To Wzniesienie jest w Multiwersie czymś wyjątkowym – część 1/3

 

Nadesłał Steve Beckow

 

 

 

 W związku z wypowiedziami na temat Wzniesienia jako procesu, który się rozpoczął, odczuwam potrzebę, by rozważyć kwestię, dlaczego Wzniesienie jest postrzegane z wielu punktów widzenia jako jedyne w swoim rodzaju w całym multiwersie.

 

Są trzy aspekty, w których ta wyjątkowość może być postrzegana.  

 

Po pierwsze – Wzniesienie fizyczne 

 

Pierwszą cechą, która czyni je wyjątkowym jest to, że po raz pierwszy populacja z jakiejś planety wznosi się wraz ze swoimi fizycznymi ciałami.

 

Jak dotąd jednostki wznosiły się wyłącznie po opuszczeniu swych fizycznych ciał, po „śmierci”.  

 

Archanioł Michał mówi o tym: „Na tym polega różnica [pomiędzy tym a innymi Wzniesieniami] i dlatego tak wielu z was jest tutaj, zarówno na Ziemi, jak i unosząc się nieco powyżej niej, ponieważ nastąpi bardzo mocne zakotwiczenie w fizyczności i w ciele. Ta przemiana nie jest zwykłym Wzniesieniem po wyjściu z ciała do stanu czystej energii lub do innego wymiaru lub świata. Jest to Wzniesienie, kiedy ma się pełną sposobność i możliwość wyboru co do utrzymania stanu fizycznego” (1). 

 

SaLuSa wyjaśniał w roku 2009, że „to [Wzniesienie]  jest wyjątkowe, ponieważ zabieracie ze sobą wasze fizyczne ciała. Nie jako wasze obecnie istniejące ciała oparte na węglu, lecz jako ciała, które staną się krystaliczne i mogą funkcjonować w 5. wymiarze. Staną się one lżejsze i zbliżą się do prawie doskonałej ekspresji samych siebie” (2). 

 

Ela z Arktura wyjaśniła, że „wzniesiecie się z wyższą ekspresją waszych fizycznych ciał. Może to dla was nie brzmieć szczególnie, kiedy uczestniczycie w tym, lecz doświadczenie jest tym, czego poszukujecie przez cały czas. Będąc tu, jesteście niejako pionierami szczególnej dyspensacji udzielonej przez Stwórcę i przebywanie na Ziemi w takim czasie wymaga naprawdę tak pięknych dusz, jakimi wy jesteście”(3). 

 

Jezus, który „umarł”, zanim wzniósł się, przypomina nam: „Nie mówię o umieraniu dla nieśmiertelności. Mówię o życiu i założeniu waszego ludzkiego ciała lub dla tej sprawy, jakiejkolwiek formy, którą wybierzecie, by przebywać w niej w złotym wieku” (4). 

 

SaLuSa zachęca nas, abyśmy popatrzyli na mieszkańców galaktyki, jeśli życzymy sobie zobaczyć wynik.

 

„Tym razem wznosicie się wraz z waszymi fizycznymi ciałami. Nie jest to zatem śmierć waszego starego ciała, lecz prosta zmiana, która umożliwia wam korzystanie z niego w wyższych wibracjach. Popatrzcie na nas, a zobaczycie dokąd możecie ostatecznie dojść w miarę waszego rozwoju. Jesteśmy zawsze postrzegani jako przykład cielesnej doskonałości i naszej siły. Faktycznie, możemy mieć sto lat bez żadnych widocznych oznak starzenia się, ponieważ nie jest to część naszego doświadczenia”(5).

 

Po to by nie uszkodzić lub nie zniszczyć ciała fizycznego Wzniesienie „będzie raczej powolnym procesem a nie dokona sie błyskawicznie” (6).

 

Mówi o tym Archanioł Michał. Mira z Plejad informuje nas, że nasze ciała są wciąż jeszcze przygotowywane na to wydarzenie. „Pomimo że większość z was jest przygotowana, macie niewielkie pojęcie o tym, w jaki sposób te wyższe energie wpłyną na wasze ciała. Wasze serca utrzymują najcenniejsze energie Miłości i Światła, jednakże fizyczne ciała ciągle jeszcze są przygotowywane” (7). 

