Arkturianie – Wdzięczność i wskazówki na bieżąco

Channeller: Marilyn Raffaele,
23. Listopad 2014 r
http://www.onenessofall.com

Pozdrowienia Drodzy,

Jesteśmy tutaj, aby pomóc w przesuwaniu energii świata od starej (gęstej / ciężkiej) do nowej (Światła). Może się wydawać, że świat się rozpada, ale nie, widzicie tylko burzę przed spokojem.

Utrzymujcie wasz pokój, drodzy, gdy nie zrobicie się zbyt zaangażowani w przejawach. Starajcie się pamiętać i żyć z Prawdy zawsze i we wszystkich okolicznościach. W ten sposób ćwiczycie.

Świat uczy, że życie jest łatwe, gdy wszystko jest „idealne” według trzeciowymiarowego pojęcia ideału i wielu nadal dąży do osiągnięcia ludzkiego poczucia „doskonałego” życia. Nawet ci, którzy osiągnęli to, co świat uznaje za sukces, nadal szukają „czegoś” do wypełnienia wewnętrznej pustki, która nigdy nie może być usatysfakcjonowana z zewnątrz.

Jednak w początkowych etapach duchowego przebudzenia, błędy i rozczarowanie są niezbędne, gdyż one prowadzą do poszukiwania i wykopywania głębszych odpowiedzi, co z kolei przynosi rozwój duszy. To jest opowieść o świętym Graalu – bezskutecznie szukali go po całym świecie i stwierdzili, po powrocie do domu , że wisi na drzewie.

Każda dusza pragnie poznać i doświadczyć Siebie, ale kiedy człowiek jest nieświadomy tego, to szuka w zewnętrznym świecie rzeczy, ludzi, władzy, pieniędzy i seksu. To nie oznacza, że życie nie ma radości, bo energia radości jest najbliżej Boga. Obejmujcie te rzeczy, które lubicie, bawcie się i spędzajcie czas robiąc to, co kochacie, ale nie patrzcie na te rzeczy w tym poczuciu kompletności, które może przychodzić tylko poprzez osiągnięcie stanu świadomości, w którym ktoś wie, że jest już cały i kompletny.

Rozwój duchowy polega na wiedzy, a następnie praktyce, tłumaczeniu wszelkich przejawów na duchową rzeczywistość stojącą za nimi, aż stanie się czyimś osiągniętym stanem świadomości. Oznacza to, zrozumienie, że wszystko, co widzicie, słyszycie, smakujecie, dotykacie, czujecie jest interpretacją umysłu duchowej rzeczywistości przetłumaczonej stosownie do osiągniętego stanu świadomości i wymaga stosownego dzialania, a nie tylko mówienia o tym.

Gaia dokonuje wielu zmian w celu oczyszczenia i przesunięcia jej energii i będziecie szli z nią, jeśli tak zdecydujecie. Dużo się zmieni gdy oczyszczanie Ziemi będzie kompletne. Jednak bardzo ważne jest, aby nie żyć w przyszłości, ignorując teraźniejszość, gdyż po prostu czekanie na zmiany spowoduje pominięcie wielu możliwości dla rozwoju duchowego. Wystarczy żyć każdą chwilą, gdy przychodzi i robić najlepiej jak potrafisz, w pełni świadomy, że masz trzeciowymiarowe doświadczenie, czy to jest dobre czy złe.

Mówimy dziś o wdzięczności, gdyż to jest czas, w którym wielu będzie świętować wyjątkowy dzień Dziękczynienia. Wdzięczność zbliżona do Miłości, bo to jest aspekt Miłości.

Są tacy, którzy odrzucają ideę wdzięczności wybierając zamiast tego stać sztywno w przekonaniu, że są uprawnieni do tego co dobre, jak również i dóbr (należących do) innych. Właściwie jako Boskie Istoty, każdy ma prawo do kompletności i pełni, ale poczucie przez ego tej prawdy (przekonanie, że trzeba knuć i żądać dla własnego dobra) odzwierciedla niską samoocenę i poczucie nienawiści siebie, które płynie z wiary w separację.

