MEDYTACJA – ŚCIEŻKA DO POKOJU

Jeśli mamy rozpatrywać duchowe znaczenie dzisiejszych wydarzeń, które obecnie mają miejsce, ten wielki kryzys w życiu bierze się ze zbyt nadmiernego uziemienia naszej planety, co nie pomaga w możliwości Oświecenia, które oferuje jej Wszechświat. Na Ziemi może panować światło, miłość i sprawiedliwość… lecz niestety Ziemia jest zbyt zanieczyszczona i mocno obciążona karmą. Od najdawniejszych czasów Bóg miał na Ziemi swój lud ale i od najdawniejszych czasów ktoś Mu go zniewolił a Boskim zadaniem jest odzyskanie tego co należy do Niego.

Wielu ludzi na świecie patrzy dzisiaj na datę 27.09.2015… w niedzielę tego dnia rozpoczyna się pełnia księżyca: Waga w Baranie – te dwa znaki jeszcze z Rakiem i Koziorożcem tworzą na niebie krzyż kardynalny, w którym mają miejsca ważne wydarzenia.

W tym czasie osoby duchowe rozpoczynają wielką medytację… co niektóre grupy medytują już od 12 września i będą tak medytować codziennie nawet przez kilka miesięcy. Te medytacje mają charakter globalny.

Wszyscy ludzie dobrej woli są zaproszeni do przyłączenia się do międzynarodowej medytacji, która ma na celu zrównoważenie świata aby był spokojny i sprawiedliwy. W tym czasie będzie podświetlone dla nas 11 różnych wartości ducha… i to od nas ludzi zależy jak ukształtujemy przyszłość naszego świata.

20-21.09.2015 jest okresem przesilenia letno-jesiennego, w wigilię 21 września (20 września) zapowiedziało światową medytację wiele grup medytacyjnych na świecie – odbędą się w godzinach popołudniowych; w Polsce o godzinie 19, w innych krajach ze względu na strefy czasowe będą to inne godziny, toteż komu leżą na sercu losy tego świata niech dołączy do tej olbrzymiej grupy medytujących. Dziś twórzmy wewnętrzny spokój i zewnętrzny pokój na świecie. Twórzmy silniejsze zbiorowe pole duchowej energii pokoju i życie w jedności wszystkich tych ludzi, którzy chcą zachować pokój na świecie.

Obecnie mamy wielkie pokojowe wyzwanie związane z migracją ludności z Bliskiego Wschodu do Europy. Jako istoty ludzkie jesteśmy pełni współczucia dla tych, których życie zostało zniszczone, rozdarte, którzy nie mają już domów, rodzin a nawet kraju i są zmuszeni do ucieczki do nieznanych sobie miejsc i walczą o przetrwanie… to tym najbardziej przekazujmy światło i miłość.

Ludzie w potrzebie potrzebują od nas ponadczasowej mądrości. Lecz obecnie zmagamy się jeszcze z większym problemem… co jest poniżej naszych ludzkich pozytywnych uczuć… ktoś wykorzystuje tą sytuację i jeszcze bardziej zwiększa ziemskie problemy i próbuje zmusić wszystkie formy życia i podporządkować sobie do własnych niecnych celów a na to my nie możemy pozwolić. Ludzie prawdy i sprawiedliwości tępią zło w samym zarodku, ponieważ wiedzą, że skoro nie wyeliminują go na tym poziomie prędzej czy później zaatakuje niosąc za sobą wielki ból i cierpienie.

Aby rozwiązać ten konflikt potrzeba nam dużo mądrości i światła aby nimi otaczać wszystkie niekorzystne dla świata sytuacje. To co się dzieje obecnie na świecie to wielki kryzys humanitarny, z jednej strony są ludzie, którzy świadomie lub nieświadomie wpędzają w cierpienie innych a z drugiej strony są ludzie, którzy chcieliby im pomóc ale nie są w stanie tego zrobić ze względu na swoje osobiste braki i różnice kulturowe, które nas mocno oddzielają od siebie… w dodatku obserwujemy brutalne zachowania ludzi, którzy oczekują od nas pomocy.

Znając moc medytacji i modlitwy powinniśmy w tym czasie z nich skorzystać. Powinniśmy wybrać trzy zasady ponadczasowej mądrości aby pomóc rozwiązać ten konflikt jaki zaistniał obecnie w Europie.