 

Wydarzenia takie jak chrzest czystości i jasności oraz Tsunami Miłości są tym, co przygotowuje nas przez stopniowe podnoszenie naszych wibracji, jak wyjaśnia Archanioł Michał.

 

„Czy [podniesienie waszych wibracji] osiągnęło wymaganą pełnię? Nie. Lecz jest na tyle wystarczające, że to wylanie miłości na planetę nie zdezintegruje i nie przytłoczy was do tego stopnia, że nie utrzymacie waszych ciał bądź nie pozostaniecie w nich, ponieważ, oczywiście, całym zamiarem tego chwalebnego Wzniesienia, jest to, że dokona się ono przy zachowaniu fizycznego naczynia, co jest zupełna nowością.

 

Czy wiecie, moja rodzino, jak rzadko wydarza się coś nowego w całym multiwersie? Jest to rzadkie i cenne. A dlatego jest to bardzo starannie monitorowane. Chciałbym powiedzieć – zaaranżowane, lecz to dałoby wam odczucie, że po prostu my to robimy i że nie jest to naturalny rozwój ” (8). 

 

Przyznam się, że nie w pełni doceniam ważność oświadczeń, które wypowiedzieli od roku 2008 ludzie tacy jak Mateusz, że po Wzniesieniu „nie będzie gwałtownego przejścia z jednej skrajności w drugą, która stanie się tym, co nazwałbym ‘życiem codziennym’”(9) lub SaluSa, który wyraźnie poprosił nas, abyśmy „zezwolili na przyjście wielkich zmian wraz ze Wzniesieniem, nie wszystkich na raz, lecz w toku trwania procesu rozwoju, który stale zachodzi” (10). 

 

Wszystko, co się wydarzy, jest nadzorowane przez wysoko rozwinięte istoty. „Proces waszego fizycznego Wzniesienia jest kierowany w światach duchowych i przez te światy” –  mówi Saan poprzez Wes Annac (11).  

 

Kim są te istoty? Mateusz nazywa je „najwyższą radą wszechświata”. To oni zaplanowali Złoty Wiek”(12). 

 

SaLuSa opisuje ich jako „wyjątkowo potężne Istoty, które zapewniają to, że cała ta akcja wypełnia się zgodnie z Boskim Planem. Nadzorują naszą działalność, a my mamy ją ukończyć i pokładać w nich zaufanie. Stosujemy się do ich wskazówek w dosłownym sensie i wiemy, że obieramy najlepszy kierunek działania dla wszystkich, których ono dotyczy”(13). 

 

Pod ich bacznym okiem proces Wzniesienia już się rozpoczyna.

 

W następnej części tej serii przyjrzymy się masowemu charakterowi tego Wzniesienia jako jego drugiemu aspektowi. 

 

Przypisy

 

 

 

 

(4) Jesus in “Transcript of an Hour with an Angel, with Jesus, Jan. 16, 2012,” na http://the2012scenario.com/2012/01/trasncript-of-an-hour-with-an-angel-with-jesus-jan-16-2012/.

 

(5) SaLuSa, Feb. 5, 2010.

 

(6) “Archangel Michael: Let Us Ease This Flight to Freedom” Dec. 19, 2012, na http://goldenageofgaia.com/2012/12/archangel-michael-let-us-ease-this-flight-to-freedom/.

 

(7) “A Message from Mira of the Pleiadian High Council,” channelled by Valerie Donner, June 5, 2014 nahttp://tinyurl.com/qz4keww

 

(8) “Archangel Michael: Swept Away in a Tsunami of Love — Part 2/2, channeled by Linda Dillon, January 9, 2014 nahttp://goldenageofgaia.com/2014/01/archangel-michael-swept-away-in-a-tsunami-of-love-part-22/.

 

(9) Matthew’ s Messages, Oct. 22, 2008, na http://www.matthewbooks.com/mattsmessage.htm.

 

(10) SaLuSa, Feb. 28, 2011.

 

(11) “Saan and the Arcturian Councils: You’re Spiritual Explorers by Nature,” channeled by Wes Annac, August 13, 2013 nahttp://aquariusparadigm.com.

 

(12) Matthew’s Message, Aug. 11, 2011.

 

(13) SaLuSa, Aug. 8, 2011.

 

Tłumaczenie: Anna Euleya

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s