Przekaz od Orfiusza – Najwyższego Kapłana Kroniki Akaszy

Bardzo rzadko jestem uczestniczką kursów, szkoleń, które są organizowane przez firmy zewnętrzne. Wyznaję zasadę, że wszystko posiadamy w sobie i możemy z siebie czerpać, choć czasami właściwe jest aby zweryfikować nasze patrzenie na świat, naszą świadomość z tzw światem zewnętrznym.

W marcu otrzymałam impuls, który skierował mnie na szkolenie z Kroniki Akaszy. Kurs organizowany był w Warszawie, w kwietniu. Nie wiedziałam czego mogę oczekiwać po tym szkoleniu. Zastanawiało mnie to bardzo, lecz usłyszałam, że wszystkiego dowiem się na miejscu. Tutaj sprawdzono również moją pokorę gdyż posiadając doświadczenie z pracą z Istotami Duchowymi a w konsekwencji z ich Kronikami Akasz uważałam, że to co wiem jest dla mnie wystarczające, a kurs niepotrzebny. Jednak zaufałam, pojechałam i nie zawiodłam się.

Trzydniowy kurs zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Wiedza, którą otrzymałam pomogła mi usystematyzować moje dotychczasowe doświadczenia, powiększyła moją świadomość. Szczególnie byłam zaskoczona, gdy dowiedziałam się, że w naszych osobistych kronikach znajdują się nasi bliscy, którzy odeszli, a jednocześnie wyrazili zgodę na służenie nam swoją pomocą w każdej chwili. Odebrałam wiele wiadomości, że podczas moich doświadczeń życiowych nie byłam sama. Ciotka, której osobiście nie znałam, opowiadała mi o moich początkach jazdy na rowerku gdy miałam trzy lata, pobycie w szpitalu i innych sytuacjach, które miały miejsce w moim życiu. Za każdym razem powtarzała mi, „nie jestem tutaj sama, jest nas kilkoro, którzy są przy tobie i ci pomagają”, odczułam ich bezwarunkową miłość i teraz pragnę Wam za to podziękować. Dziękuję za opiekę.

Kursanci nauczyli się jak można korzystać ze swojej indywidualnej kroniki, jak i w jaki sposób można wejść do kroniki innej osoby.

To czego zabrakło mi  na kursie to przekazanie uczestnikom kursu, że Akasza to nie tylko sama miłość lecz jest  w niej również i jej druga strona. Bo jak miałby nastąpić wschód słońca gdyby nie było zachodu. Prowadząca widzi w niej tylko jedną stronę.  A przecież każda Istota posiada obie strony, bo tylko dzięki posiadaniu ich można stać się pełnią, wiedzieć czym jest harmonia, zrównoważenie .

Ostatecznie dowiedziałam się dlaczego miałam być na tym kursie. Powodów było kilka. Jednym z nich jest przekazywanie wiedzy o Kronikach Akaszy bezpośrednio od Serca Akaszy i pomoc innym w korzystaniu z Kronik Akaszy, wprowadzaniu do własnego świata świętych zapisów.

Także serdecznie zapraszam na przekazy od Orfiusza Najwyższego Kapłana Kronik Akaszy. W przekazie nie podaję niektórych części ponieważ są one dla mnie bardzo osobiste.

 

Regina

 

Przekaz od Orfiusza

W wyniku zakończenia pierwszej fazy wzniesienia Istot nastąpiły globalne zmiany w funkcjonowaniu wszystkich wibracji. Nowe wibracje rozpoczęły oddziaływać na Istoty w sposób wymuszający zmiany. Choroby, które dotąd w łatwy sposób mogły być wyleczone teraz będą dopominać się o uwagę, aby je uzdrowić i nie tylko na poziomie fizycznym lecz przede wszystkim będą prosiły o znalezienie źródła, choroby te będą przeradzały  się w przewlekłe stany.Czasami powody mogą wydawać się błahe bo np należy pozostać w domu, aby zregenerować siły, choć bywają również bardziej złożone przyczyny.Wasze wielowymiarowe  ciała wiedzą, że na pewnym poziomie wydarzyło się „coś” lecz nie potraficie tego logicznie wytłumaczyć. Co zrobić? Jak sobie pomóc?

Pamiętajcie wiedza o Was jest umieszczona w Was, w Waszych prywatnych Kronikach Akaszy, które są pilnie strzeżone. Kroniki Akaszy wolne są od manipulacji, co nie oznacza, że działające tu Istoty wolne są od emocji, wzruszeń. Macie przed sobą możliwości dotarcia do swojej wiedzy. Możecie korzystać z pomocy innych. Regina została przeze mnie naznaczona do pomocy w uzyskaniu przez Was dostępu do indywidualnej Akaszy. Ona nie chciała wyjść ze swojej strefy komfortu ludzkiego ( tutaj śmiech) lecz to też jest dla niej doświadczenie i wyzwanie.Będę za jej pośrednictwem informował Was o sposobach pracy nad sobą poprzez Kroniki Akaszy i jej możliwościach. Pozdrawiam Was serdecznie.

