Wywiad Roba Pottera z Kobrą, 31 sierpnia 2015

.

.

Rob –  Właśnie bylem w Boliwii z Luisem Maertensem.  Spotkałem tam pana, który miał tam sporo doświadczenia z Wielkim Białym Bractwem.  On przeszedł przez portal i udał się do Ganimedesa i była tam kopuła lub pole energetyczne.  Był na jego powierzchni, jak i we wnętrzu.  Czy w którejś twojej podróży byleś na Ganimedesie?

KOBRA –  Właściwie byłem blisko tej lokalizacji na księżycu Jowisza, gdy miałem wiele lat temu objazd Układu Słonecznego z Plejadianami.

Rob –  Powiedział, że tamtejsze miasto nazywa się Morlan, i że było bardzo interesujące.  Powiedział, że rośliny tam rzeczywiście mają świadomość.  Kiedy tam był, powiedział, że roślina poruszała się poprzez krajobraz i powiedział, że rośliny na Ziemi mają grupową świadomość, a tam indywidualną świadomość.  Pomyślałem, że było to bardzo interesujące.  Opisał, że Ganimedes jest miejscem, gdzie ci ludzie, którzy chcą pomóc Ziemi są przeszkalani jak być przewodnikami dla ludzi na Ziemi, i że Ganimedes jest bardzo ważny w Dowództwie Jowisza w uzdrawianiu Ziemi przez zaawansowanych ludzi.

KOBRA –  Właściwie już napisałem cały post na temat portalu Ganimedesa i o znaczeniu Ganimedesa.  To jeden z największych portali dla Układu Słonecznego i dla galaktycznych energii, który przesyła te galaktyczne energie w całym Układzie Słonecznym.  Jest wiele baz Galaktycznej Konfederacji na Ganimedesie i pod powierzchnią Ganimedesa i te bazy zakotwiczają Światło dla całego Systemu Słonecznego.

Rob –  Wielu ludzi mówi o tym czymś, co nazywa się Falą.  W pewnym sensie czuję, że jesteśmy w tej fali obecnie.  Czy nie, Kobra?

KOBRA –  Właściwie jesteśmy w tej fali już od jakiegoś czasu, jak mówiłem wiele razy wcześniej, zwiększonej aktywności centrum Galaktyki.  A ludzie mają różne nazwy na to i jeden ze szczytów nadejdzie w ciągu najbliższych kilku miesięcy i będzie o wiele, wiele więcej takich szczytów energetycznych w przyszłości i jeden z tych szczytów spowoduje Wydarzenie.  Jest bardzo trudno przewidzieć, który z nich będzie tym właściwym.

Rob –  Mam wiele szacunku dla ciebie, że nigdy nie dajesz terminów.  Zawsze jest okno możliwości.  Czy zgodzisz się, że takie okno możliwości nadchodzi w najbliższej przyszłości?

KOBRA – Tak, tak, zgadzam się z tym.

Rob – Ktoś chce wiedzieć, czy możesz podać jakieś informacje na temat Bernie Sandersa jako potencjalnego elekta na prezydenta.   On oczywiście ma dobre intencje.  Nie jestem pewien, czy on ma głębię, aby się utrzymać…

KOBRA –  Ok.  Jest bardzo mało prawdopodobne, że ktoś, kto nie został już wybrany przez kabała, zostanie prezydentem.  Jeśli oczywiście będą wybory w przyszłym roku.

Rob –  Czy myślisz, że będziemy mieli wybory?  Czy to będzie Jeb Bush lub Hillary Clinton?  Czy uważasz, że jest to możliwe?

KOBRA – Wiele rzeczy jest możliwe, ale bardziej jakaś niespodzianka jest możliwa.  Oczywiście, jeśli Wydarzenie będzie miało miejsce przed tym czasem, wyborów nie będzie.

Rob –  Ktoś chce wiedzieć, kiedy rzeczywiste Wydarzenie się stanie, co polecasz dla przeciętnych ludzi?

KOBRA –  Jakkolwiek oni czują się prowadzeni.  Nie jestem tutaj, aby dawać jakieś sugestie.  Chciałbym tylko powiedzieć, aby wszyscy słuchali własnego wewnętrznego przewodnictwa.  Jest wystarczająco dużo Intela, aby dokonywać świadomych wyborów i znaleźć swoją własną drogę, aby asystować w Wydarzeniu, gdy nadejdzie właściwy  czas.

Rob –  Czy duże drużyny sportowe jak baseball, football, światowa piłka nożna.  Czy te imprezy zakończą się w świetle objawień podczas Wydarzenia?

