Wiadomość od Saint Germaina

SAINT GERMAIN

 

St G. : Witam, kochana Anno, Lady Nada. To ja, St Germain. Tak, mamy eksperymentować i jest mi z tym dzisiaj bardzo dobrze. Jestem bardzo podekscytowany, jak również Ashtar, który udostępnił nam przegląd tego, co się dzieje. Jest to ciekawe, prawda? Nasz drogi brat Ashtar wreszcie może pokazać swoją błyskotliwość. Żaden z nas nie jest wojskowym, ale Ashtar jest znany jako naczelny dowódca, a wraz z nim pojawia się w naszym gronie jego szczególna  inteligencja i poczucie humoru. Cóż to za projekt!  Generałowie na ziemi mogliby pozazdrościć mu jego umiejętności strategicznych. Oczywiście, my niczego nie robimy sami. W wyższych wymiarach nie ma żadnych generałów,  każdy projekt jest projektem grupowym, a przez to ​​jest bardziej interesujący i zabawny. Było dużo śmiechu, kiedy pomagaliśmy mu napisać jego tekst o „podniebnym siewcy przerażenia” , bo tak Ashtar nazwał nasz statek, chociaż jest to raczej statek z Syriusza. Całkiem sprytny jest pseudonim tego statku, nie sądzicie? Ma brzmieć: ‘przerażający’, ale on wyjaśnił grę słów: bać się – nie. (nieprzetłumaczalna gra słów – tłum.) Nie bójcie się ludzie, nie planujemy niczego, co przypomina to, co robi Kabal. Po prostu podoba się nam przechytrzyć ich. Jest to frajda, ogladać żołnierzyki ołowiane, które próbują dowiedzieć się, co zrobić. Są to pouczające lekcje. Tutaj wszyscy nauczyli się tej lekcji: arogancja nie prowadzi do niczego dobrego. Stawia Was w sytuacji krzywdzenia innych, poprzez robienie bezsensownych rzeczy w sposób pozbawiony wrażliwości. My tak nie robimy. Możliwe jest, że przechytrzymy ich, ponieważ nigdy nie stosujemy taktyki alienacji lub zniszczenia innych osób czy zadawania im bez potrzeby cierpienia i bólu serca. My tego nie robimy, nigdy nie staramy się przejąć kontroli nad wszystkim. I z tego powodu wszędzie pozyskujemy przyjaciół. Tworzymy sieci. Ludzie przyłączają się do nas, ponieważ nigdy nie zostaną poproszeni o zrobienie czegoś, czego żałowaliby. Wyobraźcie sobie życie, w którym nie musicie robić nic, czego żałowalibyście … to jest nasze motto i nasza droga. Nie postępujemy w taki sposób, że kiedy wszystko staje się pod koniec jasne, można powiedzieć, że były trudne chwile, kiedy trzeba było stosować jakieś twarde rozwiązania,  ale w końcu każdy będzie miał z nich korzyści. Większość z was nie mieszka w wyższych wymiarach, więc macie tylko swoje doświadczenia, przechodząc do nich, my to rozumiemy.

 

*

 

