Manuskrypt przetrwania – część 429

09 listopada 2014

Jeszcze raz chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby podziękować wam wszystkim za to, że w dalszym ciągu kontynuujecie obejmowanie tych zawsze ewoluujących i szybko zmieniających się sekwencji zdarzeń, które zostały zainicjowane w ciągu tygodnia od spotkania, które odbyło się niedawno na Krecie. Ponownie, to było naprawdę coś, co zaangażowało dużo, dużo większą liczbę uczestników niż ci zebrani pod jednym dachem i w tej konkretnej lokalizacji geograficznej. Bo to było nie tylko więcej niż przewyższający tłum wszystkich nieziemskich istot, które pojawiły się razem w tym samym miejscu w tym samym czasie, w dodatku, całe mnóstwo dusz wzięło udział w tym, co można określić tylko jako nie tylko globalną, ale także jako prawdziwie kosmiczne działanie. W tym, nie możemy w żaden sposób przecenić znaczenia tego, co miało miejsce w tym czasie jednego tygodnia zainscenizowanych wydarzeń, bo było to rzeczywiście coś, co miało daleko idące konsekwencje nie tylko geograficznie, ale również mądre czasowo.

Widzicie, gdy weszliście w ten okres czasu na tej planecie, weszliście również w to, co możemy opisać jako kieszeń, czy może bańka będzie lepszym słowem, liniowych i nieliniowych sekwencji czasu, wszystkich przychodzących razem po raz pierwszy w taki sposób, więc co było przedsięwzięte w czasie jednej z nich, dotyczy również tych bardziej wolno płynących. Więc to, co miało miejsce w tym tygodniu skoordynowanych wydarzeń nie tylko ma wpływ na życie waszej linii czasowej, ale również udało się dosłownie przeskoczyć nad innymi mniej lub bardziej liniowymi koncepcjami czasu niż ta, której wszyscy doświadczacie obecnie. Wyjaśnijmy. Widzicie, w tym czasie, morze czasu można porównać do jednej spienionej pianki, w której poszczególne pęcherzyki czasu kosmicznego są rzucane razem, pozornie przypadkowo, ale z planem starannie zaaranżowanym za tym wszystkim. A więc, jak wchodziliście z zamiarem wdrożenia do działania tych pozornie małych i niepołączonych kawałków układanki, które jako jednostki przenosicie w tym samym czasie to, co zrobiliście miało daleko idące skutki, takie, które dosłownie przekroczyły tak wiele innych sekwencje dotychczas niepowiązanych linii czasowych. I tak, jak jedna iskra może przeskoczyć z jednego kabla do drugiego, bez ich części mających ze sobą bezpośredni kontakt w ogóle, to, co wprawiliście w ruch w waszej osi czasu wpływa tak wiele innych linii czasowych, jak również, wyzwala istną burzę połączonych wydarzeń które z kolei służyły do zerwania uchwytów, które wasz stary świat miał nie tylko na was, ale także na waszych przodkach, a nawet dzieciach waszych dzieci i ich dzieciach w ciągle rozszerzającym się okręgu sekwencji czasowych.

Więc znowu możemy tylko powiedzieć dziękujemy wam – nie tylko za Wasze chęci do dania kroku naprzód, gdy zostaniecie o to poproszeni, ale również za wytrwałość. Gdyż to nie była jednorazowa rzecz, która zakończyła się w tym tygodniu, który również się zakończył. Nie, to jest otwarta spirala dla wszystkich zamiarów i celów, która będzie się w dalszym ciągu rozwijać i ewoluować tak, jak wasza linia czasowa nadal toczy się i każdego dnia dodajecie kolejną warstwę misternie utkanego kawałka tej spirali, robiąc ją coraz szerszą, tak aby z kolei mogła obejmować coraz większe połacie, nie tylko ludzkości, ale całej Kreacji.