KOBRA –  To będzie stopniowy proces. To zajmie od kilku miesięcy do kilku lat.

Rob –  Wiele osób pytało się o detale eliksiru.  Czy możesz nam dać możliwe ziemskie składniki, coś co przybliży nam technologię pozytywnych kosmitów?

KOBRA –  Nie w tej chwili, ponieważ to, co jest najważniejsze w procesie nieśmiertelności to stan świadomości.  Przy odpowiednim stanie świadomości, wszystko się odpowiednio układa.

Rob –  Luiz powiedział, że kiedy poszedł do – nazwał to Świątynią Czystości – i że umieścił swoją rękę na urządzeniu, które odczytało potrzeby żywieniowe jego organizmu.  Powiedział, że przede wszystkim żyło się tam na ekstraktach roślinnych i owocowych.  Czy to będzie możliwe wkrótce po Wydarzeniu, że będziemy mieć urządzenia, które odczytają to, co jest nam potrzebne i będą w stanie bardzo szybko stworzyć jedzenie?

KOBRA –  Tak, będzie to możliwe dla tych, którzy zostaną skontaktowani przez Ruch Oporu.  To w rzeczywistości będzie się stopniowo zwiększać, gdy coraz więcej osób będzie skontaktowanych.

Rob –  Po Wydarzeniu, czy będziemy nadal pracować 8 godzin dziennie na początku?  Czy będzie ogólny relaks od szalonego tempa pracy, który mamy obecnie?

KOBRA –  Zaraz po Wydarzeniu dzień pracy nadal będzie około 8 godzin, ale  stopniowo obniży się przez kilka następnych miesięcy do kilku lat.  Może to być do około 4 godzin.  Praca, nie będzie już obowiązkiem.  Będzie pewien minimalny gwarantowany dochód  dla każdego, a wszyscy  ci, którzy chcą być bardziej twórczy, oczywiście będą nadal pracować na swój własny sposób.

Rob –  Czy Wydarzenie będzie odroczone, jeżeli okoliczności na powierzchni będą gotowe z wyjątkiem niezupełnie oczyszczonego plazmowego pola skalarnego?

KOBRA –  Właściwie pole plazmy z bombami Dziwadełko i Toplet jest najbardziej krytyczną częścią tej sytuacji i musi być oczyszczone w dużej mierze przed Wydarzeniem.  Zasadniczo wszystkie bomby Dziwadełko i Toplet  muszą być całkowicie usunięte przed Wydarzeniem.

Rob –  Jedna osoba powiedziała, że nie wyjaśniłeś, czym jest bomba Toplet w przeciwieństwie do bomby Dziwadełko.

KOBRA –  Właściwie już to wyjaśniłem, jednak powtórzę to jeszcze raz.  Bomba Toplet  jest wykonana z najlepszych [top] kwarków, gdy bomba Dziwadełko jest wykonana z ‚dziwnych’ kwarków.  Bomba Toplet jest trochę bardziej masywna i dużo bardziej niebezpieczna.  Jest bardzo trudna do wykonania, tak że nie jest ich zbyt wiele, ale te istniejące muszą być usunięte.

Rob – Czy możesz powiedzieć coś o napromieniowaniu w Fukushimie w obecnym momencie?
.
KOBRA –  Sytuacja nie jest tak drastyczna, jak wiele osób chce to przedstawić, ale nadal jest dość dużo zanieczyszczeń w tym środowisku i ta sytuacja będzie całkowicie rozwiązana po Wydarzeniu.
 .
Rob –  Ktoś chciałby wiedzieć, czy istnieje duża różnica pomiędzy procesem w wyzwalaniu planet?
 .
KOBRA –  Sytuacja na Ziemi jest bardzo wyjątkowa, ponieważ jest to najbardziej złożona planeta z najbardziej rozbudowanym zaprogramowaniem i mieszanką różnych ras.  Więc jest to rzeczywiście najtrudniejsza planeta do wyzwolenia.
.
Rob –  Dla czołowych członków kabała – czy jest jakiś procent z nich, którzy zdali sobie sprawę, że gra jest dla nich skończona i chcą się wydostać?  Czy też wielu z nich będzie przesłanych do Centralnego Słońca?  Jaki jest ich stan emocjonalny?  Są raporty, że są oni wystraszeni i wpadli w panikę.  Czy są zrezygnowani?
.
KOBRA –  W zasadzie, ci, które byli wcześniej gotowi na przejście do Światła, gdy okazja się nadarza, są wciąż tacy sami.  A ci, którzy mają skłonność do oporu aż do końca, będą opierać się do końca.  Więc niewiele się zmieniło i tylko czekają na odpowiedni moment na zmiany i wtedy, oczywiście ci, którzy byli gotowi wcześniej, przejdą do Światła.

