Przejawcie Mądrość i Miłość w Boskich Słowach, zachowaniu i promieniowaniu do wszystkich Żywych istot – Pan Świata Gautama Budda

Pan Świata Gautama BuddaJAM JEST Gautama Budda.

Przyszedłem dziś do was, aby wskazać, co macie postarać się odpracować, abyście w przyszłości czuli się najlepiej w procesie zmian na planecie przy ciągłym zwiększeniu jej energii i wibracji, abyście potrafili jak najszybciej dostrajać się do planety i wszystkiego Żywego na niej.

Zacznijcie próbować, a także działać coraz bardziej trafnym sposobem, prowadzeni przez Boską Mądrość, Boską Miłość, wplatać je w słowa, które wymawiacie, aby stały się one twórczym Boskim Słowem. W tym celu należy nauczyć się dokonywania stałej kontroli nad swoimi myślami, swoimi uczuciami i swoimi słowami.

Gdy wasze myśli są iluzoryczne, poproście, by udzielono wam pomoc z Góry, aby zamieszkała w was Boska Mądrość. Najłatwiej to wam wyjdzie, gdy poprosiwszy o pomoc, skierujecie swoją myśl na przyrodę wokół. Poproście elementale wszystkich żywiołów, aby pomogły w oczyszczaniu waszych niższych ciał, a zwłaszcza ciała myśli, waszego ciała mentalnego. Stanie się to tylko wtedy, gdy jesteście wśród przyrody. Gdy jesteście w mieście, jedyne, co możecie zrobić – od razu skierować swoje myśli i uczucia na to, co ostatnio widzieliście i co was uradowało, gdy byliście za miastem. Przypomnijcie sobie krajobrazy, jakie was otaczały.

Gdy opanują was iluzoryczne uczucia, możecie ponownie zrobić to samo, przypominając sobie chwilę, gdy byliście ostatnio wśród przyrody i radowali się Żywym istotom i pięknu, które odebraliście będąc tam. Poproście, by dano wam pomoc z Góry, aby zamieszkała w was Boska Miłość i rozpuściła i przetworzyła wszystkie iluzoryczne uczucia, które opanowały was w tamtej chwili. Gdy jesteście wśród przyrody, poproście elementale wszystkich żywiołów, aby pomogły w oczyszczaniu waszych ciał astralnych, ciał uczuć. I dziękujcie im z całego serca!

I na koniec o waszych słowach. Moje zalecenie jest takie: mówcie jedynie wtedy, gdy jesteście spokojni i harmonijni, w Miłości i Mądrości. I wypowiadajcie tylko najważniejsze i potrzebne słowa. Wtedy zachowacie swoje dostrojenie i pozostaniecie w ciągłym zjednoczeniu z całą planetą i Żywym Życiem na niej!

Gdy jesteście harmonijni i łagodni, uczcie się łączyć Budda-świadomość ze świadomością Chrystusa, zintegrować je w jedność i wyrażać w słowach, które wymawiacie. Postarajcie się, umiłowani, wypracować to.

Mówcie bez pośpiechu. Lepiej opóźnić swoją odpowiedź zamiast powiedzieć masę zbędnych słów tonem i w wibracji, dalekich od właściwych. Mówcie cicho, łagodnie, melodyjnie. Mówcie tak, aby wasze słowa były jak balsam dla tych, którzy słuchają was w danej chwili!

Jest to jeszcze jeden sposób, aby pomagać swoim bliźnim, każdemu człowiekowi, z którym się stykacie w ciągu dnia. Bądźcie kochający, spokojni i harmonijni, odpowiadajcie mądrze, używając niewielu, lecz najważniejszych i dokładniejszych słów. Z człowiekiem naprzeciwko was rozmawiajcie łagodnym i kochającym tonem.

Możecie wypracować ten stan i takie zachowanie. Możecie postanowić, że przestaniecie zwracać uwagę na ludzi, którzy są całkiem zanurzeni w iluzji i opanowani przez wszelkie iluzoryczne stany. Możecie przestać wychodzić z równowagi z powodu ludzi, którzy są w ciągłym stresie i napięciu i mówią pod wpływem ujemnych uczuć i myśli i którzy bardzo często podlegają różnym istotom astralnym znajdującym się w tym czasie obok nich, a czasami także w ich świątyni, i te astralne istoty przejęły kontrolę nad tym, co ci ludzi myślą, odczuwają i mówią, starając się w ten sposób dojść i pobierać energię od ich rozmówców!