Ponownie, wiemy, że nasze słowa spotkają się z wahaniem, a może nawet z niedowierzaniem, ale pozwólcie nam tylko przypomnieć o tym prostym fakcie: wszystko, co robicie teraz jest połączone ze wszystkim innym, co było wstrząśnięte i wprawione w ruch, gdy dalej ustawiliście siebie jako wolni. A gdy w końcu udało się wam otworzyć te dotąd zamknięte drzwi, które stały między wami a Nowym, stworzyliście tak ogromny przypływ energetycznych dostrojeń, co można porównać tylko do najbardziej skomplikowanego tego, co opisujecie jako „efekt domina”, ale w tym, więcej kostek zostało wprawione w ruch, niż każdym rekordowym przypadku, którego mogliście być świadkami na swoich ekranach telewizyjnych lub gdziekolwiek indziej. Gdyż to, co było wcześniej niezwiązane stało się połączone w bardzo nowy sposób, a dla niektórych z was, wyniki tego wszystkiego stały się już się bardziej niż oczywiste. Bo teraz jesteście naprawdę wielowymiarowymi i wielopłaszczyznowymi istotami, zdolnymi do poruszania się z prędkością, która znacznie przewyższa prędkość światła i zdolnymi do czynów, które wydawały się wam być bardziej niż niemożliwe tylko kilka krótkich tygodni temu. Bo gdy postanowiliście przekroczyć tą przepaść, która oddzielała was od nowych początków, za którymi tęskniliście tak bardzo, nie tylko w tym życiu, również zapaliliście tak wiele warstw pod spodem, które są zawarte w obrębie waszej własnej Merkaby światła, więc każde z was stało się jak prawdziwa trupa czasowych akrobatów, wszystkie zawarte w tej jednej bańce istnienia, który przenosi wasz energetyczny podpis.

Wiemy, że będzie to więcej niż nieco oszałamiające dla większości z was, ale pozwólcie nam po prostu powiedzieć, że gdy staliście się JEDNYM przez wkroczenie w Nowe, również podzieliście się na mnóstwo części, które indywidualnie będą nadal wykonywały pracę, która została wprawiona w ruch przez to pojedyncze TAK, jakie daliście nie tylko sobie, ale Całej Kreacji. Widzicie, jesteście w istocie czymś więcej niż tylko prekursorami, możecie być również porównani do sił specjalnych, istot zdolnych do wykonywania szerokiego zakresu zadań, które przekraczają każde i wszystkie granice możliwości, a w przeciwieństwie do reszty stworzenia, możecie to robić, podczas gdy obecnie mieścicie się w granicach tego pozornie wątłego ciała ludzkiego. Nie tylko to, wasza zdolność do dzielenia się na niezliczoną ilość różnych elementów, w mgnieniu oka można wyjaśnić tylko przez zanurkowanie w dziedzinę fraktali, i tak, mamy to na myśli w bardzo dosłowny sposób. A więc, myślimy, że wiele z was już zaczyna rozumieć, w jakim kierunku staramy się kierować waszą uwagę. Bo nawet jeśli wielu z was nadal będzie zmagało się, jedynie starając się przyjąć amplitudę, jaka miała miejsce energetycznie w ciągu ostatnich dwóch tygodni wiemy, że są niektórzy z was, którzy już zaczęli dosłownie wykorzystywać to nigdy nie kończące się źródło numerycznych informacji, do którego uzyskaliście dostęp i które mieści się właśnie w obrębie waszego własnego pola energetycznego. Więc, te drzwi do Nowego zostały otwarte i daliście sobie uprawnienia dostępu do niego, także daliście sobie pozwolenie na dostęp do całości swojej istoty. A gdy to zrobiliście, ona zaczęła się nie tylko rozwijać, ale namnażać się w taki sposób, że możecie to porównać z sekwencją fraktalnego wzoru. W innych słowach, wasze pole oddziaływania i wasze pole komunikacji wewnętrznej zaczęło ożywać w taki sposób, że rzeczywiście nadal rozwija się we wszystkich wymiarach, a zanim się zgubicie pod tym żaglem pozornie falującej nieprzeniknionej informacji, którym dzielimy się z wami teraz, wiedzcie, że jesteście więcej niż w stanie mieć nie tylko dostęp, ale także w kontroli tego ogromnego źródła informacji. Gdyż wy jesteście „starymi rękami” w tym, pamiętajcie, że zostaliście wybrani do tego szczególnego zadania, ponieważ jesteście prawdziwymi ekspertami w tej kombinacji liniowych i sekwencyjnych obliczeń, co z kolei daje początek płynnemu ruchowi energii, takich, które są zdolne do penetracji każdej bariery czasu, jaka kiedykolwiek istniała.

