Moc Ducha rządzi światem

JAM JEST Mojżesz.

Przybyłem do was znów. Przybyłem, ponieważ ludzkość potrzebuje wskazówek i pomocy Wzniesionych Zastępów Światła.

Żyłem na Ziemi i znam warunki, w których ludzkość znajduje się teraz. Bardzo mnie martwi, co się dzieje na Ziemi, bo jest moją rodzimą planetą, ponieważ wcielałem się jako Mojżesz i w wielu innych wcieleniach, i jest kolebką mojego rozumu.

Teraz pragnę udzielić wam swoich wskazówek, które będą aktualne dla większej części wcielonej ludzkości. Przede wszystkim cieszę się z tego, że mimo ogromnych wysiłków udaje się nam utrzymywać na planecie równowagę. Jednak rozumiem też, że ewolucja ludzkości może być bardziej skuteczna pod warunkiem większej interakcji pomiędzy naszymi światami: światem, w którym jesteście teraz, a światem, w którym przebywają najlepsi przedstawiciele ludzkości, osiągnąwszy wzniosły stan świadomości.

I rzeczywiście, obok was istnieje cała wysokorozwinięta cywilizacja składająca się z najlepszych przedstawicieli ludzkości. Znajduje się dosłownie w tej samej przestrzeni, co i wy, ale na innych częstotliwościach. Współdziałanie z tą wysoce zaawansowaną cywilizacją zależy wyłącznie od waszych chęci. Musicie dopuścić do swej świadomości możliwość tej więzi. Musicie zmienić swoją świadomość na tyle, żeby współdziałanie stało się możliwe. Ta rzeczywistość istnieje. I pozostaje tylko mała rzecz do zrobienia: musicie zechcieć uzyskać połączenie ze światem, w którym mieszkają Wzniesieni Mistrzowie.

W przyszłości taka odrębność światów przestanie istnieć. Chcę zwrócić waszą uwagę na to, że tylko niektórzy przedstawiciele ludzkości zdołają przybliżyć się i kontynuować istnienie w nowej rzeczywistości. Niestety, tak jest.

Nawet nie wszyscy z tych, którzy teraz czytają to moje Przesłanie, będą w stanie pokonać w sobie coś, co stoi na przeszkodzie dalszej ewolucji.

Wasz dalszy rozwój zależy całkowicie od wysiłków, jakie podejmujecie, aby pokonać własne ujemne cechy i stany świadomości i ujemną karmę.

Wasza cywilizacja przestanie istnieć po określonej granicy, wyznaczonej przez Boga. Wasza cywilizacja przestanie istnieć [dłużej], ponieważ oddzieliła się od Boga i Jego Prawa. Ale dla przedstawicieli ludzkości, którzy zaakceptują Boskie Prawo i będą wzorowali się na nim, drzwi do dalszej ewolucji są szeroko otwarte.

Wam należy w najbliższej przyszłości zademonstrować swoją wiarę i determinację. Dlatego przybyłem do was dzisiaj. Wielu z was wiernie służyło mi podczas mojego wcielenia na Ziemi jako Mojżesza. Pamiętam wasze oddanie i jestem gotowy udzielić wam wszelkiej możliwej pomocy.

I widzę, że potrzebujecie, abym ponownie przypomniał o przestrzeganiu Boskiego Prawa, które zostało zapisane przeze mnie na kamiennych tablicach.

Tysiące lat minęło, a ja wciąż mam ciągłe przychodzić i przypominać, abyście przestrzegali w swoim życiu Boskie Prawa.

Tylko to samo w sobie jest w stanie wyrwać was z kajdan iluzji, tylko to jedno samo w sobie jest w stanie otworzyć wam okno Boskiej możliwości i Drogę do dalszego rozwoju.

W swojej większości wasza cywilizacja zapomniała o Bogu. Cywilizacje, które zapominają o Bogu, skazane są na niebyt.

Mówię wam o Bogu jak o Najwyższym Prawie, które jest w tym wszechświecie. Możecie udawać, że żadne Prawo nie istnieje. I przez jakiś czas możecie funkcjonować na podstawie wymyślonych przez siebie przepisów. Ale jest to możliwe tylko do pewnego kresu, który Bóg zaznaczył dla was.

Więc dzisiaj apeluję do was, do tych z was, którzy w swej świadomości gotowi są zaakceptować Boskie Prawo i przestrzegać go w swoim życiu.

Umiłowani, nie ma potrzeby, aby wychodzić na ulicę i krzyczeć o konieczności przestrzegania Boskiego Prawa. Droga Mistrzów jest inna. Mistrzowie uczą was o przestrzeganiu Prawa w waszych sercach. Dlatego ta Droga jest nazywaną Wewnętrzną Drogą.

To, co zewnętrzne, posłusznie dopasowuje się do waszego stanu wewnętrznego. Dlatego waszą troską powinno być przestrzeganie Prawa Boga w swoich sercach, w swojej przestrzeni wewnętrznej.

Możecie zachowywać oddanie Bogu i przestrzegać Jego Prawo, nawet gdy jesteście w więzieniu. Wewnętrzna wolność nie zależy od zewnętrznego otoczenia, tego, gdzie się znajdujecie.

Dlatego wzywam was, abyście zamanifestowali swoją Boską Wolność, która jest jakością waszej świadomości i zawsze jest przy was, nawet wtedy, gdy jesteście zakuci w okowy iluzji świata zewnętrznego.

Rozumiecie, o czym mówię?

Mówię, że tylko stopień waszych wewnętrznych osiągnięć otwiera wam drogę ku dalszej ewolucji.

Opór zewnętrznym siłom iluzorycznym należy pokonywać we własnej świadomości.

Gdy ludzie są na niższym stopniu swojej duchowej ewolucji, to wychodzą na ulice, urządzają rewolucje, obalają władzę.

Nauczam was zmienić to, co zewnętrzne, poprzez zmianę wewnętrznego. I to jest Droga, którą was prowadzą Wzniesieni Mistrzowie.

Uspokojenie wewnętrznych burz prowadzi do uspokojenia zewnętrznych huraganów. Wewnętrzne rządzi zewnętrznym. Moc Ducha rządzi światem.

Dlatego siły iluzji robią wszystko, aby wasz Duch zamilkł. I te działania skierowane przeciwko waszemu Duchowi nie ustają ani na chwilę. Cały przemysł współczesnego społeczeństwa ma na celu stłumienia waszego Ducha.

I zamiast być świadomi i przeciwstawić iluzorycznym siłom swoją Wiarę i Oddanie Bogu, wielu z was idzie na smyczy iluzorycznych sił i ponosi klęskę za klęską.

Zastanówcie się nad moimi słowami, gdy będziecie mogli. Zaczekajcie, zanim odłożyć tekst tego mego Przesłania i skierować się do usłużnie oferowanych wam rozrywek i surogatów.

Obmyślałem to moje Przesłanie do was w ciągu sześciu miesięcy.

I teraz z kolej dobrze by było, abyście przez następne pół roku myśleli nad sednem mojego Przesłania i przystąpili do zastosowania rad w nim udzielonych. Wtedy to zadośćuczyni Prawu i zatrzymacie karmę, która jest tworzona, gdy przestajecie słuchać słowa Mistrzów.

Przychodziłem do was tego dnia, aby pomóc i wesprzeć waszą Boskość na Drodze.

JAM JEST Mojżesz.

© Tatiana Mikuszyna

źródło: http://mirasz.w.interia.pl/teksty/2013.12.21.htm

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s