Darem Darowana Boska Możliwość

 

Obecność Jedynego

24 września 2013 r.

JAM JEST Obecność Jedynego.

Przybyłem w dzisiejszym dniu, aby udzielić swojego Przesłania dla ludzkości na Ziemi. Przychodzę do was wszystkich, dzieci Ziemi, i oblewam was Swoją Miłością – dokładnie teraz, w tej chwili Moją energią ile maksymalnie Mój Posłannik, może przyjąć i przekazać w waszym świecie. Ona przygotowywana jest do tego w ciągu wielu wcieleń i jest w stanie odbierać i przekazywać w waszym świecie całkiem dużo z energii wyższych oktaw eterycznych, w tym i z Mojej.

W tym momencie JAM JEST daje ten swój Dar dla was wszystkich i dla całej planety i Żywego Życia na niej. Ta energia – ułamek energii Mojej Obecności, będzie wam tak bardzo potrzebna na przyszłość! Strzeżcie jej i przechowujcie bardzo uważnie, i spróbujcie ją pomnażać. Boskie pomnażanie udaje się wtedy, gdy jesteście w Służbie Wspólnemu Dobru.

A żeby Mój Dar był dla was maksymalnie pożyteczny, to nastąpi, gdy wzmocnicie swoją pracę w duchowości – szczególnie mocno od teraz do końca tego roku, a także w nadchodzących czasach. Wasza planeta potrzebuje tego. Wszystkie Żywe istoty, Żywe Życie na planecie potrzebuje waszej pomocy.

JAM JEST zalecam wam, tym którzy chcą, zawsze gdy jest możliwość, jak najczęściej, przebywać wśród przyrody i czytać Medytację Ziemi, przesyłając w takiej chwili Wdzięczność i Miłość zarówno jak do planety, tak i do wszystkich Żywych istot, które ją zamieszkują, i do wszystkich Istot Światła z wyższych oktaw eterycznych, które wam pomagają.

Im częściej uda się wam to wszystko zrobić, i im bardziej jakościowo uda się wam to zrobić, tym bardziej w pełni będziecie mogli skorzystać z Mojego Daru, który daję wam teraz i będzie on dla was pomocny od teraz na przyszłość.

Daje wam impuls by częściej przebywać wśród natury i maksymalnie pracować w duchowości, ile możecie, w skupieniu, bez pobocznych myśli i uczuć, maksymalnie wywyższeni w swojej świadomości!

Przyszedłem także powiedzieć wam, że będzie to jedyne Przesłanie w cyklu jesiennym tego roku. Ale wierzcie Mi, umiłowane dzieci Światła, energii, którą otrzymacie z niego i którą już otrzymaliście, i którą będziecie otrzymywać za każdym razem, gdy czytacie je ponownie z Wdzięcznością i Miłością do Mnie, jest o wiele więcej niż z przeczytania całej książki z Przesłaniami!

JAM JEST wkładam ten ładunek w ciało Przesłania tu i teraz!

Będziesz miał dostęp do niego wtedy, gdy pomagasz w ocaleniu planety, na której się urodziłeś, w tym swoim wcieleniu, i postarasz się, aby Ona i Żywe Życie na niej miały się dobrze na przyszłość! Nadszedł czas, aby maksymalnie popracować nad tym.

Dziękuję wam jeszcze teraz – wszystkim wam, którzy macie śmiałe serca, którzy postaracie się wypełnić w pełni Moje Słowa. Wtedy wszystkie Istoty Światła zatroszczą się najbardziej wspaniałym sposobem o was. I będzie wam udzielane Boskie Przewodnictwo sposobem w jaki możecie go otrzymać i zrozumieć, co jest wam pokazywane.

Wasza praca w duchowości teraz i wasza pomoc, i czystość waszej chęci pomocy, określają, co wydarzy się na przyszłość, i który wariant z możliwych różnych wariantów przyszłości pozwolę uruchomić [dosł.: dam zielone światło], kiedy czas na to nadejdzie.

Błogosławię was byście trwali w czystości. Trwać w czystości swoich myśli, uczuć, słów i czynów. Przebywać w czystości wszystkich waszych niższych ciał. I Błogosławię was byście trwali w przestrzeganiu Moich Przykazań* i Mojego Prawa, które wam dałem.

JAM JEST Obecność Jedynego. OM.

