Arkturianie – Wyrzućcie już duchowe narzędzia.

13 października 2013
Channeler: Marilyn Raffaele
http://www.onenessofall.com/newest.html

Pozdrowienia drodzy ludzie wielkiej planety Gaia, cieszymy się z Wami, gdy obserwujemy, jak Światło płynie naprzód od i do Was w tej chwili. Ziemia przesuwa się szybko w kierunku nowej uniwersalnej energii, która zwiększa się z każdą osoba, która otwiera swoje serce i umysł na nowe i wyższe sposoby postrzegania. Obserwujemy ludzi na całym świecie kwestionujących i zadających sobie pytanie, czy to, co wmawiają wam ci, odpowiedzialni za to, to rzeczywiście prawda. To kwestionowanie wskazuje osobistą i uniwersalną wrażliwość na prawdę, co z kolei przynosi skupienie i zmiany niezliczonych form bezsilności, których tak wielu jeszcze doświadcza. W ten sposób zmiana się wydarza. Nowa wrażliwość świadomości indywidualnej przynosi świadomość, że człowiek jest czymś więcej niż tylko sługą dla rządzących światową mocą. Iluzja coraz rozpuszcza się z każdą duszą, która słyszy i wsłuchuje się w swój wewnętrzny głos i zaczyna budzić się do prawdy o tym, kim jest naprawdę. Większość świata nie może jeszcze zrozumieć duchowej natury zachodzących przemian energetycznych. Pragną zmiany, ponieważ życie takie jak zawsze znali i akceptowali, nie rezonuje już z nimi i wielu z nich znajduje, doświadczając ich głosu nową odwagę i siłę, z którą komunikują się i żyją w nowy sposób. Szybko osiągacie punkt, w którym coraz więcej ludzi kwestionuje status quo, niż nie, co jest z pewnością oznaką zmiany świadomości. Nie należy się spodziewać zmian manifestujących się pełni w jednej chwili, ale wiedzcie, że ewolucja tego w tej wielkiej skali musi być procesem stopniowym. Żyliście wiele wcieleń i trzeciej energii wymiarowej, która zawsze odzwierciedla pary przeciwieństw – doświadczeń, które są głęboko zakorzenione fizycznie, emocjonalnie i psychicznie. To jest to, co jest teraz oczyszczane, uwalniane i przynosi zmiany zachodzące w was. Pozwoli to wam utrzymać wyższe częstotliwości nie istniejące się na ziemi przedtem. Bądźcie, kochani, cierpliwi, i wiedzcie, że kiedy daliście pozwolenie na wzniesienie się, wasze Wyższe Ja rozpoczęło ten proces. Nie musicie wymuszać, aby tak się stało, to się dzieje, bo to jest wasza Rzeczywistość.
To jest czas dla każdego poważnego poszukiwacza duchowego, aby przestać patrzeć poza siebie za Światłem, aby przyszło do was w tej czy innej formie i żebyście zaczęli zdawać sobie sprawę, że „Ja jestem Światłem”. Ten krok musicie podjąć, jeśli chcecie opuścić stare trzeciowymiarowe rozumienie świata. „Ja jestem drogą, prawdą i światłem” – to słowa nie tylko wypowiedziane przez i dla mistrza Jezusa, ale słowa wypowiedziane przez niego w celu wyjaśnienia tym słuchającym, że „Ja” nie jest osobistym „ja”, ale „Ja” jest Boskie – jedno i jedyne „JA” – wasza prawdziwa tożsamość. Ponieważ Bóg jest wszystkim, co istnieje, musi także być prawdziwa wasza Jaźń – jak inaczej moglibyście istnieć ?
„Ja” to imię Boga i słowa „Jam Jest” nie odnoszą się do jednego człowieka, ale do prawdziwej istoty każdego bytu. „Ja” to jest święte słowo. Przez cały czas i nawet teraz, są tacy, którzy dzięki ignorancji i ego, błędnie tą prawdę interpretują do znaczenia, że w ich człowieczeństwie są Bogiem. Z tego fałszywego poczucia siebie zawsze przystępują do konfigurowania reguł i nauk dla innych z poważnymi konsekwencjami, jeśli nie posłuchają. Ich duchowo nieświadomi zwolennicy częściej niż nie, doświadczają zgubnych konsekwencji pewnego rodzaju, bo w ich wyborze naśladowania tych fałszywych proroków, oni chętnie oddają swoją moc.
