David Wilcock, Odczyt 01

AGENDA NEGATYWNYCH ELIT RZĄDZĄCYCH ZAWODZI

Wybuch epidemii eboli da się we znaki ale nie w sposób w jaki większość ludzi myśli.

Celem negatywnych elit jest kontrola i dominacja nad innymi. To nie udaje się.

WOLA WSZECHŚWIATA ODPOWIADA

Wola Wszechświata odpowiedziała na sytuację w której się znaleźliście.

David jest w pełni świadom tego, że ogromna liczba interwencji boskich, jak wy to nazywacie, miała miejsce, aby objąć zakres wpływu negatywizmu w waszym królestwie.

Podczas gdy nadal następują wydarzenia powodujące panikę i wielką troskę oraz utratę życia my niezłomnie uprzedzamy każdy wypadek, który mógłby doprowadzić do upadku Ogrodu, że tak się wyrazimy i/lub mógłby dać negatywizmowi zdecydowaną przewagę, która pozwoliłaby im na utrzymanie agendy depopulacji ludzi.

JEST TO NIEZBĘDNYM KATALIZATOREM DO GLOBALNEGO PRZEBUDZENIA

Choć nie lubimy oglądać tego całego strachu oraz bólu na waszej planecie to działamy z perspektywy zrozumienia tego, że jest to niezbędnym katalizatorem w celu globalnego przebudzenia.

Jest niezwykle ważnym, abyście to wy dokonali tych zmian.

Obecnie wszystkie ręce zaangażowane są w tę pracę i każdy jest zainspirowany tym, aby w jakiś sposób służyć.

Nie koniecznie musicie się zamartwiać tym w jaki sposób pomagacie.

Znacznie ważniejszym niż „co” jest „jak” to robicie. O wiele ważniejsze niż to, co można zrobić jest to w jaki sposób można to zrobić.

OSTATECZNIE JEST TO BITWA CZĘSTOTLIWOŚCI

Jak już często mówiliśmy jest to bitwa wibracji.

Ci którzy nadal doznają głębokich odczuć niepokoju, złości, samotności, strachu, zazdrości lub szaleństwa i trwają w nich przez dłuższe okresy czasu tak naprawdę przyczyniają się do przedłużenia agendy negatywizmu.

Wasz planeta w ostateczności jest bardzo dobrze zorganizowaną iluzją, w której działa szeroka gama istot takich jak my, a których zadaniem jest utrzymywanie jak najbardziej przekonywującej zasłony materii podczas jednoczesnego podpowiadania wam, że jest to struktura znacznie bardziej holograficzna niż większość z was może sobie wyobrazić.

TA ŚCIEŻKA OBEJMUJE POJEDNANIE SIĘ ŚWIATÓW WEWNĘTRZNYCH I ZEWNĘTRZNYCH

Niech to się stanie lekcją współczucia oraz łaski.

Ta ścieżka, jak zawsze, obejmuje zrównoważenie się wewnętrznego pożądania w kierunku zmian oraz zewnętrznego występowania stagnacji.

ZAISTNIALA BEZPOŚREDNIA ZMIANA W WASZEJ FIZYCZNOŚCI

Pozostawajcie w zgodzie z samym sobą i zrozumcie, że bezpośrednia fizyczna zmiana waszej świadomości następuje wtedy gdy pozostajecie w stanie uniesienia wdzięczności, dobrego humoru, szczęścia, śmiechu oraz pozytywnych uczuć skierowanych na siebie i na innych.

To może wydawać się mrzonką dla tych, którzy nie zaznajomili się z większym planem i celem Stworzenia.

Może wydawać się, że brakuje tym emocjom subtelności i pewnych niuansów typowych dla obserwatora ludzkiego i dlatego są one naiwne lub głupie.

Prawdziwa różnica pochodzi oczywiście z wiedzy, że nie ma nic złego w tym, aby czuć się dobrze.

W rzeczywistości wspaniale jest czuć się dobrze.

SYMFONIA DESTRUKCJI ODGRYWANA JEST NA SKRZYPCACH Z JEDNĄ STRUNĄ Symfonia zniszczenia odgrywana jest na jednostrunowych skrzypcach. Są tacy, którzy chcą abyście czuli się źle. Promują oni wojny oraz rozpowszechniają opowieści wojenne, również plagi oraz historie o nich tak jak o strzelaninach, ekonomicznym chaosie itd. Ich celem jest dosłowne utrzymywanie was w ciągłym strachu. Jest to podobne do kogoś usiłującego wykonywać symfonię destrukcji na skrzypcach z jedną struną.  Coraz bardziej uczycie się jak odstroić się od tej kakofonii strachu.

KABAL JEST JAK NARKOMAN UZALEŻNIONY OD HEROINY

I również jak uzależniony narkoman walczy on, przez próbę podniesienia naszych reakcji tak bardzo jak to możliwe, aby uzyskać kolejną odpowiedź szybciej i szybciej za każdym razem tak, aby nie została utracona koncentracja i aby ten strach nadal dominował oraz aby wyświetlać działającą nam na nerwy notkę na globalnej scenie. Jednakże spójrzcie na to wszystko co osiągnęliśmy. Istnieje wolność w procesie przebudzenia. Wasze rządy, systemy finansowe, formacje militarne, szefowie korporacji oraz monopol medialny najwidoczniej nie są jeszcze oswobodzone.  Stan ten trwa w takiej formie już przez jakiś czas licząc miarą waszych lat.

HISTORIA DROGI BOHATERA JEST WPISANA W CYKLE STWORZENIA

Jest to cykl wbudowany w harmonię działającego ciągle koła Stworzenia.  Stwarza on indywidualny wątek historii bohatera jak również wątek zmagań globalnych podobnych do tej ścieżki bohatera na swój charakterystyczny sposób. Jesteście zaangażowani w te historię bez względu na to czy wam się to podoba czy nie.  Przemawia ona do was z każdego kąta waszej rzeczywistości.  Zwykła radość życia prowadzonego w samotności i izolacji z dala od sceny globalności jest w sposób ciągły destabilizowana.

KABAL ZACHOWUJE SIĘ JAK DZIECKO W POKAZOWEJ FURII TEMPERAMENTU

Kabal coraz bardziej zachowuje się jak dziecko w ataku histerycznej furii.  Również tak jak dziecko, które nie przyciąga już niczyjej uwagi i które nie znajduje się dłużej w centrum zainteresowania reaguje on coraz większą złością oraz histerią.

MAMY DLA WAS NIESPODZIANKĘ

Teraz mamy dla Was małą niespodziankę.  Chodzi tutaj o uznanie tego, że nie ma gwiazd na niebie.  Istnieje tylko hologram pustki, która znajduje się wewnątrz.  Wewnątrz tej wypowiedzianej pustki spoczywa świadomość i wiedza Jedni. Ogrom Wszechświata stwarza przekonującą iluzję, która musi być rzeczywistością.  W pewnym sensie ona absolutnie tym jest.

JEDNĄ Z NAJWAŻNIEJSZYCH ZASAD PANUJĄCYCH W HOLOGRAMIE JEST WOLNA WOLA

Wy wszyscy żyjecie w hologramie i wewnątrz jego panują pewne zasady.  Jedną z najważniejszych zasad jest swoboda wolnej woli.  Naruszanie wolnej woli innych pociąga za sobą przymus zbalansowania działań następujących w tej iluzji.  Jednakże gdyby zrozumieć większe konsekwencje nieistnienia wszechświat innego niż ten, który wynika z pełni jedności istniejącej poza czasem i przestrzenią to wtedy w rzeczywistości możecie cieszyć się faktem, że wasza podróż nie musi zajmować tysiące lub miliony lat reinkarnacji, aby dopełniła się.

MOŻECIE WEJŚĆ W BEZPOŚREDNI KONTAKT ZE SWOJĄ PRAWDZIWĄ NATURA

Istnieje program waszego życia.  W tych czasach wielkich zmian, możecie wejść jak nigdy przedtem w bezpośredni kontakt tak z waszą prawdziwą naturą jako istoty duchowej, jak i z Jednią.

Ścieżka ta jest o wiele łatwiejsza niż moglibyście sobie wyobrazić, bo jak powiedzieliśmy wcześniej polega to przede wszystkim na odczuwaniu dobrego samopoczucia.  Zmaganie się z sobą samym nie jest wymogiem koniecznym, dobry humor jest.

SZLACHETNOŚĆ CHARAKTERU PRZEŚWIECA NA WSKROŚ

To jest pewnik, że zawsze będą istniały wyzwania, aby je podjąć.  Jednakże wewnątrz tych wyzwań zawsze istnieje szlachetność charakteru, która prześwieca na zewnątrz; szczera chęć otrzymania wsparcia, które zostanie dostarczone wam gdy tylko podejmiecie się szlachetnego zadania i wystąpicie najlepiej jak potraficie, aby służyć innym. Pomimo tego, że świat wydaje się nieprawdopodobnie rozbity i z każdej strony krzyczą na was podżegacze strachu o tym, że zagłada czeka tuż za rogiem to jednak zauważacie, że ciągle jesteście żywi i oddychacie oraz, że nie wprowadzony został stan wojenny ani nie powstały obozy przetrzymania, ani nie doszło do masowej zagłady i zniszczenia.

WYELIMINOWALIŚMY PRAWDOPODOBIEŃSTWO ZAISTNIENIA WOJNY NUKLEARNEJ

Obecnie stało się jasnym, że wyeliminowaliśmy możliwość wystąpienia wojny nuklearnej, odkąd odkryliście tę technologię. O wiele mniej znanym faktem jest poziom na którym systematycznie doprowadzaliśmy do szach-mata każdego starania, aby wprowadzić ten scenariusz w życie przy użyciu innych środków.  Negatywizm nie ma pozwolenia na wygranie tej gry ponieważ kolektywna wolna wola nie aprobuje tego.

NIEKTÓRE PLANETY MAJĄ POZWOLENIE NA WEJŚCIE W NEGATYWIZM – JEŚLI TAK ZADECYDUJE WOLNA WOLA

Istnieją pewne planety, które są dopuszczone, aby były podbite. Jest to bezpośrednią konsekwencją stanu istnienia ludzi, którzy egzystują tam.   Takie środowiska są zabójczo złożone i przerażające.  Niewolnictwo, które pojawia się tam stwarza w pewnym sensie zorganizowanie i głębsze relacje walk przeciwko wydawałoby się niezwyciężonemu przeciwnikowi.  W takich przypadkach osoby, które stają się bardzo negatywne otrzymują możliwość bezpośredniego połączenia swoich pomysłów i sił razem, często w kategoriach najgłębiej pojmowanej tajemnicy, aby powstać przeciwko prześladowcom i aby odzyskać swoją wolność.  Wewnątrz tej szlachetnej ścieżki dążenia wiele warstw negatywizmu jest oczyszczanych i uzdrawianych i w konsekwencji tego może nawet nastąpić przejście z powrotem do pozytywizmu.

ZIEMIA NIE JEST WYSTARCZAJĄCO POGRĄŻONA W NEGATYWIZMIE ABY TO ZAISTNIAŁO

Pamiętajcie, że ziemia istniejąca w tym czasie nie jest wystarczająco pogrążona w negatywizmie, aby zagwarantować taki sukces.  Większość planet nie jest. Jest to bardzo rzadko występujące zjawisko ujmując to wzglednie.

UJAWNIENIE MROCZNEGO RZĄDU ZAINSPIRUJE ROZWÓJ ORAZ ZMIANY

Uzmysławiacie sobie, że agenda negatywizmu w waszym świecie staje się niemożliwą do zignorowania.   Jest to zgodne z projektem.  Czym bardziej bezładny, uciążliwy i okrutny jest mroczny rząd tym większa zachęta do poszukiwań wzniesienia się ponad niego w zakresie własnego życia oraz motywacji.  Pamiętajcie, że doprowadzacie do sytuacji patowej gdy zapamiętujecie się w narzekaniu na dany problem, wchodząc w obsesję uszczegółowienia niuansów jego pierwotnej natury.

AGENDA NEGATYWIZMU PRZEGRYWA BITWĘ O WŁADZE

Najważniejszą sprawą do ujrzenia odnośnie agendy negatywizmu w tym czasie jest fakt, że przegrywa ona bitwę o władzę nad ludzkością.   Pewnym jest, że istnieją tacy, którzy automatycznie żachną się mówiąc, że jest to nie możliwe i że jest to głupotą oraz niebezpieczeństwem, aby nawet rozważać myśl odnośnie tego.  Sugerują oni, że nic poza czujnością nakierowaną na strach oraz gniew nie może być bardziej pożądanym.

EFEKT MEDYTACJI JEST NAJSZCZERSZĄ NAUKĄ

Dlaczego nie cofniemy się o jeden krok i szerze rozważymy danych badań naukowych, które obecnie są nam dostępne takie jak tzw. Efekt Medytacyjny.  Istnieją dziesiątki równoważnych badań klinicznych potwierdzających fakt, że stosunkowo niewielkie grupy ludzi medytujących razem i wykonujących unifikację ze Świadomością Jedni, może mieć ogromny pozytywny wpływ na sytuację na waszej planecie oraz na wyniki działań.  Nie jest to tylko spekulacja. Jest to czystą nauką. I niezależnie od tego w jaki sposób dana informacja dociera do was oraz bez względu na to czy wierzycie w jej wiarygodności czy nie, pewnym jest fakt:

Efekt wypływający z medytacyji jest absolutnie prawdziwy. Jest to zaproszenie do tajemnicy. Jeśli siedem tysięcy ludzi medytujących zgodnie potrafi zredukować globalne akty terroryzmu o siedemdziesiąt dwa procent, co zostało już udokumentowane, to najwyraźniej posiadamy narzędzie do promowania pokoju oraz zakończenia globalnych konfliktów wojennych, co jest znacznie bardziej użyteczne niż jakiekolwiek obecne wydatki na zbrojenia lub jakiekolwiek wydatki jakie zostały poniesiona na te cele.