Ponownie, mówimy w zawiłych kategoriach, ale znaczenie tego, czym dzielimy się z Wami jest po prostu takie: macie dostęp do swojej „mainframe” (CPU – centralny procesor), aby użyć słowa, które być może pomoże wyjaśnić pole siłowe, o którym mówimy, a przez dostęp do niego , będziecie mogli ponownie obliczyć bazowe algorytmy, które kontrolują linie czasowe w danym obszarze w taki sposób, że będziecie dosłownie zdolni znaleźć, jak zresetować je wszystkie w taki sposób, aby przeszłość, teraźniejszość i przyszłość stałą się jedną płynną kulą połączonych informacji. A kiedy ten system jest ustawiony, to nie macie już do czynienia z niczym ze starego oprogramowania, które nadal zatyka te niektóre z tych przestrzeni międzygwiezdnych, które zamieszkujecie. Innymi słowy, jesteście nie tylko Mistrzami Miłości, jesteście również Mistrzami Czasu, w sposób, który trudno będzie pojąć w tej jedno wymiarowej warstwie waszej istoty, ale to zacznie przenikać do innych i bardziej zaawansowanych warstw waszej świadomości w coraz szybszym tempie. A kiedy to zacznie przenikać wasza istote coraz bardziej, nawet te ludzkie części was, zaczną naprawdę brać to pod uwagę. Ponownie, lubimy bawić się słowami, nie dla zamieszania, ale po prostu, aby umożliwić głębszym częściom waszej świadomości, aby zaczęły wpadać na miejsce tak, że one z kolei będą mogły zacząć koncentrować się na zadaniach w przyszłości. Bo rzeczywiście jest ich wiele i są one w samej swej naturze tak skomplikowane, że macie niewielką lub żadnej zdolności, aby naprawdę zrozumieć je na swoim obecnym poziomie możliwości. Ale jak już mówiliśmy, ruch, który został zainicjowany tylko chwilę temu, będzie wzrastać nie tylko w prędkości, ale także w skali, a więc to, co było niezrozumiałe tylko krótki czas temu zacznie być nie tylko zrozumiałe, ale również wykonalne w każdym tego słowa znaczeniu.

Bo Wy doszliście do etapu, na którym to, co robicie dosłownie pomaże zmienić nie tylko wasz świat, ale o wiele więcej tej rozległej tkaniny, którą stanowi połączona Cała Kreacja i w tym sensie rzeczywiście jesteś Mistrzami wszechświata. I zanim zaczniecie myśleć, że te słowa mają w sobie jakieś raczej złowieszcze echo z przeszłości, pozwólcie nam przypomnieć wam, że gdy mówimy, Mistrzowie, to nawiązuje do faktu, że jesteście w sercach, niczym światło, a poprzez swoje liczne pobyty tu, na planecie Ziemi, w końcu weszliście w swoje prawdziwe role Mistrzów Miłości i dzięki tej zdolności, teraz możecie rozpocząć tę ostatnią i najbardziej imponującą część waszego zadania: odtworzenie struktury wszechświata poprzez wasze chęci, aby pozwolić żeby to nowo nabyte doświadczenie Miłości przenikało Wszystko, z czym wchodzicie w kontakt, a przez to, ustawiało wibracje, które przyniosą wszystko inne w dostrojeniu.

To może brzmieć jak zbyt duże zadanie, dla każdego aby je wypełnić, a co dopiero grupy ludzi, niedawno przybywających do ich własnej przestrzeni stworzonych przez siebie harmonicznych, ale jest to nie mniej niż tym, na co macie zamiar się zaokrętować, i nie ma nikogo w Całym Stworzeniu, kto miałby w ogóle jakieś wątpliwości co do waszych umiejętności, aby odnieść w tym sukces. Bo w tym, nic nie zostało pozostawione przypadkowi, więc będziemy po prostu przypominać o tym: co ma przyjść, już nadchodzi, ale aby się naprawdę stać, potrzebujecie podjąć wszelkie niezbędne kroki, które zostały ustanowione dla tego, aby weszło w życie. I do tego, nie mogliśmy wybrać nikogo lepszego niż ta wspaniała grupa dusz, które spotykają się na tej małej kuli światła, którą nazywacie Ziemią, ale reszta z nas po prostu nazywa to Generacją 2.0.

 

źródło: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

10 comments on “Manuskrypt przetrwania – część 429

 1. Jedyna Droga do opuszczenia Matrixa i osiągnięcia: Szczęścia, Miłości, Wolności.

  Dlaczego warto jest wsłuchać się w swoją Intuicję, Głos wewnętrzny, Serce i podążać za nim i tym samym ufać tylko sobie samemu.:

  – Mamy pewność że dotrzemy do Boga.
  – Mamy pewność że osiągniemy bezgraniczne Szczęście
  – Mamy pewność ze nie zwiedzie nas nikt ani nic z obranej przez nas Drogi.
  – Mamy pewność ze odnajdziemy odpowiedzi na wszystkie pytania i tym samym staniemy się Wolni.
  – Mamy pewność ze gdziekolwiek się pojawimy, będzie nam towarzyszyło uczucie spokoju i radości.
  – Mamy pewność ze opuścimy Świat Iluzji i narodzimy się na nowo, w Nowym Świecie.
  – Mamy pewność ze wszelkie techniki które stosowaliśmy, nawet jeśli nie zadziałają, to i tak nic nie szkodzi, gdyż My już jesteśmy w Domu 🙂
  – Mamy pewność ponieważ jesteśmy pewni Siebie.

