Nowe promienie zindywidualizowanej ekspresji

LM-05-2014 przesłanie Archanioła Michała przez Ronnę Herman http://www.ronnastar.com
tłumaczenie Teresa Serafinowska

Ukochani Mistrzowie, będziemy kontynuować nasz przegląd i rozwiniemy niektóre z najistotniejszych technik oraz informacji, jakie dawaliśmy wam przez ostatnie 22 lata. Nadszedł czas, aby uwolnić, przeobrazić lub zaktualizować wiele starych ograniczających myślokształtów i form, które przyjęliście za swoją osobistą rzeczywistość. Jeśli spędzicie trochę czasu na medytacji / kontemplacji,  przeglądając struktury, jakie stworzyliście w rzeczywistości trzeciego / czwartego wymiaru, które zawierają mentalne, emocjonalne, fizyczne a nawet pewne duchowe ograniczenia, z pewnością uznacie, że nadszedł czas, aby uwolnić się od wielu krępujących powiązań, tak aby móc szybko i z gracją przenieść się do otwierającego się  oraz umacniającego świata przyszłości.

Wielu z was czuje, że jest na finiszu długiego, trudnego wyścigu, natomiast wasza energia i entuzjazm pozostają w tyle. Jesteście coraz bardziej rozczarowani splendorem ziemskiej egzystencji, a rzeczy które kiedyś was ekscytowały, wydają się nieco zszarzałe i nudne. To dlatego, że znajdujecie się w dwóch zupełnie innych rzeczywistościach lub kilku wymiarach naraz, a cztery niższe systemy waszych ciał (fizyczne, mentalne,  emocjonalne i eteryczne) próbują dostroić się i dogonić swoją duszę / duchową Jaźń. To powoduje, że wasze ziemskie ciała doświadczają wiele stresu i napięć.

Wielu z was już wykonało albo właśnie jest w trakcie robienia skoku kwantowego do galaktycznej świadomości, w której stary świat / stan bytu zapada się szybciej, niż możecie zintegrować subtelne energie / wibracje i idee waszych nowych, wyższych częstotliwości bytowania. W miarę jak uświadamiacie sobie, co się z wami dzieje, przestajecie odczuwać stres i zagubienie. Proszę, uwierzcie, kiedy mówię, że wsparcie jest na wyciągnięcie ręki. Jednym z naszych największych pragnień jest wspomóc was w procesie tak, abyście zrealizowali przejście z łatwością i gracją. W ciągu tych wielu ostatnich lat daliśmy wam mnóstwo informacji, medytacji i ćwiczeń dotyczących transmutacji starych negatywnych wzorców energii. Ten proces jest konieczny, aby zrobić miejsce i przyswoić przenikające was subtelniejsze komórki Światła Stwórcy – wyższe częstotliwości, potężne nowe promienie zindywidualizowanej ekspresji napływające od Najwyższego Stwórcy.

Pierwszym etapem tego procesu było budowanie własnej piramidy Mocy / Światła w piątym wymiarze. Kiedy tworzy się to cudowne miejsce,  przygotowuje się podstawę dla kwantowego skoku, o którym mówiłem. Wspaniałe, subtelne energie Najwyższego Stwórcy nie mogą przesłać wiązki światła w dół, bezpośrednio do Ziemi lub do środowiska trzeciego / niższego czwartego wymiaru. Ogrom ludzkości i wiele miejsc na Ziemi nie jest jeszcze gotowych na ten dar – to spowodowałoby zbyt wiele chaosu pośród rzesz ludzkich i na waszej planecie. Zatem proces musi być znacznie spowolniony lub przefiltrowywany w taki sposób, aby był dostępny dla największej korzyści wszystkich.

Wyjaśniałem wam, że promieniejące stacje Światła w kształcie piramid znajdziecie w całym tym podwszechświecie, w każdym wymiarze i podwymiarze, w którym pozostawialiście eteryczne repliki siebie samych za każdym razem, kiedy się oddzielaliście lub rozdzielaliście ze swoją esencją na coraz mniejsze żeńskie i męskie aspekty świadomości. Wasze eteryczne przewody życia / Światła  snują wasze ścieżki przez ten podwszechświat. Włókna boskiego Światła, które łączą was z każdym fragmentem waszych Jaźni, są również mocno podłączone do waszych wspaniałych boskich Jaźni / Obecności JAM JEST, Boga Ojca Matki z Wielkiego Centralnego Słońca, a ostatecznie – do Najwyższego Stwórcy.

