SaLuSa poprzez Mike Quinsey – 21 sierpnia 2015

              Przeczytaj o istotnych zmianach, o których mówi się, że manifestować się będą pod koniec września, ostrożnie zbliżasz się do tego. Wiemy, że wielu z Was z niecierpliwością czeka, aby zobaczyć co się zdarzy, kiedy będziecie poruszać się przez wyższe i czystsze pole energii. Mądrze jest być ostrożnym, w każdym razie, jak w najlepszych intencjach, informacja jest wam dana w dobrej wierze, tylko okoliczności czasem się zmienią. Wielu może doświadczyć tej zmiany i bardziej pewne do końca roku, uwzględniając portale, które otworzą się i będą podnosić świadomość Ludzkości. Nie będziemy zbytnio zaskoczeni, gdy wszystko to się zdarzy, ponieważ przeznaczeniem zmian jest, by nastąpiły bardzo szybko. Więcej na pewno nastąpi jak Nowy Wiek w pełni zapanuje. Nie należy jednak oczekiwać zbyt wiele, zbyt szybko, ponieważ jest wiele do zrobienia, w szczególności  rozprowadzenie funduszy. Nawet jak na nasze standardy, to zajmie trochę czasu, aby dotrzeć do was wszystkich, ale będzie to uznane jako wyjątkowe Twoje osiągnięcie. Zaplanowaliśmy dobrze ten czas, i jesteśmy dobrze przygotowani do tego, co jest przed nami. 
 
Przy twoich standardach, mamy nieograniczone zasoby, aby wołać, żeby  wypełniać nasze zadania, dzięki czemu możesz mieć pewność, iż wielkimi krokami rzeczy naprawdę się pojawią. To jest to, co zostało obiecane przez wiele lat, a my pochwalimy cię za cierpliwość. Tymczasem trzymamy czarnych w ryzach, jak robiliśmy to przez wiele lat. Chcemy wyjaśnić, że chodzi o nasze zdolności do zapobiegania kolejnej Wojnie Światowej, która najprawdopodobniej rozpoczęłaby się gdzieś w drugiej połowie ostatniego stulecia. Jak już wyjaśniono wcześniej, musimy zostawić pewne sytuacje, aby były odtwarzane w sposób naturalny. Nie możemy ingerować w konsekwencje twoich działań, chyba ,że Wyższe Władze na to pozwolą. 
 
Niektórzy z was są zaniepokojeni rodziną lub przyjaciółmi, którzy wydają się być nieświadomi znaczenia końca czasu. Prosimy Cię najuprzejmiej , nie bądź zaniepokojonym, nie obawiaj się, bo wszystkie dusze będą dokładnie tam, gdzie mają być na początku Wniebowstąpienia. Nie można zmienić swojej przyszłości dla nich ( nie możesz zmienić ich przyszłości dla nich), a oni już podjęli decyzję, nawet jeśli nie mogą sobie przypomnieć. Przez twoje wibracje znajdziesz się na ścieżce, która jest właściwa dla dalszej ewolucji, jak znaleźć drogę do Światła. Bądźcie pewni, że tym duszom, które mają trudności w unoszeniu się w górę, podana będzie każda pomoc do obudzenia się do prawdy. Są one traktowane z miłością i dobrocią, tak jak wszystkie dusze. Dla tych z Was, którzy wiedzą, że jesteście  gotowi, aby wznieść się, prosimy, abyście udzielili pomocy, gdzie jest to potrzebne, ponieważ będziecie w stanie ocenić, którego poziomu użyć.
 
 Jeśli jeszcze nie wierzysz, bardzo długo wielu z was nie „czuło” zmiany w drganiach, ale to nie znaczy, że nie korzystasz z nich. Trzeba pamiętać, że jesteś  zbiorowiskiem składającym się z dusz, które są na wielu różnych poziomach ewolucji. To dlatego ewolucja na Ziemi oferuje szybszą drogę do postępu. Mimo to miecz ma zawsze dwa ostrza, jak również można łatwiej zabłądzić. Jeśli czujesz się niegotowy, by się wznieść, nie upominaj siebie, ponieważ możesz tak długo, jak chcesz się rozwijać, ponieważ w rzeczywistości nie ma czegoś takiego jak czas. Wszystko jest w Teraz dzięki czemu można w końcu przejść wstecz, lub do przodu w czasie. Będzie łatwiej tobie zrozumieć, gdy zostaniesz przeniesiony do wyższych wymiarów. Rzeczywiście będzie o wiele łatwiej odpowiedzieć na wiele pytań, które masz teraz.