Apeluję dziś do wszystkich ludzi, którzy mogą na drodze duchowej nauczyć innych ścieżki pokoju. Ta ścieżka składa się z trzech zasad jasnych i praktycznych.

Pierwsza zasada: to co nas dziś ludzi dzieli to są błędy minionych wieków, nasze wspólne błędy ludzkości jako całości. To doprowadziło nas do tak wielkich podziałów.

Druga zasada: powinniśmy być wszyscy odpowiedzialni za tą sytuację i przejść do aktywnego działania aby rozpuścić w świecie nienawiść i posiać pokój i szczęście. Musi to być duża grupa w czynnym działaniu, toteż wszyscy ludzie dobrej woli łączmy się we wspólne medytacyjne grupy.

Trzecia zasada: to nasza wspólna praca, musimy ożywić ducha zrozumienia, który będzie przejawem naszej współpracy. Nasza ponadczasowa mądrość mówi nam, że mamy być budowniczymi pokoju ale musimy wynieść się jeszcze znacznie wyżej niż obecnie jesteśmy, ponad tych, którzy ciągle korzystają z energii i manipulacji z 4 wymiaru czarnoksiężników… tych którzy wywierają na nas nacisk psychiczny a nawet używają wobec nas terroru… a dziś zderzamy się z ich dużymi grupami i stajemy przed nimi bezradni pod wpływem ich umysłów… a nasz mózg to takie oko duszy, które patrzy na świat fizyczny i zbiera doświadczenia na płaszczyźnie fizycznej, nie zawsze dla nas korzystnych.

Wchodzimy w znak Wagi, czyli równowagi… a w tym roku w 2015 Waga odnosi się do Wolności, a ta wolność spleciona jest ze znakiem Barana. Tajemnica Barana jest tajemnicą początków cykli i pojawiających się różnych możliwości. Po przejściu tych cykli zaczynamy rozumieć życie ducha, to doświadczenie jest już na wysokim poziomie i uzyskujemy ostateczną równowagę. Nic też dziwnego, że w tak ważnym czasie zderzamy się zarówno ze Światłem jak i Ciemnością, toteż spotyka nas nie tylko dobro i radość, ale także ból, ubóstwo, zło… uderza w nas dwoistość różnych rzeczy a nasza dusza jest pomiędzy tym wszystkim… a nasza tajemnica wyzwolenia leży w równoważeniu wszystkich sił, które w nas uderzają. Ta ścieżka jest wąska i nie możemy zboczyć ani na prawo ani na lewo. Dopiero, kiedy przejdziemy przez płomienną ziemię Skorpiona zrównoważymy siły własnej natury i ten okres nie będzie wcale dla nas lekki.

Póki co mamy znaleźć swoją ścieżkę i jej się trzymać i współpracować z innymi grupami na świecie, którym też leży na sercach pokój na naszej Ziemi. W tym czasie musimy również kierować się mądrym współczuciem i zdrowym rozsądkiem… musimy tu pamiętać o słowach Jezusa Chrystusa: „Bądźcie łagodni jak gołębie ale przebiegli jak węże.”… ponieważ mówiąc dalej słowami Jezusa wejdzie w nasze życie wielu, którzy będą chcieli nas zwieść.

Jesteśmy w takim czasie, kiedy należy uruchomić w nas nasze siły duchowe i musimy się wykazać w najwyższym stopniu, ponieważ każda nasza pomyłka może nas drogo kosztować. Wykorzystajmy też naszą technologię aby wspólnie się zjednoczyć i kontynuować wspólne medytacje i modlitwy.

20 września należy przeprowadzić wspólną medytacyjną akcję… nie dbajmy o czas aby zasiąść do wspólnej medytacji ponieważ nie jest to możliwe ze względu na strefy czasowe, energia i tak podąży we właściwe miejsce… tylko zasiądźmy do 15 minutowej (lub dłuższej) medytacji i modlitwy. Módlmy się swoim językiem… istnieje wiele modlitw, inwokacji poświęconych pokojowi na świecie… wybieramy tą najbardziej właściwą dla nas wizualizując pozytywne zakończenie problemu (LINK!).