DOŚWIADCZAMY OBECNIE ROZDZIELENIA ŚWIADOMOŚCI

Jeśli powstrzymanie zagrożenia jest naszym prawdziwym celem to medytacja jest tutaj odpowiedzią.  Powodem dla którego to działa jest doświadczenie rozdzielenia świadomości.  Świadomy umysł zaprzecza dostępowi do większego obszaru świadomości, tak więc wydaje się, że wasze myśli są wynikiem indywidualnym. Ale jeśli wziąć pod uwagę niezliczoną ilość danych naukowych, które ukazują jak łatwo i przejrzyście myśli mogą być dzielone, tak jak Efekty Medytacyjny oraz wiele innych działań, to uzmysłowicie sobie, że istnieje kolektywny organ emocjonalny oraz intelektualny. Tylko niewielka ilość pracy jest potrzebna do zmiany całego kolektywu.

GLOBALNA MEDYTACJA SAMA W SOBIE MOŻE NIE WYSTARCZYĆ

Zaobserwowaliśmy pewne skłonności na korzyść pojedynczych aktów medytacji w ściśle określonych dniach i czasie, których efekt w tym przypadku ogranicza konflikty.  Jest to pewnym sensie podobne do magicznej sztuczki, dając dowód, że działa to raz za razem.  Nie oznacza to, że w jakikolwiek sposób chcemy oczernić lub zmniejszyć wagę tych dążeń.   Jest jednak jasne, że niezliczoną ilość razy uzyskano w ten sposób bezpośrednie potwierdzenie.  Nie ma potrzeby udowadniania tego ponownie.  Dodamy, że sporadyczne wykonywanie takiej medytacji jest podobne do głosowania w wyborach a następnie nie interesowania się co dany kandydat robi po ogłoszeniu wyników.

TO MOŻE STAĆ SIĘ RELIGIĄ

Zauważcie, że okresy masowej medytacji mogą być w rzeczywistości tworzeniem chwilowej zmiany w czasie wrogości lub konfliktu lecz równocześnie może to być podobne do praktyki chodzących do kościoła co niedziele w celu znalezienia odkupienia, aby następnie powrócić do normalnego zachowania podczas pozostałych dni tygodnia.  Te normalne zachowania mogą równie dobrze cierpieć z powodu braku duchowej ewolucji.  Powtarzamy ponownie, że nie mówimy o ignorowaniu lub pomijaniu medytacji zbiorowych.  Chcemy powiedzieć, że to zapewnia chwilową dostawę owoców dostępnych z niskich gałęzi, które mogą chwilowo odwrócić uwagę w wierze, że jeśli poszukujemy akcentu pozytywów i egzystencji w stanie zjednoczenia się ze świadomością w tych chwilach, to cokolwiek się dzieje przez pozostałą cześć naszego życia pozostaje w odniesieniu do tego bez znaczenia.

ZACHĘCAMY DO PRAKTYKOWANIA ŚWIADOMEGO DĄŻENIA DO CIĄGŁEGO POKOJU ORAZ MIŁOŚCI MYŚLI

Nasze nadzieje zawsze pokładane są w generowaniu zachęty do głębszych, świadomych praktyk tak, abyście zawsze pozostawali połączeni, pomagając tym samym w rozwiązaniu problemu, a nie tylko w losowo wybranych chwilach.   Natężenie konfliktu i wrogości na ziemi jest w każdej chwili bezpośrednią funkcją tego, co każdy myśli i czuje.  Zaskoczyłoby was gdybyście uzmysłowili sobie jak niewielu ludzi zachowuje równowagę w pewnych okolicznościach gdzie traumatyczne wydarzenia są szeroko rozpowszechniane biorąc pod uwagę ostatnie nagłówki w waszych mediach.

Podarowano wam doświadczenie synchronizacji i przełomowych wydarzeń wprowadzających was w perspektywę pozytywizmu tak, abyście mogli widzieć głębie wnętrza rdzenia jedni, z której to wszystko wzrasta.

MOŻE WAM SIĘ TO WYDAWAĆ NAIWNE, ALE SPRÓBUJCIE

Może to wam się wydawać niezdrowo naiwne, aby wierzyć w pozytywny rezultat i dobroć wszechświata.  Zachęcamy was do kultywowania tego zmysłu pokoju oraz przynależności oraz dobrotliwego nastroju, cierpliwości, wybaczenia oraz akceptacji dla innych.  Postępując w ten sposób umożliwiacie nam podjęcie znacznie większej asysty zarówno tobie jako osobie jak i całemu kolektywowi.  W większym zrozumieniu wysiłek ponoszony przez jednostkę ma znacznie większe znaczenie niż moglibyście sobie to wyobrazić.

ODDAWANIE GŁOSU WYDARZA SIĘ W KAŻDEJ CHWILI I MACIE ZNACZNIE WIĘKSZĄ WŁADZE NIŻ MOŻECIE SOBIE TO WYOBRAZIĆ

Głosowanie, aby uzyskać rezultat odbywa się na waszej planecie w każdej chwili.  W tych chwilach możecie być właśnie tym głosem przeważającym o pozytywnym wyniku.  Spójrzcie jakie wielkie wydarzenia mają miejsce obecnie w waszym świecie.  W rzeczywistości żyjecie w nadnaturalnej rzeczywistości.  W rzeczy samej jesteście świadkami niewiarygodnej prawdy wychodzącej na światło dzienne.  Jak zareagujecie na to wszytko jest waszym wyborem, a wyboru tego możecie dokonać mądrze.

TO JEST PRAWDA ABSOLUTNA A NIE ŚLEPA WIARA

Możecie dokonać wyboru, aby patrzeć na te momenty łaski, współczucia, honoru oraz szlachetnej służby tak, abyście pragnęli być jedną z tych osób, które rozpowszechniają to wszystko dla innych i dla siebie samych.  Tworzenie zgody często polega na daniu przyzwoleniu do wystąpienia jej: na byciu wystarczająco odważnym, aby poluzować kontrolę umysłu, która poszukuje upiększenia wszystkich historii w strach oraz w niepotrzebną liczbę szczegółów.  Nie nazywamy tego „ślepą wiarą”. Nazywamy to prawdą absolutną.

PRAWA PRZYCZYNOWOŚCI NIE SĄ AŻ TAK SZTYWNE I TAK TRÓJWYMIAROWE JAK MYŚLICIE

Jesteście wciąż zamknięci w iluzji zawartej w fizycznej formie.  Posiadacie ciało fizyczne i egzystujecie w tym co wydaje się być wszechświatem materii.  Z tego powodu jest wymaganiem, aby wierzyć w to, że prawa przyczyny i skutku są tak sztywne jak prawo Keplera dotyczące ruchu planet (link tutaj). Z naszego punktu widzenia nasze zadanie polega na istnieniu poza iluzją i pomaganiu tym, którzy potrzebują tej pomocy najbardziej – czyli w tym momencie każdemu.

CZYM WIĘCEJ PROSICIE O POMOC TYM WIĘCEJ TEJ POMOCY MOŻEMY WAM ZAPEWNIĆ

Czym więcej wołacie o pomoc, tym więcej możemy wam jej zapewnić.   To jest aż tak proste.   Nie pragniemy wyrządzić wam żadnej krzywdy a tylko umożliwić wam pomoc sobie samym.  Widzimy w ludzkości piękno oraz szlachetność.  Nie postrzegamy was z sarkastyczną pogardą jak raka toczącego planetę Ziemię.  To nie w naszym stylu.

ŻYCZYMY WAM MIŁOŚCI I POKOJU

Każda dusza jest cenna poza wszelką miarę bez względu na narodowość, rasę, religię, płeć itd.   Wszyscy jesteście hologramami Jednego Nieskończonego Stwórcy doświadczającymi swego unikalnego spoglądania na wszystko co jest.   Życzymy wam dobroci, śmiechu oraz radości z powodu wypełnienia obietnic, które wszyscy otrzymaliście od swoich wielkich mistrzów.

BOSKA INTERWENCJA SPRAWIA, ŻE WSZYSTKO POZOSTAJE W CAŁOŚCI

Żyjecie w czasach oszałamiających swoim blaskiem zmian.   Ten prosty fakt, że wszystko trzyma się razem oraz planety nie rozpadły się na naszych oczach po włożonym wysiłku co niektórych, może być wystarczającym dowodem na ciągle trwającą boską interwencję oraz na to, że jesteście chronieni.  Jest to zupełnie tak, jakbyście słyszeli grające pianino ale jeszcze nie widzieli kim jest pianista.

JESTEŚMY WASZYMI SŁUGAMI

To wy jesteście kapitanami tego statku.   My jesteśmy tylko waszymi sługami.  Staramy się pomóc wam w tej transformacji wskazując na to co jest konieczne do znalezienia się w miejscu harmonii, pokoju oraz szczęścia.  Naszym celem jest nic innego jak tylko wasza wolność oraz wasza samorealizacja.

PRACUJEMY PO GODZINACH, ABY DAĆ WAM INDYWIDUALNE DOŚWIADCZENIA WIZJONERSKE

W obecnej chwili podejmowane są niezliczone wysiłki, aby przekazać wam doświadczenia wizjonerskie, prorocze sny, synchronizację zdarzeń oraz wszystkich tych chwil gdzie zasłona jest podziurawiona, aby rzucić okiem na większą tajemnicą jedności, z której wszystko wzrasta w tym świecie opartym na materii.  W chwilach tych możecie odzyskać swoją suwerenność jako istoty.  Nie musicie tańczyć tak jak zagrają wam ci, którzy odgrywają tę działającą na nerwy kakofonię strachu raz za razem.

KWIATY WZRASTAJĄCE NA BÓLU WIĘDNĄ

Zacznijcie rozpoznawać to, że kwiaty wzrastające na bólu zaczynają obecnie więdnąć.  Choć może się wydawać, że ich ciernie wżynają się bardziej niż kiedykolwiek dzieje się tak tylko dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu.  Podczas gdy siła zaprzeczania słabnie i złoczyńce można rozpoznać tym kim naprawdę jest wydaje się on być większym i silniejszym niż kiedykolwiek wcześniej.  Jest to po prostu efekt spowodowany kolektywną koncentracją uwagi na nim.  Podczas gdy uzmysławiacie sobie problem na skalę całego kolektywu społecznego wydaje się on być bardziej uwydatniony niż wcześniej.   Wiedzcie, że przybliżycie się znacznie bliżej pojednania gdy ostateczne zaprzeczenie rozpadnie się.

PRACUJEMY ZA KULISAMI W PRZYMIERZU MIĘDZYNARODOWYM

Pracowaliśmy i nadal pracujemy bardzo pilnie na różnych poziomach, aby zapewnić wam doświadczenie pozytywnego rezultatu.  Obejmuje to skoordynowanie się z większym międzynarodowym przymierzem tych, których sprawiedliwość zmusza do wyjścia przed szereg w celach zapewnienia przyszłości ludziom od tamtych poszukujących sposobu na zniewolenie jej oraz zapewnieniu sobie własnych korzyści i przyjemności.  Jesteśmy naprawdę wdzięczni za możliwość przekazania wam tej wiadomości i pragniemy przypomnieć, że jest to ten sam cichy, łagodny głos, który przemawia w waszym wnętrzu.   Jest to ponadczasowa mądrość dostępna dla każdego przez zwykłe wyciszenie umysłu i skierowaniu uwagi do wewnątrz, aby zobaczyć światło, które świeci przez otwarte serce – w ciszy i bezruchu danej chwili.  Dziękujemy i przypominamy, że jesteście kochani bardziej niż kiedykolwiek sobie moglibyście sobie wyobrazić.

Niech pokój będzie z wami w Świetle Niekończącej się Miłości. Adonai i amen.

[Koniec odczytu, czwartek 23 października 2014, 06:15 do 07:17 czasu pacyficznego]

David Wilcock, http://divinecosmos.com

źródło: https://ujawnienie.wordpress.com/2014/11/05/david-wilcock-odczyt-01/

Reklamy

153 comments on “David Wilcock, Odczyt 01

 1. !!!!!!!!! „Czym bardziej bezładny, uciążliwy i okrutny jest mroczny rząd tym większa zachęta do poszukiwań wzniesienia się ponad niego w zakresie własnego życia oraz motywacji.” !!!!!!!!!!!
  ………………………………………………………..
  No, nieźle…….. 😦 ………., aż mi się skojarzyło z tym:
  „Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.”
  „Jak głupiec u mądrości wrót stoję i tyle wiem, com wiedział wprzód!”
  To są cytaty z Fausta…….

