Oficjalna medycyna i jej diagnozy oraz ich interpretacje w świetle aktualnych zmian na Ziemi

Miało być o czym innym, ale mam wrażenie, że pewien temat wart jest szybkiego poruszenia w aktualnościach. A mianowicie chodzi o ‚oficjalną medycynę’ i jej diagnozy oraz ich interpretację w świetle aktualnych zmian na Ziemi.

Kody nowej geometrii, jakie otrzymaliśmy w ciągu miesiąca, od równonocy do 22.10, zapewniają wszystkim tym, którzy pozostaną na Nowej Gai, idealnie zdrowe, sprawne i szczęśliwe ciała, a stanie się to szybciej niż wiele osób ośmiela się przypuścić;) Kody, jakie zeszły 24.10, o czym pisałam mniej więcej w tamtym czasie, to już zaawansowane ‚sprawności harcerskie’, związane np. z fizyczną nieśmiertelnością czy też zamianą ciała w światło i z powrotem (w buddyzmie nosi to nazwę ‚tęczowego ciała’). Zgodnie z rozpowszechnionymi na Zachodzie przekonaniami mamy więc już wszyscy w sobie całkiem niezwykłe programy, sprzyjające robieniu ‚cudów’, i nie dzieje się tak przypadkiem…^_^ teraz istotne dla naszego globalnego procesu jest nie tylko ‚promieniowanie swoją prawdą’ i nową energią, i nie tylko dostarczanie chętnym informacji o przemianach i nowym świecie, ALE I zademonstrowanie tego i owego…przez wszystkich, którzy są już na to chętni i gotowi;) 😀 Tak zwany ‚cud’ jest bardzo silnym anihilatorem starych programów typu ‚to niemożliwe żeby…’ Dla większości ludzi wystarczy jeden większego kalibru dowód na rzecz czegoś uznawanego w naszej kulturze za niemożliwe, aby wiele sztywnych, wyuczonych koncepcji i przekonań rozsypało się w pył:D ‚Ooo, Kowalski może, no to i ja!’;) – i wtedy często się zdarza, że odruchowo wyrażamy również intencję typu ‚to ja też tak chcę!’, a to zazwyczaj wystarcza, by uruchomić kody, które w sobie nosimy, choć o tym możemy nie wiedzieć, i magia nowej świętej geometrii rozkwita na naszych – i nie tylko naszych – oczach…:DDD

W ostatnich latach zmiany energetyczne,  związane z wielką przemianą Gai, często wpływały w wyraźny czy wręcz dotkliwy sposób na nasze fizyczne funkcjonowanie. Dziwnych objawów było na pęczki, i niektórzy latali od lekarza do lekarza próbując ustalić ‚co mi jest?’:P Nawet lekarze ze Wschodu, gdzie na fizjologii człowieka znano się o niebo lepiej niż u nas, mieli ostatnio kłopoty ze zdiagnozowaniem wielu ‚przypadków’, gdyż po prostu otrzymaliśmy w ciągu paru ostatnich lat zupełnie nową energetykę, i w żadnej książce nie jest ona jeszcze opisana…:) Zachodni lekarze, których nauczono, że człowiek jest czymś w rodzaju ożywionego kawałka mięsa, nie mieli do tej pory wielu możliwości, by dowiedzieć się o złożoności i subtelności już choćby ludzkiego ciała, a teraz ich zakres wiedzy na ten temat jest tak wąski, że absolutnie nie będąc w stanie zrozumieć, co się w nas dzieje, co i rusz obdarowują swych bliźnich całkiem nieciekawymi diagnozami…ostatnio coraz częściej o tym słyszę, dlatego uznałam, że warto o tym jak najszybciej napisać:) Moja znajoma śmieje się, że gdyby przez te ostatnie lata chodziła do lekarza z tymi wszystkimi ‚wzniesieniowymi objawami’, pochowali by ją już co najmniej parę razy:PP bywa i odwrotnie (co jest w efekcie o wiele zdrowsze;) – inna znajoma przez parę miesięcy przechodziła wyraźny proces głębokiej przemiany energetycznej, miała dziwne zaburzenia i dostawała proszki, od których robiło jej się jeszcze gorzej, a w końcu gdy zemdlała i zabrano ją na serię badań, usłyszała ‚zgodnie z wynikami tych badań jest pani tak zdrowa, że mogłaby pani iść kopać ziemniaki’:PP No nie poszła;) ale ‚samo’ jej się poprawiło, gdy ten proces dobiegł końca i funkcjonowanie jej ciała się unormowało:)

Naprawdę szkoda mi lekarzy, bo wielu z nich jest szczerze oddanych ludziom i swemu zawodowi, ale w obecnych warunkach ich malejący z każdym dniem zasób wiedzy o ludzkim ciele i jego funkcjonowaniu staje się większym zagrożeniem dla zdrowia ich pacjentów niż dotychczas bywało;) Oczywiście wszystko to jest kwestią przekonań i wiary w rozpowszechniony w naszej kulturze paradygmat naukowy, i to się już niedługo zmieni, ale póki co warto trzymać rękę na pulsie i chronić siebie oraz innych przed skutkami tego rodzaju informacji.

Teraz wchodzimy w okres, gdy potrzebujemy ‚dowodów’ i wręcz ‚cudów’ na rzecz rzeczywistości Nowej Gai i naszych autentycznych możliwości, zwłaszcza po to, aby uchronić od niepotrzebnej śmierci wiele osób, które na tej Nowej Gai pozostaną, ale ich przekonania rzucają ich na pastwę fałszywych diagnoz lekarskich, albo ich stan zdrowia sprawia, że wyrażają oni, zapewne często, intencje typu ‚a już mam tego dość’, i wtedy nieświadomie ‚ustawiają się w kolejce’ do następnego wcielenia tutaj, co w większości przypadków już wcale nie jest potrzebne! Znakomita większość ludzi, którzy tu pozostaną, mogą uczynić to w swoich obecnych ciałach, które teraz mogą się łatwo i w krótkim czasie całkowicie zregenerować i odmłodzić. Niewiele jest na Gai ludzkich ciał, których ‚nie opłaca się’ doprowadzić do doskonałej formy za sprawą nowych kodów i odpowiedniej intencji. Oczywiście może się zdarzyć, że komuś po prostu znudziło się dotychczasowe otoczenie i chce je zmienić już natychmiast, więc ‚wyprowadza się’ najpierw na drugą stronę, a potem robi comeback w inną okolicę i inne towarzystwo…;) 😛 Ale takich ludzi nie ma aż tak wielu, zresztą niedługo przeprowadzki i częste podróże w inne rejony świata będą stanowiły naszą codzienność, zwłaszcza gdy uruchomimy parę dodatkowych opcji typu bilokacja czy teleportacja;):D Większość ludzi, żyjących obecnie na Gai, zostanie również i na Nowej Gai, a w ciągu następnego roku, gdy wszystko zacznie wyglądać różowiej, jeszcze więcej osób rozważy na nowo tę decyzję, i naprawdę nie ma powodu, byśmy się rozstawali z tymi, których kochamy i którzy nas kochają, tylko dlatego, że ich błędne przekonania mogą doprowadzić ich obecne ciała do stanu, w którym nie będą mogły funkcjonować… Dlatego DOWODY są teraz takie ważne – dowody że ‚to działa’, że ta wielka przemiana naprawdę zachodzi, i że możemy już razem wejść w zupełnie inny model istnienia, powrócić do rajskiego ogrodu i cieszyć się tym, na co tak długo wspólnie pracowaliśmy…:)))))))))))))))))))))))))))))) …i dlatego warto sobie wszelkie możliwe kody czym prędzej uruchomić i już się cieszyć na myśl o licznych radosnych niespodziankach, jakie będziemy mogli zaniedługo sprawiać sobie i innym…;) :D:D:D

 
źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/2014/11/miao-byc-o-czym-innym-ale-mam-wrazenie.html?spref=bl

 

Reklamy

117 comments on “Oficjalna medycyna i jej diagnozy oraz ich interpretacje w świetle aktualnych zmian na Ziemi

 1. Witam!
  Nie wiem,czy tylko ja tak mam,ale w moim odczuciu kodowanie siebie kodami,o których nie mamy pojęcia jest wyskakiwaniem z samolotu bez spadochronu.By zrozumieć,jakim zagrożeniem są te kody,trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie,kim jesteśmy i co tu robimy. Poprzez manipulację i kłamstwa ludzkość jest okradana z ich własnej energii i wmawia się nam,że to z naszej własnej wolnej woli.