Kiedy idziecie do światowej Piramidy Światła, która zawiera holograficzną replikę świata, i wdychacie Miłość / Światło Stwórcy – wydychając świętą, bezwarunkową miłość, ta wspaniała energia jest filtrowana lub rozcieńczana tak, że może być odbierana przez wszystkich, którzy są gotowi i chętni, aby otworzyć swoje serca i w ten sposób rozpocząć proces przemiany w galaktyczną duchowo / ludzką istotę.

Kiedy idziecie do osobistych piramid lub piramid stworzonych dla określonego projektu czy zadania, otwieracie drogę ku pełnej mocy i gamy nowych promieni ekspresji, które wlewają się do waszych świątyń Światła oraz wspierają was w staraniach.  Gdy tworzycie świętą przestrzeń dla Boskiego Umysłu, przyłączacie się do procesu współtworzenia, otwierając bramę do osobistej obfitości. Przypomnijcie sobie: wiele razy mówiłem, że jesteście panami współtworzenia, o czym wciąż zapominacie.  Pamiętajcie też, że bogactwo przychodzi w wielu formach.

Proces oddechu nieskończoności jest innym sposobem dostępu do nowych energii tworzenia. Gdy  wzbudzacie czakry wznoszące znajdujące się na szczycie kręgosłupa i u podstawy czaszki, inicjujecie proces otwierania bramy  do galaktycznej świadomości. Ten ważny punkt zapłonu jest istotnym elementem bieżącego procesu ludzkiej ewolucji. Cała ludzkość została zaprogramowana dla tego zdarzenia, i prędzej czy później będzie to miało miejsce w każdej Duszy na Ziemi. Kiedy oddychacie oddechem nieskończoności obserwując pętlę w dół do Ziemi i na zewnątrz w eter, pomagacie w tworzeniu tego fantastycznego daru dostępnego dla pierwszego, drugiego, trzeciego i czwartego wymiaru oraz każdego aspektu świadomości Boga w nich.

Równie ważne jest nauczenie się zachowania odpowiedniego poziomu świadomości ALFA. Ten pomaga wam w uzyskaniu i utrzymaniu właściwej równowagi w polu energetycznym / aurycznym, dzięki czemu stajecie się doskonale dostrojonymi, harmonijnymi instrumentami,  wypromieniowującymi tylko częstotliwości miłości / Światła – bez jakiegokolwiek dysonansu. Wcześniej przedstawiliśmy wam też pojęcie METAWIZJA, obrazujące stan poszerzonej, skupionej świadomości, dzięki której można dostroić się do mądrości swojej wyższej Jaźni i Obecności JAM JEST. To jest jedna z korzyści płynących z bycia mistrzem ALFA. Podczas korzystania z METAWIZJI człowiek staje się zarówno obserwatorem jak i uczestnikiem życia. Szybko odfiltrowuje wszelkie negatywne myślokształty, ucząc się pozwalać tylko Najwyższemu Stwórcy wprowadzać prawdę do pola mocy i panować nad swoją istotą. Konceptualne wizje i intuicja poszerzają się znacznie poza normę. Można to przyrównać do wirusów rozpowszechnionych w sieci światowej technologii komputerowej. Są tacy, którzy z różnych powodów bombardują was niszczącymi energiami, wysyłają fałszywe lub zawierające negatywne / niskie częstotliwości maile. Trzeba tworzyć bariery / filtry i odrzucać te wiadomości / energie w każdy możliwy sposób, i to jest ważne – pozostawać czujnym oraz zawsze o krok przed nimi. To samo dotyczy subtelnych energii, które rozprzestrzeniają się w zbiorowej świadomości ludzkości –  trzeba odfiltrowywać nieharmonijne energie, nie pozostawiając zanieczyszczeń, a dopuszczając tylko te wibracje myślowe, które harmonizują z waszą mistrzowską Jaźnią.

Promieniom waszego Układu Słonecznego  i galaktyki zostały przypisane numery od jeden do dwunastu, jednak nowe promienie, o których tu mówimy, będą rozpoznane dzięki właściwości ich ekspresji. Chcąc je wyrazić, nie troszczcie się o kolory, bo one mogą być mieszanką któregokolwiek lub wszystkich promieni, jakiekolwiek chcecie wyrazić. Jesteście artystami, budowniczymi i klasyfikatorami tych promieni, a potencjał twórczy jest nieograniczony. Te promienie (które mogą być nazwane podpromieniami dwunastu głównych promieni tego podwszechświata) będą PROMIEN-iami luminescencji i mocy Najwyższego Stwórcy Esencji Światła. Mają być używane nieco inaczej niż siedem promieni Układu Słonecznego i pięć promieni Wyższej Świadomości. Mogą być wykorzystywane w różnorakich kombinacjach i na różne sposoby, ponieważ mają bardzo specjalistyczne energie.

