częścią kreacji Nowej Ziemi. Już mieliście wojny, choroby, złamane serce, ból, cierpienie. Mieliście takie doświadczenia.Nie potrzebujecie tworzyć chaosu w swoim życiu, aby się rozwijać, drodzy. Trauma, która występuje w waszym życiu jest po to, aby zwrócić waszą uwagę. Kiedy chętnie obejmujecie swój wzrost, kiedy poddajecie się i płyniecie w swojej najwyższej ekspresji życia, trauma nie służy określonemu celowi. Czy widzicie ?

Więc jeśli trauma nie służy celowi, nie ma wtedy sensu, wtedy komfort może być, jest częścią, gdzie idziecie? Nawet z waszym wzniesieniem. Macie zwyczaj oczekiwać, że jest obarczone dyskomfortem. Mówimy wam, tak długo, jak się nie opieracie, tak długo, jak możecie utrzymać się w poddaniu i przepływie, możecie wznieść się i zrobić to z dużo większym wdziękiem i łatwością i komfortem, niż to, czego doświadczaliście do tej pory. Macie model, który wielu z was naśladuje, który mówi, że muszę strasznie cierpieć zanim słońce będzie świecić. To bardzo stare myślenie. Dlaczego ? Zadajcie sobie pytanie, dlaczego ? Dlaczego tak jest ? I zobaczycie, że nie macie dobrej odpowiedzi na to.

Ewoluujecie poza świat kontrastu. poddanie i przepływ z intencją jest nowym systemem operacyjnym oświeconych ludzi. Kontrast istniał, aby zwrócić waszą uwagę. Kontrast istniał, abyście mogli zdefiniować siebie. Kiedy widzisz siebie jako ukochane dziecko Boże, kawałek Źródła, boga na ziemi, tworzące, po co ci ten kontrast ? Jeśli zaakceptowałeś, kim naprawdę jesteś, możesz nagle wyjść poza ten stary system dualizmu, który utrzymuje chaos, niepokój, ból i cierpienie dla wzrostu. Możesz po prostu BYĆ i tworzyć.

Istnieje system przekonań, że przebywanie w ciele ze swej natury powoduje dyskomfort. I choć, tak, są wyzwania dla wielu z was w byciu w ciele, być może byłoby miło zacząć koncentrować się na wielkich radościach, których doświadczacie będąc w formie fizycznej. Istnieje wiele, wiele doświadczeń, które macie w ciele, których nie możecie mieć, gdy jesteście w stanie ducha. Przyjemność jedzenia. Fizyczny dotyk. Nawet płacz. Czy jesteście zaskoczeni tym? Nawet akt płaczu jest czymś, za czym często tęsknicie, gdy jesteście poza ciałem fizycznym, ponieważ jest on takim czystym i namacalnym uwalnianiem energii.

Bycie w ciele fizycznym jest jak pójście do teatru, z pełnym doświadczeniem 3D. Pozwala doświadczyć zamkniętej rzeczywistości.Istnieje wiele, wiele, wiele przyjemności, wiele wielkich radości z bycia w ciele, więc być może nadszedł czas, aby porzucić pomysł, że to krzyż do niesienia.

Sama radość, jaką macie na poziomie duszy dlatego, że jesteście na planecie w ciele fizycznym, podczas tego wspaniałego czasu jest poza wszystkim, co możecie sobie wyobrazić. Jesteście tak honorowani za bycie tam, gdzie jesteście. Nie możecie się doczekać i być częścią tego wspaniałego wzniesienia waszej planety. Jesteście zachwyceni przebywaniem w ciele. Kiedy praktykujecie wdzięczność możecie to wykorzystać. Możecie wykorzystać zachwyt bycia w swoim ciele. A gdy zaczniecie to robić, Drodzy… widzicie? Czy widzicie, jak komfortowe to się stanie, kiedy zaczniecie zdawać sobie sprawę, jakim cudownym przywilejem jest być wami, raczej niż obowiązkiem, a niż jakąś niekończącą się pracą.

Wysłuchajcie nas, gdy mówimy, że zrobiliście taką wspaniałą pracę, jesteście przygotowani i gotowi do życia swojego życia z radością, z emocjami, z pełnym komfortem i łatwością. To po prostu od was zależy, aby podjąć decyzję, że jest to sposób, w który chcecie robić rzeczy teraz. Jest to kolejny wielki krok w waszej ewolucji, a my jesteśmy poza ekscytacją, żeby zobaczyć, co z tym zrobicie. To jest to, czym chcieliśmy podzielić się z wami dzisiaj.

Archanioł Gabriel przez Shelley Young

http://2012allabout.blogspot.com/2013/10/archanio-gabriel-autentycznosc-komfort.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s