Twoje oczy nie są obserwatorem twojej rzeczywistości, one są projektorem

.
Dzisiaj chcielibyśmy skupić waszą uwagę na holograficznej rzeczywistości, coś co wygląda tak bardzo prawdziwie i co pozornie fabrykuje wyzwania, które napotykacie i przeszkody, które musicie przezwyciężać.  Jednak nie można powiedzieć, że przeszkody te nie istnieją, raczej powiedzielibyśmy, że one istnieją w waszej umysłowej perspektywie.  Macie zawsze możliwość zmiany tego obrazu, kiedy tylko zechcecie.  Wszystko co musicie zrobić to zmienić swoją uwagę.
.
Chcielibyśmy zadedykować to przesłanie dla tych z was, którzy potrzebują zmienić swoją uwagę tak, aby obrazy, które się wam ukazują były bardziej zgodne z tym czego sobie życzycie.  Tak jak już wiele razy powiedzieliśmy, osoba postrzegająca jest odpowiedzialna za określenie, czy dane doświadczenie jest widziane jako pozytywne czy negatywne.  Jest wiele skrajności w waszej rzeczywistości i jesteście zdolni znaleźć zarówno pozytywny jak i negatywny aspekt w każdej okoliczności.
.
Oczywiście, łatwo jest zatracić się w waszym codziennym życiu wraz z walką i trudnościami, którym każdy z was bez wątpienia stawia czoła.  Ale chcemy wam przypomnieć, że nie jesteście ciałem, w którym chodzicie po Ziemi, ale nieograniczoną duszą, która szuka możliwości wyrażania siebie na każdy możliwy sposób.  Nie macie żadnych granic i ograniczeń oprócz tych, które sami na siebie nakładacie.  Widzimy, że wielu z was zniechęca się w poszukiwaniu tworzenia życia jakie pragniecie zamanifestować.  Kiedy jesteście uwikłani w to, w jaki sposób wasze marzenia mają się spełnić, wtedy nie możecie zobaczyć, że blok na drodze, którego tymczasowo doświadczacie, jest po prostu umieszczony po to, aby zapewnić zmianę tej drogi na bardziej bezpośrednią i odpowiednią dla osiągnięcia oczekiwanego celu.  Ta zablokowana droga nie jest końcem, jest po prostu objazdem do lepszej trasy.
 .
Bardzo często wielu tworzy swoje marzenia bazując raczej na tym co właściwie zdolni byliby stworzyć niż na tym czego rzeczywiście by sobie życzyli.  Zasadniczowielu umieszcza się w pozycji decydując się na znacznie mniej, dlatego że nie mają odwagi, aby zapragnąć czegoś więcej.  Przypominamy wam, że gdy jeszcze czegoś nie ma, to nie znaczy że nie nadejdzie.  Nie wierzcie we wszystko to co widzicie przed sobą, gdyż jest to projektowane przez myśli i lęki, które utrzymujecie w waszych umysłach.  Dokarmiajcie swoje marzenia poprzez głodzenie swoich lęków.  One nie mogą pozostawać w tej samej przestrzeni, jako że wymagają przeciwnych wibracji do zamanifestowania.
.
Musicie bardzo mocno utrzymywać swoją uwagę w wierze, że posiadacie możliwość tworzenia wszystkiego tego czego pragniecie, wtedy lęki nie będą miały żadnej innej opcji, jak tylko odpaść.  W ten sposób rozbierzecie holograficzne obrazy strachu, gdyż nie mogą one pozostać na waszej drodze, jeśli utrzymacie koncentrację na upragnionym wyniku tak intensywnie, że inny wynik nie będzie możliwy, aby się zamanifestować.  Lęki i zmartwienia dotyczące jutra nie istnieją tu w waszej teraźniejszości.  Pamiętajcie, waszym zadaniem nie jest ustalenie w jaki sposób wasze marzenia powinny się spełnić.  Musicie się tylko skoncentrować na tym co pragniecie stworzyć.
 .
To przyjdzie, jeśli na to pozwolicie.  Musi, gdyż życie jest po prostu odbiciem wszystkiego tego, co projektujecie na tym holograficznym ekranie i w co obecnie wierzycie, że jest waszą rzeczywistością.  Jest to waszym wytworem.  Spójrzcie poza własne lęki i koncentrujcie swoją uwagę na tym co do siebie pragniecie przywołać.  Możecie zacząć teraz ścierać te obrazy z „ekranu” waszego życia, które generują w was strach i zacząć podsycać swoje marzenia wiarą, że jesteście w stanie stworzyć o wiele więcej.  Pamiętajcie kochani, to tylko sen, więc marzcie o czymś wielkim!
Mamy nadzieję, że  w pewien sposób pomogliśmy wam i nasza wiadomość dotrze do tych, którzy najbardziej tego potrzebują.
.
W miłości i świetle, jesteśmy waszymi Anielskimi Przewodnikami
.
1 grudnia 2014
 .
Przetłumaczyła Wiola, edycja Krystal
 .
Copyright © 2012-2014 by Taryn Crimi. All Rights Reserved.  http://www.Angelic-Guides.com

