Saul : Bądźcie Czujni

Channeler: John Smallman,
20 października 2013 r. http://johnsmallman.wordpress.com

Podniecenie nadal wzrasta podobnie jak intensywność intencji zbiorowej ludzkości, aby się obudzić. Ocean miłości zalewa planetę ogarniając was wszystkich, każdy jest zanurzony, nie ma powstrzymań lub wyjątków, a efekty są absolutnie niesamowite.

Tak, bardzo mała mniejszość hardcorowych iluzjonistów nadal odmawia uznania nierealności środowiska, które próbują podpierać, ale ich wysiłki i intencje są daremne, ponieważ moc zbiorowej woli ludzkości wzmacnia się i angażuje się coraz bardziej w pełni Boski ocean lub pole Miłości, którym wszystko jest owinięte.

Iluzja rozpada się bardzo szybko, i ten mały rdzeń odrzucających, którzy próbują utrzymać się przy władzy i kontroli poprzez wspieranie i utrzymywanie, tego nierealnego i nie kochającego stanu rzeczy, będzie po prostu delikatnie przenoszony do obszaru, gdzie mogą nadal grać w swoje gry bez najmniejszego sposobu tworzenia niewygody dla reszty ludzkości.

Czas kontroli, dominacji i manipulowania innymi, jest skończony, ponieważ Nowy Wiek jest taki, w których synergiczna i kochająca współpraca zapewnia harmonijne otoczenie dla wszystkich, aby cieszyli się w pełnią wolności od nieuzasadnionych autorytarnych przeszkód lub zakłóceń w jakiejkolwiek formie. Wasz Ojciec stworzył was wolnymi i wolni na zawsze pozostaniecie. Wasze przebudzenie do świadomości i doświadczenia, tego naturalnego stanu jest wydarzeniem, na które entuzjastycznie czekaliście. Nie będziecie rozczarowani!

Wiadomość na dziś jest: „Bądź czujny”. Wielkie wydarzenie jest bardzo blisko, i gdy to się wydarzy, radość, której ludzkość doświadczy będzie cudowna. Wy czekaliście eony na ten wielki duchowy i ewolucyjny krok naprzód i w górę, który został zaplanowany, gdy tylko „separacja” nastąpiła, a jego czas jest już prawie na Was. Czas jest pojęciem trudnym dla was, jest częścią iluzji, pozornie bardzo realny, ale w rzeczywistości jest tylko „Teraz”. Teraz jest wieczne, wszystko, co się wydarza, dzieje się teraz, nie ma innego czasu… nie ma czasu !

Niemniej jednak jesteście przyzwyczajeni do swojego ewidentnego doświadczenia, stałego, i logicznego rozwoju liniowego czasu, a więc zdarzenie nastąpi przez i w czasie, a kiedy to robi, to oczywiście będzie Teraz, i wtedy zrozumiecie że jesteście, i zawsze byliście, wiecznie obecni w tym stanie. Wasz bardzo ograniczony stan ludzkiej świadomości ma duże trudności z tym pojęciem, więc, jako Lightworkers i „drogowskazy” zainspirowani i podniesieni przez łaskę Boga, po prostu zaakceptujcie, jak w głębi waszej istoty robicie, że to, co zostało obiecane ma (teraz) się zdarzyć.

Istnieje bardzo niewielu z was, nosicieli światła i i „drogowskazów”, którzy nie mają jakiegoś poczucia intensywnej energii przyszłej zmiany, istotnej zmiany, która obejmuje waszą piękną planetę, w ramach przygotowań do poniesienia się do znacznie wyższego stanu świadomości, inteligencji i mądrości, który jest kolejnym etapem w trwającej i zachwycającej podróży ewolucji duchowej.

Zostaliście stworzeni doskonałymi, a Bóg dał wam wszystko – MIŁOŚĆ! To jest tak, że w waszym obecnym stanie osobistego, indywidualnego ograniczenia nie możecie zrozumieć, co to naprawdę znaczy, ale macie zamiar się dowiedzieć. Jedność zna wszystko, co trzeba wiedzieć, a kiedy otworzycie się w świadomości, że jesteś Jednym z całą Boską kreacją, cała wiedza będzie od razu dostępna dla was.