Wielu starało się w przeszłości i nadal starają się znaleźć oświecenie przez niektóre praktyki, kościoły, nauczycieli, symbole, itp. które na pewno pomagają prowadzić kogoś do pewnego momentu oświecenia. Jednak przychodzi moment, kiedy duchowy uczeń musi porzucić te narzędzia, i wkroczyć we własną moc i tożsamość lub będzie on zawsze studentem prawdy, nie zdając sobie sprawy i nie doświadczając prawdy.
Dla tych z Was, którzy dojrzeli do zrozumienia tych wiadomości, to jest czas, aby przestać być uczniami jednej ścieżki lub innej i uznać, że JESTEŚ ŚCIEŻKĄ, NARZĘDZIEM, WIADOMOŚCIĄ. Narzędzia te są pomocne do pewnego punktu, ale stają się blokadą, gdy zależycie od przeszłego czasu, kiedy były potrzebne. Dziecko musi dorosnąć w pewnym momencie, bez względu na to, jak wygodne jest to, że po prostu jest poinformowane, w co wierzyć i co robić.
My nie mówimy, że musicie rezygnować z duchowych grup lub książek i ćwiczeń, które mogą jeszcze coś wam mówić, ani żadnego z waszych duchowych działań. Mówimy, że przychodzi czas, kiedy student musi zacząć widzieć narzędzia, jakimi one są, narzędziami, które pomogły wam dostać się tam, gdzie jesteście, do zrozumienia, że Jesteście już kompletni i cali, obfici doskonali, itp. Zrozumcie, że nie ma nic, co może kiedykolwiek zrobić was bardziej niż Tym, czym już jesteście czy to osoby, książki, relacji, ścieżki, narkotyków, pracy, itp. Wielu z was odkrywa, że większość książek już nie przemawia do was w sposób, taki, jak kiedyś. Honorujcie to. Oznacza to, że teraz jesteście w stanie otrzymywać nauki od wewnątrz. Jeśli lubicie chodzić do kościoła co tydzień, w porządku, ale odpuście przekonanie, że jeśli pominiecie, a nawet przestaniecie chodzić będziecie czymś mniej – Kościół jest w was, rozumiecie?
Kryształy przenoszą własną wspaniałą energię, ale ta energia nie może manifestować się wyższej niż indywidualna pracy z nimi, co jest prawdą dla olejów, kolorów, wibracji itp itd. Te narzędzia w rękach bardzo wyewoluowanych osób mogą przynieść zmiany na dobre, ale w rękach kogoś podstępnego, mogą doprowadzić do przeciwnego skutku reprezentując dualizm i separację, które stanowią trzeciowymiarową energię. Jest to stan świadomości, co określa, w jaki sposób są one wykorzystywane, więc uwolnijcie moc, którą dajecie tak wielu narzędziom. Kiedy osoba kupuje kryształ gwarantujący przynieść obfitość lub uzdrowienie lub cokolwiek, ale nadal żyje ze świadomością braku i ograniczenia, to wrodzona energia kryształu jest ograniczona do tej zdolności jednostki do channelowania energii z niego. To jest przesunięcie z metafizyki do mistycyzmu.
Mistycyzm jest uświadomieniem sobie, że już urzeczywistniasz swoją prawdziwą istotę, Wszechobecność, Wszechmoc i Wszechwiedzę. W przeszłości te Boskie cechy były zinterpretowane przez świat, w ogóle przez pryzmat trzeciegowymiarowego myślenia – zawsze pojawiały się w oderwaniu od tego, co jest potrzebne, a zatem jako zapotrzebowanie na narzędzia, czy to guru, książki, zajęcia, uroczystości, itp. Te rzeczy służą do podnoszenia osoby do wyższej energii i są pomocne dla początkujących, ale – jesteś w wyższej energii TERAZ.
Odzyskujecie swoją moc w chwili, gdy zdacie sobie sprawę, że już „Ja Jestem”. To jest krok, na który większość z was jest gotowa i jest różnica między metafizyką i mistycyzmem. Metafizyka pracuje, aby zmienić zły obraz na dobry. Mistycyzm nie widzi niczego, potrzebującego naprawy, bo on wie, że dobre przejawy i złe przejawy są zarówno manifestacją wiary w dualność i separację – dwoma końcami tego samego kija.

Jesteśmy Grupą Arkturian

http://2012allabout.blogspot.com/2013/10/arkturianie-wyrzuccie-juz-duchowe.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s