Hatorowie via Anna Merkaba: Nów. Nowy Rok: Nowy TY

 

 

2 stycz.

 

Hatorowie: Nów księżycowy. Nowy Rok. Nowy TY, przekaz: Anna Merkaba, 1 stycznia, 2014 na:http://sacredascensionmerkaba.wordpress.com | Podziękowanie dla Golden Age of Gaia.

Wielce umiłowane dzieci światła,

przed wami wszystkimi otwiera się nowa epoka. Kiedy stoicie, mocno na ziemi i patrzycie na wasze nocne niebo, widzicie najbardziej magiczne z wydarzeń – NOWY KSIĘŻYC.

My, Hatorowie z nowego świata, Hatorowie z dawnych dni, Hatorowie światła i miłości z niebios, jesteśmy tu dzisiaj z wami, aby przeprowadzić was przez przewidziane wydarzenia, aby przeprowadzić was przez przewidziane zmiany w najgłębszych warstwach waszej psychiki oraz we wnętrzu planety GAI jako całości. I tak, na dany dzień będziecie mieli sposobność, że w niedługim dla waszej ludzkiej egzystencji czasie pozbędziecie się tego, co  wokół was narosło i rozpoczniecie nową podróż, w pełni wspieraną przez energie, które się pojawią.

Energie, które wchodzą do waszego świata, są energiami oczyszczającymi światłem i miłością.  Tak, jest to rzeczywiście prawdą, że wiele się dzieje w waszym świecie, wiele z tych energii, które rozwijają się wokół was jest ciągle jeszcze “negatywnymi” wibracjami.   Niemniej cały ten chaos, który teraz rozpościera się przed wami, jest koniecznym etapem w procesie ewolucji ziemian, ponieważ transformacja nie wydarzy się w ciągu jednej nocy, ze względu na to, że wszystko odbywa się w kolejnych stadiach.

I tak w1.dniu waszego ziemskiego kalendarza nowego roku, ponownie otworzą się  okoliczności sprzyjające oczyszczaniu, sposobności do przejścia ze stanu istot, którymi obecnie jesteście do nowego terytorium waszej psychiki, do przemieszczenia się w innym kierunku i otwarcia się na wszystkie kanały komunikowania się z boskoscią. Otwórzcie się na wszelkie uzdrawiające i kochające, czułe, piękne, czyste i oświecające energie, które do was przychodzą.

Wielu z was zacznie doświadczać myślenia ewolucyjnego, nowe idee zaleją waszą psychikę, lecz stanie się tak, jeśli tylko pozwolicie im na to. Wielu z was przyjrzy się sobie i zdecyduje się na zmianę siebie. Pierwsze trzy miesiące waszego czasu powinny być znaczącym początkiem dla waszych naczyń (ciał) a wielu z was będzie skłonnych, by zapoczątkować nową ścieżkę samorealizacji i samodoskonalenia.

Pozwólcie, że opiszemy wam pokrótce, co nadchodzacy rok wam przyniesie.

Nów księżyca, który ujrzycie na waszym nocnym niebie, przyniesie z sobą pewne okoliczności, nowe formy życia, nowe wzorce myślowe, nowe zrozumienie – z kosmicznych bram świadomości, ponieważ wy wszyscy jesteście połączeni z sobą wzajemnie i wszyscy jesteście połączeni z odwiecznym OM.

Zostanie ujawnione przed wami wiele nowych odkryć. Wiele faktów na temat starożytnosci zostanie odtajnione dla waszych ziemskich gatunków. Zostanie opublikowane wiele informacji z ukrywanych przez wasze rządy plików. Ujawni się i ogłosi wiele dowodów, coraz więcej dekretów informacyjnych na temat prawdy co do tego, kim jesteście i prawdy na temat tego, kim my jesteśmy. A także prawda, która stoi ponad tym wszystkim, która  zniekształciła obraz waszej rzeczywistości przez tak długi czas. Od eonów. Prawda nie może już więcej być podawana waszej populacji małymi porcjami i będzie rozpowszechniana po całym znanym wam świecie z ożywieniem i w tryumfie. Prawda będzie numerem jeden, jeśli chodzi o emocjonalny aspekt waszego nadchodzącego roku.

Przygotujcie się, ukochani, na to, że pewne prawdy, które zostaną wam ujawnione, nie spodobają się wam.  Ponieważ niektóre z nich będą od was wymagały, abyście stanęli twarzą w twarz z samymi sobą i prawdziwie głęboko wejrzeli w swoje serca i dusze oraz uznali że wraz z waszą boskością przychodzi odpowiedzialność za wszystko, czego zbiorowo dokonaliście waszych poprzednich inkarnacjach, tu, na Ziemi.

