Tajemnica nieśmiertelności

Kobra, 20 sierpnia 2015

Sekret fizycznej nieśmiertelności jest jedną z najgłębszych tajemnic okultystycznych sił Światła, które nigdy nie zostały ujawnione nikomu, kto nie osiągnął pewnych częstotliwości wibracji,  pewnej czystości wewnętrznej i pewnego stopnia poświęcenia dla Światła.

Obecnie ujawnię dla ludzkości na powierzchni Ziemi  tak dużo, jak to jest rozsądne, aby ujawnić.

Fizyczna  nieśmiertelność jest osiągana poprzez pewien proces przeistoczenia, który odbywa się przez odpowiednie połączenie tych trzech czynników:

 1. Inwersja procesu entropii w mitochondriach:

http://www.breatharian.com/ascension.html

[Strona powyżej może być dla niektórych osób kontrowersyjna.  Na przykład, nie jestem zwolenniczką głodzenia się bez gruntownego, duchowego przygotowania, gdyż może to się skończyć wyniszczeniem organizmu, a nawet śmiercią w skrajnych przypadkach.  Domyślam się, że Kobra też tego nie propaguje – kr]

2.Inwersja  procesów entropii w ciałach energetycznych.  Można to osiągnąć przez święty związek pomiędzy żeńską i męską polarnością używając wewnętrznej i zewnętrznej alchemii.

 1. Regularne przyjmowanie eliksiru życia, aby wspierać ten proces.  Z dwóch dostępnych wersji, wersja mineralna jest skuteczniejsza i potężniejsza niż wersja ziołowa.  [nie znam szczegółów – kr]
    

Archonci i reszta kabała nigdy nie rozumieli tego procesu w całości, ale niemniej jednak szukają nieśmiertelności.  Mają tylko fragmentaryczną wiedzę o tym procesie, który ukradli z masońskich loży, Memphis-Misraim.  Oni nie rozumieją, że w celu osiągnięcia fizycznej nieśmiertelności trzeba zmniejszyć entropię swojej osobowości do tego stopnia, że ​​dobro w tobie ogromnie przewyższa zło.

Fizyczna nieśmiertelność  jest ostateczną manifestacją obecności Bogini w ciele fizycznym i to nigdy nie może być osiągnięte poprzez mentalność wojny, jaką kabał ma.

Dwunastu ze starszyzny Braterstwa Gwiazdy ( Brotherhood of the Star), którzy osiedlili się w pewnej nieujawnionej lokacji pod ziemią w Himalajach, utrzymują te same fizyczne ciała przez ostatnie 26.000 lat.

Braterstwo Gwiazdy przekazało sekrety nieśmiertelności dla Błękitnych Smoków przez Ksi WangMu , Boginię nieśmiertelności, tysiące lat temu:

http://www.suppressedhistories.net/goddess/xiwangmu.html

http://www.pantheon.org/articles/x/xi_wang-mu.html

W oparciu o jej nauki, zaawansowani członkowie Błękitnych Smoków byli w stanie żyć w tych samych ciałach przez setki lat.

Braterstwo Gwiazdy przekazało nauki nieśmiertelności na Zachód przez ich członka i alchemika Nicolasa Flamela.

Wielu członków Braterstwa Gwiazdy na Zachodzie było bardzo wpływowych w Zakonie Syjonu, oraz w kręgach Różokrzyżowców.  Jeden z nich, Rene d’Anjou, jest jedyną, kluczową osobą, która zmieniła bieg historii ludzkiej na lepsze, bardziej niż ktokolwiek inny przez ostatnie tysiące lat.  On jest tym, który zapalił światło Renesansu:

http://www.ancient-origins.net/history-famous-people/rene-anjou-littlefinger-pre-renaissance-game-thrones-003036

http://quintessentialpublications.com/twyman/?page_id=44

Jego emblemat, Krzyż Lotaryngii, jest okultystycznym symbolem triangulacji Światła i ciemności, podstawą opanowującego Światła, które pochłania ciemność i rozpuszcza ją przez proces alchemicznej transmutacji.

Region Lotaryngii jest bardzo ważnym wirem Bogini, który wraz z wirami Bogini w Untersberg i Wenecji utrzymuje Światło dla Europy.  Grupa Chimery próbowała stłumić ten wir, budując skomplikowany system podziemnych komór, zniekształcających czasoprzestrzeń i połączony z Long Island [kolo Nowego Jorku – kr], który obecnie jest już oczyszczony przez Siły Światła:

http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/fakesecondcoming/fakesecondcoming11.htm

Siły Światła, a szczególnie Braterstwo Gwiazdy i niektórzy z zaawansowanych Błękitnych Smoków wspierali wir Bogini Lotaryngii poprzez  inspirowanie secesyjnych ośrodków produkcji szkła w Nancy, mieście w centrum Lotaryngii.  Wiele kawałków szkła artystycznego z tego okresu ma wbudowane kody Światła, które aktywują obecność Bogini.  Daum, główny twórca wysokiej jakości szkła artystycznego z okresu secesji, podpisywał swoją twórczość Krzyżem Lotaryngii:

Jednym z przesłań  Krzyża Lotaryngii jest to, że w każdej rodzinie archontów lub czarnej szlachty są inkarnowane istoty Światła, które skrycie lub otwarcie pracują dla Światła i przeciw planom kabała.

Jednym z przykładów jest Francesco Colonna, członek słynnej, archontowej rodziny, Colonna, który był prowadzony przez Braterstwo Gwiazdy, by przebudzić ludzi  zakodowanymi przesłaniami przez jego intrygującą książkę  „Hypnerotomachia Poliphili”:

https://en.wikipedia.org/wiki/Hypnerotomachia_Poliphili

Książka ta, wraz z inną książką; „Księga Emblematów” napisana przez Achille Bocchi, ujawnia pewne aspekty tajemnicy nieśmiertelności.

Niektóre z rodzin Białej Szlachty, zwłaszcza rodziny Este i Medici, miały kontakt w przeszłości z Braterstwem Gwiazdy i faktycznie nadal są stróżami pewnych tajemnic Bogini, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie w tych rodzinach.

Niniejszym chciałbym poprosić członków tych dwóch rodzin, lub innych rodzin Białej Szlachty, którzy są strażnikami linii Bogini, aby skontaktowali się ze mną  cobraresistance@gmail.com.

Bogini pragnie pokoju, więc tak będzie.

Korekta: Krystal

http://2012portal.blogspot.com/2015/08/secret-of-imortality.html

Źródło: http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/08/cobra-czwartek-20-sierpnia-2015.html

https://krystal28.wordpress.com

Reklamy

185 comments on “Tajemnica nieśmiertelności

 1. Dzień Dobry 🙂
  Zjawisko zwane „Śmierć” jest CHOROBĄ wspólną dla Ciała, Duszy i Umysłu…
  Posiedziałam niedawno pod moim starym dębem i pogadałam sobie z jego zeszłorocznym liściem…. Był suchy szaro-brązowy z czarnymi plamkami…… Leżał na trawie i nie wzbudzał w nikim odrazy, był czymś całkiem naturalnym…. Ani jego świadomość, ani moja świadomość nie miała problemu z jego śmiercią….
  Inaczej już odebrałam śmierć krecika i myszki leżących na drodze …… na nim żerowały tłuste błyszczące muchy, a ją chyba przejechał rower ….. świadomości padlinożerców też nie miały z tym problemu, a moja miała…..
  Ale są jeszcze gorsze widoki, o których tylko nagrobki wiedzą…..
  I Co z Tym Zrobić?……. ?
  Zostaliśmy mentalnie spreparowani przez uzurpatorów Boskości…… i tkwimy w ich rzeczywistości wyposażeni w skórę, furę i komórę……. 😦

  Coś na pocieszenie:
  http://tamar102.blogspot.com/p/listy-stamtad.html

  ❤ 🙂

  • Witaj! 😀
   Śmierć jest raczej przykrym zjawiskiem, ale jest po coś. Po co? To już niech każdy sam sobie odpowie.
   Codziennie umierają komórki naszego ciała i codziennie zastępują je nowe. Uschłe liście nie wzbudzają głębszych emocji, tak jak nikt nie wzrusza się nad obciętymi paznokciami. 🙂 Gdyby całe drzewo było martwe, to myślę, że znaleźliby się żałobnicy. 🙂
   Na wspomniany film nie wybiorę się z dziećmi do kina, bo mi nie wysiedzą do końca seansu. 🙂 Może jak będzie on line…
   A to obrazek pokazujący, że śmierć może być interesująca… 😀
   http://kwejk.pl/obrazek/2413853/owca.html

 2. Ooooo….. tu jest film o emocjach…..
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/08/w-gowie-sie-nie-miesci-naukowa-recenzja.html
  Nie wiem, czy by mi się spodobał ten film…… , pomimo tych recenzji….. 😉
  Pięć emocji rządzących małą Riley: Radość, Odraza, Strach, Gniew i Smutek.
  Od razu widać, że sprawa jest przegrana 1:4 ….. 😦
  Po stronie negatywnych emocji gra 4 uczestników, a po stronie pozytywnych tylko jeden o nazwisku Radość…… w dodatku nie wiadomo jakiego pochodzenia jest ta Radość i z czego ma radość ta Radość????…..
  Jakby ktoś obejrzał ten film, to poproszę o recenzję 😀 ….. Liczę na Ciebie, Lidio 🙂

 3. Ano, Witaj Lidio! 😀
  Taaaaak………. Śmierć jest interesująca chyba tylko dla psychopatów 😦
  A mnie naszło na te klimaty 😦 , bo byłam zmuszona znów gadać z nagrobkiem upstrzonym przez ptaki, którym nie mam za złe, że s…ją gdzie popadnie……., ale mam za złe śmiertelnym ciałom, że chce im się takie ‘szopki’ 😦 w tym naszym reality robić….
  Owca to owca, ale człowiek????????……

  W Świecie Przebudzonych Ludzi Ma NIE BYĆ takich smętnych widowisk …..
  Zgodnie z tym co już dawno temu głosił sufizm:
  „Bóg śpi w skale
  śni w roślinie
  budzi się w zwierzęciu
  a w człowieku jest przebudzony”

  „Na Początku Było Słowo…..”, a ponieważ podobno jestem ‘fanką’ tego Cytatu, więc Ogłaszam Wszem i Wobec, że Przebudzone Ciała Mają się Pięknie Dekomponować 🙂 i Zmieniać w Ciała Świetliste i Tak bez Końca 🙂 ….. i Od Zaraz, Natychmiast i Już!!! 😀 🙂

  • Taaaak…….. Nieśmiertelność jest interesująca dla tych, którzy odsiadują dożywocie. 😉
   Żywi też odchodzą, np. do innej. 🙂
   ,,Owca to owca, ale człowiek????????……” Owca też człowiek i jej śmierć i życie też są ważne. Też jest częścią stada wszechświata.
   Mamy widowisko o nazwie śmierć, ale mamy też bardzo podobne widowisko o nazwie narodziny. Też ktoś cierpi, też jest przejście do innego świata, też jest wyjście z ciała. Ale jedno jest dobre, a drugie złe…
   ,,Śmierć jest interesująca chyba tylko dla psychopatów” Dziękuję, Dorotko. 🙂
   Właśnie dowidziałam się, że od dziecka jestem psychopatką. 🙂 Babciu, opowiedz mi o trupach w ogrodzie… Babciu, opowiedz mi o martwej pani, co otworzyła oczy… Ale te trupy w ogrodzie to była naprawdę śmieszna historia. 😉 Opowieści z czasów wojny bardzo mnie interesowały.

 4. Dorotko,
  jesteś moją muzą i ,,natychasz” mnie duchowo. 😀
  Czy trupy się zastanawiają…. Wychodzisz z pudełeczka i to pudełeczko nadal ma mieć świadomość? Marzenia ściętej głowy… 🙂
  Ten tunel jest cały czas, jedynie drzwi się w odpowiednim czasie szerzej otwierają. I często starsi ludzie stoją przy tych drzwiach i czekają, aż się otworzą, by mogli znów się spotkać z dawnymi znajomymi… I to jest takie straszne? Śmierć sama w sobie nie jest zła, jedynie jej okoliczności mogą być okropne.
  Dzieciak musiał coś nieźle narozrabiać, skoro tak uciekał. 😉 Takie ,,przeskoki” to codzienne zjawisko. Ale już niecodzienne jest świadome wywoływanie go. 🙂

  • Nie wiem czy akurat to czekanie na spotkanie dawnych krewnych lub znajomych jest dobrym pomysłem……nam się wydaje, że wszyscy już czekają na nas, a przecież oni byli tylko energią, takim zlepkiem jakości, cech, przekonań, możliwości, oczekiwań dotyczących tej rzeczywistości, w której żyli….. Ich energie i doświadczenia mają swoje sprawy, a my mamy swoje sprawy i nie wróci się już to wszystko co było…… za to będzie coś innego…. Tak mi się wydaje… A Ty, Lidio też jesteś dla mnie Muzą 😀

   • No to, Dorotko- weszłyśmy na wyższy poziom wazeliniarstwa. Miło mi. 😉 😀
    Wiadomo, że każdy może iść dalej, ale też może też ktoś zostać… Jak to w życiu- po życiu. 🙂
    Ludzie, którzy tęsknią za dawnymi znajomymi jedynie chcą powrócić do tamtej energii, to młodości, pełni sił, itd. Wiadomo przecież, że za komuny było lepiej. 😀 ,,Starzy” ludzie odczuwają klatkę, w której żyją- niedołężne ciała, brak wolności w życiu, bo przecież zawsze znajdzie się ktoś, kto lepiej będzie wiedział, co jest dla nas dobre.
    Ja sama chyba nie chciałabym żyć wiecznie. Już mi się potrafi nudzić, a co dopiero przez wieczność w jednej fabule odgrywać tę samą rolę? Tak za każdym razem mogę się wcielić w kogoś innego. 😉

   • Wazelina w tunelu też może się przydać 😀 …..łatwiej się prześliznąć 😀
    Nie wiem tylko, jak to jest z tą dowolnością wcielania….. chyba jakieś zasady powinny obowiązywać…. Już wolną amerykankę mamy tutaj 😦 i chyba dość tych głupot by było… Jeśli chcemy żyć w wyższych wibracjach, to musimy przede wszystkim czuć się bezpieczni i pozbawieni strachu, a głównie strachu przed tzw. Odejściem…. Nie myślę o jakichś karach piekielnych, ale o żalu związanym z rozstaniem i w ogóle o całej tej pogrzebowej otoczce 😦 Gdyby tego nie było to cóż za problem byłby z Odejściem?….., żaden 🙂 …. Oznajmiasz, że odlatujesz, a wszyscy, których to dotyczy są poinformowani i spoko 😀
    Zresztą jako Wyższa Forma Bytu możesz do nich wrócić, kiedy chcesz nie budząc zdziwienia 🙂

