Sheldan Nidle Aktualizacja ~ 15.09.15 ~ przesunięcie rzeczywistości potrzebuje twojego serdecznego wsparcia

Aktualizacja od Galaktycznej Federacji Światła i Duchowej Hierarchii

Jesteś bardzo blisko wolności i nowego ładu, a także niesamowitej ery pokoju i wolności.

Przyłącz się do harmonii z twoją rodziną i przyjaciółmi. Pomóż sobie i bądź częścią rozwijającej się harmonii. Niech ta energia rośnie! Masz widzieć wielkie rzeczy, zmienić swoje postrzeganie tego świata.

PAO.
 UmmacDanWebinar200x200

Ummac Dan ~ Galaktyczna Federacja Symbol dla systemu Sirian Gwiazd
11 Etznab, 11 Zip, 12 Manik
Selamat Balik! Nasi sojusznicy idą razem, aby pokonać ciemną kabałę. Operacja ta pozornie trwa dłużej niż początkowo przewidywano. Świat rozumiany przez Anunnaki jest pełen ukrytych umysłowych pułapek. To co jest potrzebne, to nowszy konstrukt (nowa konstrukcja). Z aprobatą Niebios, którą wszyscy mamy, zaproponowaliśmy nową rzeczywistość wzorowaną na tej, którą wy wszyscy znacie i kochacie! Ta rzeczywistość obecnie przejawia się w licznych dekretach Nieba. Jest to rzeczywistość, którą nawet sojusznicy Ziemi mogą czasami ledwie pojąć. Jednakże, te dzielne dusze Światła nadal kontynuują pracę. Ciemni kontrolowali starą, okrutną rzeczywistość z pilnością, gdy zmuszano cię do zgadzania się na ich potężne i haniebne pragnienia. Ten ciemny, cichy kontroler nadal utrzymuje pewną władzę nad tobą, ale to zaczyna znikać od wewnętrznych aspiracji przywództwa Światła. To jest zastępowane przez głęboką potrzebę, by  wypełnić dekrety Światła nowej i sprawiedliwej rzeczywistości. Te pragnienia obecnie popychają starożytne rodziny, aby uzupełnić konstrukcję nowej rzeczywistości, która mocno odizolowywuje ciemną kabałę od ich byłych podmiotów. Tak więc, ciemny ostatecznie jest skazany, ponieważ ta nowa rzeczywistość zaczyna się poza ciałem.
Przede wszystkim, to przesunięcie rzeczywistości potrzebuje twojego szczerego poparcia. Jednym z głównych rezultatów tych zmian jest wzrost nowego postrzegania o tym, co o świecie sądzą i jak działa. Dorastasz, jesteś nieustannie bombardowany przez środowisko, rodziców i przyjaciół, aby działać i reagować w zadowalający, dopuszczalny sposób.Ten proces akulturacji jest naprawdę twoją „drugą naturą”. Teraz musisz nauczyć się nowego zestawu parametrów, zaprojektowanych w  celu poszerzenia twojego widzenia świata. Jest to konieczne, aby naprawdę zmienić tą obecną rzeczywistość. Te potężne, nowe postrzegania są głównym kluczem do drogi, do pełnej świadomości. Do tej pory, Niebo używało twojej rosnącej świadomości w celu umożliwienia subtelnego poziomu zmian,  by skradały się do waszej rzeczywistości. Proces ten powinien być przyspieszony, kiedy stają się dostępne różne środki. Stąd nowe przepisy bankowe, reset walut i pieniądz wspierany przez metale szlachetne, które znacznie zmienią twoją codzienną rzeczywistość. Ta rzeczywistość jest, abyś koncentrował się na rozwoju osobistym, zewnętrznym pokoju i rozpoczęciu ostatecznej drogi do pełnej świadomości.
fdddsdg