Wiemy, że jesteście rozczarowani z powodu spraw, które  się dzieją, takich jak odwlekanie RV (resetu waluty), ale wiemy także, że w końcu będziecie zachwyceni! Widzimy, to z wyprzedzeniem. Widzimy, że rezultat będzie tak genialny i wspaniały, że powiecie do siebie: „Po co narzekałem, skoro jest coraz lepiej?”  Tak, było kilka przepychanek z kabalem, ale nie to jest powodem opóźnień. Pojawiły się one po to, by was chronić i zapewnić to, że gdy otrzymacie te błogosławieństwa, będziecie się nimi cieszyć i nikt was nie obrabuje. Byłoby to straszne i rozczarowujące, gdyby zdarzyło się tak, że dano by Wam te wspaniałe błogosławieństwa, a następnie banki zatrzymałyby je dla siebie. Wy wiecie, że mogłyby tak zrobić. I one starały się to zrobić!”:  No cóż, nie mamy w rejestrze tych pięciu pięciu milionów, które masz u nas zdeponowane, przepraszamy. Idź z tym do sądu”. A potem zapłacą sędziemu dwa miliony za to, że powie, że nic o tym nie wie. To jest to, co było w garnku, to jest to, w czym oni mieszają, by ukraść wam wasze pieniądze. My za tym nie stoimy. Za każdym razem wymyślali jakiś nowy podstęp, by Was okraść, jak NDA  (umowa poufności): „mamy prawo do tego, by odebrać wszystkie pieniądze ” … dobrze, jak sądzicie, w jaki sposób zostałoby to wykorzystane ? Stworzyłby się chaos ! A jeśli nawet jedna osoba zostałaby okradziona, zrujnowałoby to całe przedsięwzięcie. Nie mogliśmy na to pozwolić, ale przez to nastąpiły te opóźnienia. Wiecie, jacy sprytni oni są,  wszędzie pełno prawników pracujących nad nowymi strategiami, nowymi sztuczkami. Oczywiście, staraliśmy się przekonać ich, że powinni się wycofać. Za każdym razem, kiedy myśleliśmy, że już to osiągnęliśmy, ktoś stworzał umowę lub wymyślał sposób tworzenia instrumentu finansowego opartego na 35 stronach zawiłości, w wyniku czego ostatecznie okradziono by Was. Właśnie nad tym pracowaliśmy, starając się temu zapobiec.

 

*

 

Więc kiedy w końcu ukonstytuuje się GCR (termin z zakresu bankowości, ale są co najmniej dwa znaczenia) i nastąpi to wkrótce, i kiedy nastąpi reset waszej waluty, będziecie mogli otrzymać środki a wraz z nimi swoje błogosławieństwa, a kiedy to się stanie, będzie to po prostu w najwyższym stopniu radosne. Nie musicie się martwić o to, że połowę zabiorą wam na podatki, jak uznano kilka miesięcy temu. Nawet jeśli kwoty nie będą tak wysokie, jak oczekiwaliście, nie jest to takie złe. Stawki są niższe, ponieważ w tym programie bierze udział bardzo wiele osób. Jako pracownicy światła możecie z nich korzystać, dzieląc się tymi błogosławieństwami. Czy możecie się oburzać z tego powodu? Czy możecie sądzić, że jest źle, ponieważ nie dostajecie już tak wiele ze względu na to, że wielu pracowników światła również otrzymuje błogosławieństwa dobrobytu?  To są Wasi przyjaciele, bliscy i członkowie rodziny, którzy w końcu się przebudzili. Oni będą dzielić się bogactwem, i im więcej stworzycie tej obfitości, tym dalej dotrzecie i będzie to bezpieczniejsze dla Was wszystkich.

 

*

 

Mogę Was zapewnić, że nie będziecie musieli jak wiewiórka chować tych pieniędzy, by przeznaczyć je dla jeszcze nienarodzonym wnuków. W ​​najbliższych latach i miesiącach nastąpi taka obfitość, że nie będzie potrzeby  fundacji, funduszy powierniczych, rent i kont oszczędnościowych, które wejdą w ciągu dziesięciu lat. Nie przejmujcie się.

 

*

 

Powiem o TERAZ. Teraz jest czas, aby dzielić się, a nie tworzyć fundament i zbierać zarządy oraz spędzać cały rok na planowaniu, co moglibyście zrobić z tymi pieniędzmi. Zróbcie to teraz! Tak, możecie tworzyć programy, ponieważ niektóre sprawy mogą trochę potrwać, zanim dojdą do skutku. Niech Was to nie  zniechęca. Wiem to z całą pewnością! Od dawna rozpocząłem tę pracę, z dnia na dzień przy tworzeniu funduszy dobrobytu znajdowaniu  ludzi do ich, którzy by nimi zarządzali … trwało to setki lat, nieprzerwanie. Teraz to wszystko dochodzi do wspaniałego finału, a my jesteśmy tu z Wami, tuż obok Was, rozmawiamy z wami przez cały tydzień … mamy nadzieję, że spodobają się Wam nasze komunikaty i że zrozumiecie nasze intencje. Nie próbujemy odwlekać spraw, oszukiwać Was lub kłamać. Nikt Was nie okłamuje! Dokładamy wszelkich starań, aby współtworzyć z Wami. Kiedy mówimy TAK, to znaczy, że jest zrobione, jest gotowe. W ten właśnie sposób tworzymy. Jesteście nauczani poprzez przejawienie. Musicie powiedzieć: „Stało się”, a wówczas to się stanie. Więc powiedzcie teraz do mnie, Wy wszyscy: „To jest  zrobione! Nasze bogactwo jest już tutaj! Razem świętujemy naszą nową złotą erę!”