  Człowiek jest istotą wielowymiarową,ponoć mamy siedem ciał.Każde z tych ciał ma swoją indywidualną częstotliwość wibracji,jednak wszystkie na siebie wzajemnie oddziałują. Możemy je przyrównać do komputerów. Każde z tych ciał można osobno programować. Tak więc nasza istota zbudowana jest z siedmiu komputerów, którymi kieruje główny super biokomputer, nazywany umysłem nieświadomym lub podświadomością. Umysł nieświadomy otrzymuje najwięcej programów w wieku dziecięcym i te programy działają całe życie.Ludzkość programowana jest więc od dziecka,by ściągać z niej boską energię. By to osiągnąć, hamuje się rozwój ludzkości,by nie dowiedzieli się,kim są.
  Ciało fizyczne programowane jest od narodzin szczepionkami,które wpływają hamująco na rozwój umysłu i osłabienie ciała fizycznego. Ciało mentalne i emocjonalne programowane jest przez już zmanipulowanych rodziców,szkołę,otoczenie,religię i przekazy tak zwanych mistrzów. Umysł nieświadomy przyjmuje najwięcej programów w wieku dziecięcym i te programy działają całe życie.
  Jeśli mamy komputer,który zaczyna szwankować,to nie ładujemy mu nowych kodów,nowych programów,bo w ten sposób sprzęt będzie pracował jeszcze gorzej. By go uzdrowić robimy format,czyli czyszczenie wszelkiego oprogramowania i wirusów. Nasza najwyższa istota,nasz Duch jest doskonały. Nie potrzebuje żadnych kodów i żadnych programów naprawczych. Jedyne,co jest nam potrzebne,to oczyścić wszystkie śmieci,wszystkie kody,wszystkie programy i nakładki. Wówczas nasza istota będzie żyła w harmonii niczym nie hamowana. Jezus i Budda przebywali długi czas w odosobnieniu,by poprzez oczyszczenie umysłu i ciała dojrzeć oświecenie. Czy ktoś im podawał kody,obrazki,przekazy?
  Poziom astralny jest jeszcze bardziej zmanipulowany,niż nasz świat fizyczny. To z poziomu astralnego archonci manipulują światem fizycznym. Panują tam całkowicie. Wszyscy mistrzowie,anioły są ich sługami. Trzeba mieć świadomość,że jesteśmy w niewoli,jak stado owiec,że żyjemy w świecie dualnym,gdzie oba bieguny są zdominowane przez jedną stronę,która uzurpuje sobie prawo,że wie lepiej,bo przecież owce nie wiedzą,co dla nich dobre,a są tylko po to by je doić i strzyc. W przekazie pozostawionym w piktogramie w zbożu widniał napis „strzeżcie się fałszywych doradców”
  W świecie astralnym wmówiono nam,że karma i reinkarnacja są prawem wszechświata. We Wszechświecie istnieje prawo przyczyny i skutku. Nie ma w nim mowy,że musisz coś odpracowywać. Przekręcono to prawo i wmówiono nam jego inną wersję. Archonci są mistrzami w przekręcaniu faktów, a co za tym idzie,zmieniają prawdziwe światło w cień. Ciągle się nam wmawia umowy przed inkarnacyjne,to kolejny przekręt by nas zniewolić.
  Nie ma nic złego w przekazach mistrzów,jeśli chcemy żyć w ich świecie,być ich sługami. Jeśli jednak chcemy być wolnymi istotami,to darujmy sobie ich kody i przekazy,które te kody niosą. Zaprezentuję tutaj kilka przykładów manipulacji,które te przekazy niosą. Nie czytałem wszystkiego,ale to,co się ujawnia wystarczy,by wyrzucić je wszystkie do kosza.
  Na blogu Jezusa jest bardzo dużo dobrej obszernej wiedzy,jednak temat, co dzieje się z nami po śmierci jest przedstawiony w dość okrojony sposób. Jezus przedstawia tylko jedną możliwość,czyli spotkanie z mistrzami,aniołami,przewodnikami,rodziną…i powrót na ziemię. W przekazach Hathorów są trzy możliwości,co możemy zrobić po śmierci,a wersja Jezusa jest zdaniem Hathorów najmniej atrakcyjną. Mamy więc do czynienia z zatajeniem faktów. W polskim prawie takie zatajenie nazywane jest przestępstwem. Hathorowie w przekazie,który nie został przetłumaczony na język polski ujawniają,że pochodzą z innego Wszechświata,że dostali się tutaj przez Syriusza i że do tego wszechświata zostali zaproszeni przez Sanat Kumara. Gdy popatrzymy,co ma nam do przekazania Sanat Kumara,to ukazują się same perełki,może cytat z jego przekazu z 21.06.2012 roku
  „Nadzwyczajna kosmiczna możliwość została przejawiona po decyzji na dzisiejszym posiedzeniu Rady Karmicznej i następującym po nim zatwierdzeniu na Wielkim Centralnym Słońcu – gwieździe Syriusz. Dosłownie jeszcze wczoraj Rada Karmiczna i Rada Wyższa tego Wszechświata miały wątpliwości: czy udostępnić czy nie nową możliwość? Czy przedłużyć daną łaskę czy nie? I oto dziś podjęto decyzję! Należy powiedzieć, że na kosmicznej wadze wyważano dosłownie każde posunięcie waszych dusz, nie tylko zaś postępki i działania w tych złożonych poprzednich miesiącach.
  Musieliśmy stwierdzić kolosalny sprzeciw ze strony przeciwległych sił. Musimy docenić te wysiłki, które podejmowały nieliczne dusze. Szale wagi zostały wyrównane. Potrzeba było całkiem niewiele, aby Boska możliwość się przedłużyła. Zaproponowałem pomoc. I dzięki mojemu momentum osiągnięć, które włożyłem do kosmicznego banku, ja oraz inni Nauczyciele otrzymali możliwość znów przychodzić i udzielać Przesłań ludzkości Ziemi.
  Na tę możliwość ludzkość nie zasłużyła. Teraz jest udzielana wam jako zaliczka. Więc powinniście stale pamiętać o tym.
  Gdy bierzecie w banku kredyt, ryzykujecie, że możecie nie zwrócić pieniędzy. Wystąpiłem waszym poręczycielem, że zdołacie wywiązać się ze swoich zobowiązań, które podejmowaliście przed wcieleniem.

  Pierwszy raz słyszę,by Syriusz był wielkim centralnym słońcem.Rada karmiczna jest taką sama radą jak u nas grupa Bilderberg lub Iluminaci. Mowa jest również o tym,że ludzkość nie zasłużyła,że dostajemy kredyt,który trzeba będzie kiedyś spłacić. Jeśli kogoś ma mało polecam zapoznać się z wszystkimi przekazami Sanat Kumara, to bardzo wyraźna manipulacja.

  W artykule „Hologram oszustwa” jest mowa o grupie Ving Makers. W pierwszym momencie byłem zafascynowany,jednak po wnikliwej analizie doszedłem do wniosku,że to bardzo sprytnie przeprowadzona manipulacja. Udostępnia się masę kodów,co chwila wspomina się o nowych kodach, o zgodzie na przyjmowanie nowych kodów do naszej podświadomości. Wystarczy popatrzeć na obrazy.Na wielu powtarzają się symbole krzyża i oka kontroli. Czy chcemy się tym kodować?
  Szczytem absurdu jest próba wmówienia nam,że informacje wypłynęły z najtajniejszego centrum,które powołano do kontroli ludzkości. Jeśli mamy pojęcie,w jaki sposób trafiają poszczególni członkowie do takiej organizacji,to mamy już pewność,że wszystko zostało zaplanowane z dużym rozmachem za pieniądze,które tylko te organizacje mają. Śmiech mnie ogarnął,gdy przeczytałem,że największym wydarzeniem w historii ludzkości będzie naukowe udowodnienie istnienia duszy w 2070. Ja już dzisiaj wiem,że mam duszę,nie potrzeba mi naukowego udowodnienia. Jeśli wszyscy ludzie będą to wiedzieć,to po co im naukowe dowody,to nic nie zmienia. To tak,jakby udowadniać naukowo,że mamy zdolność wnikliwego myślenia.
  Dziękuję i pozdrawiam,Miłosz

   • Ja też nie pisałem,że Wika mówi o kodach Hathorów. Ja chcę zwrócić uwagę ogólnie na wszelakie kody.Nie są nam potrzebne żadne kody,jeśli już,to odkodowanie.
    Nie możemy w pełni połączyć się z wyższym aspektem swojej jaźni,gdy mamy nałożone jakiekolwiek kody. Tylko codzienne oczyszczanie z wszelkich kodów zniewolenia może nam to połączenie ułatwić.
    Kody mogą nawet w pierwszej chwili działać pozytywnie podobnie jak spowiedź u katolików i podobnie jak placebo,a niektórzy liderzy mogą otrzymać dodatkową moc,by łatwiej panować nad owieczkami,osobiście znam taki przypadek.
    Niestety później trzeba będzie oddać wszystko z procentami.
    Godząc się na przyjmowanie kodów, zgadzamy się na podłączenie energetycznego pasożyta,prawdopodobnie w taki sposób mieliśmy zmanipulowaną umowę przed urodzeniową. Małgorzata Wołukanis twierdzi,że wszyscy mamy od urodzenia podłączone energetyczne pasożyty

    Przypuśćmy,ze mamy nowy komputer,lecz po drodze ze sklepu przechwycił go na jeden dzień listonosz,który jest hakerem.Czy po jego modyfikacjach komputer będzie lepiej pracował,niż zaprojektowała go fabryka? Raczej obstawiałbym,że albo wprowadzi wirusa hamującego pracę albo będzie zdalnie ściągał wszystkie dane z naszego komputera. Niestety jest tak,jak pisałem w pierwszym poście,nie jesteśmy w gościnie u dobrych kosmitów,archonci uważają,że to ich planeta,musimy zdawać sobie sprawę,że doją nas z każdej strony i na każdym poziomie,a poziomy,których nie widzimy są szczególnie narażone na manipulacje. Są mistrzami przekrętów, robią wszystko,byśmy sami godzili się na swoje zniewolenie,a aplikując sobie kody na własne życzenie,tak właśnie się dzieje. W ten sposób są kosmicznie usprawiedliwieni. Wolna wola zostaje zachowana.
    W przekazach często zwracają się mówiąc o nas „Mistrzowie”-to prawda,ale stajemy się mistrzami w momencie,gdy nie potrzebujemy żadnych porad,przekazów,kodów,a całą wiedzę,energię i radość życia czerpiemy z własnego wnętrza.
    Dopóki dajemy sobą manipulować,dopóki wierzymy w obiecanki-cacanki,że kosmici za nas coś robią,że aresztowania trwają,że niebawem nastąpi ujawnienie,dopóty jesteśmy jak te owieczki.
    Człowiek może żyć na dwa sposoby,czerpiąc energię z zewnątrz lub z wewnątrz.
    Zewnętrzny sposób wszyscy znamy,natomiast przy zasilaniu wewnętrznym mamy tak wysokie wibracje,że dla archontów stajemy się niewidoczni.
    Wewnętrzny sposób jest możliwy po wielopoziomowym oczyszczeniu, rozpoczyna się od przełączenia zasilania w jednej sekundzie i nie ma w nim miejsca na żadne kody.
    Kody zawsze są narzędziami zniewolenia i oszustwa i nie pozwalają się nam przełączyć. To dlatego jesteśmy bombardowani z każdej strony różnymi sensacjami zewnętrznymi. Cała tajemnica oświecenia jest wewnątrz nas,w skupieniu,w ciszy,w sercu,nie ma nic na zewnątrz.
    Całkiem niedawno napisało mi się jedno mądre zdanie,które tu powtórzę.
    Gdyby istniały jakiekolwiek zewnętrzne nauki,po których przestalibyśmy poszukiwać odpowiedzi na pytanie „Kim Jestem”,to nigdy nie trafilibyśmy do swego wnętrza,gdzie ta odpowiedź na nas czeka, na każdego z nas… 🙂

   • @ Miłosz 🙂
    „Gdyby istniały jakiekolwiek zewnętrzne nauki, po których przestalibyśmy poszukiwać odpowiedzi na pytanie „Kim Jestem”,to nigdy nie trafilibyśmy do swego wnętrza, gdzie ta odpowiedź na nas czeka, na każdego z nas…”
    BINGO!!!!! 🙂

    Każdy ma W SOBIE: ‘Boga’, ‘archonta’, ‘anioła’….. bardziej lub mniej ‘upadłego’….., ‘na wysokościach’ lub ‘w piekle’….. co tylko się komu zamarzy…. 😛 😀
    Mówisz i Masz 😀 🙂 ❤
    Już nie ma na kogo, ani zwalić winy, ani żebrać o przebaczenie….. i To Jest Piękne…. 🙂 ❤

  • Miloszu, to ciekawe co piszesz ale powiedz mi 🙂

   1. SKAD wiesz, ze reinkarnacja jest wytworem manipulacji?

   2. SKAD wiesz, ze anioly sa slugami archontow?

   • Daniel, To jest zapewne prawda autora tego artykulu 😉 Pytanie tylko, czy jest to prawda uniwersalna ?