Prawda o tym znaczeniu będzie wymagała od was prawdziwego przyjrzenia się konsekwencjom, jakie wasze działania w istocie stworzyły na tej planecie.  Prawda będzie wymagała od was oczyszczenia siebie oraz waszej ukochanej planety, GAI, ponownego wartościowania wszystkiego, w co wierzyliście, co utrzymywaliście, wszystkiego, czym jesteście.

Ponieważ prawdę powiedziawszy, ciągle jeszcze nie w pełni rozumiecie moc istot, którymi jesteście.  Przechodzicie przez ten rok, abyście byli zdolni ostatecznie osiągnąć głębię w waszych eterycznych jaźniach i  zrodzić się jako ci, którymi w istocie jesteście.

Bądźcie przygotowani, bądźcie gotowi. Wiedzcie, że nie jesteście sami, zrozumcie, że to przez co przechodzicie, jest stanem tymczasowym i wymaga od was jedynie sięgnięcia do akashy i poproszenia o pomoc waszych wyższych jaźni i waszych ukochanych opiekunów. Poproście, a otrzymacie. Starannie nadzorujcie swoje myśli, ukochani, ponieważ ten nów przynosi z sobą nowe formy życia na waszą planetę a to oznacza dla was nowe okoliczności, sprzyjające tworzeniu, niemniej, to o czym myślicie, zamanifestuje się z szybkością, jaka przedtem  nie była możliwa.

W połączeniu z energiami IZONICZNYMI (ultradźwiękowymi ?) , w połączeniu z portalem, który jest na waszej drodze, jesteście naprawdę gotowi, aby stanąć twarzą w twarz z samymi sobą. Prawdziwie gotowi do zrzucenia starej skóry i powitania nowego, pięknego roku dobrobytu, ZMIANY I PRZEJAWIENIA SIĘ!

JESTEŚMY z wami. KOCHAMY was. Na razie!

(…)

http://sacredascensionmerkaba.wordpress.com/

Tłumaczenie: Anna Małgorzata Bogusz 

źródło: http://jagathon8.blogspot.com/

Reklamy

31 comments on “Hatorowie via Anna Merkaba: Nów. Nowy Rok: Nowy TY

 1. „A więc, myślenie, poza pudłem, jak lubicie mówić, wymaga prawie bardzo nieludzkiego wysiłku czasami. A teraz, gdy będziecie zobowiązani do nie tylko, żeby myśleć poza pudłem, ale pozostawić to samo pudło w ogóle, to będziecie walczyć na tak wiele sposobów. Bo to, co trzeba zrobić, to faktycznie wymazać to, co było, i znaleźć sposób, aby ufać, że gdy to zrobicie, to jako podmiot nie zostaniecie usunięci w tej samej instancji. Przeciwnie, jest tylko usunięcie resztek wszystkiego tego, czym byliście, żebyście mogli znowu stać się nowymi. I nowe jest to, czego potrzebujecie, aby stać się, aby naprawdę dobrze dotrzeć do tej głębokiej wiedzy, która pomoże Wam stać się twórcami, jakimi macie być. Widzicie, stare podstawowe elementy, sprawiły, że człowiek faktycznie został zmieniony w taki sposób, że to nie przeszkodzi wam w realizacji zadania uzyskania tej wolności, za którą tęskniliście tak długo, i jako tacy, potrzeba będzie zostawić za sobą wszystko to, co było kiedyś „wami” w ludzkiej postaci.”

  http://2012allabout.blogspot.com/2014/01/manuskrypt-przetrwania-czesc-389.html

 2. Przepraszam za niskowibracyjny temat, ale w związku z porażającą ignorancją na ten temat wśród Polaków, przypominania nigdy dość. Ratujmy życie, przesyłajmy linka znajomym:

  😦

  • Widziałam kiedyś w programie popularno-naukowym jak w Seulu w ogromnym laboratorium prowadzono badania nad klonowaniem psów. Chwalono się osiągnięciami przynoszącymi wielkie zyski, a pochodziły one od bogatych paniuś, które opuścił na zawsze ich ulubieniec i one chciały mieć znów identycznego pieska jak ten poprzedni……
   W tym laboratorium pracownicy autentycznie zadowoleni byli ze swojej pracy, mieli przyzwoite dochody i satysfakcję….
   Tak samo jest w zakładach produkujących broń, chemię do oprysków, szczepionki z domieszkami, GMO ….. są zyski i satysfakcja….. 😦 taka gmina…… 😦

  • Wszystko pięknie, tylko ten film wygląda tak, jakby komuś zależało na wywaleniu wszystkich uduchowionych z dużych skupisk ludzkich na łąki i do lasu…. To jest tak jakby ‘sól ziemi’ wyrugować z ‘tej ziemi’….
   Oj, coś mi tu nie gra…..

