Wzniesienie – Przygotowanie na spotkanie z istotami z wyższych wymiarów!

Poziom świadomości na tej planecie bardzo zbliżył się do punktu, gdzie w przypadku niektórych ludzi zacznie się pojawiać zjawisko przenikania pomiędzy wymiarami. Na początku może to być coś tak prostego jak widzenie cieni, które poruszają się poza waszym polem widzenia lub słyszenie fragmentów rozmowy albo odczuwanie czyjejś obecności. Wszystkie to jest naturalne, a z biegiem czasu nie będzie postrzegane jako coś dziwnego.

W miarę jak rozwija się czyjaś świadomość, możliwe będzie komunikowanie się z niektórymi istotami,  jeśli ktoś życzy sobie tego, Poprzez przeniesienie uczuć do przestrzeni serc, kiedy zadajemy pytanie, nasze myśli generują i będziemy mogli rozmawiać z wyższymi istotami (w rzeczywistości z każdą istotą, nawet zwierzętami i roślinami na tej planecie).

 

Początkowo, kiedy ktoś komunikował się z istotą o wyższych wibracjach, zawsze odbierał przemożne odczucie spokoju i towarzyszącej mu bezwarunkowej miłości. Działo się tak z powodu różnicy wibracyjnej pomiędzy daną osobą a istotą, z która się komunikował. Nawet jeśli było to pełne błogości doświadczenie dla ziemskiej, trzywymiarowej istoty, mogło być dość niekomfortowe dla osoby rozwiniętej. Jednostki rozwinięte czynią starania, aby zwiększyć swoje wibracje przed połączeniem i w ten sposób czynią interakcję bardziej sprawiedliwą. Docieramy obecnie do punktu, kiedy mamy prawie taką samą częstotliwość jak ci przewodnicy itd., więc nie będziemy mieli takich odczuć i dlatego powinniśmy nauczyć się ufać w to, że nawet, kiedy nie potwierdzają tego zmysły,  mogą to być wciąż te same istoty, które wspierały bądź prowadziły nas w przeszłości.

 

Spotkanie na równych prawach! Tradycyjnie istoty z innych światów prezentują się nam w formie, która jest łatwa do zaakceptowania (zarówno wizualnie, jak i energetycznie). Jeśli naprawdę zamierzamy stać się cennymi, aktywnymi członkami naszej Galaktyki i dalszych sfer, pomoże to nam zrozumieć nieco więcej w kwestii naszej rozszerzonej Rodziny, tak więc nie będzie potrzeby, by dawali nam oni przyzwolenie.

 

Kiedy spotykasz inną istotę ludzką, wiele twoich zmysłów pracuje nad odczytaniem jej (zwykle bez żadnego efektu), patrzysz na ich aurę, patrzysz na język ich ciała, wyczuwasz ich stan emocjonalny, patrzysz im w oczy. Wszystko to trwa sekundę i zwykle mówi ci, jeszcze zanim zaczniesz rozmowę, czy będzie ona sympatyczna lub czy powinieneś unikać towarzystwa tej istoty.

 

Kiedy spotykać będziesz osoby z innych obszarów, gdzie nie ma dualizmu, w ich naturalnej formie, nie będziesz widzieć tych oznak. Nie będą oni nadmiernie przyjaźni (chociaż wyczujesz ich współodczuwanie), ich oczy nie będą wyrażały emocji (chociaż ty wyczujesz ich głębię).  O ile kontrolujesz swój przeprogramowany strach  przed nieznanym i powracasz do rdzenia poznania, poczujesz, że poza tej istoty nie jest złowroga i możesz mieć zaufanie.   Jeśli zrelaksujesz się, rozluźnisz,  odczujesz, że i oni się zrelaksują. Chociaż  obecnie mają większe niż my możliwości, bardzo się obawiają naszej  zmienności i niestabilności emocjonalnej (spowodowanej dualizmem). Pamiętajcie: istoty, które  ewoluowały do wyższych rozmiarów, ponad dualizm, nie mają chorych skłonności, ich jedynym celem jest pomaganie przez całe życie w ewoluowaniu w harmonijny, przynoszący wzajemne korzyści sposób.

 

Istoty nie-fizyczne! Niektórzy z was wywodzą się z najwyższych wymiarów nie-fizycznych.  Są pośród was tacy, którzy poprzez czujne samo-sprawdzanie siebie oraz introspekcję otworzyli bardzo czyste i wysokie połączenie poza fizycznością. Jest to możliwe, że skomunikujesz się z jakąś istotą, lecz odkryjesz, że jest bardzo trudno posłużyć się wyższą formą niż telepatia. Jeśli przychodzi jakakolwiek wizja, jest to całkiem możliwe, że będzie podobna do powyższego opisu, o ile jest ona prawidłowa. Istoty te są zdolne do istnienia do tego miejsca, w którym je widzisz i nawet manifestują się w licznych fizycznych i nie-fizycznych egzystencjach w każdej dosłownie części Wszechświata – masz ten honor, że jesteś przez nich rozpoznawany.