    Ilekroc wchodze na jakis duchowy portal, widze, ze coraz wiecej na nich prorokow. . Kazdy moze pisac, co chce oczywiscie, ale jesli podaje sie cos za prawde ogolna, to dobrze byloby podac zrodlo takich informacji 😉

    Z calym szacunkiem dla autora, czekam jednak na ten niezbedny dodatek 🙂

    Co sie tyczy, ucieszyloby mnie to, gdyby owe infornacje byly prawda.

   • @ błekitna ,,,,, no i co dostałaś odpowiedzi na swoje pytania ,,,, a jak myślisz
    że system pieniądza jako długu jest wymysłem jakichś wrogich ludziom transcendentych istot ? ,,,,, nie,,,, ten system rozwiną się razem z ludźmi i został
    przez ludzi zaakkceptowany ,,,,,, system karmy jest systemem długu ,,,, tak jak
    dzisiejszy system monetarny ,,,,, można powiedzieć ,,, oba są tym samym ,,,,
    PS.
    dobra 🙂 miałem iść spać ale Przepraszam ,,, że zwróciłem na Ciebie uwagę ,,, 🙂 jeszcze raz Przepraszam 😀

 2. @Miłosz
  Piszesz tak:
  „Jeśli mamy komputer, który zaczyna szwankować, to nie ładujemy mu nowych kodów,nowych programów,bo w ten sposób sprzęt będzie pracował jeszcze gorzej. By go uzdrowić robimy format,czyli czyszczenie wszelkiego oprogramowania i wirusów.”
  A ‘format’ , to jak myślisz?….. nie jest programem??…….. i nie został napisany przy pomocy jakiegoś języka używanego przez programistów??? Przecież nie sformatuje Ci się komputer za sprawą tylko i wyłącznie Twojej Intencji….
  A jeśli nie wgrasz tam nowego systemu operacyjnego i chociażby przeglądarki, to po co Ci ten komputer będzie????
  🙂 ❤

  • Ps. Cały dowcip polega na tym, aby nabyć licencjonowane oprogramowanie i nie łączyć się z zawirusowanymi stronami 😉 ……. i dobrze też jest nabyć Program Antywirusowy 🙂

   • Jeszcze co do ‘Oprogramowania’ 😉 to przez analogię do komputerów, gdy nie mamy wirusów, wtedy te ‘Kody’ opisywane przez Wikę 🙂 ❤ są update’ami i umożliwiają ‘Pracę’ na wyższym levelku…. 1.0, 1.1, 1.2 itd….., a później 2.0, 2.1, 2.2….. itd. w nieskończoność……. 😀 i coraz więcej ‘sprawności’ zdobywamy 😀 ……..i nie ‘repetujemy’ ……… i nie ‘umieramy’………. 😀 ❤

 3. Wczoraj oglądałam na Planete program o ewolucji zwierząt… W Kolumbii Brytyjskiej obserwowano wilki, które przeszły na dietę rybną, a konkretnie na łososie. Potrafiły brodzić w zimnej górskiej wodzie i łapać te wracające na tarło wielkie ryby. Najdziwniejsze było, że zjadały tylko głowy, a resztę zostawiały dla ptaków. Wydedukowano, że to z powodu larw tasiemca, którego nosicielem jest łosoś…. Z tego powodu wiele wilków już zginęło 😦 …. Ciekawi mnie jak te wilki wydedukowały, żeby jeść łososia, ale nie zachorować???? , ….. te larwy w głowie łososia nie występują.
  Na tym samym obszarze żyją też niedźwiedzie grizzly i one głównie żywią się łososiami, bo to jest pożywienie potrzebne do przetrwania zimy. Niedźwiedzie zjadają całe łososie i zarażają się tasiemcem, lecz nie umierają od tego. Po okresie zimowym tasiemce giną, ponieważ nie dostarczane jest im pożywienie.
  Ogólnie moje wrażenie było mieszane …… widok rozrywanych łososi….. widok wyłażących 10-cio metrowych tasiemców z odbytu niedźwiedzia…. I ogólnie widok chudych wilków, które akurat tam się zadomowiły…. 😦
  A przyroda ‚nieożywiona’ jest tam taka piękna…. 🙂
  Czy z tym ‘oprogramowaniem’ coś jest nie teges???? 😉 , czy to świadczy o resetowaniu, formatowaniu, czy czymś takim??? Wśród ludzi też zachodzą zmiany żywieniowe, więc może to wszystko razem jest tym ‚Formatem’ 😀

 4. A ja bym chciala wiedziec, skad autor (ka) tego artykulu czerpie wiedze o tych kodach? Czy moge prosic o podanie zrodla tych informacji? 🙂

  • @błękitna 🙂
   🙂 Skąd czerpie? …… Czuję, że z Samego ŹRÓDEŁKA 🙂 ❤
   Według mnie te ‘Kody’ to nic innego jak nasze Postrzeganie Świata. Sami się ‘kodujemy’ i jesteśmy przez samych siebie ‘zakodowani’…..
   A że niektórzy dzielą się swoimi ‘wrażeniami’ z innymi, to wydaje mi się, że w tym nie ma nic złego…. Każdy z nas może uznać te teksty 😉 jako bzdury lub jako coś podobnego do tego co też jemu się przydarza…. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, ani nie popędza, ani nie ma ‘za złe’, że tak ma, jak ma……..
   Jeśli chodzi o samą nazwę ‘KODY’, to każdy ma swój ‘Translator’ , który tak mu tłumaczy ten wyraz, jak potrafi ………, wszystko zależy od Programu ‘wgranego’ 😉 w konkretne Jestestwo………. SERCE, UMYSŁ i KOMPUTEREK (Ciało) tak odbierają Wszystko Co Nas Otacza, jak umieją….. Każdy z Nas jest Inny i to jest Piękne 🙂 ❤

  • Nareszcie ktoś kwestionuje to co sie pojawia w internecie:)
   dawniej bylo powiedzenie „papier przyjmie wszystko”,dzisiaj „klawiatura przyjmie wszystko”
   nie jestem katolikiem,ale ks. Tischner kiedyś rozróżnił trzy rodzaje prawdy:
   1/ scyro prowda
   2/ tyz prowda
   3/ gówno prowda.
   Kazdy artykuł,którego autor nie popiera go żródłami swoich przemyśleń podpada,wg mnie,pod trzeci punkt

 5. No cóż! Zgadzam się z Miłoszem, że manipulacja sięga od ziemi 3D i obejmuje cały astral. A jeżeli chodzi o kody, to wygląda mi to tak. Każda energia niesie informację, a precyzyjnie rzecz ujmując jest informacją. Kody można więc rozumieć jako energię dopływającą aktualnie do nas z Wielkiego Centralnego Słońca, które nie jest Syriuszem. Jeżeli ktoś chce to może uznać, że kody Hatorów to energia w tym wypadku miłości, którą nam przekazują. Kody można też rozumieć jako symbole, albo formuły do wymawiania niosące również jakieś informacje i wolę ich przyjęcia.Nie warto się sprzeczać, gdyż każdy m awolną wolę i może wybierać, czy chce czyjeś kody przyjąć i stosować czy nie, ale w wypadku energii kosmicznej nie ma wyboru, gdyż ta subtelna energia przepływa przez jego ciało i wywołuje określone skutki

  • @Omstan 🙂
   Miło Cię widzieć też u nas 🙂 ,
   piszesz:
   „manipulacja sięga od ziemi 3D i obejmuje cały astral”
   W astralu poniewiera się 😉 wszystko to, w co wierzymy….. wszystkie nasze ‘jedynie słuszne’ przekonania, mity, interpretacje rzeczywistości, nasi sojusznicy, nasi wrogowie, egregory, nasze pożądania, pomysły, życzenia, odrzucenia, cierpienia, szczęścia….., wszystko to co karmi nasze emocje i zapełnia dni życia w materii 🙂

 6. Im ‘niższy’ jest ten nasz ‘materialny’ świat, tym bardziej siermiężne są nasze oczekiwania i bardziej siermiężny jest astral….
  Wyraz ‘astral’ chyba pochodzi od astra (gwiazda)…… , to by wynikało, że tęsknimy do odległych gwiazd… i im bardziej jesteśmy siermiężni, tym dalej nam do nich…. Nie jesteśmy w stanie stworzyć takiej ‘materialnej’ rakiety, która by nas tam zaniosła….
  „Per aspera ad astra” , czy jakoś tak….. 😉 mówiono w siermiężnym świecie….
  A Teraz się okazuje, że to była siermiężna ‘prawda’ i co najmniej g….. prawda…. 😛
  Im nasze Intencje i Wyobrażenia są Jaśniejsze, tym jest łatwiej i tym bliższe stają się te upragnione Gwiazdy 🙂 ❤

  • @Drogie Dzieci ,,,, może powinienem był od tego zacząć ,,,,, real ,,,, astral ,,,,mental
   to są warstwy Matrixa ,,,,, coraz bardziej Fajnego ,,, ale i tak Matrixa ,,,, przez te warstwy ,,, z niego jeszcze się nie ucieka ,,,,,,,,, 🙂 😀 ❤

 7. Im ‘niższy’ jest ten nasz ‘materialny’ świat, tym bardziej siermiężne są nasze oczekiwania i bardziej siermiężny jest astral….

