Nauczam was, abyście pozbyli się przemocy w swoich myślach, uczuciach, słowach i czynach i utrzymywali swoją świadomość w czystości Umiłowana Pallas Atena

Umiłowana Pallas AtenaJAM JEST Pallas Atena. Przychodzę udzielić swoich wskazówek i instrukcji wszystkim, którzy akceptują udzielaną przez nas Naukę i stosują ją w swoim życiu.

Do chwili obecnej większość ludzi na Ziemi jest zanurzonych w całkowicie iluzoryczne problemy, zmyślone przez nich samych, którymi poważnie zamartwiają się. A im więcej uwagi ludzie zwracają na te sytuacje, tym bardziej wzmacniają ich poprzez swoją Boską energię.

Całkowicie zmyślone rzeczy, powielane przez środki masowego przekazu, dzięki ludzkiej energii zdobywają fizyczne zarysy. I tak to jest, ponieważ ludzie, którzy śledzą informacje podawane przez media, wystawiają swoją istotę na cały potok kłamstw, co mogłoby stać się przyczyną podjęcia przez nich działań, które jednak w jakimś stopniu są karmicznie obciążające.

Ja i inni Mistrzowie ciągłe spotykamy się z duszami, które po dokonaniu przejścia wpadają do szoku, gdy przed ich wzorem ujawnia się szkoda tego, co stworzyły podczas ostatniego swojego wcielenia. Wiele z tych dusz ponownie wciela się, mając na celu odpracowanie wielkiego pakietu ujemnej karmy. I wiem, jak jest im trudno, jak cierpią i wystawiają siebie na wielkie próby. Wiem też, że do tego, aby pomyślnie przeszły swoje próby, muszą ciągłe i jak najpełniej przejawiać Boskie cechy i cnoty, które posiadają, i akceptować to, co się wydarza, wiedząc, że wszystko jest od Boga. Wtedy dla nich ponownie otwiera się możliwość wejścia na Boską Drogę.

Obserwując to wszystko – zarówno to, co stworzone, jak już zaszłe lub mające zajść przez to szkody i cierpienia, jak i przyszłe ich karmiczne odpracowanie związane z nowymi cierpieniami – przychodzę udzielić wam Nauki o pozbyciu się przemocy w swoich myślach, uczuciach, słowach i czynach.

Należy wiedzieć, że zazwyczaj większa karma jest tworzona przez ludzi, którzy popierają przemoc w swojej świadomości, niż przez tych, którzy jej dokonują.

Tak to jest, ponieważ przemoc dokonywana w obecnej chwili jest następstwem agresji, która wcześniej zasiedliła się w świadomości ludzi w postaci różnych ujemnych i całkowicie iluzorycznych uczuć i myśli. Ta agresja stworzona na planie mentalnym i astralnym jest tak naprawdę pierwotną przyczyną następnych aktów przemocy, przejawianych na planie fizycznym.

I ludzie, którzy przez dłuższy czas podtrzymywali w swojej świadomości agresję, która doprowadziła do obecnej przemocy, są odpowiedzialni i są pierwotną przyczyną karmy stworzonej przez wszystkich uczestników tych wydarzeń, są również odpowiedzialni za spowodowane cierpienia wszystkich poszkodowanych. To przysparza im karmy, której rozmiar jest większy niż rozmiar karmy któregoś bezpośredniego uczestnika tych aktów przemocy.

Dlatego nauczamy was i mówimy wam, abyście uważali, jakie uczucia i myśli ogarniają was i jakie słowa wymawiacie. Szczególnie mocno to dotyczy czasów, w których żyjecie teraz, ponieważ są one przyspieszone i coraz szybciej schodzi do odpracowania to, co zasiewacie w danej chwili!

Udzielając Nauki o pozbyciu się przemocy na wszystkich poziomach, nauczam dusze w swoim Przybytku tego, jakie są skutki stosowania broni i czy w ogóle jest potrzeba, aby ją stosowano.

Jeżeli osoba weźmie do swoich rąk broń celem obrony swojej ojczyzny, swojego domu, swojej rodziny i jeżeli ewentualnie popielni morderstwo, jej karma będzie lżejsza niż karma ludzi, którzy popełniają morderstwo dla mszczenia lub zarabiania na życie, lub dla korzyści. Karma jest jednak stwarzana i potem jej samej przyjdzie ją przepracować.

Moja rada jest taka, abyście zrezygnowali z przemocy, nawet w obronie wszystkiego, co jest wam najbliższe i ukochane.

Dokonajcie wyboru, aby uniknąć wydarzeń, gdy są jeszcze w zarodku, zanim rozwiną się i przejawią i zajmijcie się wzmocnioną pracą w duchowości. Pokajajcie się za wszystkich. Błogosławcie sytuację, aby rozwiązała się najlepszym z Boskiego punktu widzenia sposobem. Uświadomcie sobie, że jest to najbardziej na czasie, najlepszy i najlżejszy sposób do przerobienia ogromnej ilości karmy wszystkiego, co jest wam bliskie i co kochacie – waszego rodu i ojczyzny, waszych bliskich i was samych i poproście, aby cała dostępna pomoc została udzielona z Góry według Świętej Woli Ojca.