 5. Dzień Dobry 🙂
  Tu jest pięknie zebrane to wszystko, o czym wczoraj tu rozprawiałyśmy, Lidio 🙂
  http://tamar102.blogspot.com/2015/08/badz-zmiana.html
  I o to chodzi……. 🙂

  ,……a nie o tworzenie atrap ‘na obraz i podobieństwo’ 😦 jak tu:
  (h)ttp://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/08/niesamowite-projekty-intel-developer.html
  Rzeczywiście te projekty są ‘niesamowite’ 😦 …… ale OK 😉 …. Zawsze i Wszędzie jest piaskownica, gdzie Bóg-człowiek może spotkać i rozpoznać siebie 😀

 6. Jak bardzo zapomnieliśmy o Sobie Samych????……Ludzie okradają Planetę z życia, siebie nawzajem z czego się da……. nawet z wnętrzności poetycko ‘organami’ zwanymi…. 😦 Kiedy ta ludzka ‘małpa’ się czegoś nauczy, to żadnych skrupułów już nie ma….. 😦
  Prze do przodu na oślep jak robot….. nic jej nie zatrzyma…., aż się bateria wyczerpie…… potem padnie i pójdzie na części…… 😦
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/08/ile-kosztuje-czowiek.html

 7. Servus!
  I tak jednym słowem się przywitałam, określiłam swój status i status tego świata oraz ,,tamtego świata”, bo i tam rządzi matrix.
  Pogrzebowa otoczka jest irytująca, ale chyba jednak ludziom potrzebna. Wypłaczą się, porzucają na trumny, a potem pobawią na stypie. Nie wiem jak w innych rodzinach, ale w mojej stypy od wesel różnią się głównie brakiem alkoholu i muzyki.
  Strach przed odejściem wynika z iluzji separacji.
  Na stronie ,,terry” kiedyś można jeszcze było poczytać ciekawe przekazy, ale teraz temat zafiksował się wokół podniesienia i poddania się… Przepraszam- oddania się bezwarunkowo Stwórcy. Jak chociażby ten czytelny przekaz:
  http://wolnaplaneta.pl/terra/2015/08/21/15-08-2015-abc-zycia-wiecznego-mojzesz/
  ,, Już wolną amerykankę mamy tutaj”. Dorotko, chciałbym, by tak było… 😀

  • Servus, jestem nerwus! 😀
   A cóżeś to, Lidio tak na usługach??? 😉 …., że się tak wyrażę….. ??? 😀
   W Nowym Świecie Jest Wolność, Równość i Braterstwo…. 😀 …. chyba już te hasła kiedyś lansowano za czasów Marii Antoniny…… brrr, do dziś mnie w gardle drapie 😉 😦 😀
   Taaak,…… stypa, zdjęcia z pogrzebu, nieboszczyk/szczka w trumnie…….no cud, miód, ultramaryna…., jest co wspominać 😀 😦 …… ale żeby bez alkoholu?????….. no, jak to???? ….toż przecież trzeba wypić za zdrowie……. 😉 😦 😀
   A Terra, jak to Terra…… taka Galaktyczna Kawiarenka…. wstępujesz, częstujesz się i wychodzisz 😀 ….. A ponieważ bardzo lubię Paramahansę Joganandę, to wkleiłam ten przekaz ….., a przekaz też jest fajny……. 🙂
   A Mojżesz ……, cóż …… zdaje się, że kiedyś był moim bratem…… 😉 😀 , ale dokładnie nie pamiętam 😦 …… może też by się do mnie nie chciał teraz przyznawać 😉 ……
   A ‘Oddanie się Stwórcy’ rozumiem jako Oddanie się Samemu Sobie, czyli Odnalezienie Stwórcy w Sobie……., ale na To trzeba Odwagi……. 🙂 😀
   Ps.
   ‘chciałbym’…….. ????? płeć zmieniłaś/eś 😀 …… czy co???? 😉

   • ‘chciałbym’…….. ????? płeć zmieniłaś/eś 😀 …… czy co???? 😉
    Dorotko, dopóki osobiście nie sprawdzisz, to się nie przekonasz. 😉 😀
    ,,A cóżeś to, Lidio tak na usługach???” Lubię służyć pomocą innym, ale bycie służącą bez opcji wypowiedzenia już przerabiałam i dziękuję. 🙂
    ,,W Nowym Świecie Jest Wolność, Równość i Braterstwo…” A byłaś i sprawdziłaś? 🙂 Nowy Świat z pięknymi hasłami za bardzo przypomina mi ,,Folwark zwierzęcy”. Można siedzieć i mamić się ,,szklanymi domami” przez tysiąclecia.
    ,,na To trzeba Odwagi…” A ja ostatnio ćwiczę wiarę w siebie i odwagę… ech… 😀
    koszmar, ale pozytywnie wciągający. 🙂

  • @xylotet 🙂
   A nie spłodziłbyś 😉 😀 Ty jakiejś książki?? 🙂 ….. ja wiem, że z napisaniem zdania zawierającego podmiot, orzeczenie, dopełnienie, przydawkę i jakiś okolicznik u Ciebie raczej krucho 😦 😉
   Ale wspólnymi siłami może dalibyśmy radę 😀 , a i Lidia na pewno chętnie nam pomoże 🙂
   To, co????….. 😀 ….. Weźmiemy się do roboty????? 😀

  • A ja owych książek nie mam jak odtworzyć… Winrar nie che mi się pobrać. :/
   Mam Wam pomóc w pisaniu książki? 😀 Wolę się upewnić, bo możliwe, że nie wychwyciłam jakiejś dwuznaczności… 😉 A o czym ta książka miałaby być?

 8. Lidio 🙂
  Właśnie słuchałam najnowszego wykładu Pana Tadzia, który miał przekaz o Białej Księdze zatytułowanej Mono, Mono, Mono….
  Na końcu bardzo zażenowany i skonfundowany zaczął temat sexu i obiecał, że będzie ten temat kontynuował…… 😀
  Chyba nie zagląda do nas, bo myśmy już tu niemalże ‘szczytowali’ 😛 nie tak dawno temu 😀 😀 😉
  A co do książki Xyloteta, to mógłby on opisać swoje sny, a nie ciągle wspominać jak nie Monroe to Moena…….. 😦 Oni mieli swoje sprawy i swoje sny i wizje, a każdy z nas ma swoje sprawy i swoje wizje i swoje sny…….
  A Xylotet ze sprzedaży tej swojej książki miałby na nowego laptopa bez wi-fi 😉 …… albo co….. 😛 😀
  Ale OK …… i żeby nie było, że jestem przeciwna czytaniu czegokolwiek….., a czytajta co chceta ino mi nie każta czytać czegokolwiek….. 😀 😛 😉
  Dobranoc 🙂

 9. Na Dzień Dobry od Elżbiety 🙂

  „Jak odsłonić Kurtynę, bo TY będziesz Ją odsłaniał, wesprzyj Matke Ziemie, ten skrawek na którym Jesteś, Masz Tę Moc Miłości w Sobie, Moc, która promieniujac z Ciebie , uzdrawia kazde drzewo, trawę, kazdą rośline, zmienia wibracje w przestrzeni , zmienia wibracje zwierząt, I Minerałów, zacznij sadzić dla Siebie porzywienie w wypełnionej Miłością Ziemi, a Twoja fizyczność podnosić będzie wibracje na kazdym Twoim poziomie, Roślinnym , Mineralnym I zwierzęcym, bo w fizyczności tez masz tkankę pełna krwi, I naczyń krwionośnych, Jest to rozpoczęcie na teraz Pracy, dla Ciebie, który dostrzegać zaczyna iluzję , w której Żyje, nie tę na zewnatrz , a tę która przyjał, aby rozpuścić ja w Sobie , W Wibracjach Prawdziwego Życia, Prowadzonego za ręke przez Jedyna Matke, Przez Miłośc, Promieniujacą z kazdego Serca, I Wszystko to ludzkości dla Ciebie, abyś odpuściła I przepuściła ja przez Siebie do swej Macierzy w kltórej Jestes,”

  http://www.jestemsoba8.blogspot.com/p/czy-ewolucja.html

  🙂 ❤

 10. Od Deanne ….. ❤
  https://deanneworld.wordpress.com/2015/08/27/love-is-the-answer/

  Gdy możemy wyjść
  Poza fizyczność
  Tworzymy jedność
  Która nie zna granic
  Miłość jest odpowiedzią
  Na nasze Modlitwy
  Moc twojej Miłości i
  Śpiew mojej Miłości
  Są by łatać dziury
  W każdym Sercu
  Aż każde Serce
  Zadrży w Jedności
  I
  Niebo jest Ziemią
  I
  Ziemia jest Niebem
  I
  Cała tęsknota
  Za Niebem
  Dla Nieba kończy się Tu
  Na Ziemi

  Z Miłością dla Twojej Drogi

  • Owszem, wykład bardzo interesujący, rzeczowy. 😀 Jeden z ciekawszych cytatów:
   ,,Życie nie ma żadnej głębszej filozofii. Życie jest od tego, żeby żyć i się rozwijać. Ono po prostu zostało w ten sposób zaplanowane”.
   Dorotko, znowu trafiłaś z materiałem- albo ja trafiłam na materiał. 😀 Postrzeganie rzeczywistości. Wczoraj obejrzałam zdjęcia Bruce’a Moen. Bardzo przypomina mężczyznę, którego kilka razy spotkałam. Nie znamy się, ale za każdym razem z dużą radością się powitaliśmy. Myślę, że gdzieś mieszka w okolicy. Jednak wczoraj poddałam to w wątpliwość. Przecież on wcale nie musi mieszkać w mojej rzeczywistości. Ok, pójdźmy dalej… Dziś obudziłam się z przeświadczeniem, że mamy poniedziałek. Wiele osób tak ma, więc nie rozczuliłam się nad tym. Potem weszłam na pewną stronę i był tam artykuł, którego wcześniej nie było. Z tematyką powinien mnie zainteresować, więc nie powinnam go przegapić, ale jednak… 🙂
   http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-spiskowe/efekt-mandeli-dowod-na-rownolegla-rzeczywistosc/49mrn9
   I dowiedziałam się, że Fidel Castro żyje!
   Zawsze starałam się być obiektywna, ale dziś się przekonałam, że tak nie jest. 😀

   • Taaak… 😀 …mi też zawsze wydawało się, że związki przyczynowo-skutkowe są podstawową zasadą życia, ale one czasami nie działają tak konsekwentnie, albo inaczej mówiąc – jednoznacznie, jak by się wydawało, że powinny…..
    Ludzie mają tak wiele aspektów i zachowań, że czasami trudno za tym wszystkim nadążyć 😦 A teraz się okazuje, że to wszystko przez ten ‘efekt Mandeli’ ….. 😀

    Ale jak tu nie filozofować?!…… kiedy to jest takie rozwijające 😀
    Chciałabym, żeby Xylotet tu więcej pisał 😀 …… bo ja się nie znam na tych ‘świadomych śnieniach’ 😦 ……
    Lidio, a może pociągnij go trochę za język 😛 😀 ….. , a ja przełączę się na odbiór …… 😉 zwłaszcza, że już dał mi do zrozumienia, że mam się zamknąć 😦 i nie przeszkadzać 😀 „na tym wielkim Polu Bitwy”…..

 11. Aaaa… za język… No to nie. Jeśli tak, to nie. 😉
  Świadomy sen… A kiedy jet świadomy sen? W nocy? Gdy leżymy w łóżku? A może wtedy, gdy z niego wstajemy i prowadzimy życie? Czasem dzień jest świadomym snem, a marzenia senne są bardziej realistyczne od dnia. Czasem sen jest nie do odróżnienia od jawy nawet po przebudzeniu. Wtedy można się pogubić. Można przez to wyjść na wariata. 🙂
  Dorotko, nikt nie powiedział, że przeszkadzasz. 🙂 Marysiu, nie rób z siebie Sierotki. 🙂
  Filozofowanie- owszem, ale gdybanie- już nie. 🙂 Dążenie do wiedzy jest dobre, ale rozpraszanie siebie setkami myśli jedynie rozprasza. Jest łatwiej żyć, gdy wiesz w co grasz. Opanowanie sztuki życia. Ale trzeba pamiętać, że praktyka daje wiedzę, nie słowa. Słowa niosą informację.
  W praktyce można pokonać samego siebie z trudem, ze łzami, powątpiewaniem, rezygnacją. Cały czas walka odgrywa się ze sobą samym. Gdy się nie poddamy, to możemy okiełznać siebie- potwora. Wtedy potwory z naszego życia znikają i życie prowadzi się z większą mocą. Ale tego nikt mi nie powiedział. Do tego trzeba dojść samemu. Filozofia jest dobra do tego, by ją sprawdzić. 😀

 12. „Do tego trzeba dojść samemu”
  No właśnie!…… 😀 potwory znikają i pozostaje się Sierotką Marysią 😉 😀 …. i ‘dochodzi się’ samemu/ej 😛 😀 ….. 😉
  Dobra! 😀 , już przestanę się wygłupiać 😀 ….., bo trzeba się na poważnie wziąć do Pracy i Zacząć Śnić o Cudownej Krainie z Żywą Przyrodą, Wodospadami, Oceanami ❤ ….. itd. itp. 🙂

  „Matka Natura wie, że
  Gdzie jest woda
  Tam jest życie
  Wzrastające dziko i swobodnie
  Więc ugaś swoje pragnienie w swych smutkach
  Wkrótce wzniesiesz się mądry i wolny jak ona”

  https://deanneworld.wordpress.com/2015/08/28/quench-your-thirst/
  Ach!….. ta Deanne ❤

 13. 🙂 A, odezwę się jednak….. , co mi tam….. 😀 😉
  Wiemy już, że na Naszej Planecie BÓG Rozwija się Ewolucyjnie …… 😦 🙂
  Zaczyna od SIEBIE, czyli od ‘Niewypowiedzialnej Niewypowiedzialności’ i Kończy na SOBIE……. 😀 …
  Aleeeeee…….., Bóg ma baaaaaardzo długą Drogę do Przebycia, bo tak Sobie Wyśnił…. 😀
  Z ‘Niewypowiedzialnej Niewypowiedzialności’ staje się Niewypowiedzialną Osobliwością, przez niektórych zwaną Duchem……., aby później zmienić się w Zwykłą Osobliwość, czyli Czarną Dziurę 😀 ……, a potem w Falowość, Kwantowość, Protony, Elektrony, Neutrony, Atomy, Cząsteczki,,,,,,,,,, a następnie w Materię, która składa się na Dekoracje, w których Istota przyznająca się 😉 do Posiadania Duszy, Umysłu i Ciała Doświadcza Wszystkiego Co Jest….., aby na Końcu Stwierdzić:
  Eureka!….. 🙂 JESTEM SOBĄ! 😀 🙂
  Ależ to proste……… 😀 😉 ….. no, nie???? 😀

  • Dzień dobry. 🙂
   A któż to ma dzisiaj urodziny? 😀

   Mam cytaty, które kręcą moją wyobraźnię… 😉
   ,,Moja niebieska, sześciolistna koniczyna wyglądała równie solidnie i prawdziwie, jak wszystko, co kiedykolwiek widziałem na Ziemi, i równie pięknie. Zastanawiając się nad tym, czego właściwie dokonałem, zacząłem rozmyślać również nad rzeczywistością świata materialnego. Czy istotnie jest tak solidna, na jaką wygląda?”

