Manuskrypt przetrwania – część 428

Widzicie zmiany dziejące się wewnątrz was swoim wewnętrznym okiem, tak wiele z tego co się dzieje teraz, odbywa się w tym waszym wewnętrznym krajobrazie. I nawet jeśli część tego, co mamy na myśli, rzeczywiście dzieje się dla ciała fizycznego, większość z tego dzieje się w przestrzeni, która nie jest określona przez żadne takie granice. W rzeczywistości, większość z tego, co dzieje się teraz odbywa się w tych częściach Kreacji, które, jak ludzkości wydaje się, nie istnieją w ogóle, a może są tylko wytworem waszej wyobraźni. Cóż, pozwólcie nam tylko powiedzieć, że wy w tym, nie możecie być dłużej nie zorientowani, gdyż przestrzeń, którą mamy na myśli, jest w rzeczywistości o wiele bardziej realna, niż iluzja, na którą Aktualnie patrzycie jako waszą rzeczywistość.

Wyjaśnijmy. Ludzkość przez wieki przyzwyczaiła się do idei – że to, co jest naprawdę, że coś, co jest „prawdziwe”, to musi być w jakiś sposób namacalne. Innymi słowy, musicie zarejestrować to w waszym umyśle za pomocą pięciu zmysłów, a więc, zawężaliście wasz zakres bardziej i bardziej. W rzeczywistości staliście się bardziej biegli w wykrywaniu nawet najbardziej malutkich cząstek waszym sprzętem technicznym, mniej skłonna duża liczba ludności na Ziemi stara się wierzyć, że nic nie da się kontrolować, co nie przyszło tego rodzaju sposób. Innymi słowy, rozwój duchowy ludzkości jest na tak wiele sposobów zatrzymany przez rozwój technologiczny, gdyż w wielkich połaciach ludności, drogowskazy rzeczywistości, tacy jak wy, którzy już w to weszli, będą wyszydzane i wyśmiewane przy każdej okazji, która powstanie dla nich. Macie jakiś pomysł, dlaczego wydaje się to tylko w niektórych zwielokrotniać? Być może to robią dlatego, że oni sami czują wewnętrzne zmieszanie od tych ukrytych komór wewnątrz, a więc, w celu zlikwidowania tego strachu, dla nich, nie znanego, będą robić to, co w ich mocy, aby usunąć te same poruszenia w innych. Więc znowu widzicie, jak polaryzacja nadal się wzmacnia, gdy światło nadal przyspiesza, ale znowu, staranie się zatrzymać światło, odwołując się do tych samych starych „broni”, kpiny, prześladowań lub ciszy w nadziei, że te pojęcia wymrą jest nie mniej niż szaleństwem. Gdyż wy wszyscy wiecie tak dobrze już teraz, że to, co zaczęło się odblokowywać w was jest po prostu malutką częścią pola ogromnej siły, która rzeczywiście przenika całą ludzkość, a teraz stoicie przed nową szansą, aby pomóc jeszcze bardziej wyzwolić więcej tego pola siłowego.

Znowu, nikt nie może być zmuszany do otwarcia tych drzwi, które próbował tak ciężko zapomnieć, nawet jeśli w nim istniały przez wieczność, ale teraz, będziecie wszyscy pomagać ustawić w ruch niektóre z istotnych wydarzeń, które sprawią, że te drzwi będą bardziej widoczne wewnątrz u wszystkich. A więc, więcej i więcej waszych bliźnich zacznie zwracać uwagę na to, co to jest, co woła do nich głęboko wewnątrz ich dotychczas ograniczonego światopoglądu. Gdyż zaczną brać pod uwagę, że ich pogląd na świat, który jest ograniczony do „możesz dostać wszystko tylko to, co widzisz,” zacznie się rozpadać, a gdy to zrobi, wielu będzie łamać się wraz z nim. Widzicie, nie każdy jest przygotowany, aby rzeczywiście przyjąć prawdę, którą to będzie odkrywać, gdyż to będzie latać w obliczu wszystkiego, co oni brali za pewnik. Nie tylko empiryczne fakty i liczby, które tak długo były reklamowane jako „prawa natury”, ale także pojęcie o ludzkości, będącej pojedynczym inteligentnym gatunkiem w egzystencji – nie tylko na świecie, ale w całej Kreacji. Wiemy, że dla Was, to będą stare wiadomości, bo to jest to, co kieruje wami w podróży od samego początku. Ale dla wielu innych, prosty fakt, że wszystko, w co uwierzyli – w każdym znaczeniu tego słowa – zaczyna po prostu być kwestionowane, dosłownie, gdy będą w błędzie we wszystkich rachunkach, to będzie po prostu nie do zniesienia. A więc będą się zamykać, i odsuwać się od tego wszystkiego.

