Arkturianie – Nowy Rok, o Miłości i Oczyszczeniach.

Channeler: Marilyn Raffaele
04 stycznia 2015.
http://www.onenessofall.com/newest.html

Drodzy, wysyłamy Wam życzenia Szczęśliwego Nowego Roku i dodajemy, że to będzie rok Nowego, bo już wyczyściliście dużo energii, która trzymała was w niewoli starego stanu świadomości, a to pozwoli Nowemu się rozwijać.

Nigdy nie wierzcie, że wasze wysiłki, aby uczyć się i wyrazić Miłość są zmarnowane lub nieistotne, gdyż każda iskra Światła i świadomość służy do zmniejszenia gęstości ogólnej świadomości światowej bazującej na dualności i separacji.

Każdego dnia Światło świata staje się coraz jaśniejsze i jaśniejsze, z powodu rozwijającej się świadomości u tak wielu. Wszyscy są w i z Jednego i dlatego Światło jakie uznajesz w sobie, również uznajesz dla świata.

Miłość jest kluczem do wszystkiego, drodzy – miłość własna i miłość do wszystko w waszym życiu. Kochajcie każdy aspekt swojego życia – miły, jak również nie tak miły – gdyż każde doświadczenie może działać, aby doprowadzić cię do głębszej świadomości duchowej, jeśli pozwolisz sobie kopać i odkrywać przekonania stojące za doświadczeniem.

To jest niemożliwe, aby prawdziwie kochać cokolwiek, dopóki nie pozwolisz Sobie kochać Siebie (Jaźń). Świadomość selektywna w odniesieniu do miłości, która wyklucza Siebie, odzwierciedla przekonania trzeciowymiarowego dualizmu i separacji. Własna świadomość, która wyklucza Siebie nie może wyrażać Miłości w najwyższym znaczeniu, ponieważ jeszcze jej nie zawiera.

Koncepcje i przekonania o Miłości w nieobudzonym społeczeństwie są zwykle oparte na atrakcyjności seksualnej, władzy i konieczności czucia bycia kochanym, wszystko to jest nieustannie promowane przez media, „ekspertów”, rodzinę, znajomych itd.

Jedynie miłość, która jest rozpoznaniem, zrozumieniem, i działaniem ze stanu świadomości odzwierciedla JEDNOŚĆ i przesuwa świadomość świata na następny poziom ewolucji.

Wielu powie; „Och, ale nie znacie, strasznych rzeczy, które zrobiłem. Nigdy nie mogłem kochać siebie, bo nie jestem godzien miłości”. Inni mogą powiedzieć.; „Zawsze mówiono mi i traktowano jako dziecko, że jestem niegodny lub nie nadający się do kochania, a ja po prostu nie mogłem pozwolić, aby to ode mnie odeszło.”

Tak, możesz! Nadszedł czas, aby zatrzymać ciągłe karmienie kwestii, przekonań, koncepcji, wspomnień i tego, co wciąż trzyma was w niewoli. Te rzeczy mają tylko moc jaką je karmicie i ci, którzy czytają te wiadomości są wyewoluowani dostatecznie w tym momencie, aby to uznać, pozwalając każdej „mentalności ofiary” z przeszłości, aby zanikła i rozpuściła się w nicości, którą jest.

To jest tym, czego oczyszczanie starych energii dotyczy, czym czegoś bardziej intensywnie doświadczacie, coś, co jest bardziej duchowi prosi się, aby mu się przyjrzeć i oczyścić. Oczyszczenia są promocją (przejściem wyżej), a nie negatywnymi doświadczeniami. Kochająco pozwalajcie im przez dostanie się do korzeni waszego systemu przekonań, bez względu na to, jak fizycznie, emocjonalnie lub psychicznie bolesny ten proces może być. Gdy coś zostanie wyczyszczone duchowo, to go nie ma, zostało wyrwane z korzeniami, a nie tylko odcięto gałąź, która będzie ponowne odrastać w późniejszym terminie.

Czym osoba bardziej skupia się na ludzkich problemach, tym bardziej kwestie te stają się mocno osadzone w świadomości. Zwracajcie uwagę na swoje myśli, w ciągu waszego dnia. Przychodzi taki czas w podróży duchowej każdego człowieka, gdy jest to konieczne, aby oddać wszystko, co nie służy już jego ewolucji.

Wiele z tego, za co uważacie się, kim i czym jesteście, teraz się zmienia. Nowi Wy wchodzą do nowego stanu świadomości, ale to nie może się zdarzyć, gdy chwytają się kurczowo starego. To, co rozumie się w opowieści biblijnej o nie wlewaniu nowego wina do starych bukłaków.

Nie jesteście swoimi przeszłymi działaniami, czy z wcieleń dawno temu, czy obecnego, nawet jeśli całe wcielenie był pełne pozornych błędów. Nauczcie się kochać błędy, jakie zrobiliście po drodze i wyraźcie wdzięczność za nie, ponieważ jest to tym, w jaki sposób uczycie się i wzrastacie. To tylko trzeciowymiarowa świadomość afiszuje winę i wstyd. Komunikaty te są czytane przez osoby gotowe do podjęcia kolejnych kroków – WAS. Ci, jeszcze nie gotowi, nie rezonują z tymi słowami.