 

*

 

W jaki sposób to się robi? To nie jest tajemnicą. Nie drażnimy się z wami ani nie kłamiemy Wam  … to oczywiste, że nie postępujemy w ten sposób! Zachęcamy Was, mówiąc że trudności towarzyszyły przez cały czas. Oczywiście, że nie wyłożymy Wam tego wszystkiego, co miałoby rozmiar mapy o wielkości tego świata a miliony godzin zajęłoby opisanie niektórych rzeczy. Staramy się dawać sygnały i opisywać to, nad czym mamy pieczę. Stoimiy mocno stopami na ziemi. Przemawiam do Was poprzez mój bliźniaczy płomień, jak robi wielu mistrzów przez przyjaciół i znajomych. Uwielbiamy rozmawiać z Wami, a Wy to stwarzacie. Dajemy sugestie, pomoc, wsparcie emocjonalne i miłość. Karmimy Was naszą miłością, a gdy otworzycie serca, staniecie się genialnie skuteczni, wydajni i zdolni do zrealizowania tego projektu. To wasza praca, nie możemy nic zrobić sami. Nie macie pojęcia, jak potężni jesteście w ludzkim ciele, gdy połączycie umysły i serca, JESTEŚCIE z rasy stwórców. Jesteście mistrzami. Powstańcie i przyłączcie się do mnie. Nie chcę już słyszeć, że ktoś znowu powiedział: „Kiedy oni mają zamiar to zrobić ?” Odwracam pytanie i mówię: „Kiedy WY macie zamiar to zrobić?”
*

 

Nie możecie tego zrobić sami, jak i my. Jesteśmy w tym razem. Nie wyobrażam sobie, że jest coś oprócz tego. Jesteśmy zespołem! Wszyscy jesteśmy mistrzami; używajcie mistrzostwa i wizji. Używajcie swojej kreatywności, aby zamanifestować to, czego chcecie.

 

*
To jest droga do Wzniesienia, a także do wielkiego szczęścia. Jeśli Wam się nie podoba, że tak długo to trwa, to przyspieszcie! Dołączcie do nas i teraz róbmy to razem. Mam zamiar odliczać od trzech do jednego i powiedzieć: „to jest ZROBIONE!” Kiedy to zrobimy, chciałbym, żebyście sobie wyobrazili wszystkie swoje ulubione skojarzenia związane ze słowem dobrobyt. Rozdawanie pieniędzy na rogu ulicy? Dawanie czeków, aby wnuki mogły iść na studia? Pomaganie swoim dzieciom, by znalazły piękne miejsce do wychowywania ich dzieci? Pomaganie sąsiadom, starszym osobom, które chcą żyć w bezpiecznej społeczności? Pomaganie matkom w znalezieniu opieki dla swoich dzieci i dla siebie? Pomaganie dzieciom w kupnie roweru, zakup książeki? Wysyłanie dzieci do szkoły, gdzie mają dobry lunch? Zrobienie czegoś, co podniesie na duchu daną osobę i przyspieszy ją na jej drodze?  Nie myśl o kolorze samochodu, który chcesz sobie kupić – dobrze, możesz to zrobić, ale szybko. Liczy się nie to, co możesz zrobić dla siebie, lecz to, co również podniesie Twoje serce. Kiedy celebrujesz swoje błogosławieństwa, wiedz, że tu nie chodzi o pieniądze. Chodzi o koleżeństwo, triumf i wolność. Jeśli zostaliscie zniewoleni przez systemy finansowe, to powinniście pomóc sobie w uwolnieniu się, robiąc coś, co po prostu paraliżuje system finansowy.
*

