Narodziny Nowego Człowieka. Część II. ELIJA (Prorok Eliasz)

 

PRIORYTET MAJĄ PRACE ZWIĄZANE Z OCZYSZCZANIEM

Te konieczne prace oczyszczające nadal jeszcze mają najwyższy priorytet. Korzystanie z Ciała Świetlistego wymaga Istoty wolnej od wszystkich blokad. Nie chodzi o to by pościć i aby odmawiać Ciału pokarmu by w ten sposób się oczyszczać, lecz chodzi o wyczyszczenie mentalnego i emocjonalnego Pola Energii, o to by w myślach i emocjach być klarownym i pełnym Miłości.
Cielesny post może tą pracę wspierać ale nie musi albowiem bardzo często Ciało potrzebuje pożywienia – jako wyrównania – aby dokonać konkretnych kroków Rozpoznania w swojej Istocie. Przyjmujcie do siebie tylko lekkie i czyste pożywienie. W tym Czasie odmawiajcie Ciału pożywienia tylko wtedy gdy jesteście całkowicie pewni tej konieczności. W innym przypadku – w dosłownym tego słowa znaczeniu – można „samemu strzelić sobie w kolano” bo stracicie Energię do Transformacji.
Odżywianie się Światłem jest źródłem do którego musicie być dopiero podłączeni i zbyt szybkie odwrócenie się od materialnego pożywienia w niewłaściwym momencie przynosi szkodę zamiast korzyści.
Przestrzegajcie tego dokładnie albowiem poszczenie jest wzorcem uzdrawiającym Starego Czasu i służyło przede wszystkim do tego aby Ludzie w Światach 3D mogli się otworzyć dla wyższej Wiedzy, dla tego co boskie. Jednak Wy którzy się podnosicie musicie być w pewnym stopniu już otwarci, inaczej nie mielibyście żadnej Wiedzy o tych Słowach i o tych wielu Przesłaniach Nieba które w ubiegłych latach poświęcone były tym tematom.

CIAŁO ŚWIETLISTE

Gdzie jednak znajduje się to Ciało Świetliste, ten Wehikuł którym udajecie się w Podróż z powrotem do Źródła? My wszyscy żyjemy w tym Ciele Energetycznym, tylko że ono jest nieaktywne w czasie ludzkiej egzystencji na ociężałych Światach 3D lub niższych 4D. To znaczy że zasadniczo Dusza nie jest tą która żyje w Ciele ludzkim tylko to Ciało ludzkie postrzega się i rozciąga w jego własnej Esencji Duszy. A więc my wszyscy żyjemy w tym Ciele Świetlistym które rozciąga się we wszystkich kierunkach: na metry w górę, w dół i na boki. I teraz u wszystkich podnoszących się aktywowane jest właśnie to Ciało Świetliste – niczym statek kosmiczny w którym zapalają się wszystkie światła.
Teraz prowadzone są prace remontowe/konserwacyjne i my jesteśmy czynieni „gotowymi”, tak abyśmy mogli podjąć się tej wspaniałej podróży do Boga.
To wydarzyło się ze mną przed tysiącami lat i przed tysiącami lat z Matką naszego Wiecznego Brata Jesusa – Marią, która jako Matka Boska dla wielu nas Ludzi w czasie niektórych żyć była kotwicą, dawała schronienie i orientację.
Podsumowując – i tym kończymy tą pierwszą transmisję „Narodzin Nowego Człowieka”:
Wszyscy którzy wybrali Podniesienie zostaną teraz do niego kompleksowo przygotowani! Przy czym następuje aktywacja Ciała Świetlistego. I ten proces u podstaw jest najbardziej skutecznie wspomagany przez indywidualne prace klarowania.
My stajemy się delikatniejsi i świetliści i to jest fakt
który coraz więcej ludzi spostrzega na sobie samych.
Im szybciej uwolnimy się od materialnych uwikłań i blokad tego Poziomu tym w bardziej harmonijny sposób będzie miało miejsce nasze Przejście w niematerialną Rzeczywistość naszego Wyższego JA.
Zrozumcie że: Szczęście które przygotowuje nam nasze Życie w Ciele Świetlistym jest naszym naturalnym boskim statusem, jest podstawowym Modusem (*stanem) każdego Boga-Twórcy. Nienaturalnym jest bycie od tego odciętym.
Już tylko to powinno pokazać Wam na jaką Służbę się wszyscy zdecydowaliśmy gdy zgodziliśmy się na rozdzielenie się z nami samymi i ze szczęśliwą Rzeczywistością naszej boskiej Świadomości.
Na to wskazywały wielokrotnie niebiańskie Królestwa Światła abyście zrozumieli i uwewnętrznili to co się wydarza, lecz przede wszystkim abyście mogli pojąć Waszą faktyczną wielkość – niezależnie od tego czy się podnosicie czy pozostajecie.
Albowiem każdy Człowiek – bez wyjątku każdy Człowiek na tym Świecie uzyskał wyróżniający go status w Królestwach Tworzenia jedynie poprzez decyzję oddzielenia się od swojego Boskiego JA, po to by przeżyć to wyjątkowe doświadczenie oddzielenia od Źródła. To stwierdzenie dotyczy każdego pojedynczego z nas Ludzi – bez wyjątku.
Oczywiście to stwierdzenie nie uwalnia nikogo od odpowiedzialności za błędy i pomyłki którą wziął na siebie. Ten fakt ukazuje przede wszystkim iż na Końcu wszystkich Żyć we wszystkich Czasach wszystkie Rzeczy pokazują się w zupełnie innym świetle. One nie są już oceniane na podstawie zrozumiałego lecz bardzo często ograniczonego ludzkiego punktu widzenia, lecz obserwowane są pod szerszym kontekstem wszystkich Bytów.
Ten czas poświęcony jest narodzinom Nowych Ludzi.
Narodzinom Nowego Człowieka w Tobie, bo Ty jesteś na to gotów,
bo Ty to Życie na tym Świecie wyczerpałeś i zakosztowałeś go do końca.
Tymi Słowami błogosławię Ludzkość i wszystkie Życie tego Świata.
Ja Jestem
ELIJA (Eliasz)
//koniec części II//
Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

źródło: http://wolnaplaneta.pl/terra/2014/11/19/14-11-2014-narodziny-nowego-czlowieka-czesc-ii-elija-prorok-eliasz/

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s