Maarten Horst: Przekaz dla ludzkości od Andry i kolektywu z Syriusza

 

Nadesłał  Wes Annac

 

 

 

 Wielce umiłowane dzieci Gai,

 

Czy doszło już do waszych umysłów, że do Ludzkości dotarła już wiadomość dotycząca istnienia Istot Pozaziemskich?

 

Dotarła do prawie wszystkich za pośrednictwem Internetu i mediów społecznych. Nie ma możliwości, by ją zatrzymać.

 

Na całym świecie ludzie oglądają filmy wideo, czytając przekazy w swoim prywatnym czasie.

 

Większość ludzkości już wie o tym, a fakt, że wasze rządy i media głównego nurtu nie dopuszczają informacji, nie oznacza, że większość ludzi nic nie wie.

 

Cieszcie się, moi przyjaciele! WŁAŚNIE TERAZ nadszedł czas Zwycięstwa! Za kulisami dzieją się rzeczy, które wkrótce wykażą ludzkości, że jest w końcu wolna. Kabal jest bezsilny. Został kompletnie pozostawiony sam sobie. Wkrótce nastąpią próby. Okażcie współczucie, Najdrożsi. Karma, którą Oni wytworzyli jest TAK ogromna, że potrzebują Wieczności, aby oddać sprawiedliwość za to zło, które wyrządzili ludzkości. Będą przechodzić przez tak potężne lekcje, ponieważ  zwiedli was jako zbiorowość, celowo wywoływali wojny i kontrolowali wasze umysły.

 

TERAZ to się kończy.

 

Przebaczcie im, w waszych modlitwach i medytacjach. Jest to pierwszy krok do Oświecenia. Wiedzcie, że jesteście Gwiezdnymi Nasionami, które tutaj zwyciężyły. Wnioski, jakie wyciągnęliście, są o minutę od konsekwencji, jakie poniosą Ciemni za swoje działania.

 

Powstrzymajcie się od gniewu i nienawiści. Miłość jest uczuciem, które powinno się utrzymywać. Te Ujawnienia, które nastąpią, będą tak szokujące, że może być wam trudno trzymać się Miłości. Lecz my przychodzimy w MIŁOŚCI i Miłość jest wszystkim tym, czym jest prawdziwa rzeczywistość. W niej Prawda może istnieć. Jesteśmy od siebie zaledwie o ułamek częstotliwości. Podnieście się do niej, będąc w MIŁOŚCI. Lata, które nastąpią, będą wprost egzotyczne! Pełne ciepłych spotkań naszej załogi z ludzkością.  Bierzemy was w objęcia w MIŁOŚCI. Zbierzcie się i świętujcie! Nie obawiajcie się, lecz zaufajcie w MIŁOŚCI. Wszystko jest dobre w oczach Stwórcy. On wysyła nas w bezmiary wszechświata, abyśmy uczyli się i powrócili. Teraz nadszedł czas powrotu. Powrotu do MIŁOŚCI. Zawsze idźcie za głosem waszych serc i rozpoznajcie swoje połączenie ze źródłem. Ono jest zawsze. Zapraszamy was. Kochamy Was.

 

Andra i kolektyw z Syriusza z samą MIŁOŚCIĄ.

 

 

Tłumaczenie: Anna Małgorzata Bogusz (Euleya z Syriusza)
ŹRÓDŁO: http://jagathon8.blogspot.com/
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s