Arkturianie – Oczyszczanie emocji, opór wobec zmian.

08 czerwca 2014.
Channeler: Marilyn Raffaele
http://www.onenessofall.com/newest.html

Moi drodzy, jeszcze raz mówimy Wam o wielu zmianach zachodzących w waszej obecnej osi czasu, gdy ludzkość wstępuje w nową i wyżej wymiarową energię. Istnieje wiele wciąż nieświadomych tego, co się dzieje, a tym samym dalej żyją swoim życiem, jak zwykle, nawet starają się przekonać przebudzoną rodzinę i przyjaciół, aby nadal używali w starych sposobów. Jednak ci drodzy szybko znajdują, że staranie się nadal żyć w energiach, które szybko znikają, nie przynosi pożądanych lub znanych wyników. Dużo trzeciowymiarowych energii i ich manifestacji rozpuściło się lub zaczyna się rozpuszczać.

Protesty i niezadowolenie, jakie obserwujecie wśród mieszkańców wielu krajów są dlatego, że zaczęli rezonować z nowymi i wyższymi częstotliwościami, co powoduje przebudzenie z powodu niezadowolenia z życia i co prowadzi ich do poszukiwania zmian poprzez nowe formy rządzenia, życia, edukacji, lecznictwa itp. Tak zwani „przywódcy” wielu z tych krajów czują się zagrożeni przez zmiany i nie reagują odpowiednio, wybierając zamiast tego chłostę, przemoc i odrzucenie. W końcu ci „przywódcy” muszą upaść, ponieważ energia utrzymująca te sytuacje, w miejscu się rozpuszcza. Gdzie idzie cień, gdy światło pokazuje się w nim? W spokojnym czasie skupiajcie się na pokoju, a nie na przeciw wojnie. Widzicie, jest inna energia w oporze wobec wszystkiego. Opór daje siłę czemuś, co w rzeczywistości nie ma mocy i jest aspektem dwoistości.

Stare fałszywe pojęcia i przekonania oparte na dualności i separacji nie mogą być przenoszone z wami na zawsze, a przez wybór i intencję, które muszą być świadome, jak i nieświadome usunięte z waszego pola energetycznego. Jednakże, bycie otwartym do wyjścia poza to, co jest znajome jest wyborem wolnej woli. Jest wielu, którzy są gotowi, ale nie chcą, i będą nadal robić to, co zawsze robili, powołując się na to, co było powiedziane przez innych i patrząc poza siebie wierząc, że znają już wszystkie odpowiedzi.

Każdy musi decydować za siebie, kiedy dość jest dość i to jest wyczuwane przez brak rezonansu z starymi sposobami, co z kolei prowadzi do czasu zadawania pytań i poszukiwania. W pewnym momencie duchowy uczeń zacznie ćwiczyć to, czego się nauczył i żyć z wyższego stanu świadomości, przyciągając do siebie innych poszukiwaczy i duchowych uczniów. Przyjaciele, współpracownicy i rodzina nie zawsze rozpoznają, że dana osoba się zmieniła, ale obserwują i często krytykują jej nowe odpowiedzi na zewnętrzne naciski i codzienne problemy. Ci gotowi będą przyciągani do ich energii i zaczną pytać go o jej duchową podróż.

Wielu z was znajduje, że już nie współbrzmią z ludźmi, ideami, zdarzeniami, prawem itd., które wcześniej w pełni przyjmowali. To dlatego, że wasz wibracyjny rezonans się przesunął i nie jesteście dostosowani do nich tak, jak wcześniej. To, co kochacie i akceptujecie jest tym, z czym jesteście zestrojeni – na tej samej częstotliwości. To dlatego większość nie widzi Przewodników lub krewnych, którzy odeszli – ludzkie oko nie jest w stanie dostosować się do wyższych częstotliwości świetlnego ciała. Jest to także tajemnica szczęśliwych związków.

Możecie nawet nie zdawać sobie sprawy, że jakaś zmiana miała miejsce, gdy przeżywacie wasz dzień inaczej. Gdy osoba ma zamiar usunąć i uwolnić stare energie, głębsze oczyszczanie się rozpoczyna. Niektóre oczyszczenia rozpoczęły już dla wszystkich bez względu na poziom, którzy są gotowi do przyjęcia, oferując im możliwość rozwoju. Oczyszczanie często odbywa się we śnie i może być doświadczane jako przerażający sen, który jest po prostu jakąś starą energią uwalnianego przeszłego doświadczenia.