Wdzięczność jest w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu, radosne uznaniem całości w Jedności, ale na ludzkiej scenie jest ograniczona do stanu świadomości jednostki, który często dyktuje, kto lub co zasługuje na wdzięczność (wiara w separację). Życie ze stanu wdzięczności w każdym momencie prowadzi do głębszej świadomości i uznania, że życie i wszystko, co w nim jest, jest już kompletne i całe. Muszę, bo Jestem.

Umysł pełen silnych przekonań dualności i separacji może jedynie manifestować dualizm i separację. Kilka dni będzie dobrych, a kilka dni złych. Ze względu na indywidualne doświadczenia poprzednich żywotów, każda jednostka jest bardziej podatna na jeden lub więcej poszczególnych przekonań waszego świata. To dlatego są tacy, którzy mogą doświadczać więcej niż średnia z problemów zdrowotnych. Inni mogą mieć ciągłe problemy z relacjami i są tacy, którzy żyją z irracjonalnymi lękami i niewyjaśnionymi obawami.

Szczegółowe zmagania są wynikiem doświadczeń wcześniejszych żywotów, które zostały zaprogramowane, a następnie utrzymywane w polu energii danej osoby przez wcielenia. Kwestie te obecnie ponownie wypływają na powierzchnię dla wielu, aby mogły one raz na zawsze być oczyszczone i uwolnione. Gdy Istota Światła ewoluuje, nie ma już potrzeby, aby przyciągać te przestarzałe energie do siebie w przekonaniu, że są jej osobiste – są bezosobowe, składają się tylko z wiary w nie.

Jeśli uważasz, że nie masz nic, aby dać wdzięczność za to, to następnie będziesz manifestować dokładnie to, – nic. Każdorazowo gdy wyrażasz wdzięczność po cichu lub głośno to uznajesz: JA MAM. Gdy pozwalasz na przepływ Miłości i wdzięczności, otrzymasz miłość i wdzięczność w nieskończonych formach i odmianach, ponieważ jest tylko JEDNOŚĆ i to, co płynie, płynie do Ciebie.

Co ja mam? Spójrz wokół siebie, zobacz, co masz, i rozpocznij wylewanie. Na poziomie fizycznym, oczyść swoje szafy, garaże i półki – uzyskaj działanie przepływu. Jest ktoś, kto może korzystać z tych leżących nieużywanych rzeczy. Gromadzenie jest świadomością „nie mam i nigdy nie będę miał, więc muszę trzymać to, co mogę.” Ten stan świadomości będzie doskonale służyć blokowaniu przepływu energii.

Ponownie, jest tylko JEDNOŚĆ i dajesz to sobie, kiedy zdajesz sobie sprawę, że wszystko płynie z jednego Nieskończonego wszechobecnego Źródła, a nie z ograniczonych osobistych kieszeni.

Na poziomie emocjonalnym, przepływ wspiera, miłość i praktyczną pomoc, ale zawsze z poziomu współczucia, a nie sympatii (współodczuwania). Na poziomie mentalnym utrzymuj przepływ prawdy i pomagaj tym, którzy są gotowi i poproszą, aby widzieć to, co ty widzisz.

Wyrażając wdzięczność w każdym momencie będzie rozwijać twoją świadomość „mam”, która następnie przekształci się w; ” mam, bo Jestem”. Praktykujcie wdzięczność za każdy aspekt codziennego życia – za czyste łazienki, ciepły płaszcz, oczyszczoną ścieżkę lub możliwość oczyszczenia tej ścieżki. Są małe rzeczy, śpiew ptaka, mruczenie kota, machanie ogonem – oznaki Miłości i Jedności, mile widziane, ale często nie wyrażono wdzięczności za nie.