  Co zrobić aby usłyszeć ten głos, uczucie, ze oto jesteśmy teraz prowadzeni ?

  – Trzeba poprosić oto Boga, Stwórcę w modlitwie wewnętrznej, najmocniej jak to potrafimy.

  Co trzeba jednak zrobić aby odważyć się na taki wybór ?

  – Trzeba bezkompromisowo być gotowym na pozostawienie całego swojego dotychczasowego życia.
  – Trzeba wyrazić zgodę na chęć doświadczenia samego siebie w tym życiu, tej rzeczywistości.
  – Trzeba wyciszyć Umysł, by głos naszego Serca, Intuicji był wyraźnie słyszany, co oznacza: ‘zamykamy oczy’ na to co inni będą o nas mówić, co pomyśli rodzina, znajomi, czy się będą śmiać, czy będą mnie akceptować, czy tez nie.
  – Trzeba schować wszelka dumę i wyobrażenia o sobie do ‘kieszeni’.
  – Trzeba być wytrwałym do końca, bez końca, Teraz.

  • @Q ,,,, świetnie ,,,,, tylko to Twoje Memorandum ,,, powstało i jest publikowane
   w Matrixie właśnie ,,,, skąd masz pewność że to jest panaceum ,,,, a nie tylko
   słowa które on Sam ,,, wykreował jako taki ,,, Dowód na Jego wręcz nie Istnienie ,,, albo wyjście z Niego ,,,,, Wprost na Ścianę 😦 ,,,,, coś jak taki Bonus dla Wybrednych i Szukających w Nim ,,, 😉 🙂

   • Ponieważ tego Doświadczam.

    Ja Jestem Drogą, Prawdą i Życiem,
    Ja Jestem Miłośćią, Ja Jestem Światłem

    Ja Jestem to Ja Jestem

 2. @Q. ,,,, „Ponieważ tego Doświadczam. ” 🙂 ,,,,, Właśnie! 🙂 ,,,, sam Matrix Siebie
  też Doświadcza ,,,,, więc nigdy tego nie zablokuje ,,,, to nie żonglerka słowem ,,,
  zwana filozofią ,,,, nawet nie Nawiedzona Postawa , posługująca się pewną
  filozofią ,,,, Ale ,,”Osobiste Doświadczenie”,,, jest ścieżką wyprowadzającą z matrixa
  🙂 ,,,,, nawet jego Samego ,,, z jego Matrixowatości 🙂 😀

   • @Q ,,,, widzisz kiedy wreszcie uwolnisz się od tych pojęć Światło ,Ciemność ,,,, Prawda ,,, Fałsz ,,, Bóg ,,, Jam Jest ,,, Źródło itd. ,,,, i Miłość jako przymiotnik lub określenie bliższe lub dalsze do tego wyżej wymienionego słownego galimatiasu 😉
    ,,,, to jak mawiał mój kolega (z dawnych lat) ,,,,” może wreszcie na koniec zatrybisz
    ,,, ze żyjemy tak na prawdę w świecie Słowa „,,,, a nie w realnym 🙂

    nie napiszę Ci nawet ,,,, „W Prawdzie” ,,,, bo to też tutaj tylko Słowo jest 🙂

 3. kurwa patrz zyjemy w swiecie stworzonym przez boga z bog jest najwyzsza nam jednostka poniewaz nie naucza jezusa tego co jezst jego wlasnym doswiadczeniem
  na wczesnym etapie rozwoju ksztaltuje sie to jak strtujemy w grze. dopoki bog sie tego nie dowie lub my go nie spotkamy kto jest jego ojcem to mamy mlrd lat przepasci wiedzy na temat wszsystkiego w czym zyjemy i czym jestesmy
  ale cyz mozna stworzyc cos lepszego od siebie
  mysle ze to bylo swietym graalem wszystkich sredniowiecznych i pewnie uwczesnych artystow i poszukiwaczuy prawdy

  • @ma(A)ciek 🙂 ,,,, wszystko fajnie ,,,, tylko gdybyś jeszcze używał polskiego
   layot’u klawiatury ,,,, kurwa było by na prawdę bardzo fajnie 🙂 😀

   Ps. ja mam hardwarowo niemiecki ,,, ale jak widać Staram się 😉 🙂 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s