Książka Sheldona, pierwszy kontakt
Ponieważ wzrastasz w świadomości i zaczynasz przyjmować nowe czakry, wspomnisz niebezpieczną podróż, która rozpoczęła się, kiedy Anunnaki zmienił grę i zmusił cię, znosić przez prawie 13 tysięcy lat ograniczonej świadomości. To terroryzowany ty, prowadzony przez szereg edyktów nadanych tobie przez Anunnaki. Ciemność odizolowała ciebie od braci z Wewnętrznej Ziemi (Agartha) i głosiła pojęcie władzy( kontroli), które nakłoniło cię, że pytałeś, jak Niebo miało pokonać ciemną kabałę i jego licznych sług(minions). Tej grupie popleczników( minions) najpierw przyznano bycie gospodarzem całości uprawnień, władzy, które Anunnaki powoli przedefiniowali przez wiele tysiącleci. W końcu, ulubieńcy( minions) poczuli, że są mocni i przeciwstawili edykty ich byłych mistrzów, by zgodzić się iść drogą Światła i pozwolić Niebu, aby zakończyć długą dominację ciemności. Zamiast tego, czarni sfałszowali scenariusz, który przedłużył ich złe shenanigans ( sztuczki) przez kolejne dwadzieścia lat. Jednak ich przestępstwa mają ich odizolować od Ciebie. Jesteś bardzo blisko wolności i nowego ładu, a także niesamowitej ery pokoju i wolności.
Ten nadchodzący wiek zajął więcej czasu, aby osiągnąć cel..Dawno temu, ciemnym dano bardzo konkretną carte blanche. Ten specjalny zestaw wyjątków miał trwać stosunkowo krótki okres. Na specjalnie wyznaczonym okresie czasu Niebo miało odzyskać swoją kochającą kontrolę nad tobą i w bardzo szczegółowy sposób zakończyć, abyś powrócił do pełnej świadomości. To jest przywrócenie tych umiejętności, które Atlantydzi odebrali tobie. Proces ten miał być skoncentrowany w specjalnej żywej kryształowej komnacie. W efekcie Agarthans i my powitamy cię w domu. Ten proces ma pozwolić ci zapamiętać twoje byłe role, jako rebeliantów w Atlantydzie. W tym trybie, możesz użyć swoich umiejętności, by dołączyć do Agarthans i stworzyć niepowtarzalne galaktyczne społeczeństwo, przeznaczone do rozprzestrzeniania się w całych trzech pozostałych planetach wody(three water planets). Planety te znów zostaną ponownie przywrócone do ich byłego stanu w  tym specjalnym słonecznym systemie. Ten słoneczny system ma zostać jednym z głównych miejsc spotkań dla Galaktycznej Federacji, jak również wielu „galaktycznych związków”, które obecnie składają się z ponad 20.000 pobliskich galaktyk.
11954837 1611747902423432 6080599046686014262 n
Namaste! Jesteśmy twoimi Wniesionymi Mistrzami! Tysiące lat temu, ciemni Cabal otrzymali zwolniony (dispensation) czas przez Niebo. To orzeczenie miało  lepiej przygotować każdego z nas, Mistrzów  w tym czasie. Przez cały czas tej drogi, Niebo powiedziało jej niebiańskim opiekunom, by  powołać specjalną grupę, która miała łaskawie wspomóc tych błogosławionych boskich gospodarzy. Zostaliśmy wybrani , aby spełnić te najświętsze obsady przez lata . Jak my wszyscy na powierzchni  Ziemi zmierzjący w kierunku nowego dnia, musimy pozostać zawsze świadomi tego, czego teraz od nas się oczekuje. My, Mistrzowie przychodzimy razem aby swobodnie przewodzić tobie na końcowej części drogi, która rozpoczęła się abdykacją Anunnaki i nagłym wzrostem ich sługusów, ciemnej kabały do władzy w połowie lat 1990. Od tego czasu wiele rodzajów