  Nie dla wszystkich. Astral to wymiar otulający Ziemię, ale nie mający jednorodnej struktury. Istnieje wiele poziomów (hologramów astralu o różnych częstotliwościach. Człowiek po śmierci jeżeli nie wymknie się Archontom to trafia na poziom odpowiadający jego wibracjom, dlatego człowiek spokojny, nie szkodzący innym istotom nie trafia na jego niższe poziomy będące chrześcijańskim piekłem, ale wyżej gdzie życie jest łatwiejsze i bardziej przyjemne, albo na najwyższe poziomy nazywane przez katolików rajem. Astral jest wymiarem z którego wraca się na ziemię w cyklach inkarnacji, aby się z niego wyrwać trzeba wzniść się co najmniej na piąty wymiar bytu, który połączony jest z Wszystkim co Jest. Archonci manipulują ludźmi po śmierci kręcąc nimi w kole reinkarnacji dotąd aż człowiek im się z tej pułapki nie wyrwie. Ponieważ częstotliwość w tym wymiarze jest wyższa, możliwości kreacji w nim też są dużo wyższe, tzn. że niemal natychmiast jesteśmy konfrontowani z naszymi fobiami, wyobrażeniami i lękami. Jest to bardzo ciężkie dla ludzi uwikłanych zwłaszcza w lęki, gdyż np. demony przed którymi uciekają materializują się natychmiast i ich ścigają.
  Im ktoś ma niższe wibracje i im większy zamęt w głowie tym po śmierci ma gorzej. Jest to wymiar przede wszystkim uczuciowy i tam możemy spotkać myślokształty które za życia tworzymy i wzmacniamy swoją energią. Ciężki astral po wpływem promieniowania Światła coraz bardziej się rozrzedza i kiedyś nie będzie już dla nikogo przekleństwem, gdyż stopi się z naszą fizycznością, przyjemną i radosną.

  • @Drogi Omstanie ,,,, nie z astralu ,,,,,, tylko na Przyczynowym zapada decyzja ,,
   i to nie o Twoim ,,,, tylko Duszy powrotu na tzw. Ziemię ,,,,, Dusza może JEJ EGO
   ,,, (nie twoje ) ,,,, reinkarnować nawet w czasach Faraonów ,,,, jeśli tam znajdzie
   coś ciekawego dla siebie czyli JEJ ROZWOJU ,,,, Archonci leżą w obszarze ,,,
   wszelkich Projekcji EGO ,,, ale nie DUSZY ,,,, czyli na nią nie mają żadnego
   wpływu ,,,,, czyli coś takiego co jest symbolem lęków Osobowości ,, która Odchodzi ,,,
   z pozycji Duszy wszystkie Osobowości Odchodzą ,,,,, są tylko Osnową ,,,, Tłumaczem
   Doświadczeń ,,,, ale nie Wiecznym Nośnikiem ich sensu ,,,, liczy się Sens Doświadczenia ,,,,, ale nie wieczność nośnika 🙂 😀 ****************

   • @xylotet ,
    Archonci może i są symbolem lęków, tak samo jak istniejące w realu wojny, zbrodnie, choroby, wreszcie pogrzeby 😦 ……. 😦 i cała gama pomniejszych niewygód…. 😦
    Ale z tym że:
    „liczy się Sens Doświadczenia ,,,,, ale nie wieczność nośnika”

    nie zgadzam się, ponieważ jeśli już COŚ powstało w Świadomości Źródła 🙂 , to to COŚ nie znika, lecz Rozwija się 🙂 i jak się teraz modnie mówi: WZNOSI się 🙂 😀 :********** 🙂

   • @Dorota ,,,,, dla większości ,,,, to Ego i Ciało z nim związane jest tym Nośnikiem
    ,,,, Wieczność jednego albo drugiego była by dla nich Największym Przekleństwem
    ,,, to zostało załatwione i Mądrze ,,,, każda forma doświadczania nieskończoności
    jest NIESKOŃCZONOŚCIĄ ,,,, bez względu na to czy to się potem podoba czy nie 😦 😛 😀 *****************************

 8. xylotet napisałeś ;
  ,,,, Archonci leżą w obszarze ,,,
  wszelkich Projekcji EGO ,,, ale nie DUSZY ,,,, czyli na nią nie mają żadnego
  wpływu ,,,,, czyli coś takiego co jest symbolem lęków Osobowości ,, która Odchodzi ”
  Chcesz więc powiedzieć, że po śmierci osobowość traci samoświadomość i ginie w związku z tym również ego i jego projekcje czyli archonci.
  Wszystko dobrze, tylko że hindusi od tysięcy lat nauczają o karmie, władcach karmy, kole reinkarnacji, a to oznacza że osobowość po śmierci fizycznego ciała nie traci świadomości lecz dalej żyje tylko bez wierzchniego odzienia w postaci ciężkiego fizycznego ciała. Badania Monroa również to potwierdzają i prawie wszystkie doświadczenia ludzi, którzy teraz ocierają się o śmierć kliniczną.
  Dusza wciąga swoją osobowość wtedy, gdy osiągnie ona wiedzę i świadomość, że jest wieczną boską cząstką poza czasem i przestrzenią bo wtedy jej nauka się kończy. Dusza zdobywa swoje doświadczenia poza czasem i przestrzenią czyli wypuszcza swoje osobowości w tym samym czasie na Lemurii, Atlantydzie, w Średniowieczu i np. w XX w. gdy chce zdobyć te doświadzczemnia. W stanie hhipnozy można wrócić do przeszłych wcieleń (w naszym rozumieniu) więc świadomość osobowości nie ginie wraz ze śmiercią. Prezentowane na różnych blogach filmy z seansów hipnotycznych pokazują, że uwikłanie w astralu jest realne i realny jest bezpośredni kontakt ze Źródłem, które podpowiada jak ominąć to zniewolenie i wznieść się bezpośrednio na wyższy poziom bytu.Cały wszechświat jest hologramem, czyli matriksem, ale w nim też obowiązują reguły wg. których on działa.
  A może ja źle zrozumiałem Twoje uwagi i drążę nie ten temat?

  • @Omstan ,,,, widzisz ,,,, prawie każdy rozpatrując swoją psyche przez pryzmat
   Ego ,,,, wynik swoich dociekań uważa za Całość ,,,, wszystkie perturbacje w Poza
   wynikają z tego że tak na prawdę jesteś czymś WIĘKSZYM ,,, niż Ego to zakładało,,,
   więc to wszystko co nie mieści się w kontenerze z napisem ,, ” to jest to co Ego
   uznaje za jego integralną część ” ,,, dlatego tylko według jest nim i jest całą według Niego psyche
   ,,, czyli Tożsamością ,,,, to wszystko co Nadmiarowe ,,, wywalane jest w postaci
   dziwnych zewnętrznych doznań ,,,,, widzeń ,,,, przeżyć ,,,, takie Bardo ,,,, można
   też powiedzieć ,,,, brak Gotowości do akceptacji Całości jako takiej ,,,, dlatego
   bezpieczniej i lepiej jest oglądać film o o SOBIE SAMYM w Odcinkach ,,, wyświetlanych w różne dni tygodnia ,,, pod różnymi nazwami ,,,, np. Lemuria ,,,, dobra na niedzielę
   ,,,,, Atlantyda ,,,, po 20 , i na wtorek ,,,, walki glagiatorów najlepiej na sobotę
   między 18 a 22 ,,,, itd. itp……… 🙂
   Ps. drążysz dobry temat 😀 „Dusza zdobywa swoje doświadczenia poza czasem i przestrzenią ” jasne ,,,, ale CAŁOŚĆ ,,,, SENS ,,, i MIEJSCE w Którym To LEŻY też
   jest poza czasem i przestrzenią 🙂 😀

 9. 🙂 Wydaje mi się, że dyskutujemy o czymś, o czym niewiele wiemy….. 😀
  ‘Dusza doświadcza’……. czego i po co????
  ‘Odlatujemy’……. skąd, dokąd i po co????
  ‘Osobowość’……. co to jest i po co????
  Wreszcie…….. co to jest ‘Dusza’????
  😀 Tak tylko rzucam na ‘Przestrzeń’ te pytania 😀 …….. ❤ 🙂

  • Masz rację, zawsze obracamy się w świecie hipotez a prawdy nie poznamy nigdy, gdyż jest ona poza naszym postrzeganiem i możliwościami badawczymi. Najlepsszym chyba rozwiązaniem jest tak jak w Galaktycznej kawiarence, rzuca się na stronę przekaz i umieszcza informację, że komentarze są niedopuszczane i niech każdy sobie trawi to tak jak potrafi. Co każdy z tego przekazu wyciągnie dla siebie to ma i w dodatku na własną odpowiedzialność, jak wyciągbnie głupie wnioski i zacznie dziwnie się zachowywać to na swój osobisty rachunek.
   Twoje pytania są z kategorii: kablem prąd płynie? A skd i dokąd ? A w ogóle to po co płynie? Nie obrażaj się , tak tylko na zakończenie rzuciłem sobie w przestrzęń te pytania.

   • 🙂 nie obraziłam się 😀
    W moim życiu otarłam się o taki przedmiot szkolny jak Elektrotechnika 😀 i zawsze nie potrafiłam zrozumieć dlaczego umownie prąd płynie ‘pod prąd’ 😉 , bo uznano, że ten prąd to jest ‘tzw. ‘prąd dziurowy’ 😀 , czyli płynie to co nie powinno płynąć. Według mnie przemieszczają się elektrony, bo ‘uciekają’ z powłok walencyjnych materiału, z którego są zrobione kable, a po nich pozostają te dziury….. 😀 …. Aleee może już wcześniej podświadomość ustalających te zasady uznała, że ta ‘dziura’ jest ‘ważniejsza’ 😛 😀 niż elektron i może być uznana za Ducha Tworzącego ten pospolity prąd 😀
    A właśnie, właśnie….. 😀
    ‘po co płynie’????………….. tyle niebezpiecznych odpadów trzeba potem utylizować…. 😦
    A niejaki Tesla i Wilhelm Reich coś tam próbowali bezkablowego robić, ale coś im nie wyszło 😉 😦 , czy jakoś tak…….
    PS.
    Przed chwilą oglądałam program o zatruciu wód we Francji. Powodem tego zatrucia są odpady z transformatorów, niejakie PCB….

