Nowe Ciało Świetliste z Komentarzem AA Michała

Moi Drodzy Przyjaciele!
Ten przekaz jest o tym, czego potrzeba, aby ludzkość żyła w nowym złotym Ciele Świetlistym. Intensywne Złote Światło jest obecnie dostępne na naszej Planecie . Obudziłam się rano z uczuciem, że przeprowadzona została Transformacja do nowego Złotego Ciała Świetlistego – czyli zostało stworzone DLA NAS nowe, złote Ciało ŚWIETLISTE.

Mimo, że nie umiałam wyjaśnić jak się to stało , wiedziałam, że coś w mojej głębi się wydarzyło, całe moje ciało było wewnątrz iskrzące i bardzo lekkie . Było w nieskazitelnej Boskiej Harmonii najwyższego piękna energii i wykwintnej przejrzystości, zrównoważone i pozbawione gęstości.

Tego wieczoru przyjaciel powiedział : Twoja energia jest całkowicie złota, promieniejesz złotym światłem, przenika nawet z twojego głosu …
Wtedy wiedziałem, co tak naprawdę się stało.

Ostatnio byłam zaszczycona częstymi błogosławieństwami i rozmowami z AA Michałem, który tak to skomentował:

AA Michał :
“Jestem posłańcem Słońca i jednocześnie Wielkiego Centralnego Słońca. Nadzoruję proces dotyczący Ciała Świetlistego. Jestem tutaj, aby przenieść ludzkość z ciemności do przestrzeni Złotego Światła. Światła Rozpoznania, Światła Duchowego Pochodzenia .
Wielu zna obrazy, które opisują mnie walczącym ze smokiem i jest to dokładnie, co robię. Służę światom, które są zatopione w szaleństwie separacji i fałszu .

Tak, to jest chory świat, fałszywy świat. Nie ma w nim Boskości. Ten sztucznie stworzony świat nie jest pochodzenia boskiego. Jeśli jesteś przyzwyczajony do niego, wydaje się być “normalny” wraz ze wszystkimi kłamstwami, w które się wierzy. Więc kiedy jesteś w niskiej wibracji, to wszystko wydaje się normalne dla ciebie .

Czy zdajesz sobie sprawę, czy nie, gdy jesteś na tym świecie, to zawsze jesteś w szoku. Ten system jest cały czas w szoku. Dlatego ludzie nie żyją długo, jak widzisz .

Proces wznoszenia się ludzkości jest niczym innym niż budzeniem do ich własnej Twórczej Mocy Boskiego Początku, który działa od wewnątrz na zewnątrz przez opuszczenie świadomości ofiary. Tak długo, jak ludzkość czuje się ofiarą, nie może się przebudzić. Wszelkie duchowe doświadczenia człowieka, podczas gdy jest zamknięty w świadomości ofiary są iluzją, ponieważ nie opierają się na swojej własnej prawdzie, że jest się Boską Istotą.

Świadomość ofiary opiera się na przekonaniu, że świat się wydarza bez jego udziału, że jest jedynie produktem zdarzeń zewnętrznych, warunków zewnętrznych, nawet takich jak geny, DNA, systemy wierzeń i tak dalej .

Być ofiarą znaczy istnieć w ciemnym świecie, a światło, którego doświadczamy jest wtórnym, iluzorycznym światłem umysłu, a nie Pierwotnym Boskim Światłem, które jest Miłością i Całością, Światłem, które jest doświadczeniem Jedności i Doskonałości .

Generalnie ludzkość doświadcza przejścia do nowej Boskiej Świadomości. Można się nauczyć w tym świecie tylko tyle, ile zrozumie się z głębi własnego doświadczenia. ”

Tak więc, zgodnie z tym, z mojego ” ludzkiego punktu widzenia “, przejście do nowego świata Bożego często towarzyszy tzw. “ciemnej nocy duszy ” .

Z ” punktu widzenia ” nowego Złotego Świata, stary świat wydaje się być czarny! Wszystkie niższe emocje mogą zacząć być odczuwane jako nieznośnie bolesne. Co wydaje się być “normalne ” w starym, znanym świecie jest obecnie postrzegane jako to, co jest z ” punktu widzenia ” Boskiego: horrorem i głębokim cierpieniem. Bóle i nie do zniesienia stany emocjonalne. Ociężałość. Ciemność. (Przypomnij sobie, słynne obrazy Hieronima Boscha i kilka raportów o chrześcijańskich świętych).