http://WWW.YOUTUBE.COM/ANGELICGUIDES

źródło: https://krystal28.wordpress.com/

27 comments on “Twoje oczy nie są obserwatorem twojej rzeczywistości, one są projektorem

  • Nie znam się na p….niu, bo jestem baba, a to one jak mi się zdaje jakieś wieki temu podlegały temu procederowi dokonywanemu przez niejakich ‘kosmitów’ bez Czci i Wiary … za to z wielkimi atrybutami 😉 😦
   Im też podobnie się zdawało, że są tylko marionetkami sterowanymi przez …… no kurczę! ….. nie wiadomo co……… 😦

   A w tym przekazie jest Święta Prawda:
   „życie jest po prostu odbiciem wszystkiego tego, co projektujecie na tym holograficznym ekranie i w co obecnie wierzycie, że jest waszą rzeczywistością. Jest to waszym wytworem.”

   „Jak na Górze tak na Dole i jak na Dole tak na Górze”…. Takie sobie nieskomplikowane 😉 Prawo Przyczyny i Skutku …… 🙂

   • a no jesteś kukłą a nawet o tym nie wiesz paniusiu zrobisz wszystko co ci kaze twoj zyciodawca bo potrafi manipulowac toba HEH twoj interes sie nie liczy bo jest przelotny jak swiatlo we mgle i jesli bedzie trzeba to zycie zostanie ci odebrane a ty palcem nie kiwniesz. nic nie mozesz zrobic probowac na wlasna reke ale to przyniesie zgube twojej rodzinie !

 1. @asdast ,,,,” życiodawca manipulujący” swoim ślimakiem ,,,, OK ,,,, nazywany jest
  dziś Modnie Wyższa Jaźń , wiadomo ,,,, koniec tzw życia . ,,, OK ,,,,, próbowanie coś na własną rękę ,,, czyli bunt ,,,, też OK ,,,, tylko co ma z tym ta „zguba rodziny” ,,, wspólnego ?????

  Ps. ,,, paniusia ,,,, a przed tym ta kukła ,,,, właściwie jesteś bardziej sfrustrowany
  „życiodawcą ” ? ,,,, czy rolą ślimaka w jego ręku ???

  • 🙂 ,,,, to nie tylko półkula ,,, to cała kula ,,, czyli ślimak ,,, z głową ślimaka ,,w zadku ,,,
   a w ustach z jego ogonem ,,,,, jeśli miałeś okazję , trzeba było się gdzieś indziej
   urodzić ,,,, wybrałeś TO ,,,, albo miałeś zły dzień? ,,, lub pecha w chwili wyboru ?,,,,
   możesz też znaleźć Jakieś Innowacyjne Rozwiązanie ,,,, tego problemu ,,,, na razie
   jesteś w fazie buntu ,,,, bo z każdej strony Dupa ,,, ale to jest Dobry Początek 😀

   • wiesz co nie chce mi sie wierzyć ze istota dzialajaca we mnie i dostrzegam to systematycznie jest rownoczesnie mna samym kiedy to ona, mogloby sie wydawac osobno wplywa na moj sposob myslenia. to jest niepojete. chyba ze dzialania plyna z ducha a ja jako dusza im ustepuje. to by wskazywalo na zycie posmiertne ale nic z tego ! chyba ze..