  A u Krystal znalazłam taki wpis:
  https://krystal28.wordpress.com/2015/01/11/2015-przed-nami-wspanialy-rok/#comment-36124

  Myślę, że dyskusja tu mogłaby się wywiązać na powyższy temat….. 😛 😀 😛

  🙂 ❤

 2. Może będę wredna, ale za dużo już pseudo-przekazów krąży po sieci.
  1. fajnie by było wiedzieć od kogo ten przekaz, bo „Wola Wszechświata” to jakoś tak podejrzanie ogólnikowo;
  2. „CZYM WIĘCEJ PROSICIE O POMOC TYM WIĘCEJ TEJ POMOCY MOŻEMY WAM ZAPEWNIĆ”- podobno to my sami mamy dokonać tej zmiany;
  3. „PRACUJEMY PO GODZINACH, ABY DAĆ WAM INDYWIDUALNE DOŚWIADCZENIA WIZJONERSKiE” – to brzmi jak reklama banku

  • Oczywiście, przekazy najlepiej jest przeciągnąć przez swój osobisty filtr wewnętrzny. Przecież nie wszystko z nami rezonuje. Są też przekazy ściśle propagandowe i dezinformujące.
   Jeśli przy wyborze lektury będziemy się kierować intuicją, to z pewnością znajdziemy coś, co będzie dotyczyło aktualnych wydarzeń z naszego życia.
   Myślę, że i tak naszym najlepszym źródłem boskich przekazów jest nasze serce 🙂

   P.S. Trochę pomilczałam, bo naciągnęłam sobie plecy i ból nie dawał mi spokojnie pomyśleć. Teraz jest już dobrze 🙂

 3. Wydaje mi się, że przekazy są jakie są….., one pochodzą od tzw.bogów, czyli istot duchowych lub duchowo-materialnych o różnych potrzebach wyrażenia siebie….
  Te istoty ‘pomagają’ zgodnie z ich charakterem, wiedzą i doświadczeniem ……. Dokładają do tego naszego ‘pieca’, a przy okazji na tym ogniu pieką swój własny chleb….
  Wydaje mi się też, że nie jest istotne zastanawianie się od kogo pochodzi przekaz, bo trudno tego dociec…… bardziej ważne jest przeczytanie go ze zrozumieniem i wyciągniecie własnych wniosków ….. można przy okazji sprawdzić swoje Wnętrze i jak ono rezonuje z tymi przesłaniami…..

  Ps. Ewo 🙂 , nie jesteś ‘wredna’…., jestem tego pewna 🙂 ❤

 4. To ‘proszenie’ o pomoc też jest różnie rozumiane, i przez proszącego, i przez oferującego pomoc…..
  Jedni z proszących lub oferujących lubią, gdy wykonuje się tę czynność na kolanach 😦 ……., a Inni nie potrzebują czołgania się w błocie…..
  Wolą, pogadać jak Równy z Równym….. 😀 ❤ 🙂

 5. Obejrzyj 4 min nagranie i zobacz co
  Włącza przycisk „ŻYCIE” i przywraca równowagę w zdrowiu fizycznym, mentalnym i emocjonalnym człowieka oraz czego potrzebujemy dla samo-regulacji i samo-regeneracji..

  Po wodzie, białka zajmują największą część Twojego ciała.

  Osoby zainteresowane dobrym zdrowiem i samo uzdrowieniem zapraszam do kontaktu, na e mail harmonylife@o2.pl , to wyślę szczegóły informacji.

 6. Czego NIGDY nie robić,
  gdy najdzie gorączka

  Fizjologia autorstwa Williama Ganonga – wybitnego profesora fizjologii.
  Krótko rzecz ujmując, fizjologia to nauka o czynnościach życiowych oraz procesach przemiany materii i energii w człowieku.
  Albo prościej: instrukcja działania człowieka.
  Właśnie . . . co instrukcja ta mówi o gorączce?
  Gdy dopada Cię jakaś infekcja, na przykład wirusowa, i organizm podnosi temperaturę ciała . . . to należy ją zbijać tabletkami? Czy może schować się pod pierzynkę i czekać, aż sama przejdzie?
  Zobaczmy . . .
  Co nauka mówi o gorączce
  Zatem otwieram Fizjologię na stronie 251 i czytam, co pisze:
  „[…] Gorączka ma korzystny wpływ, ponieważ wyewoluowała i utrzymuje się jako odpowiedź na infekcje i inne stany chorobowe. Wiele mikroorganizmów najlepiej rośnie w wąskim zakresie temperatur, a podwyższenie temperatury HAMUJE ich rozwój”.
  Dalej czytam: „Ponadto przy podniesionej temperaturze ciała zwiększa się wytwarzanie przeciwciał [które walczą z infekcją]”.
  A potem czytam: „Przed pojawieniem się antybiotyków gorączkę wywoływano sztucznie w leczeniu kiły układu nerwowego i metoda ta dawała dobre skutki. Gorączka korzystnie wpływa na osoby zarażone wąglikiem, zapaleniem płuc, trądem oraz różnymi chorobami wywołanymi przez grzyby, riketsje i wirusy”.
  Zatem wracając do tytułowego pytania . . .
  Czego NIGDY nie robić,
  gdy najdzie gorączka
  Nie zbijać gorączki tabletkami – tego nie robić!!!
  Jeśli ktoś zaleca leki przeciwgorączkowe przy grypie czy przeziębieniu, to tylko bić i patrzeć, czy równo puchnie, jak mówią chłopy. Temperaturę ciała wolno obniżać tylko pod jednym warunkiem . . .
  Kiedy WOLNO obniżać
  temperaturę ciała?
  Wtedy, gdy sięgnie 41 stopni Celsjusza. Jak tylko słupek rtęci dociągnie do 41, możemy brać MAŁĄ dawkę tabletki, tak żeby nie przekroczyć wartości 41.
  Ale uwaga: pomiar robimy trzymając termometr w BUZI, nie pod pachą. Pomiar pod pachą nie jest wiarygodny! Każdy lekarz o tym wie (jeśli czytał podręczniki, które mu kazano czytać na akademii medycznej).
  Czyli jeśli temperatura wynosi 37… 38… 39… 40 stopni – nie obniżamy. Organizm po to ją podnosi, aby zwalczyć patogeny.
  Co więcej . . .
  Jeśli czujemy, że nas „bierze” . . . pojawiają się dreszcze . . . łamie w kościach . . . oczy przypiekają jakby drażnił je piasek . . . mamy światłowstręt . . . nic się nie chce . . . WSKOCZMY DO WANNY!
  Do wanny z gorącą wodą. Pomóżmy organizmowi podnieść temperaturę. Spokojnie można ją podnieść do 40 stopni. I leżeć tak w wannie 15 do 20 minut.
  Następnie, kiedy kończymy gorącą kąpiel, tuptamy z łazienki do sypialni, kładziemy się pod pierzynkę, przykrywamy się pod samą szyję, a najlepiej razem z głową i pozwalamy, by organizm zlał się potem.
  Efekt: Na drugi dzień wstajesz z energią jak nowonarodzony.

  • Sauny też wykorzystują ciepło, które pozwala organizmowi utrzymać się w dobrej kondycji. Poprawiają krążenie, a dotlenione tkanki szybciej się regenerują. W saunie również można pozbyć się infekcji.
   ,,Wiele mikroorganizmów najlepiej rośnie w wąskim zakresie temperatur, a podwyższenie temperatury HAMUJE ich rozwój”. Również niskie temperatury mają tę właściwość. Krioterapia ogólnie zajmuje się leczeniem układu mięśniowo- szkieletowego, jednak w takich temperaturach również układ odpornościowy się hartuje. Ludzie potocznie nazywani Morsami też leczą się zimnem.
   Są osoby ciepłolubne i te zimnolubne, więc wybór sposobu leczenia zależy raczej od osobistych preferencji. 🙂

 7. 🙂 A ja myślę, że gdy znikną stresy, to też znikną choroby…… jakiekolwiek by one nie były….
  Póki co potwierdzam działanie tych naturalnych metod, które tu polecacie 🙂 ❤

 8. 😀 …., a tu też jest ‘cóś’ w tym temacie 😛
  http://innemedium.pl/wiadomosc/swiety-chlopiec-rosji-ujawnione-zdarzenia-przyszlosci-ziemi
  Jak ktoś zaczyna gadać o ‘niesamowitych przepowiedniach’ 😉 , to zaraz zostaje ogłoszony ‘świętym’, ‘świątobliwym’, kłaniają mu się, klękają….. i we wszystko wierzą 😦 …., istna paranoja… 😦
  Kluczem do ‘powodzenia’ jest użycie postaci Jezusa i jego matki, ‚Maryji wiecznej dziewicy’…… ‘Sukces’ murowany, aby zostać wyniesionym ‘na ołtarze’…………

  Dynamo też jest Dziwny, ale on przynajmniej wie, co robi 😀 …….., pokazuje sztuczki, zabawia ludzi, a oni są Szczęśliwi 🙂 i ani im w głowie go wielbić i czcić….. 😛 😀

  • Dziś akurat to przeczytałam. 🙂
   A ja zgadzam się z twierdzeniem, że wspomniany chłopiec jest święty. Przecież każde życie to świętość. 😉
   Chyba każdy kościół ma swoich świętych. W prawosławiu jest o tyle fajniej, że nie ma ekspertów, którzy badają, czy dany cud jest prawdziwy, bo nie można podważać ważności boskich działań. 😀
   A Dynamo to ten magik ubrany na czarno?

 9. A to wcześniej myślałam o kimś innym. Tego człowieka też już gdzieś w tv widziałam. A mówią, że z pustego to i Salomon nie naleje. 😉

 10. 🙂 ,,,, jasne ,,, cały świat to tylko taka sztuczka 😀 ,,,, i nie trzeba jej „wielbić ani czcić” aby istniała 😉 ❤
  ,,, O i to 🙂 " A mówią, że z pustego to i Salomon nie naleje." ,,,,, właśnie 😉 !!! Że z Pustego najwięcej się Nalewa !!! 😉 ,,,, to taka ontologiczna zasada tej rzeczywistości ,,,, 😀 ********* ❤

  • Xylotet,
   dobrze, że jesteś, bo mam do Ciebie pytanie. 🙂
   Kilka dni temu bawiłam się w przesyłanie energii do dłoni i kopnął mnie prąd w opuszku palca. 🙂 I zaczęłam się zastanawiać, czy można samemu sobie w ten lub podobny sposób wyrządzić krzywdę?

   • @Lidia 🙂 ,,,, NIE ,,, samej sobie ,,, a nawet innym nie zrobisz krzywdy 😉 ,,,, po prostu pewnie nie jesteś obyta ,,, lub przyzwyczajona ,,, 🙂 do odbioru konkretnej eterycznej energii ,,,, z tym trzeba się obyć tak jak z wchodzeniem do wody ,,,,
    przypomnij sobie ,,, pierwsze letnie wejście do wody ,,,, rzeka ,, jezioro ,,, morze
    ,,, obojętne 🙂 😀

 11. Xylotet,
  to aż tak widać, że ze wsi jestem i brakuje mi obycia? 😉
  Dostosowywanie się do nowych energii jest dość kłopotliwe. Największy problem mam z urządzeniami dotykowymi. Nie mówiąc już o cielesnych objawach.
  Dziękuję za informację, bo już myślałam, że będę musiała zagłębiać się w tajniki bhp dla energetyków. 🙂 A nie przepadam za teorią…. 😀

 12. @Lidia 🙂 ,,,, urządzenia dotykowe 😉 ,,, i cielesne objawy 😉 ,,,,, dobre 😀 ,,,,,, chyba ?
  jesteś na Pewnym Schemacie zafiksowana 🙂 😀 ,,,,, widzisz ból można znosić
  nawet długi czas nie definiując go jako jako ewidentnie negatywne i nie pożądane
  odczucie ,,,, ale jako Tylko Odczucie pozbawione ,,, tych wszystkich plusów i minusów,,, czasami warto rozluźnić to permanentne i automatyczne szufladkowanie
  wszystkiego do z góry przygotowanych lub odziedziczonych szufladek 🙂 😀 ,,,,
  to taki przykład był 😉 ,,, więc kiedy mówię o bólu to proszę nie wkładać mnie automatycznie do szufladki z sadystami 😉 😛 😀 *******

  • Skoro natura wyposażyła nas w system alarmowy zwany bólem, więc po coś się nam jednak przydaje. 🙂 Jednak trzeba przyznać, że jest to dość upierdliwy towarzysz. Od kilku lat mam skuteczną metodę leczenia: ,,samo przyszło- samo pójdzie”. 😀 A i jeszcze dzieci są świetnym lekarzami, bo człowiek nie ma czasu, żeby pocierpieć. 🙂
   Nie szufladkowanie jest wyzwaniem, bo mózg automatycznie segreguje informacje.
   Xylotet, Ty sam mnie zaszufladkowałeś jako ,,zafiksowana”, choć z góry przyznaję, że słusznie. 😀

 13. Lidio 🙂 , urządzenia dotykowe Cię ‘kopią’, bo teraz w pomieszczeniach z kaloryferami jest bardzo suche powietrze. W takich warunkach ładunki elektryczne łatwo kumulują się na ciele, a zwłaszcza jest ich dużo na palcach, bo one są jak odgromniki albo antenki 🙂
  Biorąc pod uwagę Twoją pracę z energią może być, że pomagasz im zbierać się w jeszcze większych ilościach i stąd te sensacje 🙂