 10. O prądzie jakoś tak samo mi się napisało, ale trafiłem akurat na fachowca i efektu nie ma. Tesli nie wyszło, gdyż odpowiednie czasy jeszcze nie nadeszły, ale w 60-tych latach ub.w. Amerykanom już wyszło i to tak, że od razu dziurę ozonową nam wybili HARPEM. Gdy dzisiaj słyszę o anomaliach pogodowych to nigdy nie wiem czy to Matka Natura się burzy czy też może chłopcy Jankesi znowu ćwiczą HARPA.

  • Ooooo 😀 , właśnie…. chodzi o to, żeby ‘odpowiednie czasy’ wreszcie nadeszły…. 🙂
   Tamte czasy były jeszcze tak wojownicze, że ‘Coś’ zapobiegło ewentualnemu nieszczęściu, mimo że sprawa wyglądała pozornie inaczej….
   To jak z tym ‘zakazem Pauliego’ 😉 ….. albo chowaniem zapałek i noży przed dziećmi….
   A z tym HAARP’em może być podobnie, chłopcy chcą, ale nie mogą…. 😉

 11. Na temat zakazu Pauliego nie będę dyskutował, gdyż to nie moja dziedzina, ale chcę powiedzieć, że Twój optymizm jest budujący i tak trzymaj.

 12. 🙂 A propos mojego ‘budującego optymizmu’ 😀 , muszę się znów nie zgodzić z Xylotetem 🙂 , ………jeszcze zanim pójdę spać 😉 😀

  „CAŁOŚĆ ,,,, SENS ,,, i MIEJSCE w Którym To LEŻY też jest poza czasem i przestrzenią”

  A czas i przestrzeń to w CAŁOŚCI nie leżą??????? , czy co???????
  🙂 😀 :*************** 😉 ❤

  • 🙂 ,,,, zanim się położysz spać ,,,, to spróbuj choć na chwilę sobie wyobrazić ,,,
   że czas i przestrzeń to taki postulat Umysłu jest 🙂 nic więcej 🙂 wtedy Całość
   i takie inne dyrdymały zostaną natychmiast rozpoznane jako następne Umysłowe
   Konstrukty ,,,, pewnie lepiej jest się dobrze wyspać ,,,, 😀 ***** ❤

   • @xylotet 🙂
    Wyspałam się bardzo dobrze 😀 ❤ ,……. ale zawsze mogło by być lepiej 😀 😛 :**** ❤ ,
    a co do ‘Konstruktów’, to każda Konstrukcja musi być na Czymś zbudowana, nawet gdy budowana jest tylko przez Umysł 😀 😛 ………
    Ciało ma szkielet, a na nim są różne ‘Dyrdymały’ 😉 i jakoś ludziom się dziwnie 😛 podobają 😀 😀 …… chcesz, żeby nie było tych Dyrdymałów????? 😦 Czy co?????? 😀 😛 :***** 😀

  • 🙂 ,,,, pewnie ,,, atom to 99,99 % reszta to pusta przestrzeń ,,,,, ale przecież to co jest Jedną
   Tysięczną Czegoś ,,,, TO jest Najważniejsze ,,,,, ta cała reszta te 99,99 % to przecież jest Nieważne ,,,, ludzie żyją na 1/ 1000 % i to jest Cała Rzeczywistość
   ,,, Bóg jest ICH ,,,, i Tylko Dla nich Wszystko Stworzył ,,,, Cała reszta istnieje Tylko
   Po To aby tej 1/1000 ,,,, cukier puder za przeproszeniem w tyłek dmuchać ,,,,, 😦
   😉 🙂 😀 ******** od tysięcy lat właśnie Dmucha 😀 ********* ❤

   • Nie zgadzam się. 5% Wszechświata stanowi fizyczna, znana nam materia, dalsze 5% to ciemna materia i pozostałe 75% ciemna energia. Ciemna energia pododuje efekt oddalania się od siebie galaktyk, można więc powiedzieć, że na niej rozpięty jest nasz materialny świat. Ciemna materia i ciemna energia nie jest ciemna bo ma taką barwę, ale jest to kwestia umowna nazewnictwa, po prostu jest poza zasięgiem naszej percepcji i metod badawczych. Ciemna energia przenika wszystko, tak więc te 99,9% to nie pusta przestrzeń, ale to co wypełnia ten atom i co powoduje, że może on istnieć. Ta ciemna materia i energia to w moim pojęciu materia innych wymiarów z którymi tworzymy Jedno Wszechświat to nie całość ale Jednia, coś więcej niż prosta suma wszustkich elementów, bo zawiewra on wszystkie elementy, a każdy element zawiera też wszystko.

   • Oj, X-Lotku, Xylotku……… 😉 🙂 😀
    Z cukru pudru najczęściej robię lukier albo posypuję ciasteczka, naleśniki i strudla…. 😀 😛 😉
    „,,, Bóg jest ICH ,,,, i Tylko Dla nich Wszystko Stworzył ,,,,’”
    I Vice Versa……. 🙂 😉 🙂 😀 :********** 🙂 ❤

   • @ Omstan ,,,, tak na prawdę nie ma nic Ciemnego ani materii ani energii ,,,,, sama
    nazwa jest już adekwatna do jej Twórcy i Odbiorcy ,,, to że ludzki umysł uwikłać można w Same Sprzeczności ,,,, tego chyba nie da się ukryć 😦 ,,,, dlatego tak
    to funkcjonuje ,,,,, ludźmi można wspaniale administrować na zasadzie kontrastów
    ,,,, dobro – zło ,,,, światło – ciemność ,,,, nagroda – kara ,,,,,, 😦 ,,,,

    Ponoć ten cały eksperyment ,,, ten level w którym się to wszystko rozgrywa ,,,,, tak został od początku zaprojektowany ,,,,,

    🙂 można to ująć tak jeśli wiatraki w przyszłości okażą
    się pomyłka i nie spełnią oczekiwań ,,, ale okaże się że są nawet dla ekosystemu
    szkodliwe 😦 ,,,, to przynajmniej w trakcie swojego szkodliwego żywota ,, odkupiły
    to częściowo ,,, bo zawsze produkowały jakiś prąd 😉 🙂 😀

    Ps ,,, to taki mały przykład był ,,,,, ktoś powiedział chyba ,,, ” jak na dole tak na
    górze ” 😉

   • @Omstan 🙂 ,,, jeszcze cię trochę pomęczę ,,, mówisz tak ” Ta ciemna materia i energia to w moim pojęciu materia innych wymiarów” ,,,, właśnie Wymiarów ,,,,
    bo to wygląda jak fundament do reszty ,,, WYMIARY ,,,,, oczywiście w sensie
    3D ,,,, czyli typowo ludzkiej logiki ,,,, i matematyki ,,, wiesz że na każdy nawet
    abstrakcyjny postulat można stworzyć kompatybilną matematykę ,,,, to abstrakcja
    jest pierwotna ,,, a za nią idzie najbardziej dziwna matematyka 🙂 ,,,,,
    ale wracając do WYMIARÓW ,,,, jesteś naprawdę przekonany że to POJĘCIE jest
    OBIEKTYWNĄ podstawą i ważną dla ,,, WSZYSTKIEGO CO JEST,,, 🙂

    Ps. znam cię z forum Krystal 🙂 ,,,, nie wiem może trochę się tam znudziłeś
    ,,,, może nie 🙂 ,,,, ale u Robercika nie ma moderacji więc czasami poprzeczka
    intelektualna przesuwa się wyżej ,,,,, można pogadać ,,,, omijając
    nawet ideologiczne założenia takich forów 🙂 😀 ❤

   • @ Omstan 🙂
    Procenty procentami 😉 , liczby liczbami …… , a mnie ciekawi to:
    „Ciemna energia powoduje efekt oddalania się od siebie galaktyk, można więc powiedzieć, że na niej rozpięty jest nasz materialny świat.”
    Jeśli galaktyki się ‘oddalają’ , to chyba jakiś Cel w Tym mają….. 🙂

   • „Jeśli galaktyki się ‘oddalają’ , to chyba jakiś Cel w Tym mają….. „:)

    Nie ważne, mają czy nie mają, grunt, że się oddalają.

   • ,,,, a myślałem że już śpisz 😦 ,,,,, a tobie jednak te galaktyki spędzają sen z powiek
    ,,,, po prostu niektóre Grupy Galaktyk poruszają się na trajektoriach które sugerują
    Kontrakcję ,,, czyli kurczenie się Uniwersum ,,,, kiedy inne swoimi trajektoriami i
    własnościami podpierają tezę o ekspansji ,,,, i to przy założeniu matematycznym
    że liczby uznawane za naturalne są OBIEKTYWNIE naturalnymi ,,, a urojone Urojonymi ,,,,, 🙂
    Ps ,,,, uniwersum w liczbach urojonych jest wieczne ,,,, nie ma początku i nie
    ma końca 🙂 😀 ************ ❤

   • 🙂 przyglądam się z uwagą 🙂 , bo interesująco gawędzicie i nie chcę przeszkadzać 🙂 :************** 🙂 ❤

   • 🙂 ,,,,, nie ma chyba piękniejszych gawęd i miejsc na nie ,,,, Jak Ramiona Kobiet ,,, 😀 ********* ❤

 13. ,,,, co do tych galaktyk ,,,,, to problemem astrofizyków i astronomów ,,, po analizie
  danych teleskopów komicznych jest to ,,, że nie wszystkie oddalają się z teorią
  ekspansji ,,,, dodam jeszcze że niektóre obiekty w uniwersum wykazują że są
  starsze od jego Naukowo uznanego Wieku ,,,, ale w takich przypadkach naukowcy
  udają że ” ich w domu nie ma ” ,,, po prostu Mnie nie Ma ,,,, więc nie mogę odpowiedzieć na pytanie 😉 😛 🙂

 14. No cóż, u Krystal się nie znudziłem, tylko nie uważam, że w każdej sprawie trzeba zabierać głos.Lubię sobie czasami podyskutować i nie wydaje mi się, aby była to jakaś duża wada. Co do galaktyk i kosmosu, to powiem tak; mamy jeszcze za słabe narzędzia badawcze aby budować uniwersalne teorie. W miarę dalszych postępów trzeba je będzie jeszcze nieraz korygować lub całkowicie obalać, ale to nie moje zmartwienie. Wymiarów nie potrafię udowodnić ale swięcie wierzę, że istnieją i jest miz tym dobrze.Jeżeli ten blog, to blog Robercika to moderacja na nim istnieje, gdyż kiedyś wyrzucono mi posta i do dziś nie wiem dlaczego. Może to blog katolicki, bo było w nim zdanie, że nie należę do KK i mało mnie ta organizacja obchodzi.

