Nauczcie się dokonywać Boskich wyborów – Pan Alfa

Pan AlfaJAM JES Alfa, wasz Ojciec Niebiański.

Przychodzę udzielić wam tego Przesłania poprzez naszego Posłannika po to, aby zaprowadzić balans po otrzymaniu przesłania odebranego 25 czerwca 2014 roku przez naszego poprzedniego Posłannika. A także żeby przetworzyć jego szkodliwą energetykę – szkodliwą dla tych z was, którzy przeważnie lub całkiem otrzymują i oddają swoją Boską energię do sieci Światła.

Dla pozostałych, którzy całkiem lub przeważnie otrzymują i/lub wkładają swoją energią do sieci iluzji, przesłanie z 25 czerwca, jak i wszystkie pozostałe z tamtego cyklu, będzie ono w porządku i dobre, a Przesłania, które obecnie udzielamy poprzez naszego Posłannika i które nasycamy Boską energią Wyższych światów, możliwie, że wydadzą im się niebezpieczne i im będzie się robiło niedobrze od nich. I to właśnie tak będzie – ci ludzie, których iluzoryczna część jest wzmocniona i obecnie dominuje nad ich istotą, jest bardzo prawdopodobne, że podczas ich czytania zaczną się irytować. W tym przypadku byłoby całkiem naturalne, gdyby te nasze Przesłania zostały przez nich odrzucone jako nieprawdziwe i niegodne uwagi.

Nasze zadanie jednak jest dalekie od tego, aby te nasze Przesłania i Nauka, które obecnie wam dajemy, podobały się wszystkim ludziom i dostały ich aprobatę. Naszym głównym zadaniem jest maksymalnie pomóc tym, którzy już dokonali swojego wyboru i skierowali się po Wyższej Drodze rozwoju, aby utrzymali się na niej i dalej skutecznie podążali nią naprzód. A także pomóc tym, którzy dopiero co przebudzili się i pragną pójść tą samą Drogą.

Przychodzę do was z całą swoją Ojcowską Miłością i bez żadnych ostrzeżeń i gróźb niosących napięcie i strach. Przychodzę, miłe moje dzieci Światła, by oblać was Moim Światłem i rozwiać wszystko to, co iluzoryczne, co weszło w wasze dusze!

Z mojego punktu widzenia sytuacja na planecie polepsza się i procesy przebiegają w coraz bardziej zwiększającym się tempie, zgodnie z Moim Zamysłem o odsiewie ziarna od kąkoli i o tym, co dalej następuje z odsianymi nasionami i odsianymi chwastami. Rozumiecie, o czym wam mówię, prawda?

Jest jasne, które siły czują się zagrożone w swoim istnieniu w tych czasach, kiedy trwa podwyższenie energetyki planety i kiedy już uruchomiony jest i przebiega proces jej oczyszczenia ze wszystkiego, co utrudnia rozwój naprzód, ku Wyższym światom!

Moc Hierarchii Światła jest ogromna i JAM JEST Ojciec tej galaktyki mówię wam to teraz! A przebiegające w całym Wszechświecie procesy jego zwijania i powrót do źródła pierwotnego jeszcze bardziej zwiększają naszą Moc. Dlatego gdy nas wzywacie do pomocy i jesteście pełni Wiary i Miłości do nas i dziękujecie nam z całego serca i duszy, jest wam udzielana przeogromna pomoc, abyście skutecznie podążali naprzód!

Jak uważacie, czy trudne będzie rodzicom i Nauczycielom, by ochronili swoje dziecko lub swojego ucznia przed maltretowaniem go przez niektórych chłopców, którzy źle z nim się obchodzą i zadręczają go, aż się rozpłacze, aby odebrać jego energię, choć wcześniej chwalili go i kusili słodkimi obietnicami i przysmakami? A nawet jeśli ich dziecko jest zagrożone przez dorosłych, czy rodzice pozostawiliby sprawę bez poinformowania organów prawa i władzy i uzyskania wszelkiej pomocy od nich? Ale cała ta pomoc może być udzielona i otrzymana tylko wtedy, gdy dziecko zdecyduje się i powie, że inne dzieci grożą mu i go dręczą.

Dlatego ciągle wam powtarzamy: „Proście o pomoc i będzie wam dana”, „Zastukajcie a będzie wam otworzone”!

Wydarzenia, które dzieją się teraz na Ziemi, są całkiem naturalnym procesem transformacji ujemnej karmy. Są to procesy oczyszczające i są one dobre dla wszystkich was, dzieci Światła, przestrzegających zalecenia, jakich wam udzielamy w naszej Nauce. Sytuacja na Ziemi będzie ulegała pogorszeniu tylko dla tych, którzy żyją w starym stylu i nadal łamią Boskie przykazania i prawa.

Te przyspieszone czasy są najlepszą rzeczą, jaka może przydarzyć się każdemu, kto zechce oczyścić się karmicznie i korzystać z narzędzi, które są do tego wam dane.* Bo poprzez te narzędzia oczyszczenie odbywa się pomnożone w sposób Boski i w tempie i w wymiarze, które przydarzają się po raz pierwszy od czasów ostatniego przejścia, przez które przeszła ludzkość planety Ziemia!

Siły iluzji to te, które próbują odwrócić ludzkość od Boskiej Drogi rozwoju. I te siły starają się zrobić wszystko, co od nich zależy i co w ich mocy, aby odwrócić możliwie więcej ludzkich dusz od Boskiej Drogi. Ponieważ mają zostać usunięte jak chwasty z ich dalszego istnienia na planecie Ziemia. Odwrócić możliwie więcej Światłych duszach z Wyższej drogi, aby skorzystać z ich energii i spowolniać obecnie przebiegające procesy, jest dla nich kwestia przetrwania.