Umiłowani, bądźcie ponad tym wszystkim! Możecie to zrobić! Jest to jedyne zbawcze zachowanie dla was, również dla waszych bliskich, którym dacie przykład, jak oni mają się zachowywać, a także dla każdego, kogo spotykacie na swojej Drodze.

Dajcie możliwości swojej Wyższej Obecności JAM JEST, aby poprowadziła was w życiu.

Połączcie Duch, Duszę i ciało w jedną całość!

Bądźcie w całej Sile i Boskiej Mocy Światła, które nosicie w swoich świątyniach, chroniąc je i pomnażając dzięki swojemu właściwemu zachowaniu w ciągu całego dnia.

Gdy poczujecie, że wam się to udaje, dziękujcie wszystkim Wzniesionym Istotom Światła, które pomagają w danej chwili, abyście utrzymywali waszą świadomość maksymalnie wysoko, które pomagają wam zachować wasze myśli w błogości, zachować Pokój i Miłość w waszym sercu, a także harmonijność! Im więcej dziękujecie, tym coraz bardziej i coraz dłużej będziecie mogli zachować to swoje zachowanie.

Ciągłe dziękujcie za pomoc, która jest wam z Góry udzielana. Im więcej dziękujecie, tym więcej pomocy będzie wam można udzielać. Bo tym sposobem zapewnicie ciągły zwrotny strumień. Gdy oddajecie swoją wdzięczność Siłom Światła, im więcej to robicie, tym bardziej one będą mogli w sposób przemnożony udzielać wam swojej pomocy.

Wypracowanie tego stanu i zachowania, o których mówiłem wam do tej pory, jest w tej chwili czymś bardzo ważnym dla was. Pomoże to wam przetrwać w nadchodzących czasach. Przyszedłem powiedzieć w tym swoim Przesłaniu, że jest wam dany czas, abyście to wypracowali. Poważnie odnieście się do postawionego przed wami zadania, abyście pomogli sobie ocaleć, ponieważ czas, jaki jest wam dany, jest wielkością, która ma swój początek i swój koniec.

Gdy pomożecie sobie, od tego momentu jesteście w stanie pomagać wielu innym, tysiącom innych ludzi, z którymi jesteście połączeni na planie subtelnym poprzez wszelkie karmyczne nici ze wszystkich waszych dotychczasowych wcieleń.

Jestem wyjątkowo poważny w tym, co wam powiedziałem. I mam nadzieję, że tak samo poważnie zabierzecie się do pracy, wypracowując to, co wam wskazałem.

Błogosławię was, tych z was, którzy postanowią to zrobić, abyście były maksymalnie skuteczni! Błogosławię was, abyście z łatwością i w możliwie najkrótszym czasie wypracowali harmonię i przejawiali Mądrość i Miłość w Boskich Słowach, zachowaniu i promieniowaniu do wszystkich Żywych istot!

JAM JEST Gautama Budda.

źródło: http://mirasz.w.interia.pl/teksty/2014.03.25.htm

Obraz namalowano po odebraniu przesłania od Pana Gautama Buddha, pod Jego kierownictwem.

Reklamy

4 comments on “Przejawcie Mądrość i Miłość w Boskich Słowach, zachowaniu i promieniowaniu do wszystkich Żywych istot – Pan Świata Gautama Budda

 1. Chcialbym tu bardzo glosno cos powiedziec. Zasady wordpress.com sa nastepujace : http://en.support.wordpress.com/disputes/
  Autorka jednego z blogow ich absolutnie nie przestrzega…co wiecej,pod moim imieniem publikuje swoje komentarze,co jest nie tylko zlamaniem zasad wordpress,ale takze zlamaniem kilku przepisow prawa ,a takze zasad obyczajnosci i moralnosci…mam zamiar wyciagnac z tego konsekwencje,nie w duchu zlotego wieku,ale zwyklego poczucia poszanowania drugiej osoby