Rob – Kilka osób chciało wiedzieć, ile jest wymiarów?

KOBRA –  W zależności od twojej definicji wymiaru.  Tak naprawdę są gradacje częstotliwości, które stopniowo zbiegają się do jednego.

Rob –  Myślę, że dr Bell powiedział, że jest 7 lub 8 równoległych wszechświatów.  Czy są one powiązane w kategoriach ezoterycznych, co nazwałbym płaszczyznami, kosmicznością, fizycznością, mentalnością, czy wszystko tym?  Czy w nich, są też bardziej wyrafinowane gradacje wymiarów?

KOBRA – Tak, tak.

Rob –  Ktoś powiedział, że nowy system BRICS został wynaleziony przez George’a Sorosa i Goldman Sacs.  Czy to prawda?

KOBRA –  To nie jest prawda, ale prawdą jest, że w rzeczywistości siły Światła za tym były.  Ale Jezuici i ich sługusy próbowali go przeniknąć i wciąż próbują i udało im się to w pewnym stopniu.

Rob –  Ktoś z Argentyny czuje, że prezydent tego kraju jest bardzo przytulny z Papieżem i ciekawy jest, czy masz jakieś informacje na ten temat?

KOBRA –  Zawsze są negocjacje mające miejsce i to, co dzieje się na powierzchni nie zawsze jest takie, jak za kulisami.

Rob –  On również twierdzi, że w południowej Argentynie chińska baza wojskowa jest w trakcie budowy i zastanawia się, co jest tego celem.  Wiele osób obawia się, że standardowego widzenia głównego nurtu, że Chiny próbują przefiltrować  komunizm do Argentyny.  Czy jesteś tego świadom?

KOBRA –  Nie, ja po prostu wiem, co się dzieje.  Istnieje w Argentynie silna, archontowa, czarna szlachta Illuminati i Chińczycy starają się stworzyć na to przeciw-równowagę.

Rob –  Och, więc Chińczycy ustalają tam swoją obecność, aby móc interweniować, jeśli tamci spróbują uruchomić Projekt Zguby [Doom] w czasie Wydarzenia.  Czy tak?

KOBRA –  Nie do końca, ale jest duża aktywność właśnie tam i Chińczycy równoważą lub przeciwdziałają pewnym poczynaniom archontowych rodzin.

Rob –  Ok.  To jest ciekawe pytanie.  Myślę, że już wcześniej odpowiedziałeś na nie.  Czy nie powinien być następny napływ energii od października do grudnia?  Czy to ma potencjał, aby wyzwolić Wydarzenie?

KOBRA –  Otwarte okno możliwości ma potencjał, aby wyzwolić Wydarzenie, włącznie z tym.

Rob – Czy możesz skomentować obecną sytuację podziemnych twierdz grupy Chimery?  Czy istnieją jeszcze pewne twierdze?   Czy są oni aresztowani?

KOBRA –  Ok.  Nastąpił duży postęp w podziemiach twierdz grupy Chimery.  Niewiele z tego pozostało, więc jest to dobra wiadomość.

Rob –  Co dzieje się w przestrzeni?  Czy Chimera rozprzestrzenia się po planecie, czy są oni rzeczywiście aresztowani i usunięci, może na statki mateczne Sił Światła?

KOBRA –  W rzeczywistości są oni przeniesieni do obiektu przejściowego na Ganimedesie i większość z nich trafia do Galaktycznego Centralnego Słońca.   Niektórzy z nich decydują się, aby przejść do Światła i następnie przechodzą pewien proces reedukacji.

Rob –  Czy 75% lub gdzieś w tym zakresie zostało ich usuniętych?

KOBRA –  Znacznie więcej niż to.

Rob –  To jest naprawdę dobrze.  Niektórzy zastanawiali się,  czy zasłona będzie nieco podniesiona przed konkretnym Wydarzeniem fizycznym, czy będzie to dokładnie w tym samym czasie?

KOBRA –  Zasłona jest już podniesiona do pewnego stopnia, więc jesteśmy już w procesie usuwania zasłony i to będzie się stopniowo zwiększać aż do punktu Wydarzenia.

