Nauki Nadduszy: Manifestowanie Obfitości

.
Miłość i harmonia powinny się wylewać  z umysłu i  serc każdego poszukującego, który chce widzieć zmiany na Ziemi.  Nie możecie spodziewać się żadnych zmian w funkcjonowaniu waszej planety, jeśli nie jesteście gotowi na własną wewnętrzną i zewnętrzną pracę.  To jest wymogiem do doprowadzenia siebie i planety do Światła.  Dlatego zachęcamy każdego poszukującego, który jest gotowy na ogromne planetarne zmiany, aby o tym pamiętać.

My doskonale rozumiemy, że powszechny zamęt i zniszczenie jest kontynuowane na świecie, ale zachęcamy was do pamiętania, że wszystko co rozgrywa się na światowej scenie, dzieje się z koniecznego i ważnego powodu.
Wszystko co się wydarza – odpowiednie lub nie – odgrywa dużą rolę w manifestacji waszej niebiańskiej  przyszłości i zachęcam was do pamiętania o tym podczas, gdy będą się działy rzeczy zbyt przypadkowe lub chaotycznie, aby miały jakikolwiek sens.

Zmieńcie swoją planetę poprzez zmianę siebie

Nawet najczarniejsze i najbardziej niszczące rzeczy, które się dzieją, są docelowo konieczne.  Każdy kto stracił swoje życie w rezultacie masywnych konfliktów dziejących się na planecie, wybrał podświadomie wcześniejsze odejście, i w niektórych przypadkach, przyczynił się do podniesienia świadomości innych (z drugiej strony zasłony) dla zaprzestania podziałów i działań wojennych.
Jedną z finałowych konkluzji, do której dążycie jest całkowite zaprzestanie wojny i dzielących poczynań, które trzymają was kolektywnie przywiązanymi do niższych sfer.  Członkowie kabała stworzyli dużo negatywności i  okrucieństwa, aby dokarmiać niskowibracyjne astralne moce, które ich prowadzą i im doradzają.  A wy możecie zakończyć całą tę negatywność i nienawiść poprzez niedopuszczanie tego do swojego postrzegania.

Możecie zmienić swoją planetę zmieniając siebie i jeśli jesteście pełni pokoju i harmonii, wasz świat to odzwierciedli.

Oczywiście, wymagać to będzie więcej niż jednego świadomego poszukującego, który za pomocą swojej wewnętrznej zmiany przyczynia się do przybliżenia planety do Światła. Wszyscy (lub przynajmniej znaczna część populacji) musi tych zmian dokonać.
Wiele musi być zrobione, ale każda znacząca zmiana będzie tylko przejściowa, jeśli ludzkość jest nieprzebudzona i nieświadoma konieczności zaprzestania karmienia swoich starych, dzielących sposobów, na korzyść nowego światowego standardu, który obejmuje miłość i szacunek dla każdej istoty boskiej.

Jesteście wszyscy iskrą
wszechmocnej świadomości Źródła i uświadamianie sobie tego pomoże wam dokonać wewnętrznych przemian.

Jestem gotowy na wasze pytania.
 .
Pytanie:  „Słyszałem, że duże pieniądze są w drodze do mnie w sierpniu 2014.  To prawda czy nie?  Następnie, NESARA St. Germain’a?  Kiedy to dotrze do Republiki Południowej Afryki?” 
.
Odpowiedź:  Nasz czytelnik nie jest jedyny, który zastanawia się, kiedy planetarna obfitość będzie zamanifestowana i wielu poszukujących jest skoncentrowanych na pozyskiwaniu bogactwa koniecznego do fizycznego i duchownego prosperowania.

Oczywiście, finansowe bogactwo nie jest potrzebne do duchownego powodzenia, ale zewnętrzna obfitość może pomóc wielu poszukiwaczom w zyskaniu nowej podstawy, znalezieniu sposobu na odnowienie Ziemi.

Na Ziemi finansowe bogactwo równa się prawie zawsze swobodnej zdolności robienia tego, czego się chce i przebudzony i odpowiedzialny pracownik Światła może użyć finansowego bogactwa, aby pomóc ludzkości w uświadomieniu sobieDucha i konieczności życia w pokoju w bardziej nieskrępowany sposób, niż gdyby był ograniczony finansowo.