To może wydawać się dramatyczne, ale pamiętajcie, że nie jest podane, że każde ludzkie wcielenie żyjące na tej planecie dokładnie w tym czasie dało sobie uprawnienie do zobowiązania się w pełni do ponownego otwarcia tych wewnętrznych portali tym razem, a więc, to co wybierają jest również określone w tej decyzji, którą zrobili na wyższym poziomie, nawet zanim odważyli się wejść w ciało fizyczne tym razem. Mówimy to, aby przypomnieć wam wszystkim, że bez względu na to, co będzie działo się w najbliższych tygodniach i miesiącach, wiedzcie, że to wszystko dzieje się z jakiegoś powodu, tak też bardziej osobiste skutki może to mieć dla niektórych z was. Wszyscy bowiem jesteście suwerennymi istotami i wy wszyscy jesteście instruowani, aby wykonywać plan, który sami zasadniczo tworzyliście, zanim jeszcze zaczęliście ustępować z całokształtu swojej istoty i weszliście ten aktualny fizyczny pojazd, który znacie jako was, człowieka w ludzkiej formie. A więc, możecie po prostu robić to, co przyszliście tutaj zrobić, i tak będą robić wszyscy, których widzicie wokół siebie. Bo nawet ci, o których myślicie, że są pozbawieni duszy, wszyscy mają jedną, i jest tak genialna jak wasza, ale wybory życiowe, które zrobili są również prowadzone przez wyższą ich część, tak jak Waszą, bez względu na to, co oni sami zrobią w czasie do przodu.

Dajemy Wam to przypomnienie, ponieważ teraz uważamy to za rozsądne, aby tak zrobić, gdyż to, przed czym stoicie teraz, jest taką główną zmianą, która będzie służyć do mieszania się w wiele różnych reakcji. Bo jak zwykle, gdy fala światła przychodzi z taką siłą, jak to robi teraz, to ona po raz kolejny zacznie dosłownie naciskać cały szereg przycisków w każdym z was, w każdym z waszych bliźnich. To prawda, wyniki tego wszystkiego nie będą natychmiast widoczne, ani nie muszą przejawiać się w sposób, w jaki tylko może się wam wydawać. Gdyż światło będzie robić to, co zawsze światło robiło, naciskać i przechylać szalę równowagi, czasami w jedną stronę, czasami pozornie w bardzo przeciwnym kierunku, ale jedną rzeczą, którą potrzebujecie pamiętać, jest to, bez względu na to, jakie działania, zostaną zainicjowane z tego przychodzącego strumienia światła, będą one służyć do przyniesienia ludzkości bliżej do Źródła, pozwalając im wszystkim na szansę, aby znaleźć sposób, aby ujawnić czym jest to, co przenosili z nimi przez wieki.

Innymi słowy, łańcuch wydarzeń, który wkrótce zostanie wprawiony w ruch zacznie przejawiać tak wiele realnego potomstwa poprzez oddziaływanie żywych pól energetycznych, które zaczną mieć miejsce w osobach dotychczas niepołączonych, a to z kolei wpłynie na szerszy i szerszy krąg wokół każdego i każdej z tych osób. Ponownie, mówimy w kategoriach trochę zawiłych, ale uważamy, że wy już zaczęliście chwytać zasadniczą część tej wiadomości. Stoicie przed wielkim odsłonięciem własnych umiejętności ludzkości, aby przywrócić i wskrzesić dawne żyły kreatywności, komunikacji i kompatybilności. Gdyż wy jesteście stworzeniami zdolnymi do wielkich osiągnięć, daleko, daleko większych niż to, co możecie obecnie zaobserwować wokół siebie, a teraz, to będzie naprawdę zaczynać się otwierać, w każdym znaczeniu tego słowa. Gdyż zaczniecie otrzymywać informacje, które były utrzymywane w ukryciu i niektóre z tych informacji rzeczywiście przyjdą w bardzo konkretnej formie i nie tylko, jako wiadomości, takie jak te. Bo jesteście jeszcze stworzeniami bardzo związanymi z tą starą maksymą, że tylko to, co może być postrzegane może być prawdą, a więc, wasze oczy w końcu zaczną widzieć niewidzialne, a wasze ręce będą wreszcie mogły dotknąć nieznanego w sposób, w który nie były w stanie zrobić wcześniej. Ale gdy te ukryte skarby zaczną wychodzić na powierzchnię, będą z kolei inicjować szeroki proces przesiedleń między wami wszystkimi, a gdy to mówimy, to mamy na myśli całą ludzkość. Gdyż to, co zaczyna się pojawiać nie tylko zmieni waszą przyszłość, ale także waszą przeszłość, a wraz z tym cały fundament ludzkości zacznie się zmieniać i aranżować w procesie, który sam w sobie będzie służyć do zachwiania tak wielu, zanim wszyscy zaczniecie znajdować swoje prawdziwe łożyska ponownie.

