Lęki Egzystencjonalne. Archanioł RAPHAEL

Archanioł RAPHAEL

Ukochane Dzieci Stwórcy!

 

We wszystkim co Wam się teraz objawia chodzi tylko o to aby konsekwentnie i bez strachu kroczyć dalej aż do przybycia do Królestwa Nieba.

Dziś chcemy poświęcić uwagę Zakładnikowi który drzemie zarówno w Mentalnej jak i Emocjonalnej Świadomości Człowieka i prowadzi tam wyjątkowo bezpieczny byt: ZakładnikLęków Egzystencjonalnych.

Na różne sposoby te Lęki ciągną za sobą przez ludzkie Serce ślady pozbawione Światła i kto w nich jest uwięziony jest zaprawdę nie-wolny i nie może się nigdy podnieść, wstać i odnaleźć swoją uwolnioną Świadomość.

Wciąż od nowa we wszystkich zakątkach i końcach tego Świata podsycany jest Strach o ludzkie przeżycie. Strach o to że ma się za mało, że dostanie się za mało, Strach przed zagłodzeniem się i śmiercią z pragnienia – tak, to nie są jedynie Obrazy tego Świata, lecz jest to już dawno urzeczywistnione na Poziomie tego Świata.

Egzystencjonalnymi Lękami Ciemni trzymają Was w ręku i krępują przez co pozostajecie cały czas niespokojni, zakrzątani i słuchacie na ich Wolę – czasem świadomie, czasem nieświadomie. I to nawet wtedy gdy to odczuwacie i doświadczacie jako mękę, jako niewolnictwo i powolne umieranie.

Uwalniany przez to w ludzkich Sercach Strach jest najbardziej znaczącą blokadą Wojowników Światła którzy tego powodu pozostawiają ich niedokończoną służbę – przez to że mają tendencje do czynienia i działania w Strachu i trosce o przeżycie, czego jednak nigdy by nie uczynili w innym przypadku.

Jak przed tym uciec, jak należy czynić?
Należy czynić to, co zawsze należy czynić gdy budzi się Duch (*duchowość):

Całą Waszą Egzystencję przekażcie Stwórcy!

Gdy tylko Człowiek zapomni że jest bogiem, że jest Obfitością wszystkich Żyć, tak, Życia które samo troszczy się o wszystko, zanika połączenie z Pra-Źródłem Wszystkich Bytów i przez to powstaje niedobór pewności samego siebie, niedobór samo-zaufania i niedobór poczucia bezpieczeństwa.

Egzystencjonalnym Lękom umkniecie jeśli uświadomicie sobie je wszystkie we wszystkich szczegółach i detalach, po czym poprosicie Archanioła MICHAELA (Archanioła Michała) aby uwolnił je z Waszego Systemu.

Następnie – jeśli sobie tego życzycie – wkraczam Ja do Waszego pola Energetycznego, aby wspomóc Wasze uzdrowienie, abym moim nieomylnym Światłem zapieczętował uzdrowione już Warstwy ludzkiej Aury.

Następnie oddajcie wszystko Stwórcy:
Wasze Życie, Wasz Byt, albowiem ON zadba o wszystkie Wasze potrzeby.

Następnie proście o to abyście odnaleźli się dokładnie w Waszych Zleceniach, abyście żyli Waszą Niebieską Pauzę i abyście poprzez nią mogli się wyrażać.

Albowiem tylko tam gdzie Człowiek szuka własnych, wytworzonych przez EGO-Świadomość Dróg, tam Bóg jest bezsilny albowiem Wolna Wola Człowieka wyklucza każdą ingerencję.

Tyle na ten temat dla Was, którzy niesłusznie popadliście w te Lęki. Na temat Lęków Egzystencjonalnych najbiedniejszych tego Świata, tych Dzieci Ludzkich które na ulicach tego Świata i na wysypiskach śmieci tej Ziemi szukają „żywności” Ja mówię:

Za tą Zbrodnię zostaną pociągnięci do odpowiedzialności Ci którzy ją czynią.

I do tego mówię: te Anioły które oddały się do dyspozycji takiego ludzkiego Życia są największymi Aniołami pośród wszystkich, które obecnie pełnią służbę na Ziemi.

Albowiem jeszcze zanim niesprawiedliwy Świat stanie się sprawiedliwym  Życie nie do zniesienia ukazuje się ono we wszystkich swoich obliczach i nie wierzcie że wszystko jest sprawą Karmy która przez to właśnie się uwalnia, albowiem zaprawdę:

Święci i Oświeceni znajdują się w wielkim Zastępie pośród tych którzy dziś mogą odziedziczyć nie więcej niż dłoń pełną ryżu jako codzienne źródło pożywienia i wielu nie ma nawet tego w Świecie w którym przelewa się od Obfitości.

DZIEŃ PRAWDY, DZIEŃ PRZEGLĄDU
I DZIEŃ „SĄDU” SĄ BLISKIE – BARDZO, BARDZO BLISKIE,
ALBOWIEM RADA NIEBA BĘDZIE SĄDZIĆ TYCH
KTÓRZY SPOWODOWALI TE STANY NA ZIEMI!

Jednak Wy, którzy nie jesteście dotknięci taką biedą, Wy macie zrzucić te Egzystencjonalne Lęki niczym starą, podziurawioną szatę która do niczego już więcej nie służy, która ani nie odziewa, ani nie grzeje.

Wszystko jest w rękach Stwórcy, zaufajcie w to i porzućcie te Lęki przez które cała Ludzkość weszła na drogę niewolnictwa.

Wolni jesteście dopiero wtedy gdy możecie doświadczyć Wolności którą doświadcza się przez Zaufanie Stwórcy. Idźcie i chodźcie, zaprawdę nadszedł czas na to aby odsunąć się od propagandy Strachu tego Świata.

Ja Jestem przy Tobie, wiecznie i w bezgranicznej Miłości.

Archanioł RAPHAEL

//Patrz również: 21.01.2013 Prezent Oświecenia. Lord MAITREYA – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

źródło: http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/04/09/08-04-2013-leki-egzystencjonalne-archaniol-raphael/

Reklamy

2 comments on “Lęki Egzystencjonalne. Archanioł RAPHAEL

  1. Wow. co za przekaz!
    Ja mam caly czas leki egzystencjonalne. Bo jak mowilam, nie za bardzo czuje sie na silach by w tym momencie zajac sie praca, zwlaszcza, ze jest ona taka, ze jak zaczne, bedzie to oznaczac, ze na rozwoj i prace dla siebie samej (duchowa) czasu miec bede niewiele a nawet moze i wcale. Zaniedbalam te sfere zycia ale gdzies w akims zakatku mozgu mam akis niepokoj i wyrzuty sumienia z tym zwiazane…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s