Finansowa obfitość będzie potrzebna wielu świadomym duszom, które dążą do ziemskiej renowacji, bez strachu i negatywnych finansowych konsekwencji.  Ale z ręką na sercu, powiemy, że poza tym, posiadanie pieniędzy nie będzie koniecznością.

Tak, to jest potrzebne do fizycznego przetrwania i rozumiemy dlaczego wieleświadomych dusz koncentruje się na tym, ale naszą intencją jest zachęcenie was do nieskupiania się na pieniądzach i innych fizycznych rzeczach, służących do przetrwania i do pomocy planecie.

Albo raczej, proponujemy nieskupianie się na pozyskiwaniu lub posiadaniu pieniędzy ale na działaniu, tak jakbyś już posiadał to czego szukasz.  Jeśli finansowa obfitość jest tym czego szukasz, to my proponujemy, abyś najpierwzapytał siebie samego  – dlaczego tego chcesz.  Czy życzysz sobie finansowej obfitości po prostu do przetrwania, czy chcesz jej użyć do pomocy innym?  Czy chcesz prowadzić rozrzutne życie, podczas gdy inni żyją w biedzie, albo czy chcesz użyć swoich funduszy na pomoc reszcie społeczeństwa w prosperowaniu?  Każda dusza zasługuje na radość istnienia zamiast wiecznego zamartwiania się o finanse i podstawowe potrzeby życiowe, ale obfitość będzie miała niewielkie znaczenie, gdy nie będzie użyta dla właściwych celów.

Nie pragniemy przewidywać, kiedy określony program finansowy przyniesie zamierzone rezultaty, ale zachęcamy naszych czytelników i każdego poszukującego, który pragnie finansowej obfitości, aby poprosił Źródło o jej dostarczenie i wizualizował jej manifestację.

Bez względu na to, czy zamanifestuje się to przez jakiś program obfitości, czy przez inne fatum przeznaczenia, to wizualizacja pomoże naszym czytelnikom i każdemu innemu znaleźć to, czego szukają.

Wizualizacja Obfitości

Oferujemy naszym czytelnikom i innym zainteresowanym prostą wizualizację dla finansowej obfitości, i jak zauważycie, wizualizacja ta zawiera także duchową obfitość.

Proponujemy naszemu czytelnikowi, aby zwizualizował sobie swoje ciało eteryczne jako prosty zarys energii.

Ta przezroczysta energia może mieć formę ludzkiego ciała, ale nie musi.  W tym ćwiczeniu, prosimy naszego czytelnika o wizualizację  energii pieniędzy i obfitości  jako żywą, zieloną, świecącą energię, która powoli i pewnie wypełnia przestrzeń wewnątrz i wokół jego eterycznego ciała.

Proponujemy, aby wizualizował swoje eteryczne ciało napełniane zieloną, obfitą energią i utrzymywał ten obraz przez kilka chwil po wypełnieniu eterycznego ciałapo brzegi.  Robiąc tę wizualizację tylko raz, da dobry skutek, ale dla naprawdę zauważalnych  efektów polecamy praktykowanie tego raz lub dwa razy dziennie.

Jeśli  nasi czytelnicy lub inni, są poważnie zainteresowani  doświadczaniem finansowej obfitości, co pomoże im prosperować w czasie budzenia reszty planety, praktykowanie tej techniki wizualizacji nie powinno przysporzyć wiele pracy.

Istotnie, nasz czytelnik może osiągnąć nawet więcej dzięki tej wizualizacji, niż pierwotnie chciał i będzie bardzo zadowolony z tego prostego sposobu na osiągnięcie obfitości.  Dodatkowo proponujemy w trakcie wizualizacji, wyobrażenie sobie Ziemi napełnianej tą samą energią, po to aby cała ludzkość mogła skorzystać z finansowego bogactwa.

Jeszcze raz, my i inne źródła channelingów nie chcemy podawać wam dat i ram czasowych dla manifestacji  pewnych ważnych wydarzeń takich, jak ekonomiczna restrukturyzacja, która spowoduje przepływ obfitości do najniższych klas społecznych, koniecznej dla waszego postępu w stronę Światła.

Dostatek i obfitość będzie bardzo ważnym aspektem waszej przyszłości i powszechna bieda, która utrzymuje tak wiele dusz związanych ze stanem świadomości braku, będzie zastąpiona kolektywną obfitością.  Każdy musi być częścią konstrukcji waszej Nowej Ziemi i żeby to się stało, każdy musi znaleźć się na przyzwoitym poziomie finansowym.

