Waszym zadaniem jest uratowanie waszej duszy

Sanat Kumara
20 czerwca 2014 r.

JAM JEST Sanat Kumara.

Przyszedłem dzisiejszego dnia o dokładnie wyznaczonym czasie.

I jak zawsze mam zamiar użyć Boskiej możliwości, by przekazać obecnie żyjącej ludzkości Ziemi naszą Wiedzę i zrozumienie przemian zachodzących na Ziemi.

W poprzednich naszych Przesłaniach nie jeden raz ogłaszaliśmy, co należy przedsięwziąć, aby wasze własne wibracje, poziom waszej świadomości odpowiadał nowej rzeczywistości.

Ci z was, których działania ciągle były zgodne z naszymi zaleceniami, dokonali w swym rozwoju bezprecedensowego skoku. Przed wami pojawiły się zdumiewające możliwości i perspektywy wewnętrznego rozwoju. Wskoczyliście na grzbiet fali Boskiej możliwości i to pozwoli waszej duszy kontynuować ewolucję na nowym poziomie.

Wykorzystaliście daną możliwość! Zdołaliście schwycić naszą pomocną rękę i skorzystać z naszych rad!

Inaczej stało się z większą częścią ludzkości. Ludzie trafili w wir energii i nie uświadamiają sobie wszystkich zachodzących procesów.

Oni znajdują się w sytuacji, gdy nowe energie wypierają z ich istot wszystkie karmiczne złogi, wszystkie złoża starych energii. Jest to podobne do generalnego sprzątania, za które zabraliście się w swoim domu. Wytrzepujecie stare rzeczy, wymiatacie śmieci i dookoła was na jakiś czas panuje chaos i bezład.

Nikt w waszym domu, oprócz was samych, nie będzie zaprowadzał porządku, nie czekajcie na to. Porządek wewnątrz waszej istoty możecie zaprowadzić tylko i wyłącznie wy sami i nikt inny.

Właśnie dlatego uprzedzaliśmy, że każdy z was, żyjących na planecie w tych przejściowych czasach, musi dokonać wyboru i dokona go.

Obecnie na tle nieciekawej ogólnej sytuacji na planecie dostaliście bezprecedensową możliwość własnego rozwoju.

To, co wcześniej, w poprzednich wiekach, spokojnie leżało w głębi waszych istot, teraz dzięki energiom przemian podniosło się na powierzchnię.

Możecie dostrzec to po sobie, możecie dostrzec to dosłownie wszędzie.

Czy to jest dobre czy złe? Niewątpliwie, do szczęśliwego istnienia na planie fizycznym nie jest to dobre. Do rozwoju jednak waszych dusz – to duża szansa.

Zawczasu, jeszcze dziesięć lat przed bieżącą chwilą dostaliśmy ogromną Boską łaskę – przekazywanie naszych Przesłań. Nasze Przesłania były przeznaczone, aby przygotować wasze dusze do energetycznego skoku.

I rzeczywiście, wielu otrzymało pomoc. Żałujemy tylko, że ilość ludzi, którzy dostali tę pomoc i wsparcie, nie jest zbyt duża.

A nawet wśród ludzi, którzy dzięki swojej karmie i wibracyjnemu poziomowi mogli spotkać się z naszymi Przesłaniami, nawet wśród tych ludzi nieduży jest procent indywiduów dokładnie stosujących nasze wskazówki.

Czytacie nasze Przesłania a nadal prowadzicie stary tryb życia. Nie możecie uwierzyć, że tylko postępując zgodnie z naszymi zaleceniami, można znacznie ułatwić sobie istnienie i zdecydowanie uratować swoją duszę.

Brak wiary przeszkadza ludzkości na serio traktować nasze zalecenia.

Brak wiary jest przeszkodą dla wielu dusz.

Wyjaśnię wam, dlaczego boicie się uwierzyć, dlaczego nieufnie traktujecie każdą nową naukę a nawet stare religie.

W żadnej dziedzinie ludzkiego życia nie istnieje tyle zniekształceń, jak w dziedzinie wiary. Jest to zrozumiałe i zupełnie uzasadnione. W istocie, kwestia wiary jest najgłówniejsza dla każdego ludzkiego indywiduum. Jeśli wierzycie, wierzycie szczerze, już jesteście uratowani.

Dlatego więc przeciwstawne nam siły zdobywają się na wszystko, aby skompromitować każde źródło Prawdy w waszym świecie i każdą prawdziwa Naukę. Najbardziej stosowaną metodą jest założenie mnóstwa fałszywych nauk i sekt. W takim morzu kłamstw traci się nie tylko wiarę, lecz i nadzieję na lepszą przyszłość.

Następna metoda stosowana przez przeciwstawne nam siły to kłamstwo i oszczerstwo. Wszystko, co prawdziwe, opluwa się i miesza się z błotem. To zraża wielu szczerych poszukiwaczy Prawdy i odwodzi z Boskiej Drogi rozwoju.

Co jednak proponuje się w zamian? W zamian proponowana jest masa pokus, masa pułapek na planie fizycznym, wciągnięcie do których odcina ludzi od ewolucyjnej drogi rozwoju.

Wasza Droga to Droga Poświęceń. Na tej Drodze na was czekają najtrudniejsze próby i przeszkody.

Tylko najsilniejsi w wierze są zdolni uniknąć wszelkich sideł i pokus świata fizycznego.

Dlatego więc zawsze w ciągu całego swego życia przypominajcie sobie o Bogu i Wyższej rzeczywistości.

Ani jedna godzina waszego życia nie powinna być przeżyta bez Boga. Dopiero gdy ciągle jesteście skoncentrowani na Wyższej rzeczywistości, jesteście zabezpieczeni przed przeciwstawnymi siłami, otrzymujecie dar rozpoznawania tego, co jest korzystnie dla rozwoju waszej duszy, i tego, co wywiera szkodę nie do poprawienia.

Kolejny raz zwracam waszą uwagę, że dzisiejsze czasy to przede wszystkim czasy na oddzielenie dusz, które są zdolne do dalszej ewolucji, od dusz, które nie nadają się.

Wasze czasy dostarczają wam gigantycznych możliwości do wzrastania duchowego. Bez trudu możecie rozróżnić, kto i po stronie jakich sił działa. Ponieważ i politycy, i finansiści, i ludzie u władzy dłużej nie mogą utrzymywać godnych masek na twarzach.

Maski są zrzucone i staje się widoczne, kto i po czyjej stronie występuje.

Gdy widzicie i znacie tych, którzy występują po stronie nieboskich sił, i nadal wspieracie ich przez strach czy zainteresowanie, faktycznie występujecie po stronie tych sił. Dlatego, zanim podejmiecie jakiejkolwiek decyzję w swoim życiu, dobrze rozważcie wszystkie następstwa, a w pierwszej kolejności, dla waszej duszy.

Ciało fizyczne pozostanie w ziemi, waszym zadaniem jest uratowanie waszej duszy.

Przez to wszyscy mędrcy we wszystkich czasach woleli stracić ciało, lecz uratować swoje dusze.

Zastanówcie się nad tym moim Przesłaniem.

JAM JEST Sanat Kumara. OM.

© Tatiana Mikuszyna

źródło: http://mirasz.w.interia.pl/teksty/2014.06.20.htm

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s