Kontrast światła wydaje się być ogromny. Chodzi o radykalną zmianę odwracającą wszystko z minusa na plus. Wydaje się, że to jest nie ” harmonijne przejście “, ponieważ jest równocześnie i Nowy Świat Złotego Światła, i świat ciemnej otchłani .

Kiedy jest ci jeszcze wygodnie w ciemności otchłani, można odczuć ją nawet jako światło. Jest to wynikiem iluzji tworzącej syntetyczne światło. To światło jest fałszywe, to jest światło umysłu, który jest oddzielony od Człowieka będącego Boską Całością.

To światło jest tak zwodnicze, że wielu uważa nawet, że są w rodzaju raju. Jednak to wszystko się dzieje wtedy, gdy ma się świadomość ofiary. Ale jak tylko Prawdziwe Boskie Światło zostanie doświadczone i Człowiek weźmie odpowiedzialność za wszystkie swoje doświadczenia, ta iluzja zostaje rozpoznana i znika na zawsze, gdyż jest odebrana jako ciemność.

Taka transformacja wymaga wielostopniowej naturalnej przemiany. To wymaga cierpliwości. Nagłe przełączanie również się wydarza wtedy, gdy CZŁOWIEK nie wraca do własnych „ciemności”, gdy sami we własnej świadomości potrafimy przetworzyć tę ciemność i zużyć jej energię w procesie transformacji.

Różnica pomiędzy tymi dwoma światami jest naprawdę nie do opisania.
W Nowym Świecie nie ma zagrożenia, nie ma ociężałości, brak TAM cierpienia, nie ma komplikacji. To Jednostka jest Całością. Jest tylko Szczęście, Miłość, Lekkość, Jedność. Emanacja.

Nie możesz sobie wyobrazić lub poczuć, kiedy Nowe Złote Ciało jest tworzone, ale twój organizm zawsze TO Wie .

Drodzy przyjaciele, słuchajcie swojego ciała TERAZ i stosujcie się do tego, co wam ujawnia. Co wam powiedzieć teraz? Jakie to uczucie? Nie słuchaj już oddzielnie umysłu, który jest odcięty od Mądrości swojej Boskiej Całości. Oddychaj i pozwól Całości prześwietlać ciało do rozpuszczenia wszystkich gęstości, aby wyjść z syntetycznego świata.

Jak przetrwać w tej gęstości?

Uziemiaj się! Uziemiaj się! Uziemiaj się!
Połącz się z kryształem w Centrum Matki Ziemi .
Skieruj Słup Światła Swojego Ciała w dół do stóp. (Płaszczyzna pionowa )

Rozwiń swoją przestrzeń serca.
Pamiętaj: mamy trzy serca; lewe, środkowe i prawe. (Płaszczyzna pozioma )

Bądź bezpieczny !

Wiele miłości i wiele błogosławieństw !
Ute

http://radiantlyhappy.blogspot.com.au/2014/05/the-new-golden-light-body-with-comment.html

Tłumaczenie: Dorota

 

Reklamy

7 comments on “Nowe Ciało Świetliste z Komentarzem AA Michała

 1. „Ja Jestem Drogą i Prawdą i Życiem”
  „Gdybyście mieli Wiarę jak ziarnko gorczycy przenosilibyście góry”

  https://zenforest.wordpress.com/tag/cialo-emocjonalne/

  Nasze samopoczucie wpływa na otoczenie, w którym żyjemy. Kiedy uświadomimy sobie, że ciało przyczynowe chroni nas przed wszelkimi negatywnościami, wtedy staniemy się na nie odporni.
  A gdy negatywności, zaniżające nasze wibracje nie będą do nas docierać, wtedy nasze samopoczucie się poprawi i będziemy zdolni stworzyć wokół siebie Przestrzeń Miłości do wszystkiego, co nas otacza i w tym „Miodziu” 🙂 wykąpiemy wszystko, co nas boli i dokucza….
  W ten sposób otworzy się Droga do Ciała Świetlistego, podobnego do tego jakie miał Jezus podczas, znanego nam Przemienienia 🙂 ❤

 2. Kochani wszystko dla mnie jest zrozumiałe i rezonuje ze mną, ale o co chodzi z tymi 3 sercami?
  Natalia napisz do mnie cokolwiek tak żebym ja mógł coś napisać 😉

 3. „Trzy Serca” też są dla mnie zagadką, ale z przekazu do którego odwołuje się Ute wynika coś takiego:

  „Najwięksi mistrzowie ludzkości zawsze wskazywali na Serce jako drzwi do Prawdy i Absolutnej Boskości. I to jest też moje własne doświadczenie, gdy podążam za jego radami. Serce zna wszelkie wielkie tajemnice naszego bytu i jest punktem wyjścia, z którego możemy wprowadzić wszystkie tajemnice egzystencji nas samych.
  Jest tak dlatego, że są ukryte punkty dostępu w Sercu, a są nimi: „Tajna Przestrzeń” „Poufna Przestrzeń” i tzw. „Prawa Strona Serca” i one są najważniejsze. Te lokalizacje naprawdę nie zostały omówione publicznie i były trzymane w tajemnicy i przede wszystkim przekazywane uczniowi przez nauczyciela ustnie lub w transmisji telepatycznej.
  W „Poufnej Przestrzeni” jest punkt dostępu do siedziby samego Stworzenia, po Prawej Stronie jest punkt dostępu do Źródła Nieskończoności i Emanacji Czystej Świadomości. To jest tylko wskazówką, że tam jest dużo więcej takich Przestrzeni. Obie lokalizacje są drzwiami do innej wymiarowości, częstotliwości, z którymi nie jesteśmy zaznajomieni, gdy znamy 3D jako jedyną rzeczywistość. Dlatego musimy być w stanie porzucić każdą niższą rzeczywistość, aby przejść całkowicie wyżej. To wymaga praktyki, ale bardzo niewielu jest w stanie to zrobić.
  Jak zacząć nawiązywać ścisły związek z naszym Sercem?
  Oczywiście przez uczucie! Na początku, w zależności od naszego wychowania i lęków, które pochodzą z życia w celi tego kontrolowanego świata, możemy czuć się dotknięci dużo niższymi emocjami, takimi jak strach, gniew i smutek itd. Ale jeśli nam się uda z nich wyzwolić, wtedy częściej odczuwamy radość i szczęście.”

  To jest fragment z następującego przekazu:
  http://radiantlyhappy.blogspot.com.au/2013/02/the-new-era-unlock-power-of-heart.html
  ❤ ❤ ❤

  Może chodzi o to, że ta Przestrzeń Serca jest podobna do muszli lub wiru i przechodzi raz z lewej, raz w prawej, spiralnie aż do tego najtajniejszego Punktu, gdzie jest Portal 🙂 ❤

 4. Witam Wszystkich…

  Ostatnio znamy Nam, a jednocześnie zwiedziony przez siły „ciemności” i bardzo zagubiony „przywódca duchowy” Dajamanti pojawił się na blogu Krystal tym razem jako „Czakamrati”. Próbuje on pod czujnym okiem i ochroną równie jak on zmanipulowanej Krystal rozpowszechniać kolejne iluzje na temat „zbawiennej” Galaktycznej Federacji Światła, która rzekomo niebawem pojawi się, aby uratować Nas przed zagładą. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością do której powracamy. Bądźmy więc czujni, nie dajmy ponieść się strachowi i rozpoznajmy, że uosobienie Jezusa, który obecnie jest w sercu każdego z Nas jako Świadomość Chrystusowa, nie przybył po to, aby cokolwiek burzyć lub niszczyć, ale po to aby wypełnić swoim Światłem (Miłością) to, co „ciemne”. Ci nieszczęśliwi ludzie, którzy próbują przybrać maskę Anioła Światłości mają za cel odwrócić Naszą uwagę i skierować ją na zwodniczy umysł (ego), który wybrali oni sobie za swojego Pana i Boga. Rozpoznajmy też, że „Dajamanti” jako pupilek Krystal pojawia się na jej stronie pod wieloma nickami. Również występuje on pod nickami czytelników, którzy chwalą jego „pomoc”, którą on ofiaruje, kierując się „miłością bezwarunkową”. Zostawiam to do rozpoznania i zachęcam do pozostania w nieustannej czujności. Krystal, Dajamanti i Wika nadal będą próbowali manipulować innymi, głosząc swoje urojone fantazje, które nie mają nic wspólnego z Przebudzeniem Świadomości. Badajmy wszystko w Świetle i nie bierzmy do siebie niczego, co płynie z zewnątrz. Również to, co tutaj napisałem nie traktujmy zbyt poważnie, ale skonfrontujmy z sercem, które zawiera wszelkie odpowiedzi, a szczególnie te, które dotyczą naszego wyjścia z iluzji i powrotu do Domu.

  Z Miłością i w Jedności…

  Załączam filmik na temat „Galaktycznej Federacji Światła”:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s