  • ,,, jeśli wrzucisz Więcej niż Jeden link na zewnątrz ,,,,, to już się nie pojawisz ;-( ,,,,,
   ale ogólnie po napisaniu komentarza ,,,,,, nikt cię nie moderuje ,,,,, można tu
   wręcz czatować 🙂 ,,,, znam to z autopsji 😀 ,,,,, Soulowicz ma na imię Robert
   ,,,,, dla tego napisałem Robercik ,,,,, o Robercie Monroe tez mówię Robercik ,,,
   ale na pewno nie jest to blog katolicki ,,,,, wiesz o tym że u Krystal już parę
   razy wylądowałem w śmietniku ,,,, za treść tak! 😦 ,,,, ale nie za za dużą ilość linków do zewnętrznych stron 😀

 15. Skoro już tak sobie gazędzimy, to wyjaśnij mi jeszcze to: ,,,,, ludźmi można wspaniale administrować na zasadzie kontrastów
  Ponoć ten cały eksperyment ,,, ten level w którym się to wszystko rozgrywa ,,,,, tak został od początku zaprojektowany ,,,,,
  Krto ten eksperyment zaprojektował i kto nim administruje i czy coś się w tej mierze zmieni, czy dalej będzie to tak trwać, a całe to Wzniesienie to dyrdymały?

 16. ,,,, widzisz raczej chyba nie jestem na tak wysokiej liście płac aby rada nadzorcza
  zapraszała mnie na konsultacje 😦 ,,,, albo inaczej ,,,, nawet będąc na walnym zebraniu
  ,,,, nawet rada nadzorcza jest tam obowiązkowo obecna ,,,, może nie opanowałem
  języka który tam jest używany ,,,, taki syndrom tureckiego kazania ,,,, to dla
  mnie nie jest jakiś problem ,,,, np. brak szczegółowej wiedzy w detalach ,,,, np. b. wiele ludzi w wielkich korporacjach nie mając pojęcia o ich genezie i początkach 🙂
  ,,, ale znają stan na dzisiaj i strategię na przyszłość 🙂 ,,,,,,,, Wnieniesienie tak
  jako rozwojowa opcja ,,,,, ale może nie koniecznie dokładnie to co wielu pod to
  podstawia ,,,,, dolicz jeszcze do tego płynność i wiele rozszczepień przyszłości
  ,,,,, ????? ,,,,,,, ja wiem że to może dziwnie zabrzmieć ,,, to co ludzie doświadczają
  jako Uniwesum jako Rzeczywistość ,,,, jest wyłącznie Subiektywnym Doznaniem ,,,
  z całą konsekwencją Subiektywizmu tego zjawiska ,,,, 🙂

 17. Dość sprytnie uciekasz od konkretnych odpowiedzi więc zapytam tak: spotkałem się z określeniem ten Nasz podwszechświat”, czy uważasz więc, że nasz matriks to sztucznie wygenerowny mały wszechświat będący czymś w rodzaju holograficznej bańki zanurzonej w tym dużym właściwym wszechświecie? Jeżeli ludzie odbierają rzeczywistość jako subiektywne doznanie, to i tak to wszystko musi isnieć i ten ich odbiór musi być w określony sposób zaprogramowany. Może to hologram skonstruowany przez Anunaków w ramach eksperymentu Lucyfera, na który jest zgoda najwyższych władz właściwego Wszechświata, a skoro tak to czy jest z niego możliwość ucieczki?

 18. ,,,,, jasne ,,,, 🙂 ,,,, może nie jestem najlepszą instancją do konkretnych odpowiedzi
  ,,,, może też nie ma konkretnych pytań ,,,, albo to co wydaje się być konkretne ,,,
  nie jest tym 🙂 ,,,, albo tak ,,,,, wyobraź sobie jakiś obszar ,,, mentalnie może
  być w górze ,,,, coś co jest nad tobą ,,,, coś co zrelatywizuje wszystkie twoje
  pojęcia które masz w miejscu z którego chcesz to osiągnąć ,,,,, ty stojąc na dole
  tego właśnie nie wiesz ,,,, ale czujesz że tam jest twój cel ,,,, nie doświadczyłeś
  go ,,, spekulujesz ,,, marzysz o nim ,,,, a wszystko w tobie pcha cię w tamtą stronę
  ,,,, więc możesz zbudować drabinę ,,,, ale jesteś sam ,,, ty i twój cel ,,,, to co zrobisz?
  ,,, zaczniesz budować drabinę Sam z Siebie ,,,, aby znieść cierpienie i ból
  rozczłonkowywania siebie samego ,,,, ponazywasz to inaczej ,,,,, Anunaki ,,, Archonci ,,,, Lucyfer ,,,, tak na pewno mniej Boli 🙂 ,,,, Umysł posłuży się tym
  i użyje tej całej stochastyki (z resztą on sam ci ją podsunie ) ,,,, tej semantyki itd ,,,,
  a wszystko zostanie zapakowane do koperty ,,, z napisem Rzeczywistość ,,,,,
  małym druczkiem na dole jest dopisek „witamy na ziemi” ,,,,, ale mało kto czyta
  takie maczkiem pisane jakieś podpunkty ,,,,, 🙂

  Ps. to ty się godzisz na wszechświat ,,, taki jakim wydaje ci się że jest ,,,, a nie
  odwrotnie 😦

  • @xylotet 🙂
   A propos tych szczebelków, drobnych maczków i innych ‘konstruktów’ myślowych 😉 …..
   to tak sobie myślę 😉 , że napis: „Witajcie na Ziemi” nie jest taki zły…., a nawet jest Całkiem Dobry i Prawdziwy 😀
   Jak już powspinamy się po tych szczebelkach pt. A. , A. i dojdziemy do L. może się okazać, że ten L. jest całkiem fajnym ‘gościem’ 😀 i że cały czas nic nie robił innego, tylko czekał 😦 na ‘Oświecenie’ (się) 😀 Ludzkości ……. 😀 😛 😀
   🙂 :************ 😀 ❤

   • @Dorota ,,,, 🙂 to jest tak ,,,, jakby będąc „oświeconym” z natury ,,,,, opić się
    totalnie ,,,, tylko po to aby po cierpieniach kacowych ,,,, wrócić do pierwotnego
    stanu ,,, czyli „oświecenia” ,,,, taki sado-masochizm ,,,,, ale tak jest ,,,, choć
    Niewielu pojmuje dlaczego tak jest 😀 ****** ❤

   • @xylotet 🙂
    Dopiero teraz znalazłam ten Twój wpis o ‘sado-maso’ i ‘oświeceniu’ Oświeconego 😉 😀 …
    Wyszło mi, że gdy ten Oświecony Objawia się w Przestrzeni, wtedy tak świetliście 😛 Jaśnieje na tych swoich ‚Wysokościach’ 😀 , że może go oślepić jego własne światło i chodzi jak pijane dziecko we mgle…. 😦
    co skutkuje Kosmicznym kacem 😦 , po którym nie ma innego wyjścia jak iść na ‘odwyk’ i piąć się w Górę po tych szczebelkach A.A.L. …. Gorzej mają współlokatorzy tej Chatki, którzy aż tyle nie wypili……, a pijani są od samych oparów unoszących się wokoło 😛 😦
    A dlaczego tak jest…..???? ….. może dlatego, aby Stać się Bardziej Samoświadomym 🙂 i mieć tzw. Zrozumienie dla Mniej ‘Oświeconych’ ……. albo Bardziej ‘Oślepionych’ ….. nie wiem……., tak mi się wydaje……
    A może to wygląda tak, że Główny Tata/Mama wysyłają Swoje Dzieci do Szkoły ŻYCIA, aby Zdobywały Wiedzę o Tworzeniu i nie dziwiły się później, że Ich Dzieci są jakieś niedoskonałe, bo piją i do burdeli chodzą…. 😦 😛 ……, a One przecież tak jak Ich Rodzice Uczą się od Nowa Wszystkiego…… i gdy już przejrzą na te swoje skacowane oczka 😦 😛 , wtedy i Babcia, i Dziadek, i Mama, i Tata są z Nich Dumni 😀
    To jest coś na kształt: Zapomniał Wół, jak Cielęciem Był…… 😛 😀 , czy jakoś tak…..
    😀 😉 :******** 🙂 ❤

   • @Dorota 🙂 ,,,, tak ten mój wpis skomentowałaś ,,,, że nie dziwię się że te nefilimy ,
    te anioły, tak się garnęły do kobiet ziemskich przynajmniej w tym początkowym okresie ,,, tu nie chodzi ani o kształt ,,, bo ten da się skopiować ,,, wykreować itd.,,,
    nie chodzi o wiedzę ,,,, bo tą te istoty miały ,,, dalece wykraczającą poza obiekty
    do których się zbliżały ,,,,, pociągał ich chyba Specyficzny Sposób Widzenia i
    Pojmowania ,,, tego nie da się skopiować ,,,,, 😦

    Ps. każdy Jidam ,, czyli coś co wykreujesz ,,,, może różnić się od ciebie wyglądem ,
    płcią ,,,, temperamentem ,,,, itd. ale będzie Tożsamy Zawsze z wewnętrzną logiką
    jego Twórcy ,,,, nigdy nie będzie wewnętrznie z twórcą sprzeczny ,,,,, więc mając
    Moc , Można wszystko Wykreować ,,,, ale Tylko z Siebie ,,,, dla tych bystrzejszych
    i bardziej wymagających może być to na dłuższą metę trochę nudne ,,,, trzeba
    znaleźć coś Poza Sobą ,,, bo to jest pierwszym szczeblem Nowego Doświadczenia
    ,,,,, obojętnie jak to Później będzie zinterpretowane ,,,, 😀 ***** ❤