   • Dorotko, zdelejtuj ten matrixowy program 😉
    Pod elektromagnetyczną czapą wielkiego miasta, w jego gęstym mentalu nigdy do końca nie będziesz ‚uduchowiona’. Zrozumiesz to dopiero, gdy staniesz bosą stopą na własnej ciepłej ziemi i gdy skosztujesz zaprogramowanego przez siebie samą, własnego warzywka. Ja już to robiłem, więc wiem, co mówię. Dopóki sama tego nie doświadczysz, nasza rozmowa będzie tylko żonglerką słowną. 🙂 Fajnie powiedział pan Marek Taran, że kapłan nie mający połączenia z Ziemią, jest zwykłym ideologiem 😉


    ❤ 🙂

   • Aleś mi dokopał 😉 , Mariuszku 🙂 :
    Ja mam „zdelektować matrixowy program” ? ja ?????? matrix?????? ….oj , oj, oj to boli 😉 …. i jeszcze ta „żonglerka słowna”….. dobrze, że nie czuję się „kapłanem”, bo może zostałabym „ideologiem” 😦 😉
    A tak poważnie, to ci wykształceni ludzie: prawniczka i zdolny chirurg praktykujący alternatywną medycynę żyjący w pustelni i taplający się na okrągło w błotku mnie nie przekonują. Fajnie jest uciec z miasta, urodzić dziecko w zaciszu domu w towarzystwie partnera, to wszystko jest bardzo fajne, ale nie o to chodzi. A chodzi o to, żeby tacy wykształceni i uduchowieni ludzie pokazali swoje Światło wśród ludzi.
    Życie, które prowadzi Anastazja jest wyjątkowe i dobrze wiesz jaką ona spełnia rolę, ale nie wszyscy powinni żyć w pustelni. Warzywa samodzielnie wyhodowane i programowane jej metodą nie są w tej chwili powszechnie dostępne i możliwe do uprawiania przez ludzi z miasta. Właśnie uduchowieni ludzie z miasta, którzy tworzą prawo i mają takie zawody jak lekarz, prawnik, nauczyciel powinni wziąć się do roboty i tworzyć Rzeczywistość taką, żeby miasto pozbyło się tej elektromagnetycznej i wszelkiej innej czapy hamującej rozwój Ciała, Duszy i Umysłu.
    ❤ 🙂

   • Dorotko, pomysł miejskiej ‚duchowości’ nazwałem matrixowym, gdyż miasto jest przecież jednym z matrixowych pomysłów na kontrolę stada 😉 Osobnikami znerwicowanymi i poupychanymi w ciasnych klatkach łatwiej zarządzać. W mieście, pod elektromagnetyczną kopułą, Twoja cudna promienna aura jest niestety nieco zduszona i obkurczona, jej potencjał nie może się zamanifestować w swym pełnym zakresie. Aura człowieka żyjącego w naturze sięga kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu metrów. To dlatego Anastazja przydziela hektar ziemi na rodzinę – by nasze pola auryczne nie kisiły się jak korniszony w słoiku. Ona też mówi, że miasta w ich obecnym kształcie będą stopniowo przeobrażane, a z czasem zupełnie likwidowane, gdyż żadną miarą nie spełniają standardów duszy nowego i wolnego człowieka.

    Znany malarz Franciszek Starowieyski mawiał, że na łonie natury, przy otwartym horyzoncie, nigdy nie miewał depresji, co przydarzało mu się niestety w zalanych betonem miastach. Pamietasz zresztą niedawne badania nad źródłem poczucia szczęścia. A problemy, o których piszesz, znikną same, gdy populacja zamieni swe dotychczasowe lęgowiska na ogrody zielone. ❤ 🙂

   • Mariuszu, tak jest, poupychaliśmy się w dużych skupiskach, bo przekonywano nas, że tam są„lepsze warunki” do życia, rozwoju, awansu itd. W takich skupiskach łatwo wybuchają epidemie, rewolucje i inne chore sposoby na „polepszenie” życia ludzi.
    Anastazja przedstawiając wyższość życia w naturze nad życiem w miastach mówiła też o tym, że ten miejski bałagan trzeba posprzątać, a zrobić to mogą tylko mieszczuchy, które nie uciekną jak szczury z tonącego okrętu. Dlatego napisałam, że wykształcocone i zdrowo myślące uduchowione osoby są potrzebne w mieście, aby zainicjować zdrowy tryb życia.
    Nie jest sztuką siedzieć na łące i czuć się dobrze, sztuką jest przetworzyć gęstą energię tam, gdzie się przebywa, nawet w mieście.
    ❤ 🙂