duchowych, emocjonalnych, mentalnych i fizycznych zmian prawdziwie trzymały cię. Naszym świętym zadaniem jest wspieranie, by pomóc i miłosiernie pokierować  tobą z dołu tej najbardziej chwalebnej drogi do pełnej świadomości. Ponieważ ta boska droga rozwija się, widzisz i czujesz więcej naszego specjalnego nadzoru nad  waszymi świętymi duszami.! To zadanie wymaga, abyś był nadal pozytywny i odłożył wszelkie potencjalne frustrację. Potrzebujesz również dobrze odczuwać wewnętrzne zmiany, które występują codziennie. Jesteśmy, aby  asystować tobie w tym wspaniałym rozpoznawaniu.
Nadchodzący czas ma być jednym, w którym wiele bliskich cudownych wydarzeń nagle się objawia. Zobacz je jako oznaki, że to byłe ciemne królestwo zmienia się na lepsze. Jubileusz zadłużenia, nagły dobrobyt i wzrost pokoju światowowego są niebiańskie oznaki tego. Bądź zawsze wdzięczny i idź do wewnątrz. Skorzystaj z tych wydarzeń, aby zebrać twoje marzenia i odkryć, co naprawdę oznaczają te zdarzenia dla Ciebie. W tym trybie, podziękuj Niebu i szukaj wyjaśnienia, co to oznacza dla Ciebie. Ma to być czas twojej wewnętrznej pracy i robienie właściwych rzeczy. Łącz się w zgodzie, harmonii z rodziną i przyjaciółmi. Pomóż każdemu i bądź częścią rozwijającej się harmonii. Pozwól tej energii rosnąć!  Masz zobaczyć wielkie rzeczy , które zmieniają twoje postrzeganie tego świata. Pomagaj w wysiłku, aby pomóc ludzkości, i pozwolić Gai zobaczyć, jak cudowny ten plasterek ludzkości naprawdę jest! Jest to czas dla radości i osiągnięcia wielu pozytywnych celów.
hqdefault
Przede wszystkim, pozwól twoim przemęczonym przewidywaniom odejść. Zamiast tego, wsuń się do do pozytywnej, podtrzymującej energii. Czas dla frustracji kończy się. Większość z was czekała przez prawie dekadę nieodwzajemnionego pragnienia tego, co teraz tworzy się  wokół ciebie. Bądź łaskawy i wspieraj, to co występuje. Bądź w stanie zobaczyć wszystko w bardziej łaskawym Świetle. Użyj twojej zdolności, by współpracować z sobą, aby globalnie zasygnalizować, że nowy czas w końcu nadszedł. Do zanikania ciemności doszło ze względu na bezinteresowne wysiłki bardzo wielu. Uznaj je, przez pokazywanie twojego wewnętrznego uznania tych najbardziej odważnych czynów. Jesteś teraz gotowy z tą wielką pracą, aby być w stanie utworzyć nową rzeczywistość. Pomyśl o tej odpowiedzialności w najbardziej pozytywny i łaskawy sposób. Bądź w stanie  zaofiarować się swobodnie na ochotnika i obserwuj z prawdziwym zamiarem, co się na świecie dzieje. Bądź jednym z tych, których intencje mają pomóc i spełnić twoje największe sny ( marzenia) w radości! Alleluja!
Dzisiaj mamy jak wcześniej, podane tobie ogólne aktualizacje, co się dzieje na tym świecie. Bądź gotowy, by otrzymywać wiadomości i wydarzenia, które mogą początkowo cię zadziwić. Gdy tylko kabała odeszła, jakieś zdarzenia o których nigdy wcześniej nie myślałeś, są możliwe i prawdopodobne. Jesteśmy gotowi, aby poinformować i wyjaśnić, co to wszystko znaczy! Wiedzcie, drodzy, że niezliczone zasilania i niekończącej się dobrej koniunktury Heaven rzeczywiście są dla Was! Niech tak będzie! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirian dla Was w Jeności! I znajdować się w Radości!)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s