Dla was, miłe moje dzieci Światła, planeta w tym momencie przygotowuje się i oczyszcza się, i w przyszłości procesy te będą rozwijać się coraz bardziej, abyście mogli dalej rozwijać się na niej w czystości. Jest to podobne do tego, jak niwa orana jest przez troskliwego gospodarza i przygotowywana dla dobrego ziarna, aby mogło ono rosnąć, rozwijać się i dać obfite plony na ziemi oczyszczonej z chwastów i burzanów. I jak naturalne są procesy przygotowania gleby do zasiewu oraz procesy usuwania chwastów, gdy ziarno jest zasiane i już rośnie, tak samo naturalne są procesy oczyszczania planety Ziemia, które rozpoczęły się w tych czasach.

Najważniejszą rzeczą dla was teraz jest maksymalne oczyszczenie się i następnie zachowanie tej czystości! Wam już powiedziano i wy wiecie, jak to zrobić. Możecie robić tak samo, jak dziecko, które może być bezpieczne w obecności bandy dzieciaków-chuliganów, stojąc blisko swoich rodziców i Nauczycieli i stałe będąc pod ich opiekuńczym skrzydłem i rezygnując z kuszącej propozycji wzięcia udziału w jakiejś bardzo ciekawej i całkiem nowej, a nawet starej, zabawie lub w tajemnicy od rodziców i Nauczycieli wybrać się na spacer do nowych, tajemniczych miejsc!

Powiedziano wam już, gdzie zostaniecie zachowani w czystości i gdzie jesteście stale pod naszą ochroną – tam, gzie spotykają się wszystkie żywioły i gdzie żyją elementale – wśród przyrody, moi ukochani, z dala od dużych ośrodków iluzji, w których zgodnie z nakazem tych czasów i zgodnie z Prawem wolnej woli pozostawiliśmy każdej osobie możliwość przejawiania w pełni swojej prawdziwej istoty i dokonywania wyboru, gdzie wkładać swoją energię.

Jesteście chronieni, gdy jesteście z dala od prób iluzji zniekształcić każdą dziedzinę ludzkiego życia.

Jesteście chronieni, gdy jesteście z dala od prób iluzji zasiać w ludziach ujemne uczucia agresji i przemocy poprzez środki masowego przekazu, poprzez filmy i poprzez gry komputerowe, gdzie ciągłe toczą się bitwy i dokonuje się aktów przemocy.

Jesteście chronieni, gdy jesteście daleko od prób iluzji wciągnąć ludzi do aktywnych działań, które w swojej istocie stanowią walkę i jako takie całkiem naturalnie i słusznie są z góry skazane na niepowodzenie!

Zawsze nauczaliśmy was, że wasze działania muszą dawać dobre owoce, i zawsze pozostawialiśmy wam wybór, czy dokonywać i kiedy, i dokonywać dopiero wtedy, gdy sami tego zechcecie. Wtedy wasza energia jest wkładana poprawnie i jest pomnażana i wy rośniecie w Bogu! I tylko przedstawiciele sił iluzji mogą wymagać od was i zmuszać do aktywnych działań, tzn. nawoływać do walki za wszelką cenę, bez względu na to, czy wasze działania są skuteczne, wystarczy tylko słusznej intencji, i mówi się wam, że tylko takim wysokim bojowym duchem możecie pomóc w zbawieniu swojej duszy, wszystkich ludzi i całej planety w nadchodzących wydarzeniach! Rozumiecie, umiłowani, że w ten sposób jest łatwiej pobrać więcej Boskiej energii z tych ludzi, którzy zabłądzili i odzywają się na apele o naprawę sytuacji, a ich energia jest kierowana do sieci iluzji.

Najważniejsze doświadczenie życiowe, które należy zgromadzić duszom, przychodzącym we wcielenie teraz, to nauczyć się rezygnacji z walki i przemocy, rezygnacji z wkładania swojej energii do iluzorycznych myśli, uczuć, słów i czynów! Ponieważ wszystkie te dusze mają bardzo duże i bogate doświadczenie walki i przemocy w wystarczająco licznych poprzednich wcieleniach i w tych walkach i przemocy większość dusz działała z prawą motywacją, jako obrońcy wszystkiego, co im drogie i bliskie.

Jeśli zrobicie, co należy, abyście byli dobrze chronieni przez nas, unikniecie strasznych rzeczy, a karmiczne oczyszczające procesy będą toczyły się gdzieś z dala od was, gdzie jest komu się oczyszczać!

Dokonując Boskich wyborów i działając zgodnie z Boskimi przykazaniami i prawami, podnosicie swoje wibracje i wznosicie się w górę po spirali rozwoju ewolucyjnego. I odwrotne jest słuszne.

Więc wam należy nauczyć się dokonywania Boskich wyborów, bez oglądania się na wybory innych i na sytuację, w której znaleźliście się.

Właśnie to poświęcenie teraz przechodzą wasze dusze. A kiedy z powodzeniem przejdziecie to poświęcenie, możecie służyć Bogu i Żywemu Życiu!

JAM JEST Alfa, z całą swoją Ojcowską Miłością do każdego z was, w kim płonie płomień Żywego Życia!

Obraz namalowano po odebraniu przesłania Pana Alfy, pod Jego kierownictwem.

* zobacz Przesłanie Pana Surii z 23 marca 2014 r. „Odnośnie waszej pracy 23-go dnia”

© Rosica Aweła

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s