 3. Kiedyś trzeba było łapać wyławiać tych do odstrzału ,,, dzisiaj lemingi same przychodzą
  na miejsce ich przyszłego odstrzału (wielkie miasta),,,, to prosta zasada nęcenia zwierzyny w miejsca karmienia i koncentracji ,,,,, reszta idzie łatwo ,,,, Dorota 🙂 ,,, jak padniesz ofiarą ,, Swojej Wygody ,,,, Przyzwyczajenia ,,,, Naiwnej Wiary ,,, to i tak nie stanie się nic Wielkiego,,,, 😉
  ,,, oprócz tego że spotkamy się w Astralu 🙂 ,,,,, tam mamy czas ,,,, ja poczekam ,,, 😀 ,,,

  Ps,,,, pamiętaj nikt Ciebie i też Ty nikogo nie Zbawisz ,,,,,, możesz tylko swoim losem,,,
  obojętnie jak bardzo będzie traumatyczny ,,, dać jedynie przyczynek do rozważań dla
  przyszłych pokoleń ,,, jeśli takie w ogóle jeszcze będą 😉

  • A w którym Astralu chcesz się spotkać Xylotet? Ja wolę ten nowy o wyższych wibracjach Astral, bo tam jak na teraz jest jeszcze przestronnie.
   A energie można przesyłać z każdego miejsca – bo Energia podąża za Mocą Myśli.
   Bardzo chciałam przenieść się na Roztocze. lecz dostałam polecenie bycia Tu gdzie jestem, więc jestem i pomagam ile tylko mogę.

   • M’, a wiesz dlaczego nie dostałaś paszportu na Roztocze? Bo na Zamojszczyźnie i Lubelszczyźnie grasuję ja 🙂 Nasze energie niepotrzebnie by się dublowały 😉 😀 Ktoś to wszystko mądrze logistycznie zabezpiecza 😉

   • @ M’ ,,,,, stary ,,, nowy astral ,,, to tylko pojęcia wzięte z tej rzeczywistości ,,,,
    w domu jestem na przyczynowym ,,,, czyli w świecie czystych idei ,,, ich przyczyn
    i skutków ,,,,, lubię mentalny czyli myśli i imaginacji ,,, i oczywiście astralny jako
    wizualizację (w 3D) tych dwóch wcześniejszych ,,,, mogę działać w starym i nowym
    ,,,,na życzenie,,, jak haron albo coś podobnego 😀

  • @Xylotet

   Widzę , że astralne biuro podróży ponowiło walkę o klienta….. 😉
   Też cię kocham, ale to już wiesz….. 😀 😛

 4. Moje serce mi mówi, że nasza siostra Gracjana potrzebuje wsparcia. Ostatnio otrzymała sporą dawkę agresji i nienawiści. Kto może, niech się do niej świetliście odezwie: http://www.hellseher.es/
  Wspierajmy się nawzajem w naszej misji. ❤ 🙂

  • @Dorota 😀 ********* jasne wiem ,,,,, ja też cię kocham ,,,,, astralne biuro
   podróży od swojego zarania ,,, czyli od czasu kiedy jeszcze tej planety nie
   było Zawsze walczyło o klienta ,, 😀 😛 ,,,,,

 5. Mariuszu!
  To jednak nasze energie się dublują. 😉 Bo ja działam w Lublinie i nie tylko.
  Kiedyś dowiedziałam się, że Lubelszczyzna jest tak ciemna, ciężka energetycznie, że już nic jej nie pomoże i tzw pracujący z księgą wiedzy powinni się wymeldować i przenieść w łatwiejsze rejony.

  • Ale numer ❤ To musimy się koniecznie kiedyś spotkać 🙂 Ja pracuję z Przestrzeniami silnie straumatyzowanymi historycznie (Dzieci Zamojszczyzny, najazdy szwedzkie, kozackie i tatarskie – i tym podobne rzezie). Masz rację – to trudny teren. Bez wyczyszczenia tego nie ma co mówić o bardziej radosnych historiach. Jest ktoś jeszcze z tych okolic?