W miarę jak planetarna przebudowa będzie się przyspieszać, zrozumiecie, że pieniądze i temu podobne rzeczy już nie będą dłużej potrzebne, gdyż dobrobyt będzie rozdzielany sprawiedliwie i żadna dusza nie będzie musiała się martwić o zaspokojenie swoich podstawowych potrzeb.

Mamy nadzieję, że ta wizualizacja przyczyni się do odniesienia sukcesu, którego nasz czytelnik szuka. Ale jeśli ktoś chce zrobić lub osiągnąć coś bardzo znaczącego, niezbędny jest wkład pracy.

W przypadku naszego czytelnika, ta praca jest oparta na wizualizacji, ale inni mogą zostać poproszeni o wykonanie podobnych  rzeczy, jeśli chcą przyczynić się w budowaniu waszego, nowego społeczeństwa lub po prostu w ulepszeniu waszego trudnego, chaotycznego świata.

Wes Annac    4 września 2014

http://lightworkers.org/channeling/204200/oversoul-teachings-qas-manifesting-abundance-and-finding-your-passion-part-12

Przetłumaczyła Wiola, edycja Krystal

źródło: https://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

26 comments on “Nauki Nadduszy: Manifestowanie Obfitości

 1. Szkoda,ze na jedyne zadane pytanie(Pytanie: „Słyszałem, że duże pieniądze są w drodze do mnie w sierpniu 2014. To prawda czy nie? Następnie, NESARA St. Germain’a? Kiedy to dotrze do Republiki Południowej Afryki?”) nie zostala dana odpowiedz,zauwazyliscie?
  „Finansowa obfitość będzie potrzebna wielu świadomym duszom” a zaraz dalej ” poza tym, posiadanie pieniędzy nie będzie koniecznością.” No to bedzie potrzebna czy nie bedzie koniecznoscia??? Tego typu niescislosci w tym tekscie mozna wymieniac dalej,ale szkoda czasu…z tego co wiem,Wes Annac nie jest zamozny,wiec podaje tylko piekna teorie,ktorej sam nie umie wprowadzic w praktyke…super…kolejny guru new age 🙂 Chcialby,ale sie chyba boi 🙂
  Zauwazcie tez,ze energia pieniedzy ma byc zielona…czy tylko mnie sie to kojarzy z dolarem???
  Jeeeezu,przeczytalem to jeszcze raz,caly ten tekst to jakis belkot…

 2. Z nudow jeszcze raz zajrzalem na strone Wesa:
  http://cultureofawareness.com/author/wesannac/
  „Istotnie, nasz czytelnik może osiągnąć nawet więcej dzięki tej wizualizacji, niż pierwotnie chciał i będzie bardzo zadowolony z tego prostego sposobu na osiągnięcie obfitości”
  Istotnie,nasz guru od wizualizacji obfitosci chce osiagnac wiecej za pomoca subskrybcji swoich „dziel” po $11.11 miesiecznie. Jest skromny w uzywaniu anielskich liczb,inni zadaja $33.33 a nawet $55.55 🙂
  Nie jestem pewny,czy Wes jest „bardzo zadowolony z tego prostego sposobu na osiagniecie obfitosci”…Raczej mi sie wydaje,ze nie 🙂

 3. Nesarę, to St.G. obiecywał amerykanom za „wykorzystywanie” ich pracy przez finansistów. Dopiero znacznie później, po pewnych tłumaczeniach o niestosowności jego zapewnień, iż tylko amerykanie byli i są wykorzystywani, zaczął mówić (bardzo delikatnie) o całym świecie, że wszędzie zostaną rozdane pieniądze przez wybrańców – czyli chciał stworzyć nowa kastę darczyńców – której on by oczywiście przewodził. Na szczęście to zostało odrzucone. Więc pożyjemy, zobaczymy. A ja proponuję najlepszą metodę: liczmy tylko na siebie – nie będziemy rozczarowani pustymi obietnicami i nie staniemy się nowymi niewolnikami

 4. 😀 ,,,,, ” liczmy tylko na siebie ” ,,,, właśnie!!!! 😀 ,,,,, więc drogi Danielu posłuchaj
  Kobiety ,,,, dobrze ci radzi ,,,,, może zamiast szczęścia w liczbach ,,,, w obietnicach
  jakichś guru ,,,, poszukaj go w Ramionach Kobiet 😉 🙂 😀