   ,,Ptak leciał naprzód, kiedy Ed szedł do przodu, a w tył, kiedy Ed cofał się, co skłoniło mnie do postrzegania natury Focusa 15 jako “zaprogramowanej sekwencji wydarzeń”. Miałem wrażenie, że owa sekwencja wszystkich łączących się ze sobą wydarzeń była w jakiś sposób określona wcześniej i po prostu czekała aż ktoś znajdzie się w niej, aby w ten sposób sprawić wrażenie upływu czasu”.

   • 😀 …… Urodziny mają Wszyscy wymienieni powyżej z Ciała, Duszy i Umysłu….. 😀
    A co do niebieskich koniczynek i Fokusa15 niech lepiej się wypowie Solenizant ❤ 😀
    Ja nabieram w usta wody z dodatkiem soku z aronii ….. 😀 😛 , z racji braku lepszego eliksiru na toast…. 😀 😉

 14. To zapraszam do siebie… Mam jakieś trzy wina. 🙂 Moja wina, Moja wina, Moja bardzo wielka wina. 😉 No, może nieco inne mają nazwy. Chociaż nalewkę z aronii też piłam. 🙂
  Co do focusa 15, to kiedyś ktoś Niematerialny 😉 wyjaśnił mi, że wszystko już się wydarza. Tak jakbyśmy szli korytarzem z wieloma drzwiami. W każdym pokoju znajdują się odpowiednie doświadczenia. Zaglądamy tam, gdzie skierowana jest nasza uwaga, zbieramy te doświadczenia, na które jesteśmy gotowi. I dopiero dzięki wspomnianej książce zrozumiałam wielopłaszczyznowość powiedzenia ,,wszystko w swoim czasie”, które ów Niematerialny lubił powtarzać. Każdy pokój ma swój własny czas.

 15. ,,,, ja mam właśnie Tak Zwane Urodziny dzisiaj ,,,,,, 😦 ,,,,, i Cieszę się Bardzo że czytacie Bruce’a ,,,,,,, to dla mnie Wielki Prezent ,,,,,, Dzięki ,,,,,,, 🙂 😀 ❤

  • Tak to jest, gdy Czarny obchodzi urodziny… Nawet księżyc się chowa, by noc była jeszcze czarniejsza. 😀
   Przyjmij i ode mnie prezent- zażycz sobie coś, a swoją wolą pomogę to spełnić. 🙂 Oczywiście, niech to będzie cicha prośba w miarę moich możliwości. 😀
   Książki są interesujące, w sam raz do delektowania się nimi jak pralinami. Po trochu i cieszyć się smakiem. 🙂
   Akasza… to teraz już wiem jak to nazwać. 🙂

 16. @Lidia ,,,,, „Tak to jest, gdy Czarny obchodzi urodziny,,,,,,,,,, ” ,,,,, jesteś tak samo
  Czarna jak i ja ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😉 😀 ❤ hle hle hle ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

  • Xylotet,
   wiem, wiem, już teraz wiem. Pomimo że wcześniej chciałam się ,,wybielić”. 😉
   Choć powiem, że w tym temacie bardziej czuję się Zielona niż Czarna. 🙂

 17. Lidio 🙂 , co do tych Drzwi i niefizycznych podpowiedzi……. Wyobrażam sobie Akaszę jako Ogromną Ogromność Danych, Informacji, Podpowiedzi, Podszeptów, Sugestii, Drogowskazów…… ale nie Zdarzeń za Drzwiami…….
  Ja Jestem w Środku, dokładnie w Centrum tej Akaszy i otrzymuję Zewsząd Promyczki z Paczuszkami Tego Wszystkiego, co jest mi potrzebne do Zaistnienia Zdarzeń, na których skupiam moją uwagę…… W tych Paczuszkach są słodycze, książki, linki internetowe, lekarstwa, pożywienie, czasem jakieś diablikowe widełki, czasem Mikołajowa rózga….., a czasem ciepłe słowo Człowieka lub spojrzenie Dziecka jadącego w wózeczku, a Wszystko To Jest Przydatne i w porcjach do całkowitej konsumpcji i bez odpadów…… 😀

  • Słońce Ty moje! 😀
   Bo chyba tak wyobrażasz sobie połączenie z Akaszą. Ja bym nie chciała być tak bardzo połączona z Akaszą. Ilość informacji i wszystkiego sprawiłaby, żebym w najlepszym wypadku skończyła w psychiatryku. Tak jakby wszyscy ludzie z całego świata w jednym momencie do mnie dzwonili i opowiadali co u nich ciekawego. 🙂 Niech są rzeczy poukładane za drzwiami. Gdzie chcę i umiem zajrzeć, to sobie zajrzę. 😀 Z resztą nie muszę się łączyć.
   Fokus 23… Nawet nie dziwi mnie liczba mu przypisana. 😀
   P.S. Wyprzedziłam Cię, bo wstałam o 5-tej. 😀

  • @Dorota ,,,, 🙂 ,,, „Podpowiedzi, Podszeptów, Sugestii, Drogowskazów…… ” ,,,,,,, nie 😦
   ….. fehlanzeige 😦 ,,,,, tam wszystkie Możliwości każdego Ruchu ,,, Zdarzenia ,,,, są
   statyczne ,,,, Stoją ,,,, do Dyspozycji ,,,,, to ty Tam,,,, możesz uruchamiać każdy z Możliwych Wątków ,,,,, każdy możesz obejrzeć w działaniu ,,,, to coś jak suma po historiach Feynmana ,,,, ale TAM Nic nie możesz Zmienić ,,,, !!!! ,,,,, zmienić możesz
   Coś ,,,,, Tylko wprowadzając w nią nowy wątek ,,,,,,

   Ps… Ona ci Nic nie Podpowiada ,,,, Podszeptuje ,,, Sugeruje ,,,, to ty Masz Możliwość
   wybrania Wątku ,,,, który chcesz wprowadzić w ruch ,, lub jego modyfikacji ,,,,, 😀 ❤

   ,,,,,

   • @xylotet 🙂
    A niech Ci będzie, że to ja się natykam 😛 na te Zdarzenia, a nie One na mnie….. 😀
    Fajnie, że mogę Je poobracać 😉 i się nimi pobawić…. 😀
    Fajnie też, że mogą 🙂 się do mnie Dopasować, a nie, że ja muszę 😦 do Nich….. 😀
    Ale niefajnie 😦 , że już nie pamiętasz, że ten cały „fehlanzeige” to po polskiemu jest „żaden” …. 😀 ❤

 18. „Słońce Ty moje!”…… taaaak….. 😀
  Z tymi Słońcami to na razie same kłopoty są 😦 …… jak widać 😀 😉
  A z Akaszą jest inaczej 😀 ….. ja jestem w Centrum i ja otrzymuję te Promyczki, które przychodzą do mnie Zewsząd, a nie z jakiegoś Centralnego Słońca……. czy czegoś w tym guście….
  A odbieram tylko to, co jest mi niezbędne i tylko tyle Daje mi Akasza 🙂 , ani mniej ani więcej…. 😀
  Ale jest pewien kłopot, mianowicie taki, że aby połączyć się świadomie z Akaszą, trzeba być skoncentrowanym na jednej sprawie. W przeciwnym przypadku zdarzałyby się wypadki, przypadki i inne wpadki…… 😦
  Ludzie, o których mówi się, że nie mają podzielnej uwagi są połączeni z Akaszą, nawet o tym nie wiedząc.
  Ps. Cyfrę 23 już nawet spotkałam gdzieś 🙂 ….. z jakimś Promyczkiem była 😀

 19. Dorotko…
  No, faktycznie napisałaś. 😉 I już oficjalnie odpowiadam- nie dziękuję za propozycję, nie jestem lesbijką. 😀
  Kobietom jest trudniej skoncentrować uwagę na jednym, bo z natury muszą myśleć o wszystkim i wszystko widzieć. 🙂 Takie ,,bzdury” jak Akasza często przegrywają z gotującymi się ziemniakami i dzieckiem wyjadającym z psiej miski.
  Wyjście poza ,,szum częstotliwości M” jest wymagającym zajęciem. 🙂 Ciężko jest wybrać to istotne spośród sumy wszystkich informacji.
  P.S. Nie dostałam żadnej wiadomości. 😀 Masz właściwy adres e-mail? promyczek2323@gmail.com

  • Lidio,
   Rany Julcia!!! 😦 , jakby co to ja Ci żadnych krzywych propozycji nie składałam……, ani na mailu, ani tu, ani nigdzie…………………………….
   Skąd te przypuszczenia??????………….
   A może chodzi o ten ‘śliczny pyszczek”????????????? 😀 …… to raczej miało być miłe i zabawne, bo zobaczyłam Twoje zdjęcie na googlu i rzeczywiście jesteś śliczna, ……………… ale chyba cosik się tej Akaszy poplątało :(……… muszę z nią pogadać poważnie….

   • Chciałam tylko ,,powkręcać”, że napisałaś do mnie nieprzyzwoitego maila, ale nie wyszło. 😀 Muszę dopracować tę sztukę. Ale mam już następny pomysł. Nie dotyczy Ciebie. Mianowicie, na placu manewrowym pracownicy/pracownik sąsiadującego zakładu zostawiają dwa piwa. Chyba na fajrant. Mam zamiar obkleić je taśmą izolacyjną. Niech ktoś się pomęczy. 🙂
    Do bycia śliczną to mi daleko. Ani tak nie wyglądam, ani tak się nie czuję. 😀 Nie warto jest być ocenianym jedynie poprzez pryzmat wyglądu. Uroda też może przeszkadzać. Nienachalny wygląd jest w sam raz. 🙂

 20. Lidio 😀 Jasne!!!!! …..lepiej nie brnijmy, bo się zapętlimy jak Xylotet w tej Akaszy okołoplanetarnej 😀
  Dobra! ……jednak brnę dalej z tym ‘ślicznym pyszczkiem’ :D…… to miało być a propos pyszczka króliczka 😀 …..Zapomniałaś, że jestem starą króliczarą 😉 ??????…. i kocham wszystkie króliczki, ale tylko te co mają cztery łapki 🙂 ….. te na dwóch łapkach niech sobie szukają Królów w koronach 😀 ….. albo królewiczów z bajki…… 😀
  Ps
  Ale nie rozumiem co z tymi piwami…… piwa zostawiają?????…. a po co????

  • Tylne drzwi ich zakładu wychodzą na plac manewrowy. W jednej z opon ktoś sobie chowa piwa. Nikt go nie przyłapie. 🙂
   Wiem, że chodziło Ci o króliczy pyszczek. 🙂 Ja królików kiedyś się bałam. 🙂 Wystraszył mnie sam fakt, że nie mrugają. 😀 Dość racjonalny powód dla dziecka. 🙂
   Szukanie królów i królewiczów to chyba nienajlepszy pomysł. Potem trzeba im służyć i słuchać wymądrzania się. 🙂 Normalni mężczyźni są najlepsi. Tacy, którzy znaczą teren swoimi skarpetkami, które jeszcze na jutro się nadadzą. Tacy, którzy w cieniach do oczu widzą ,,farbki do oczu”. Tacy, którzy udają, że nie patrzą na inne cycki. Tacy, którzy golą się i pachną, gdy gdzieś wychodzą. Tacy, którzy potrafią odkręcić słoiki. Tacy, którzy od razu wiedzą jaki rozmiar klucza użyć. Tacy, którzy czują się odpowiedzialni za zbyt wiele rzeczy. Tak jakby tylko od jednego człowiek zależało przetrwanie. Mężczyźni są fajni. 🙂 Tacy normalni i swoi. 😀

 21. Lidio 🙂
  To Super, że się wyjaśniło 😀 ……, a gdybyś dostała jakąś ‘propozycję’ 😉 na maila, to nie byłam ja….. wolę z Tobą gadać tu ……. 🙂
  Chyba to jest jakiś rodzaj ekshibicjonizmu 😀 ….. albo co???? 😦 …..Ale skoro i tak żadnej prywatności nie ma w tej Akaszy, więc …………. 😉 😀
  Zresztą, ja na mailach nie lubię się zbytnio rozpisywać, to lepiej pozostańmy tu 🙂 ……., a skoro Robert nas jeszcze nie zbanował 😉 , możemy sobie dalej hasać jak króliczki 😀 …… 🙂

  • Dorotko,
   to jest najlepsze miejsce do prowadzenia korespondencji. 😉
   O prywatności to już dawno zapomniałam. Zwłaszcza od momentu, gdy urodziłam dzieci. 🙂 Zawsze znajdzie się ,,cichy towarzysz”. Ostatnio zadałam pytanie- kto nie przeżył, ręka do góry. Kierowałam je do dzieci, aczkolwiek adresata na głos nie wypowiedziałam. Nawet nie wiedziałam, że tak blisko mnie ktoś stoi. 😉
   Nie ma prywatności, ale nie ma się co przejmować tym, ,,co ludzie powiedzą”. 🙂

   • „kto nie przeżył-ręka do góry” 😀 ……. Dobre! To coś jak ‘zabili go i uciekł’ 😀
    Właśnie przed chwilą wizualizowałam, że te zapętlające nas podłączenia nie istnieją i nigdy ich nie było 😀
    Bogowie przecież nie ‘umierają’, tylko zmieniają Rzeczywistość 😀

