Wiadomość od Ashtara

 

 

 

16 marca 2014 r.

 

 

Dr.Kathryn E. May, Live Channeler na  żywo                                                                                                                                        UWAGA: Dla większej zwięzłości tekstu niektóre niekwestionowane komentarze zostały pominięte.

 

 

Połączenie Channel Panel z 12 marca 2014 – Transkrypcja dzięki uprzejmości  Adepta nr 1

 

 

 

 

Witajcie, mówi Anne Dehart w południowej Arizony, dla naszego spotkania w środowy wieczór.  Widzę, że wszystkie linie są już zajęte!  Mamy spotkanie dr. Kathryn E. May z Bogiem/Ojcem/Matką i gośćmi – prawdopodobnie z St. Germainem, który nigdy nie odchodzi daleko od swej ukochanej pani Portii.

 

 

Dr. Kathryn May jest psychologiem klinicznym w obszarze Nowego Yorku; kiedy była młodsza, uświadomiła sobie nadzwyczajne dary, których nikt nie rozumiał, lecz teraz używa ich, aby pomagać podczas przechodzenia do Złotego Wieku. Jej strona internetowa: www.whoneedslight.org;  jej książka o tym samym tytule jest opisana jako “podręcznik wzniesienia”.  Kathryn podróżowała, ostatnio do Atlanty, a teraz pracuje w domu, co jest dla was dużym ułatwieniem.

 

Kathryn:  Anne ma również cudowną stronę: www.hollowearthnetwork.com, gdzie zamieszcza uaktualnienia i najnowsze wiadomości oraz inne przekazy chanellingowe.  Jest tam również informacja o tym, jak zamówić lamininę (jest to rodzaj białka wchodzącego w skład substancji międzykomórkowej, stosuje się ją jako lek przy np. dystrofii mięsniowej – przyp. tłum.) oraz na temat nasion duszy, o których słyszymy tak wiele.

 

*

 

Dzisiejszego wieczoru … Pytałam, kto będzie z nami tego wieczoru i otrzymałam wielki zastrzyk emocji. Będzie tu Ashtar, aby  kontynuować przekaz, który mi dał innego wieczoru, a który sprawi, że wyskoczymy z butów oraz będzie mówił co się dzieje w rezultacie tego, co się wydarzyło. Usłyszymy także o pasażerach lotu 370, o tym gdzie są i co robią.  Zakładam, że Bóg Ojciec chce także skomentować  ten fakt.  Przypuszczam, że  Ashtar zamierza wyjaśnić nam, w jaki sposób oni zaplanowali to i co za tym stoi, a St Germain również chciałby przybyć tu wieczorem. To naprawdę ekscytujace – tak dużo się dzieje.

 

*

 

St Germain przyszedł do mnie w poniedziałek, zanim usłyszałam Ashtara i poczułam ekscytację, kiedy powiedział: “Robimy bajeczne postępy, jeśli chodzi o NESARĘ.” Potem rozmawiałam z Ashtarem i on opowiedział mi o pojeździe UFO w kształcie cygara, “broni”, Niebiańskiej siejącej postrach (bez postrachu) –  gra słów – Sky Dreadnought (dread-not) [śmiech]. Zamierzamy dowiedzieć się więcej na ten temat.  Informacja jest zamieszona na stronie w FaceBooku i towarzyszy jej wiele istotnych informacji: jest ujęcie zapisu z radaru, które ktoś uzyskał i możecie zobaczyć lot 370 w drodze na północ przez Malezję. Dociera do północno-wschodniego brzegu i zaczyna kołysać się na jeden bok, potem na drugi i znowu to samo. W tym czasie na radarze widać dwa samoloty; przelatują w poprzek ekranu i jeden znika z pola widzenia, lecz ten drugi nagle przyspiesza, jego prędkość jest 4 – 5- większa niż innych samolotów, a następnie nagle zatrzymuje się i stoi w miejscu.   Nasze samoloty nie poruszają sie w ten sposób, lecz czy słyszeliście, żeby ktoś mówił o tym w mediach? Oni nie wiedzą, co zrobić z takim gorącym kartoflem! Być może  ten samolot zawrócił i poleciał gdzieś, lecz kiedy popatrzycie na ten radar, jest oczywiste, że ten samolot zakołysał się, zatrzymał i zniknął z radaru. Później, po kilku sekundach samolot zniknął. Taka informację zamieściliśmy na stronie Facebooka.

