Sandra Walter Początek roku 2014: Przemiana zbiorowej rzeczywistości

 

Ukochane Świetliste Plemię, nadszedł czas objawienia. Gaia zdejmuje maskę, stanowiąc swoje przejście do czwartego wymiaru na początku roku 2014. Stanie się ono faktem, niezależnie od tego, czy jesteście przebudzeni, czy nie. Ostatecznie zaczyna się masowe przebudzenie.

 

Fotony fal światła nadal przenikają planetę, nasilając swoją intensywność. Do końca grudnia, plemię Przebudzonych do 5. wymiaru doświadczy głębokich przemian świadomości, które bardzo się  wzmocnią od stycznia do dnia marcowego zrównania. Są one czymś niezwykłym dla waszego poziomu światła i wobec waszej woli włączenia się w nieznane.

 

Nieprzebudzona zbiorowość (w końcu) ujrzy niezwykłe zmiany – i zacznie kwestionować swoją rzeczywistość. Czuję, że większość będzie rozkojarzona na skutek ziemskich zmian lub osobistych fenomenów, zanim uświadomi sobie, że to Zjednanie jest celem tego ewolucyjnego przejścia, jednakże główne fale przebudzenia są oczekiwane na początku roku 2014.

 

Masowe przebudzenie do Światła
Fotonowa ewolucja kieruje naszym postrzeganiem, rozchylając dobrowolnie zaciągnięte zasłony.  W tej krytycznej chwili Jedność najlepiej służy zbiorowemu doświadczeniu.  Dzieje się to z wznoszącą się zbiorowością, aby wykazać, że Zmiana wiąże się z Miłością, Współczuciem i Jednością.

 

Pokazujący drogę, powinniśmy skupić się na Miłości. Podwyższone stany emocjonalne wywołane w zbiorowości będą wymagały zrównoważenia z naszej strony. Utrzymujcie MIŁOŚĆ i promieniujcie nią na całe życie tej planety. Bądźcie łagodni, uprzejmi i cierpliwi. Bądźcie czystym kanałem Inteligencji Źródła Światła;  wytwarzajcie przepływ Światła z Boskiej iskierki we wnętrzu. Utrzymujcie otwarty środek Serca i przepływ poprzez wewnętrzny Punkt Źródła jako zewnętrzne dopasowanie do najwyższego dobra wszystkich, których to dotyczy.

 

Harmonia magnetyczna
Magnetyczne równoważenie jest bardzo aktywne w czasie tego przejścia. Wrażliwsi mogą czuć zawroty głowy lub nudności.  Gaja doświadcza przemiany w swoich płytach i systemach sieci, a żywiołaki odpowiadające za pogodę mają skłonność do balansowania. W ciągu lat 2012 – 2013 zostały utworzone przez wiele drużyn światła liczne punkty równoważenia magnetycznego.  Dostarczyły one opcji dla gwałtownych przepływów elektro-magnetycznych; liczne punkty dla przepięć magnetycznych, by grawitować do nich, zamiast ograniczonego wyboru pomiędzy biegunami – północnym i południowym. Święte miejsca, worteksy i portale na powierzchni planety będą wspomagać kierowanie nowego światła do tych nowych punktów równoważenia energii.  Niektóre miejsca już służą jako samo-równoważące się punkty.

 

Zamysłem tego systemu, jak i wielu innych, które zostały wdrożone dla potrzeb tego przejścia, jest zapewnienie tak gładko przebiegającej podróży jak tylko jest możliwe – dla Gai, Ludzkości i Królestw.

 

Chociaż byłoby pięknie płynąć przez pas fotonów bez zmian na Ziemi, jednak muszą one nastąpić. Mogą okazać się dramatyczne dla tych, którzy nie są świadomi tych pełnych współodczuwania działań.

 

Płacz z radości, drogie Plemię Światła
Prawdziwa integracja oznacza trwałą zmianę. Te trzy ostatnie miesiące są potężne dla plemienia Wzniesienia, lecz czeka nas dużo więcej. Przyspieszenia tej wielkości wymagają świadomych decyzji, z chwili na chwilę. Poza byciem obecnym, bądźcie Obecnością.  Łaska i moc waszego prawdziwego ja jest objawiona, zintegrujcie je tak, jak przedstawiają się dla was. Prawdziwa integracja oznacza stałą zmianę.

 

Zaprzeczanie prawdzie nie będzie już dłużej tolerowane, zarówno na osobistym, jak i planetarnym poziomie. Nie pozwólcie na to, aby wasze niższe poziomy torturowały was, jeśli trzymają się tego, co było; poddajcie się tym, którymi naprawdę jesteście, jak zostało to wyjawione.  Kiedy te nowe poziomy światła zostaną wzmocnione, ekspansja świadomości może stać się wręcz przytłaczająca. Odetchnijcie, wiedzcie, że wszystko jest dobrze, odnajdźcie miłość (nie dramat) w tych przemianach.

 

Odjazd w jedną stronę
Plemię Wzniesienia doświadcza pełnych głębi objawień, przenikania poprzez wymiary fenomenów, głębokiej ciszy i sensacji związanej z odjazdem. Pamiętajcie, że jest to wyjazd z przeszłości, i to na stałe. Zbiorowa intuicja wyczuwa, że platforma 3D, która wytwarza problemy ze stabilizacją, już nie istnieje. Zachowajcie osobiste i zbiorowe psychologiczne wpływy na równowagę przez oddychanie w akceptacji zmian, pozostając otwarci na przepływ zmiany i skupiając się na inteligencji serca. To światło może was przerastać; uproście to, gdziekolwiek się da.

 

Przemiana w ciągu grudnia do marca będzie olśniewająca i pełna wyzwań. Pozostawajcie spokojni i skoncentrowani na przepływie przez wasze serca. Zakotwiczcie miłość, pokój i współczucie w każdej rozmowie, każdym działaniu, każdej myśli. Zjednoczmy się jako jaśniejące przykłady tego, czym jest Wzniesienie. Prowadźcie wszystkich ze swojego otoczenia ku Światłu, poprzez pokazywanie, jak pięknie jest wcielać najwyższą Miłość.

 

 

Tłumaczenie: Anna Małgorzata Bogusz
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s