 

Teraz już wiecie, że Bank Rezerwy Federalnej jest w drodze do bankructwa. Jest trudno opublikować wiadomość, że Chińczycy mogą kupić FR, żeby go pochować. Bank Rezerwy Federalnej w rzeczywistości nie istnieje, z wyjątkiem przywilejów nadanych ludziom zaangażowanym. Gdy zostanie rozwiązany, nie będzie przywilejów ani pieniędzy, nie będzie realnej władzy, z wyjątkiem tego, co zostało nadane mu i rodzinom, które posiadały ten bank. To było po prostu oszustwo. Więc tym, co mogli Chińczycy kupić jest nazwa, a oni chcą się jej pozbyć. Jeśli jest to jedyny sposób, aby się go pozbyć, oni zgodzą się zrobić to i będą w tym celu korzystać z funduszy pochodzących z obrotów finansami.
*

 

Czy oddamy pieniądze kabalowi? Oczywiście, że nie. Mamy swój sposób. Jesteśmy zorganizowani za kulisami, aby stworzyć świat NESARY. Słyszeliście, jak Ashtar mówił o kreowaniu dźwigni. Cóż, niektórzy z was mogą powiedzieć: „to nieładnie używać ludzi, by spełniać obietnice”. Jak inaczej można przekonać przywódców państw, którzy są w swojej mocy, zadowoleni z siebie i myślą, że kontrolują wszystko. Jak może wybuchnąć powstanie, jeśli prezydent kraju nie zdecyduje, że nie będzie repatriacji własnych obywateli? Jak długo będzie on mógł pozostać u władzy? Musimy grać swoją grę, ale robimy to z miłością, a miłość zatriumfuje. Miłość tych pasażerów lotu 370 – oni nigdy nie zapomną tej przygody. Serca rodzin, które przyjmą ich z powrotem, napełnią się miłością i dumą, kiedy członkowie ich rodzin przyniosą pokój dla Matki Ziemi. Czyż nie można poświęcić tygodnia lub dwóch z dala od swoich bliskich, a nawet odczuwać obawy, że mogą oni zniknąć, być gotowym cierpieć, kiedy się wie, że  twój ukochany przyniesie mir domowy dla kraju i dla świata. Nie znam takiej rodziny, która by odmówiła, nie znam takiej matki, która nie byłaby dumna jak nigdy przedtem, wiedząc, że jej dziecko będzie tym, kto przyniesie taką  wspaniałą wiadomość lub stworzy taką zmianę przez własne działania kierowane miłością.
Pomyślcie o tym! Słyszałem, jak  wielu z Was mówiło: „Szkoda, że ​​nie było mnie w tym samolocie!” Tak, rzeczywiście. Przed nami wspaniały czas. Jestem pewien, że jest ludzie mają wiele pytań i wiem, że Bóg Ojciec chciałby na nie odpowiedzieć. Udaję się na bok i posłuchajmy, co mają do powiedzenia inni. Namaste, wszystkim.  Wasz St Germain.
*

 

Anne: Namaste, St Germain. Dziękujemy! Cóż za sagi świadkami jesteśmy w prawdziwych, żywych kolorach! JESTEŚMY uprzywilejowani, poznając kulisy i oglądając to, co się rozgrywa … Otwieram linię Boga Ojca, a także otwieram  ludzi na pytania. Co wolicie?

Tłumaczenie: Anna Euleya

źródło: http://jagathon8.blogspot.com/
Reklamy

25 comments on “Wiadomość od Saint Germaina

 1. GRC-Global Credit Ratings,kazdy moze przeczytac na czym polega.
  Mam tylko jeden problem…St Germain mowi,ze reset walut,czy cokolwiek innego,dotyczy tych ktorzy te waluty posiadaja,czyli posiadaja pieniadze ulokowane w bankach (na przykladzie pieciu milionow dolarow,niezly z niego zartownis). A co z tymi,ktorzy jak ja,nie maja w bankach ani grosza?

