Rozpowszechniajcie to wirusowo! Aktywacja Portalu IS:IS, 15 grudnia 2014 o godz. 6:11

Oto następny epokowy krok w procesie Wzniesienia Ziemi i ludzkości.  Ta medytacja jest niezwykle ważna, gdyż między innymi, umiejscawia pracowników i wojowników Światła w ich rolach przed Wydarzeniem według świętej geometrii.  W internecie krąży automatyczne, nieedytowane, mało zrozumiałe tłumaczenie tego tekstu przez googla.  Oto dokładne tłumaczenie, linki do tekstów są w jęz. angielskim:

.

Nadeszła pora, aby podjąć działania jeszcze raz!  Teraz jest czas, aby wziąć losy naszego świata w swoje ręce!  Dlatego spotkamy się w małych i dużych grupach, jako jednostki, jak i pary, w momencie kwadrantu Uranu i Plutona w dniu 15 grudnia 2014 roku.  Wielu z nas zgromadzi się i zakotwiczy energie Bogini Wiru, tworząc w ten sposób jasne i harmonijne kanały manifestacji ostatecznego wyzwolenia planety.

Nasza wizualizacja wesprze plan planetarnego wyzwolenia, tak, aby zamanifestowało się jak najszybciej i najłagodniej jak to tylko możliwe.  Możemy to zrobić!  To musi się rozprzestrzenić wirusowo!  Musimy dotrzeć do wielu ludzi, tak aby masa krytyczna osób medytujących została osiągnięta.  Proszę opublikujcie to na swoich stronach internetowych i blogach.  Jeśli znacie wejście do alternatywnych mediów, możecie to do nich wysłać.  Możecie utworzyć grupę na Facebooku dla lokalnych grup w różnych częściach świata.  Możecie stworzyć film na ten temat i umieścić go na YouTube.

Badania naukowe potwierdziły pozytywne efekty masowej medytacji w społeczeństwie ludzkim, więc to co robimy naprawdę ma wpływ:

http://www.spiritscienceandmetaphysics.com/proof-that-group-meditation-can-change-the-world/

Aktywacja portalu IS:IS nastąpi dokładnie w momencie kwadrantu Uranu i Plutona w dniu 15 grudnia (lub 14 grudnia, w zależności od strefy czasowej).  W momencie aktywacji, tranzytujący Ascendent w Kairze będzie w koniunkcji z Merkurym i Chariklo i w ścisłej koniunkcji z Centrum Galaktyki, w ten sposób aktywując konfigurację:

W momencie uaktywnienia portalu, Atraktor Shapley’a  wyśle ​​impuls energii do naszej lokalnej gromady galaktyk po raz pierwszy w znanej historii, tworząc trójkąt energii pomiędzy galaktyką Drogi Mlecznej, galaktyką  M31 w Andromedzie i galaktyką M33 w Triangulum, skutecznie rozpoczynając ostateczną triangulację kosmicznej anomalii ciemności i jej wchłanianie w Światło.  Atraktor Shapley’a umieszczony w 2 ° Skorpiona będzie miał silny aspekt z Księżycem i Lilith w momencie aktywacji. Spowoduje to otwarcie drzwi dla bardzo silnych energii Bogini pochodzących bezpośrednio ze Źródła, które skąpią ten Wszechświat.

Atraktor Shapley’a jest największą znaną strukturą we Wszechświecie, grawitacyjną supermasywną anomalią , która kształtuje strukturę czasoprzestrzeni w naszym sektorze Wszechświata:

http://en.wikipedia.org/wiki/Shapley_Supercluster

To ciekawe, że więcej detali na temat Atraktora Shapley’a zostało opublikowanych w dniu 11 stycznia, 2006 roku dokładnie 10 lat po inwazji archontów na Kongo w 1996 roku:

http://www.ifa.hawaii.edu/info/press-releases/kocevski-1-06/

Podczas aktywacji, impuls energii z Atraktora Shapley znacznie zwiększy nasze połączenie ze Źródłem:

Ten impuls energii wyśle fale Światła przez nasze lokalne gromady galaktyk, a zwłaszcza wpłynie na nasz sektor galaktyki, w tym Ziemię.  Na poziomie kwantowym, wszystkie cząstki elementarne w tym sektorze Galaktyki przejdą przez hiperwymiarowy tunel (wormhole)  i struktura fluktuacji kwantowych wokół tych cząstek stanie się o wiele bardziej zrównana ze Źródłem, w ten sposób skutecznie zmniejszając podstawową anomalię, która była głównym źródłem ciemności we Wszechświecie.

Aktywacja ta spowoduje ogromne zmiany w naszym sektorze Galaktyki.  Spowoduje to głębsze zjednoczenie wszystkich przyszłych linii czasowych i jeszcze większe ich zrównanie z  Jednością.

