To Wzniesienie jest w Multiwersie czymś wyjątkowym – część 2/3

 

Nadesłał Steve Beckow

 

 

 

 

Pierwsze wzniesienie na skalę masową

 

Inną, niezwykłą cechą procesu, przez który przechodzimy jest to, że zachodzi on na skalę masową. Jak dotąd wznieśli się tylko nieliczni inicjowani, lecz obecnie ten dar jest dostępny dla każdego, kto zdecyduje się i zasymiluje wystarczającą ilość Światła, jak mówi Archanioł Michał poprzez Ronnę Herman:

 

„W minionych wiekach proces Wzniesienia był dostępny tylko dla tych, którzy inkarnowali jako mocno zainicjowani na tej ścieżce – jako uczniowie, których misją było zakotwiczenie tyle  Boskiego Światła, ile było możliwe, sprowadzając je jako mądrość kosmiczną.

 

Ten czas już należy do przeszłości. Obecnie trwa czas Wzniesienia masowego” (1).

 

Hatorowie za pośrednictwem Wes Annac przypominają nam: „Wasza ewolucja zachodzi w sposób zbiorowy a nie jest to normą wzniesienia dla większości planet” (2).

 

SaLuSa potwierdził ten aspekt waszego Wzniesienia:

 

„Mimo że zawsze tak było, że jednostki  mogą być zdolne do wzniesienia, po raz pierwszy dokona się masowe wzniesienie na taką skalę. Oczywiście powiedzie się ono, skoro jest w rękach pełnych mocy Istot, które wypełniają wolę Boga” (3).

 

Dodał:

 

„Nigdy przedtem zarówno Ziemia, jak i ludzie nie wznieśli się razem, lecz teraz istnieje  absolutne przeświadczenie, że fakt ten będzie miał miejsce. Powinniście odczuwać wdzięczność, ponieważ jesteście na Ziemi w tak cudownych okolicznościach. Znamienność tego faktu nigdy nie przeminie, ponieważ takie doświadczenie jest naprawdę wyjątkowe. A my powinniśmy pilnie obserwować cały ten proces, gotowi, by powitać  najnowszych członków Społeczeństwa Galaktycznego” (4).

 

Jednakże dodaliśmy ekstra margines do pojęcia masowego wzniesienia, o którym w przybliżeniu zdecydowaliśmy, że nastąpi przed 21 grudnia 2012 r., kiedy chcieliśmy, aby wzniosło się tak wielu ludzi, jak tylko jest to możliwe.

 

Liczne źródła zapisały to wydarzenie. Oto Jezus za pośrednictwem Johna Smallmana: „Będziecie mieli zbiorową intencję przebudzenia” (5). Oto Archanioł Gabriel poprzez Shelley Young: „Wszyscy, jako cała zbiorowość, zdecydujecie się na przeniesienie do następnego, wspaniałego wieku oświecenia” (6).  A oto Światło Zbiorowości poprzez Tazjima: „Ludzkość jako zbiorowość zdecydowała się na Wzniesienie” (7).

 

Archanioł Michał nazywa „tę kolektywna decyzję … ogromnym skokiem ewolucyjnym” (8),

 

lecz przypomina nam, że nie tworzy to przydługiej pauzy: „Luka, który wytworzy się przez zbiorowe pragnienie ludzkości, by pójść naprzód w podjęciu tej wspaniałości, którą my nazywamy wielkim posunięciem, nie jest określony. Plan Matki nie zostanie zawieszony w nieskończoność z powodu przerwy” (9).

 

W rzeczywistości, ostatnio powiedział nam, że proces Wzniesienia ponownie się zaczął i my przechodzimy przez niego w obecnym czasie. 1 kwietnia 2014 r. Archanioł Michał przekazywał przez Ronnę Herman:

 

„Nie traćcie z oczu i nie odwracajcie uwagi od swojego celu, Najdrożsi, ponieważ wejście większego Światła jest bliżej niż myślicie … Czy jesteście gotowi na następne przebudzenie?”   (10).

 

A podczas Godziny z Aniołem przyniósł nam te wiadomość:

 

Archanioł Michał: Proces Wzniesienia nie zaczyna się w Piątym Wymiarze. On już się zaczął. Już doświadczacie go. Lecz kiedy go osiągniecie – skoro jesteście już blisko, powiem przy okazji; jest on tak bliski, że mogę przyjść bez łamania swojej obietnicy danej przekazującemu.   

 

SB: Tak, teraz, Panie, myślę, że potrzebowałbym twojego potwierdzenia, że mówisz o każdym a nie tylko rozmawiasz ze mną.