  • Ten prąd kopnął mnie, gdy niczego nie dotykałam. Tak ,,sam z siebie”, gdy bawiłam się energią. 🙂 A urządzenia dotykowe albo mnie nie widzą, albo wariują i się zawieszają.
   Dziś widziałam (chyba) bażanty w zaroślach nad jeziorkiem. 🙂 Uwielbiam taką zimę. 🙂

 14. 🙂 T. Owsianko twierdzi, że Mądrość nie jest Świadomością……, a mi kiedyś wyszło, że Wiara poparta Wiedzą jest Mądrością, ale Czym może być Ta ŚWIADOMOŚĆ ????? ……Czyżby tą osławioną Pustką, gdzie nawet nie ma się do kogo przytulić na dobranoc???????? 😦 ………… no, chyba że ktoś ma psa…… 😛 😉

  • Myślisz, że świadomość może być pustką? A pustka ma być samotnością? Mi świadomość kojarzy się z JEST. A skoro w pustce zmieści się poczucie izolacji, to jednak ta pustka tak do końca pusta nie jest.:)
   I tak w ten sposób możemy bawić się ludzkimi pojęciami, które w pełni nie potrafią oddać rzeczywistości. 😉
   Dorotko, zawsze można się przytulić do swoich marzeń. 😀

   • Lidio 🙂 „zawsze można się przytulić do swoich marzeń.” 🙂

    O to,to,to….. 😀 …. To mnie utrzymuje przy Życiu 😀 ……
    A Marzenia jak WIEMY, a nawet jesteśmy Tego ŚWIADOMI….. się Spełniają 🙂 …… i ja w To WIERZĘ….. 😀 🙂

   • 🙂 ,,, i już ostatnia wypowiedź na dzisiaj 🙂 ,,,,, „Przytulic się do Własnych Marzeń”
    ,,,,, to tzw. ,,, Wyższa Szkoła Jazdy 🙂 😀 ******** ❤ ,,,,,
    DOBRANOC 😀

 15. To teraz pomyśl, że Twoje marzenie już się spełniło, ale szkopuł w tym, że gdzieś w równoległym świecie. 😉 Dobra, kiepsko idzie mi pocieszanie. 😀
  A nie myślałaś o tym, żeby mieć psa? Ja kiedyś miałam małego pieska, a i tak zajmował większość łóżka. No i jako nastolatka ,,musiałam” wcześnie iść spać, bo pies chciał, a sam zasnąć nie mógł. 🙂

  • Ja miałam kiedyś króliczka 😀 , kupiłam go niby dzieciom, a tak naprawdę to była moja najlepsza przytulanka, pocieszanka i wielkie puchate szczęście….. dożył 11- tego roku życia…. Chyba było mu u nas dobrze 🙂
   Już nie chcę zwierzątek……. Jeszcze mam rybki w akwarium i starczy…. 😉

 16. A mi się ptaszki marzą 😉 Jednak nie chcę wspierać niewolnictwa zwierząt. :/ Póki co, ze zwierzątek domowych ograniczam się do dzieci. 😉 Może kiedyś i w naszym domu zagości mały przyjaciel? Brakuje mi kogoś, kto mało mówi, a dużo kocha. 😉

  • A ja nie chciałam mieć ptaszków, bo nie miałabym serca ich trzymać w klatce.
   Ptaszki nie są ciche…hałasują i strasznie się wiercą …
   Króliczki są najprzytulaśniejsze, milczą i kochają 😀 …..:D , ale trzeba znosić ich ‘nieobyte’ 😛 zachowanie…… 😉

   • Dorotko,
    masz absolutną rację!!! 😀 Króliczki to jeden z piękniejszych cudów świata, są miłe, mądre, kochane…….. A i tak na marginesie dodam, że mam na nazwisko Królik. 😀
    Nie mogłam się powstrzymać. 🙂 Tyle komplementów przez przypadek mi się dostało 😉 A i Xylotet też stwierdził, że jestem nieobyta. 😉

 17. @xylotet 🙂
  „cały świat to tylko taka sztuczka 😀 ,,,, i nie trzeba jej „wielbić ani czcić” aby istniała”

  Więc, mam Marzenie 🙂 , a mianowicie takie:
  Żeby LUDZIE przestali wreszcie ‘wielbić i czcić’ cokolwiek i ZACZĘLI ŻYĆ 🙂 ❤

  • @Dorota ,,,, 🙂 ,,,,a do tego ,,,, czyli „ZACZĘLI ŻYĆ „,,,, musieli by zaakceptować Siebie
   tzn. nie TO ,,, JACY są ,,,, ale to ,,, CZYM są ,,,, a z tym jest największy problem ,,,
   🙂 😀 ❤

  • Z tym nieobyciem, to było nawiązanie do mojego nieobycia z energiami.
   I jeszcze @ Dorotka- można kochać kobiety jak bliźniego swego 🙂 Nie każda kobieta- Twój wróg. 😉
   Mam małą prośbę- kto może, niech ciepło pomyśli o mnie, bym tej nocy nie ćwiczyła się w nieszufladkowaniu bólu. 😀 No i jeszcze w ignorowaniu gorączki. Śmiało przerabiam tematy, o których tu piszemy. 🙂 Myślę, że dobra intencja pomoże mi się lepiej poczuć. Z góry dziękuję i życzę miłego wieczoru. 😀

   • Lidio 😀
    „- można kochać kobiety jak bliźniego swego 🙂 Nie każda kobieta- Twój wróg. 😉 „

    😛 Ło rany julcia :(……… Oczywiście, że nie każda Kobieta to mój wróg …… chociaż, że każda Kobieta to moja Przyjaciółka też bym nie powiedziała….. 😦
    Coś chyba na Śląsku lata w powietrzu, bo ludzie kaszlą i kichają, więc lecz się jak tu wyżej napisano, nie biegaj dużo po dworze i wyzdrowiej nam szybciutko 🙂 ❤

 18. @xylotet 🙂 , Ty mi się kojarzysz z dwoma bohaterami z książeczek z dzieciństwa: 😀
  „Karlsson z Dachu” i „Puszek z Wiewiórczej Rodziny” ( to akurat z dzieciństwa moich dzieci). Kiedy czytałam im o tym leniuszku Puszku miałam wrażenie, że sprowadzam je na manowce 😦 …… No, bo jak to???? … cała wiewiórcza rodzina pracuje, zbiera zapasy, a ten ‘leniuch’ 😛 nic nie robi tylko leży i o czymś marzy….. 😉 Ale gdy przyszła sroga zima i pracowicie zbierane zapasy dawno się wiewióreczkom skończyły, wtedy wkroczył do akcji Puszek i tak pięknie opowiadał o lecie, orzechach i wszelkim dobrym jedzonku, że wiewióreczki zrobiły się syte, a przytuliwszy się do siebie poczuły się bezpiecznie 🙂
  Pisz częściej i więcej 😀 ❤ :************** 🙂
  Ale i tak będę się czepiać 😛 😛 ….. ot chociażby tego:
  „xylotet od wieków Kochał i Kocha Kobiety 😀 …….
  Czy to jest Oświadczenie??????? 😉 ….. ??????? 😛 😉 😀
  Zważywszy, że rozmawiamy tu o zwierzątkach takich jak króliczki, myszki,….. lemingi 😉 ….. to wiesz……. jakoś dziwnie kojarzy mi się to z popularnym wśród facetów wyrażeniem: „kot przy jednej dziurze by zdechł”……. 😦 😉
  A według mnie ‘facet’ to nie to samo, co Mężczyzna,……… że się tak wyrażę…. 😀

  Ps. film obejrzałam 🙂 , bardzo fajny… 🙂 , tylko Co Dalej??????? 😀 :********* ❤

 19. Mam ochote cos tutaj napisac ale nie wiem co, moze to ze ciagle czytam Wasze przemyslenia i jakos lzej sie robi na sercu. Trzymajcie sie cieplo dziolchy i chlopoki przesylam buziaki 🙂

 20. @zuzik,
  cieszę się, że się odezwałaś. Zawsze to weselej się rozmawia. 🙂

  A i dziękuję za wsparcie, bo już ta noc była spokojniejsza i czuję się lepiej. 🙂 Jeden za wszystkich- wszyscy za jednego. 😉
  Może to jest tak, że na Śląsku wszystkich dopadł romantyczny nastrój i do łóżek się pchają?

 21. 🙂
  „na Śląsku wszystkich dopadł romantyczny nastrój i do łóżek się pchają?”

  😀 Może tak być …. 😀 te p… istotki chyba już uległy tak mocnemu rozproszeniu 😛 , że zmieniły się w rozmaite wiruski, bakteryjki, czy co tam jeszcze może być i w tej to postaci pchają się nam do łóżeczek …;) 😀 …… one dobrze wiedzą, że jak nie zaczną z nami współpracować, to zostaną jeszcze bardziej rozproszone…. i wrócą ‘odwrotną stroną’ 😛 do Źródełka …… to będzie takie ich ‘Nawrócenie’ 😛 😀
  A jeśli będą grzeczne to damy im herbatki malinowej z miodzikiem i cytrynką, pogłaszczemy po główkach, przytulimy i ogrzejemy …. 😀 ❤

  • Każdy szuka miłości, chwili uwagi… 🙂 Jeszcze tak o choróbskach nie myślałam. 😀 Ale co z tego, że będę miła, skoro mój układ odpornościowy je spacyfikuje?
   Nie ma nikogo definitywnie złego i taka choroba też może być pożyteczna. Pozwala spędzać czas bardziej rodzinnie, wyzwala uczucia opiekuńcze. (Choć z tym to do końca nie jestem przekonana. Nie wiadomo, czy ktoś Cię odwiedza z czystej troski, czy z chęci zobaczenia, że ktoś ma gorzej). 😉 Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło… 🙂

 22. 🙂 ,,,,, zuzikowi to się ikonka od tego wyznania zmieniła ,,,,,nie mieszkać w Polsce
  to chyba nie grzech ,;-) ,,,, sam wiem coś na ten temat 🙂 ,,,,,,
  a w ogóle to fajnie że Lidia przeżyła tą noc 😀 ,,,, ale ja to w życiu bywa ,,, nie ma tak
  aby jeszcze gorzej nie mogło być 😦 😛 😀 ********** np. ten romantyczny nastrój
  na śląsku ????? ❤ ,,,,, od wieków były tam fajne dziewczyny ,,,,, a najbardziej w
  łóżeczkach 😀 ******** ❤

  • Dzięki, Xylotet za pocieszenie… 🙂 A ja już myślałam, że sprawdzanie godziny na termometrze to mój punkt krytyczny na całe życie. 😉
   Zuzik ma różne ikonki, bo za każdym razem chce być incognito. 😀
   To ja idę się oddać gorączce piątkowej nocy…. Dobranoc wszystkim. 😀

 23. @ xylotet 😀
  To powiadasz, że zawsze może być gorzej…..????? 😦 ….. czyli co???… Na przykład fajna śląska dziewczyna???? 😛 😛 …. w dodatku czekająca na ciebie w łóżeczku????? 😛 😉
  No, faktycznie to musi być horror nie do wytrzymania 😛 😦 😛 😦 :********** 😀 😛 ❤

  • 🙂 ,,,, „to że zawsze gorzej być” ,,,, było częścią pierwszej części mojego postu (że sie tak wyrażę 😉 ),,,,,
   to o dziewczynach łóżeczkach itd. itp ,,,,, to trochę inna bajka ,,,, zresztą po emotkach kończących pierwszą logiczną frazę ,,,, przed „np.” mogłem coś dodać ,,,
   przepraszam 😀 ❤

   • 😀 „to o dziewczynach łóżeczkach itd. itp ,,,,, to trochę inna bajka ,”
    To ponawijaj nam tu co nieco z tej Twojej Przeszłości………… 😀 😛
    Jest już późno, dzieci pewnie śpią….. 😉 , my lubimy bajki i chętnie poczytamy…. 😀 :****** ❤

 24. 🙂 właśnie ja jak dziecko idę spać 😀 ,,,, wykąpałem pieska ,,,, wyszczotkowałem go
  zrobiliśmy gimnastykę ,,,, a przeszłość nie zając i chyba nie ucieknie 😉 tego jestem
  pewien ,,, prędzej ja od niej ucieknę choć tez zającem nie jestem 😉 ,,,,, Dobranoc
  Wszystkim 😀 ********** ❤

 25. Zuziku 🙂 zmienił Ci się znaczek, bo zamieniłaś „Zuzika” na „zuzika” i system ‘pomyślał’, że to jakiś inny Zuzik chce tu pisać 🙂

  To coś podobnie jak Xylotet 😀 myśli, że oszuka System i ucieknie od Przeszłości 😛

  Ciekawe, że on jeszcze tego nie wie, że Przeszłość, Teraźniejszość i Przyszłość są tak bardzo ze sobą poplątane, że niczego nie zapominają i przed niczym się nie ukryje 😛 ….. nawet w łóżeczku z wykąpanym, wyszczotkowanym i wygimnastykowanym pieskiem 😀 😛 :*********** 🙂 ❤

  • Właśnie wyobraziłam sobie psa robiącego przysiady.
   Może Xylotet poszedł o krok dalej i zamiast komendy ,,siad!”, wydaje komendę ,,przy-siad!” 😀
   Z tym uciekaniem jest jak z psem i kotem- kot ucieka, a pies go goni. Może lepiej jest się na chwilę zatrzymać, odwrócić i spojrzeć na swoje ,,demony”? Da się je oswoić i zrobić z nich przyjaciół. 🙂 Trudne, ale realne do wykonania. Wiem, co mówię,a nawet piszę. 😉 Wspominałam ostatnio, jak w snach ,,prześladowała” mnie dziewczynka. 4-letnie, śliczne dziecko, a tyle strachu potrafi napędzić. 😉 I takiego ,,potwora” można pokonać…. w sobie 😀

 26. Mnie czasami przesladuje „cos” w snach, nie widze tego tylko czuje ogromne zagrozenie, wtedy wrzeszcze na to przerazliwie bo jestem pewna, ze moj wrzask przegania to cos. Czesto maz budzi mnie i prosi abym przestala wyc i z przerazeniem w oczach pyta czy juz zamieniam sie w wilkolaka. Chlopina nie ogarnia tych wszystkich rzeczy o energiach, poziomach rozwoju ale pomimo tego jest bardzo wyrozumialy. Najstarsza corka widziala rozne postacie (duchy), poczatkowo tylko w swoim pokoju pozniej w innych miejscach, caly czas mowila ze nie chce tego widziec, ze nie rozumie tego i zwidy zniknely. Moze kiedys wroca.