   • 😀 ….. „Specyficzny Sposób Widzenia i Pojmowania”…. 😀
    Jasne………….. 😛 😀 😀
    A szczególnie ‘specyficzny sposób widzenia’ musiały mieć Kobiety na terenach, gdzie wichry historii najbardziej ‘dmuchały’….. 😦
    ❤ :****** 😀

  • ,,,,, o to to już mnie się nie pytaj ,,,, to są pytania na które KAŻDY SAM ,,, Musi
   Dać Sobie Odpowiedź ,,,, wtedy jest Prawdziwa 🙂 😀 **********

  • 🙂 ,,,,, cieszę się ,,,, i zaglądaj na to forum ,,,, jest trochę inne niż u Krystal ,,,
   jak widzisz można prawie czatować ,,,,, a z tymi ramionami kobiet 🙂 ,,, nie robię
   nikomu krzywdy ,,,, przede wszystkim kobietom 😀 ******************** ❤
   Dobrej Nocki Wszystkim ,,,,, 😀 ❤ ❤ ❤

   • 😀 „a z tymi ramionami kobiet 🙂 ,,, nie robię
    nikomu krzywdy ,,,, przede wszystkim kobietom”

    A któż to może Wiedzieć 🙂 ……????? 😀 🙂 :*********** 😀 ❤
    To Dobranoc 🙂 :******** 😀 ❤

 19. Xylotet
  przed snem jeszcze raz to wszxystko przemyślałem i ułożyło mi się to we spójną całość. Umysł świadomy inaczej EGO kreuje świat, wszechświat taki jakim go postrzegamy, natomiast umysł nieświadomy, czyli podświadomość i Nadświadomość jest cząstką umysłu kosmicznego i jest źródłem poznania wszystkiego (prawdy) na poziomie Wszystkiego co Jest. Ten umysł to Inaczej cząstka boskiej świadomości, która wraz ze wzrostem rozszerza się na coraz to większe obszary Rzeczywistości aż wreszscie stapia się z nią całkowicie i człowiek wtedy może powiedzieć ja i Ojciec jedno Jesteśmy, ale to już nie jest człowiek,tylko Istota Kosmiczna, Wniebowstąpiony Mistrz. Światła.I tak to doznałem olśnienia.Amen

  • @Omstan ,,,, 🙂 ,,,, co do Ego ,,,, to nie jest ono jedną i stałą wartością ,,, np.
   ludzie mają ograniczone Ego w stanie zwykłego snu ,,,, tzn. o sobie samych i o
   tym że ich ciało śpi mają b. ograniczone pojęcie ,,,, ale akceptują dziwność dekoracji
   sennych ,,,, kiedy złapią świadomość we śnie ich Ego się poszerza ,,, w astralu też
   ,,,, w mentalu jest jeszcze szersze (dochodzą nowe nie znane zmysły ) ,,,,, czym
   wyżej to EGO staje się większe mądrzejsze i Uniwersalniejsze ,,,, dochodzi do
   tego że po powrocie do codziennego Ego ,,,, nie może ono ogarnąć tamtego
   EGO ,,,, nie może go przetłumaczyć ,,,, więc ten stan uznaje za BRAK Ego ,,,,
   często przejawia się to amnezją ,,, brakiem pamięci ,,,, poczuciem rozpłynięcia
   się ,,,,, coś na kształt buddyjskiej sunyaty ,,,, czyli pustości ,,,,,,
   to tak na marginesie magicznego słowa Ego 😀 ******* olśnienia na pewno
   są fajną rzeczą ,,,,, to taki wgląd w siebie ,,,,,a że nie jesteśmy monolitem ,,,,,
   ale konglomeratem ,,,, to wglądów bywa wiele , na wielu płaszczyznach ,,,,, takie
   Kenshō ,,,,,, 😀 ***************

   • 🙂 Sutra Serca Doskonałej Mądrości 🙂

    „… Forma jest pustką,
    Pustka jest formą;
    forma nie jest różna od pustki.
    Pustka nie jest różna od formy.
    W ten sposób odczuwanie,
    postrzeganie, mentalne reakcje,
    i świadomość są także puste.”

    🙂 :************* ❤ 😀 ❤ ……….. 😀

   • @Dorota 🙂 ,,,,, no proszę 😀 ,,,,, pięknie ,,,, i niech mi ktoś powie czy nie miałem
    racji w ostatnim komencie na tej stronie ,,,,, że Kobietę należy posłuchać ,,,, na tym
    można dobrze wyjść 😉 🙂 😀 ******** ❤

 20. 🙂 Gdyby ktoś był zainteresowany Byciem Istotą Kosmiczną 😀 , to zapraszam dzisiaj na kanał Planete + …… od rana lecą TAM Programy EDUKACYJNE 🙂 ……… Warto się z Tym zapoznać 😀

 21. 🙂 Na mojej ulubionej stronie z Aniołami znalazłam niedawno taką Myśl:

  „Ego nie jest kreatywne. Ego nie lubi tworzyć nic nowego. Ono woli powtarzać utarte, dobrze mu znane programy i ścieżki. Jedynym sposobem na to, by przerwać stare schematy jest zanurzenie się w sile kreacji twojej Wyższej Jaźni, czyli tej części twojej istoty, która trwa w stałym, świadomym połączeniu ze Źródłem.”

  ❤ 🙂

 22. 🙂 W sąsiednim przekazie „Arkturianie- iluzja, duchowa pełnia” jest taki fragment:

  „Nie ma jednej, kompletności dla każdego. Społeczeństwo, kościoły, przywódcy, rządy, eksperci i rodzina / znajomi mają różne koncepcje, jakimi rzeczy powinny być, aby były prawdziwe. To jest fałszywe, gdyż całość i kompletność dla jednego może nie być całością i kompletnością dla innych. Kiedy ludzie starają się wyczuć, co jest dla nich właściwe i nie to, do czego mogą być popychani, oni odkrywają prawdziwsze poczucie wolności.”

  Wygląda na to, że KOMPLETNOŚĆ Istoty Kosmicznej jest nieustannie Uzupełniana, Wzbogacana, Zmieniana, Dostosowywana do Fragmentu CAŁOŚCI…… i do Całości CAŁOŚCI 😀

  🙂 A to też jest bardzo interesujący przekaz:
  http://2012allabout.blogspot.com/2014/11/wiadomosci-mateusza-putin-wybory.html

  🙂 ❤

  • z mateusza:
   ” gratulacje i złota odznaka za dobrze wykonaną pracę byłoby w porządku dla duszy, która się „wycofała”, o ile spełniła pierwszą część jej umowy.”
   „Jednak ich odmowa honorowania drugiej części ich umowy wysłała ich do bazowej warstwy Nirvana, gdzie odczuwają ten sam emocjonalny i fizyczny ból, który wyrządzili wszystkich innym po czasie „odcięcia”.”
   Noooo,ja serdecznie gratuluje takiego postrzegania rzeczywistosci. To jest nic innego,jak koncepcja nieba i piekla w religiach.
   Szkoda,ze mateusz nic nie pisze o tym,jak beda karani ignoranci…

   • Daniel,
    Widzisz ten stan ‘Odcięcia’ w Nirvanie jest znacznie dotkliwszy niż odcięcie 99% ludzkości i reszty materialnych stworzeń od Materialnych Dóbr Oferowanych przez Matkę Ziemię….
    Widzę, że bardzo lubisz posługiwać się cytatami 😀 …… a ja mówię, że księgi, przekazy, wykłady są tylko i wyłącznie ‘konstruktami’ dla myśli, słów i czynów i nie odpowiadją na słynne pytanie: Być Albo Nie Być?
    Nie ma innej opcji jak BYĆ 😀
    Oni również będą w Nirvanie i wejdą swoim sposobem 😉 …… coś jak mówiła Fiona 😉 , Shreka żona: ‘lepiej tą niż drugą stroną’……. 😀
    ……. w dodatku otrzymają codzienną kąpiel w różanej wodzie 😀 ze złoto-diamentowymi bąbelkami 😉 ….. i cóż to za ‘piekło’ jest????? ….. nie rozumiem 😀 😉

    Ps. dla ‘ignorantów’ 😀 też coś się znajdzie…… może jakiś prysznic z Żywej Wody, czy coś Takiego ……….. 🙂

   • Dorotko,zbyt pochopnie oceniasz ludzi na 99% odcietych od matki ziemi.Gdyby tak bylo,juz dawno ta planeta przestalaby istniec.
    Cytatami posluguje sie komentujac jakis tekst,Ty tez to robisz:” coś jak mówiła Fiona 😉 , Shreka żona: ‘lepiej tą niż drugą stroną’
    Staram sie tylko dostrzegac niescislosci w tzw. „przekazach channelingowych”,ktore sa,wg.mnie,rownie niebezpieczne jak wiadomosci medialne. Kazdy medal ma dwie strony,a co wiecej,kazdy kij ma dwa konce 🙂 i moze Cie rownie mocno ogluszyc…

 23. @xylotet 🙂

  U Krystal straszą się ptakami ….. 😉 , podobno te mniejsze są niegroźne, a nawet całkiem miłe 😀 😛 …… 😉 ………
  gorzej z takimi większymi 😛 😀 😦 ….. no, nie wiem co o tym myśleć …. ??? 😛 😀 ❤

   • @xylotet 🙂
    a propos Kobiet i ich Ramion 😀 , wyczytałam w Biblii, że jednej z Nich „dano Skrzydła Orła Wielkiego” zamiast Ramion…….
    Może dlatego u Krystal tak rozprawiają o tych ptakach…..??? 😉

 24. jasne że chodzi o WILD (Wake Initiated Lucid Dream) 🙂 ,,,, każdy musi coś zabić
  np. niewolnika ,, lęk ,, w sobie ,,,, albo nie dać się zabić niewiedzy ,,,, opierając się
  o jakąś ścianę 😀

   • zabrzmiałeś teraz jak kobieta ,,,, to rzeczywistość tak funkcjonuje od wieków ,,,,
    nawet Jezus aby jakoś funkcjonować do dzisiaj ,,, Musiał Dać się Zabić ,,,,,
    nie ja ten świat wymyśliłem 🙂

 25. Najlepszy komplement,jaki slyszalem to ten,ze jestem kobieta…dzieki:)
  Po to tu przyszlismy by ten swiat zmienic na lepsze…nie rozumiem,dlaczego tak promujesz zabijanie jako cos naturalnego. Nie wymysliles tego swiata??? to wymysl inny!!!