Zaczynamy medytację zwracając się do Boga Jedynego… prośmy Go aby się dokonało nasze Boskie przeznaczenie według Jego Woli. Niech ta prośba będzie jednomyślna poprzez dodanie słów „Niech się stanie Twoja Wola”… oddajemy w ten sposób całą moc w ręce Boga jako Najwyższej Świadomości we Wszechświecie, która pragnie naszego najwyższego dobra.

W następnych dniach nieustannie trwamy w tygodniowym światowym pokoju (21-27.09.2015)… i zbieramy jeszcze więcej siły do przejścia przez całą Wagę i Skorpiona (grupy medytujące ciągle są w akcji) aż przejdziemy wąską ścieżkę, która musi nas w końcu doprowadzić do światła i pokoju. Jesteśmy na skraju wielkich rzeczy i to od nas zależy jak się potoczą nasze dalsze losy.

Czy jesteś wystarczająco silny aby zasilić nasze medytacyjne szeregi?
Czy jesteś na tyle odpowiedzialny aby być pracownikiem światła?

Ta droga nie jest łatwa, prowadzi nieustannie w górę… a na tej górze należy znaleźć punkt równowagi i utrzymać tą równowagę… a dookoła towarzyszy nam duży nacisk ze strony negatywnych energii. Toteż tutaj kłania się nasza duża samodyscyplina.

Nie ukrywam, że nadchodzące tygodnie i miesiące nie będą dla nas łatwe… i należy się liczyć z dużym kryzysem w okresie Bożego Narodzenia… kiedy w swoje władanie wezmą nas siły ciemności, które w tym roku są bardziej agresywne… toteż my musimy umieć zachować się jak prawdziwi adepci ścieżki do pokoju. Osoby wyżej przebudzone już dobrze wiedzą, że tak się już dzieje, kiedy wielkie światło przenika wielką ciemność, wtedy toczy się wielka walka.

To co dzieje się w Niebie
to i objawi się na Ziemi.
Vancouver
20 Sep. 2015
WIESŁAWA

3 comments on “MEDYTACJA – ŚCIEŻKA DO POKOJU

 1. Dobry wieczór Robercie 🙂
  Czy przeczytałeś ten artykuł? 😉
  Cytat z powyższego:
  „Ziemia jest zbyt zanieczyszczona i mocno obciążona karmą. Od najdawniejszych czasów Bóg miał na Ziemi swój lud ale i od najdawniejszych czasów ktoś Mu go zniewolił a Boskim zadaniem jest odzyskanie tego co należy do Niego.”

  Właśnie ten ‘ktoś’ 😦 jest obciążony Karmą, ale nie Ziemia!…..
  Ziemia i Jej Elementale dały z siebie WSZYSTKO, Co MOGŁY, ale już dość!!!!!….. MATKA nie pozwoli zabić Swojego Ciała!……, ani nie pozwoli zabić Swoje Dzieci…….

  Potem jest cacy cacy….. medytujmy, medytujmy….
  A na końcu: eh……. szkoda cytować….. 😦

  Takie teksty są pułapką……, ale każdy może mieć swoje zdanie i tak powinno być, bo szybciej Karma się rozwiąże…….

  Pozdrawiam Cię serdecznie 🙂 ❤

 2. Tak jeszcze co do Karmy…..
  Istnieje powszechne przekonanie, że stoimy naprzeciw magicznego lustra, które rozprasza nasz wizerunek na miliardy odbić……… Takie przekonanie doprowadziło do Punktu, w którym Teraz Jesteśmy….. Znaleźliśmy się w ogniskowej inaczej fokusie tej zwariowanej kuli dyskotekowej….. i trudno już patrzeć na ’zajączki’ migające po astralnych ścianach….
  Te zewnętrzne światełka są błędnymi ‘ognikami’….. 😦
  Ale, Jest Inne Światło – CENTRALNE ❤ …… nie mylić z Komitetem Centralnym 😛 😦 😉

 3. Z dedykacją dla medytujących ❤

  ,,Przede wszystkim codziennie szukaj obecność Boga w głębokiej medytacji.
  Lepiej jest medytować przez chwilę, ale głęboko,
  niż medytować długo z umysłem rozproszonym na tysiącu spraw.
  Jeśli nie poczynisz starań, aby mieć kontrolę nad umysłem,
  będzie on robić, jak mu się podoba, bez względu na to,
  jak długo próbujesz medytować”.

  – Paramahansa Jogananda

  http://www.tekstowo.pl/piosenka,barry_mcguire,eve_of_destruction.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s