Błogosławcie i kochajcie wszystko w swoim życiu, zawsze pamiętając, że każda dusza dokonuje wyborów sprzed urodzenia dotyczących niezbędnych ewolucyjnych doświadczeń, których potrzebuje i jest wyewoluowana wystarczająco, aby sobie z nimi poradzić.

Przykładem jest to, że wiele osób, które doświadczają trudnego i obelżywego dzieciństwa wybrało specjalnie, tą szczególną sytuację, w celu aktywowania i raz na zawsze rozwiązania problemów z niską samooceną i wstrętu do siebie lub rozwiązania jakichś karmicznych związków, które miały miejsce w wielu wcieleniach.

Wielu nie udało się wyczyścić głębiej zakopanych problemów aż do teraz, kiedy wyżej wymiarowe energie płyną intensywnie, dając im siłę i wskazówki do wykonania tej pracy.

Niektóre kwestie, które muszą zostać oczyszczone nie przychodzą do przytomnej świadomości, dopóki osoba nie jest gotowa i to zależy od jej Wyższego Ja. Oczyszczenia bardziej intensywnej i głęboko utrzymywanej energii często dokonywane w warstwach, więc jeśli zrobiłeś pracę, aby wyczyścić i rozwiązać coś, a okaże się, że niżej i nie do wiary jest to z powrotem, po prostu wiedz, że jesteś gotowy, aby usunąć następną warstwę i będziesz wiedział, po zakończeniu tego.

Wiele osób, które borykają się z pewnymi trudami fizycznymi, emocjonalnymi, lub psychicznymi dopiero teraz ewoluowało dostatecznie do przejścia przez nie i rozwiązania problemów stojących za nimi, zazwyczaj z przeszłych wcieleń.

Kochać i szanujcie odwagę tych, którzy się zmagają, drodzy, gdyż wielu, którzy wydają się niepełnosprawnymi w jakiś sposób jest starymi i mądrymi duszami, które wybrały ich sytuację, aby szybko ewoluować i się czegoś nauczyć. Często taka wyewoluowana dusza, która wybiera się urodzić upośledzonym lub martwym robi to, aby pomóc w ewolucji rodziców.

Miłość nie znaczy, że musisz mieć emocjonalne uczucia dla każdego. Uczucia i emocje są często powiązane z ludzką koncepcją Miłości. Miłość jest rozpoznaniem, akceptacją i uhonorowaniem Siebie(Jaźni), innych i wszystkiego jako duchowe, bo nie ma nic, oprócz Boga. Kropka. To tylko trzeciowymiarowe przekonania o separacji powodują, że wszystko na świecie wydaje się odrębne.

Spójrz w lustro każdego dnia i powiedzieć sobie: „Kocham Cię”. Brodawki i wszystko inne, kocham was. Kochaj brodawki, bo one nie są i Ty nie jesteś oddzielony od JEDNOŚCI.

Ludzkość jest na skraju wejścia w czas przebudzenia, pozostawiając za sobą tą duchowo niedojrzałą świadomość wypełnioną fałszywymi ideami i nieprawdą. Świat prosił i modlił się o to, a teraz pozostaje niechętny, aby to objąć, boi się pozostawić za sob ą to, co jest mu znane, nie ważne jak nieprzyjemne.

Ten, teraz, to jest czas na zaufanie, ufając, że taniec jest zakończony, naśladowanie rytuału, książki, Guru jest zakończone. Ten, teraz, to jest czas, aby przyjąć, że Jesteś TYM. To jest tym, czego pragnęliście, poszukiwaliście, modliliście się o to, TYM już jesteście, ale zależy od każdego człowieka, czy to zaakceptuje, czy też nie. Wolna wola pozwala wszystkim grać we śnie, tak długo, jak chcą, ale drzwi są teraz otwarte dla tych, którzy zdecydują się wejść.

Niech Nowy Rok 2015 będzie jednym ze świętowaniem, czy to w środku, czy gdziekolwiek nastąpi. Świętujcie każdego dnia, wyrażając wdzięczność za wszystko. Świętujcie swoje przebudzenie, i świętujcie to, kim jesteście poprzez nie dawanie mocy iluzji trzeciowymiarowego systemu wierzeń.

Zagłódźcie obraz ich mocy, poprzez rozpoznanie Boskiego Światła we wszystkich i w każdym człowieku, niezależnie od tego, czego jest odbiciem na zewnątrz. Każdy uczy się, ale lekcje innych nie muszą stać się Waszymi.

2015 będzie rokiem przebudzenia i zmian dla wielu. Ci, którzy trzymają się kurczowo starych pojęć i przekonań znajdą się usunięci z nich (przebudzonych) tak czy inaczej i jest o wiele łatwiej dokonać wyboru samodzielnie, a nie czekać, aż wszechświat zrobi to za Ciebie.

KOCHAJCIE siebie, Kochani. MIŁOŚĆ jest naszą wiadomością dzisiaj i zawsze. Miłość jest kluczem do wszystkiego. Miłość jest odpowiedzią, której szukasz i jest Wszystkim, co Jest.

Kochaj Wszystko.

Jesteśmy Grupą Arkturian

źródło: http://2012allabout.blogspot.com/2015/01/arkturianie-nowy-rok-o-miosci-i.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s