 22. Dzień dobry 🙂
  Nie żebym chciała kontynuować temat bi—, homo- itd.itp. ……, ale przytrafił mi się ostatnio taki film:
  http://www.filmweb.pl/film/Kiedy+Billie+pokona%C5%82a+Bobby'ego-2001-134410
  Główną ‘ekspresją’ tego filmu jest tzw. ‘walka płci’ 😦 , że się tak wyrażę …….
  Na końcu filmu z nie ukrywaną dumą wyliczono ‘sukcesy’ jakie osiągnęły kobiety stając się kongresmenkami, pilotkami, ….. etc.…..
  …….A potem ‘żołnierkami’ ginącymi za sprawy mężczyzn…… 😦 , ale o tym już nie wspomniano….., ciekawe dlaczego?!…..
  Tak to jest, gdy kobieta z ‘wroga’ zrobi sobie ‘boga’………. 😦
  Nie wiem komu i czemu ma służyć ten tzw. ‘mem’ pt. „Walka płci”…… ????
  Ale przyznam się bez bicia, że w latach 70 ubiegłego wieku też mi się wydawało, że ‘równość płci’ to jest to! 😀 ……..
  Ale zdaje się, że nikomu konsekwencje tej tzw. ‘równości’ Dobrze 😛 😉 nie zrobiły 😦 …… 😉 😛
  Zdaje się, że twórcom filmu chodziło o wykazanie, że kobieta może wszystko 😀 , nawet To Wszystko, Co Może Mężczyzna 😀 😉 …… a jakże?????!!!……
  Więc, do dzieła kobitki…….!!!!! 😛 😀 hi,hi!
  Ale uprzedzam…….. ten walczący ‘mem’ potrafi nawet z Boga zrobić Wroga 😦 …… 😉

  • Jestem za równością, ale nie w ujęciu socjalistyczno- komunistyczno- feministycznym.
   Chodzi mi o równość poza podziałami. Równość płci polega na tym, iż kobiety stają się mężczyznami, tzn. wybierają te elementy męskości, które im pasują. Czy to jest równe?
   Równość w dzisiejszym świecie polega na tym, że każdy puzzel ma być kwadratem. Po drodze gdzieś gubi się różnorodność. Ci, którzy walczą o swoją równość, tak naprawdę walczą o swoją nadrzędność.
   Jak najbardziej jestem za hasłem: ,,kobiety na traktory!” 😀 Niech każdy robi to, co lubi i potrafi. Sama wychowałam się w domu, gdzie to mama ,,nosiła spodnie”, a tata był wrażliwy i delikatny. Na szczęście, nikt mnie nie wychowywał na małą damę. Mogłam wbijać gwoździe, grać w karty z dziadkiem, który nauczył mnie jeść cebulę jak jabłko i zagryzać ją słoniną. 😀 Teraz umiem położyć fugę, pomalować mieszkanie, odepchać zlew, porąbać drzewo i inne takie babskie zajęcia… 😀
   Równość jest dobra, ale ludzie ,,po równo” chcą dzielić przywileje, nie obowiązki.
   Ale nawet wśród aniołów mamy równych i równiejszych…

   • Feminizm zaczął się niewinnie…… na początku była walka o naukę, potem o pieniądze, a skończył walką na froncie….. 😦
    Pytanie: Dlaczego kobiety zaczęły walczyć z mężczyznami o siebie????……
    Odpowiedź: Bo były traktowane jak własność mężczyzn…..

    A poza tym walczą o chłopa zażarcie i zawzięcie 😀 ….. , a często, i za żarcie, i za wzięcie 😛 ….. 😀 😉

 23. 😀 I żeby nie było, że któraś z walczących stron jest bez winy…… , obie nawarzyły sporo piwa i natoczyły sporo wina……. marki „Moja Bardzo Wielka Wina” 😦 ….. 😉
  Nic tylko wybrać się Wspólnie na Jakąś Dobrą Imprezę i Olać to Wszystko….. 😀 😛 😉

 24. Dorotko,
  musiałaś mieć dobrego męża, skoro tak za nim tęsknisz i zastanawiasz się, dlaczego kobiety walczyły o siebie. Każda walka zaczyna się od tego, że człowiek szuka źródła problemu poza sobą. Uważa, że odpowiedzialność za jego życie znajduje się w cudzych rękach.
  Walczyć o siebie można tylko z sobą samym. To jedyna walka możliwa do wygrania.

  • Lidio 🙂 , odpowiem Ci słowami Jezusa:
   ‘nie nazywaj mnie dobrym, dobry jest tylko Ojciec’
   Mój mąż był jednym z wielu mężczyzn, których spotkałam w życiu i on był przy mnie przez 30 lat….. Pojawił się w momencie, w którym miał się pojawić i odszedł, chyba też w podobnym momencie…. Rok 2012 był rokiem wielu odejść…..i roszad wśród dusz….
   Muszę przyznać, że każdy mężczyzna, czy to ktoś z rodziny, czy chłopak, czy nawet znajomy, z którym utrzymywałam kontakty towarzyskie, zjawił się w konkretnym momencie i wniósł coś ważnego do mojego życia….. i tak jest nadal….. 🙂
   O kobietach nie mogę tego powiedzieć….. , towarzyszyły mi przez jakiś czas, potem gdzieś odchodziły i nie pozostawiały w mojej duszy czegoś trwałego……, ale i tak je kocham, za to że były 🙂

   • Mężczyźni naszego życia… Za mało wódki, by o nich rozmawiać. 😉
    Ludzie są jak gwiazdy. Niby są cały czas, ale notorycznie pojawiają się i znikają. Zawsze czegoś chcą. Nie mówię o tym w sposób negatywny, po prostu taka ludzka natura. Każda znajomość jest okazją do ,,przerobienia” czegoś. Ile z tego do nas trafi, to już od nas zależy.

   • Lidio 🙂 , właśnie mnie oświeciło dlaczego kobiety nie pozostawiły we mnie niczego trwałego….
    Ano dlatego, że kobiety mają wspólny rodzaj Energii nawet, gdy o tym nie wiedzą…, natomiast Energia męska potrafi pozostawić piętno 😉 w postaci opalenizny, a nawet poparzeń…. 😦 😀 …… tak to już z tymi Słoneczkami bywa….. 😀
    Ale jak śpiewa Pan Rysiu „dziewczyny lubią brąz…..” 😀

 25. Dorotko,
  stwierdzenie, że mężczyźni są jedynie od parzenia, nieco degraduje ich w społeczeństwie. 😉
  Od kobiet też można się wiele nauczyć. Np., moja Babcia była i jest kobietą, która pokazała mi ,,kawał świata”. Byłyśmy ze sobą bardzo zżyte. Porozumiewałyśmy się nawet, gdy nie kontaktowała z tym światem. I dała mi jeden wspaniały prezent- umarła w dniu moich urodzin i nareszcie mogła być wolna. 😀
  Dorotko, tak jak mówiłaś- kobiety mają tę samą energię i może dlatego tak trudno się czasem z mini dogadać… Bo wiesz, patrzenie w lustro może być kłopotliwe. 🙂

  • Lidio 🙂
   Nie degraduję mężczyzn……, broń mnie Panie Boże! 😀 z akcentem na „Panie” od „PAN”, czyli mężczyzna 😀
   Przecież napisałam, że ładna opalenizna jest twarzowa 😀 …. i żadna lampa w solarium nie zastąpi Słońca ….. , a dziewczyny lubią brąz 😀 , ale nie lubią poparzeń… 😦

   „patrzenie w lustro może być kłopotliwe”…….
   To prawda, zwłaszcza, gdy w nim znajduje się odbicie innej kobiety 😀 😉
   Kiedy samą siebie znajdę w lustrze z ładną minką na ładnie opalonej twarzy….. to jest całkiem, całkiem 😀 …… i nie ma się czego wstydzić 😀 …….

   A propos ‘umarła i nareszcie mogła być wolna’……. Od czego wolna?????
   Co niektórzy mają z tą Wolnością?????? …… już tu jeden znajomy ‘Czarny’ też chce być ‘Wolny’…… , a może to wszyscy ‘Czarni’ tak mają?????? Oświeć mnie Lidio, w tym temacie, bo jakaś niekumata jestem…… i to permanentnie……. 😦 😉

   • <>
    Ach, ta zazdrość! 🙂
    Babcia pod koniec życia leżała i głównie spała. Chciałam, by już sobie poszła. No i poczekała do dnia moich urodzin. 🙂 Stała się wolna od swojej choroby, tęsknoty. Poszła w ,,zaświaty” nawet się nie oglądając. 😀
    Wielu ludzi rodzi się z potrzebą wolności. Dzieci są tego najlepszym przykładem.
    Dorotko, a Ty nie chcesz być wolna?

 26. Lidio 🙂
  No, nie wiem czy to można nazwać zazdrością 😀 …..To jest raczej pilnowanie swojego interesu 😀 😉
  Czy ja chcę być wolna???? ….. Może być, że nie wiem co to jest wolność, albo inaczej: nie czuję się zniewolona….
  To coś tak jak dziecko w brzuszku mamy, albo poczwarka motyla śpiąca w osłonce.
  One też nie wiedzą, co będzie, gdy wyjdą na zewnątrz….
  A Wy „Czarni” latacie gdzieś po astralu, potem wracacie i tęsknicie za tym co wyśniliście ‘tam’ ..…., ale chyba przyznasz, że nie wszystko jest ‘tam’ cacy…..
  Widziałaś kiedyś jeszcze nienarodzone dziecko, albo poczwarkę wychodzące i wracające z powrotem …..???
  Ja jestem Tu i Teraz i przeżywam fajne i interesujące Czasy…… tym bardziej, że zewsząd czuć już tę upragnioną Wiosnę Wszechświata 🙂 ….. no, może nie przez wszystkich jest upragniona, ale cóż……. stagnacja już nikomu nie służy……

  • Wydaje mi się, że dzieci i zwierzęta z większą łatwością poruszają się po astralu.
   Nie widziałam miejsca, gdzie wszystko byłoby cacy. 🙂
   Wiosna Wszechświata… A może raczej Wiosna Ludów?
   P.S. Dorotko, nie jesteś zazdrosna? A kto mnie obsztorcował na początku naszego pisania? 😀

   • 😀 … jaaaaa???????…. Ciebie ‘obsztocowałam’?????????…. nie przypominam sobie… 😀
    Ale coś mi się wydaje, że zostałam sprowokowana 😦 😉 …… i w dodatku obie wiemy przez kogo 😀

 27. A teraz na poważniej……
  „zwierzęta ‘poruszają się’ po astralu”…..
  Co to znaczy????
  One o tym nie wiedzą, tak samo jak ja nie wiem, gdzie się „poruszam”……..
  Już piszę tu od wieków 😛 i do znudzenia 😦 , że:
  NIE WIEM NIC O ASTRALU
  Nawet niektórzy 😉 próbują mnie tu obsztorcowywać 😦 za brak tej elitarnej albo elementarnej umiejętności 😉 ……. Ale ja tak wielu rzeczy nie potrafię robić 😦 , że już mi to zwisa….. 😉
  Gdyby nie Xylotet i te wszystkie książki Monroe, Moena, Sugiera, Bzomy….. nie miałabym pojęcia o tym zjawisku…..
  Dlaczego nikt nie napisał, że porusza się po Mentalu, Przyczynówku, Atmanówku i innym Brahmanówku????????…… Dlaczego?????? 😦

 28. Dorotko,
  dobre! 😀
  ,,Ja tego nie zrobiłam! Ale to nie ja zaczęłam…To jego wina…” Na co dzień to słyszę. 😉
  Im bardziej pilnujesz ,,Swój Interes”, im bardziej chcesz mieć go pod kontrolą, tym bardziej wszystko umyka Ci z rąk. Niech wszystko żyje swoim własnym życiem.

 29. Dorotko,
  zwierzęta mają większą świadomość niż się powszechnie uważa.
  Podam przykład z życia:
  Maiłam małego przyjaciela- szczeniaka sąsiadki. Pewnego dnia/nocy przyszedł do mnie w astralu i ,,powiedział”, że chcą go oddać. Potulaliśmy się i w smutku patrzeliśmy na wschód słońca. Rano swoim zwyczajem o wszystkim zapomniałam. 😀 Z samego rana ten nieszczęsny nieborak chciał się u mnie schronić i nawet odważył się wejść po schodach, które przerażały wszystkie psy. Cóż, jego plan nie wypalił i został wywieziony.
  Zwierzęta czują astral, widzą go. A psy bały się schodów, bo na nich lubiła przesiadywać pewna dziewczynka. ,,Martwa” dziewczynka.
  Poruszamy się po różnych światach z trudnymi nazwami. 😀

  • Lidio 🙂
   Rozumiem, co piszesz i wierzę Ci, ale co z tego, że ten piesek poprosił Cię o pomoc….. i tak mu nie pomogłaś. Nie piszę tego z wyrzutem, tylko dlatego, że nic ta jego ‘wizyta’ nie zmieniła….. 🙂
   Więc to jest potwierdzenie takiej mojej ‘praktycznej’ 😉 tezy:
   Jeśli coś mi nie pomaga w moim życiu albo w życiu osób mi bliskich nie muszę się tym zajmować i o tym wiedzieć….. 😀

   Ja też miałam przygodę z psem 🙂
   Byłam na wakacjach u pani, która miała pięknego, czarnego, dużego pudla, ale ja od dziecka bałam się psów i nie potrafiłam nawiązać z nim przyjaźni……nigdy się z nim nie bawiłam, a on dawał mi do zrozumienia, że mnie nie lubi……, nie chciał też ze mną chodzić na spacery …. Byliśmy sobie obojętni i niechętni ….. 😦
   Ale, gdy miałam już odjeżdżać, on spał na podłodze przy moim łóżku 🙂
   Grzecznie leżał całą noc na dywaniku 😀
   Zaznaczam, że podczas całego mojego pobytu tam, to się nie zdarzyło…
   Dlaczego on właśnie wtedy przy mnie był????? 🙂

   • A skąd wiesz, że Cię nie lubił? Może Ty to tak interpretowałaś. Być może unikał Cię, bo nie chciał potęgować Twego strachu? Psy też mają swoje kaprysy. 🙂 Tzn. psy bardzo szybko reagują na zachowanie człowieka. Ja tam lubię psy, a psy lubią mnie. Nawet te, które ,,gryzą”. 😉
    Co do sąsiadki psa, to z perspektywy czasu wiem, że jego przeprowadzka była dobrą decyzją.
    ,,Jeśli coś mi nie pomaga w moim życiu albo w życiu osób mi bliskich nie muszę się tym zajmować i o tym wiedzieć….” Każdy ma święte prawo do życia po swojemu w swoim świecie. 🙂

   • Faktycznie!…. 🙂 chyba to ja myślałam, że on mnie nie lubi, bo się z nim nie bawiłam, a nie bawiłam się z nim, bo bałam się wszystkich psów…. 😀
    Ale przyszło mi teraz do głowy, że on o tym wiedział …… i udawał, że mnie nie zna, żeby mnie nie straszyć 🙂
    A w tę ostatnią noc chciał mnie nauczyć, że nie taki diabeł straszny….. 😀
    Coś w tym chyba było, bo zdaje się, że od tamtej pory już się tak psów nie bałam…. 🙂
    Teraz już się nie boję psów ….. chyba, że to jest któryś z tych ‘obronnych’….. Wtedy trzymam się z daleka 😀
    Co do tego ‘Twojego’ pieska, to chyba jakaś jego podświadoma część nie chciała iść gdzieś, ale Twoja podświadoma część wiedziała lepiej 😀 i wymazała Ci z pamięci ten sen. 🙂