„Wielkie Przebudzenie” ma miejsce, a wraz z upływem czasu, coraz więcej dusz odpowiada na wyższe przychodzące wibracje. Oczywiście, będą stopniowo stawać się świadomi zmian i  będą 
mieć przyjemność być podnoszącymi się z dolnych poziomów. Ogólny efekt będzie  wymianą potężnych energii, powodujących, że jeszcze potężniejsze światła trafią na Ziemię, i tak będzie nadal, dopóki nie zaczną królować. Jednak musimy wezwać was do pełnego wsparcia Światła, róbcie swoje i  upewnijcie się, że rozchodzi się daleko i szeroko. Zawsze należy zachować skupienie się na celu i nie dajcie się wystraszyć, niezależnie od tego, co dzieje się wokół Was. 
 
Należy pamiętać, że pracowałeś przez eony czasu, doświadczając życia w niższym wymiarze, wiedząc, że w końcu będziesz mieć możliwość wzniesienia się ponownie. Ten czas jest teraz, a my polegamy na Pracownikach Światła (Lightworker), aby pomóc wprowadzić nowe siły do życia. Na pewno będziesz w stanie znacznie szybciej rozwijać się teraz, skoro już Iluminaci mają swoją moc poważnie zmniejszoną. Tak bardzo, że nie może już się powieść plan kontroli populacji Ziemi i zmniejszający się  ich status do jednego z niewolników. Tak więc możesz zdecydowanie  postępować z planem na to życie, wiedząc, że masz wspaniałą możliwość, aby odnieść sukces. 
 
Wkrótce będziecie zdolni zidentyfikować Galaktyczne Istoty, które wcieliły się na Ziemi, przez swoje czyny i słowa. Oni staną się bardziej na zewnątrz w ich pracy, wiedząc, że jest to stosunkowo bezpieczne być rozpoznanym, co oni sobą reprezentują. Kiedy Lightworkers przychodzą razem, ich moc wzrasta dwukrotnie, lub więcej, i prezentują ogromne grupy, które nadal rosną cały czas. Znajdziesz wśród nich swoich przywódców, którzy będą dzielić się swoją zaawansowaną wiedzą z wami. Z kolei będą oni wspierani przez wyższe istoty, które dają także korzyści z ich najbardziej zaawansowanej wiedzy. Więc widzisz, że gdy sprawy zaczynają przyspieszać, postępy będą mieć miejsce bardzo szybko.
 
 Galaktyka  czekała na znaki, które pokazują, że Ziemia rośnie, podnosi się, i dziękuje za twoje poświęcenie , którym jest zaakceptowanie tego, że taki postęp został osiągnięty i kontynuując, gwarantujesz sukces. W Planie Greater ( Wspaniały Plan)wszystko przebiega dobrze, więc nie pozwól by negatywne raporty lub działania w jakikolwiek sposób zmniejszały twoją determinację, aby odnieść sukces w twojej pracy. Gdzie rzeczy wydają się być pod wpływem negatywnych działań, proszę pamiętać, że nie wszystko jest tak jak się wydaje na powierzchni. Czasami sytuacje karmiczne są wynikiem działań, które dawno temu minęły. Po prostu rozważ( zauważ), że lekcje są niezbędne by się nauczyć, to musi zostać oczyszczone, ponieważ nie mogą zostać przeniesione. Nowy Wiek to czas oczyszczenia, który zapewni, że wszystkie lekcje zostaną doprowadzone do końca i sfinalizowane.

Dziękuję  Wam , SaLuSa.
Mike Quinsey WWW: Drzewo Złotego Światła
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s