 2. @jakub ,,,,,, wartość tej waluty jest tylko w twojej GŁOWIE ,,,,,, mój post o
  100 bilionach długu nie był przypadkiem ,,,,, kto miał takie pieniądze aby
  je pożyczyć?????? i dlaczego Ziemianie chcą je zwrócić ,,,,, KOMU ?????

  • Przepraszam Xylotet,nie czytalem Twojego posta. Moj komentarz odnosil sie tylko do powyzszego przekazu,potraktowalem go doslownie,chcac uniknac sytuacji,ze ktos,np St Germain mi powie: ale ja tylko zartowalem,mowilem w przenosni:-) Jestem zmeczony zartownisiami z naszego i z wyzszych wymiarow…

 3. Przepraszam,ze za duzo gadam,ale GRC nie bardzo mnie przekonuje…kto jak kto,ale St Germain powinien wiedziec,ze istnieje cos takiego jak banki islamskie. Ich dzialanie polega na tym,ze ludzie trzymaja tam pieniadze dla samego bezpieczenstwa,bez oplat i oprocentowania,banki tymi pieniedzmi obracaja i na tym zarabiaja,a kredyty i pozyczki bank udziela bez oprocentowania. Czyli dokladnie tak,jaka byla pierwotna idea bankowosci. Przebywanie za duzo w 5d odrywa od naszej trojwymiarowej rzeczywistosci:-)

  • @jakub ,,,, dobra islam jak wszystkie religie potępia lichwę ,,,,, ale też wymyślił
   obejścia np. w postaci dziękczynności i gratyfikacji za trudy udzielenia kredytu
   ,,,,, które nie są zawierane w umowie kredytowej ,,,,, ale w od dzielnej umowie 😉
   ,,,,, „co do za dużo przebywania w 5d” ,,,, to jest przebywanie w Twojej naturalnej
   Rzeczywistości 🙂 ,,,, i nie musisz za to przepraszać ,,, ani się z tego tłumaczyć,,,,
   😀 **********************

   • Xylotet,dobrze by bylo gdybys poparl swoje opinie przykladami…tak sie sklada,ze ja sie praktycznie wychowalem w Bagdadzie,dobrze poznalem kulture,obyczaje i tradycje mieszkancow Iraku oraz sasiednich Kuwejtu i Syrii…Twoje poglady sa raczej zainspirowane mediami masowego przekazu:-) podam Ci przyklad z przed pieciu let,ktorego bylem swiadkiem.Pewna kobiete z malego miasta w Maroku,Khemisset,chciala sie rozwiesc ze swoim mezem,co oznaczalo,ze zostanie bez domu. Panstwo marokanskie buduje mnostwo tanich mieszkan dla obywateli,ceny ich sa dla nas,zachodnich mieszkancow,okradanych przez banki itp,po prostu smieszne. Ze swojego banku bez problemu dostala pozyczke na to mieszkanie,bez zadnych prowizji i odsetek…od reki!!! Co wiecej,w momencie gdyby stracila mozliwosc splacania pozyczki,bank jej nie zabiera mieszkania,tylko szukaja razem zrodel finansowania. W przypadku kobiet jest to proste,bo PANSTWO przejmuje ten obowiazek na siebie,na taki okres,jaki jest potrzebny. I zapewniam Cie,nie ma ZADNYCH ukrytych opla.