  • ,,Duchy” nie zniknęły, tylko Twoja córka przestała je widzieć. Jak będzie na to gotowa, to pewnie znowu je zobaczy.
   A w tych snach to może chodzi o Twoją podświadomość. Pomyśl, z czym dany sen Ci się kojarzy, może to jakaś sytuacja z przeszłości pokazana w przenośni?
   Pamiętaj, pierwsza myśl najlepsza. 😉

 27. @Zuzik,
  też byłam. 🙂 ( I nadal trochę jestem, ale nikomu nie mów). 😉
  Gdy zaczęłam medytować, to wszystkie te strachy odeszły lub zrobiły się malutkie. Codziennie powtarzałam sobie, że jestem odważna i poskutkowało. 🙂 Oczywiście, trzeba było to wypróbować w praktyce, ale szło mi całkiem dobrze. Pamiętaj, że nie jesteś sama i w każdej chwili masz wsparcie wśród swoich opiekunów, aniołów. Jeśli dopada Cię strach, to poproś o opiekę swojego ulubionego Anioła lub Boga. A i jeszcze jest jedna fajna metoda. Wyobraź sobie, że masz w sercu kulę światła. Ta kula się rozszerza, obejmuje Ciebie całą i staje się tarczą przeciwko negatywnym energiom. 🙂

  • Ech, Zuzik…. 🙂
   Gdy się spotka prawdziwego mężczyznę, zaufa mu i pozwoli wejść do swojego świata, to on zawsze będzie przy tobie. Będzie się o ciebie troszczył, wspierał, chronił swoją miłością nawet wtedy, gdy fizycznie będzie daleko. Przestajesz już wtedy tęsknić, bo wiesz, że jest. Przestajesz się bać, bo wiesz, że on jest. Cieszysz się, bo wiesz, że jest. Kochasz z każdym dniem mocniej, bo on jest. 🙂
   Z opiekunami, aniołami jest podobnie. Pozwól im wejść do swojego świata, zaufaj, czasem daj się poprowadzić i zdziwisz się, jak wysoko zaszłaś… 😀

   • 🙂 ” Prawdziwy Mężczyzna ” 😉 ,,,,,, tylko gdzie go spotkać ???? 🙂 ,,,, to gatunek
    prawie wymarły w 3 wymiarowej rzeczywistości ,,,,, moim zdaniem światowe ruchy
    feministyczne przyczyniły się do jego wymarcia 😀 ,,,, to co zostało to dobry materiał
    na Gender (albo na Paranoida) ,,,, czyli tzw. ,,,, Alternatywny Mężczyzna ,,,, tylko że do niego kompatybilna jest chyba tylko ,,, Alternatywna Kobieta ,,, 🙂 ,,,, Pozbawiona Kobiecości ,,,, 😉 ,,,,, tacy niewolnicy spłacania Wiecznych Długów ,,,, nawet własnym Ciałem ,,,,, 😦
    DEFICYT EMOCJONALNY związany z rodziną ,,, dziećmi ,,, partnerem ,,,, z innymi istotami swojego gatunku w tym schemacie jest docelowo pożądany 😦 😉 😀 ***********

 28. Lidio 🙂
  „Gdy się spotka prawdziwego mężczyznę, zaufa mu i pozwoli wejść do swojego świata, to on zawsze będzie przy tobie.”
  Mmmmm 🙂 , ale się rozmarzyłam….. ❤ ❤ ❤ 😀
  I jeszcze to:
  „Z opiekunami, aniołami jest podobnie. Pozwól im wejść do swojego świata, zaufaj, czasem daj się poprowadzić i zdziwisz się, jak wysoko zaszłaś…”
  No, to już jest pełny Odlot w jedną stronę……… mniammmmmm 😉 😀
  ….. ❤ ❤ ❤ 🙂

   • 😀 Fajny jest taki romantyczny nastrój 🙂 ❤
    Ciekawe czy Mężczyźni też tak mają????….. na Śląsku 😀 , czy gdziekolwiek indziej????? 😀 …… 🙂

 29. A myślisz, że mężczyzna nie człowiek i nie potrzebuje czułości?
  Tak wtulić się, poczuć zapach kobiety i zostawić cały świat gdzieś daleko. 🙂
  Ale nie zawsze tak mają. Podam przykład z życia:
  -Kochanie, przytul mnie…
  -A co? Masz chorobę sierocą?
  To był żart, ale i tak ręce mi opadły. 🙂

  • No, właśnie, właśnie…. 😀 , o nas mówią, że chciałaby, a boi się… 😀
   A oni są jakby z dwóch różnych części posklejani.. 😦 … albo i z jeszcze większej ilości tych części….. i w dodatku przeciwstawnych… 😦 😛
   I jak tu się nie bać????? 😦 …. 😉

   • Można to porównać do tego, jakby ludzie byli układanką, składali się z puzzli. I jakie szczęście jest, gdy spotka się inną układankę, która do Ciebie pasuje. 🙂
    A że mężczyźni mają przeciwstawne części (i kciuki), to dobrze- dzięki temu się balansują i osiągają harmonię. 😉
    A bać to się można tak naprawdę tylko własnych strachów. 🙂

 30. 😀 A propos demonów i innych strachów oglądałam niedawno w tv film dokumentalny o kraju Buthan. Podobno w Buthanie powstał wzorcowy wskaźnik szczęśliwości narodów, bo tam jest największa szczęśliwość ludności. 😀
  Może coś w tym jest, bo w piętnastym wieku pojawił się w tej krainie niejaki Drukpa Kunley, którego też goniły demony, a on je najczęściej pokonywał przy pomocy swojego męskiego atrybutu….. 😛
  Więcej o tym tu:
  http://www.budda.medytacja.net/vpage/557/drukpa-kunley

  😀
  No, i tak sobie myślę, że co kraj, to obyczaj i szczęśliwość 😛 ….. i każdy naród otrzymuje takiego ‘oświeconego’ jakiego potrzebuje… 😛 😀 Wszystkie domy są tam ozdobione wielkimi kolorowymi ‘atrybutami’, a ludzie modlą się do Drukpy Kuneya, który oczywiście modły ‘wysłuchuje’ i spełnia prośby 😀
  Nawet skały wydzielają jakąś drogocenną leczniczą maź sprzyjającą zdrowiu, a przede wszystkim potencji 😀 . Jeden z tamtejszych mieszkańców, który trudnił się zdobywaniem tego produktu, po jego spożyciu taką miał chęć na sex, że aż żona od niego uciekła…. 😦 😛 😀
  No, i jak tu babie dogodzić…????? 😛 😉

 31. Tak jeszcze a propos tych wszelakich straszydeł istniejących w Przestrzeni, czy to fizycznych, czy duchowych, czy tylko tych urojonych, które powstają w naszym umyśle to wychodzi mi, że one wszystkie zgłaszają się do nas po Prawdę. One żyją w swoim świecie, w którym nie mają pełnego obrazu Rzeczywistości…. Dotyczy to tych ultra-materialnych zwanych ‘ciemnymi’ i tych ultra-duchowych zwanych ‘świetlistymi’…. Jedni i drudzy ze swej strony życzą nam ‘dobrze’ 😛 , pod warunkiem, że wejdziemy na ich ścieżkę, z ich warunkami życia, ich prawami, ich koncepcjami, ogólnie mówiąc z ich ‘prawdą’………albo masz być ‘wieczną dziewicą’ lub żyć w celibacie 😦 , albo ‘żyje się raz’, więc hulaj ‘dusza’, której przecież nie ma 😉 ….. i najlepiej niech ‚hula’ w szeroko pojętym ‘burdelu’ 😦
  No, … i wychodzi mi, że te tzw. ‘demony’ pukają do naszej świadomości, abyśmy coś z nimi zrobili. Przeskakiwaliśmy w naszych żywotach raz tu raz tam, bo wszędzie nie czuliśmy się komfortowo….. no, bo jak można płodzić i rodzić dzieci żyjąc wiecznie w celibacie i być wieczną dziewicą?????……, natomiast w burdelu też nie sposób wychować zdrowe potomstwo…. 😦
  Więc,….: CO DALEJ????????? …… że się tak wyrażę 😛 😛 …..

 32. @Xylotet,
  akurat ja mam to szczęście towarzyszyć w życiu prawdziwemu mężczyźnie. 🙂
  Długi czas nie mogłam uwierzyć, że jeszcze ktoś taki pozostał. 🙂
  I jeszcze takie małe pytanko- dlaczego się zastanawiasz, gdzie można spotkać prawdziwego mężczyznę? Nie widzisz go w lustrze?

  • 😀 ,,,,, lustra to iluzja ,,,, do oglądania tego co się chce ,,,, co się oczekuje
   ,,,, kiedy niczego się nie oczekuje to w nim nic nie zobaczysz 🙂 ,,,, lustra dzisiaj to
   taka mimo chodem podpora tej rzeczywistości ,,,, tego systemu 😦 ,,,,, kiedyś było inaczej 😀

   • Cóż za polityczna odpowiedź, a raczej brak odpowiedzi. 😉 Rozumiem, skromność… 😀
    Dla mnie od dziecka lustra (i szafy) to wejścia do innego świata. 🙂 Zastanawiało mnie, czy w tym odbiciu życie może wyglądać inaczej. Takie było moje dziecięce rozmyślanie na temat rzeczywistości równoległych.
    ,,,, lustra dzisiaj to
    taka mimo chodem podpora tej rzeczywistości ,,, Myślę, że są niezliczone klatki zrobione z luster, które dają pozory przestrzenności i wolności.

 33. @Lidia ,,,, na końcu dodałem że kiedyś było inaczej ,,,, może nawet dla niektórych
  do dziś jest inaczej 🙂 ,,, lustro to metafizyczne zjawisko ,,,, dla większości czyli
  profanów to tylko gadet codziennego użytku dla ich ego ,,,, ale nie dla wszystkich,,,, 😀

 34. 🙂 i jeszcze jedno na dobranoc ,,,, czasem towarzyszę Kobietom które ” w tym życiu ”
  nawet nie wiedzą o tym 🙂 😀 ,,,,,,,,,,,,,,,, 😛 ❤

  • @xylotet 😀
   „czasem towarzyszę Kobietom które ” w tym życiu ” nawet nie wiedzą o tym”

   Czynisz tak z Powodu ‘DEFICYTU EMOCJONALNEGO’ Własnego, czy też z Litości dla Ich Deficytu?????…… że tak się wyrażę 😛 😀 :************ 😀 ❤

 35. 🙂 A tu jest interesujący film o ‘Wielkim Wybuchu’ 😀 😀

  Czy Galaktyki wyrzucają Kwazary, czy też może jest odwrotnie….. ?????
  A może fizyka jest metafizyczna?????….. albo jeszcze jakoś inaczej?????? …. 😀 ….. hi,hi…. 😀

  Fajne zdanie tam padło:
  „Nie wiemy jak wiele nie wiemy, ale ciągle myślimy, że wiemy iż kwazary są bardzo daleko i to jest kolejny wielki problem, przed którym stoją ludzie. Jedną z przerażających rzeczy dla konwencjonalnych astronomów jest możliwość akceptacji faktu, że te rzeczywiste przesunięcia kwazarów i dziwnych galaktyk znaczą, iż one są w rzeczywistości bliżej nas niż zakładano…..”