Im więcej z was potrafi to zrobić, tym większe jest prawdopodobieństwo tego:

– by zostać świadkami czegoś wielkiego – szybkiego i możliwie najlżejszego przerobienia ogromnej ilości karmy, które szybko doprowadzi do lepszego ukierunkowania wydarzeń!

– by zostać świadkami Boskiego przemnażania potęgi waszych wezwań, modlitw i błogosławieństw, które każdy z was kierował w ciszy, spokoju i sam na sam z Bogiem w głębi swego serca!

– by zostać świadkami naocznymi czegoś wielokroć lepszego dla wszystkich, niż gdybyście wybrali bronią bronić tego wszystkiego, co kochacie!

Każdy podejmuje swoje decyzje zgodnie z poziomem swojej świadomości. I zgodnie z tym, co on stworzy, następuje dalszy bieg jego strumienia życiowego.

Nasza praca polega na tym, aby udzielić wam rozumienia tego, co się dzieje w poszczególnych przypadkach i pomóc wam wznieść swoją świadomość tak, abyście byli w stanie spojrzeć z wyższego punktu widzenia na wydarzenia, które zdarzają się w każdej chwili wokół was i z wami.

Są różne intencje, dla których ludzie uciekają się do przemocy. Ale jak i tysiące lat temu, a tym bardziej teraz, karma ludzkości może zostać przerobiona w całości, przy tym ze znacznie większą łatwością, właśnie dzięki unikaniu jakiejkolwiek przemocy!

Po prostu trzeba, byście postanowili pozbyć się przemocy w swoich myślach, uczuciach, słowach i czynach! Wtedy szczera skrucha przetwarza karmę, przestrzeganie Boskich Praw i prawy tryb życia przekształcają karmę! Gdy włożycie swoją energię do takich czynów zamiast skierować ją do obrony i wałki, co wtedy się dzieje, jak sądzicie?

Energia, którą wkładacie do praktyk duchowych, które wykonujecie z najwyższą jakością, z całego serca i duszy, jest przemnażana o Boski rząd wielkości. Dzieje się to, gdy wezwiecie wszystkie Niebiosa dołączyć się do waszych wezwań, modlitw, błogosławieństw, … , gdy wezwiecie Je przyjąć wasze szczere pokajanie za wszystkie błędy, dokonane we wszystkich czasach przez wszystkich uczestników w aktach przemocy, a także przez tych, którzy je spowodowali swoimi grzesznymi myślami, uczuciami i słowami. Właśnie ta przemnożona Boska energia jest wykorzystywana do karmicznego przetworzenia sytuacji.

Tylko gdy powstrzymacie się od wkładania swojej energii do jakiekolwiek formy przemocy, włącznie z obroną wszystkiego, co wam miłe, dokładnie wtedy jest przekształcana ujemna energia, powodująca agresję i przemoc i one topnieją jak wiosenny śnieg i jak letnia mgła pod promieniami mocnego słońca!

JAM JEST Pallas Atena udzieliłam wam w tej chwili bardzo ważnej Nauki i wy otrzymaliście Wiedzę do pomyślnego przetworzenia pokojowymi środkami wszelkich działań wojennych i każdej sytuacji spowodowanej agresją.

Zrozumieliście, jak działać jak Bogowie, którzy przyszli we wcielenie, jakimi jesteście, gdy przejawicie swoją Boską istotę i działacie poprzez nią!

Nauczcie się odbierać każdy akt przemocy na spokojnie, jako lekcję dla ludzkich dusz, w tym także dla waszej, oraz jako zbawcze karmiczne oczyszczenie na wszystkich poziomach. I działajcie natychmiast, bez żadne zwłoki! Działajcie wszystkimi środkami pokojowymi, które właśnie wam wskazałam, aby można było zlokalizować przemoc i ograniczyć do możliwego minimum, lecz równocześnie uzyskać z niej jak największy pożytek.

I jest bez znaczenia, gdzie na kuli ziemskiej jest dokonywana przemoc w odniesieniu do waszej lokalizacji w tym momencie. Możecie pomóc, gdziekolwiek jesteście.

Możecie bardzo pomóc także sobie, świadomie akceptując to, co się wydarza, unikając omawiania tego z kimkolwiek, bez posądzania i bez jakichkolwiek ujemnych uczuć, myśli i słów odnośnie wydarzenia, a poprzez pokajanie się i dziękowanie Bogu za to.

W ten sposób wasza poprawna reakcja na to, co się wydarza, na skutek waszego wyższego stopnia uświadomienia, a także pomoc, jakiej udzielacie na rzecz Wspólnego Dobra, pomagają w przepracowaniu karmy przemocy znajdującej się w waszych niższych ciałach i tym czynem w przerwaniu następnego przejawu tego rodzaju karmy na planie fizycznym w postaci nowej przemocy skierowanej na was, waszych bliskich, wasz ród i ojczyznę!

Błogosławię was, abyście byli skuteczni w stosowaniu zaleceń, które wam udzieliłam w tym swoim Przesłaniu tu i teraz!

JAM JEST Pallas Atena.

Obraz namalowano po odebraniu przesłania od Umiłowanej Pallas Atheny, pod Jej kierownictwem.

© Rosica Aweła

źródło: http://edinenie-vsemirno.net/pl/2014.07.21.htm

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s