Aktualizacja Sheldan Nidle od Galaktycznej Federacji Światła i Duchowej Hierarchii

My, w Twoim imieniu, byliśmy w stanie zaplanować szereg działań. Naszą wiarą jest to, że sojusznicy mogą przyjść i przekształcać ten obecny mrok w Światło! To wymaga, abyś dołączył do nas za pomocą swojego wewnętrznego skupienia, by wyobrazić rzeczywistość, którą razem wszyscy manifestujemy! Gosho ba shen! ( Sirian „działania dla wszystkich”)

UmmacDanWebinar200x200

Ummac Dan ~ GF Symbol Sirian Narodowi Gwiazd
2 Akbal, 16 Pop, 12 Manik
Selamat Jaran! Prawie 13 tysięcy lat temu, twoi przodkowie przybyli na tą żywą planetę. Jak wszyscy nowi koloniści, oni najpierw uzgodnili początek. To stało się, po stracie kontynentu Muror (Lemuria). W tym samym czasie, koloniści założyli swoje osady w Agartha (Wewnętrzna Ziemia). Te pierwsze kroki były na pamiątkę pierwszej zniszczonej kolonii, którą znasz jako Hybornea (ziemia w Północnym Regionie Polarnym). Ta ziemia była zamieszkiwana około 2 milionów lat temu. Ci koloniści podróżowali w końcu na Marsa i osiedlili się w jego wewnętrznych krainach około milion lat temu. Ci koloniści użyli tego marsjańskiego gruntu jako stacji przystanek, aby skutecznie ewakuować się do bezpiecznych systemów słonecznych Galaktycznej Federacji do Lira i Centaurus. Podobny plan miał zostać skopiowany przez Atlantów i ich compadres kiedy przenieśli się z Gaia do Agena w Centaurus jakichś 13.000 lat temu. Po tej masowej migracji, Niebo wyznaczyło  nas, by obserwować i tylko wtrącić się w razie potrzeby. Twoja planeta (Gaia) została tymczasowo powierzona pod Anunnaki (pozostałą grupę rządzącą z Atlantydy) by rządzili do czasu określonego terminu, w którym wszystko zostanie przywrócone. Niebo chciało przygotować was do przyszłej waszej roli w tej galaktyce.
Ten bardzo krótki zarys historii systemu jest konieczny dla ciebie, byś lepiej zrozumiał, gdzie jesteś teraz na osi czasu skonfigurowanej tak precyzyjnie przez Niebo. Daty historyczne w Galaktycznej Federacji są ustalane przez relację do wielkiego roku 26.250 ziemskich lat w wysokości około 360 ( +/-5 dni). Ten kalendarz został podany do wielu starożytnych ludów, takich jak Majów, cywilizacji egipskiej i tybetańskiej blisko 8000 lat temu przez Anunnaki (producenta terminu) znanego na przykład w Egipcie jako boga „Tahuti.” Zostało to wykonane zgodnie ze  świętym edyktem i kilka kalendarzy jest efektem tych działań. Stale czuwaliśmy nad tym i w razie potrzeby korygowaliśmy te kalendarze zanim wylądujemy. Dokumenty te są rzeczywiście bardzo dokładne. Są one oparte na ruchach gwiazd takich jak „Plejady” i planet takich jak Wenus i Mars. Każdy z tych obiektów ma orbity, które mogą być zmierzone, by obliczyć roczny zbiór dat. Daty te odzwierciedlają energie zebrane z wielu stale zmieniających się zbiorów geometrycznych. Te zbiory mogą być wykorzystywane do kluczowych momentów w życiu i miar czasu społeczeństw.(godziny)
Jedność bridge2
Jest to konieczne, aby widzieć tą galaktykę jako emitującą energięe, które mogą być pobierane przez tych, którzy rozumieją znaczenie tych geometrycznych kalkulacji. Anunnaki wyznaczył kilka własnych zleceń,  by wprowadzić w błąd, zdezorientować te daty zbioru( EVENT)   i w ten sposób zmienić bieg historii, bo ich wysoka rada tak chce. Odtąd te starożytne kalendarze, nadal dość dokładne nie mają możliwości pokazać, co oryginalni strażnicy czasu zamierzali. Naszym pragnieniem jest, aby przywrócić te kalendarze i przedstawić bardzo dokładne miary czasu opiekunów Agarthans. Agartha samotnie trzymała wiele tradycji pierwotnie używanych w świętej radości przez Lemurians. Spotkasz się z twoimi przodkami, kiedy w końcu przybędziemy, wylądujemy. Przed tym wielkim wydarzeniem, zwrócimy się do was i przedstawimy wam historię Lemuria (Muror). Kiedy spoglądasz szczegółowo na ich język i zwyczaje, zobaczysz wyraźnie, jak Anunnaki podzielili was i jak Atlantydzi obniżyli swoją świadomość i zmienili swoje RNA / DNA. Święty czas na spektakularne spotkanie ludzkości na powierzchni i wewnętrznej Ziemi jest na skinienie!