  • drogi xylotecie,ktory placzesz bawolimi lzami i stajesz sie chytrym jak gwiazdziste niebo i ponurym jak parawan w trzeciorzednym burdelu…posluchaj mnie,ktory nie jestem ani mezczyzna ani kobieta…
   By wysluchiwac pustych obietnic nie trzeba czytac przekazow channelingowych,wystarczy tvn lub cnn. Chodzi mi o to,ze wiele osob zachwyca sie tymi przekazami,pozostawiajac swoj rozum gdzies na uboczu,tak samo jak przy ogladaniu telewizji. Wielu ludzi zostalo bezmyslnymi zombie tak samo dzieki telewizji,jak i ideom new age.

   • drogi Danielu ,,,, przynajmniej znasz Witkacego ,,,,, 🙂 ,,,, więc skoro jesteś
    inteligentną istotą ,,,, dlaczego walczysz z wiatrakami jak Don Kichote ,,,,,
    mówisz tvn ,,,, cnn ,,, chanelingi ,,,, ja od siebie dodam ,,, Same Zmysły Okłamują
    ,,, i to chyba Najbardziej ,,,,,,,,,,,,,, 🙂 😀

   • Tak,zmysly oklamuja,ale w tej rzeczywistosci musimy sie na nich opierac…spruboj sie oprzec na samej intuicji,doprowadzi Cie do nikad,tak jak mnie,bo pisze tylko z wlasnego doswiadczenia.
    Walka z wiatrakami i Don Qiuxote…mysle,ze warto walczyc z tzw. wiatrakami by osiagnac cel,ten wspanialy swiat. A jezeli nie,to i umrzec nie bedzie problemem:)

   • widzisz on umarł a wiatraki dalej stoją ,,,,,, nawet stawiane są tysiące nowych ,,,,,
    to co jesteś ready to go ? ,,,, jesteś gotowy na to co cię po drugiej stronie lustra
    czeka 🙂 😀

 5. Don Quixote nie umarl,dalej jest zywy posrod nas i o nim rozmawiamy…a ze jego cialo…eeh
  Nie tylko jestem gotowy,ale doskonale rozumiem jak to dziala,dlatego nie boje sie tzw. smierci. Vide mechanika kwantowa.
  Nie ma drugiej strony lustra,to jest caly czas ta sama strona…

  • to tak Lenin a dla chińczyków Mao ,,,, a wstałeś kiedyś w nocy i nie mogłeś
   włączyć światła zwykłym pstrykiem ,,,, a kiedy się obróciłeś zobaczyłeś że na
   twoim łóżku ktoś leży ,,,, ale nie byłeś w stanie odchylić kołdry aby zobaczyć
   kto to jest ? 🙂

   • Och, Danielu,Danielu- tak odzywa się Istota uważająca siebie za androgyna? Skąd wiesz, Kim Jest xylotet, czy ja. My nie używamy słów uznawanych za mało eleganckie.

   • @ M’ Niosąca Błękitny Płomień 😀 ,,,,, czasem w realu przytrafia mi się ,,, być
    aroganckim ,,,, może cyniczny to lepsze określenie 🙂 ,,,, tak ,,,, chyba lepsze 😉
    ,,,,, często to takie astralne plotki ,,,, o Tobie też kiedyś jakieś tam krążyły 🙂 😀

    Ps. tak jak zdarzenia nam ,,, tak i my przytrafiamy się zdarzeniom ,,,,,, po dość
    długiej przerwie miło Cię znowu widzieć 😀 *****

   • @Daniel 🙂 ,,,,, i znowu zabrzmiałeś jak Kobieta ,,,,,,,,,, którą ktoś okłamał ,,, albo
    zdradził 😦 ,,,,,,, 😀 ❤