To nie przytłoczy was, tak jak zalew informacji, którego teraz doświadczacie na Ziemi, ale to połączy się z wami natychmiast, gdy wybierzecie i podejmiecie decyzję, aby skorzystać z jakiejkolwiek części, która przemawia do Was. Będziecie natychmiast ekspertami ( w rzeczywistości już jesteście) w każdej dziedzinie wiedzy, do której czujecie się przyciągani. Chcę podkreślić, że będziecie prawdziwymi ekspertami, w przeciwieństwie do tak wielu w waszym nierealnym świecie, którzy uważają się za ekspertów lub którzy są „uznani” jako eksperci, ale którzy z całą pewnością nie są i nigdy nie mogą być, z powodu granic, które wbudowaliście w iluzję, kiedy ją konstruowaliście – to zrobiliście to niemożliwym. Prawdziwy szeroko obudzony ekspert wie. Przyziemni eksperci wierzą, a następnie, gdy więcej wiedzy zdobywają uwalniają te przekonania i obejmują nowe. To nie dziwi, że bywacie tak zdezorientowani… nawet ci, którzy twierdzą, że wcale nie są.

Wielu na Ziemi lubi puzzle i stara się je ułożyć. To dlatego, że na głębszym poziomie wiecie, że wiecie więcej, niż myślicie i chcecie zrozumieć to, co wydaje się być ukryte przed wami – głównie w pełnym widoku! Jesteście istotami duchowymi mającymi fizyczne doświadczenia ograniczeń i pragniecie tylko wyjść poza te granice. To stało się głównym obszarem zainteresowania, a tym samym widzicie coraz większe rzesze ludzi spędzających życie na przełamywaniu granic w każdej dziedzinie ludzkiej działalności.

To znak, że jesteście gotowy, aby się obudzić przez wzniesienie. Jednak wiele ze starszych wśród was może znaleźć ten wysiłek zbyt wielkim do podjęcia, dla swoich ciał fizycznych, ponieważ stały się tak mocno przywiązani do ich aktualnego stanu fizyczności, w którym starszy wiek powoduje ubezwłasnowolnienie w różnym stopniu, i podniesienie ich energetycznego podpisu do następnego poziomu po prostu spowoduje, że ich ciała będą się rozpadać.

Aby uniknąć tej przykrości wielu dość nagle i niespodziewanie odłoży swoje ciała i wzniesie się bez nich. Fakt, że mieli nadzieję na fizyczne wzniesienie, które nie nastąpiło nie będzie powodem do rozczarowania, ponieważ przeniesienie z formy fizycznej do duchowej formy będzie natychmiastowe, a zachwycające zdumienie następnie wypełnić ich zdziwieniem i chwałą. Jak już wielokrotnie powiedziano, „Nie będzie żadnych rozczarowań”.

W momentach pozostałych do przebudzenia, skupiajcie się na wiedzy, którą każdy z was ma w centrum lub w najgłębszej części siebie, że wszystko jest pod opieką Boską, że wszyscy, którzy chcą i pragną i wybrali i zdecydowali, aby wznieść się do stanu w pełni świadomego obudzenia – tak zrobi. Powitanie, które czeka na Was jest nie do opisania, nie ma nic, co mogłoby być stosowane w kategoriach ludzkich jako analogia do opisania tego, co czeka na Was. Zaplanujcie wielką radość!

Z tak wielką Miłością, Saul.

http://2012allabout.blogspot.com/2013/10/saul-badzcie-czujni.html

Reklamy

One comment on “Saul : Bądźcie Czujni

  1. Czyzby masowe ladowania wielkim wydarzeniem ? Przy tym zolwim tempie przemian trudno sobie cos bardziej namacalnego wymysic ! A im bardzo zalezy na miliardach mieszkancow tej planety ! przynajmniej wszystko byloby za darmo replikatory energii wysokiej klasy medycyna podroze miedzygwiezdne i swiety spokoj i co wy na to?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s