Narodziny Nowego Człowieka. Część I. ELIJA (Prorok Eliasz)

Ukochani Ludzie,
Rodzeństwo z Wieczności!

Wspólnie powracamy do Boga,
pewne jest nasze wspólne przybycie do Nieba
i wspólnie tworzymy bazę (*podstawę) dla Nowych Światów.
My zapewniamy nowy Siew Dusz które – po tym jak my już dawno umkniemy – doświadczą się w „Wielkiej Grze”.

Ja Jestem ELIJA, dziś Świat przygotowywany jest na przejście do Nowej Rzeczywistości i te przygotowania są kompleksowe i są w toku już od długiego czasu.

 

SIEW

My coraz bardziej i bardziej zbliżamy się do finałowego Wielkiego Wydarzenia które przemieni wszystko i wszystkich. I my zadecydowaliśmy aby aż do tego dnia pozostać na tym Świecie po to by pozostawić dobrze przygotowane Pole dla tych którzy idą za nami, dla naszego Siewu i dla potomków naszego Siewu. Podczas gdy my zajęci jesteśmy oczyszczaniem i uwalnianiem Pól Energii tego Poziomu, my sami znajdujemy Zbawienie. Podczas gdy nam powierzono budowę Nowych Światów i zasiedlenie ich nowymi Duszami, my sami zaczynamy się zmieniać i nasze materialne Ciała będą stawały się coraz bardziej delikatne i przepuszczalne.

I podczas gdy my tworzymy Nowe Światy i Nowych Ludzi to sami rodzimy się ponownie na jednym z Nowych Światów.

 

PRZYGOTOWANIE DO TRANSFIGURACJI

Mają miejsce narodziny Nowych Ludzi i my sami jesteśmy tymi którzy doświadczają tego na własnym Ciele. Nasze Ciała będą w tych dniach przygotowywane i dopasowywane do „Transfiguracji”. To znaczy że my z każdym momentem naszego Życia poprawiamy naszą Wibrację. To tłumaczy również fakt że coraz więcej Wojowników Światła czuje się niedobrze w ociężałych Polach Wibracyjnych lub w otoczeniu ubogim w Światło i nie mogą go już więcej znosić.

Ten fenomen przybiera na sile i będzie nadal przybierać i to ma bezpośrednie konsekwencje: wiele związków na wszystkich poziomach wspólnego ludzkiego Życia rozpuszcza się a nawet rozpuścić się musi. Wojownicy Światła Pierwszych i Ostatnich Godzin zostaną teraz subtelnie dopasowani. Nasze Ciała zostaną – niczym instrument – wyjustowane na delikatne boskie Wibracje 5 Wymiaru, przy czym każdy ociężały Wzorzec Wibracyjny traci każdy punkt oparcia w naszym otoczeniu. I pomimo tego że większość tej Ludzkości egzystuje w dużym oddaleniu od tej Rzeczywistości, to jest nas wielu z tych którzy tego doświadczają.

Stare przemija, obumiera i rozpuszcza się przed naszymi oczami. To dzieje się w tych dniach z nami i ze Światem, my przeżywamy to jako zupełnie naturalny proces, tak jakby nigdy nie było inaczej. Ani smutek ani lamentowanie nie przeszkadzają nam w naszej codzienności i patrząc na wszystko wokół co się rozpuszcza i przemienia tylko niezmącone uczucie uwolnienia jest dominującym wrażeniem które pojawia się teraz u wszystkich. I to dzieje się w ten sposób bo my nie musimy już nic więcej porzucać albowiem sytuacje, rzeczy i ludzie sami się od nas odłączają. Jak przy znoszonych szatach – odpada od nas każdy balast i w tych dniach jest nam przekazywana Szata Światła w której wyruszamy do nowych brzegów i nowych Światów. To oznacza:

Aktualnie Wojownicy Pierwszych i Ostatnich Godzin otrzymują cały czas ulepszane Kody Podniesienia które są zapisywane w nich (*wgrywane) na poziomie komórkowym.