Wszystko, co może być źródłem wdzięczności, nawet trudne doświadczenia pomagają wam rozwijać się i ewoluować, gdyż bez nich nie bylibyście tam gdzie jesteście teraz. Spójrzcie wstecz i zobaczcie, jak wyrośliście z niektórych waszych najtrudniejszych chwil. Wszystko jest dla duchowego wzrostu, nawet jeśli pewne doświadczenia nie pasują do koncepcji świata, jakimi rzeczy powinny być. Nic doświadczanego nie jest nigdy wymuszone, każdy wypełnia jego umowę sprzed urodzenia, skonfigurowaną tak, że zawiera jakiekolwiek doświadczenia, które są niezbędne do przeniesienia na następny poziom.

Nadszedł czas, aby przestać narzekać, że to czy tamto nie jest sposobem, w jaki myślisz, że powinno być, a więc nie masz za co być wdzięczny. Wszyscy są na Ziemi, aby się rozwijać się i uczyć się duchowo, zdając sobie sprawę z Bezwarunkowej Miłości, podczas gdy doświadczają dualizmu i separacji. Nikt nie jest na Ziemi, aby żyć tłustym, szczęśliwym, pobłażliwym życiem akumulacji, podczas gdy nic nie robi, ale chce więcej.

Nie obudzone społeczeństwo prezentuje wam idoli do emulacji, idoli fizycznego piękna, bogactwa, talentów i mocy. Jeśli masz się duchowo rozwijać, musisz zaprzestać kupowania tego nonsensu, i uświadomić sobie, że żadna osoba, święty czy grzesznik, nie ma więcej cech Boga, niż inna.

Wszyscy ucieleśniają pełnię Boga, ale są w stanie doświadczać i wyrażać ją, gdy ona stanie się życiem, oddychającym stanem świadomości. Zewnętrzna scena zawsze jest odzwierciedleniem świadomości osobistej i powszechnej. Tak długo, jak istnieje wiara w dualność i separację, będą tacy, którzy mają więcej i tacy, którzy mają mniej.

Wdzięczność wyrażona cichu, w tajemnicy, jak i głośno w każdej chwili każdego dnia jest działaniem Miłości odzwierciedlającym uznanie czyjejś całości. Nawet jeśli nie doświadczasz tego, co uważasz za całość w tym czasie, zrozum, że zmierzasz w kierunku niej i wyraź wdzięczność za to zrozumienie.

Rozpoznaj przestrzeń zewnętrzną jako to, czym to jest i wiedz, że bez względu na zewnętrzne okoliczności, z jakimi możesz mieć do czynienia, nic nie jest w stanie oddzielić ciebie od JAŹNI.

Jesteśmy Miłością i JEDNYM z wami.

JEDNA Boska świadomość nieskończenie objawiająca się Jako …

Jesteśmy Grupą Arkturian

źródło: http://2012allabout.blogspot.com/

One comment on “Arkturianie – Wdzięczność i wskazówki na bieżąco

  1. „Szczegółowe zmagania są wynikiem doświadczeń wcześniejszych żywotów, które zostały zaprogramowane, a następnie utrzymywane w polu energii danej osoby przez wcielenia. Kwestie te obecnie ponownie wypływają na powierzchnię dla wielu, aby mogły one raz na zawsze być oczyszczone i uwolnione. Gdy Istota Światła ewoluuje, nie ma już potrzeby, aby przyciągać te przestarzałe energie do siebie w przekonaniu, że są jej osobiste – są bezosobowe, składają się tylko z wiary w nie.”

    Ooooo! Właśnie! 😀 🙂
    Wywalić ten cały szlam naszych chorych przekonań do kompostownika i niech tam sobie pięknie dojrzewa 😛 …. Przyda się do nawożenia Nowej Rzeczywistości 🙂 …. Zdrowej, Pięknej i Mądrej 🙂 ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s