Pozwólcie, że zaczniemy od ciała fizycznego: udaj się do swojej roboczej piramidy Światła i połóż się na kryształowym stole. Leżąc, możesz sobie zażyczyć, aby twoje ciało fizyczne prześwietlił promień zdrowia i witalności, lub promienie piękna, młodzieńczości, koordynacji, siły, mocy, elegancji, klarowności, elastyczności czy innych cech, które przyjdą ci na myśl, a które poprawiłyby twoje fizyczne samopoczucie. Przywołuj i aktywuj tylko jeden lub dwa promienie równocześnie. Wiedz, że twoja boska Obecność JAM JEST i wyższa Jaźń Nadduszy będą monitorować proces, dbając aby twoje ciało wchłonęło odpowiednią ilość tych potężnych energii, nie więcej. Twoje życzenia nie powinny służyć tylko przyspieszeniu transformacji, zawsze możesz zechcieć skorzystać z praw  ułatwień i łaski. Mój drogi, masz przy tym dobrze się bawić. Czas bolesnych lekcji, traumy, stresów i niepowodzeń może stać się przeszłością, jeśli pozwolisz sobie przejść przez proces przenoszący cię z królestwa przyczyny i skutku oraz karmy, do sfery, w której działa prawo łaski.

Teraz skoncentruj się na swoim ciele emocjonalnym: stań u wezgłowia kryształowego stołu i zobacz swoje ciało emocjonalne leżące na tym stole, zwracając uwagę na jego formę. Jak to ciało emocjonalne wygląda? Obserwuj je przez chwilę i przyjrzyj się cieniom, barwom oraz kształtom, które to ciało emocjonalne tworzą. To, co ujrzysz, może cię zaskoczyć. Jeśli twoje wewnętrzne widzenie nie jest w tym czasie aktywne, poproś aby się rozbudziło, a tymczasem po prostu intuicyjnie wyczuj kształty i kolory, jakie ci się pokazują. Cokolwiek dostrzeżesz, to będzie ważne, a jeśli będziesz ćwiczyć, wewnętrzne zmysły wyostrzą ci spostrzegawczość. Możesz zacząć od zażądania, aby wylała się na ciebie oraz wypełniła cię częstotliwość promienia czystej miłości Stwórcy, zmywając całkowicie poczucie nieudolności, poczucie winy, wstydu i zwątpienia. Następnie wezwij promień miłosierdzia, promień łaski i wybaczenia, promienie wrażliwości, pasji, pokoju, harmonii, życzliwości, subtelnej intuicji, odwagi i tak dalej. Wówczas patrz, jak twoje ciało emocjonalne wypełnia się każdą z tych wymienionych energii,  przyswajając maksymalną, odpowiednią dla tej chwili ilość.

Teraz skup się na ciele mentalnym: Znów stań u wezgłowia kryształowego stołu i zobacz, jak pojawia się na nim ciało mentalne. W jaki sposób to ciało ci się objawia? Czy jest silne i wyraźnie zaznaczone, czy jest zgaszone mętnymi, wyblakłymi kolorami? Poproś o promień prawdy, woli, męstwa, mądrości, inteligencji, koncentracji, kreatywności, boskiej myśli, mowy / wzorców Światła, świętej geometrii, dyscypliny, organizacji, informacji naukowej, ładu; promień przyjmowania; promień dawania / dzielenia się – każdy z nich kolejno spływa w dół przez wielki kryształowy generator, który zwisa nad środkiem stołu twojej osobistej piramidy Światła. Twoja Obecność JAM JEST będzie filtrować esencję każdego promienia ekspresji do twojej eterycznej repliki w jego najczystszej postaci. Zobacz swoją piramidę wypełnioną tą esencją i mocą  każdego z tych promieni, które przenikają wszystko wewnątrz. Wiedz, że dar każdego promienia przeniesiesz ze sobą wracając do sfery fizycznej, w której obecnie żyjesz. Masz prawo z tego korzystać i dzielić się tym, gdyż naprawdę wkraczasz do swojej roli jako współtwórca z naszym Bogiem Ojcem Matką.