  Jak widać każdy ma swoje ‘strachy’ 😉 i Dziwne Obiekty 😀 ….. jedni spotykają Dziwnych Ludzi, a inni Dziwne Galaktyki i Kwazary….. 😀
  Każdy Coś Ma 🙂 , Co Go Zadziwia 😛 …… 😀 😀
  Wielce się Zdziwimy, gdy spostrzeżemy, że To Największe Mieści się w Tym Najmniejszym….. 😀
  I CO WTEDY????????……. 😀

 36. „Nie wiemy jak wiele nie wiemy”- świetne zdanie. 😀
  Dziwne i straszne jest to, co może zniszczyć światopogląd każdego człowieka, co pokazuje, że wcześniej przyjęte prawdy to iluzja. Tego się ludzie boją. I chyba śmierć wzbudza największe zaniepokojenie.
  Dorotko, a Ciebie co zadziwia? 🙂

  • Lidio 🙂 , ja już przestałam się dziwić 😀 ….., za to przeszłam w stan podziwiania 🙂 ….. i podziwiam Ludzi za wszystko ……., że znoszą iluzję i strach, w którym żyją…… i że się budzą i zaczynają poszukiwać….. i że jednak nie chcą ‘umierać’….. i co noc z podziwem przytulam się do naszej Planety ❤ i cieszę się, że Jest 🙂

   • A ja dziwię się światu jak kot Filemon. 🙂 A świat nie spoczywa na laurach i wciąż chętnie mnie czymś zaskakuje: wilkami, przeniesieniem do innej rzeczywistości lub cenami w Tesco. 😉 Najbardziej zaskakują mnie prawdy, które sama odkryłam. ,,Przecież to takie proste i logiczne!”- a jednak dojście do tego wymagało czasu. 🙂
    Lubię patrzeć na świat oczami dziecka, gdzie wszystko jest nowe, interesujące i gdzie wszystko jest możliwe. Kiedyś myślałam, że z tego wyrosnę, że czas sprawi, że dojrzeję. Chciałam być jak moja starsza siostra- poukładana, rozsądna, która zawsze wie, co powiedzieć. Często mówiła na mnie ,,głupi loku”. 🙂 Wyobraźcie sobie dwie dziewczynki- jedna z włosami gładko zaczesanym w wysoki kucyk, z zadartym nosem i dużymi okularami i jeszcze jedną dziewczynkę- brudną z potarganymi lokami i nieobecnym spojrzeniu. 🙂 Każda z tych dziewczynek poukładała swoje życie tak, jak umiała ułożyć swoje włosy.
    I dziwi mnie jedno, dlaczego dziewczynka w okularach nie pozwala sobie na pełnię szczęścia? Przecież zasługuje na to z całego serca, tak jak każde istnienie.
    Świat nie przestaje zadziwiać.

   • 🙂 …. I właśnie masz powód , a może i wiele powodów, aby podziwiać tę poukładaną i gładko uczesaną dziewczynkę w okularach za to, że potrafi żyć, tak jak żyje…… bez oceniania, bez ewentualnej próby ‘nawracania’ jej….. pełny luz…. 🙂

   • 🙂 ,,,, „. i że jednak nie chcą umierać…” ,,,,,, mówisz tak jak byś spojrzała za te
    całe dekoracje 😀 ,,,, no ale to? ,,, ” i co noc z podziwem przytulam się do naszej Planety”
    ,,,,, to deklaracja Syndromu Sztokholmskiego 😉 ,,,, przytulasz się do więzienia ,,,,,
    masowego mordercy gatunków ,,,, do kanibala który i tak skonsumuje Twoje ciałko ,,, bez względu na to jak bardzo będziesz się do niego modlić ,,,, prawdopodobnie
    jesteś w tym układzie wykreowana ,,,, stąd ta miłość do modliszki ,,,, najgorsza
    matka to jednak matka 🙂 ???? 🙂 😛 😀 ❤

   • @xylotet, a Ty jaki masz Syndrom??????? 😦 😛
    Może chcesz o tym porozmawiać?????? 🙂 ???? 🙂 😛 😀 ❤

   • Według mnie ‚Syndrom Wolności’ towarzyszy poczuciu uwięzienia, więc pytam:
    Cóż Cię tak ‘Uwięziło’ na tej Planecie?????? 😦 😛
    Jeśli chodzi o kanibalizm, to chyba wymyślili go ludzie, bo nie zauważyłam, aby zwierzęta w Normalnych warunkach pożerały osobniki swego gatunku, no chyba że modliszki……, ale samica nie pożera swoje dzieci tylko pożera samca 😛 i w dodatku on się sam zgłasza po tę frajdę 😦 😛 😀 😉 ❤

 37. Ja podziwiam jej dobre serce i dziwi mnie umiejętność szczegółowego planowania sobie życia. Dziwią mnie ludzie, którzy nie widzą przestrzeni miedzy kartkami w kalendarzu. Cała masa bezczasu…. i tak niezagospodarowana 😉
  W ludziach dziwi mnie wiele rzeczy, ale niewiele rzeczy wzbudza podziw. Ta rzeczywistość z wieloma błyskotkami, w której ludzie lubują się bez umiaru, wydaje się być mało zachwycająca. Ja w ludziach podziwiam szczerość i czyste serce. Kocham wszystkich ludzi jak umiem, ale nie na wszystkich patrzę z podziwem.

  • 🙂 Muszę jednak być Zboczona 😀 , bo mnie zachwycają takie Błyskotki jak: gwiazdy, skrzący się śnieg, tęczowe krople rosy, zachód i wschód słońca, połyskujące fale na wodzie …… i takie tam….. 😉 😀

   • Chodziło mi o matriksowe błyskotki. 🙂 A takie prawdziwe skarby to też uwielbiam. 🙂 Jeszcze lubię zapach ziemi- tej uprażonej letnim słońcem i tej zlanej deszczem. No i zapach mokrego drzewa…. 🙂 Już wróciłam myślami do rodzinnej wsi… 🙂 11 domów i pola dookoła. Malutka wioseczka i wszyscy ją kochali. 🙂 Nikt nie wyobrażał sobie życia w mieście- hałas, spaliny. Oczywiście, życie to w swój sposób weryfikowało. Ale nie słyszałam, by ktoś mówił, że to zapadła dziura bez perspektyw. 🙂 Przecież swoją matkę się kocha. 🙂

   • 😀 ….wiem, wiem, co miałaś na myśli 🙂 . Czasami tak ze zdumieniem, żeby nie powiedzieć ze zdziwieniem 😉 oglądam w telewizji te ‘wypasione’ hotele przy ‘kultowych’ plażach i myślę sobie, że chętniej pojechałabym na taką wieś, jak piszesz, niż do takiego hotelu za ileś tam ‘niewyobrażalionów’ za dobę…

 38. Dorotko,
  to co mnie ,,wkręcasz”? 😀
  Fajne zdanie ostatnio przeczytałam: ,,Niektórzy ludzie są tak biedni, że maja tylko pieniądze”. 🙂
  Swego czasu miałam adoratora, który szczegółowo przedstawiał mi swoje zalety: dom, wyposażenie domu, ogród itd. Patrzałam na przeraźliwie samotnego człowieka, który nie znał własnej wartości. Był miły, więc delikatnie chciałam dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana ,,ofertą”. ,,Ale ten dom przepiszę na ciebie”. 🙂 Musiałam zniknąć jak poranna mgła, bo człowiek nawet ani trochę nie widział jaki jest. Całą swoją wartość opierał na czymś ulotnym.
  A może masz do polecenia miejsce, gdzie znajdzie się i jezioro, i konie? 🙂 U nas już zaczął się sezon rozmyślań o wakacjach. 🙂

  • Lidio 🙂
   Miałabyś, Króliczku 😀 śliczną złotą klateczkę 😛 i trocinki i poidełko i wapno do ścierania siekaczy i sól do lizania 😛 😀 …. , a nie chciałaś 😦 😛 😀
   Co do jeziora i koni to myślę, że jest wiele ofert w necie, na pewno coś się znajdzie na wakacje 🙂

   • Dorotko, teraz już wiem jak urządzić mieszkanie, by czuć się komfortowo! 🙂 Zamiast łóżka trociny, w których mogłabym się zakopać. I już widzę wieczorną toaletę. Zamiast ,,dzieci, umyjcie ząbki!” będzie ,,a wapno już podgryzałyście?”
    Poszerzyłaś mi horyzonty, teraz już wiem jak mam żyć! 😀 Dzięki 😉

   • 😀 Bardzo proszę 😀 ….. w końcu zajmowałam się moim Puchatkiem długo, to wiem co króliczki lubią najbardziej 🙂 … tylko klatkę miał zwykłą, ale zawsze była otwarta 🙂

   • 🙂 o właśnie ! 🙂 jako dziecko paznokciem skrobałem wapno ze ścian ,,,, więc tam
    gdzie spałem ściany były zawsze paskudne 😦 ,,,,, właśnie to sobie to przypomniałem
    😀
    ,,,,, i kiedy tak już się najadłem wchodziłem do moich snów ,,, albo bawiłem się na
    księżycu ,,,, 😀
    ,,,,,, do Dziś Prawie o tym Zapomniałem ,,,,, Dzięki za przypomnienie 😀 i Dobranoc
    😀 ************************

   • @xylotet 😀 …..też skrobałam farbę ze ściany 😀 …. to jest efekt braku wapna w organizmie…,
    ale co Ty masz z tym Księżycem wspólnego ????? ….. 😛 😀 :************

 39. @Lidia 🙂 ,,, „Swego czasu miałam adoratora,,,,,, itd ” ,,,,,, bardzo często takie oferty
  składają osobowości typu borderline lub psychopaci ,,,, Wywołanie Współczucia
  (obojętnie jak) to wstęp do dalszej gry ,,,, twoje Interpretacje tego dla nich samych
  są nie istotne ,,,, to czy rybka złapała haczyk jest dla nich najważniejsze ,,,, cel
  uświęca środki 😉

  • Xylotet, zapotrzebowanie na rynku było, to i się kilku psychopatów znalazło. 🙂
   Jeśli ktoś nie wyjdzie ze świadomości ofiary, to i kat się znajdzie. Tutaj akurat kat pod przykrywką.

  • 🙂 fajne 😀 ,,,,, wszechświat jest wieczny tak jak mówi Buddyzm ,,,,wielki wybuch to taka iluzja ,,,,,, Dziś na potrzeby Propagandy 😦 ,,,,,, aby pojąc Wieczność Wszechświata 😉
   trzeba przestać być lemingiem ,,,,, bo na byciu właśnie lemingiem bazuje cały dzisiejszy system 😦 😉 ,,,,,, 😀 ******* ❤

   • 😀 Tak….. ustalono, że ‘Wielki Wybuch’ podobno zrobił bum! prawie 14 mld lat temu i wyliczono to ze stałej Hubble’a, a samą ‘stałą’ założył Hubble na podstawie obserwacji 100 lat temu……. oczywiście szkiełkiem i okiem….. i już!…… tak ma być, bo cóż by robiły wszystkie obserwatoria astronomiczne na świecie?????? …. 😛 😀

    Podobno już jest straszne zaśmiecenie wokół naszej Planety, jakieś 2 mln odpadków krąży: rękawice, narzędzia, i inne szczątki wszelakie…. 😦

 40. 🙂 A propos ‘Wielkiego Wybuchu’ 😀 i ‘świecidełek’ 😀 , to orbitalny teleskop Herschel’a ma wielkie złocone zwierciadła 😀 …. Razem z teleskopem Planck’a ponoć oba kosztowały 2 miliardy euro i jak na takie ‘cacka’ przystało kręcą się jak w ukropie, żeby podejrzeć Boga …… 😉
  http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/nauka/1516300,1,co-widza-planck-i-herschel.read
  A ja mam swoją własną teorię 😀 …. i za friko 😛 mogę się nią podzielić z chętnymi na Nobla 😉 …… z ‘Meta-Astronomii’….. 😀
  Otóż, znany wzór E=mc2 jasno pokazuje, że przy założeniu stałej wartości Energii, gdy wartość „c” wzrasta, wtedy wartość „m” maleje. Przyjmijmy teraz, że „c” nie jest predkością światła tylko częstotliwością wibracji Energii i dajmy tam jakiś współczynnik 😀 , aby jednostki się zgadzały 😀 😛 ……. W ten sposób widzimy, że gdy częstotliwość Wibracji Energii „c” wzrasta, wtedy „m” obiektu maleje, czyli robi się ‘lżejszy’, a to oznacza, że materia się ‘rozrzedza’, czyli staje się bardziej świetlista, duchowa, czy jak tam kto woli…. 😀
  A Źródło pilnuje i dogląda Swym Wszechwidzącym Okiem 😀 wartości tej Wibracji ……, gdyby jakiś niegrzeczny obiekcik 😦 przestawał być miły i stawał się niskowibracyjny, wtedy ….. sorry, ale stopniowo odcina mu Energię, żeby jego masa nie rosła w nieskończoność, bo takiego ‘grubasa’ ciężko byłoby ukołysać do snu… 😀 😛 ……. I wtedy ‘grubasowi’ nie pozostaje nic innego jak rozmienić się na ‘drobne’, czyli ‘rozpaść się’ na lżejsze ‘istotki’, które mogą od tej chwili decydować o swojej wibracji i ją zmieniać w górę lub w dół. Oczywiście znajdą Pomocników 😛 😀 , którzy będą je ‘ciągać’ to tu 😦 , to tam 🙂 , aby zrozumiały w czym Rzecz…. 😀 Gdy ich Wibracja zacznie rosnąć, wtedy ich samoświadomość też zrobi się większa, będą więcej rozumiały i zaczną dostrzegać Wartość Wszechświata 🙂 , a wtedy Wszystkowiedzące Oko Źródła zarządzi dostarczanie im Energii, aby mogły Budować Swoją Moc Kreującą Synergiczne Dobro. Natomiast gdyby ich Wibracja nadal spadała, wtedy …. sorry, ale posłużą na Budowie 😛 jako ‘gwiezdny pył’ dla Nowych Światów i znów po eonach eonów będą miały szansę ‘zatrybić’ O Co Chodzi w Tym Wszechświecie 🙂 😀

 41. Dorota chyba się wapna najadła i szleje z samego rana. 😉
  Mogłam też w dzieciństwie wapno jeść, a nie słomiankę skubać…może co innego by mi zostało w głowie 😀 Ale chociaż wdziękiem nadrobię. 😉
  Dzień dobry 😀

  • Lidio 😀 , może i tak być 😀 , ale to raczej przez tego Xyloteta 😛 , bo on chyba ma jakiś Wielki 😉 ………. 😀 😛 Promień Rażenia 😛 😛 ….. i jak mnie tak ostro wkurzy z wieczora jakimiś kanibalami 😦 albo innymi takimi 😦 , to potem muszę jakoś odreagować i to wszystko przez To 😀 😀 ……., a nie przez to wapno ze ściany 😀 🙂

   • Ale jak się tak zastanowić, to Xylotet ma rację…. Ludzie siebie nawzajem zjadają, psy też potrafią siebie zjadać, króliki też czasami zagryzą swoje młode, lwy też zagryzają potomstwo innych samców…. Dużo można znaleźć przykładów bezpośredniego kanibalizmu. Nie mówiąc już o energetycznym kanibalizmie… To i tak nie zmienia faktu, że żyjemy na pięknej planecie. 🙂 Co prawda dość krótko, bo zjadamy siebie nawzajem, ale co tam- warto. 😀

 42. Wszelki rodzaj kanibalizmu, umieranie, pogrzeby, sposób rodzenia się ludzi są regresją i nie wiem dlaczego ona zaistniała… 😦
  Ale można zauważyć, że większość ludzi lubuje się w tym…. 😦
  Z wielkim nabożeństwem zjadają też wyimaginowane szczątki Boga…. śpiewając przy tym: „skosztujcie i zobaczcie jak dobry jest Pan”…..
  Więc, pytam niezwykle uprzejmie, skąd ten atawizm upodlający nas przez upodobnienie samych siebie do zwierząt pochodzi??????