W tym czasie wiele z tego, co musi być dostrzeżone i wyczyszczone prezentuje się jako chaos – rzeczy bez synchronizacji, relacje już nie działające, załamania
na wszystkich poziomach. Kiedy takie rzeczy się zdarzają, idźcie głębiej – zbadajcie swój system wierzeń bardzo szczerze, drodzy, poświęćcie trochę czasu, aby siedzieć cicho z papierem i piórem pisząc; „W co ja wierzę, co zmusza mnie, żebym się tak czuł, doświadczenie tych rzeczy, czy mam te problemy?” Bądźcie bardzo uczciwi wobec siebie, bo to nie jest czas, aby grać w gry i wymówki. Gdy rozpoznacie pewne przekonanie, które posiadacie, należy zadać sobie pytanie: „Czy to prawda, czy też jest to po prostu coś, w co uwierzyłem, bo powiedziano mi, że to prawda?” To jest praca, moi drodzy, bo nic się nie stanie i nie zmieni bez indywidualnego wysiłku i intencji. Nie ma nikogo, kto przyjdzie z różdżką, wy jesteście magicznymi różdżkami. Ci z was, którzy rezonują z tymi wiadomościami już wykonują swoją pracę, pomagając stworzyć nowy świat. To jest wzniesienie.

Gdy przechodzicie wasz dzień zaczniecie mieć pozornie nieistotne, ale nowe pomysły i doświadczenia. Nigdy nie bójcie się działać na bazie tych nowych spostrzeżeń – mówić swoją prawdę i mieć odwagę powiedzieć „nie”, jeśli coś czujecie jako stare i skończone dla Was.

Istnieje jeszcze wiele osób, które łakną głęboko w miłości i akceptacji, do której są uprawnione, ale w niewiedzy stale szukać poza sobą tego, co jest wewnątrz. Dlatego ci drodzy mówią „tak” dla każdego i każdego pomysłu, nie ważne jak osobiście destrukcyjny może on być i bez względu na to, jak to może nie rezonować z nimi uważają, że mówiąc „tak” będą oni akceptowani i kochani. To pragnienie i poszukiwanie tego, co można znaleźć tylko wewnątrz, jest źródłem wszystkich problemów i jest dolną linią wszystkich działań skutkując uwięzieniem.

Strach przed „powaleniem systemu” jest zwykle wynikiem doświadczeń życiowych wcześniejszych wcieleń, w których indywidualna osoba była zmuszona do dostosowania się do tych u władzy, pod groźbą surowych kar lub śmierci. Energia tych silnych doświadczeń nadal jest utrzymywana w fizycznej pamięci komórkowej, jak i emocjonalnej w ciele, aż do skasowania (oczyszczenia). Ciało emocjonalne dyktuje codzienne życie w wielu aspektach. Jeśli ciało emocjonalne jest wypełnione strachem i innymi negatywnymi emocjami może wpływać na wybór, aby oczyścić ciała fizyczne i psychiczne. Kiedy doświadczasz emocji strachu, uznaj ją za to, czyn ona jest – starym wspomnieniem (nie trzeba znać dokładnej przyczyny), a następnie wyraź wobec niej wdzięczność, że teraz jesteś dojrzały do uznania, oczyszczenia, i zatrzymania przeciągania tej starej energii ze sobą z życia do życia.

Zróbcie waszym codziennym zamiarem uwalniać i usunąć wszystkie stare energie wciąż rezonujące w waszych fizycznych, emocjonalnych lub psychicznych ciałach – cokolwiek, co nie rezonuje z prawdą i światłem. Świadomie oświadczcie wasz zamiar uwolnienia wszystkich niżej rezonujących pamięci komórkowych wynikających ze starych przysiąg i obietnic, fizycznych przekonań dziedziczenia, bolesnych doświadczeń, chorób, itp. itd. (czegokolwiek, do rozwiązania czego jesteście naprowadzani).

Grupa Arkturian chce mówić o tym, co powoduje, że tak wielu opiera się zmianom, bo widzimy wielu gotowych do nowych prawd, ale konsekwentnie opierających się przyniesieniu prawdy do swojego życia. Ci drodzy uwierzyli, że prawda jest bardzo dobrą ideą, ale niezbyt praktyczna w rzeczywistym życiu codziennym. Oni wierzą, że muszą prowadzić swoje życie w bardziej praktyczne sposoby, sposoby podane im przez „ekspertów” i znajomości. Moi drodzy, jeśli macie się rozwijać musicie zacząć ŻYĆ i praktykować prawdę, aż stanie się waszym stanem świadomości, w którym to czasie stanie się praktycznym codziennym sposobem życia dla was.

Życie duchowo jest najbardziej praktycznym sposobem życia, jaki istnieje, bo zaczynacie tworzyć z prawdy, a nie ze złudnych koncepcji dualności i separacji. Medytacja jest najlepszym zabiegiem piękności, jaki ktoś może sobie dać. Gdy osoba zaczyna rozumieć swoją prawdziwą istotę bycia kompletnym, w harmonii, całością i wszystkimi cechami zawartymi w Boskiej Świadomości, zacznie manifestować to w codziennym życiu.