Orfiusz

Najwyższy Kapłan Kroniki Akaszy

6 comments on “Przekaz od Orfiusza – Najwyższego Kapłana Kroniki Akaszy

 1. Salve, Regina!
  Zapowiedź brzmi bardzo obiecująco – niecierpliwie czekam na następne przesłanie.
  Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę sukcesów – Michael

 2. Następny przekręt. Jeśli miałby istnieć najwyższy kapłan akaszy znaczyłoby to,że są też niżsi,a to oznacza,że to jest hierarchia…hierarchia jest nieodłącznym symbolem zniewolenia.
  Kiedy się nauczycie rozróżniać,co jest manipulacją,a co czystą prawdą?
  Jesteś Boską Istotą !!!
  Życie Boskich Istot we Wszechświecie jest tak skonstruowane,że nie potrzebuje do niczego pośredników.
  Nie potrzebujesz pośrednika,żeby żyć,bo jeśli potrzebujesz,to wiedz,że to jest pasożyt.,który żywi się Twoją energią.
  Nie potrzebujesz pośrednika,żeby połączyć się ze Stwórcą w sobie,bo jeśli potrzebujesz,to wiedz,ze to jest pasożyt,a Ty dostajesz namiastkę tego połączenia.
  Nie potrzebujesz pośrednika,żeby połączyć się z milionem dolarów,bo jeśli potrzebujesz,bo dostaniesz tysiąc,a resztę weźmie pośrednik….
  Nie możesz zarobić miliona dolarów pracując u pośrednika,bo to on zgarnie większość zysku,a Tobie da tylko tyle,żebyś przeżył i żeby dalej mógł Cie doić.
  Wszyscy mamy te same możliwości,co najwięksi na tej planecie. Potencjał jest w każdym. Jeśli na każdym kroku jesteś podłączony na stałe do różnorakich pasożytów,to nawet nie wiesz,że jesteś podłączony i nie masz szansy odkryć i połączyć się ze swoim potencjałem. To jest tak proste. 🙂

 3. Nie rozumiem ideologia Nev Age i tym podobne od XVIII wieku deklaruje wielkie tezy o tym, że idzie obudzenie ludzkości i złota era, obserwując jednak bieg historii i zachowanie ludzi, a jest coraz gorsze dwie okropne wojny światowe, ludobójstwo w różnych regionach świata śmiem twierdzić, że ta „epoka” nigdy nie nadejdzie, a jej celem jest jedynie głosić poglądy, które bywają wątpliwe. Warto dodać, że prekursorami nauk Nev Age i zwolennikami złotej ery dla ludzkości byli między innymi członkowie Ligi Narodów, którzy byli również członkami tajnych loż masońskich. Przekaz nadal jest ten sam i głoszą je równie podobni ludzie…

  • Jedyne przebudzenie jest w Tobie. Jesteś na stronie
   „Zmieniając siebie zmieniamy świat”.
   Nie dostrzeżesz zmian,póki nie zmienisz swoich przekonań.. Świat zewnętrzny jest lustrzanym odbiciem Twoich przekonań i poziomu wibracji,jaką emitujesz z wnętrza. Jeśli emitujesz żal,rozczarowanie,to nie możesz oczekiwać,że lustro odbije cudowną rzeczywistość.Można przeczytać wszystkie książki na tej planecie i nie dostrzec przebudzenia. Przebudzenie,to praktyczna praca nad zmianą siebie i zrozumienie mechanizmu.lustra.
   Stwarzamy naszą rzeczywistość poprzez wewnętrzny świat emocji.
   Jesteśmy zalogowani w umyśle Ego,który łatwo jest programować i nim manipulować.
   Manipulatorzy rzeczywistością wywołują sztuczne zagrożenie,które w naszym Ego wywołuje ograniczające myśli. Następnie te ograniczone myśli wywołują emocje strachu,żalu i w końcu rozczarowanie życiem.
   Przebudzenie,to zhakowanie tego programu.
   Istnieje możliwość przeniesienia percepcji odbioru rzeczywistości z umysłu Ego do umysłu Serca. Nie wytwarzasz wówczas negatywnych emocji poprzez myśli,tylko świadomie wchodzisz w te emocje,które chcesz,a wówczas emocje wywołują myśli zgodne z poziomem wibracji tych emocji. To jest po prostu odwrócony i zhakowany system.
   W Sercu mamy połączenie z Wyższą Świadomością,Miłością Wszechświata wolną od lęku i tym jest prawdziwe przebudzenie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s