Wołajcie Archaniołów. Archanioł RAPHAEL

Archanioł RAPHAEL

Ukochani Ludzie!

 

Praźródło Wszystkich Żyć uważa na każdy z Waszych kroków i Wy jesteście chronieni, jesteście pod opieką, jesteście niesieni przez Świetliste Rodzeństwo ze Źródła, przez Aniołów wielu Światów. Poprzez swoją wszechobecność wiele Istot swoimi umiejętnościami, Mocą i Siłą czyni wszystko dla dobra Waszej Transformacji.

Pojedynczy Ludzie, czyli Wy, którzy znaleźliście przejściowy Dom na Ziemi macie przy tym za Zadanie bycie uważnym – abyście mogli rozpoznać co JEST i mogli widzieć to, co zwykle nie jest przez Wasze oczy zauważane.

Dziś chcemy poświęcić się prostemu ale pełnemu mocy Uzdrowieniu: Uzdrowieniu i uwolnieniu od wszystkich Ciemnych Energii, od Sił Ciemności, od manipulacji które docierają do Was z intencją by Was odciągnąć od Drogi Światła.

Przy tym dobrze jest wiedzieć że to Ciemne usamodzielniło się. To oznacza że pomimo tego iż„Książę Ciemności” już dawno powrócił do Światła – Ciemność, Zło i Strach nadal jeszcze są szeroko rozpowszechnione na Ziemi i te stany gnieżdżą się w Sercach Ludzi.

Jest tak dlatego, że obecnie rozpuszcza się wiele Lęków i wiele nagromadzonych Energi wielu Epok. Tak daleko zaawansowani jesteście w Wiedzy. Jednak jest tak również i dlatego że to Złe wciąż jeszcze buduje się na nowo za pośrednictwem obecności Ciemnych Istot które nie wyrzekły się Nauk Zła.

Pomimo tego iż ich Ceremonie nie mają już takich efektów działania jak kiedyś, to są one nadal kontynuowane i uwalniają dość Siły by strącić Ludzi w Strach. „Apostołom Ciemności” zapodział się ich Mistrz i teraz samodzielnie prowadzą interes na „własny rachunek”. Interes oszustwa, iluzji i wyzysku ludzkich Dusz – to nie jest tak skuteczne jak w minionych czasach jednak wciąż z siłą bezwzględności która rzadko istniała na tym i na innych Światach.

To oznacza iż znaczącym jest by być przed tym chronionym, aby pozostać przez to niedotkniętym, bowiem ten terror i te lęki które do Was docierają pochodzą z tych punktów dowodzenia Ciemności. Z Central Zła w których na spotkaniach zaklina się Energie Zła. I w nich stopniowo musi być rozpoznawane że ich Siły opadają, że ich Zaklęcia tracą na działaniu i że ich Intencje coraz częściej odrzucane są przez Ludzi.

Dlatego Ja teraz daję najprostszą i najbardziej efektywną pomoc jeśli będziecie mieć wrażenie że stoicie naprzeciw Manipulacji, że postrzegacie raptem pojawiające się Lęki które na pewno nie pochodzą z Waszych nierozwiązanych Tematów i kiedy czujecie się zniechęceni, słabi, pozbawieni sił, zrezygnowani i „wyjęci” ze stanu Miłości.

We wszystkich tych momentach należy uczynić jedno:

 

WOŁAJCIE ARCHANIOŁÓW

 

Wołajcie nas i proście abyśmy uwolnili Was od wszystkich tych Energii, abyście mogli klarownie widzieć, klarownie czuć, klarownie myśleć.
Czyńcie to przy każdej nadarzającej się okazji. Tu nie liczy się „mniej znaczy więcej” o wiele bardziej pasuje tutaj „często – to jest jeszcze za mało”!

 

Trzymajcie się tego, a szybko i w prosty sposób odnajdziecie Waszą Siłę i Wasz wewnętrzny Pokój, niezależnie od tego kto chce przywłaszczyć sobie Wasze Energie.

Pracujcie z nami, Archaniołami, My przychodzimy gdy nas wołacie i My musimy pozostać z dala gdy jesteście niemi, niezdecydowani i milczący.

Wznieście Wasze Słowo do Nieba, tam oczekujemy na Wasze Zlecenia. My nie potrzebujemy ani snu, ani przerw, a to czego potrzebujemy to są zdecydowani Ludzie którzy zwracają się do nas w pełnym zaufaniu i w oddaniu.

Wy Ludzie jesteście oczekiwani w Królestwie Stwórcy, Pra-Matki Wszystkich Bytów z Honorami, w Miłości i w pełni Radości

Archanioł RAPHAEL

//Patrz również: 04.05.2012 Wołajcie mnie. BABAJI EA’H SAT NAM’ – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

źródło:http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/04/03/03-04-2013-wolajcie-archaniolow-archaniol-raphael/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s