 43. @ xylotet 😀 , skoro jak widzę znasz się też na psychologii, psychiatrii itd. itp…… to może powiesz nam skąd się biorą te róże ‘osobowości’ typu borderline lub inni psychopaci ?????
  ……… co to zarzucają haczyk na te ‘rybki’ …. i dla których ‘cel uświęca środki’ 😦
  ????????????????????????????? :*****************
  oczywiście wiem, że robią to także kobiety….. 😦 ………

 44. Mnie też ciekawi, skąd się wzięło cierpienie na ziemi, zapotrzebowanie na krwawe misterium. Sądzę, że matriks tego potrzebował, zasilanie systemu było zbyt słabe, więc trzeba było wymyślić bajeczkę, żeby istoty zaczęły cierpieć- oczywiście dla ich własnego dobra.
  Dorotko, bycie podobnym do zwierząt to żadne upodlenie 🙂 Nikogo nie obrażaj. 😀
  Teraz pobawię się w Xyloteta i powiem, że na świecie istnieje miłość i wołanie o miłość. Takie wyłudzanie uwagi, miłości jest efektem tej drugiej opcji. Zarówno despoci jak i,,życiowe fujary” działają na tej samej płaszczyźnie, tylko na dwóch różnych biegunach. Choć często następuje łączenie tych skrajności (zastraszanie, obelgi, potem przeprosiny i błaganie- nie zostawiaj mnie, bo sam/a sobie nie poradzę). I oczywiście sztandarowe hasło: ,,To twoja wina, to przez ciebie”.
  Jeśli ktoś ma niskie poczucie własnej wartości, to w ten sposób może działać. Jeśli ktoś w głębi serca uważa, że nie zasługuje na miłość, to co będzie robił? ,,Ukradnie” ją. Ego nakarmi się do woli, bo taka osoba zawsze będzie siebie stawiała w centrum wydarzeń. Taki mały łopatologiczny wykład. 🙂

  • Lidio 🙂
   „,Ukradnie” ją. Ego nakarmi się do woli,”
   No, i znów mamy jakiegoś ‘kanibala’ 😦
   To, co?????….. z maczetą chodzić w tej prymitywnej krainie??????…..czy co??? 😦 😉

   • Dorotko,
    jeśli chcesz stać się kanibalem, to chodź z tą maczetą i wymachuj nią aż się zmęczysz. 🙂

   • 😀 teraz to się modnie nazywa: ‘Miecz Światła’ … hi,hi ….:D , ale kto wie jakie ma działanie??? 😉 … jeszcze nikt Nagrody Nobla z badań nad tym ‘Mieczem’ nie dostał 😛 , więc nic na jego temat nie wiadomo 😦 😉

 45. 🙂 Oooo , miałam teraz ochotę na Wodeckiego 😀 i przypadkiem 😉 mi się znalazło to:

  ten obrazek jest jakby ‘na temat’ 😉 …… ❤ ….

  • Przeczytałam przekaz, ale zastanawia mnie jedno zdanie, gdzie wspomniano, że miłość łączy i dzieli. Dzieli? Można dzielić się miłością, ale jak miłość ma dzielić boską jedność? Bardziej mi znane jest powiedzenie: ,,Dziel i rządź”.

   • „Miłość pozwala i nie pozwala, Miłość jednoczy i dzieli, Miłość niszczy i tworzy.”

    Bo to jest Energia ŹRÓDŁA, zwana modnie 😉 Miłością 🙂

 46. 🙂 ,,,, ludzie dziedziczą to Matce ,,,,, np. ta skłonność do masowych mordów ,,,,
  to że przez stulecia konstruowali urządzenia do zabijania jak największej liczby
  , przedstawicieli Własnego Gatunku ,,,, do dziś to robią i jest to najbardziej dochodowa działalność ,,,, nauka zawsze w Pierwszym Rzędzie ten dział obsługuje
  , itd. itp. 😦 ,,,, ludzkość na dzień dzisiejszy to Kanibal zżerający wszystko łącznie
  z sobą samym ,,,,,,,,,,,,,,, 😦 ,,,,,,,,,,,,,,, a skąd to ma ???? 😉 ,,, a stąd 😀 ,,,,,,
  ” z prochu powstałeś i w proch się obrócisz ” 😀 ,,,,, czyli po Matce ::-P 🙂 😀

  Ps. taka zasada łańcuch pokarmowego ,,,,, pozostaje tylko uciec stąd ,,,, z tego
  raju w którym wszystko można zjeść ,,,, tylko po to aby Na Końcu Zostać Zjedzonym
  (przez tzw. Matkę )
  😉 😛 😀

 47. @xylotet 🙂
  „pozostaje tylko uciec stąd ,,,, z tego raju w którym wszystko można zjeść”

  Tak sobie myślę, że na miotle nie ucieknę, bo tak bardzo wyspecjalizowanego sprzętu nie posiadam 😉 ….. Komandora z jakiegoś StarTreka nie znam, a nawet gdybym go znała, to też nie bardzo byłoby mi z nim po drodze z uwagi na wojownicze zapędy tamtejszej załogi i okolicznych pojazdów kosmicznych…. 😦
  Więc, nie pozostaje mi nic innego jak przytulić się do Mamusi ❤ i poczekać na Tatusia 😀
  Zdaje się, że obiecywał, że jak wróci ( nie wiadomo skąd 😦 ), to będziemy mieszkać w Raju 🙂 😀 😛 :*********** ❤ 🙂

 48. 🙂 Oooo, a to jest na Temat:
  „STAW SIĘ DO ŻYCIA”

  „Ty nie jesteś problemem do naprawiania,
  Ty jesteś Cudem do odkrycia”

  ❤ 🙂 ❤

 49. 🙂 Żeby znów nie było, że wszystko mi się kojarzy z Xylotetem 😛 , to zajmę się może teraz samym tzw. Źródłem 😀
  No 😀 ,…… bo Xylotet 😀 😛 pisze 😀 , że ‘wszystko w tym raju można zjeść’, a w Biblii napisano, że jednak nie wolno wszystkiego jeść….. 😦 , no i kto to wie, czy w tej Biblii część prawdy nie napisano o tych Drzewach…… tylko co nieco 😉 sprytnie 😦 zmanipulowano 😦 ….
  I tak mi się pomyślało 😉 , że Symbolicznie Te Drzewa Wyrastają z Samego ŹRÓDŁA.
  Idąc dalej tym tropem, to wychodziłoby, że w ŹRÓDLE NIE MOŻNA ŻYĆ WIECZNIE dlatego ‘wyrzuciło’ nas ONO w Przestrzeń……
  A dlatego nie można Tam Żyć Wiecznie, bo TO Nie Miejsce do Przebywania i Nic nie Robienia 😀 ze względu na Nieskończoną MOC Energii ….. MIŁOŚCI …. właśnie! 😀
  Natomiast Można Żyć Wiecznie Poza Źródłem, bo Drzewo ŻYCIA WYRASTAJĄC ze ŹRÓDŁA Rozprzestrzenia Swoje Gałęzie w Przestrzeni…. i zawsze siedzimy na jakiejś Gałęzi 😉 , czy o tym wiemy, czy nie 😀 ….. i na tym polega biblijna manipulacja, że wmawiają nam tzw. ‘odcięcie od Drzewa Życia’ …… w dodatku za karę….. 😦
  Jeśli idzie o jakąś ‘Karę’, to raczej można by ten problem określić jako wygrzebywanie się z bagna głupoty 😦 , elegancko zwanego ignorancją lub biblijnym Złem, z którego Istota Humanoidalna się wydobywa….. bardziej lub mniej chętnie 😉 😦 🙂
  A Dostęp do Drzewa Życia mamy dzięki naszej Istotowości Duchowo-Materialnej, co
  Symbolicznie przedstawiał T. Owsianko, gdy pokazywał połączenie Materii z Antymaterią. Po prostu cały czas jesteśmy ‘na linii’ i ‘przeskakujemy’ to Tu, to Tam nawet o tym nie wiedząc… 😀

  • 🙂 ,,, dobra ! ,,, pominę tą „materię ” i „antymaterię” czyli materię z przedrostkiem
   „anty” ,,,, bo to i tak jedno i to samo jest ,,,, pominę Owsiankę i Źródło ,,,, a skupię
   się na KARZE ,,,, 😦 ,,,,,, czy bycie ze mną ,,,,, w jakiejkolwiek formie ? 🙂 ,,,,, np.
   duchowej ,,,,,bo w fizycznej ,,, nie mieliśmy jeszcze spotkania czwartego stopnia 😦
   ,,,,, nie jest dla Ciebie wystarczającą KARĄ ?????? 😦 😛 🙂

   • 😀 😀 …… Pytasz jakbyś chciał jeszcze coś dołożyć do tego Bagażu KAR????????? 😦 😛 😀 😉 :************* ❤ 😀 😛

 50. @xylotet 😀 ….. brnę dalej 😛 😀
  Ale, cóż 😛 …… wczoraj T. Owsianko nie dość, że marudził prawie jak Ty, to jeszcze powiedział, że zostaliśmy ‘Uwięzieni’ na pograniczu Bytu Materialnego i Duchowego.

  🙂 Więc, możesz już spokojnie zapomnieć o ‘Wolności’ 😛 😀 , a Kobiety, którym jak piszesz ‘towarzyszysz, choć one o tym nie wiedzą’, czekają na Ciebie TU z Utęsknieniem 😀 ❤ :******************* 😀 🙂 ❤

  • @Dorota 🙂 ,,,, nie ma rozdzielenia na Byt Duchowy i Byt Materialny ,,,,, oba te
   przymiotniki to takie szczudło w 3D ,,,, takie tylko Mentalne pojęcie ,,,,,,,,,, BYT jest
   JEDEN ,,,, i wymyka się takim pojęciom jak „Duchowy”,,, ” Materialny” itd. itp. ,,,,,,:-)
   BYT to Niepojętość Sama w Sobie ,,,,,, 🙂 😀 *********** ❤ ❤ ❤

   • 😀 Tak, tak …….. a spotkanie 1-go, 2-go itd….. stopnia z Tobą, to nie jest ‘szczudło’, czy jest ‘szczudło’???????????? 😛 🙂 😀 ……….. no, chyba że to jest ‘Niepojętość Sama w Sobie’ 🙂 ……….. 😀 😀 😛 🙂 :********************** ❤ ❤ ❤

   • 🙂 ,,,,, właśnie zrobiłem sobie placki kartoflane 🙂 ,,, są i są Niepojęcie Smaczne ,,,,
    Same w Sobie ,,,, 🙂 😀 ********* ❤ ❤ ❤

   • 😀 😀 …. i o to chodzi 😛 😀 ….. to smacznego i dobranoc 😀 🙂 :*********** ❤ 😀

 51. Dzień Dobry 🙂
  Tak sobie właśnie rozmyślałam przy kawusi i ciasteczku o tym naszym 😉 ‘Uwięzionym’ 😛 Xylotecie 😀 …… 😉
  Chłopak się męczy 😦 , ‘Karząc’ fajne Kobiety 😀 , które wszystko by oddały 😉 😛 za spotkanie 4-go stopnia z Nim…….. 😛 😀 😛
  Nie wiem, czy to jest też jakiś rodzaj ‘psychopatii’ 😛 …… czy co?????? 😦 😉
  Albo może to przez te ciężkie dania, takie jak placki, frytki, zupy pomidorowe….. , spożywane o 22 godzinie 😦
  Takie dania powinno się jeść najpóźniej o 16 , a później najwyżej coś lekkiego jak herbatniczki, ziółka uspokajające, ……. 😀
  Z takich ciężkich dań, późno spożywanych biorą się te ciężkie astralne pomysły o ‚uwięzieniu’ itd. itp….. 😦

 52. @ xylotet,
  a tak jeszcze a propos tych ‘KAR’, to coś mi się widzi, że spodobała ci się ta astralna „instrukcja obsługi”:

  „Do niewiasty powiedział: „Obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci, ku twemu mężowi będziesz kierowała swe pragnienia, on zaś będzie panował nad tobą”.

  i nie potrafisz się od niej UWOLNIĆ????????…… CZY CO???????? 😦

  • Ps.
   Ale astralny kij ma dwa końce 😉
   „Do mężczyzny zaś rzekł: „Ponieważ posłuchałeś swej żony i zjadłeś z drzewa, co do którego dałem ci rozkaz w słowach: Nie będziesz z niego jeść –
   przeklęta niech będzie ziemia z twego powodu:
   w trudzie będziesz zdobywał od niej pożywienie dla siebie
   po wszystkie dni twego życia.
   18 Cierń i oset będzie ci ona rodziła,
   a przecież pokarmem twym są płody roli.
   19 W pocie więc oblicza twego
   będziesz musiał zdobywać pożywienie,
   póki nie wrócisz do ziemi,
   z której zostałeś wzięty;
   bo prochem jesteś
   i w proch się obrócisz!”