Możesz też zwrócić uwagę na ciało eteryczne, które zawiera plan twojego ciała świetlistego. Ciało eteryczne otacza ciało fizyczne, a deformacje i niedoskonałości pojawiają się w nim, zanim objawią się w ciele fizycznym. Teraz proces jest odwrócony. W ciele eterycznym jest przechowywana esencja doskonałej formy fizycznej postaci, dlatego tę część swojej istoty trzeba na nowo wypełnić harmonijnym Światłem, które będzie dostępne dla ciała fizycznego. Jak wygląda twoje ciało eteryczne? Czy widać na nim ciemne wstęgi zniekształconej energii? Czy są w nim plamy gęstsze i ciemniejsze od innych? Gdzie one są? Dzięki temu dowiesz się, w których miejscach twoje ciało wypadło z równowagi, gdzie są miejsca najbardziej zagrożone, a gdzie prawdopodobnie możesz doświadczyć kolejnego kryzysu zdrowotnego lub utrudnienia.

Poza tym, będąc w lekkim stanie ALFA, może zechcesz przygotować swoje ciało do odbierania i przejawiania tych potężnych energii, koncentrując się na ciele fizycznym przez tydzień lub dwa. Jeśli w jakikolwiek sposób zaczynasz czuć dezorientację, nieugruntowanie lub czuć się nieswojo, zatrzymaj proces na dzień czy dwa, zanim będziesz go kontynuował. Niech Duch będzie twoim przewodnikiem, i nie wzoruj swoich postępów oraz przemian na kimś innym. Dążysz do własnej boskiej inteligencji i aktywacji własnego twórczego geniuszu. Każdego dnia, lub tak często, jak możesz, poświęć kilka chwil na dostrojenie się do inteligencji swojego ciała fizycznego i jego żywiołów. Na początku twój głęboki umysł podświadomy znał tylko doskonałość, dlatego trzeba go przeprogramować  z negatywnych myśli gromadzonych przez wieki, które stopniowo doprowadziły do niedoskonałości, dyskomfortu i utrudnień. Ten proces może potrwać jakiś czas, lecz może rozpuścić negatywne myślokształty i ponownie zainstalować kody doskonałości – ciało kadmoniczne Adam / Ewa. To jest jeden z powodów, dlaczego doświadczasz tak wielu objawów: dezorientacji, apatii, niezdolności do koncentracji i tak dalej. To, czego przejawienie zajęło setki tysięcy lat, można odwrócić w zaskakująco krótkim czasie.

Co najmniej raz  w tygodniu koncentruj się na naturze swojego ciała emocjonalnego i dokonuj podsumowania tego, co zmieniło się od czasu ostatniego dostrajania. Czy czujesz równowagę i spokój? Czy jesteś w stanie dać sobie radę ze stresami codziennego życia? Czy jesteś bardziej życzliwy i tolerancyjny wobec ludzi wokół ciebie? Czy jesteś w stanie skupić się na szerokiej perspektywie zamiast na małej historii? Co się poprawiło, a co pogorszyło? Co chcesz zmienić najbardziej? Ustal priorytety, a następnie poproś poszczególne promienie ekspresji o pomoc w stopniowej integracji wszystkich subtelnych cech i energii twojej nowej rzeczywistości.

Również na ciele mentalnym koncentruj się przynajmniej raz  w tygodniu. Czy myślisz jaśniej? Czy jesteś w stanie przetworzyć i uporządkować informacje w bardziej efektywny sposób, tak że możesz zbierać pokłosie mądrości poszczególnych doświadczeń i interakcji? Czy jesteś bardziej zdyscyplinowany? Czy uważasz, że wypełniasz swoje obowiązki łatwiej i bardziej radośnie? Czy czujesz się lepiej dostrojony do swojej wyższej inteligencji i miałeś bardziej inspirujące, twórcze pomysły? W jaki sposób przesunęła się twoja świadomość i co się w związku z tym zmieniło? Kiedy tylko zechcesz, możesz skupić się na kolorach promieni, które są na ciebie emitowane – jednak najpierw skoncentruj się na odczuwalnych cechach każdego promienia. Za każdym razem przyswajaj inny promień ekspresji, a pole twojej aury ulegnie przemianie. Od tej pory, jak będziesz emanować miłością / Światłem samego Stwórcy, wchłoniesz więcej cech każdego promienia.  Czyniąc tak, zaczniesz emitować swój własny, unikalny promień boskiego Światła – twój dar dla ludzkości.