 6. Ja pracuję z energiami zupełnie po drugiej stronie Polski w woj. Lubuskim. Tu jest dosyć czysto chociaż też jest dużo do roboty.Za to w zachodniopomorskim aż tak kolorowo nie ma. Po 3 latach pobytu tam, po ciężkich doświadczeniach musiałem się wycofać. Jak to mówią za wysokie progi, moje miejsce jest trochę niżej gdzie jest większy spokój, więcej szczęścia i natury 🙂 Historycznie straumatyzowane przestrzenie źle na mnie wpływają. Nie komfortowo się w nich czuje, dlatego podziwiam Cie Mariuszu 😉 Oczywiście jak już znajdę się w takiej przestrzeni to nie uciekam z niej tylko robię swoje 😉

  • Wiem, o czym mówisz. W jednym z wypoczynkowych miasteczek nad Bałtykiem rośnie nawet dąb własnoręcznie zasadzony przez pewnego niemieckiego przywódcę w maju 1939, w czasie jednej z jego przedwojennych inspekcji. Tam są dopiero energie. 😉

   Ale pomimo wszystko punktem nr 1 na mapie Polski (oprócz oczywiście obozów, gdzie od lat m.in. buddyści robią już swoją robotę) jest niestety nasza stolica. Od lat są tam posyłani z misją różni posłańcy, nawet zza oceanu. Ale ja osobiście uważam, że rodzimy się tam, gdzie sami wybraliśmy, i że to właśnie tubylcy wiedzą, jak się najlepiej uporać ze swą lokalną Przestrzenią. 😉

   • Im cięższe energie istnieją, tym bardziej świetliste Istoty pojawiają się w tych miejscach. Mam nadzieję, że ten dąb ma się dobrze 🙂
    Ciekawa sprawa i bardzo symboliczna jest związana z wypuszczeniem gołębi Pokoju w Watykanie. Papież Franciszek związał je z intencją Pokoju na Ukrainie, a one zostały zaatakowane przez mewy i wrony…… Mainstreamowe medium „onet” wyszukujące co bardziej makabryczne info, pokazało zdjęcie jak to mewa łapie gołąbka za gardło i oglądający miał wrażenie, że już koniec z gołąbkiem, a „zmiany na ziemi” podają, że oba gołąbki umknęły drapieżnikom tracąc jedynie trochę piór…… Ale mamy ciekawe czasy, czyż nie? 🙂

   • Jak ktoś umie sczytywać rzeczywistość poprzez symbole i wielopłaszczyznowo, jak ktoś potrafi czytać tzw. znaki czasu (a to, o czym piszesz takim znakiem-symbolem niewątpliwie jest) – wie, o co chodzi. Na prawdziwe podłoże ukraińskiej ‚rewolucji’ zwracałem uwagę we wpisie pod sąsiednim przekazem. A swoją drogą, gołąbek jako symbol pokoju został dobrany niezupełnie trafnie, gdyż bynajmniej nie jest to zwierzę pokojowego usposobienia, lecz bardzo agresywny wobec innych przedstawicieli swej rodziny gołębiowatych. 😉 Co w kontekście Ukrainy daje nam dużo do myślenia…
    http://wolnaplaneta.pl/terra/2014/01/25/25-01-2014-wyzwolenie-z-kajdan-oriona-asana-mahatari-saint-germain/

   • Te gołębie tak samo jak i ludzie zostały „zaczarowane” (zaprogramowane) przez „magika” (matrixa) żywiącego się strachem.

    „Myślenie nie będzie miało żadnej sposobności aby zebrać się „do kupy” bo Wasze Serce, Wasza Świadomość, Wasza Istota uwolniona od EGO rozpozna i ona MA ROZPOZNAĆ. Dlatego decydującym jest abyście w Waszej Istocie byli wolni od Strachu, abyście mogli przyjąć i widzieć, doświadczyć i otrzymać.”
    http://wolnaplaneta.pl/terra/2014/01/28/28-01-2014-odnalezc-pokoj-z-dala-od-strachu-rada-72/

 7. Czasy mamy bardzo ciekawe. Macie całkowitą rację. Dodam jeszcze tylko, że wybieramy nie tylko miejsce w którym się urodzimy ale także rodziców 🙂 Istotnie ten kto się nie boi temu nic nie grozi ❤

  • Mało, że wybieramy rodziców to jeszcze wybieramy dzieci i partnerów, z którymi rodzimy te dzieci. A wszystkie inne osoby, które pojawiają się na naszej drodze też pokazują nam „drogę do Nieba” i my im 🙂 To jest dopiero ‘rollercoaster’ 😉
   ❤ 🙂
   PS. Tylko Spokój nas może uratować 🙂

  • 😀 😀
   I ciekawe jest też to, że jak się dobrze rozejrzeć, podobnie dzieje się w innych ‘gniazdach os’
   Tu przepraszam wszystkie prawdziwe osy i inne szerszenie 😉
   ❤ 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s