Energie tych aktywacji będą przekazywane do naszego układu słonecznego przez asteroidę Chariklo, aktywując GARIL, święty kamień, który następnie uaktywni Święty Graal, święty kielich wykonany z Mołdawitu, obecnie w rękach sił Światła Bractwa Gwiazdy.  Następnie przefiltrują te energie o bardzo wysokiej wibracji poprzez 144.000 aspektów Świętego Graala i prześlą je do 144.000 członków Orderu Gwiazdy:

http://2012portal.blogspot.com/2012/09/brotherhood-of-star-this-blog-post-will.html

Energie Bogini stworzą iskrę przebudzenia w członkach Orderu Gwiazdy (wcielonych dusz pracowników i wojowników Światła) i te energie zaczną organizować 144.000 wcielonych dusz w świętą geometrię mandali tak, aby każda dusza zajęła swoją właściwą pozycję dla wykonywania swojej misji przed i w trakcie Wydarzenia.

Będziemy przekazywać te silne energie do planetarnej sieci Światła:

http://www.light-weaver.com/vortex/2triangles.html

Wykonywanie planetarnej pracy Światła jest jednym z najpotężniejszych środków zaradczych przeciwko okupacji archontów:

http://recreatingbalance1.blogspot.fr/2014/10/invitation-to-physical-gridwork.html

Głównym punktem zakotwiczenia dla tej aktywacji będzie na płaskowyżu Gizy w Egipcie.  Jesteście mile widziani, aby do nas dołączyć:

http://portal2012.org/Egypt.html

Ci, którzy nie mogą dołączyć się fizycznie do naszej głównej grupy, mogą wspomóc tę aktywację z własnej lokalizacji i w ten sposób skutecznie wzmacniając siatkę Światła wokół planety.

Wszyscy będziemy wykonywać tę aktywację w tym samym czasie, w momencie kwadrantu Uranu i Plutona, który przychodzi w dniu 15 grudnia o 7:11 czasu kairskiego.  Odpowiada to  06:11 w Europie Środkowej, 05:11 w Londynie, 00:11 w Nowym Jorku, 23:11, 14 grudnia w Chicago, 22:11 w Denver i 21:11  w Los Angeles.

Możecie zobaczyć dokładny czas aktywacji dla wielu miejsc tutaj:

http://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=IS%3AIS+PORTAL+ACTIVATION+PART+2&iso=20141215T0711&p1=53

Instrukcje:

1Podnieś ręce ponad głowę i zacznij obracać się w prawo (zgodnie ze wskazówkami zegara).

2Podczas tego śpiewaj mantrę iiiiiiii, tak aby wibrowała w całym twoim ciele i wizualizuj swoje ciało przeobrażające się w błyskotliwy filar Światła z milionamigwiazd w kolorze tęczy rozrzuconych w tym filarze Światła.

3Kontynuuj mantrę i obracaniePo kilku minutach opuść ręce blisko ciała i kontynuuj obracanie w kierunku wskazówek zegara.
 .
4Podczas wykonywania tego, zacznij śpiewać mantrę eeeaaa, tak aby twoje ciałowibrowało i wizualizuj tęczowy wir Światła rozszerzający się z serca na zewnątrz do całej planetyWezwij obecność swoich duchowych przewodników, wzniesionych mistrzów, Plejadan, aniołów, bliźniaczych dusz, bratnich dusz, rodziny dusz i inne istoty Światła.
 .
5.  Śpiewaj mantrę, obracaj się i przebywaj w obecności wszystkich tych istotŚwiatła przez jakiś czasTu masz również instrukcje Wiru Bogini w tym filmiku w minucie 05:21:
 .

Ze względu na ogrom tej aktywacji, będziemy wykonywać tylko część 1 aktywacjiportalu IS:IS w tym czasieCzęść 2 i może nawet część 3 będzie uaktywnionaprzed lub po Wydarzeniu.

Po otwarciu portalu IS:IS, będą dalsze wydarzenia i aktywacje w ciągu 2014/2015 Okna Możliwości. Więcej szczegółów o nich zostanie opublikowanych, gdy nadejdzie właściwy czas.

Uaktualnienia na temat otwarcia portalu IS:IS

http://2012portal.blogspot.com/

Przetłumaczyła Krystal

źródło: https://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

13 comments on “Rozpowszechniajcie to wirusowo! Aktywacja Portalu IS:IS, 15 grudnia 2014 o godz. 6:11