 4. ,,,,, zgoda 🙂 ,,,,,, ale ty nie jesteś muzułmaninem Biednym ,,,, dałbym Ci wiele
  podobnych i na większą skalę przykładów z Emiratów arabskich albo Arabii saudyjskiej ,,,, (z autopsji) ,,,,,, ale TY nie jesteś muzułmaninem w jakimś emiracie!!!!! ,,,, za TO tam Kobiety są własnością mężczyzn bo tak przekazał
  prorok ,,,,, jest w tym świece zasada coś za coś 🙂 😀 ***********
  Ps. ,,,,,,, wśród muzułmanów z którymi się tu spotykam już od 35 lat Maroko
  dzisiejsza Libia Algieria to państwa upadłe które zdradziły Allacha

 5. „za TO tam Kobiety są własnością mężczyzn bo tak przekazał
  prorok ,,,,, jest w tym świecie zasada coś za coś”

  Ciekawe, który TO ‘prorok’ był…….?????????…….., bo jak nie wszyscy dostrzegają, albo nie chcą tego dostrzec ‘Kobiety są własnością mężczyzn’ WSZĘDZIE 😦 ………… za TO………..
  Ale niestety tak jest na ICH WŁASNE ŻYCZENIE 😦 😦 😦 …….. albo PRZYZWOLENIE 😦 😦 😦 ……… albo może z POWSZECHNEJ GŁUPOTY 😦 😦 😦 ………
  No, sama już nie wiem…………, może WSZYSTKO RAZEM…….. 😦 😦 😦

  Ps „ coś za coś”…………….. ciekawe CO za CO ??????????????

  :*******************

 6. KOBIETA wraz z MĘŻCZYZNĄ mają stworzyć PRZESTRZEŃ MIŁOŚCI dla SZCZĘŚLIWEGO TWORZENIA 🙂 🙂 🙂
  , a nie namiastkę ‘szczęścia’ opartą na codziennym seksie z pigułkami i prezerwatywą 😦 ……………

  Cholera, znów się wkurzyłam……………. 😦

   • Bo, ‘być wolna’ to jest pół SZCZĘŚCIA 😦

    Podobno dążymy do CAŁOŚCI 🙂 , PEŁNI 🙂 ,,,,,,,,
    czy ‘jakoś tak’…… 😉 😀 😀

    ❤ ❤ 🙂 🙂

   • te nowe emotki są do bani………. nie odróżniają uśmiechniętej buźki od mrugającego oczka…………..

   • @ Płynąca Rzeka 😀

    czym zakończyłaś tę ostatnią swoją wypowiedź??? 😀 😛

    uśmiechniętą buźką???? …. czy mrugającym oczkiem???? 😛 😀 😛
    , bo to ‚cośkolwiek’ robi różnicę 😛

   • Usmiechnieta buzka 🙂

    Naprawde tak sadze. Uwazam wrecz, ze nie mozna byc szczesliwym z kims, jesli wczesniej nie nauczymy sie byc sami i szczesliwi w tym stanie 🙂

    Wiem to z autopsji 🙂

   • 😀 , a jak się nauczymy być SZCZĘŚLIWI SAMI ZE SOBĄ , to co szkodzi spróbować BYĆ Z KIMŚ ? 😀

    Ps. To jest święta Prawda, że nie wolno budować swojego Szczęścia uzależniając Go od drugiej Osoby….. heeej! 😀

   • Nic nie szkodzi sprobowac wtedy byc z kims. O ile jeszcze bedzie sie mialo na to ochote 😀

  • @Dorota 🙂 ,,,, codzienny seks z ,,,,pigułkami i prezerwatywą,,,,, ???? ,,,,, 😉 albo z jednym albo z drugim ,,,,, albo codzienny bez jednego i drugiego 🙂 ,,,,,
   a mnie to rozbawiło 😀

 7. Moim zdaniem powinniśmy nauczyć się żyć szczęśliwie będąc sami ze sobą. A potem dążyć do stworzenia prawdziwej wiecznie kochającej/wspierającej się rodziny z dziećmi. To nasz obowiązek w drodze rozwoju nas samych i całej planety 😉 (wiadomo że są wyjątki, które nie mają tego zadania do wykonania, ale to rzadkość)
  Doroto dziękuje za przywitanie w innym wpisie ❤ jestem młody ciałem, ale mój duch choć wiecznie młody jest dużo dużo starszy 😉
  TO nasz czas TERAZ 🙂 ❤ więc cieszmy się i bawmy, gratuluje Jakubie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s