   • @xylotet 🙂
    Chyba zwracasz się do nieodpowiedniego adresata ……z tym tekstem:
    ‘zabrzmiałeś jak Kobieta ,,,,,,,,,, którą ktoś okłamał ,,, albo
    zdradził 😦 ,,,,,,,
    W tym temacie ja mam dość ciekawe 😦 😛 doświadczenia….
    Nie wiem czy w tym szaleństwie jest jakaś metoda 😦 ………. i niejakie ‘nefilimy’ lub inne ‘anioły’ tak sprawdzają nieznane im ‘jidamy’ 😛 ,,,,,,,,, coś ‘na obraz i podobieństwo’ 😛 tego:
    „dla tych bystrzejszych
    i bardziej wymagających może być to na dłuższą metę trochę nudne ,,,, trzeba
    znaleźć coś Poza Sobą ,,, bo to jest pierwszym szczeblem Nowego Doświadczenia
    ,,,,, obojętnie jak to Później będzie zinterpretowane ,,,, 😀 „
    Jasne…… , ‚OBOJĘTNIE’ 😦 😦 ……. , no, super!!!!!! 😦 😦
    Aleeeeee …… ileż te niepoznane do końca i ‘nienudne’ 😉 Ziemianki są w stanie znieść tych ‘Poza Sobą Nowych Doświadczeń’?????????? 😦 …. , o tym nie są w stanie w ramach swoich ‘jidamów’ 😛 pomyśleć????????…….. te ‘anioły’, czy ‘synowie boży’, czy jak im tam………. 😦
    Wyobraźni NIE Staje 😉 ???????? 😦 Czy co????????…………. ‘MAHDI’!!! 😛 😛
    😀 :************* ❤

 6. Dawno,dawno temu-jeszcze za czasów mojej młodości krążyło takie powiedzenie- Nie żyje ten co nie ma wrogów.Żyjąc wiecznie i działając zawsze Komuś nadepnie się na odcisk. A ponieważ działam… to i ze strachu ploty krążą.
  I mnie miło Ciebie widzieć i czytać Twoje prześmiewcze (uwielbiam ten styl, sama mam dość ciężki,więc się nie wychylam) teksty 😉

  • @M’ 🙂 , a ja się wy/przychylę 😉 do tekstu Xyloteta:
   ,,,,,, 😀 ******** ,,,, fajnie że jesteś 😀 ❤

   Co do ‘astralnych plotek’ , to jak powszechnie wiadomo – w Astralu też błądzą 😦 ….. 😉
   , a Cała Robota z Wybaczaniem 🙂 Jest na Głowie Ziemian, a zwłaszcza Ziemianek 😀 ❤

   • Witaj @Doroto, dowiedziałam się, że Inni zazdroszczą nam ziemskiego życia z jego cieniami i blaskami. Między innymi stąd ta „kolejka” inkarnacyjna. I zazdroszczą nam naszej ziemskiej emocjonalnej miłości, bo tylko tak można nauczyć się Bezwarunkowej Miłości.No i cała Galaktyka podpatruje nas i próbuje się uczyć odczuwania miłości, niezależnie jak „świecą”.

   • Witaj @M’ 🙂
    Nie jestem specjalną Specjalistką od Podglądania z pięterka astralnego 😉 , ale od jakiegoś czasu przyglądam się Naszej Planecie 🙂 , …… nie bardzo wiedząc z której ‘platformy Widokowej’ 😉 😀 …,
    ale muszę przyznać, że coraz bardziej podoba mi się ten Widok 🙂
    Jest jakby Jaśniej, ‘Gęściej’ 😉 i Szerzej 😀 …… to chyba Dobra Nowina jest???? 😀 ❤

   • 🙂 ,,,, Przepraszam ale ja Wam ,,, ani Komukolwiek niczego nie zazdroszczę ,,,,,
    😉 ,,,, i z natury nie staję w kolejkach 🙂 ,,,,wolę obejść się smakiem ,,, a nie tracić
    czasu na kupienie czegoś co , po dokładniejszym przyjrzeniu się temu może okazać się pomyłką ,,, 😉 😛 😀 ❤

 7. ,,,,, ” Jest jakby Jaśniej, ‘Gęściej’ i Szerzej …… to chyba Dobra Nowina jest???? ”
  JASNE 😀 ,,, jaśniej od neonów ,,, gęściej od betonu ,,, i szerzej od zabudowy ,,,,,
  co do tego czy to Dobra Nowina każdy powinien sam określić ,,,, proponuję głosowanie 😀 ********* albo uczczenie to minutą ciszy 😉 ,,,, wolny wybór !!!!!!
  ja Ci Ty MI 😀 😀 😀 ****************** ❤

 8. @xylotet :), no pewnie……;) na Tobie ani ‘czarny piątek’, ani ‘cyberponiedziałek’ nie robią wrażenia 😀 ……. Masz swoje ‘Czarne Nocki’ 😛 😀 …….. i za friko co tylko zechcesz 😀 😛 :********* 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s