Rob –  Wydaje się, że miałem wiele raportów o ogromnych postępach wielu ludzi na poziomie osobistego rozwoju duchowego.  Czy jest to częścią usuwania zasłony, czy może jest to  powodowane przez bardziej regularny kontakt z Galaksjanami?

KOBRA –  Właściwie obie te rzeczy są częścią tego samego procesu.

Rob – Czy skalarne pola plazmowe w Podksiężycowych Operacjach robią wielki postęp?  Jak to wpływa na implanty w ludzkiej populacji?

KOBRA – Właściwie asystuje to bardzo w usunięciu implantów.  Implanty są znacznie mniej intensywne i to pomaga ludziom znacznie łatwiej w kontaktowaniu Światła.

Rob – Powiedziałeś, że implanty mogą być usunięte lub podporządkowane do pewnego stopnia różnymi technologiami, ale powiedziałeś też, że w pewnym sensie mogą one odrastać i  mieć większe działanie.

KOBRA –  To wciąż dzieje, ale w nieco mniejszym stopniu.

Rob –  Kolejne pytanie; twój cytat: „Regularne spożywanie Eliksiru Życia, aby wspierać proces – dwie wersje są dostępne:  Wersja mineralna jest bardziej skuteczna i mocniejsza niż wersja ziołowa”.  Ta osoba chciałaby pewne wyjaśnienia o różnicy między tymi dwoma wersjami eliksirów.

KOBRA – Powiedziałem tak wiele jak mogłem w tym artykule.

Rob –  Ktoś powiedzial, że CERN planuje coś we wrześniu.  Czy to może spowodować jakieś następstwa w energetycznych liniach czasowych, czy w warunkach magnetycznych Ziemi?

KOBRA –  Nie, nie.  Te obawy są nieuzasadnione.  Ludzie mają te spekulacje na temat CERNu, około 23 września.  Żadna z nich nie jest powodem do niepokoju dla Światła.

Rob –  Tak, mam wrażenie, że wszystko będzie w porządku i że ci źli faceci są już na wylocie.  Nie ma czego się obawiać, Kobra?

KOBRA –  Właściwie nie mamy się czego obawiać.

Rob –  Mogę powiedzieć, że może jeszcze mają kilka rzeczy w rękawie, które mogą spowodować pewne problemy.  Czy widzisz jakąś agendę w zakresie manipulowania ludźmi i jakieś fałszywe flagi?

KOBRA –  Takie rzeczy mogą się zdarzyć, tak.

Rob –  W tydzień lub dwa, Jade Helm oficjalnie się zakończy.  Co o tym myślisz?

KOBRA –  Faktycznie ta cała sytuacja była przesadzona jak zwykle i jak już mówiłem wiele razy w przeszłości, nie musicie się o to martwić.  Operacja Jade Helm  się zakończy i kilka tygodni później wszyscy zapomną, że kiedykolwiek istniał.

Rob – Jaka jest prawdziwa agenda papieża w związku z jego przyjazdem do Stanów?

KOBRA – Znowu, jego wizyta nie jest tak ważna, jak się wydaje.  To tylko ich próba zaprogramowania mas.  Nie będzie żadnych wstrząsających rewelacji, czy czegokolwiek o tym charakterze.

Rob –  Rozmawiałem z mężczyzną, który był w kontakcie ze skarbnikiem i Christine Legarde i on twierdzi, że rzeczy naprawdę się zmieniają, i powiedziałem mu: Nowe banknoty studolarowe maja teraz napisane: „Banknot Rezerwy Federalnej i Banknot Skarbu”. Czy to jest pewnego rodzaju dolar przejściowy?  Co się dzieje?

KOBRA –  Tak, są zmiany za kulisami w strukturze systemu finansowego i zmiany te są dość głębokie i to doprowadzi do zresetowania finansowego.

Rob –  Czy dolar utrzyma siłę nabywczą po resecie?  Czy będzie drastyczna sytuacja dla dolara amerykańskiego, gdzie jak w niektórych krajach, można go będzie używać do podpalania w kominku, nie warty papieru, na którym jest wydrukowany?

KOBRA –  Nie, nie będzie drastycznej dewaluacji.  Może być dewaluacja do pewnego stopnia, ale dolar amerykański nie będzie bezwartościowym papierem. Nie ma takiego planu.

Rob –  Ludzie zastanawiali się, co dzieje się z Netanjahu.  Czy on jest ograniczany i kontrolowany do pewnego stopnia?