Kochani, oferujemy wam kolejny sposób na uzyskanie dostępu do waszego boskiego potencjału, na który część z was, pragnąca ponownie połączyć się ze swoją istotą, czekała od wieków. Możemy pokazać drogę, ale to wy musicie podjąć kroki i przejść przez proces. Obiecujemy, że wysiłek się wam opłaci. W braterstwie przedłużamy nasze ręce i mieszamy z wami nasze esencje. Wysyłamy wam promienie pokoju i radości, lecz przede wszystkim, przesyłamy wam naszą miłość.

JAM JEST archanioł Michał, który przynosi wam te prawdy.

źródło: http://aamichal.blogspot.com
Reklamy

15 comments on “Nowe promienie zindywidualizowanej ekspresji

 1. „Poproś o promień prawdy, woli, męstwa, mądrości, inteligencji, koncentracji, kreatywności, boskiej myśli, mowy / wzorców Światła, świętej geometrii, dyscypliny, organizacji, informacji naukowej, ładu; promień przyjmowania; promień dawania / dzielenia się – każdy z nich kolejno spływa w dół przez wielki kryształowy generator,”

  Na kanale BBC dzisiaj o 20-tej jest program, w którym Richard Hammond bardzo fajnie opowiada o działaniu światła, jako fali elektromagnetycznej.
  Warto obejrzeć, chociaż nie wiem o czym dziś będzie mówił, ale poprzedni odcinek był bardzo interesujący.
  Skoro jesteśmy już Kryształkami Światła, to warto zainteresować się tymi ‘Cegiełkami’, z których składa się nasza ‘Święta Zupka’ 🙂 , a My sobie w Niej szczęśliwie pływamy 🙂

 2. @Dorota ,,,,, nie będę komentował jestem trochę zajęty ,,,,, no chyba ,,,,,, że też
  Cię Kocham ,,,,, no to „nara” jak mówią młodzi ludzie 😀 **************************************

 3. niebianska dedykacja i ponownie wielkie dzieki 🙂
  a na niebo to ja uwielkbiam patrzec i jak mi sie chmurki ukladaja w to co chce hehe
  pozdrowionka 🙂

  • 🙂 Rzeczywiście można go polubić. On urodził się na Ukrainie….. kiedy miał 8 lat dostał gitarę i od tej pory z nią się nie rozstaje. Gdy był b. młody pojechał do Stanów, żeby zostać filmowcem, ale tam też ktoś sprezentował mu gitarę i od tej pory Coś go ‘tknęło’ 🙂 , aby grać na ulicach.
   To jego przesłanie żeby „mieć oczy w Niebiosach” w prostych słowach mówi, że jak będziemy Wysoko patrzeć to się wyżej Wzniesiemy i Więcej zobaczymy. Potem już nawet w tych ‘dekoracjach’, w których żyjemy będziemy zwracać swoją Uwagę tylko na te Rzeczy, które są Warte Naszej Uwagi i z Tych Klocków będziemy sobie budować Raj na Ziemi 🙂
   Pozdrowionka serdeczne 🙂 ❤

   Ps. Arkturianie też mówią o tym wybieraniu sobie Klocków do Zabawy 🙂

   http://2012allabout.blogspot.com/2014/06/kolejny-przekaz-arkturian-troche.html

   • @Dorota ,,,,, 🙂 ,,,, w Polsce trochę chłodniej niż na południu ,,,, 07:51 pierwszy
    post to się nazywa „pilność w trwaniu na stanowisku” ,,,,, ♥ ❤

   • @xylotet 🙂
    Widocznie też mnie ‘Coś tknęło’ jak Estasa i tak mnie tu na tym ‘stanowisku’ utrzymuje w ‘pilności’ 😛 😀
    Ale nie jest aż tak źle, bo to nie była 7: 51 tylko 8:51 ( Robert na swoje zasady 😀 i trzyma się czasu normalnego dla tej strefy czasowej 🙂 ) , więc jednak się wyspałam 😛 😀

    Takie baby 😀 tak mają 😛 😀

    🙂 😀 :************* ❤

   • Ps. Może przez to, że ‘jest chłodniej’ ludzie są wcześniej z rana gotowi do działania 😀 😛 🙂
    :*********** 🙂 ❤

 4. Ja mysle ze Dorota jest caly czas na stanowisku i takich ludzi nam trzeba 🙂 u mnie tez pokazalo 7:51 tez gdzies na wyspach xylotet czy moze espania?

 5. niezle, wow, podobnie z ciagiem fibonacziego..bo to zawsze bylo i jest i bedzie tylko musimy to w sobie odkryc 🙂 mialem niezly weekend z ktorego zostal mi pies o imieniu Tytus, i teraz wracam do kolowrotka , hugs and kissess 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s