   • @asdast ,,,, „wiesz co nie chce mi się wierzyć ze istota działająca we mnie,,,,,
    jest równocześnie mną samym ” ,,,,, tak właśnie jest ,,,, Właśnie Działania Płyną
    z DUCHA ,,,, a Dusza w Znacznym stopniu im ustępuje ,,, tylko że Twoje ziemskie
    Ego jest zaledwie Cząstką Duszy ,,,, brak zrozumienia tego rodzi najczęściej Bunty

    Ps. ty sam przez pryzmat ego ,,, zawsze będziesz się widział jako Kierowany ,,,
    Wykorzystany ,,,, itd. ,,, itp. ,,,, no chyba że doświadczysz ,,, poszerzonego Ego
    ,,, np. astralnego ,,,, mentalnego ,,,, albo przyczynowego ,,, wtedy to realowe
    czyli ziemskie , przyzwyczaja się że nie jest Ostatnim Szczeblem Drabiny ,,,
    a raczej Pierwszym ,,,,,, lub ,,,, ” chyba że ” ,,,, chcesz utkwić na tym szczeblu
    na którym dziś jesteś ,,, razem z jego wątpliwościami ,,,, 😦 ,,, ale chyba
    nie ,,,, 😀 *****************

 2. A to na deser do kawusi 😀
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/islamski-duchowny-przekonuje-ze-ziemia-nie-obraca-sie-wokol-slonca

  Jak się dobrze zastanowić to jeśli Ziemia kręci się z prędkością od 0 km/h na biegunie do 1667 km/h na równiku, a samolot pasażerski leci z prędkością 1000km/h i dodając jeszcze opór powietrza i efekt Coriolisa to dziwne, że można w ogóle latać skądś dokądś……?????? 😀 ….., a na wysokości 10 km jest jeszcze dalej skądś dokądś…. 😀 , a w odwrotną stronę to można by usiąść na chmurce i poczekać aż sam się cel podróży do nas ‚dokręci’ 😀

 3. przeciez te ciolki nawet nie wiedza ze istnieje cos takiego jak duchowe podwaliny z ktorych to my sie wywodzimy a snuja teorie w jaki sposob to wszystko funkcjonuje < jak tak mozna ?

 4. A propos geocentryzmu 😀 znalazł mi się taki stary wykład T. Owsianko…. I ten wykład wydaje się jakby był dopiero teraz na czasie 🙂

  Jest mało Symboli 😀 , a dużo ciekawych informacji i uwag…… o dymieniu z czachy też 😀 🙂 ❤