 

AAM: Nie było pomyłki.

 

SB: O każdym? Okay.

 

AAM: O każdej osobie.

 

SB: Okay! Proszę bardzo, ludzie! [śmiechy] Dziękuję! (11)

 

Po czym nastąpiła 3 czerwca podobna wypowiedź Jezusa poprzez Johna Smallmana:

 

„Od jakiegoś czasu rozmawiamy o Tsunami Miłości, które jest tuż tuż i nie można go powstrzymać!  Przygotujcie się na to, że będziecie otoczeni jego wspaniałym, białym Światłem, otwórzcie się na nie, pływajcie po jego nasłonecznionej, połyskliwej  powierzchni jak na deskach lub snowboardach w stanie ekstatycznej radości „(12).
Jutro dowiemy się, z jakich powodów Ziemia jest pierwszą planetą w multiwersie, która zaczęła  nowy proces Wniebowstąpienia fizycznego i masowego.

 

Przypisy

 

(1) Archangel Michael: Are You Ready to Embody Your Sacred Fire Energy? Channelled through Ronna Herman, November 29, 2013, na: http://www.ronnastar.com/messages-aam/latest.html.

 

(2) “The Hathors: Karmic Acceleration, Exposure of Tyranny and Understanding Channels,” channeled by Wes Annac, August 30, 2013 na: http://aquariusparadigm.com.

 

 

(4) SaLuSa, Feb. 22, 2012.

 

(5) Jesus via John Smallman, April 27, 2014, na: http://johnsmallman2.wordpress.com

 

(6) “Archangel Gabriel: The Courage To Live Your Dreams,” channeled by Shelley Young, February 28, 2014 na: http://trinityesoterics.com/.

 

(7) “The Light Collective: On the Journey,” channeled by Eliza Ayres (aka Tazjima Amariah Kumara), January 26, 2014 na: http://bluedragonjournal.com.

 

(8) “Archangel Michael: Back to the One with the Speed of Love,” July 15, 2013, na: http://goldenageofgaia.com/2013/07/archangel-michael-back-to-the-one-with-the-speed-of-love/.

 

(9) “Archangel Michael: Prepare for the Celebration – Part 1/2,” channeled by Linda Dillon, August 19, 2013 na: http://goldenageofgaia.com/2013/08/archangel-michael-prepare-for-the-celebration-part-12/.

 

(10) “Archangel Michael: Angels of Mercy,” channelled through Ronna Herman, April 1, 2014, na: http://www.ronnastar.com/messages-aam/latest.html.

 

(11) “Archangel Michael: You are About to Reach Ascension,” May 15, 2014, na: http://goldenageofgaia.com/ascension-to-the-fifth/archangel-michael-you-are-about-to-reach-ascension/.

 

(12) “Jesus: The Forces of the Dark are in Disarray!” chanelled by John Smallman, June 3, 2014.

 

 Tłumaczenie: Anna Euleya

2 comments on “To Wzniesienie jest w Multiwersie czymś wyjątkowym – część 2/3

 1. Białe światło astralne jest zewnętrzne, bo jest projekcją umysłu, natomiast Światło Transformacji pochodzi z Iskry Bożej wewnątrz Naszego Boskiego Serca i rozchodzi się na zewnątrz.
  Gdy Mu pozwolimy, Ono zmieni nasze Ciała i postrzeganie otaczającego Realnego Świata, który przestanie być zamkniętym światem ego.
  Ego zostanie zastąpione przez Osobowość, będącą Formą Bytu, która oprócz Siebie dostrzega jeszcze pozostałe Byty i potrafi z Nimi współpracować 🙂
  Coraz bardziej Zgodna Współpraca Osobowości uwzględniająca Potrzeby innych Osobowości i otaczających ‘Dekoracji’ 😀 jest coraz intensywniej zasilana przez Źródło i Stwórcę.
  Spirala Wznoszenia ‘nakręca się’ i przyspiesza 🙂 ❤

  Z tymi kolorami Światła dopiero naukowcy zaczęli się oswajać i interpretują wszystko po swojemu 😛 😀 , czyli matematycznie.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81adunek_koloru

  Już tu kiedyś wspominałam, że dość znany przekaz pt. Księga Urantii mówi o najmniejszym elemencie świata materialnego – Ultimatonie, w którego centrum jest Źródło. Jeśli w każdym najmniejszym elemencie jest Źródło, to możemy śmiało mówić o Multiwersie, Fraktalnej Budowie Wszechświata i ‘Tańcu Shiwy’ 😀 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s