Wewnętrzne słońce

Przesłanie planetarne Hatorów poprzez Toma Kenyona

11 stycznia 2014 r.

Według Hatorów nasza siła życiowa (seksem) „narodziła się” w splocie słonecznym (Trzeciej Czakrze) i stamtąd ta subtelna siła życiowa promieniuje na całe ciało, jednocześnie schodząc do Pierwszej i Drugiej Czakry, gdzie staje się  podstawową mocą dla podniesienia świadomości, jak również energii „seksualnej”.

Ta medytacja dźwiękowa energetyzuje wasze sploty słoneczne  i łagodnie podnosi jakość waszej siły życia, co ma bezpośredni wpływ na waszą świadomość.

Krótko po tym, jak usłyszałem, że NASA potwierdziła odwrócenie biegunów magnetycznych naszego Słońca, Hatorowie zachęcili mnie, abym odwiedził archiwa dźwiękowe i wysłuchał medytacji dźwiękowej, którą przekazali w roku 2009 podczas swojego wydarzenia.

Pokierowali mną, bym zmienił początek i koniec tej medytacji, opuszczając środkową część. Powiedzieli, że te szczególne wzory tonalne będą wielce korzystne  podczas pracy ze splotem słonecznym, szczególnie teraz, kiedy Słońce zmieniło swoje bieguny magnetyczne.

Koncepcja, że Słońce jest osiowym czynnikiem transformacji ludzkiej świadomości, była i jest głoszona przez Hatorów od samego początku mojego współdziałania z nimi.

Ich zdaniem ta szczególna przemiana solarna ma daleko idące skutki dla naszej przyszłości i jest to idealny czas, abyśmy pracowali ze swoim Wewnętrznym Słońcem (węzłem słonecznym).

Ta medytacja dźwiękowa jest potężnym sojusznikiem dla tych z nas, którzy życzą sobie powiększyć swoją siłę życiową i zbadać porozumienie pomiędzy ciałem/umysłem a duchem.

Medytacja Wewnętrznego Słońca

Oto etapy tej medytacji:

1.    Skup swoją uwagę na obszarze splotu słonecznego, który znajduje się pod pępkiem, w okolicach przepony.  Jest tam główny nerw splotu, a także miejsce trzeciej czakry.

2.    Wyobraź sobie w tym obszarze kulę złotego światła, jak miniatura Słońca.  Poczuj tę kulę złotego ognia w taki sposób, jaki wyda ci się naturalny. Nie ma potrzeby „widzenia” czegokolwiek.

3.     Kiedy skupiasz uwagę na tej kuli światła, wejdź w harmonizujący z nią stan emocjonalny, taki jak uznanie lub wdzięczność. Kiedy połączysz swoją uwagę skupioną na piłce złotego światła z uczuciami uznania i wdzięczności, wielce powiększysz skuteczność tej medytacji.

4.   Zacznij słuchać nagrania, trwa ono około 4:40. Kiedy twój umysł będzie wędrować od kuli światła do uczuć uznania i wdzięczności, przenieś uwagę do swojego Wewnętrznego Słońca  i harmonizujących z nim emocji, wtedy właśnie pracujesz z nimi.

5.   Pozwól, by wzorce dźwięków akustycznie „masowały” twoje Wewnętrzne Słońce – kulę złotego światła, która znajduje się w twoim splocie słonecznym. Kiedy pozwolisz, by to się wydarzyło, możesz zauważyć, że nastąpią wszelkie typy zjawisk, łącznie z intensywnym przepływem poprzez twoje ciało złotego światła i przemianą kuli w różne kształty, w zmieniających się rozmiarach. Twoje Wewnętrzne Słońce może także rozszerzać się i pochłaniać całe twoje ciało. Kiedy to się wydarzy, każda komórka twojego ciała skąpie się w złotym świetle  twojego wewnętrznego Słońca, które ma niezwykłe właściwości uzdrawiająca i transformujące.

6.   Kiedy zakończysz medytację, poświęć kilka minut, aby pozostać  z sobą sam na sam, zanim ruszysz do działań na zewnątrz. Gdybyś miała/a szczególnie mocne doświadczenie podczas tej medytacji, byłoby dobrze, gdybyś pozwolił/a sobie na nieco odpoczynku.  Szczególnie w przypadku, gdy twoje Wewnętrzne Słońce, kula złotego światła, rozszerzy się tak, że pochłonie całe twoje ciało.

Click here kliknij, by wysłuchać i/lub załadować medytację Wewnętrznego Słońca. Proszę, zauważ, że ta medytacja dźwiękowa nie może nie być przesyłana na inne strony. Jeśli przesłałeś dalej ten przekaz i link nie działa, po prostu wejdź na: Hathors na stronę domową i zejdź do przekazu zatytułowanego The Inner Sun. Możesz także zlokalizować tę medytację na Listening page strony (www.tomkenyon.com).

©2014 Tom Kenyon   All Rights Reserved    http://www.tomkenyon.com
You may make copies of this message and distribute it in any media you wish so long as you do not alter it in any way, do not charge for it, credit the author and include this entire copyright notice.  Please note that the actual Inner Sun sound meditation, as mentioned earlier, may not be posted on any site.

Informacje niezwiązane bezpośrednio z tym przekazem:
Mój 2014 harmonogram nauczania oraz informacje o moim nadchodzącym urlopie została wysłana na http://www.tomkenyon.com , można się z nimi zapoznać, do kalendarza na http://www.tomkenyon.com .

Mimo że podczas urlopu robię przerwę w nauczaniu, będę nadal  obecny na kanale Hatorów – wiadomości planetarne, na http://www.tomkenyon.com jak w przeszłości.
Ponadto mam zamiar napisać dużą serię artykułów na różne tematy, w tym o procesie samouzdrawiania, transformacji psycho-duchowej , buddyzmie radykalnym i psychologii kwantowej , wszystko to mam zamiar pisać w zakładce menu –  artykuły na naszej stronie internetowej.

W końcu będą udostępnienie, za pośrednictwem tej strony, rozmaite nagrania audio nigdy wcześniej nie wydanych warsztatów .

Jeśli chcesz otrzymywać informację o nowych treściach, jak i o na naszej stronie internetowej, po prostu przejdź do zakładki Kontakt na stronie głównej i wyraź zgodę na otrzymywanie zarówno wiadomości, jak i innych informacji o Hatorach. Nie udostępnimy Twoich danych nikomu.

Tłumaczenie: Anna Małgorzata Bogusz                                 
źródło: http://jagathon8.blogspot.com/
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s