 26. nie promuję zabijania ,,,, ale wiem że jest to Coś co tu jest od Początku ,,,,
  ten świat od milionów lat zmieniany jest na lepszy z różnym skutkiem ,,,, popatrz
  na łańcuch pokarmowy ,,,,, twoje ciało jest też jego ogniwem ,,,, dobra! ,,,, nie
  będę też dodawał że mój świat jest Wewnątrz Mnie ,,,, bo pewnie będzie to tylko
  część prawdy ,,,,, 🙂

  Ps. fajnie się gadało ,,,, dzięki ,,, ale teraz zrealizuję WILD (Wake Initiated Lucid Dream) ,,,, tam wymyślę inny świat ,,, obiecuję! 😀

 27. „nie promuję zabijania ,,,, ale wiem że jest to Coś co tu jest od Początku ,,,,”No to mamy archonta,panie i panowie. Dziekuje za uwage

 28. 😀 ….. proszę, proszę….. 🙂 , jakiż piękny turniej rycerski mamy … 😀
  Dobrze, że wszyscy żyją 🙂 i nikt nikogo nie zabił 😀 ….. zważywszy, że jeden z rycerzy tylko ogłusza kijem, a drugi nawet nie potrafi pstryczkiem światła zaświecić 😉 , żeby sprawdzić kto mu tam pod kołdrą śpi 😛 …. 😀 …….
  Pewnie dlatego wiatraki jeszcze stoją 🙂 …….. i nawet nowe powstają 😦 ….
  A ja nie czytuję Witkacego ani Hickoka, to i z inteligencją coś nie teges 😦 😛 ….. chyba muszę iść do kąta się wstydzić 😉 ….albo co????? 😀
  Podobno ludzie najbardziej lubią czytać kryminały, horrory…. i Biblię …..

 29. 😀 … coś tu ucichło…. 😉 , więc spróbuję jakoś zmniejszyć blamaż mojej ignorancji dotyczącej nieznajomości literatury popularnej wśród inteligentnych ludzi……. 😉
  Posługując się googlem 😀 doszłam wreszcie do sedna 😀 😛 ….. ARCHONTA 😀
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Archont
  Tak więc Xylotecie 🙂 , ‘chytry jak gwiaździste niebo’ itd……. 😛 , zostałeś przeze mnie wreszcie zdemaskowany 😛 😀
  Zatem, odpowiadaj! 😀
  Którymż to z tej długiej listy Archontów eponymów Jesteś/ Byłeś/ Będziesz?????? 😉 😀 :************ 🙂 ❤

  • 🙂 ,,, chyba lepiej stać się „ponurym jak parawan w trzeciorzędnym burdelu…” ,,,,,,
   niż dać się męczyć tymi Archontami ,,,, 😦 😉 🙂 😀

   • 🙂 ….. , bo też to prawda, że ten parawan jest bardziej realny 😀 niż cała ta mitologia pseudognostyczna zmontowana dla usprawiedliwienia ‚grzeszności’, chociażby burdelowej lub jakiejkolwiek innej 😀

 30. @Dorota 🙂 ,,, masz rację 😀 ,,,, i to tak samo jak stwierdzenie że lepiej być ,
  szczerym grzesznikiem , niż obłudnym świętym ,,,, 🙂 😀 ❤

  • 😀 … to prawda, że zdrowiej jest szczerze żałować za grzechy niż żałować, że się nigdy nie zgrzeszyło 😛 😀 😉 ❤

 31. i o to chodzi 🙂 ,,, o to chodzi właśnie 🙂 ,,,, może przed zaśnięciem zacznę liczyć
  swoje grzechy ,,,, ???? 😉 ,,,, niektóre były nawet pikantne i ciekawe 😉 ,,,, dobra !!!!
  nie uprzedzajmy faktów ,,,, dajmy się zaskoczyć 😉 ,,,, godzina dość późna więc
  do dzieła 🙂 ,,,,,, Dobrej Nocki i Liczenia 😀 ******* ❤

 32. @xylotet 🙂
  😀 ….. tak….. liczenie grzechów, baranów itd. itp……. jest już passe 😉 …… i może być oddane do lamusa zatytułowanego: „Trzeciorzędny Burdel” 😀 😛

  A skoro już tak sobie te grzechy policzyliśmy 😛 😀 i wybaczyłeś Ty mi, jako i ja Ci 😀 ….. to brakuje tu już tylko Autora słynnego stwierdzenia: „i o to chodzi….. i o to chodzi….” , żeby nas Pobłogosławił 😀 🙂

  …… niedawno namierzyłam taki jego wpis 🙂
  „Źródło jest w każdym z Nas, nie trzeba Go szukać, kiedy pozostawisz wszelkie formy, nawet te, które zwiemy Duszą, Duchem, Istotą, Bogiem itd. czując, że one są integralną częścią Ciebie, stajesz się Źródłem, (formy nie muszą ulec rozpłynięciu). Niekoniecznie musi to być „jasne światło”, ale by tu zaistnieć, trzeba mieć świadomość formy, wypełnionej Energią, tego co nazywamy Miłością” 🙂

  Czyż to nie jest Piękne?????? 🙂 :********* 🙂 ❤

  • @Dorota 🙂 kiedyś u Krystal jak napisałem „wolna wola ty mi ja Ci” ,,, to wylądowałem w śmietniku ,,,, Oczywiście dla Mojego Dobra ,,,, bo nie przystoi
   ponoć wykształconemu ,,,, ponoć erudycie ,,,, robić takie stylistyczno-ortograficzne
   błędy ,,, sprawę wyjaśniałem ,,, upierając się przy swoim ,,, chyba przeszło ,,,,,????

   co do Zdzicha ,, chyba dalej sprzedaje artykuły dziecięce ,,,, z widokiem na piękny
   zalew ,,, Drogi Zdzich wypełniał swoją rolę ,,, zgodnie ze swoją wewnętrzną konstrukcją i powołaniem (nie cierpię tego słowa) ,,,, tu nie chodzi o to aby
   ładnie formułować zdania które mają szanse spodobać się publiczności ,,,,
   tu chodzi o przekaz (abstrahując od stylu i formy) ,,, wewnętrznej Prawdy
   i Rzeczywistości ,,, i widzisz na TO ,,, można tak jak na JEDNO Dziecko znaleźć
   Wiele Ubranek ,,, 🙂 😀 ******* ❤

   • 🙂 A mi 😀 najbardziej podoba się ten fragment jego Pięknego wpisu:
    „stajesz się Źródłem, (formy nie muszą ulec rozpłynięciu)”
    Myślę, że Zdzich nadal wypełnia swoją Misję, bo ten wpis pojawił się u Krystal wczoraj 🙂
    Lubisz Dzieci z dużą ilością Ubranek 😀 ??? 🙂 :********** ❤

 33. 🙂 tak znaczek Zdzicha by się zgadzał 🙂 ,,,,, Nic nie rozpływa się bo Musi ,,,,
  rozpływa się Bo Chce ,,,, przepraszam jeśli nie wyartykułowałem tego wcześniej 🙂
  pewnie uważałem to za oczywiste ,,,, chyba nawet zbyt oczywiste 😦 mea culpa !
  ,,, jeszcze raz przepraszam ,,,, naprawdę nie ma czego się bać 🙂 😀 ❤

   • @Dorota 🙂 ,,,, a ja pójdę spać ,,,, czyli udam się do astralu ,,,, 😦 którym tak
    Strasznie niektórzy Straszą ,,,, nie tu 😉 , ale u Krystal ,,,,,, Dobrej Nocki wszystim
    Dobrym Istotom ,,,, nawet tym którzy mówią ” pieprzyć dobre istoty ” ,,,, 😛 🙂 😀 ❤

 34. 🙂 ” … to prawda, że zdrowiej jest szczerze żałować za grzechy niż żałować, że się nigdy nie zgrzeszyło” ,,,,, no nie! 😉 ,,, to jest dobre ,,,, dlatego jeszcze raz do tego
  wracam 😀 ,,, dziś na świeżo ,,, tak poczytałem sobie komentarze u Krystal ,,,,
  i skonstatowałem że ludzie zatracili poczucie humoru ,,,,, może nigdy go nie
  mieli ,,,, a to jest przyczyną że stracili kontakt sami z sobą ,,, czyli z własną Duszą
  ,,, namiastką tego może być jakaś intelektualna postawa ,,, ograniczona horyzontem
  mentalnym ,,,, 😀
  Ps…. ta deklaracja jest może cyniczna ,,, Raczej Ironiczna 🙂 ,,, ale na pewno nie
  Arogancka 😉 🙂 😀

  • 😀 … już miałam iść spać, ale widzę, że chyba się nudzisz, czy co????? ….:P 😀
   To może opowiedz nam jak się ‘grzeszy’ w astralu 😛 😀 …… bo przynajmniej ja nie mam o tym zielonego pojęcia…. 😦 😛 😀 :*********** ❤

   • ,,,, to jest bardzo szeroki i relatywny temat ,,,, po prostu zaśnij ,,, chcąc tam „Zgrzeszyć ” ,,, 😉 ,,, u mnie to wystarcza ,,, 😀 ❤
    Ps. ale jak sobie to potem przypominam ,,, to jest bardziej fajne ,,, niż Grzeszne
    😦 🙂 😀 **************************

   • 😀 … dobrze 🙂 , w takim razie Dobrego Grzeszenia 😀 :******** ❤ 🙂
    Ps. jutro napisz tu Jak Było 😀 😛 😀

  • @xylotet 🙂
   A ja dziś, ‘na świeżo’ po dobrze przespanej nocy 😀 przeczytałam to, co piszesz o zatraceniu przez ludzi poczucia humoru 😀 ….. i nie wiem o Co Ci idzie???? 😛 😀 ….
   Jak ludzie mają mieć poczucie humoru, skoro od wieków są indoktrynowani przez niejakich ‘nefilimów’ , których prawdopodobną cechą jest ‘intelektualna postawa ,,, ograniczona horyzontem mentalnym ,,,, 😀 na pograniczu Ironii i cynizmu…. ‘
   …… dobrze, że nie Arogancji……, chociaż kto ich Tam wie??…… 😛 😀
   😀 :*********** 😀 ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s