 

Przyczyną napisania tego postu jest fakt, że niektórzy z was są już na progu cudownych zmian w percepcji i chociaż można to uznać za dziecinne, zostało to stłumione. Jeśli chodzi o innych, nastąpi to w niedalekiej przyszłości, w dogodnym dla was czasie i w harmonii z waszym wzrastaniem. Wszyscy wywodzimy się z różnych światów i razem wzrastamy ku pięknej przyszłości, nie ważne czy pochodzimy z wyższych czy niższych poziomów, my wszyscy jesteśmy częścią całości – świata w światach.

 


 

Prawa autorskie © theviewfrommywindow.co.uk. Wszelkie prawa zastrzeżone. Udzielamy zgody na dowolne kopiowanie i rozpowszechnianie tego materiału,pod warunkiem, że treści są kopiowane i udostępniane w całości, bez zmian i bezpłatnie, z podaniem strony:  http://theviewfrommywindow.co.uk/
Tłumaczenie Anna Małgorzata Bogusz
Reklamy

10 comments on “Wzniesienie – Przygotowanie na spotkanie z istotami z wyższych wymiarów!

 1. Niemal identyczny przekaz czytałem rok oraz dwa lata temu. Nie macie wrażenia, że te przekazy mówią wkoło o ‚wielkich’ zmianach, które już lada moment się pojawią a tak na prawdę nic się nie dzieje ?

  • @Astrolog, a kto wg Ciebie miałby tych ‚zmian’ dokonać? Polacy o mentalności Ferdka Kiepskiego? Amerykanie o mentalności szeryfa Johna Wayne’a, uważający, że cały świat kończy się na władanym przez nich okręgu – tak zafiksowani na sobie, że nawet niewiedzący, że to nie oni rządzą, lecz że sami są (optymistycznymi, to fakt, ale) jednak niewolnikami? Niemcy i Anglicy – zaprogramowane na autorytet bioroboty? Kto, pytam, poza nami samymi – pojedynczymi, w miarę zorientowanymi, Istotami – ma dokonać tych ‚zmian’? Przecież nawet my nie umiemy się zebrać w kupę by przeprowadzić jakąś, w miarę precyzyjnie ukierunkowaną, wizualizację w tym kierunku. Same dobre chęci nie wystarczą.

   • ‘Same dobre chęci’ Istoty są też ważne zwłaszcza, gdy poprzedzone zostaną dogłębną analizą swojego własnego postrzegania rzeczywistości, w której żyje ta Istota.
    Otóż, Istota posiada Ciało, Umysł i Duszę, a zatem powinna zastanowić się komu powierza te swoje części składowe 😉
    1) Ciało powierza lekarzom alopatom, którzy traktują to Ciało jak nie przymierzając maszynę do rozbierania i ponownego składania i nic ich nie obchodzi Umysł i Dusza, co razem tworzy Psychikę. Wiemy, że Psychika może uleczyć każdą chorobę lub ją spowodować, ale przecież tego się nie uczy na państwowych i ‘jedynie słusznych’ alopatycznych uczelniach.
    2) Umysł ukierunkowywany jest w szkołach różnego szczebla i tam nauczane jest tylko to, co można dostrzec szkiełkiem i okiem, a czego nie widać, tego nie ma, więc Duszy też nie ma, bo jej nie widać.
    3) Za to o Duszy dużo się mówi w świątyniach różnego typu, ale jak to mówią „uczył Marcin Marcinka, a sam……….”. Człowiek przeczuwa, że lepiej dbać o Duszę, bo piekło grozi, a tam duszno i gorąco ponad miarę, więc lepiej zapłacić co trzeba i Duszyczka w razie czego się nie przegrzeje 😉
    I tak sobie myślę skromnie, że może zaczęłaby ta Istota od dobrych chęci, to potem już pójdzie jak z górki 🙂

   • Panowie Janusz Zagórski i Paweł Nogal bardzo ładnie omawiają nasze „dobre chęci”, „wielkie zmiany” i to, czy „naprawdę coś się dzieje” w obszarze naszych „części składowych”.
    ❤ 🙂

   • No właśnie, Paweł Nogal sformułował po swojemu tę samą myśl, którą ja powyżej wyraziłem: „Środowiska alternatywne z różnych krańców nie są w stanie tak łatwo na tym bazowym poziomie, fundamentalnym, się połączyć, bo te dążenia ego zaczynają bardzo szybko dominować”.

    Tak, zanim zaczniemy wspólnie działać (nie mówiąc o uprzednim dogadywaniu się), musimy jeszcze długo i długo się oczyszczać i centrować.
    🙂

 2. Witaj @Astrolog!
  Naprawdę nie widzisz zmian? Czy niczego nie zmieniłeś w swoim wnętrzu?- SERCU?
  Na co czekasz?- wszak to TY JESTEŚ ZMIANĄ.
  Czy naprawdę jesteś gotowy spotkać się z inną Formą Życia niż Człowiek? A nawet z „człowiekiem” o wysokości tylko 8 metrów? Pomyślałeś – jak byś się zachował?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s