KOBRA –  On traci władzę każdego dnia, ponieważ jego dawni sojusznicy od niedawna przesuwają swoje alianse, gdyż zdają sobie sprawę, że coś się zmienia.

Rob –  Co stanie się z GMO po resecie?  Czy te uprawy zostaną zniszczone?

KOBRA – Większość plonów zostanie zniszczonych.  Będzie pewna odwrotna genetyczna inżynieria, jak można by to nazwać.  Będą „przeinżynierowane” ponownie do oryginalnego DNA.

Rob –  Co się dzieje z kandydaturą na prezydenta Donalda Trumpa?  W pewnym sensie osobiście widzę go jako absolutnego błazna.  Ale powiedział on, że szczepionki powodują autyzm i również stwierdził, że politycy są przekupowani i opłacani przez miliarderów, takich jak on.  Czy on został do tego ustawiony, czy jest to po prostu ego-maniak z dużą ilością pieniędzy, który chce zostać prezydentem?  Czy jest on częścią kabała?

KOBRA –  On nie został wprowadzony do tej pozycji, ale ma kilka pomysłów, które są zupełnie w jednej linii z celami kabała.  On nie jest wybawicielem, jak niektórzy ludzie spodziewają się, żeby był.

Rob –  Czy są jakieś istoty pozaziemskie z negatywnej strony pracujący w Watykanie lub pod nim?

KOBRA –  Nie, nie.  Już nie.

Rob –  Dlaczego jest tak wiele pustych miast w trakcie budowy w Chinach, Afryce i niektórych miastach w Ameryce?

KOBRA –  Chińczycy muszą jakoś zaparkować swoje pieniądze.  Mają dużo pieniędzy na inwestycje i po prostu budują miasta.

Rob –  Ludzie są ciekawi, jak długo potrwa po finansowym resecie, aby nasz obecny system monetarny w oparciu o złoto przeszedł do systemu ekonomicznego powszechnego dobrobytu Galaktycznej Konfederacji?

KOBRA –  W mojej ocenie, kilka lat.

Rob –  Och, to jest naprawdę dobre.  Więc w ciągu kilku lat zakończymy rzeczywistą wymianę waluty?

KOBRA –  Tak oczekujemy.

Rob –  Czy będzie to działać razem komputerami i będzie oparte na kredytach serwisowych danej osoby i wymieniane w ten sposób?

KOBRA –  Nie, kiedy technologie staną się dostępne do manifestowania wszystkiego przez replikatory, nie będzie już więcej potrzebny system finansowy.

Rob –  Jej, to jest ekscytujące, Kobra.  Czy za kilka lat może to nastąpić?

KOBRA –  To może nastąpić bardzo szybko po Wydarzeniu.

Rob –  Najwyraźniej, to naprawdę dobre plany.  To naprawdę dobra wiadomość, dziękuję.  Jest tu cytat z kogoś. „Christine Lagarde orzekła dwa razy w przemówieniach krajowych, że nie będzie czegoś takiego, jak globalny reset, kropka”.  Czy ona nas okłamuje?  Słyszałem z pewnych źródeł, że ona jest w tym zaangażowana.

KOBRA –  Ona nie jest zaangażowana bezpośrednio z resetem.

Rob –  Powiedziała, że go nie będzie.

KOBRA –  Ona może mówić, co chce, ale reset będzie.

Rob –  Jak każdy, kto jest w pozycji finansów poradzi sobie i to wesprze?  Jest wielu dobrych, uczciwych ludzi w systemie finansowym.  Jak ci ludzie będą mogli sobie przyswoić ten nowy system?  Czy to będzie tak proste, że każdy będzie mógł to zrobić?

Kobra –  Dla wielu ludzi giełdy w sektorze finansowym będzie to wielki szok.  Ten typ ludzi będzie miał największe trudności w zaakceptowaniu tego przejścia.  Większość z nich jest w kontakcie, albo można powiedzieć, otrzymuje instrukcje od pozytywnego wojska.  Oni po prostu znają część planu, który jest bezpośrednio związany z ich działalnością, ale nie znają całego planu.

Rob – Ktoś mówił o przechyleniu osi Ziemi i ludzkiej świadomości.  Czy przechylanie planety i aura są ściśle związane z ludzką świadomością?  (Tak,  jest.)  Czy zgadzasz się, że będzie zmiana biegunów?

KOBRA –  Już jesteśmy w procesie magnetycznej zmiany biegunów.  Więc to już się dzieje.

Rob – Czy możesz opowiedzieć o tym, jak bieguny się przesuną?