  • Witaj @jakubie. Cieszy mnie Twoja śmiałość, jeśli chodzi o wyrażanie tak istotnych opinii, które mogą być pomocą w uwolnieniu się z iluzji dla tzw. „krystalowców”, czyli wyznawców religii, założonej przez Krystal w oparciu min. o nauki „mistrza” Dajamantiego, wspierane min. przez @wikę55maitri i innych szaleńców. Ci fałszywi prorocy i faryzeusze Nowej Ery zostali już zdemaskowani i nic już nie jest w stanie zasłonić ich misji zwodzenia dusz w stronę ciemności. Nie przejmuj się tym, że Twoje komentarze są blokowane z powodu niezgodności z tzw. „duchem złotego wieku” nieomylnej i wszechwiedzącej Krystal. Ta zniewoleni przez ego kobieta, kompletnie nie pojmuje tego, że prawdziwie przebudzona czy oświecona istota doskonale wie o tym, że im więcej krytyki, czy osądu ze strony innych, tym większe uświęcenie w Prawdzie. Poza tym prawdziwie przebudzona osoba nie traktuje wybiórczo innych poprzez osądzanie, czy uznawanie ich słów za godne publikacji na blogu, który uważa za swoją własność. Żałosne to wszystko i zarazem jeszcze bardziej demaskujące stan ducha oraz poziom świadomości Krystal i jej wyznawców. Mogę Ci jedynie zasugerować przebaczenie tej kobiecie, ponieważ ona nie wie, co czyni, a samo przebaczenie jest kluczem do szczęścia w życiu i może przyczynić się do uwolnienia jej z iluzji. Wszystko Drogi Jakubie idzie w jak najlepszym kierunku i możesz być tego pewny. Już niebawem „łeb żmiji” zostanie odcięty, czyli będzie ona musiała ponieść klęskę w swojej iluzorycznej walce z samym sobą. Pamiętaj też o tym, że bardzo niewielu jest tych, którzy odnajdą prawdziwą drogę. Zdecydowana większość ludzi wybiera drogę „ciemności”, ponieważ dzięki ludzkim zmysłom kierowanym przez ego wydaje się ona o wiele „prawdziwsza” i atrakcyjniejsza.

   Z Miłością…

   • Noe,oczywiscie,ze przebaczam 🙂 uznalem tylko,ze nie jest w porzadku traktowanie mojego komentarza jako prywatnej wiadomosci poprzez niepublikowanie go,ale juz odpowiedz to jak najbardziej na forum publicznym….polowe swojego zycia przezylem w systemie,ktorego jednymi z podstawowych instrumentow byly cenzura i manipulowanie opiniami. Jezeli tak ma wygladac zlotywiek,to ja serdecznie dziekuje. Zasady wordpress dotyczace komentarzy sa jednoznaczne i autor kazdego bloga na wstepie zobowiazuje sie do ich przestrzegania,nie majac prawa wprowadzac na swoim blogu innych. Nie przekonuje mnie sugestia,ze jak mi sie nie podoba to moge nie przychodzic…blog sam w sobie jak najbardziej mi sie podoba! Nie zgadzam sie tylko ze stosowana na nim cenzura i manipulowaniem komentarzami,bo widywalem tam komentarze publikowane czesciowo,tzn. tylko czesc,ktora sie podobala autorce byla publikowana,pozostala czesc juz nie. Jezeli autor nie moze sobie poradzic z opiniami odmiennymi od swojej,to moze a) popracowac wiecej nad soba, b) zlikwidowac bloga. Natomiast NIE MA PRAWA BLOKOWAC KOMENTARZY!
    Zycze wszystkim milej niedzieli 🙂

 2. Witaj @Noe! Niestety masz rację ego wybiera drogę „prawdziwszą, atrakcyjniejszą” i co najważniejsze jest to droga nie wymagająca żadnego wysiłku (umysłowego, zmiany nawyków i przyzwyczajeń) oraz zauważenia potrzeb drugiej Istoty. Jest to droga ignorancji i arogancji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s