Arkturianie : Jak tworzycie zmiany

Channeler: Marilyn Raffaele 
02 lutego 2014 
http://www.onenessofall.com/newest.html

pozdrowienia,

Często wierzyliście, że jesteście sami, a także się zastanawialiście, dlaczego Galaktyczna obiecana pomoc się nie zmaterializowała. Chodzi tu o wolną wolę, najdrożsi. Istnieją granice, ile ktokolwiek inny może zrobić dla Wzniesienia Ziemi, ponieważ wasza podróż do nowej energii wymiarowej jest wasza… wybrana przez Was i przynoszona przez każdego z was osobiście, a następnie globalnie. Nikt nie może zrobić waszej wewnętrznej pracy za was, co jest błędem trwającym w wielu systemach wierzeń.

Są tacy, którzy wierzą, że Jezus lub niektórzy święci lub Guru zrobiącałą pracę za nich i że będą oni na zawsze „ocaleni” po prostu deklarując swoją wiarę w tą jedną osobę jako zbawiciela. Następnie nadal w ich codziennym życiu działają w dawnych trzeciowymiarowych sposobach wierząc, że dzieło ich „zbawienia” jest zakończone.

Nauczyciel Jezus czy Jeszua przyszedł jako posłaniec prawdy w bardzo gęstym świecie. Próbował uczyć ludzi, kim oni naprawdę byli i pokazał im, jak wyrosnąć poza więź trzeciego wymiaru. Był Drogowskazem alenie mógł pracować za każdego. Świat nie był gotowy i większość nie rozumiała jego wiadomości, która była doświadczeniami wielu nauczycieli prawdy w czasie, jak zwykle, najlepsze, co mogli zrobić, to zasiać nasiona roślin prawdy.

Wy, jako pojedyncze wyrażenia Boskości, jesteście teraz gotowi do życia prawdą. To nie jest praca dla „mięczaków”, bo trudno jest zostawić wiele sprawdzonych i prawdziwych sposobów, które działały przez całe życia. Jesteś odkrywcami wykuwającymi nowe ścieżki. Zmiana może być bardzo przerażająca dla świata zaprogramowanego do używania swojego umysłu, aby określić i wszystko zaplanować według tego, co obecnie jest koncepcją „najlepszego sposobu” robienia czegoś na miejscu.

Nauczcie się słuchać i ufać swojej intuicji, gdy idziecie do swoich codziennych zadań, wiedząc, że jesteście istotami duchowymi, a nie poniżonymi i grzesznymi ludźmi, którzy potrzebują być ocaleni jak wielu z was nauczono. Życie z wewnątrz staje się bardziej komfortowe i łatwe, czym więcej praktykujesz, bo to jest twoja prawdziwa natura, aby żyć w ten sposób. To nie znaczy, że nie zamawiasz biletów lotniczych i nie planujesz swojego dnia, oznacza to, że zawsze jednym uchem słuchasz wewnątrz i jeśli to, co planujesz nie rezonuje z tobą, honorujesz to, co słyszałeś.

Wszystko, co widzisz, słyszysz – smak, dotyk i zapach jest pojęciem i… interpretacją umysłu duchowej rzeczywistości. Boska świadomość jest wszechobecna – czy może coś istnieć poza wszechobecnością ? Wasz świat jest w was, nie na zewnątrz was. Na przykład, jeśli spojrzeć na drzewo, wiedzcie, że Boska Idea tego drzewa jest duchowa, światło, piękno, i nigdy się nie starzeje, a to, co postrzegacie jako drzewo jest koncepcją trzeciowymiarowej duchowej idei drzewa.

Czy widzicie, drodzy, że wasz stan świadomości określa, w jaki sposób interpretujecie i formujecie dla siebie Idee zawarte we Wszechświatowej i Wszechobecnej Świadomości. Świat jest w was, nie na zewnątrz was… Wszechobecność zapewnia, że nic nie jest oddzielone. To będzie trudne dla niektórych do strawienia, ale starajcie się nie reagować, nie tworzyć ścian oporu. Zamiast tego weźcie tę ideę do wewnątrz i rozważcie ją, prosząc o pomoc w zrozumieniu.

To jest praca, to w ten sposób zmieniacie rezonans świata i tworzycie nowe i wyższe formy wszystkiego. Zrozumcie, że każda Boska Idea JUŻ JEST zawarta w waszej świadomości i nigdy nie trzeba szukać czegoś poza sobą. Ta prawda, jeśli zrozumiana przez wszystkich zmieni energię świata w sekundach.

Wolna wola pozwala człowiekowi interpretować według jego stanu świadomości, biorąc to tak długo, jak zechce… prawda jest wieczna, i nie zależy od tego, w co ktoś wierzy, czy nie wierzy, lub kiedy. Poznanie prawdy nie oznacza, że nie zdajecie sobie sprawy z przejawów stworzonych z dualności i separacji Nie oznacza to okrzyku, „Bóg jest wszystkim, nie muszę robić nic”. Oznacza to, że zaczęliście widzieć te kreacje tym, czym one są – manifestacją stworzoną z dualności i separacji, bez prawa do wsparcia lub utrzymania ich. W ten sposób nie dodajecie swojej energii do tych przejawów.

Grupa Arkturian chce mówić o teraz obecnej energii transformacji i powodującej, że wielu kwestionuje wartość wielu sztywnych strukturnadal na miejscu poprzez prawo lub zgodę. Nie bójcie się, gdy te struktury zaczną się kruszyć, bo nic nie trzymać ich w miejscu, jedynie wiara w nie. Są koncepcjami, i gdy wiara raz nie będzie już tam istnieć one też nie mogą istnieć. Wiele z tych struktur było koniecznych w społeczeństwie, które nie jest jeszcze gotowe do przyjęcia własnej mocy, ale teraz jest nowy czas. Obudzona świadoma energia powoduje, że wiele domów z kart się rozpada… to znak ewolucji.

Będą tacy, którzy, poprzez ignorancję wobec tego, co dzieje się w świecie duchowym, będą się opierać i panikować przy każdej zmianie. Zaznajomieni są z ich komfortem i bezpieczeństwem, nawet gdy jest to bolesne i coś innego byłoby lepsze. Możecie być pomocni dla tych bojących się, nawet jeśli to składa się po prostu ze spokojnego ich wysłuchania. Pole energii wypełnione pokojem i miłością może pocieszyć bez słów. Struktury rządu, prawa, religii, rodziny itp. się zmieniają… większość zmieni się lub upadnie całkowicie.

Wiele zmian nadchodzi dzięki odwadze dzielnych dusz, nie obawiających się świecić światłem w gęstym mroku. Ci bardzo oczerniani Lightworkers często kładą swoje własne życie na linii, aby pomóc śpiącemu światu obudzić się z samozadowolenia i przenieść się w jego moc. Ludzkość musi zacząć postrzegać siebie jako coś więcej niż bezradne pionki w potężnych rękach, albo nic się nie zmieni.

Bądźcie odważni Drodzy, bo zewnętrzne manifestacje z wewnątrz każdego dnia są wypełnione większą ilością światła. Całkowita zmiana nie może się wydarzyć w ciągu nocy, bo zajęło eony czasu, aby się stało, to, co to jest.

Byliście kochająco obserwowani i studiowani przez wielu z innych planet, ponieważ nauczacie ich, jak to się robi… jak ewoluować w ciężkiej strukturze dualności i separacji. Oni też uczą się z waszych wysiłków i waszej ewolucji.

Jesteśmy Grupa Arkturian

źródło: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s