 

*

 

ASHTAR
Kathryn:  Ashtar jest naprawdę podekscytowany;  chce porozmawiać z nami. Niech mówi!

 

*

 

Ashtar:  Tak, to ja Ashtar!  Kathryn zauważyła, że aż mnie coś ściska, aby porozmawiać z wami wszystkimi.  My wszyscy aż wrzeszczymy na statku, to był właściwie zamach!

 

*

 

Po pierwsze, chcę, by wszyscy wiedzieli, że pasażerowie lotu 370 czują się absolutnie komfortowo, spędzając czas w wydrążonej Ziemi (Hollow Earth).  A kiedy powrócą, będę mieli co opowiadać.   Będą z nimi wywiady w telewizji i stacje na całym świecie będą chciały donieść, gdzie oni byli i jak się to wydarzyło.

 

 

*

 

Jeśli chodzi o pojazd UFO w kształcie cygara, jego obecnym przeznaczeniem jest unoszenie się nad każdym miejscem konfliktu na tej planecie, w przypadkach, kiedy nie może wywrzeć wystarczającego wpływu, oraz kiedy ludzie mają powrócić z Wewnętrznej Ziemi, one są przeznaczone do tego, by dać wszystkim wykład.

 

 

*

 

Teraz ludzie ci wiedzą wszystko na temat naszych galaktycznych planów i o tym, jak bardzo chcemy położyć kres wojnie.  Byli niesłychanie uszczęśliwieni tym pomysłem, że staną się jakby dziećmi z plakatu na temat pokoju na świecie.  Prosili nas, abyśmy zrobili z nich użytek jako “zakładników”, aby stworzyć efekt dźwigni i nalegać, by rządy na całym świecie nie tylko musiały odwrócić się od stosowania broni masowego rażenia, lecz także zgodziły się na wprowadzenie prawa NESARY na całym świecie, w każdym kraju.

 

 

*

 

Teraz wymaga to nieco wzruszania ramionami i negocjacji i będziemy musieli zaczekać kilka dni, aż tysiące ludzi, okrętów, helikopterów itd. z 12 lub 14 krajów, przeszuka ocean, szukając dowodu na to, że tamci się rozbili – którego oczywiście nie znajdą. Wyciągną kilka plastikowych butelek lub coś jeszcze i będą uważali, że mogą one być dowodem. Oczywiście, dowodu nie ma, ponieważ samolot się nie rozbił. Zagarnęliśmy ten samolot, jak robiliśmy to przedtem, zabraliśmy do Wewnętrznej Ziemi, a wszyscy są bezpieczni i zdrowi. Jest to przykre, że ich rodziny cierpią i chcielibyśmy zakończyć to szybko.  Jeśli ktoś z was zna kogoś z Malezji lub z Chin, jeśli znacie kogoś z członków tych rodzin, proszę, poinformujcie ich: rodziny są bezpieczne i zdrowe w kochających rękach Galaktycznej Federacji Światła (GFŚ).  Są karmieni i pojeni (chociaż nie piją wina, lecz mają lepsze zamienniki); są pod dobrą opieką i mają czas na swoje zajęcia. I wiedzcie, żaden z nich nie jeździ na pterodaktylu!

