Odnośnie waszej pracy 23 dnia miesiąca – Pan Surija

Pan SurijaJAM JEST Surija.

Przychodzę pozdrowić wszystkie Światłe dusze, które każdego 23 dnia miesiąca kierują wezwanie, aby przetransformować ujemną karmę kolejnego miesiąca zarówno ziemskiej ludzkości, swojego narodu i Ojczyzny, wszystkich mieszkańców swej miejscowości, swoich bliźnich, jak i własną. Cieszę się, że działanie tej Boskiej Łaski wciąż trwa i że macie możliwość skorzystania z niej w pełnym zakresie.

W tym swoim Przesłaniu udzielę wam pewnych wyjaśnień, co i jak – z Boskiego punktu widzenia – należy najlepiej robić w 23 dniu każdego miesiąca, aby rezultat waszej pracy tego dnia był maksymalnie korzystny tak dla was samych, jak i dla Wspólnego dobra.

Pierwszą i bardzo ważną rzeczą, jaką moglibyście zrobić, choćby tego jednego dnia w miesiącu, 23-go dnia, jest zapewnienie sobie możliwości bycia wśród natury, poza obszarami zasiedlonymi. Oraz przebywanie w milczeniu, ciszy i samotności. Skierowanie swojej wdzięczność do Wyższych Niebiańskich oktaw i do wszystkich Wzniesionych Istot Światła, pozostawając w harmonii, równowadze i pokoju.

Zapewnijcie sobie ciszę i spokój, aby być w harmonii i Radości. Wtedy wasze myśli, uczucia, słowa i dzieła mogą być dobre i dać dobre owoce. Gdy w tym stanie i nastroju zaczniecie robić praktyki duchowe, przez które najbardziej otwiera się wasze serce, wtedy będziecie stwarzać dobrą karmę o maksymalnej sile i czystości.

Im więcej czasu tego dnia poświęcicie Bogu w waszym sercu i wszystkim Siłom Światła z Wyższych Niebiańskich oktaw, będąc w stanie pokoju i harmonii, tym więcej tej dobrej karmy potraficie nagromadzić w ciągu dnia. Od ilości dobrej karmy, jaką byliście w stanie nagromadzić tego 23 dniu miesiąca, zależy, jaki będzie rozmiar przetransformowanej ujemnej karmy następnego miesiąca.

Nadszedł moment na wyjaśnienie wam, jak działa ta Boska Łaska w czasie, w którym obecnie żyjecie, i jak będzie działała w przyszłości.

Dla każdego z was, kto postara się służyć Bogu, wykonując praktyki duchowe, które są najbliższe jego sercu, wznosząc maksymalnie swoją świadomość i tworząc przez to dobrą karmę, pod koniec dnia istnieje możliwość i Łaska, aby Boskim sposobem ta dobra karma została przemnożona.

To przemnożenie dobrej karmy jest zależne od liczby wszystkich pozostałych uczestników i ich nagromadzonej dobrej karmy w ciągu całego dnia. To przemnożenie jest zależne i od nagromadzonej ilości i jakości dobrej karmy z całego dnia przez każdego uczestnika.

Po tym Boskim przemnożeniu dobra karma jest wykorzystywana dokładnie w określonej kolejności, zgodnie z decyzją podjętą przez Najwyższą Radę Kosmiczną na Wielkim Centralnym Słońcu, przyjętą także przez Radę Karmiczną planety Ziemia teraz, w dniach równonocy wiosennej.

Kolejność ta jest następująca – dobra karma jest używana do transformacji ujemnej karmy całego następnego miesiąca:
po pierwsze każdego uczestnika w tym wspólnym, lecz samodzielnie wykonywanym przez każdego uczestnika Służeniu,
po drugie – dodatkowej osobie, którą każdy uczestnik może wybrać aby jej pomóc,
następnie w kolejności członkom rodziny i rodu każdego uczestnika,
następnie mieszkańcom miejsca, w którym on mieszka, a także wszystkich, z którymi on pracuje,
następnie państwa i narodu w którym mieszka i pracuje w danej chwili w tym 23 dnia miesiąca, jeśli jest poza swoją Ojczyzną,
następnie przydziela się dobrą karmę jego Ojczyźnie i jej narodowi, a także wszystkim przedstawicielom jego narodu, bez względu, gdzie mieszkają na planecie i pracują i w którym kraju się znajdują,
a następnie całej ludzkości.

Dokładnie w takiej kolejności.

Zatem, umiłowani moi, od każdego z was zależy zbyt wiele. Od waszej liczby, oraz od ilości i jakości dokonywanej przez was pracy w tym jednym dniu miesiąca, zależy ilość i jakość dobrej karmy, którą nagromadzi każdy z was, a od tego zależy jaka ilość dobrej karmy powstanie po jej Boskim przemnożeniu pod koniec odpowiedniego 23 dnia miesiąca.

Sami rozumiecie jak bardzo korzystne jest zastosowanie maksymalnego wysilku podczas każdego 23 dnia miesiąca. Jest to najwyższa forma Służenia Wspólnemu dobru, jaką możecie stosować w tym obecnym odcinku czasu, w tym swoim wcieleniu. 23 dnia każdego miesiąca pomagajcie przetransformować ujemną karmę możliwie jak największej ilości ludźmi (dosłownie dusze). Pomagajcie w ich zbawieniu.