KOBRA –  Bieguny magnetyczne już się przesuwają i nie spowoduje to jakichś ogromnych kataklizmów.  O fizycznym przesunięciu biegunów nie będę jeszcze mówił.

Rob –  Czy odwrócenie biegunów spowodowałoby wiecej fizycznym wstrząsów?  (Nie)  Ciekawe.  Więc możemy mieć przesunięcie magnetyczne, gdzie biegun południowy stanie się biegunem północnym, a biegun północny stanie się biegunem południowym i nie będzie ogromnych ruchów w obrębie płyt tektonicznych, czy trzęsień ziemi.  Czy to prawda?  (Tak).  Bardzo dobre wiadomości.

Ktoś chce wiedzieć, co pracownicy Światła powinni zrobić, aby  chronić się w ich sytuacji finansowej w dzisiejszym świecie.  Polecasz inwestowanie?  Wiem, że nie jesteś osobą giełdy, ale czy polecasz posiadanie trochę złota i srebra?

KOBRA –  Po pierwsze, wyciągnij pieniądze z banku.  To jest nr 1.  I nr 2, umieść je w czymś namacalnym, a nawet lepiej umieść je w projektach, które poprawią twoją jakość życia i jakość życia ludzi wokół ciebie.

Rob –  Czy wszystkie energie i wibracyjne częstotliwości wpływają na dzieci inaczej niż na dorosłych?

Kobra –  Dzieci będą miały o wiele mniej problemów z adaptacją do nowych częstotliwości, ponieważ będzie to dla nich zupełnie naturalne.

Rob –  Czy choroby takie jak zapalenie otrzewnej, świnka, różyczka i odra zostały wykonane w laboratorium, czy są to naturalnie występujące choroby?

KOBRA –  Zostały one wykonane w laboratorium.  Niektóre z nich niedawno.  Niektóre z nich już dawno temu.

Rob –  Kolejna osoba chciałaby podziękować za twoją miłość i Światło.  Chciałaby wyjaśnień o kontroli nad procesem swojej reinkarnacji.  W ostatnim wywiadzie powiedziałeś, że to było bardzo rzadkie, by człowiek kiedykolwiek uciekł przez siatkę w momencie śmierci.  Jednak kilka miesięcy temu stwierdziłeś, że niektóre bardziej rozwinięte dusze nie mają problemu przerwania procesu reinkarnacji.

KOBRA –   Co innego jest przedostać swoją świadomość poza Zasłonę nie opuszczając swojego miejsca i całkowicie coś innego jest opuszczenie tej kwarantanny i przeniesienie się w inne miejsce.

Rob –  Ok.  Mam tu ostatnie pytanie.  Ma to do czynienia z siecią plazmowego pola skalarnego i smug chemicznych.  W ostatnim czasie jest ogromny wzrost smug chemicznych i wspomniałeś, że niektóre satelity spadają.  Czy to przyczynia się, że smugi chemiczne są mniej skuteczne dla ludności na powierzchni Ziemi?

KOBRA –  Sytuacja smug chemicznych zostanie całkowicie rozwiązana w czasie Wydarzenia, a nie przed.

Rob –  Więc to jest jedna z ostatnich rzeczy do usunięcia.  Kobra, dziękuję bardzo.  Przepraszam, że tak długo mi zajęło, aby zrobić ten wywiad.  Jest on informacyjny jak zwykle i chcę podziękować ci bardzo za przybycie i spędzenie czasu dziś z nami.  Udostępnimy go dla  ludzi, tak szybko, jak to możliwe.  Czy masz jakieś komunikaty, które chciałbyś przekazać słuchaczom na ten nadchodzący miesiąc?

KOBRA –  Najważniejszą rzeczą w tym miesiącu to nie tracić waszego ześrodkowania.  Nie tracić równowagi, ponieważ mogą być pewne wyzwania.  I zachowujcie swoją wizję i swoje skupienie, a ostatecznie będziemy zwycięzcami.

Rob –  Dziękuję bardzo, Kobra.  Zwycięstwo do Światła.  Kobra, po raz kolejny, niech cię Bóg błogosławi i dziękuję za twoją służbę dla naszej planety.

KOBRA –  Dziękuję, bardzo i zwycięstwo Światła.

————————

Edycja Wywiadu i modulacja głosu – Rique Seraphico.

Nagrywanie Wywiadu przez Skype  – Robert Potter.

Transkrypcja – DaNell Polanie

Streszczenie transkryptu przetłumaczyła Krystal

By soulowicz Posted in Cobra

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s