 

 

*

 

Jest jeszcze coś – bardziej ekscytującego i powiem wam coś nowego. Wielu miało ze sobą telefony komórkowe a my mamy również ładowarki i karty oraz inne rzeczy. Jesteśmy w stanie wejść do sieci, tak że ostatecznie będą oni mogli wysyłać wiadomości do swoich najbliższych.  Najpierw jednak te załogi, które są PEWNE, że odnajdą jakiś dowód, muszą zakończyć przeszukiwanie całego kontynentu Azji. Opowiada się historie, że “być może samolot zawrócił i poleciał z powrotem przez Malezję”, lecz, oczywiście, tego nie zrobił. Jest to oczywiste na radarze, że nasze statki były tuż przy wybrzeżu, z wyprzedzeniem … Rzeczywiście wybraliśmy ten właśnie samolot ze względu na grupę pasażerów, którzy w nim byli. Kiedy byli jak schwytani w samolocie, byliśmy bardzo ostrożni. Ani samolot, ani pasażerowie, ani załoga nie doznali szwanku. Mocno odczuli uderzenie. Możemy bez problemu pochwycić i przenieść duży samolot; nasze statki są ogromne.  Zmieniliśmy kształt na przypominający samolot, kiedy lecieliśmy przez Malezję na naszą pozycję, aby znaleźć się w dostatecznej odległości, by przechwycić samolot. On zniknął nagle z radaru.  Wy to widzieliście i oni także to widzieli.  Te zdjęcia radarowe zostały zamazane, lecz dzięki Internetowi, wszyscy teraz je macie. Wielu opublikowało je w postach; wielu je posiada, więc nie można poddać ich obróbce. Są one dowodem.

 

 

*

 

Tak, potrzebujemy innej nazwy dla naszych statków niż UFO. My nie jesteśmy “niezidentyfikowani”; jesteśmy, jak proponuję, obiektami latającymi, lecz potrzebujemy innego określenia. Co myślicie o nazwie: statki federacji? Nie przebywamy już w zewnętrznej przestrzeni, jesteśmy teraz w waszej atmosferze, chociaż wywodzimy się z całego wszechświata. Pozwólcie, że przedstawię wam nasz plan.  Zamierzamy używać statków w kształcie cygara, łącznie z tym, który został sfilmowany nad Ukrainą i którego zdjęcia i filmiki opublikowano. Będą jeszcze lepsze filmy. Oczywiście, są w świecie trudne do nakręcenia spoty, z miejsc do których nie jest łatwo dotrzeć naszym pracownikom światła a także zespołom filmowym. Syria, Somalia, tam już nie ma amerykańskich reporterów. Zauważycie, że w każdym miejscu, gdzie rozpocznie się konflikt, będziecie widzieli  ten statek i ludzie będą zaczynali kojarzyć każdy rodzaj  siania wojny, konflikt i /lub wycofania wojsk z wyglądem naszych statków. Putin już zabiera swoje wojska z powrotem do koszar – jest to z jego strony mądra decyzja. A teraz, jeśli to będzie konieczne, rozpocznie niszczenie laserami niektórych czołgów i broni – nigdy, kiedy jest ktoś w okolicy, oczywiście. Istnieje wiele obszarów składowania na otwartej przestrzeni, a można po prostu stopić kilka czołgów i broni, i zobaczyć, jaki to ma oddźwięk.

 

*

 

Jest w Internecie kilka zdjęć, które pokazują, że są już zniszczone podziemne pomieszczenia magazynowe, gdzie przechowywano broń takiego typu, że mogliście nigdy nie być tego świadomi. Obecnie są one zlikwidowane, lecz nie zobaczycie tego w wiadomościach telewizyjnych, prawda?  To interesujące, jak wielu ludzi mogło to zakamuflować. Moglibyście myśleć, że byłaby to ważna wiadomość, gdyby 600. miejsce składowania broni, mieszczące wszystkie jej rodzaje, zostałoby wyeliminowane.   Moglibyście myśleć, że jeżeli kilka takich pomieszczeń  zostanie zniszczone, przyciągnie to uwagę lokalnych mediów.  Byłby to tylko krótki błysk!  Oni poradziliby sobie z zagłuszeniem tego, i to daje wam pojęcie o tych, którzy kontrolują media.   Oczywiście, położymy temu kres. My mieliśmy nad tym pracować … podobał się wam nasz sprytny użytek, jaki robiliśmy ze starego Turner Network, wydaje się, że jest to miły sposób na początek.  Jak napomknąłem w przekazie dla Kathryn innego wieczoru, było to szturchnięcie w żebra Teda Turnera, w nadziei, że pomoże nam nagłośnić sprawy. Lecz, jak powiedział, nie ma informacji na jego biurku lub ludzi na podorędziu.
*