Poprzez to doskonali się nie tylko nasze postrzeganie ale również i nasze fizyczne Ciało. My pod każdym względem stajemy się bardziej przepuszczalni i czujemy więcej, słyszymy więcej, postrzegamy więcej. Przewidywanie i „nad-słyszenie” kształtują się i przeżywane będą jako całkowicie naturalne fenomeny. Teraz wychodzą na wierzch nasze faktyczne możliwości bo blokady które je zakrywały są usunięte.

Te przygotowania z tymi błogimi ich następstwami służą jedynie do tego abyście w Dniu X mogli wykazać się energetyczną bazą (*podstawą) potrzebną do Waszego Przesunięcia. To Przesunięcie – którego ja sam doświadczyłem jako Prorok tysiące lat temu – może wydarzyć się na trzy sposoby:

1.
Poprzez odłożenie materialnego Ciała. To oznacza doświadczenie „umierania” bez Śmierci bo jest to zupełnie naturalne i przepiękne przejście do Światła.

2.
Poprzez to że Człowiek pozostanie w Ciele Sennym i następnie przejdzie w swoim kompletnym Ciele Świetlistym. Również przy tym Ciało materialne jest pozostawiane.

3.
Poprzez to że Człowiek całkowicie świadomie przetransfiguruje swoje jeszcze materialne Ciało w delikatniejszą Rzeczywistość Wibracyjną. Ten proces ma miejsce – można tak powiedzieć – przy Świadomości dziennej i tym samym jest to w pełni świadome przejście Człowieka do Światła. Jest to Transfiguracja która – pomimo tego że liczba tych którzy tego dokonają jest znacząca – może i będzie mieć miejsce w taki sposób tylko u nielicznych Ludzi.

Wszystkie te podstawowe warianty praktycznego Podniesienia posiadają dalsze warianty które dopasowane są dokładnie do niepowtarzalności każdego Człowieka. Zasadniczo jednak jest tutaj opisane co jest możliwe i jak się to wydarzy.

Ten proces „Transfiguracji” od każdego z nas wymaga ogromnych wysiłków w fazie przygotowawczej. Należy utrzymać czystym Pole Energetyczne lub jeśli jest to konieczne uzdrowić je ze starych, nierozwiązanych okaleczeń.

Stopień indywidualnego wyklarowania decyduje o tym jak będzie przebiegało indywidualne Podniesienie. Im bardziej świetlista jest ludzka Istota na komórkowym jak i ogólnie energetycznym poziomie – to znaczy we wszystkich swoich Ciałach – tym lżejsze jest jej Przejście.

Dlatego też przypominam wszystkim Ludziom którzy odkładają chętnie swoje „zadania domowe” o tym aby znów się za nie wzięli po to by w Dniu Prawdy lekkim krokiem i pełni Radości mogli wsiąść do swojego niebiańskiego wehikułu i wejść do Nieba.

//koniec części I//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

 

źródło: http://wolnaplaneta.pl/terra/2014/11/17/14-11-2014-narodziny-nowego-czlowieka-czesc-i-elija-prorok-eliasz/

Reklamy

One comment on “Narodziny Nowego Człowieka. Część I. ELIJA (Prorok Eliasz)

  1. 🙂
    „Poprzez to że Człowiek całkowicie świadomie przetransfiguruje swoje jeszcze materialne Ciało w delikatniejszą Rzeczywistość Wibracyjną. Ten proces ma miejsce – można tak powiedzieć – przy Świadomości dziennej i tym samym jest to w pełni świadome przejście Człowieka do Światła. Jest to Transfiguracja która – pomimo tego że liczba tych którzy tego dokonają jest znacząca – może i będzie mieć miejsce w taki sposób tylko u nielicznych Ludzi.”

    To by mi się podobało 🙂 😀 ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s