 30. Sen to tylko po przebudzeniu nie pamiętałam, potem już sobie przypomniałam. 🙂 Żeby tak było zawsze…
  Widzisz Dorotko, całe życie w błędzie 😀 Ten pies tak Cię kochał, że nawet udawał, że Cię nie lubi. 😀
  Zatem dobrej nocy życzę Wszystkim. 🙂

  • Tak 😀 ……… i pomyśleć ileż to jeszcze innych Stworzeń po tym świecie chodzi, które nas kochają, a udają, że nie lubią…… 😀
   To Dobranoc 🙂

 31. @drogi Króliku ,,,, 😀 ,,,, wiedziałem że ładne Wdzianko na Duszę ,,,, w tym wcieleniu sobie zafundowałeś ,,,,, 😀 😀 ,,,, i te piękne dzieciaczki 😀 ,,, aller Achtung ,,,,,,, 😀 ******* Dobranoc

 32. Taaaak…… 😀
  Fajnie jest 😀 ….. 😀 , że wszyscy nareszcie spełniają swoje marzenia…… i Marzenia…… i MARZENIA…… 😀 😦 😉 😛 🙂
  Ja też mam Marzenia….. 🙂 ……, ale one chyba są z gatunku „ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało”…. ❤ 🙂 ❤
  więc……. poczytam sobie, co pisze Elżbieta ❤
  http://www.jestemsoba8.blogspot.com/p/czy-ewolucja.html
  przytulę się do Mamusi ❤ i poczekam na Tatusia ❤ ….. 🙂

  Dzień dobry 🙂

 33. @Dorota 🙂 ,,,,, ilość ścieżek dla Skończonego Umysłu jest Skończona ,,, czyli
  Ograniczona (z samej jego kondycji) ,,,, możesz wejść w każdą ścieżkę i ją jednak po drodze Zmodyfikować
  ,,,,, akasza ,,,, zapisze to jako nową ścieżkę (dla skończonego wglądu ,, umysłu ) ,,,,, tylko ona jest Nieograniczona ,,,,,
  Nieskończona ,,,,,,, ale z punktu Ograniczonego Umysłu powstanie Tak Jakby Nowa
  Ścieżka ,,,,ale kiedy spogląda na nią i jej nieskończoność Umysł Nie Skończony
  to dla niego nie ma w niej żadnych zmian ,,,, 😀

  Ps1,,,,, w Nieskończoności wszystko jest Dokonane ,,,, 😦
  Ps2…. fehlanzeige ,,,, w języku potocznym oznacza błąd 😉
  Ps3 ,,,, to jest już druga próba publikacji tego tekstu … 😦

 34. Taaaak 😀 ….. Wszystko w Nieskończoności jest Nieskończone i Dokonane, jednakowoż blond – Umysł Dorotki 😛 podejmuje próbę Odkrycia Odkrytego i Dokonuje w Nim Zmian, które Jego Wysokość Nieskończoność g….o obchodzą 😦 😛 , jednakowoż Nieskończony Umysł Wyemitował z Siebie tę Dorotkę 😀 , aby mógł Obserwować jak się robaczek męczy 😦 z Xylotetem 🙂 o Nieskończonych Obliczach i Filozofiach na temat Własnych Oblicz 😛 😀 😉 🙂
  http://tiny.pl/gmhjm
  😀 😛 ❤
  Ps. jestem pewna, że ten wpis wejdzie od razu 😀

 35. @Dorota 🙂 ,,,,, ” Nieskończony Umysł Wyemitował z Siebie tę Dorotkę” ,,,,,, TAK! ,,,,
  wyemitował Cię w Nieskończonej Ilości Wariantów ,,,,, z których Jeden (wariant) ,,,
  nie Akceptuje tego i zamiast być z tego Szczęśliwy i poszerzać się TAK aby pojmować
  Coraz Większość ilość Wariantów ,,,,, to ten JEDEN WARIANT w swoim Zadufaniu ,,,, postanowił być Mądrzejszy od EMITERA ,,,, a nawet Nim KOMENDEROWAĆ,,,, to chyba Bardzo Podobne jest do SYMBOLU UPADŁYCH Aniołów ,,,,,, 😦

  Ps ,,,,, Wariancie nie męczysz się z xylotetem ,,,,, ale raczej chyba z sobą ,,,,, 😦

 36. O Szlachetny Xylotecie – Wariancie EMITERA!!! 🙂 😀
  Czyżbyś w swym Zadufaniu zapomniał o Twym Dawnym Upadku, którego konsekwencją jest Twój Pobyt Tutaj???? …… Dlaczego, o Wielce Przewrotny Xylotecie 🙂 Swą WINĄ Obarczasz biedną Dorotkę, która Cieszy się, że Żyje 🙂 i ani w jej blond-Umyśle nie zaświtała Myśl o KOMENDEROWANIU EMITEREM 😦 😉

  „możesz wejść w każdą ścieżkę i ją jednak po drodze Zmodyfikować”
  Czyżby ta Twoja propozycja nie była nakłanianiem Dorotki do ‘Komenderowania’ EMITEREM skutkiem czego stałaby się Równie jak Ty Upadłą ????? 😦 😦

  • Dorotko,
   tu nie tylko o Dorotkę chodzi… 😀
   Ciche upadki są chyba najgorsze. Ktoś, kto myśli, że jest wyżej i wyżej, w rzeczywistości może się zniżać. Taka duchowa ślepota.
   Tak dziś upadł mój Tajemniczy Przyjaciel. 😀 Taki pająk, który kilka dni temu do mnie zawitał. Brązowy siedział na brązowej futrynie i nikt go nie widział. Wpadł tylko po ty, by dokonać żywota. Dziś runął na podłogę. Pomodliliśmy się o dobro jego duszy i pochowaliśmy w śmietniku. 😀 Pająk, anioł, człowiek… Nie ma to znaczenia. Ciche upadki bywają zabójcze. 😀

   • Lidio 😀
    Nie wiedziałam, że pająk może się zabić spadając skądkolwiek …..chyba biedakowi ktoś drzwiami dopomógł 😦 ……..
    Zwykły upadek to jeszcze nic, bo zawsze można się od dna odbić 😀 …… gorzej z Upadkiem w nieskończone levele Wielkiego Wszechświata…….. i jak TU się Samemu pozbierać zusammen do kupy?????? 😉 ……
    To jak w tej bajce o osiołku, któremu w żłoby dano…… i to kusi, i to nęci 😉 ….. można całkiem się Zatracić 😦 ……. i z głodu paść pośród tak wielkiego Dobra 🙂 …..
    Ps. i zdaje się, że tu najmniej o Dorotkę chodzi……. 😉

 37. Dorotko,
  akurat ta futryna samotna- bez drzwi. Pająk sam z siebie umarł. Jestem niewinna. 😀
  Tak sobie myślałam, że bzdury plotę. 🙂 Upadek też rozwija. Chodziło mi raczej o pychę, ,,świętość nad świętościami”. Jak pisałam wcześniej- lepsze jest wrogiem dobrego. Z rozwojem duchowym jest jak z operacjami plastycznymi. Na początku niewinne poprawki, a na końcu mamy wynaturzone monstrum.
  Upadek…. może boleć, ale też wiele nauczyć. 😀

 38. Dzień dobry 🙂
  Cytat z tej ballady Kenna i Dottie:

  „„Chociaż przyzwyczaiłem się tracić ciebie
  Pozwól mi użyć ciebie
  Aż będę mógł żyć bez ciebie”

  Może trochę nadużyłam 😉 ‘wolnego’ przekładu, ale zdaje się, że o to autorowi chodziło, aby tak to brzmiało…… 😦
  Jednak tak TO NIE IDZIE…….. 😦 , żeby każdy sobie stworzył swój ‘fokus’, nadał mu numerek ….. i hulaj dusza, piekła nie ma ………..
  Piekła może i nie ma, ale jest tzw. CBM- Czysta Bezwarunkowa Miłość, przez niektórych zwana ‘Zimnym i pozbawionym uczuć Źródłem’…..

  UMYSŁ pragnie Wolności, więc ucieka od Wszystkiego…… , aż w końcu Udaje mu się Uciec od Siebie samego….., a ta Ucieczka Zawsze kończy się Zniewoleniem …… 😦
  I potem POKUTUJĄ na Przestrzeni przeróżne mity:……. A to o Prometeuszu przykutym łańcuchem do skały…… a to o Szatanie zrzuconym do otchłani……, jeszcze o Lucyferze, który wraz z koleżkami pokutuje na jakiejś więziennej planecie 😦 …… 😉

  I jeszcze te biblijne cytaty ……
  ‘położę nieprzyjaźń między tobą, a niewiastą…… między ojcem i synem….. itd., itp… 😦
  Najłatwiej dzieląc i rządząc skłócić Duszę z Umysłem i Ciałem……, a wszystko zwalić na CBM jak na kupę gnoju 😦 , że się tak wyrażę……………. 😦 😉

  Nie wiem 😦 ….. może znajdziemy wreszcie tego ‘diabła w piekle’????…… 🙂

  • Dorotko,
   Umysł nie szuka wolności. Szuka schematów, w których może sobie zaszufladkować otaczającą go rzeczywistość. Bezpieczny, poukładany świat raczej wolny nie jest. Umysł nie jest idealny, ale potrzebny. 🙂
   Wolność to nie ucieczka. Ucieczka jest objawem strachu, a wolność jest wolna od strachu. 😀
   Dorotko, jeszcze jedna prośba…. Nie myl CBM z BDSM. 😉

   • Lidio 😀
    Widzę, że postanowiłaś Umysł Umysłem Uśmiercić 😦 …. 😀 😉 …. albo go zgwałcić 😉 😀 ……..podobnie jak ja niedawno gwałciłam 😉 kompa….. 😀 ……, ale wtedy było 40 stopni za oknem, więc chyba zostało mi wybaczone 😉
    A może na Ciebie tak działają gwałtowne spadki temperatury 😉 😀 …… albo co???… no, bo ten BDSM 😦 …….. i komu miałby się on przydać??????…… 😦 ….. może znudzonym walką Janiołom?????? 😀 😉

 39. 🙂 ,,,,, ja wiem co to jest BDSM ,,,, nawet nie będąc fanem ,,,, ale do rzeczy ,,,,
  od wieków uczono ,,,,” nie myl ONTOLOGICZNEJ PRZYCZYNY ,,,, z Obiektami
  których ONA jest Przyczyną ,,,, nie będąc zarazem Nimi w całości czy do końca „,,,,,
  Fizyka kwantowa używa pojęcia Próżni i tzw. wirtualnych cząstek np. elektronów ,,,
  które wyłaniają się z próżni i w niej znikają ,,,, ale Próżnia nie jest definiowalna
  przez te cząstki ,,,, nie ma między nimi znaku równości ,,,,, w filozofii buddyjskiej
  (szkoła mahasanghika ) ,,,, wyrażono to w ten sposób ,,,,, „drzewo jest sunjatą (pustką)
  ale sunjata (pustka ) nie jest drzewem ” ,,,,,, to tak o Źródle i CBM ,,,,, źródło Epatując
  Samo z Siebie ,,,, Zdefiniowało CBM (jako obiekt ,,, energię itd. itp.) ,,,,,, ale CBM nie
  definiuje Źródła w sposób Absolutny ,,,, tak jak te wirtualne cząstki ,,,, albo jak to drzewo.
  ,,,,,,,,, ❤ ,,,,, 😛

 40. Ech…
  Napisałam coś nie po Twojej myśli i zostałam oskarżona o morderstwo i gwałt…
  Lubię niskie temperatury tak bardzo, że moja temperatura ciała oscyluje w granicach 35,2- 36,2 stopni. 😀 Zazwyczaj mam 35,5. 🙂 Cóż, zimna ryba ze mnie.

  • @Lidia ,,,, 😀 ,,,,, z taką temperaturą w realu ,,,, masz widoki na Długą egzystencję
   w Nim ,,,,, abstrahując już od tego czy tobie się to podoba czy nie 😦 ,,,, 🙂 ❤

   • Mój poprzedni post pofrunął w eter…
    Słyszałam tę teorię o dłuższym życiu, ale są jeszcze wypadki i choroby. 🙂
    Jakoś nie wyobrażam sobie mojej ,,długowieczności”. Chociaż może jako jedyna dożyję wieku emerytalnego? 😉
    Dobranoc, Miśki i Nie- Miśki. 😀 ❤

 41. 😀 …… Lidio 🙂 ….. i widzisz Xylotet 🙂 rozwiązał wszelkie wątpliwości……. 😀
  Oskarżony i oskarżyciel to jeden Misiek jest……. 😦 🙂 …… a nie pisałam, że tzw. Próżnię g….o obchodzi to Wszystko Co Jest……., a jednak jest Tym Zainteresowana, bo by się Nudziła Jej ŚWIĄTOBLIWOŚĆ 😛
  Wiecie co??????……. już najwyższa PORA STWORZYĆ NOWĄ ONTOLOGIĘ…… albo Cokolwiekbądź……… 😀 😛 😀

  • @xylotet 🙂
   Dobrze, że wkleiłeś tego linka, bo ja już 5 razy go otwierałam, ale jakoś nie mogłam zabrać się do czytania z powodu innych tam obrazków 😦 etc….. 😉
   Kobra tu powyżej też wspomina o energiach…… 🙂 ….. ciekawie się robi…. 😀 cokolwiek to znaczy 🙂 ❤ 😀

 42. @Lidia 😀 …. „Jakoś nie wyobrażam sobie mojej ,,długowieczności” ” ,,,,,,, to tak jak
  ja 😀 ,,,,,,,, hłe hłe ,,,,,, tylko mnie osobiście niepokoją te Moje Przypadki (wypadki) ,,,
  Umierania ,,,, które jednak nie zakończyły się sukcesem ,,,, czyli odejściem 😦
  ….. DOBRANOC

   • @Dorota 😀 ,,,,,a jak bym wolał Misię ,,,, jak by ktoś mnie o to zapytał ,,, 😉 😀 ❤
    Dobranoc 😉

   • @xylotet 🙂
    …….. „jakby ktoś mnie o to zapytał”
    Więc pytam:
    Co się stało z Misią???? 😦 😛 😀 🙂 😉 ❤