 1. Bardzo ciekawy jest ten przekaz. Same dwuznaczniki:
  1.”rozprzestrzeniać to wirusowo” – czy wirusy są pożyteczne dla człowieka??, czy przynoszą chorobę? (Ebola, Aids,grypa).
  2. czy konieczne jest OTWIERANIE PORTALU- ABY BYĆ BLIŻEJ ŹRÓDŁA ?. TAK MYŚLI SIĘ, GDY JEST SIĘ ODDZIELONYM OD ŹRÓDŁA – KTÓRE JEST WSZAK W NAS, A MY W NIM?
  3.ŹRÓDŁO JEST ŚWIADOMOŚCIĄ-ENERGIĄ- CZY KONIECZNE JEST OTWIERANIE PORTALU- DLA ENERGII?
  4.Sądziłam,że Portal otwiera się, aby Wejść lub Wyjść z danego Matrixa – więc Kto chce ZWIAĆ? Mi przychodzi na myśl tylko Kabal

 2. PS. Ten komentarz nie ukazał się na stronie krystal28. Rozumiem, że Jej Ego nie dopuszcza krytyki swojej nieuważności – ale czy brak krytycznego oglądu rzeczywiście służy Dobru wspólnemu?

  • Witajcie! Prawdą jest, że skupiona wokół światłej idei energia grupy ludzi daje ogromne możliwości realizacji tej idei. Jeżeli więc skupimy się w jednym czasie na pomyśle otwarcia portalu, to spowodujemy jego otwarcie. Otwarcie – dla kogo? Ani w przetłumaczonym apelu o masowy udział w medytacji, ani na linkowanych stronach nie znalazłem tej informacji. Nie ma gwarancji, że przez otwarty portal spłyną energie korzystne dla Wzniesienia naszej galaktyki – może nastąpić coś wręcz przeciwnego… A co do stwierdzenia: „Podczas aktywacji, impuls energii z Atraktora Shapley znacznie zwiększy nasze połączenie ze Źródłem” – wszelkie Stworzenie istnieje WYŁĄCZNIE W CAŁKOWITYM POŁĄCZENIU ZE ŹRÓDŁEM! Jeżeli więc ktoś proponuje mi „zwiększenie mojego połączenia ze Źródłem” to znaczy, że uważa się za lepszego ode mnie (lub ma mnie za głupca – pardon, Istotę o niskiej świadomości, którą można dowolnie manipulować). Czy takie przesłanie może pochodzić od Istot ze Światła?
   Pozdrawiam
   PS. Ten komentarz nie ukazał się na stronie krystal28.

 3. Dobrze, że u Roberta można się swobodnie wypowiadać 🙂
  Pytanie jest: ile osób zdoła cokolwiek ‘wymedytować’? ….
  Nie wydaje mi się, aby zainteresowanie wszelkimi zbiorowymi medytacjami było obecnie bardzo popularne…

  • 🙂 ,,,, nie ma żadnego zbiorowego Zbawienia ,,,, ani ,,,, Potępienia ,,,, ani ,,,,
   Uszczęśliwienia ,,,, ani nawet Uradowania 😦 ,,,, nigdy nawet 1000 ludzi nie
   zbawi Choć Jednego który tego nie chce ,,, albo nie wie o co chodzi 😉
   nie wspominając już o 100 000 (nie wiedzących),,,,, albo jeszcze więcej 😉 😀

   • @xylotet 🙂
    Takie pojęcia jak: Uszczęśliwienie ❤ , Potępienie 😦 , czy Uradowanie 😀 rozumiem, czego dałam wyraz emotkami, natomiast co to jest ‘Zbawienie’????? …. nie pojmuję….

   • @Dorota :-),,,, zbawienie ,,,,, to ludzie sobie sami wymyślili ,,,, od wieków podkładali
    pod to różne rzeczy ,,, ale główną było chyba to ,,, aby Uwięzić Duszę w Jednym Kształcie na Wieczność ,,, czyli zablokować jej dalszy rozwój 😦 😛 🙂 😀
    Ps,,, a zwalają wszystko na Ciemnych ,,, Diabła ,,, Archontów itd. itp. ,,,, choć nawet
    ziemska psychologia coś takiego nazywa „mechanizmem obronnym zwanym projekcją ” 😀

   • tak……., a gdy wymyślono ‘zbawienie’, to i ‘Zbawiciela’ trzeba było znaleźć, choćby taką „łowieckę’ 😉 ……. , albo cóś innego… 😦

 4. Aleeee…….. faktycznie 😦
  „Atraktor Shapley’a umieszczony w 2 ° Skorpiona będzie miał silny aspekt z Księżycem i Lilith w momencie aktywacji. Spowoduje to otwarcie drzwi dla bardzo silnych energii Bogini pochodzących bezpośrednio ze Źródła, które skąpią ten Wszechświat.”
  Chodzi im o TĄ ‘Lilith’…???????? 😦
  Mają ‚fantazję’ u Krystal……… 😦 , albo pomyliło im się źródło z pustynią..??? czy co???? ….

  • Zuzik 🙂 , nie dziwię się, że tego nie przeczytałaś, bo ja też się tego nie tknęłam i gdyby nie zwrócono nam na ten przekaz uwagi nie doczytałabym się, że chodzi tu o niezwykle podejrzaną ‘boginię’ 😦 …..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s