Stań się tym, czym jesteś, uświadamiając sobie to, czym już jesteś.

 
Cel życia oraz istnienia jest chwalebny. Wszystko, o czym myślimy, jest rzeczywiste, lecz jednocześnie takim nie jest. Tworzymy swoją rzeczywistość przy pomocy tego, czym jesteśmy. Przy pomocy naszej energii.
Nie ma granic dla tego, czym możemy być; tylko my sami możemy siebie ograniczać. Wielu z was będzie teraz chciało wyjść z siebie, aby przyjrzeć się sobie z właściwej perspektywy i poprosi siebie o przestrzeń miłości, o jesteście zadowoleni z tego, czym jesteście lub jeżeli chcecie zmienić w sobie coś i być czymś/kimś innym. Nie jest to czymś, co się odrzuca, należy to przyjąć.
Zmiana jest czymś naturalnym. Jest ona tym, czym jesteśmy – zawsze zmieniającą się energią.  Nic nie jest stałe. Jeśli coś jest stałe, nie ma w tym życia. Lecz i to jest iluzją, ponieważ życie jest zawsze. Życie transformuje samo siebie. Ono nie może być tym, co było, teraz jest czymś nowym.
Wszystko jest w stałym ruchu, zawsze. Jest jak piękna symfonia lub taniec. Stała ekspresja.
Jesteście potężnymi twórcami. Nie jesteście bezradnymi ofiarami. Nie przydarzy się nam nic, co  nie jest naszą wibracją. Często przychodzimy tutaj z pewnymi perspektywami i przekonaniami, tak więc możemy je oczyścić i podnieść nasze wibracje. Pamiętajmy, czym jesteśmy i uczmy się, czym nie  jesteśmy. Cała egzystencja wiąże się z ekspansją. Wiedząc, czym nie jesteśmy, wiemy, czym jesteśmy. Chociaż nie jest to konieczne, abyśmy o tym wiedzieli. My wszyscy wybieramy swoje doświadczenia.
Ciemność i światło są częścią tego samego. Kiedy z nich wychodzimy, możemy ujrzeć stworzenie, jakim ono jest i uświadomić sobie, że nic nie jest dobre ani złe. To jest to, co robimy. Ciemność i światło są częściami tego samego. Dla mnie nie ma takich rzeczy jak ciemność; jest to tylko brak światła. Włącz światło i ciemność pierzchnie. Wszyscy mamy cień, lecz gdy tylko rzucimy na niego snop światła, już nie będzie ciemny. Po to, byśmy w pełni stanęli w swojej mocy, abyśmy byli tak potężni jak tylko jest to możliwe, musimy stanąć twarzą w twarz z naszym cieniem. Wiedzcie, że nie trzeba się tego bać. To umysł i ego tworzą strach. Klucz tkwi w tym, by wyjść z umysłu i przenieść się do serca.  Kiedy żyjemy poprzez serce, widzimy ponad iluzję, ponieważ wszystko jest miłością. Jedność i bezwarunkowa miłość stają się naszą prawdą, ponieważ pamiętamy, że są one tym, czym my jesteśmy. Jest to esencja naszej istoty. Dla pełnego połączenia powinniśmy wydostać się z umysłu i wejść do serca.
Naprawdę nie ma się czego bać, skoro wszystko jest miłością. My tworzymy nasze obawy. Kiedy mamy odwagę, aby widzieć siebie jako nas, nasz/e cień/cienie jak również nasze światło, kiedy już nie boimy się „spotkać się” z sobą lub stanąć twarzą w twarz z ciemnością, wówczas  w pełni wkroczymy w światło, ponieważ światłem jesteśmy. Będziemy głosić swoją moc i wszystko, czym jesteśmy. Staniemy w całej okazałości naszej mocy, nie czując lęku, ponieważ znamy prawdę i JESTEŚMY prawdą.
Jest to piękna podróż i piękny rozwój. Nie bądźcie dla siebie surowi; dajcie sobie czas i bądźcie dla siebie łagodni. Jedyną osobą, która może was skrzywdzić, jesteście wy sami.  Inni mogą nas skrzywdzić, ale tylko wtedy, gdy dajemy im moc, aby tak zrobili. Szanujcie siebie i wszystko, czym jesteście. Wiedzcie, że jesteście tak samo ważni jak każdy inny.  Jesteście również częścią wszystkiego i zasłużyliście  na wszystkie te rzeczy, których pragniecie.  Nie sprzedawajcie siebie za bezcen.  Nie bójcie się pokazać swoją wartość, którą posiadacie lub stanąć w całej okazałości waszej mocy. Jest to wasz czas i wy to wiecie.
Uwierzcie w siebie, najdrożsi, ukochani. Nie ma nic złego, negatywnego lub wstydliwego w kochaniu siebie. Jesteśmy jednym. Jeżeli nie możemy kochać siebie, oddalamy siebie od jedności i źródła. Mamy kochać siebie, jakimi jesteśmy i czym jesteśmy. KOCHAJCIE SIEBIE. Doceniajcie siebie. Jakże możesz być światłem i miłością, kiedy nie możesz kochać siebie? Uświadom sobie, to co jest i pozwól odejść temu, czego nie ma. Wiesz, czym jesteś; przyjmij to. Przyjmij siebie i wszystko to, czym jesteś. Jesteś pięknem, prawdą, światłem i miłością.  Jesteś łaską. Jesteś uosobieniem spokoju, oświecenia i tej nowej energii. Ta nowa energia w pełni wiąże się z miłością, zjednoczeniem i jednością. Nie chcesz pozostawać poza tym wszystkim. Wszyscy jesteśmy w to włączeni. Ty także. Przyjmij tę miłość. ♥♥♥
Jesteśmy  JEDNOŚCIĄ.
Z miłością i błogosławieństwem
Catherine Victoria
Copyright © 2013 by Catherine Victoria. All rights reserved.
Można DOWOLNIE i bezpłatnie udostępniać lub kopiować tekst, o ile jego treść pozostaje niezmieniona, jedynie na stronach bez prośby o dotację, zamieszczając poniższą notkę. Dziękuję.
You may share or copy provided the content is not unaltered in any way, is distributed FREELY on free, non-donation based websites only, and this copyright notice is included. Thank you.
Tłumaczenie:   Anna Małgorzata Bogusz
Reklamy

One comment on “Stań się tym, czym jesteś, uświadamiając sobie to, czym już jesteś.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s