 

Zobaczmy, co wybrać, abyście otrzymali od nas więcej informacji. Wielu przeczyta nasz przekaz i chcę napełnić was trochę informacjami. Istnieje, oczywiście, połączenie pomiędzy statkiem o kształcie cygara i lotem 370 a zaprezentowaniem prawa NESARY, które przeniesie całą tę planetę do nowego sposobu rządzenia. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że jesteśmy u kolebki tej okoliczności. MY musieliśmy wziąć ją w swoje ręce z powodu nowego zaciemnienia.  Nie jesteśmy gotowi do tego, by przejąć wszystkie etapy, jak obiecaliśmy; jednakże to się zbliża. .

Ciąg dalszy wkrótce.

Tłumaczenie: Anna Euleya

źródło: http://jagathon8.blogspot.com/
Reklamy

11 comments on “Wiadomość od Ashtara

 1. 12.03.2014- Putin juz zabiera z powrotem swoje wojska do koszar…uuups Ashtar,tym razem znowu cie zawiodlo jasnowidzenie:-) …widze,ze jestes po jednej stronie tego konfliktu…pewnie Obama zbawi swiat:-) 🙂 🙂 🙂 🙂

 2. Gdyby to się spełniło, to by była chyba najlepsza/najważniejsza informacja w historii tej planety… Ostatecznie ileż można czekać 😉 Pożyjemy zobaczymy 🙂

  • Wwagabundo,z calym szacunkiem dla Kathryn E. May,tego typu przekazow mielismy przez ostatnie kilkadziesiat lat kilkaset…obietnice dobrobytu,pierwszego kontaktu…na litosc boska,to wszystko nam obiecywano od 40 lat!!! Albo wiecej….

 3. Jakubie, tak to prawda, tym bardziej zastanawia fakt, że skoro to „plejaki” przejęły ten samolot to dlaczego zwlekają żeby się ujawnić, przecież rodziny tych ludzi szaleją z rozpaczy 😦 Tak, czy owak byłyby niezłe jaja jakby okazało się to prawdą 🙂

 4. Hello Your current website loads up honestly slow if you ask me,
  I not really know who’s problem is that however facebook
  starts up fairly fast. Nevertheless, I’m going to thank you very much for placing wonderful post.

  Almost everyone who discovered this web site really should have discovered this short article incredibly valuable.
  I personally ought to tell you that you have done excellent job with
  this as well as expect to check out more wonderful stuff from you.

  I ‚ve got your site book marked to see blogs you post.

 5. Hey Your entire web page runs up seriously slow in my opinion, I don’t
  know who’s problem is that on the other hand wikipedia starts really immediate.
  Well, I want to thank you very much for adding wonderful blog post.
  I guess it really has been necessary to many people who arrived in this article.
  I must mention that you have done brilliant work with this and also expect to discover many more wonderful things through you.
  Just after looking at the post, I’ve bookmarked your site.

 6. Hi there Your main web page loads up really slow to me, I not really
  know who’s problem is that however , twitter and facebook opens up
  extremely fast. Well, I want to appreciate you for including excellent
  blog post. Everyone who actually visited this web site must
  have noticed this particular article really helpful. This is wonderful everything that you have done and wish to check out a lot more great articles by you.
  I ‚ve got you bookmarked to see blogs you publish.

 7. Hello there Facebook performs good in my situation but your web site
  is starting slowly which actually went on close to a minute to load up,
  I don’t know whether it is my own issue or perhaps your site problems.
  However , thank you for writing wonderful blog post. Everyone who discovered this great
  site must have found this particular article incredibly valuable.
  I personally need to say that you really have done
  amazing work with this as well as wish to find many more great stuff through you.
  I already have your site bookmarked to check blog you
  publish.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s