 5. A propos Dupy 😀 …… ze wszystkimi przynależnościami do Niej, zdaje się, że jest to zarówno Obiekt Największego Pożądania jak i Największego Upadku Człowieka…. 😦
  A ciekawe Co ustanowiło taki Jej status????? Czyżby Ona Sama????? 😛
  Czytając rozmaite przekazy jak chociażby ten, od niejakich Kasjopejan dochodzimy do wniosku, że człowiek interesuje się głównie dupą, kupą….., czyli ogólnie mówiąc gównem 😦 , jakbyśmy nie zdawali sobie sprawy z tego Czym Jest Człowiek…….
  Wystarczy też zajrzeć do mainstreamu, jak również do cenionej przeze mnie do niedawna Wikipedii…
  Otóż, swego czasu szukałam czegoś na temat starożytnych cywilizacji i trafiłam na hasło Medowie…. Był tam rysunek arystokratów Medyjskich według wyobrażeń jakiegoś zdrowo myślącego rysownika. Przedstawiał piękną Parę: Kobietę i Mężczyznę, wyglądających jakby znajdowali się w szczęśliwym związku, co świadczyłoby o mądrym społeczeństwie, w którym żyli …. Ja czytając o tym Państwie odniosłam wrażenie, że początkowo nastawieni byli na życie w Pokoju z ewentualną strategią obronną, co w późniejszym okresie się zmieniło jak za sprawą jakiejś mentalnej zarazy 😦 ……
  Ale do rzeczy……Otóż, niedawno postanowiono zmienić wystrój strony z powodu jak napisano, że były tam „szkaradne XIX-wieczne rysuneczki” i nastąpiła „zamiana na zabytek z epoki”……., w związku z tym umieszczono w miejsce tego ‘szkaradnego rysuneczku’ fotografię starożytnej rzeźby przedstawiającej ówczesnego ‘wojownika’….., oczywiście według interpretacji współczesnych, zarażonych wojowaniem archeologów 😦
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Medowie
  Co jest dla mnie interesujące to to:
  Który artefakt świadczy o tym, że ta rzeźba przedstawia „wojownika”????? …… Czyżby ten kozik u pasa??????, albo futurystyczny hełm??????, a może ta kulista ‘puszka pandory’??????? 😉
  Widzi mi się, że istnieje w tej chwili płaszczyzna świadomości, która WALCZY o Walkę dla samego Walczenia…… to coś jak ten ślimak z głową w Dupie…… 😛 😦 😉

  • 🙂 ,,,, powiedzenie z każdej strony Dupa ,,,,, nie ma nic wspólnego z Dupą żeńską
   i tą całą pseudo bajką z tym związaną ,,,, najbardziej podtrzymują ją Kobiety ,,, bo
   im się wydaje że mają tą właściwą Dupę ,,,, nic błędniejszego 😦 ,,, główna Bajka
   rozgrywa się pod egidą … 🙂 BYĆ a nie Mieć ,,,,,, 😛 🙂 😀

   • „BYĆ a nie Mieć ,,,,,, ”
    Czego nie Mieć?????????? Dupy?????….. czy czegokolwiek????? 😛 🙂 😀

   • 😀 ,,,, jeszcze się raz nad tym zastanów ,,, nad sensem tego ,,,,,,” BYĆ a nie Mieć” ,,,,, 😛 🙂 😀
    Ps. ,,, chcesz BYĆ ISTOTĄ ,,,, czy tylko MIEĆ jej Pozory (nawet z Mieć ,,, Dupę ,, itd.
    itp.) ,,,,,,, ❤

   • 😀 Chcę BYĆ ISTOTĄ i MIEĆ WSZYSTKO (co jest Miłe i Przyjemne 🙂 ) 😀 🙂 ❤ :*************** 🙂

 6. @xylotet 🙂 , właściwie nie wiem o co Ci chodzi z tam ‘Mieć’???? 😀
  Już chyba zostało ustalone, że każda Istota jest jakimś Bytem Energetycznym, więc MA Formę….. chociaż TO ‘MA’ 😀 , a Całą Resztę może Rozdzielić pomiędzy Pozostałe Formy …… 😀 😛 🙂 ❤ :*********** 🙂

  • 😀 ….. chciałam napisać „tym ‚Mieć'”…., a napisało się „tam ‚Mieć'” …..
   W takim razie możesz się odnieść do obu wersji 😛 😀 🙂

 7. 🙂 A to jest świeżutki wykład T. Owsianko:

  Trochę więcej Symboli 😀 ……. i nawet jest o naszych Braciach mniejszych jak: robaczki, ślimaczki 😉 itd. itp. …… jedne są zapętlone same w sobie 😛 , a inne otwarte na zmiany …. i o Geocentryzmie 😀 też jest co nieco …… 🙂 ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s