Zgodnie z tym kalendarzem, zaczęliśmy inaugurować pierwsze kontakty prawie 2½ dekady lat temu. Początkowo zrobiliśmy ostrożne próby, pierwsze kroki, nie wiedząc, jak Anunnaki i ich sługusy  będą reagować, by udaremnić wiele naszych projektów. To nas motywowało ,byśmy skorzystali z pomocy tych, którzy tak bardzo chcieli pomóc w naszej świętej sprawie. Jesteśmy obecnie w końcowej fazie przygotowywania wydarzeń, które, gdy objawią się, to na zawsze zmienią twój świat. Sługi waszego świata (ciemni cabal) doszli do punktu, w którym nie ma już odwrotu.(są w sytuacji bez wyjścia). Duża grupa przeciwników na całym świecie jest gotowa , by wyrzucić ich od władzy. Ponadto, ta klika aktualnie nie posiada środków, aby utrzymać się. Biorąc to pod uwagę, teraz,  zbliża się czas, kiedy kilka  potrzebnych ogłoszeń publicznych może być zrobione. My, w Twoim imieniu, byliśmy w stanie zaplanować serie działań. Jesteśmy głęboko przekonani, że twoi sojusznicy mogą przejść krok naprzód i przekształcić ten obecny mrok do Światła! To wymaga połączenia waszych sił z naszymi za pomocą twojego wewnętrznego skupienia, gdzie wizualizujesz rzeczywistość, że wszyscy jesteśmy, by razem  manifestować! Gosho ba shen! (Sirian jako „działanie dla wszystkiego” / action for All )
260396 10150203271346139 830426 n
Błogosławieństwa! Jesteśmy Twoimi Mistrzami, którzy wspierają Twoje Wznoszenie!  Ponieważ czekasz w frustracji na dzień, kiedy twoje błogosławieństwa mają przybyć, kilka uwag na ten temat. Po upadku Anunnaki w połowie lat 1990, byli ulubieńcy, którzy byli uświęceni do ich niegodziwych planów, odmówili ustąpienia i zezwolili na powstanie nowej ery pod kontrolą kilku tajnych świętych stowarzyszeń i wielu starożytnych rodzin. To wbrew woli Nieba funkcjonowało prawie dekadę. Wtedy ich podłe, nikczemne plany zaczęły zawodzić. W połowie następnej dekady, nasi błogosławieni współpracownicy (blessed associates)  zaczęli zdobywać przewagę. Te bankructwa sygnalizowały do Światła, że ich ​​(ciemnych) czas szybkiego rozpanoszenia się, ma się ku końcowi. Zdecydowaliśmy wspólnie z naszymi sojusznikami, aby przeforsować kilka kluczowych elementów  by byli w stanie uzyskać wstępną datę różnych dostaw. Do tej pory, strategie te są aktywne i oczekujemy, drodzy, że daty te zostaną osiągnięte. Te okoliczności zapewniają, że wkrótce rozpoczną się dostawy.
Trzeba pamiętać, dlaczego te ogromne ilości środków zostały utworzone w pierwszej kolejności. Nasz ukochany Mistrz Saint Germain chciał po raz kolejny przedstawić swój wybór ,swoją propozycję, z gwarancją ilości środków wystarczających do przekierowania, jak bogactwo w tej dziedzinie zostanie podzielone. To było początkowo konieczne, by zmienić postrzeganie, jak ta niewrażliwa grupa haniebnych władców (ciemna Cabal) została przeadresowana. Pułapką miała być nowa bankowość i system monetarny, który  w ciągu kilku stuleci miał zagruntować idealną pułapkę (pojawienie się systemu bankowego, w którym bank pożycza części depozytów klienta, czyli wzrost bankowości frakcyjnej). Punkt, w którym to pułapka była gotowa do pierwszego (podejścia ) ponownie wystąpił na początku tego tysiąclecia, a potem znowu półtora dekady później. Drugi punkt jest o wiele bardziej korzystny i to jest teraz przygotowane, i właśnie o tym mówimy. Końcowy punkt tego niebiańskiego planu ma zostać uruchomiony i ma doprowadzić do końcowej klęski tych najbardziej niefortunnych (misguided) i źle ukierunkowanych dusz.
10639638 284783878390932 2686036020183617295 n
Często w tej dziwnej historii tego królestwa powierzchni, nasi compadres (bardzo bliscy nam partnerzy) są ignorowani lub pomijani przez tych u władzy. Jego najświętsza istota, hrabia Saint Germain, wie o tym i bardzo umiejętnie tworzył błogosławiony scenariusz, który wbrew jego długiemu działaniu z ponad 2 i pół wieku, jest aktualnie zdolny uzyskać pożądane rezultaty. Kiedy wkrótce otrzymasz twoje błogosławieństwa, z wielką radością, i z wielkim oddaniem przeprowadź twoje święte plany, by przekształcić tą rzeczywistość na coś lepszego. Bądź świadomy ochrony, którą twoi sojusznicy w pełni przygotowali do  pomocy tobie w twoich licznych błogosławionych wysiłkach! To królestwo ma być zjednoczone z naszymi kuzynami z wewnętrznej Ziemi. Wspólnie chcemy zmienić tą rzeczywistość i ten układ słoneczny dla dobra ludzkości i prowadzony przez dekrety Nieba. I uśmiecha się Gaia do każdego z nas! Pozostań skoncentrowany i bądź pewien tego, co ma się wydarzyć. Przyszłość ludzkości na Gai właśnie ma się rozpocząć!
Dzisiaj kontynuowaliśmy nasze cotygodniowe wiadomości do Ciebie. Wielka zmiana w tym świecie powierzchni jest teraz zapewniona, by wystąpić wkrótce. Ciemna kabała goni resztkami sił. W ramach tego procesu, stosuje się  szereg szczególnych umów. To nas stawia w pozycji byśmy wykonali ostatnią serię operacji, a wyniki mają być znane tobie, ponieważ one stają się. Kolejny okres przed nami jest jednym z najradośniejszych! Wiedzcie, drodzy, że niezliczone zasilania i niekończącej się dobrej koniunktury Nieba rzeczywiście są DLA WAS!  So Be It!(Niech tak będzie )
 Selamat Gajun! Selamat Ja! 
(Sirian for Be One! and Be in Joy!)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s