  • A ja myślę, że to dlatego, że Xyloteta nikt ,,tam” nie chce. Mają już Cię dość. 😉
   Wisi Twoje zdjęcie z napisem- tego pana nie przyjmujemy.
   I weź tu dogódź ludziom… Niektórzy trzymają się życia najdłużej jak się da, a innym się dłuży.
   A Ty, Dorotko- jak długo chcesz to zabawić? 🙂

   • Lidio 🙂
    Coś musi być ‘na rzeczy’ 😀 z tym Xylotetem 🙂 …… ani on tutejszy, ani tamtejszy, a po tej Ziemi jakby cieleśnie chodzi i nawet nam tu ciekawie pisze…… 😀 , co prawda jakieś stare dane ma…. 😉 …. Ale może to ta święta skleroza już mu daje się we znaki 😛 😉 ….. albo co???? 😀
    Co do mnie, to chyba będę musiała tu być, aż się Xylotet 🙂 ogarnie 😀 😉

 43. A propos fragmentu wypowiedzi o wcielaniu się duszy w trzecim miesiącu życia embriona……. To mi jakoś ‘nie pasi’ 😦 , jak mówią młodzi ludzie……
  Ciekawe skąd Pan Tadeusz wziął tę koncepcję….. ??? …..
  O wcielaniu się niejakiego ‘Dostrajacza Myśli’ czytałam w KU….. i tam napisano, że ten ‘Dostrajacz’ pojawia się ok. siódmego roku życia, bo wtedy dziecko już jest na tyle mądre, że potrafi podjąć decyzję w ramach wolnej woli…..
  Niektóre religie nawet podają, że duszę ma tylko mężczyzna, a kobieta pobiera ją od mężczyzny, bo tylko tak może ją pozyskać…..
  No,….. tak wiele jest koncepcji na temat wcielania się duszy….. 😦
  Ileż ta Pustka, albo Próżnia, albo Źródło potrafi tych koncepcji z siebie wyprowadzić……, aż strach się bać posiadać duszę……. 😦 😉

  • @Dorota ,,,, te ścisłe ramy czasowe to pomyłka ,,,, „gdzieś dzwonią , ale nie wiadomo
   gdzie” ,,,, ta wielość koncepcji na temat wcielania się , nie wynika z wielości technik i
   metod owego ,,,,, ale raczej jest wyrazem zamętu panującego w tym temacie w TU 😀

   • …….Na 11 stronie napisano: „z płodem połączyłam się tuż przed porodem”…..
    Więc….. ????….. by się potwierdziła wersja pana Owsianko, ale nie do końca……. Może to moja wersja została potwierdzona?….. ???

   • @Dorota 🙂 ,,,, dalej znajdziesz (jeśli mówimy o tym samym ) ,,,,, że grubo po porodzie
    np. dwa tygodnie ,,,,,
    Ps. czas (jeśli tak można to nazwać ) w POZA nie jest synchroniczny do tego jak Określamy go w TU ,,,,

   • @xylotet 🙂
    Ja mam podejrzenie, że człowiek może mieć dwie dusze + ‘hydrę’…. I to by było 3 w 1…..

   • @Dorota 🙂 ,,,, dwie Dusze ??? ,,,,, to trochę trudny temat ,,,, semantycznie ,,,,,,
    ale wygląda na to ,,, że tu w tą rzeczywistość ,,,,, kilka absolutnie różnych od
    siebie Atmanów (innego rodzaju) ,,,, zanurzyło nosy ,,,, jak Pinokio ,,,,,

   • Tak….. to nie tylko ‘trochę trudny temat’, kiedy ma się na przykład do czynienia z Jekyll’em i Hyde’em….. 😦 i jeszcze ta ‘hydra’………… 😀

    To Dobranoc Wszystkim 🙂 …… i bez nieproszonych gości 😉 😀

 44. Dorotko,
  chcesz nawrócić Xyloteta? 😀
  ,,Niezaklepany” embrion do trzeciego, siódmego miesiąca? Wydawało mi się, że tylu chętnych jest i z tego powodu jeszcze przed poczęciem wszystko jest ustalone…

 45. Lidio 🙂
  Jego nie jest w stanie nic i nikt ‘nawrócić’ 😀 , bo on już wszystkie dotychczasowe Rozumy pozjadał 😀 😉
  Teraz już tylko pozostaje Stworzyć Całkiem Coś Nowego 🙂 …… myślę, że na To da się Złapać 😀 😉
  Co do tych przechwytywanych ciałek to myślę podobnie jak Ty….. 🙂
  Mam też taką koncepcję, że gdyby Embriony zostały Wyemitowane z Idealnych Związków, wtedy żadna ‘hydra’ 😦 by się ich nie imała …… 🙂
  Może to właśnie te ‘hydry’ i inne błąkające się niewidzialne istoty pasożytują na waleta 😦 ….. nie wiem, ale może o to chodziło Tadziowi…..
  Ale z drugiej strony może chyba nie…….., bo jakoś tak dziwnie deprecjonująco mówił o plemnikach…., a przecież one niosą Energię Źródła….. i wcale sobie już teraz żartów nie robię….. To, że jest ich wiele nie znaczy, że są czymś bezwartościowym…. One są jak drużyna dla tego Jedynego 🙂
  No, tak mi się wydaje co do plemników….., a co do jajeczek to tutaj sprawa jest całkiem inna, bo Kobieta przychodząc na Ten świat ma już komplet kolejno dojrzewających jajeczek. Jajeczka są Stamtąd, a Plemniki Stąd….. 🙂

 46. 🙂 A widzicie TO, co Robert ❤ przed chwilą napisał 🙂
  I o to chodzi, a nie o jakieś kombinacje na embrionach i innych plemnikach…….

 47. Dzień dobry 🙂
  Przeleciałam ten tekst Helen Wambach i właściwie – nic nowego…….. astralik i tyle….. 😦 Jeśli coś jest przekazywane pojęciami znanymi z codziennego życia nie może być z wyższych poziomów…
  Pojęcie takie: „Musisz zrozumieć, że jesteśmy Jednym i tak długo będziesz się wcielać aż to zrozumiesz”…….
  No, …. I co zrobić z takim dictum????….. 😦
  Jedno to Jedno, a JEDNO to Drugie….. 😉
  Czy „Jedno” to jest wtedy, gdy np. wątroba w organizmie mówi żołądkowi: „musisz być Jedno ze mną”, czyli co?????……wyglądać, myśleć i robić wszystko to, co ja?????….., a przede wszystkim mnie Kochać 😀 ….., chociaż jesteś moim zakładnikiem…… 😦

  JEDNO to jest Wielość w Jedności……Współpraca Wszystkich ze Wszystkimi……., a nie zaledwie tolerancja zabarwiona niechęcią, którą obie strony wzbudzają do siebie ….. A powody do wzajemnej niechęci są fabrykowane i sterowane przez astralnych cwaniaków w ‘ciemno’ – białych rękawiczkach….. Zresztą zakończenie całego tego tekstu pt. „Życie przed Życiem na to wskazuje…. no, tak mi się wydaje…… 🙂

  Prawo Przyczyny i Skutku ma ROZWIJAĆ, a nie Zapętlać jak ta osławiona ‘karma’ …… Karma działa na zasadzie: albo Boga nie ma, albo Bóg jest Źródłem……. i w ten sposób działa ta astralna kołomyjka….. niestety…. 😦
  Teraz Twórcy tej ‘zabawy’ zostali przyparci do ściany i najchętniej rozpuściliby się w Niebycie ciągnąc Wszystkich za sobą….. Dlatego tak uparcie jest lansowana ‘Jedność ze Źródłem’, które rzeczywiście jest zimne i pozbawione uczuć, bo nie jest Bytem jak na przykład Człowiek …..
  Oni Mają do Odrobienia Swoją Karmę i dobrze o tym Wiedzą…… Takie Prawo Stworzyli Innym, to Teraz Sami Muszą się Temu Prawu Poddać……. i Wszystkim Powinno To Wyjść na DOBRE….. 🙂

 48. A propos tego obcego Atmana, co to wściubił Tutaj swój długi nos…… 😦 😉
  Według informacji zawartych w KU, znajdujemy się w siódmym Superwszechświecie, który jest Domeną Ojca-Syna-Ducha.
  Oprócz tego Superwszechświata tzw.Centrum wyemitowało z Siebie jeszcze sześć Superwszechświatów, a mianowicie:
  -Domenę Ojca-Syna
  -Domenę Syna-Ducha
  -Domenę Ojca-Ducha
  -Domenę Ojca
  -Domenę Syna
  -Domenę Ducha
  Widać z tego, że Tylko Nasz Superwszechświat Jest Kompletny i Powinien Rozwijać się Prawidłowo……., ale jak to bywa w każdej Rodzinie, znalazł się Syn Marnotrawny, którym ponoć był Lucyfer….. zbuntował się przeciw Swemu Ojcu i prawdopodobnie poszedł na układy z Atmanem któregoś niekompletnego Superwszechświata….stąd wzięli się ‘nieproszeni goście’ 😦 …….
  Jak Teraz donoszą zewsząd, Sytuacja została już opanowana….. , bo główny Marnotrawca Wrócił do Domu….. i robi co może, aby Nastał Pokój 🙂 , a Ojciec mu w tej Robocie Pomaga Razem z Wszystkimi Dziadkami, Babkami, Pradziadkami i Prababkami etc ……. 🙂 ❤
  Ps.
  Co jest ciekawe, wg. KU nasza Planeta ma ponoć numer: 5.342.482.337.666 ….. 😀 ….. interesujące jest to 666 na końcu 😀 😛 😉

 49. Dorotko,
  Buntowników Niosących Światło jest wielu.
  ,,Jeśli coś jest przekazywane pojęciami znanymi z codziennego życia nie może być z wyższych poziomów…” Coś jest przekazywane, czyli coś jest przekładane ,,z polskiego na nasze”. A tak poza tym, to w wyższych wymiarach nie potrafią powiedzieć ,,dupa”? 😉 Wg mnie język służy do komunikacji. Czasem trzeba powiedzieć coś prosto i dosadnie, by wypowiedź została zrozumiana. Choć wypowiedzi trafnie nieoczywiste są ciekawsze. 😀
  ,,JEDNO to jest Wielość w Jedności……Współpraca Wszystkich ze Wszystkimi…”
  Współpraca, ale na równych warunkach.

 50. Dzięki Lidio 🙂 za niezwykle przydatny Komentarz 😀

  😀 jakoś mi się dziwnie wesoło robi 😀 ……. 😀 Tak miałam na studiach w czasie sesji 😀 , kiedy już więcej do głowy nie chciało wejść i trzeba się było zdać na to, co nastąpi 😉 ….. chyba Fala Kulminacyjna już nieuchronnie Nadchodzi 😀 …… Energetyczna, Oceaniczna, Kosmiczna……, albo jakakolwiek inna….. 😉 ….., może też być Fala Niepojęcie Niepojęta 😀
  A z tymi ‘równymi warunkami’ 😦 😉 , to zdaje się jest jak w tym powiedzeniu:
  „jakby się nie obrócić dupa z tyłu” ….. 😀

  Taki fajny wierszyk o DUPIE mi się znalazł 😀
  Dupa ludzkość raju pozbawiła
  Dupa na jabłko Adama skusiła
  Dupa już nie raz królów mianowała
  Dupa ich także detronizowała
  Dupa dziewczęta wyprowadza z nędzy,
  Dupa największą patronką pieniędzy,
  Dupa po latach w banku je gromadzi
  Dupa frajerów do ślubu prowadzi
  Dupa rządzi, Dupa bryluje
  Dupa losami świata kieruje
  Dupa płodzi, Dupa rodzi
  Dupa nigdy nie zaszkodzi
  Dupa swędzi, Dupa nęci
  Dupa też wspaniale pierdzi
  I stąd się bierze, ten wiekowy chorał
  Co brzmi jak wiekowy morał:
  Człowiek się rodzi – z Dupy wychodzi,
  Człowiek się żeni – na Dupę wchodzi,
  Człowiek umiera – na Dupie leży,
  Wszystko na świecie od DUPY zależy!!!

  Alem sobie ulżyła!!!!!!!! 😀 , za co przepraszam wszystkich zainteresowanych 😦 😛 😀 😉

  Ps. A więcej o Dupie jest tu:
  http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Dupa
  😀 😉

  • Krótsze będzie określenie- Fala Uderzeniowa…
   Zamiast pękać od dumy ze swojej świętości- lepiej jest pękać ze śmiechu.
   To ja pociągnę temat o dupie. 🙂
   Córka od września chodzi do nowej grupy Tygryski. Jej mowa nie jest perfekcyjna, ale za to urocza. Wszystkim się chwali, że ,,chodzi do dupy Tygrysków”. Wtedy zdziwione spojrzenia kierują się na mnie i muszę tłumaczyć. 🙂
   ,,zachowuję się jak przedszkolak”- grupa Tygrysków czeka na Ciebie, Dorotko. 🙂
   Wiek mówi o dacie urodzenia, nie o charakterze człowieka…

   • ‘Wszystkim się chwali, że ,,chodzi do dupy Tygrysków” ‘
    A co???? 😀 …. Ma się przecież czym pochwalić 😀
    Fajna ta Twoja Córeczka… 🙂 …. Zauważyłam, że już ją przygotowujesz do bycia Boginią, a co najmniej Heroską 😉 ….. 😀
    Nie przypominam sobie czy Tygrysek ten od Kubusia Puchatka mówił, że Dupa to jest to co Tygryski lubią najbardziej?…. ? 😀 😉 ….. ale i tak cieszę się, że zostałam przyjęta z Otwartymi Ramionami 😀

 51. Dorotko,
  córka boginią i księżniczką już się urodziła. Teraz uczę ją, że świat nie podlega jej uroczemu despotyzmowi. 🙂
  Kopałaś w tej piaskownicy i taki skarb wykopałaś. Rób jak uważasz. 🙂
  Wbrew pozorom czynienie wg własnych upodobań i pragnień może okazać się mylące. Dopiero jak wspomniałaś- trud albo łatwość w życiu świadczą, czy wybór był samodzielny (albo w miarę samodzielny). 🙂

 52. Lidio 🙂
  Ja nie mam pewności, czy samodzielnie wybieramy cokolwiek …. I nawet nie wiem, czy to jest dobrze, czy źle …… i czy w ogóle cokolwiek jest dobre, czy złe…. 😦 🙂
  Astral tworzy kolejne wersje ‘rzeczywistości’ ….. , żeby marionetki miały w piaskownicy ‚zabawę’ 😀 ……., a Przestrzeń Pożywienie….. 😦 🙂
  I co z tym zrobić????? …… 😀

  Nasze dzieci rodzą się bogami i boginiami……, mają aureole i różki….. 😦 🙂 …..wygląda na to, że naszym zadaniem jest ogołocić je i z jednego i z drugiego…. 😦 🙂
  I co z tym zrobić?????? 😉

  Znalazłam nowe przedstawienie ‘prawdy’ dotyczącej naszego tu pobytu:
  https://siecswiadomosci.wordpress.com/2015/04/07/pierwotne-pochodzenie-ludzkosci/
  Fajna opowieść…… i co z tym zrobić?????