Możemy pokusić się domyślać, że już zaczęliście widzieć dowody tego ogłaszanego wydarzenia nawet w tym, co nazywacie mediami głównego nurtu. Gdyż „wiadomości” również zaczną zawierać prawdziwe informacje, a nie tylko jak zwykłe, wymieszanego worka dezinformacji i rozproszenia, a więc możemy powiedzieć, miejcie oczy otwarte i pozwólcie niech wasze serce was poprowadzi, i myślimy, że wszyscy zaczniecie odkrywać niektóre z tych waszych skarbów. Bo pamiętajcie, niektóre z tego co przywołujemy będzie jak ukryty skarb w całej górze śmieci, więc zachowajcie wasz rozum i postępujcie za zapachem zainteresowania przychodzącym z najbardziej nieoczekiwanych zakrętów. I znowu, pamiętajcie, aby udostępniać cokolwiek to jest, na co mogliście „natknąć się”, gdyż to z kolei będzie służyć do kierowania innej grupy podobnie myślących dusz bardziej bezpośrednio do Źródła, które czeka na nich. A więc, ten proces odkrywania i ewoluowania zacznie szybko rozwijać, i myślimy, że wszyscy dacie się wciągnąć w emocje dość szybko. Wystarczy pamiętać, że to, co podnieca was, może zachęcać innych, gdyż wiele starych „prawd”, które zostaną przeniesione do lamusa, są prawdami, które powstrzymują całkiem sporo waszych bliźnich, być może nawet niektórych z tych, najbliżej Was.

Więc nie zdziwcie się, jeśli to, co was zachwyca będzie skręcać kogoś do rozpaczy, ale trzeba też pamiętać, że nigdy nie możecie sobie pozwolić, żeby powstrzymać się od znajdowania prawdy. Bo to wszystko dotyczy ciągłego dążenia do prawdy, tej, która była ukryta przez tak długi czas, ale której w końcu pozwolono wyjść na światło ponownie. Ale jak wszyscy wiecie tak dobrze teraz, pełna siła światła będzie zbyt jasna dla niektórych, a więc, po raz kolejny będą robić co w ich mocy, aby obrócić się plecami do niego i dla niektórych, to oznacza również próby ciągnięcia ze sobą tak wielu, jak mogą z nimi, i tak daleko, jak to możliwe w przetrwałe cienie. Więc znowu mówimy, pamiętajcie aby skupiać się na świetle, a znajdziecie całe potwierdzenie, jakiego kiedykolwiek będzie tam potrzeba. Gdyż serce znów będzie przewodnikiem, który zabierze Was z powrotem do własnego rdzenia, a tam, nie ma wątpliwości, ani wahania, bo wtedy, będziecie cały czas po prostu Wiedzieć, kim jesteście i do jakich niesamowitych wyczynów wy i cały ten zbiór wspaniałych osób nazywających siebie ludzkością jest naprawdę zdolny. I teraz, to prawda zacznie krystalizować więcej i więcej tych ukrytych skarbów, które zaczynają się pojawiać, niektóre z nich od morza, niektóre z nich z lądu, ale przede wszystkim od Was.

źródło: http://2012allabout.blogspot.com/2014/10/manuskrypt-przetrwania-czesc-428.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s