Oporność wobec zmian i otwarcie na prawdę jest zawsze strachem – obawą przed nieznanym, strachem przed utratą siebie wraz ze wszystkim, co było orzeczone jako konieczne i ważne – systemem wierzeń, który jest czyimś fundamentem. Trzeciowymiarowe energie dualności i separacji powodują, że ludzie postrzegają siebie jako odrębne byty, które osobiście muszą walczyć i dążyć do czegoś dobrego. Puszczenie tych przekonań oznacza uwolnienie poczucia osobistej jaźni – EGO. To może być odczuwane jak śmierć i być bardzo groźnie, gdyż czyjś fundament jest wyciągnięty spod niego. Jednak musicie zrozumieć, że nic rzeczywistego nie może nigdy być prawdziwie utracone, tylko to fałszywe poczucie jaźni, JAŹŃ jest na zawsze. Prawdziwy fundament pojawi się, gdy iluzoryczny się rozpuszcza. Uwolnijcie sny, drodzy, uwolnijcie.

Zaufanie jest odpowiedzią. Zaufanie praktykowane przez wiedzę, że zawsze jesteś prowadzony i wspomagany. Spróbuj zobaczyć te czasy chaosu jako błogosławieństwo, objawienie przekonań, które nadal utrzymujesz, koniecznie potrzebują oczyszczenia. Staraj się nie deklarować jako swoje bolesnych doświadczeń i emocji, które możesz mieć jak twoje, osobiste dla Ciebie, bo to po raz kolejny daje tym oczyszczanym emocjom dom. Zamiast tego pozwól im uwolnić się i odejść przez twoją świadomość tego, co dzieje się, wiedząc, że są one bezosobowe, niezależnie od tego, jak możesz się okropnie czuć, gdy przepływają przez ciebie i na zewnątrz. Spróbuj utrzymywać zrównoważenie, odpoczywaj, i pij dużo wody, kiedy przechodzisz głębsze poziomy intensywnego oczyszczania, których wielu z Was doświadcza teraz.

Ludzkość w czasie i przez niewiedzę, oddawała osobistą moc, wierząc, że inni wiedzą lepiej niż oni o tym, jak ich życie powinno być przeżywane. Przez eony czasu, ludzie nauczyli się nie ufać sobie pozwalając temu systemowi wierzeń, aby stał się świadomością każdego następnego pokolenia. Zawsze znajdą się tacy, którzy będą głośno głosić swoją wiedzę we wszelkich i wszystkich tematach, ale wybór uwierzenia im należy do Ciebie.

Zacznijcie ufać swojej intuicji i działać na jej bazie, gdyż to zapewnia dostęp do waszego Wyższego Ja. Zacznijcie właściwie akceptować, że jesteście Boską ekspresją i że wszystko, czego potrzebujecie jest już obecne w waszej świadomości. Wiedzcie, że macie dostęp do tak wielu i prawdopodobnie więcej informacji niż te osoby głośno głoszące ich przywództwo i wiedzę. To nie znaczy, że nie możecie skonsultować się z kimś, kto specjalizuje się w rodzaju pomocy lub informacji, której możecie szukać – może to być jedyny sposób w jaki możecie dostać się do głębszego zrozumienia czegoś w tym momencie swojego rozwoju. Jednak zacznijcie rozumieć, że ci, którzy służą w ten sposób prowadzą was w kierunku odpowiedzi, której szukacie, ale nie są jej źródłem. Wasza własna świadomość przyciąga do was to, co potrzebujecie, w formach, które możecie zrozumieć.

Odciągnijcie siebie od ciągłych wiadomości i szumu w mediach o tym, co potrzebujecie mieć i co potrzebujecie, aby być szczęśliwym i zdrowym, wraz z całym sobie służącym nonsensem politycznym, na który jesteście narażani na wszystkich poziomach. Kwestionujcie wypowiedzi wszystkich, którzy zmuszają was, aby uwierzyć, że mają wszystkie odpowiedzi i rozwiązania dla was i dla świata. To jest czas dla ludzkości, aby założyć swoje długie spodnie i dostać „kolce”, że tak powiemy, gdyż jest to niezwykle ważny czas w podróży duchowej ludzkości, a jeśli okazja jest ignorowana, zostanie ona pominięta.

Ze względu na dar wolnej woli, każdemu może zająć tak długo jak chce lub potrzebuje, aby ewoluować, jak używacie tego prezentu – to jest wasz wybór. Zastanówcie się, co wybrać , drodzy, bo TERAZ jest czas.

Jesteśmy Grupą Arkturian 07.06.14

One comment on “Arkturianie – Oczyszczanie emocji, opór wobec zmian.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s