  „Kopałaś w tej piaskownicy i taki skarb wykopałaś. Rób jak uważasz. 🙂
  Tak…… 🙂 , ten ‘skarb’ chyba spadł z Kosmosu 😀 😉 …..
  Łatwo powiedzieć: „Rób jak uważasz”….. 😀
  Ale nie będę pytać: „co z tym zrobić?’ 😀 …….. zrobię jak uważam 😀 🙂

  • @Dorota 🙂 ,,,, „Astral tworzy kolejne wersje ‘rzeczywistości’ ….. , żeby marionetki miały w piaskownicy ‚zabawę’ 😀 ……., a Przestrzeń Pożywienie….. ” ,,,,, skąd tyle tego negatywizmu w tym temacie ???? 😦 ,,,,,, kopie realu powstają w płytkim dostrojeniu
   np. sen ,,,, płytkie wyjście itd. itp. ,,, ale czy real nie daje przesłania ,,, zanim nie nauczysz się dobrze latać ,,,, Poćwicz to na Symulatorze ,,,, tam rozbijając się nie
   wyrządzisz Nikomu Krzywdy ,,, NAWET SOBIE ,,,, po to jest ten Płytki Astral (kopie reala ),,,, daje Ci możliwość BEZPIECZNEGO pobycia SAM NA SAM Z SOBĄ ,,, i wyciągnięcia z tego wniosków ,,,,, czyli obserwacji samego siebie ,,, z uwzględnieniem swoich ,, Wypartych
   ,,,, Zapomnianych ,,,, NIE CHCIANYCH ,,,, Aspektów ,,,, Własnej Osobowości ,,,,
   Dziś jest Zawołanie ” Jestem Bogiem ” jest ono jak stalinowskie powiedzenie
   ” nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera ” ,,,, dziś już wiemy co z tego
   wyszło 😦

   • @xylotet 🙂
    Chyba za bardzo się nie zrozumieliśmy…. 😦
    Chodziło mi o to, że niektórzy ludzie twierdzą, że zło jest dobre, bo wtedy się człowiek rozwija i odkrywa, że ma skrzydła….., ale gdy człowiek odkryje, że ma skrzydła to leci jak Ikar do Słońca, tam spali swoje skrzydła i spada w dół twierdząc, że to dobre było złe……. Dlatego są jeszcze tacy ludzie, którzy twierdzą, że robiąc innym źle, robią im dobrze, bo wspierają ich rozwój i chronią przed upadkiem …. eh, ta semantyka…… 😦
    Ale jak masz mi coś Wypomnieć z mojej albo Twojej Przeszłości to WAL śmiało…. 😦 😛 😉

   • @Dorota ,,, 🙂 ,,, „zło jest dobrem ,,, bo rozwija ,,,,, biologia się nie liczy ,,, bo płeć to
    tylko kulturowe skrzywienie (gender) ,,,, itd. itp. ,,,, to tylko przykłady ” bałamutnego
    antropomorfizmu ” ,,,, źródłem tego jest new age’owskie ,,, „jesteś Bogieiem” (możesz wszstko) ,,,, 😉
    to jak jak powiedzieć studentowi pierwszego roku ,,, ” jesteś magistrem , doktorem .
    docentem , profesorem ” ,,,, prawda jest taka ,,,, że ty nim nie jesteś ,,,, ty nawet
    magistrem dopiero będziesz po czterech latach i obronieniu pracy magisterskiej ,,,,,, czyli
    nimi możesz się STAĆ ,,,, jak będziesz się rozwijał ,,,, a ocena rozwoju nie będzie jedynie podlegać twojej samoocenie 😉 (adwokat , prokurator i sędzia w swojej własnej
    sprawie ) ,,,,, 😀
    ci którzy to rozpropagowali w tzw. „kułak” się śmieją że tak wielu to bez zastanowienia
    połknęło ,,,,, to właśnie ta Semantyka ,,,, z całą jej Potencjalną Pokrętnością to umożliwia
    ,,,,, kto sprytnie nią obraca ,,,,całe tysiąclecia może żerować ,,, na Ciemnocie Mas ,,,,
    śpiących na poduchach swego pseudo rozwoju i oświecenia ,,,, 😦

    Ps. dobra! ,,,, może coś bardziej przyjemnego i ciepłego na dobranoc ,,,, 😀 ,,,,
    całuję cię ciepło i wyśnij coś miłego ,,,, czego i wszystkim życzę ,,,, 🙂 😀 ❤

 53. Dzieci mają aureole, różki i słodkie nóżki. 😀 Ale rolą rodzica jest pokazać dziecku, że ma też skrzydła i możliwość z ich korzystania. A i tak każe poleci w swoją stronę.
  Dobro może być dobre, zło może być złe. To zależy od tego jak uważasz. 🙂

 54. http://www.jestemsoba8.blogspot.com/p/czy-ewolucja.html
  „Czlowiek. Jako Jedność,
  Przyjrzyjmy sie Tej Jedności,
  Skóra, która otacza,
  ma w Sobie,
  Świat zwierząt, z krwi I kosci I tkanki,
  Świat roślin , wszystkie soki, włókna, białka, węglowodany itp,
  Świat Minerałów, całą tablice tego, co wdycha I sporzywa,
  Cztery Żywioły, Eter, bo przecierz oddycha,
  Wodę , bo jest składnikiem tej „zaprawy”
  Ziemie , Energie z Jadra Ziemi,
  I Ogień który to wszystko rogrzewa,
  Jest jeszcze harmonia dwa w Jednym
  Świadomośc I Umysł Człowieka, I w Źródle niesporzyte I niezbadane obszary wyższej Świadomości, Która a moze do której Człowiek jako Świadomośc kieruje swe kroki, I staje się wyższą Świadomością , I przez Serce , Rozpoczyna wpływać na kolejne w Sobie zmiany, Przez Moc stwórczą, przez Żywy Ogień, połaczony z Jądrem Ziemi, Przyciaga Energie słonęczna w swojej harmonii, Wybuchy na słońcu, Gdy Człowiek żyje wokół czy ludzkości? wokół innego Człowieka, otoczony tak różnymi poziomami Świadomości w Człowieku, pojawia się dysharmonia, która powoduje wybuchy na Słońcu, Gdy Jeden Człowiek staje się w swojej Krystalicznej Świadomości, On nadaje bezwarunkowo Rytm kazdej zmianie na Ziemi, Gdy działa jako Jedność Jądra Ziemi , Serca, I Słońca, zawsze Jest to dla „dobra” Człowieka Ziemi, jej Przestrzeni, Wibracje wzrastaja już w harmonii, w kazdym w nowej swojej Świadomości Życia, Świat zwierząt odbiera te wibracje Serca, bo jest w Człowieku, Świat roślin wzrasta , wraz z wibracjami Miłości, bo Jest w człowieku, Świat Minerałów, tworzy Nowe zwiazki, Bo Jest w człowieku, I jego związki zmieniaja się z korzyścią dla Żywego Życia, Właśnie dlatego warto stać sie Jedną Świadomością wzrastająca w harmonii z wibracjami Serca I od Serca, Podróż w głab Siebie I Ziemianin, Jest Żywym Życiem na Tej Całej Żywej Planecie, I w przestrzeni, I w kosmosie, I taka harmonia, jest rozpoczęciem odżywiania sie Energią Eterem, Praną , w czystej Przestrzeni Ziemskiej już zharmonizowanej prze Jednego Indywidualnego w harmonii swojej będącego Człowieka, I teraz zobacz ilu nas Jest na Ziemi, I kazdy staje się w swojej harmonii, poprzez wibracje Serca, Ziemianin,”
  Dobranoc Wszystkim i Miłych Snów 🙂 ❤

 55. Lidio 🙂
  Dzisiaj wracając dróżką z przedszkola 😀 spotkałam Kardynała 🙂 ….. i zauważyłam, że był jakiś odmieniony, poważny i bez wierzchowca 😉
  Nie wiesz przypadkiem, co go mogło tak odmienić ????….. bo nawet tu daje się we znaki jego powaga …..
  Nie wiem czy to dobry, czy zły znak….. ? 😦 🙂 ?
  Co do New Age to ma rację….., ale z drugiej strony wszystkie Epoki i Trendy zawsze niosły coś nowego i nigdy nie były w 100% cacy…..

  • Dorotko,
   a mnie się pytasz? Zapytaj się Xyloteta. 🙂 Być może powaga ma wzbudzać aller Achtung… 😉
   New Age miało być nową religią. Pranie mózgów, za które ludzie płacą. Wiara w Dobro i strach przed Złem daje niezłe zarobki. A czego można być w 100% pewnym?

 56. @xylotet 🙂
  Aller achtung! 😀 😉 😛
  Nie wiem, czy nie nadużywasz słowa ‘antropomorfizm’…. 😦
  Co ma wspólnego ‘gender’ z ‘jesteś Bogiem’?…….
  Płeć to płeć i nie ma żadnych wątpliwości co znaczy płeć…… 🙂 Ale pojęcia „Bóg” chyba jeszcze nikt jednoznacznie nie zdefiniował……. W religiach są Bogowie, których nikt nigdy nie widział, ale skutki ich działania są odczuwalne przez wierzących w ich istnienie…. Wierzący mają często materialne dowody istnienia Bogów….. różne cuda, wizje są interpretowane jako objawienie się mocy Boga, Bogini, Anioła itd……..
  Dla mnie najmniejsza trawka i robaczek są przejawieniem Boga…… i Ty i ja i Lidia i nasze dzieci są przejawieniem Boga, ale nikomu nie przychodzi do głowy nazwać te Przejawienia ‘bogami’……, więc Wszystko Co Jest Materialne lub odczuwalne jako duchowe Jest .Boskie’ w sensie dosłownym i potocznym…..

  A ‘zło’ jest jakością pochodzącą z niepełnej świadomości Sensu Istnienia istoty wyrządzającej zło……., no ale skoro wszystkie tzw. ‘Mądre Księgi’ piszą o istnieniu Zła i walczą z nim w imię ‘Boga’ , to zło staje się postacią podobną ‘Bogu’…. W ten sposób nadaje się temu ZŁU ‘boską’ moc …… 😦

  Piszesz, że nikt nie jest w stanie ocenić siebie , czy się rozwija, czy nie……. Więc kogo ma się zapytać o to?????….. Astralnych Przewodników, czy kogo??????……?????
  Ps. Tak tylko sobie posemantyczyłam 😉 …… 😀 Aller Achtung! 😉 …… cokolwiek to znaczy 😛 😉

  • @Dorota 🙂 …. „Co ma wspólnego ‘gender’ z ‘jesteś Bogiem’?…….” ,,,, ma !!!! to Mechanizm który Wmawia Ci że jesteś „istotą omnipotentna ” możesz ignorować
   nawet biologię ,,,, na korzyść intelektualnych wypocin ,,,, tylko nie zapominaj o tym
   że te „wypociny” dzisiaj są dekretowane ,,,, jako norma od której nie może być odstępstwa ,,,,, dekretuje je kasta ,,,, która sama siebie postawiła na piedestale
   „omnipotencji” w stosunku do Ciemnych Mas ,,,, oni też chcą odgrywać rolę
   bogów dla tych Mas ,,,,, dlatego jeśli łykniesz to ,,,,, będziesz zadowolona z własnych
   kajdan ,,, a one staną się atrybutami ,,,Wolności Wyborów ,,,, tylko że tą całą paletę
   tzw. wyborów ktoś inny ci ułożył ,,,, tak w liczbie ,,, jak i w treści 😦 ,,,,, posługując
   się pokrętną semantyką ,,,, 😦

   Ps…. nie nadużywam słowa antropomorfizm 😉 ,,,, ludzie nadużywają słowo Bóg ,,,,
   i to to jest właśnie antropomorficzne ,,,,, nawet w 10 przykazań jest nawiązanie
   do tego (oczywiście ujęte w mentalne ramy epoki w której to zapostólowano ) ,,,,, 😛
   to tylko odpowiedź do gender nie do reszty 😀 ❤

 57. ,,i Ty i ja i Lidia i nasze dzieci” To w końcu kto z kim ma dzieci, bo się pogubiłam… 😀
  Przejawienie Boga nazwać Bogiem… W Piekarni robią Chleb, więc idź zjedz Piekarnię z serem. Jednak jest jakaś różnica…
  Nikt nie zdefiniował Boga, bo ten, który poznał w pełni Boga nie potrzebuje definicji. 😉
  Skoro Dobro walczy ze Złem, to Dobro niszczy podobnie jak Zło. Medal nie ma ani lepszej, ani gorszej strony…

  • @Lidia 😀 ,,,, tak !!!! ,,,,ten świat dzisiaj przedstawiany jest jako całopalna ofiara , na ołtarzu Dobra w Jego Walce ze Złem ,,, 😉
   Ps. Einstein wyraził to trochę prościej ,,,, zginiemy wszyscy w walce o Pokój ,,,,, 😀

   • Xylotet,
    i tak będzie dopóty, dopóki świat będzie się dzielił ,,na lepszych i gorszych”.
    Walka o pokój to walka w czyimś interesie. Walka o wolność to również walka w czyimś interesie. Ani agresja, ani świątobliwy faszyzm nie niosą zwycięstwa. Każdy ma dostęp do swojego małego, wolnego pokoju.
    Zabawne jest bycie radykałem w niejednoznacznym świecie. 🙂

 58. Lidio 🙂
  Tak myślałam pisząc to:
  „nikomu nie przychodzi do głowy nazwać te Przejawienia ‘bogami’…..
  , żeby mi nikt przypadkiem nie zjadł piekarni 😉

  A te dzieci kto z kim ma? 😀 ….. to ja już naprawdę nie wiem czyje są czyje i czy przypadkiem Xylotet nie jest moim praprawnuczkiem 😉 ….. albo moją prababką….. 😀

  • @Dorota 🙂 ,,,, skoro nawet Bóg miał Matkę ,,,,, to musiał mieć babkę ,,,, prababkę ,,,
   itd. itd …………. ten antropomorfizm od dziecka wyciskał mi łzy (rozbawienia) z oczu
   ,,,, a czemuż to miałbym być twoją zaledwie prababką 😉 ,,,,, a nie na przykład
   praprapraprababką ,,,, samego Boga ,,,, wolę to ostatnie 😛 😀

   • @xylotet 😀
    Chcesz być moim Bogiem? 😀 ….. jak na 100% Mężczyznę przystało….. 😀
    Nie ma sprawy 😀 ….. zdjęcie w ramki oprawię i co wieczór będę do niego gadać…. 😛