   😦 :**************************************

 53. 🙂 jasne 🙂 ,,,, po plackach rano bolał mnie żołądek ,,,,, pewnie ,,, były za
  dobre na noc 😉 ,,,,, ja akurat nie odnoszę wrażenia że jestem uwięziony ,,,,
  jestem uczestnikiem tego turnusu ,,, ale z biletem powrotnym i świadomością
  tego 🙂 nie zamierzam przedłużać owego turnusu ,,,, a nawet jestem za skróceniem
  go ,,,, gdy pojawią się na nim jakieś rażące dyskomforty ,,,,, przecież po tym
  turnusie może być jeszcze cała masa innych 🙂 ,,,,,, nie zamykam się na następne
  w innych miejscach i okolicznościach 😀 ,,,,, właśnie zamierzam trochę pobyć
  w innych rzeczywistościach 😀 ,,,,,, zresztą nie tylko ja się tam znajdę ,,,, nawet
  zjawią się tam ci którzy uważają tą rzeczywistość za tylko jedyną 😛 🙂 😀 ❤

  • 🙂 ….. „właśnie zamierzam trochę pobyć w innych rzeczywistościach 😀

   Ja się tam nie znam na tych Twoich „rzeczywistościach” 😀 😛
   ale to mi się podoba to:
   „Nowa Gaja wreszcie podjęła lot i przenosi wszelkie formy życia wraz z nią na tą nowo utworzoną i sfinalizowaną linię czasu o energii rezonansowej miłości koloru różowego. Wszystkie niekompatybilne energie zostaną usunięte lub wyeliminowane w tak kochający sposób, jak to tylko możliwe.”
   http://2012allabout.blogspot.com/2015/02/anarchistbanjo-wzniesienie-odlot.html

   😀 :************* 😀 ❤

 54. 🙂 Dzień Dobry.
  Joe ma bardzo konkretne wizje:
  http://2012allabout.blogspot.com/2015/02/anarchistbanjo-gwatowne-przyspieszenie.html
  Jest tu chyba niezbyt dobrze przetłumaczony trzeci akapit od końca…. Wydaje mi się, że nie chodziło Joe’mu o to, że ludzie będą cierpieli z powodu swoich trudności, ale o to że ludzie, którzy znali swoje ciężkie aspekty i je sobie uświadomili, a potem martwili się że spotka ich kara, nie będą cierpieć i nie spotka ich kara, bo już samo uświadomienie sobie tego ‘cienia’ było dla nich karą i zrozumieli w czym rzecz.

  A u Aniołów taka piękna Modlitwa jest:

  Modlitwa za przyjaciół

  „Aniołowie, Istoty Światła i Miłości,
  czuwajcie nad tymi, których imiona możecie wyczytać w moim sercu.
  Czuwajcie nad nimi w każdej sytuacji i sprawcie, by ich droga była łatwa i prosta, a ich praca przynosiła wspaniałe owoce.
  Osuszcie ich łzy gdy płaczą;
  uświęćcie ich radości;
  dodajcie im odwagi gdy poczują się słabi;
  przywróćcie im nadzieję gdy utracą połączenie ze swoim sercem;
  przywróćcie im zdrowie gdy zachorują i prawdę gdy będą błądzić.
  Dziękuję.”

  ❤ 🙂

   • @Zuziku 🙂
    Nie bierz wszystkiego bardziej tragicznie niż to wygląda. Pisałaś, że krzyczysz na te różne strachy…. Proponowałabym Ci przyjrzeć się im zza jakiegoś ‘parawanu’…. Możesz go sobie stworzyć w myślach 🙂 . One też będą Ci się przyglądać …. I tak spokojnie poprzyglądajcie się sobie nawzajem przez jakiś czas. Po kilku takich spotkaniach ‘towarzyskich’ 😉 dogadacie się ze sobą 🙂 ❤

   • 🙂 ,,,jakiś Parawan ? 😉 ,,,, polecam te z „trzeciorzędnego burdelu” ,,,, ponoć „ponure” 😉 😦 😛 ,,,,,, hyłe ,hłe,hłe ,,,,,,,,,
    ,,, ale to tylko pogłoski 😉 ,,, ja sam osobiście na tym dobrze wychodzę ,,, 😀 i nie
    zamienił bym się z żadnym z was na role 🙂 😀 😛

   • Zuziku 🙂 nie martw się …. Xylotet chce za Parawan robić i Cię chronić 🙂 ….. a on się zna na różnych strachach i już niejednego przegonił …. 🙂

 55. A propos tego ‘dogadania’ się w Sobie to według mnie to chyba jest taka Nowa wersja ‘Ukrzyżowania’ 😀 😉

  No,….. więc tak to sobie kombinuję:
  W Pionie należy zintegrować Ciało Umysł i Ducha lub inaczej ‘Cień’ i ‘Światło (Wyższą Jaźń)’ , a w Poziomie Aspekt Męski reprezentowany przez półkulę Lewą z Aspektem Żeńskim reprezentowanym przez półkulę Prawą……
  Joe coś tak podobnie tutaj opowiada 🙂
  http://2012allabout.blogspot.com/2015/02/anarchistbanjo-punkt-zaponu.html

  „Aby przejść przez „punktu zapłonu” trzeba rozładować i wyeliminować zarówno Cień, jak i Wyższą Jaźń i zintegrować te energie w świadomości pod kontrolą zdrowego ludzkiego ego.”

  „Pozostaje tylko jeden czynnik, nasze aspekty płci męskiej i żeńskiej. Nasze dusze są zarówno aspektami męskimi i żeńskimi, ale znaleźliśmy się fizycznie tu jako mężczyźni i kobiety. Ten męski / żeński aspekt jest integrowany, również w tych, których nazywam nowe elfy. Są oni świadomi zarówno ich męskich i żeńskich aspektów. Nowi ludzie nie mogą zintegrować tych aspektów i utrzymują je ściśle oddzielone od siebie, mając świadomość tylko jednego lub drugiego, ale nie obu.”

  Nie bardzo rozumiem kim są ‘Nowi Ludzie’….. Joe pisze, że to są ‘pracownicy Ula’….
  Pojęcie ‘Pracownik Ula’ może mieć, i pozytywne znaczenie (Zdrowe Społeczeństwo), i negatywne (NWO)….., może się to jakoś wyjaśni ‘w praniu’….. 😉

  • @Dorota 🙂 ,,, Joe ,,, jest fajny ,,,, i lubię go bo jest Śniącym ,,, ja tez z resztą 🙂
   między nami jest ta różnica , że on próbuje działać ,,,, jak by to określić w języku
   programistów ,,,, w tzw. public mode ,,, a ja w tzw. protected mode ,,,, czyli moje
   wizje i objawienia są ,,,, (jak to określa kościół katolicki ) ,,,, Prywatne 🙂 ,,,, i
   to chyba dobre jest ,,, bo ja za wprowadzanie bliźnich w błąd nie będę ponosił
   odpowiedzialności ,,, 😉 jeśli już to chyba jakąś minimalną 😉 😛 😀 ❤

   • @xylotet 🙂
    Skoro Tam gdzieś podglądasz nasze Rzeczywistości, to może ujawniłbyś coś z tych Nowych Zabawek w Nowych Miejscach i Okolicznościach:D …..na Nowej Linii Czasu…. 🙂
    Aleeee, myślę, że i tak nie wiesz wszystkiego………. 😉 😀 😛 , a każdy z nas ma swój indywidualny program do zrealizowania….. w trybie protect mode 😀 😛
    🙂 😀 :************ 🙂 😛 😉 ❤

 56. @Dorota 🙂 ,,, po pierwsze Zuzik jest zmęczona ,,, i najlepiej jak się Zrelaksuje 🙂
  ,,, a najlepszy Relaks jest taki ,,,, w którym powiesz sobie ,,,, zrobię to Dziś ,,,,, bo
  jutro może być Jeszcze Gorzej 😦 ,,,, dlatego Dziś Biorę się w Troki ,,, bo jutro może
  być już Końcem 😦 ,,,, ale ja już dziś przygotuję się na wszystko ,,,, a jutro nie
  zaskoczy mnie ani,,, Koniec ,,, ani nawet Słońce ,,, które wychyli się z za chmur 😀
  ,,,,, najważniejsze nie dać się zaskoczyć ,,,, być otwartym i nie oczekiwać niczego ,,,
  wtedy nic nie zaskakuje 😀

  Ps…. jasne że nie wiem wszystkiego ,,,, ale jestem przekonany że Twoje Ego
  funkcjonuje w schemacie ,,, żyć ,,,, albo nie żyć ,,,, czyli ,,Dobre ,,, i Złe ,,,, to
  schemat większości ludzi i oczywiście uczestników wzniesieniowych forów ,,,,
  Jedno i Drugie jest fałszywe ,,,, 🙂 😀 ❤

  • @xylotet 🙂 ….. jak już napisałam: nie wiesz wszystkiego 😀 😛
   A już najmniej o moim Ego 😛 😛 :*************** 😀 ❤

 57. @Zyzik ,,,, 🙂 ,,, Ego jest tak Monochromatyczne ,,,, że wszyscy ludzie posiadają
  tak jakby jedno Ego ,,, z tymi Samymi Kilkoma Definicjami 🙂 ,,,,, lepiej nie trzymać się tej Nudy ,,, 😉 ,,,, wiesz że jest w człowieku taka INSTANCJA która może to
  określić jako Nudę ,,,, albo Przynajmniej to Odczuć ,,,,,, Dobranoc 😀

 58. Dzień Dobry 🙂

  Inspiracja na dziś od Aniołów 🙂
  „Prawdziwa Miłość jest czysta i potężna. Miłość uzdrawia i transformuje. Miłość jest najwyższą mocą. Gdy masz Miłość w swoim sercu wówczas odczuwasz wewnętrzny spokój, a ten spokój emanuje na całe twoje życie, całą istotę. Rozkwitaj w Miłości i Świetle Boga.”

  ❤ 🙂

 59. I jeszcze jedna inspiracja 🙂

  11 lutego
  „Do żeglowania po niebezpiecznych morzach życia, zapraszam swego przyjaciela pokój, aby pomógł mi w łodzi.

  Pokój opiera się na miłości. Miłości do ludzkości i miłości do Boga. Pokój zależy od braku przywiązań. Gdy nie ma pragnienia zysku, nie ma strach przed stratą – i oto pokój jest twój. Pokój opiera się również na wyrzeczeniu. To wyrzeczenie nie jest wyrzeczeniem się materialnego posiadania, lecz ograniczeń i ignorancji. Ten pokój jest prawdziwym pokojem, który nie zależy od ryczącego świata. Zewnętrznego ani wewnętrznego.

  Jeśli możesz kochać i manifestować Boga
  Cały czas, tak jak On tego chce,
  Wtedy sam Bóg podaruje ci
  Własną, nie do przebicia zbroję pokoju i zachwytu.”

  Śri Chinmoy

  🙂 ❤

 60. 🙂 Dzień Dobry 🙂
  https://soulowicz.wordpress.com/2014/02/06/czy-jestes-gotow-aby-urzeczywistnic-swoja-swieta-moc-ognia/

  „Prosimy, ŻYJ własnym życiem, rozwijając świadomość, aby CZUĆ radość istnienia, połączenia ze Wszystkim Co Jest, a następnie dziel się radością z bliźnimi, korzystając z siły WOLI, aby szybko przejść ścieżką oświecenia – zdobywając coraz to wyższy punkt widzenia, łatwiej możesz pomagać innym ludziom pokonać niebezpieczeństwa. Staraj się KOCHAĆ wszystkich z całego serca i duszy, jak kocha cię Stwórca, z miłością, współczuciem i rozeznaniem, MÓWIĆ własne najwyższe prawdy, w każdym WIDZIEĆ to, co najlepsze, i wiedzieć, że wszyscy jesteśmy częścią tego samego JAM JEST.”

  ❤ 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s