Im więcej dobrej karmy stworzycie, w tym większej części będziecie uczestniczyli podczas jej przemnażania. Następnie, dla im większej liczby osób ta dobra karma wystarczy do przetransformowania ich ujemnej karmy, tym więcej przyjdzie do was nowej dobrej karmy, którą możecie dysponować, aby pomagała wam wtedy, gdy potrzebujecie jej w najgorszych dla was chwilach.

Więc cieszcie się, umiłowani, ponieważ jest z czego się cieszyć!

I bierzcie się mocno do roboty 23 dnia każdego miesiąca!

Jeśli chcecie, możecie mnie wezwać w tym dniu abym waszę pracę w duchowości wspomógł i ułatwił.

Kolejną ważną rzeczą, jaką chcę wam powiedzieć jest to, że w tym dniu pracą w duchowości może być wszystko, co zaczniecie robić, jeśli robicie to z radością, chętnie i dajecie to, co najlepsze z siebie, aby uzyskać wynik najwyższej jakości. Możecie robić wezwania, odmawiać modlitwy, medytować, przeczytać Przesłanie, oglądać Przesłania-obrazy, które nasz Posłannik otrzymuje. Możecie czytać wiersze-wskazówki na co dzień, możecie używać wszystkiego co jest dane wam poprzez Rosica Aweła do pracy w duchowości.

Kiedy swoją świadomość maksymalnie wywyższycie, możecie zacząć śpiewać Boskie piosenki, będąc w pełni Radości. Potem zacznijcie błogosławić całą Ziemię i wszystkie Żywe istoty, całą ludzkość, wszystkie narody, swoją ojczyznę i jej naród, waszych bliźnich i wszystkich których zechcecie. Błogosławcie także siebie. Błogosławcie Wniebowstąpione Istoty Światła, które pomogą wam z Wyższych Niebiańskich Oktaw.

Błogosławcie radośnie!

I bądźcie w Miłości do każdego i wszystkich, których w tej chwili błogosławicie!

Potem możecie zacząć tworzyć. Spróbujcie po tym jak wezwiecie swoją Wyższą Obecność JAM JEST a także Elohima Apollo do pomocy, aby ściągać Boskie wzorce do waszego świata.

Właśnie powtórzyłem w dokładnej kolejności jak ma przebiegać wasza praca w duchowości, która była wam ogłoszona rok temu przez Pana Eliseję, ponieważ jest to najlepsze z Boskiego punktu widzenia do waszego służenia. Powtarzając to JAM JEST wzmacniam to teraz.

Możecie rysować, możecie śpiewać, możecie pisać wiersze, możecie zacząć pisać to, za co jesteście wdzięczni w tym życiu, możecie przepisać część Nauki możliwie najpiękniej za pomocą kaligrafii, spokojnie, swobodnie, w Radości, bez żadnego pośpiechu, będąc świadomymi, że macie do dyspozycji cały dzień właśnie na to – by być w Radości i robić to, co wasze serce dyktuje.

Dobrze byłoby przed rozpoczęciem pracy, aby zebrać wszystkie odpady wokół, prosząc o przebaczenie Ojca, za to, że ludzkość zanieczyszcza świątynię Matki Ziemi. *

Również bardzo dobre Służenie możecie odbyć, gdy jesteście w milczeniu i wewnętrznie dziękujecie Bogu, i pozostajecie w tym stanie jak najdłużej, przewodząc Boskie Światło do waszego świata i nasycając nim okoliczna przestrzeń.

Dziękujcie, dziękujcie, dziękujcie!

Wychwalajcie Boga i wszystkie Wniebowstąpione Istoti Światła.

Dziękujcie za Łaskę, która jest udzielana wam, waszym bliskim, waszemu rodowi i narodowi i całej ludzkości na planecie Ziemia.

Dziękujcie Ojcu, dziękujcie wszystkim Siłom Niebiańskim ze wszystkich stopni Hierarchii Niebiańskiej.

Dziękujcie swojemu Mistrzowi na planie subtelnym.

Dziękujcie swojej Wyższej Obecności JAM JEST.

Dziękujcie elementalom.

Dziękujcie Matce Ziemi!

Jakie jest lepsze Służenie niż to, jeśli robicie to w Radości, z chęcią, pokorą i pokojem.

Każdy z was sam poczuje co ma robić tego dnia. Idźcie za głosem serca. Będzie on prowadził was najlepiej.

JAM JEST Błogosławię was w tej chwili. I to jest kolejna ważna rzecz, dla którego przyszedłem i którą chcę zakończyć swojego Przesłania do was

Błogosławię was wszystkich, którzy 23 dnia każdego miesiąca wyzwolicie się z pułapki iluzji i postanowicie, aby w ciszy i czystość natury, poświęcić się Służeniu dla Wspólnego dobra, pomagając przy zbawieniu jak największej iłości ludzi (dosłownie dusz) w których Boski Ogniem drga i płonie!

Radośnie przeczuwam, że tych, którzy skorzystają z tej Boskiej Łaski i skorzystają z mojego Błogosławieństwa będzie was coraz więcej. I dziękuję wam!

JAM JEST Suria.

line

* Zaleca się by odpady zbierać używając rękawiczek lub szczypce tak, aby uniknąć kontaktu z nimi.

Obraz namalowano po odebraniu przesłania od Pana Surii, pod Jego kierownictwem.

źródło: http://mirasz.w.interia.pl/teksty/2014.03.23.htm

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s