 

obraz

 

Obraz namalowano po odebraniu Przesłania od Obecność Jedynego, pod Jego kierownictwem.

 

* Boskie Przykazania

1. JAM JEST Pan Bóg twój, Który wywyższył cię do tych genetycznych początkow, byś był godnym odbiorca/naśladowca Mojego Słowa! Bądź bez innych bogów poza Mną! (tzn. aby człowiek był tylko w jednej jedynej religii, Nauce i podążał naprzód na danym poziomie energetycznym, tylko w tym jednym egregorze! A jeśli przerośnie tego egregora i przejdzie do kolejnego[wyżej spirali], niech znów będzie tylko w tym egregorze, dopóki podąża Drogą naprzód!)

2. Przestań czynić sobie idola w czynach, w myślach, we własnych celach i przestań kształtować sobie jakiekolwiek obraz/przedstawienie o tym, co jest w górze na niebie, co jest na dole na ziemi i co jest w wodzie, pod ziemią, i przestań czcić je i służyć im, bo tak zrzekasz się Mnie i zbawienie cię ominie! (ponieważ Bóg jest wewnątrz was, a nie czymś poza wami!)

3. Przestań wymawiać imię Pana, Boga twego, na daremnie! Przestań wzywać Boga w grzesznych myślach!

4. Pamiętaj siódmy dzień, aby go święcić poprzez samo święcenie i święcenie Boga, studiując Prawa Boskie. Sześć dni pracuj i rób w te dni wszystkie swoje dzieła, a siódmy dzień jest dla Pana, Boga twojego!

5. Czcij ojca swego i matkę swoją, abyś miał się dobrze i abyś żył długo na ziemi! Żyj w pokoju z rodzicami swoimi, abyś odebrał Mądrość Życia!

6. Przestań zabijać! Bronią czy słowami, czy myślami, czy uczuciami, czymkolwiek, co zabija!

7. Przestań cudzołożyć!

8. Przestań kraść!

9. Przestań mówić fałszywe świadectwa przeciw bliźniemu swemu! Przestań patrzeć na to, co on robi, i przestań wtrącać się w ich sprawy poprzez słowa, myśli czy poprzez uczucia, bo mówisz fałszywe świadectwa wobec Boga w swojej duchowej ślepocie i braku wiedzy!

10. Przestań pożądać jakiejkolwiek rzeczy, co należy do bliźniego twojego, bo to jest zazdrość do Boga!

11. Przestań ranić innych poprzez myśli, uczucia, słowa i czyny, ponieważ są oni świątyniami Boga!

12. Przestań niszczyć swoją świątynię, ponieważ będziesz odpowiadał przed Ojcem, dbaj o nią i strzeż jej jak świątyni Boga, bo ona taka jest!

13. Przestań naprawiać i pracować nad tym, co zostało zniszczone przez kogoś innego, zanim odbudujesz to, co zniszczone przez ciebie w swojej świątyni!

14. Przestań spalać swoją duszę dla innych, którzy sami zrzekli się Boga!

15. Żyj, nie pozostawiając człowieka na skrzyżowaniu, ponieważ tobie to też się przydarzy!

16. Bierz od innych tylko to, co możesz im oddać (aby pozostawać bez długów), dawaj im tylko to, co jest twoje, i zawsze bierz tylko to, czego potrzebujesz!

17. Przestań uważać siebie za gościa tam, gdzie jesteś właścicielem! (mieszkając tam, gdzie obecnie mieszkasz, na przykład na planecie Ziemia)

18. Przestrzegaj tych Moich Przykazań i Moich Praw, jeśli chcesz w przyszłości Żyć i mieć Dobre Płody!

 

To są Moje Przykazania dla ludzi w tych czasach, wolne od zniekształceń i uzupełnione tym, co przemilczano. JAM JEST Obecność Jedynego. OM.

Odebrano w dniach po równonocy wiosennej 8 kwietnia 2013 roku.

 

Podsumowanie Jezusa 10-ciu Boskich Przykazań

(Odebrane w jego całości/pełni w dniu równonocy jesiennej – w dniu 22 września 2013r., na podstawie tekstu ewangelii Mateusza 22:35-40)

Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem.

Będziesz miłował siebie samego tak jak Pana Boga swego,

Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego, a także każda Żywą dusza!

 

© Rosica Aweła

http://mirasz.w.interia.pl/teksty/2013.09.24.htm

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s