 59. 😀 ,,,kiedyś napisałem „bycie guru dla mnie jest ,,,, żmudne ,,, nudne ,,, i
  kontrproduktywne” ,,,,, do guru mogę dorzucić Boga ,,, w ludzkim zrozumieniu ma się
  rozumieć ,,,,, 😉 ,,,, usta ,,, szczególnie na wieczór można czymś przyjemniejszym
  zając niż Tylko Gadaniem 😉 ,,,,, czego wszystkim Ustom szczerze przed zaśnięciem
  życzę 😀 ,,,,,,,,,, Xylotet ,,,, ponoć jeszcze Kardynał 😉 ,,,, choć już bez szkapy 😦 ❤
  Dobranoc

 60. Strasznie dużo warunków tej miłości i za dużo ,,musisz”. 😀
  Z góry ustalone oczekiwania mogą zabić tysiące okazji do nowych przeżyć.
  A po co dawać sobie pole do rozczarowań? 😉

  • 😀 ……. z tym ‘MUSISZ’ to jest Męska Rozmowa 🙂 😦 ….. , nie przeszkadzajmy IM 😉 ….. ONI tak mają 😉 ….. twarde rozmowy, twarde dowody, twarde ..…. etc 😉 …… więc, ciiiiii 🙂 , niech się nawzajem ‘Nauczają’ 😉 …… może Coś z Tego WYJDZIE….. 😀
   …..Jakiś Wąż na Drzewo, albo Człowiek z Grobu…….. 😉 ……no, jakoś tak….. 😀

   • A dlaczego męska rozmowa? Przecież kobiety też mogą mieć coś twardego… 😉
    Dorotko,
    wypiłam dziś kilka kieliszków, pospałam trochę, troszeczkę, czyli tyle- ile się dało przy dzieciach, ale wciąż jakoś nie nadążam za Twoim tokiem rozumowania…
    Z rozmów ma wyjść ,,powtórka z rozrywki”?
    Przecież ,,musisz” to nie jest męska rozmowa, tylko drwiący uśmiech zastygły w kąciku ust i błysk w oku mówiący ,,to się zdziwisz…” 😉

   • Lidio,
    😀 ….. to się zdziwisz 😀 …… Wąż Na Drzewo, a Człowiek Do Raju 🙂 …. Taki jest ten mój tok rozumowania 😀 , a nie powtórka z rozrywki 😦 😉
    Co do kieliszków, to ja nie mogę nawet liznąć alkoholu…. , ale nie z tego powodu, że jestem w ciąży 😀 ….., tak mi się jakoś porobiło nie wiadomo czemu….., ale przyzwyczaiłam się 🙂 nawet jako wsześniejsza smakoszka wina i piwa…..

   • @Dorota ,,, 😀 ,,,, „Co do kieliszków, to ja nie mogę nawet liznąć alkoholu” ,,,, nie
    bój się tak Podświadomie i Panicznie ,,, utracić Kontroli ,,,, pozbycie się jej czasem
    może być nawet produktywne ,,,, tzn. pozbycie się tego Wędzidła ,,,, nie wszystkie
    Chwile ,,, analityczny Umysł ,,,, Powinien Kontrolować ,,,, właśnie On ze swoją Kontrolą
    często jest ,,,, ” mordercą Chwil ,,, które już nigdy nie Wracają ” ,,,,, 😦

   • @ xylotet 😀
    …. Ja tam wolę utracić kontrolę na trzeźwo 😀 …… tak mi jakoś lepiej smakuje….. ta Utrata Kontroli 🙂 …. znaczy się…. 😉 i to znaczy się również, że moja pod-, nad- i którakolwiekbądźświadomość Wie Co Robi 😀
    Ps. ale mi się fajny wyraz napisał 😀 …… coś jak te niemieckie składanki typu ‘Kraftfahrzeug-Haftpflichtversicherung’ …… to zdaje się jest coś, co lubisz najbardziej 😦 😉

   • @Dorota 😀 ,,, Jasne! ,,,, 😀 ,, Alles unter Kontrolle behalten ,,,, und so
    weiter halten ,,,, 😛 🙂 😀

   • @Dorota 😀 ,,, mówi się ,,, Jawohl wird gemacht ,,, i tak trochę z entuzjazmem może? ,,,,,,,,,, co ???? ,,, 😉 😛 😀 ,,, to dobranoc na razie ❤

  • @Lidia ,,, od jakichś dwóch miesięcy nie widuję Lucy ,,, w koło mnie są stadniny ,,,
   nawet jest dom ,,, gdzie mają lamy i co jakiś czas chodzą z nimi na spacer ,,,,
   po ulicy ,,, 🙂 ,,, w Tym Wcieleniu wiem jak smakuje pocałunek Konia ,,,, nigdy nie
   dostałem od tego liszajów ,,,, 😀 ,,,, z wcześniejszych Wcieleń wiem jak smakuje
   mleko ,,,,, i to że francuski szampan ,,, przypomina szczyny Konia

   Ps… pewnie właściciele zabrali ją do innej stadniny ,,,,

   • A ja wiem jakie są pocałunki króliczka 😀 i też nie dostawałam od tego liszajów… 😀
    ……ale dostaję liszajów od alkoholu i mięsa….. , więc ich nie spożywam ….

   • Xylotet,
    no cóż… Po miejskich ulicach chodzą damy, a po wiejskich lamy. 😉
    Lucy stała się teraz światową personą i jedna stadnina to dla niej za mało.
    Błogosławieństwem jest mieć bliżej do zwierząt niż do ludzi… 😀

   • „Błogosławieństwem jest mieć bliżej do zwierząt niż do ludzi… 😀 „
    Taak 😀 ….. to moje uczulenie wzmaga się po sytuacjach stresowych z ludźmi…. 😦
    Kiedyś na pytania o to dlaczego tak mam, odpowiadałam, że jestem uczulona na głupotę ludzką……, wtedy jakoś tak dziwnie na mnie patrzyli i jakby się obrażali 😦 😉 😀
    Teraz już tylko tłumaczę się z wersji bardziej dla nich zrozumiałej i też prawdziwej….. 😀

 61. A propos “Jawohl wird gemacht’…. 😀 😉
  Brzmi to jak odpowiedź na rozkaz na polu bitwy….. 😦
  Ale. czegóż można się spodziewać po wojowniku na szkapie i bez szkapy… 😀 😛 😉

  A tak bardziej po kobiecemu w tym Temacie, Deanne znów coś a propos napisała:
  https://deanneworld.wordpress.com/2015/09/12/red/

  „Ona chciała pozostać
  Żywa w czerwieni
  Aby udowodnić swoją opinię
  Że on rozszarpuje ją żywcem
  Ale, ona zbyt mało wiedziała
  Wszystkie rany można uleczyć

  Ona nie może krwawić wiecznie
  Nawet gdyby się starała”

 62. Dorotko,
  a miałaś nikomu o tym nie mówić… I co ja teraz w domu powiem?
  Dziś natrafiłam na ładną piosenkę, która powinna odpowiadać Twojemu ,,optymizmowi”. 🙂

 63. Dorotko,
  a zastanawiałaś się nad tym, skąd bierze się u Ciebie tak reakcja organizmu na mięso i alkohol? Nic nie dzieje się bez przyczyny… Może to przeszłość tak wpływa na teraźniejszość?

 64. Lidio 😀
  O te króliczkowe pocałunki chodzi, tak???? …. 😀 😉 ….co tam króliczkowe pocałunki…. , to nic w porównaniu z tymi z tej piosenki 😦 ….., no cóż na tym levelu tak to się odbywa… 😦 …. Astralne dusze są głodne wrażeń i adrenaliny…. 😦

  ‘może to przeszłość wpływa na teraźniejszość’….
  Pewnie tak…..zaczęłam mieć to uczulenie gdy doszłam do ściany 😦 w 2010 roku i wtedy na serio postanowiłam szukać, w którym szczególe tkwi ten diabeł….
  Ale jakby co, to powinnam na bank otrzymać dyspensę od „stołu pańskiego’ ….. z powodu, że nie mogę spożywać wina i mięsa ….. 😉
  , co do tego francuskiego szampana, tak mi się pomyślało, że jest to w końcu musujące wino….., a jak dowiadujemy się od Xyloteta 🙂 , można takie wino sobie nawet wyczarować 😀 , gdy ktoś bardzo jest w potrzebie 😀 ….. idąc dalej tropem czarów, to w Biblii zapodają, że Jezus wyczarował wino z wody……. Ale co ciekawe najpierw powiedział do swojej matki, która zwróciła jego uwagę na brak wina na tej popijawie 😉 , że to nie jest ani jego, ani jej sprawa…… , a jednak wino się wyczarowało….. 😀 …..W KU piszą, że on zrobił to Pomimo i Wbrew swojej Woli…. Tłumaczą, że on działał na zasadzie „Wszystko jest Tu i Teraz” , a że Maryjka była bardzo Zdeterminowana, a on ją bardzo Kochał, to tak się porobiło…. 😀
  Może Xylotet też był świadkiem podobnego ‘przeistoczenia’, dlatego z taką nostalgią wspomina to Wydarzenie….. 😀 😉

  • @Dorota ,,,, powiedzenie ” in vino veritas ” jest starsze niż historie o Jezusie ,,,,
   dlatego wyczarował im wino ,,,, i na pewno nie wbrew sobie ,,,, Wbrew Sobie
   niczego nie można Wyczarować ,,, te opowieści z Matką Boską ,,,,, można
   równie dobrze wsadzić w rozdział z Babką Boską ,,,,, albo jeszcze dalej ,,,, to
   typowe konstrukty umysłowe i mentalne ,,, na potrzeby Możliwości Trawiennych
   ,,, EGO ,,,,
   Ps. woda w postaci ,,,, oazy ,,, rzeki ,,,, a nawet szczyn konia , Jest Wodą ,,,,, i
   jest w stanie uratować twoje usychające ciało fizyczne ,,, przed dekompozycją ,,,
   zwaną popularnie śmiercią ,,,, to w niej leży prawda , zawoalowana ,,,, pod
   wieloma symbolami ,,, a to wina ,,,,, źródełka ,,,,,, a innym razem nawet szczyn konia ,,,,,,,, 😀

   • @xylotet
    Powiedzenie „in vino veritas’ – ‘w winie jest prawda’ oznacza, że po alkoholu człowiek staje się bardziej otwarty i prawdomówny……, więc nie widzę związku z dekompozycją ciała….. i tego, że Jezus wyczarował im wino, aby nie pomarli 😀
    Wyczarował im wino, którego zabrakło, a było wesele i trza było wypić zdrowie młodej pary 😀
    Chyba, że to całe opowiadanie o winie, Jezusie, weselu jest tylko i wyłącznie Wodą na potrzeby EGO….. 😦

 65. @xylotet 🙂
  Zdaje się, że wiesz coś więcej o Brahmanie…. 😀
  Jak to jest?….. Jest lepiej, gdy śni?????….., czy lepiej jest, gdy jest obudzony?????….
  A właściwie to chyba wiem, co mi odpowiesz 😦 …., że to pytanie dotyczy Ontologii i nie ma na nie Odpowiedzi…… 😉
  Dobra! ….. 😀
  To ja już wolę tę suficką wersję Boga 🙂 …..
  „Bóg śpi w kamieniu, śni w roślinie, budzi się w zwierzęciu, a w człowieku jest przebudzony….”
  Jeśli człowiek jest przebudzonym Brahmanem, to ja wolę mieszkać w lesie 😀 , wśród ‘śniących’ drzew 😉 ….. 🙂
  Las łagodzi obyczaje, ale tylko wśród tych, którzy muszą się trochę postarać, żeby tam dotrzeć 😀 ….. jakiś rower, kije nordic, bieg na własnych nogach 🙂 ….., motory, quady i inne tego typu wynalazki 😦 nie zapewniają powrotu do Siebie …..
  A konnych spacerów próbowałeś tam, gdzie mieszkasz? 🙂 ❤

  • @Dorota ,,,, ” śni ,,,, obudzony ,,,,,, itd. itp. ,,,, to tylko taka semantyka w obrębie ,,,
   Umysłu ,,, to on jest ,,, obudzony ,,,, albo śni ,,,, ale sam nie jest nigdy w stanie rozgraniczyć tych dwóch stanów ,,,, bo to tylko jego wewnętrzne postulaty i nazewnictwo
   jest ,,,, w Obrębie Umysłu nie ma Niezależnej i Zewnętrznej od Niego Instancji ,,,,, zdolnej zweryfikować ,,,, jego Tezy lub Definicje ,,,, bo On Sam jest zawsze źródłem Owych Tez,,czy Definicji ,,,, jest zamkniętą ,,, samą w sobie pętlą ,,,, więc wszystko co nazywa lub
   postuluje jest badaniem jego własnych granic ,,, przez samego siebie ,,,, dlatego
   Brahman dla niego jest ,,, śpiący ,,, rozbudzony ,,, albo indyferentny ,,,, Umysł wie
   że Poza Jego granicą jest COŚ ,,,, ale nie jest w stanie Tego wewnątrz siebie zmieścić
   ani nawet zdefiniować ,,,, jego ostatnim SZCZERYM postulatem i zarazem jego granicą
   jest ,,,,,, Wyjść Poza Umysł ,,,, (potrafi definiować Byt ,,, miej lub bardziej udanie ,,,,
   ale Niebyt już nie ,,,,,,, choć oba pojęcia potrafi postulować ) ,,,,,,,,,,,,,,,,, 😀

   • @xylotet 😀
    To tak jak ja!!!! ……też tak Umiem! ….. Dlaczego dotąd nie zdefiniowałam Siebie jako Brahman ?????? 😀
    Cóż za strata 😦 😉 dla TEGO Wszystkiego Co Jest Wewnątrz MNIE i Poza MNĄ…. 😀

 66. @Dorota 🙂 polecam taką fajną książkę zrozumiałym językiem napisaną ,,,,
  Tańczący Mistrzowie Wu Li Gary Zukava ,,,, fajnie się czyta nawet do poduszki ,,,
  Dobranoc Wszystkim 🙂 😀 ❤

  Ps. to że po alkoholu człowiek staje bardziej prawdomówny itd. że za zdrowie panny
  nawet młodej ,, gotów pić ,,,byle dalej ,,,, to taka egzoteryczna wykładnia ,,, tej prawdy
  w winie ,,,,, jest jeszcze ezoteryczna ,,,, 😉 😀

  • @xylotet 🙂
   Dorzuć coś jeszcze, żeby za jedną opłatą za przesyłkę było 😀
   Dobranoc 😀 ❤
   Ps. i napisz o tej ezoterycznej wykładni …. 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s